II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
1 RA 5 2.6. 08:00 1 4:01.301 K1 dorostenci 1000 m Podraský Patrik 2002 SPA
1 RA 6 2.6. 08:00 2 4:02.291 00.990 K1 dorostenci 1000 m Militký David 2001 PDM
1 RA 4 2.6. 08:00 3 4:02.586 01.285 K1 dorostenci 1000 m Novotný Radim 2001 DEC
1 RA 3 2.6. 08:00 4 4:03.166 01.865 K1 dorostenci 1000 m Moudrý Matyáš 2002 ZBR
1 RA 7 2.6. 08:00 5 4:07.801 06.500 K1 dorostenci 1000 m Tureček Vojtěch 2002 SOP
1 RA 9 2.6. 08:00 6 4:20.546 19.245 K1 dorostenci 1000 m Čermák Jan 2001 USK
1 RA 8 2.6. 08:00 7 4:23.196 21.895 K1 dorostenci 1000 m Kortan Petr 2001 PIS
1 RA 1 2.6. 08:00 8 4:23.306 22.005 K1 dorostenci 1000 m Macek Lukáš 2001 DEC
1 RA 2 2.6. 08:00 9 4:24.006 22.705 K1 dorostenci 1000 m Andrušík Radek 2002 TSE
2 RB 4 2.6. 08:04 1 4:04.866 K1 dorostenci 1000 m Jarolím Jáchym 2002 PIS
2 RB 6 2.6. 08:04 2 4:05.341 00.475 K1 dorostenci 1000 m Predka Andreas 2002 CHO
2 RB 8 2.6. 08:04 3 4:06.566 01.700 K1 dorostenci 1000 m Šulitka Jan 2002 DEC
2 RB 2 2.6. 08:04 4 4:08.036 03.170 K1 dorostenci 1000 m Samec David 2001 TSE
2 RB 7 2.6. 08:04 5 4:12.061 07.195 K1 dorostenci 1000 m Hladík Tomáš 2002 DEC
2 RB 5 2.6. 08:04 6 4:16.621 11.755 K1 dorostenci 1000 m Prokop Marek 2002 PDM
2 RB 3 2.6. 08:04 7 4:36.111 31.245 K1 dorostenci 1000 m Lovíšek David 2002 SOP
2 RB 1 2.6. 08:04 8 4:51.051 46.185 K1 dorostenci 1000 m Kotrč Aleš 2002 ZBR
3 RC 8 2.6. 08:08 DNS K1 dorostenci 1000 m Jakl Jaroslav 2001 USK
3 RC 5 2.6. 08:08 1 4:04.131 K1 dorostenci 1000 m Macháček Jan 2002 PRV
3 RC 4 2.6. 08:08 2 4:06.901 02.770 K1 dorostenci 1000 m Sedláček Dan 2001 SOP
3 RC 6 2.6. 08:08 3 4:09.576 05.445 K1 dorostenci 1000 m Novotný Lukáš 2002 TSE
3 RC 1 2.6. 08:08 4 4:11.686 07.555 K1 dorostenci 1000 m Pojezný Jan 2001 ONV
3 RC 3 2.6. 08:08 5 4:14.866 10.735 K1 dorostenci 1000 m Dvořák Čestmír 2002 DEC
3 RC 7 2.6. 08:08 6 4:15.471 11.340 K1 dorostenci 1000 m Sobíšek David 2001 TYN
3 RC 2 2.6. 08:08 7 4:20.291 16.160 K1 dorostenci 1000 m Kropáček Jan 2002 PIS
4 RD 3 2.6. 08:12 DNS K1 dorostenci 1000 m Weigert Ondřej 2002 TSE
4 RD 5 2.6. 08:12 1 4:05.826 K1 dorostenci 1000 m Vohryzka Vít 2001 UNL
4 RD 6 2.6. 08:12 2 4:06.756 00.930 K1 dorostenci 1000 m Dědič Tomislav 2002 PIS
4 RD 4 2.6. 08:12 3 4:08.101 02.275 K1 dorostenci 1000 m Labuť Vojtěch 2001 ZBR
4 RD 7 2.6. 08:12 4 4:19.901 14.075 K1 dorostenci 1000 m Holý Matěj 2001 PRV
