II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
306 RA 3 4.6. 09:56 DNF K2 benjamínky A 500 m Svozilová Petra 2005 SOS, Kotková Lenka 2005 PRV
306 RA 7 4.6. 09:56 DNF K2 benjamínky A 500 m Dvořáková Eliška 2005 ZBR, Pištorová Klára 2005 ZBR
306 RA 5 4.6. 09:56 1 2:19.026 K2 benjamínky A 500 m Kukačková Karolína 2005 UNL, Schořová Johana 2005 UNL
306 RA 6 4.6. 09:56 2 2:21.351 02.325 K2 benjamínky A 500 m Válková Barbora 2006 NYM, Tettingerová Tereza 2005 NYM
306 RA 4 4.6. 09:56 3 2:22.666 03.640 K2 benjamínky A 500 m Boumová Aneta 2005 TSE, Krausová Karolína 2005 TSE
306 RA 1 4.6. 09:56 4 2:36.696 17.670 K2 benjamínky A 500 m Blechová Kateřina 2005 TYN, Pastorová Denisa 2005 TYN
306 RA 8 4.6. 09:56 5 2:36.916 17.890 K2 benjamínky A 500 m Flajzarová Natálie 2005 SPA, Herzigová Natálie 2005 PIS
306 RA 9 4.6. 09:56 6 2:41.726 22.700 K2 benjamínky A 500 m Pavlisová Ludmila 2005 CHO, Benková Štěpánka 2005 CHO
306 RA 2 4.6. 09:56 7 2:53.556 34.530 K2 benjamínky A 500 m Janoušová Markéta 2005 USK, Mihalová Silvie 2006 USK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
307 RB 2 4.6. 10:00 DNF K2 benjamínky A 500 m Mazuchová Natálie 2005 SHK, Merhautová Lucie 2005 SHK
307 RB 8 4.6. 10:00 DNF K2 benjamínky A 500 m Tvrdoňová Anna 2005 LSB, Ficbauerová Ema 2005 LSB
307 RB 5 4.6. 10:00 1 2:15.936 K2 benjamínky A 500 m Serra Carolína 2006 JAB, Sovová Barbora 2005 JAB
307 RB 4 4.6. 10:00 2 2:20.291 04.355 K2 benjamínky A 500 m Hejcmanová Leona 2005 KOJ, Bartáková Kateřina 2005 KOJ
307 RB 6 4.6. 10:00 3 2:21.511 05.575 K2 benjamínky A 500 m Hojná Anežka 2005 CER, Svobodová Eliška 2006 CER
307 RB 3 4.6. 10:00 4 2:21.796 05.860 K2 benjamínky A 500 m Šulitková Kateřina 2005 DEC, Žáčková Barbora 2005 DEC
307 RB 9 4.6. 10:00 5 2:32.511 16.575 K2 benjamínky A 500 m Koubová Kateřina 2005 CHO, Pavlisová Štěpánka 2005 CHO
307 RB 1 4.6. 10:00 6 2:35.531 19.595 K2 benjamínky A 500 m Zdráhalová Tereza 2005 HRA, Lekešová Dominika 2005 HRA
307 RB 7 4.6. 10:00 7 2:45.471 29.535 K2 benjamínky A 500 m Kinclová Marcela 2005 MOD, Fidlerová Michaela 2005 MOD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
388 MA 5 4.6. 16:16 DNF K2 benjamínky A 500 m Blechová Kateřina 2005 TYN, Pastorová Denisa 2005 TYN
388 MA 4 4.6. 16:16 1 2:29.196 K2 benjamínky A 500 m Šulitková Kateřina 2005 DEC, Žáčková Barbora 2005 DEC
388 MA 2 4.6. 16:16 2 2:32.331 03.135 K2 benjamínky A 500 m Koubová Kateřina 2005 CHO, Pavlisová Štěpánka 2005 CHO
388 MA 7 4.6. 16:16 3 2:35.221 06.025 K2 benjamínky A 500 m Zdráhalová Tereza 2005 HRA, Lekešová Dominika 2005 HRA
388 MA 6 4.6. 16:16 4 2:41.236 12.040 K2 benjamínky A 500 m Flajzarová Natálie 2005 SPA, Herzigová Natálie 2005 PIS
388 MA 3 4.6. 16:16 5 2:42.891 13.695 K2 benjamínky A 500 m Pavlisová Ludmila 2005 CHO, Benková Štěpánka 2005 CHO
388 MA 1 4.6. 16:16 6 2:47.301 18.105 K2 benjamínky A 500 m Kinclová Marcela 2005 MOD, Fidlerová Michaela 2005 MOD
388 MA 8 4.6. 16:16 7 2:49.546 20.350 K2 benjamínky A 500 m Janoušová Markéta 2005 USK, Mihalová Silvie 2006 USK
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
414 F1 5 4.6. 18:12 1 2:13.011 K2 benjamínky A 500 m Kukačková Karolína 2005 UNL, Schořová Johana 2005 UNL
414 F1 6 4.6. 18:12 2 2:16.691 03.680 K2 benjamínky A 500 m Serra Carolína 2006 JAB, Sovová Barbora 2005 JAB
414 F1 3 4.6. 18:12 3 2:18.616 05.605 K2 benjamínky A 500 m Boumová Aneta 2005 TSE, Krausová Karolína 2005 TSE
414 F1 7 4.6. 18:12 4 2:18.691 05.680 K2 benjamínky A 500 m Válková Barbora 2006 NYM, Tettingerová Tereza 2005 NYM
414 F1 8 4.6. 18:12 5 2:20.876 07.865 K2 benjamínky A 500 m Hojná Anežka 2005 CER, Svobodová Eliška 2006 CER
414 F1 2 4.6. 18:12 6 2:27.436 14.425 K2 benjamínky A 500 m Šulitková Kateřina 2005 DEC, Žáčková Barbora 2005 DEC
414 F1 4 4.6. 18:12 7 2:28.041 15.030 K2 benjamínky A 500 m Hejcmanová Leona 2005 KOJ, Bartáková Kateřina 2005 KOJ
414 F1 9 4.6. 18:12 8 2:28.461 15.450 K2 benjamínky A 500 m Koubová Kateřina 2005 CHO, Pavlisová Štěpánka 2005 CHO
414 F1 1 4.6. 18:12 9 2:37.116 24.105 K2 benjamínky A 500 m Zdráhalová Tereza 2005 HRA, Lekešová Dominika 2005 HRA

Archiv starších výsledků