4 RD 2 2.6. 08:12 5 4:20.731 14.905 K1 dorostenci 1000 m Bubák Milan 2002 SOP
4 RD 8 2.6. 08:12 6 4:42.826 37.000 K1 dorostenci 1000 m Rokos Petr 2002 USK
4 RD 1 2.6. 08:12 7 4:50.846 45.020 K1 dorostenci 1000 m Počepka Jiří 2001 DEC
5 RE 5 2.6. 08:16 1 4:12.756 K1 dorostenci 1000 m Novotný Vojtěch 2002 POD
5 RE 4 2.6. 08:16 2 4:14.956 02.200 K1 dorostenci 1000 m Cerman Vladimír 2002 LIB
5 RE 3 2.6. 08:16 3 4:16.896 04.140 K1 dorostenci 1000 m Mach Zdeněk 2002 PRV
5 RE 6 2.6. 08:16 4 4:19.421 06.665 K1 dorostenci 1000 m Macek Miloš 2001 DEC
5 RE 1 2.6. 08:16 5 4:27.401 14.645 K1 dorostenci 1000 m Malý Matyáš 2002 TYN
5 RE 7 2.6. 08:16 6 4:31.641 18.885 K1 dorostenci 1000 m Váverka Ondřej 2002 ONV
5 RE 8 2.6. 08:16 7 5:02.626 49.870 K1 dorostenci 1000 m Janeček Josef 2002 SPA
6 RF 2 2.6. 08:20 1 4:02.316 K1 dorostenci 1000 m Hradil Tomáš 2002 NYM
6 RF 5 2.6. 08:20 2 4:12.181 09.865 K1 dorostenci 1000 m Kučera Jakub 2001 DEC
6 RF 4 2.6. 08:20 3 4:15.901 13.585 K1 dorostenci 1000 m Remuta Jakub 2002 CHO
6 RF 6 2.6. 08:20 4 4:18.326 16.010 K1 dorostenci 1000 m Hejcman Jakub 2001 KOJ
6 RF 8 2.6. 08:20 5 4:20.586 18.270 K1 dorostenci 1000 m Perol Benjamín 2001 SED
6 RF 7 2.6. 08:20 6 4:22.591 20.275 K1 dorostenci 1000 m Cigánek Martin 2002 VSO
6 RF 1 2.6. 08:20 7 4:47.151 44.835 K1 dorostenci 1000 m Pjajčík Michal 2001 ONV
6 RF 3 2.6. 08:20 8 4:49.871 47.555 K1 dorostenci 1000 m Řezníček Matouš 2002 KAD
7 RG 5 2.6. 08:24 1 4:04.891 K1 dorostenci 1000 m Rác Václav 2001 KVS
7 RG 4 2.6. 08:24 2 4:06.061 01.170 K1 dorostenci 1000 m Kulich Michal 2001 POD
7 RG 8 2.6. 08:24 3 4:07.946 03.055 K1 dorostenci 1000 m Müller Roman 2001 KAD
7 RG 3 2.6. 08:24 4 4:11.596 06.705 K1 dorostenci 1000 m Zendulka Ondřej 2002 KOJ
7 RG 1 2.6. 08:24 5 4:30.991 26.100 K1 dorostenci 1000 m Žáček Jakub 2002 DEC
7 RG 6 2.6. 08:24 6 4:32.781 27.890 K1 dorostenci 1000 m Plecháč Ondřej 2002 SED
7 RG 7 2.6. 08:24 7 4:37.796 32.905 K1 dorostenci 1000 m Pavlík Josef 2001 HRA
7 RG 2 2.6. 08:24 8 4:58.256 53.365 K1 dorostenci 1000 m Severský Filip 2001 MOD
8 RA 5 2.6. 08:28 1 4:37.836 C1 dorostenci 1000 m Večerka Martin 2001 PRV
8 RA 3 2.6. 08:28 2 4:44.261 06.425 C1 dorostenci 1000 m Štursa Otakar 2002 SEZ
8 RA 4 2.6. 08:28 3 4:45.631 07.795 C1 dorostenci 1000 m Bacílek Lukáš 2002 NYM
8 RA 1 2.6. 08:28 4 4:58.346 20.510 C1 dorostenci 1000 m Verner Ondřej 2001 PPL
8 RA 6 2.6. 08:28 5 4:58.966 21.130 C1 dorostenci 1000 m Jakl Jaroslav 2001 USK
8 RA 7 2.6. 08:28 6 5:11.091 33.255 C1 dorostenci 1000 m Keist Milan 2001 NYM
8 RA 8 2.6. 08:28 7 5:23.326 45.490 C1 dorostenci 1000 m Študlar Štěpán 2002 TYN
8 RA 2 2.6. 08:28 8 5:27.491 49.655 C1 dorostenci 1000 m Fiala Šimon 2002 TSE
9 RB 4 2.6. 08:32 1 4:33.226 C1 dorostenci 1000 m Burda Vojtěch 2001 SEZ
9 RB 5 2.6. 08:32 2 4:34.041 00.815 C1 dorostenci 1000 m Hovorka Michal 2001 SEZ
9 RB 3 2.6. 08:32 3 4:35.286 02.060 C1 dorostenci 1000 m Dvořák Jakub 2001 SEZ
9 RB 6 2.6. 08:32 4 4:44.191 10.965 C1 dorostenci 1000 m Keist Tomáš 2002 NYM
9 RB 8 2.6. 08:32 5 4:46.641 13.415 C1 dorostenci 1000 m Bokoč Matyáš 2001 KVS
9 RB 7 2.6. 08:32 6 5:08.701 35.475 C1 dorostenci 1000 m Spěváček Jaroslav 2002 PPL
9 RB 1 2.6. 08:32 7 5:13.056 39.830 C1 dorostenci 1000 m Papoušek Jonáš 2002 NYM
9 RB 2 2.6. 08:32 8 5:27.786 54.560 C1 dorostenci 1000 m Křížovič Jan 2001 LSB
10 RA 7 2.6. 08:36 1 3:40.366 K1 muži 1000 m Stejskal Jakub 1998 ZAM
10 RA 5 2.6. 08:36 2 3:40.701 00.335 K1 muži 1000 m Trefil Lukáš 1988 DUP
10 RA 8 2.6. 08:36 3 3:46.026 05.660 K1 muži 1000 m Kučera Patrik 1993 DUP
10 RA 2 2.6. 08:36 4 3:50.626 10.260 K1 muži 1000 m Sobíšek Martin 1998 DUP
10 RA 6 2.6. 08:36 5 3:52.416 12.050 K1 muži 1000 m Slepica Karel 1988 USK
10 RA 3 2.6. 08:36 6 3:56.201 15.835 K1 muži 1000 m Liška Josef 1993 ZBR
10 RA 4 2.6. 08:36 7 4:04.826 24.460 K1 muži 1000 m Vaněk Petr 1996 CER
11 RB 7 2.6. 08:40 DNS K1 muži 1000 m Tůma Tomáš 1996 TSE
11 RB 5 2.6. 08:40 1 3:40.416 K1 muži 1000 m Veselý Tomáš 1996 DUP
11 RB 4 2.6. 08:40 2 3:44.136 03.720 K1 muži 1000 m Davídek Pavel 1987 DUP
11 RB 6 2.6. 08:40 3 3:52.756 12.340 K1 muži 1000 m Nepraš Lukáš 1993 DUP
11 RB 2 2.6. 08:40 4 3:59.106 18.690 K1 muži 1000 m Kučera Martin 1997 USK
11 RB 3 2.6. 08:40 5 4:05.636 25.220 K1 muži 1000 m Dušátko Vojtěch 1998 CER
12 RA 3 2.6. 08:44 F1 C1 muži 1000 m Janík David 1998 ONV
12 RA 4 2.6. 08:44 F1 C1 muži 1000 m Kořínek Daniel 1998 DUP
12 RA 5 2.6. 08:44 F1 C1 muži 1000 m Dvořák Filip 1988 DUP
12 RA 6 2.6. 08:44 F1 C1 muži 1000 m Březina Jakub 1993 MHP
12 RA 7 2.6. 08:44 F1 C1 muži 1000 m Dlouhý Jan 1992 TYN
13 RB 3 2.6. 08:48 F1 C1 muži 1000 m Hájek Lukáš 1995 KVS
13 RB 4 2.6. 08:48 F1 C1 muži 1000 m Fuksa Petr 1998 DUP
13 RB 5 2.6. 08:48 F1 C1 muži 1000 m Macháček David 1993 PIS
13 RB 6 2.6. 08:48 F1 C1 muži 1000 m Hájek Šimon 1995 DUP
13 RB 7 2.6. 08:48 C1 muži 1000 m Spálenský Marek 1991 SEZ
14 RA 5 2.6. 08:52 1 3:53.641 K1 junioři 1000 m Kukačka Vilém 2000 UNL
14 RA 4 2.6. 08:52 2 3:56.271 02.630 K1 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
14 RA 6 2.6. 08:52 3 3:59.716 06.075 K1 junioři 1000 m Dvořák Lukáš 2000 USK
14 RA 3 2.6. 08:52 4 4:02.941 09.300 K1 junioři 1000 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
14 RA 7 2.6. 08:52 5 4:05.326 11.685 K1 junioři 1000 m Šuba Květoslav 2000 VSO
14 RA 2 2.6. 08:52 6 4:08.301 14.660 K1 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE
14 RA 8 2.6. 08:52 7 4:11.036 17.395 K1 junioři 1000 m Šmátrala Filip 2000 KAD
14 RA 1 2.6. 08:52 8 4:36.426 42.785 K1 junioři 1000 m Vyleťal Jakub 2000 PDM
15 RB 5 2.6. 08:56 1 3:48.116 K1 junioři 1000 m Vorel Jan 2000 USK
15 RB 4 2.6. 08:56 2 3:50.961 02.845 K1 junioři 1000 m Záruba Štěpán 1999 KVS
15 RB 6 2.6. 08:56 3 3:53.456 05.340 K1 junioři 1000 m Záhora Josef 2001 MOD
15 RB 3 2.6. 08:56 4 4:03.391 15.275 K1 junioři 1000 m Novotný Adam 2000 CHO
15 RB 7 2.6. 08:56 5 4:14.616 26.500 K1 junioři 1000 m Kotěra Jiří 2000 CER
15 RB 8 2.6. 08:56 6 4:17.736 29.620 K1 junioři 1000 m Šmátrala Patrik 2000 KAD
15 RB 1 2.6. 08:56 7 4:41.531 53.415 K1 junioři 1000 m Havel Jakub 2000 VSO
15 RB 2 2.6. 08:56 8 4:59.571 1:11.455 K1 junioři 1000 m Sodomka Lukáš 2000 SPA
16 RC 2 2.6. 09:00 DNS K1 junioři 1000 m Kolesa Vojtěch 2000 MOD
16 RC 5 2.6. 09:00 1 3:51.236 K1 junioři 1000 m Sobíšek Tomáš 2001 SPA
16 RC 4 2.6. 09:00 2 3:52.656 01.420 K1 junioři 1000 m Brabec Jakub 2001 SPA
16 RC 1 2.6. 09:00 3 3:56.331 05.095 K1 junioři 1000 m Prokop Michael 2001 PDM
16 RC 3 2.6. 09:00 4 3:57.016 05.780 K1 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
16 RC 6 2.6. 09:00 5 3:57.101 05.865 K1 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB
16 RC 7 2.6. 09:00 6 4:05.841 14.605 K1 junioři 1000 m Müller Vojtěch 1999 KAD
16 RC 8 2.6. 09:00 7 4:21.831 30.595 K1 junioři 1000 m Vlach Tadeáš 2000 UNL
17 RD 4 2.6. 09:04 1 3:48.786 K1 junioři 1000 m Procházka Vojtěch 1999 ZAM
17 RD 5 2.6. 09:04 2 3:55.731 06.945 K1 junioři 1000 m Mašek Ondřej 2000 SPA
17 RD 3 2.6. 09:04 3 3:58.176 09.390 K1 junioři 1000 m Háza Hynek 1999 DEC
17 RD 2 2.6. 09:04 4 4:01.321 12.535 K1 junioři 1000 m Blažíček Jan 1999 SOP
17 RD 6 2.6. 09:04 5 4:03.831 15.045 K1 junioři 1000 m Balane Daniel 2000 TSE
17 RD 1 2.6. 09:04 6 4:07.811 19.025 K1 junioři 1000 m Vlk Josef 2000 DEC
17 RD 7 2.6. 09:04 7 4:41.571 52.785 K1 junioři 1000 m Vávra Václav 2000 SED
17 RD 8 2.6. 09:04 8 4:45.851 57.065 K1 junioři 1000 m Mamčar Robert 2000 OLO
18 RA 5 2.6. 09:08 1 4:20.361 C1 junioři 1000 m Zalubil Jiří 2000 ONV
18 RA 6 2.6. 09:08 2 4:24.596 04.235 C1 junioři 1000 m Holenka Adam 1999 NYM
18 RA 4 2.6. 09:08 3 4:38.606 18.245 C1 junioři 1000 m Minařík Jiří 2002 KOJ
18 RA 7 2.6. 09:08 4 4:44.541 24.180 C1 junioři 1000 m Nováček Vojtěch 2001 TYN
18 RA 3 2.6. 09:08 5 4:48.106 27.745 C1 junioři 1000 m Janál Jakub 2000 TYN
18 RA 2 2.6. 09:08 6 5:01.711 41.350 C1 junioři 1000 m Plaček Matyáš 2000 NYM
19 RB 5 2.6. 09:12 1 4:19.006 C1 junioři 1000 m Franěk Lukáš 1999 NYM
19 RB 4 2.6. 09:12 2 4:19.526 00.520 C1 junioři 1000 m Hrabal Antonín 1999 KOJ
19 RB 3 2.6. 09:12 3 4:20.756 01.750 C1 junioři 1000 m Počta Jan 1999 SPA
19 RB 6 2.6. 09:12 4 4:36.241 17.235 C1 junioři 1000 m Janda Filip 1999 KVS
19 RB 7 2.6. 09:12 5 4:39.926 20.920 C1 junioři 1000 m Dolejší Jan 2000 TYN
19 RB 2 2.6. 09:12 6 5:29.631 1:10.625 C1 junioři 1000 m Krušina Filip 2000 ONV
20 RA 5 2.6. 09:16 1 2:08.761 K1 dorostenky 500 m Ševčíková Inka 2002 PRV
20 RA 4 2.6. 09:16 2 2:14.106 05.345 K1 dorostenky 500 m Doktorová Sabina 2001 SEZ
20 RA 6 2.6. 09:16 3 3:01.736 52.975 K1 dorostenky 500 m Dřímalková Adéla 2001 VSO
20 RA 8 2.6. 09:16 4 3:05.641 56.880 K1 dorostenky 500 m Báčková Sandra 2002 TYN
20 RA 3 2.6. 09:16 5 3:10.806 1:02.045 K1 dorostenky 500 m Žákovská Adéla 2001 HRA
20 RA 7 2.6. 09:16 6 3:11.301 1:02.540 K1 dorostenky 500 m Svobodová Natalie 2001 TSE
20 RA 2 2.6. 09:16 7 3:18.736 1:09.975 K1 dorostenky 500 m Vítková Andrea 2002 SED
21 RB 5 2.6. 09:20 1 2:08.386 K1 dorostenky 500 m Černohousová Monika 2001 ZAM
21 RB 4 2.6. 09:20 2 2:12.201 03.815 K1 dorostenky 500 m Tomanová Magdalena 2002 CHO
21 RB 6 2.6. 09:20 3 2:17.551 09.165 K1 dorostenky 500 m Ammerová Nicole 2001 CHO
21 RB 7 2.6. 09:20 4 2:20.451 12.065 K1 dorostenky 500 m Kvasilová Klára 2001 SEZ
21 RB 3 2.6. 09:20 5 2:20.561 12.175 K1 dorostenky 500 m Menšíková Hana 2002 VSO
21 RB 2 2.6. 09:20 6 2:23.636 15.250 K1 dorostenky 500 m Hronková Monika 2002 TYN
22 RC 5 2.6. 09:24 1 2:10.051 K1 dorostenky 500 m Hermély Gabriela 2002 PRV
22 RC 4 2.6. 09:24 2 2:11.911 01.860 K1 dorostenky 500 m Bláhová Tereza 2001 SEZ
22 RC 2 2.6. 09:24 3 2:16.436 06.385 K1 dorostenky 500 m Reichová Magdaléna 2001 CER
22 RC 6 2.6. 09:24 4 2:20.991 10.940 K1 dorostenky 500 m Hettfleischová Tereza 2001 JAB
22 RC 3 2.6. 09:24 5 2:23.376 13.325 K1 dorostenky 500 m Balane Katarina 2002 TSE
22 RC 7 2.6. 09:24 6 2:29.356 19.305 K1 dorostenky 500 m Purová Eliška 2002 VSO
23 RA 7 2.6. 09:28 DNS K1 ženy 500 m Nedbalová Vilma 1995 NYM
23 RA 5 2.6. 09:28 1 1:58.211 K1 ženy 500 m Kožíšková Anna 1986 DUP
23 RA 6 2.6. 09:28 2 2:01.131 02.920 K1 ženy 500 m Krpatová Lucie 1992 USK
23 RA 4 2.6. 09:28 3 2:03.186 04.975 K1 ženy 500 m Krpatová Jana 1997 USK
23 RA 3 2.6. 09:28 4 2:09.491 11.280 K1 ženy 500 m Záhorová Lucie 1998 USK
23 RA 2 2.6. 09:28 5 2:33.621 35.410 K1 ženy 500 m Čtvrtečková Lucie 1998 SPA
24 RB 7 2.6. 09:32 DNS K1 ženy 500 m Kotoučová Lucie 1980 PRV
24 RB 5 2.6. 09:32 1 2:01.241 K1 ženy 500 m Betlachová Eliška 1998 USK
24 RB 4 2.6. 09:32 2 2:02.436 01.195 K1 ženy 500 m Slivanská Kateřina 1996 DUP
24 RB 3 2.6. 09:32 3 2:04.571 03.330 K1 ženy 500 m Voženílková Klára 1996 DUP
24 RB 6 2.6. 09:32 4 2:08.296 07.055 K1 ženy 500 m Kotěrová Ludmila 1998 CER
24 RB 2 2.6. 09:32 5 2:10.096 08.855 K1 ženy 500 m Ruferová Zděnka 1997 SHK
25 RA 5 2.6. 09:36 1 2:28.566 C1 kanoistky 500 m Součková Lenka 1990 KVS
25 RA 7 2.6. 09:36 2 2:49.526 20.960 C1 kanoistky 500 m Tulachová Johanka 2000 TSE
25 RA 4 2.6. 09:36 3 2:52.706 24.140 C1 kanoistky 500 m Krausová Alena 2002 SHK
25 RA 6 2.6. 09:36 4 2:59.631 31.065 C1 kanoistky 500 m Peterková Nikol 2000 PRV
25 RA 8 2.6. 09:36 5 3:01.716 33.150 C1 kanoistky 500 m Seidlerová Eliška 2001 SEZ
25 RA 3 2.6. 09:36 6 3:16.306 47.740 C1 kanoistky 500 m Tillerová Andrea 2003 KVS
25 RA 2 2.6. 09:36 7 3:57.901 1:29.335 C1 kanoistky 500 m Krušinová Denisa 2006 ONV
26 RB 5 2.6. 09:40 1 2:37.961 C1 kanoistky 500 m Řáhová Denisa 2001 PPL
26 RB 4 2.6. 09:40 2 2:52.221 14.260 C1 kanoistky 500 m Húsková Veronika 2001 ONV
26 RB 2 2.6. 09:40 3 3:11.026 33.065 C1 kanoistky 500 m Horáčková Adéla 2003 KVS
26 RB 6 2.6. 09:40 4 3:22.201 44.240 C1 kanoistky 500 m Vaňourková Markéta 2003 PPL
26 RB 3 2.6. 09:40 5 3:24.011 46.050 C1 kanoistky 500 m Veverková Alžběta 2001 SKD
26 RB 7 2.6. 09:40 6 3:52.511 1:14.550 C1 kanoistky 500 m Trnková Kateřina 1999 SPA
27 RC 5 2.6. 09:44 1 2:31.716 C1 kanoistky 500 m Navrátilová Anna 1988 KVS
27 RC 7 2.6. 09:44 2 2:33.756 02.040 C1 kanoistky 500 m Malíková Martina 1999 NYM
27 RC 4 2.6. 09:44 3 2:38.256 06.540 C1 kanoistky 500 m Havlová Kristýna 2001 DEC
27 RC 3 2.6. 09:44 4 2:47.531 15.815 C1 kanoistky 500 m Jurečková Eliška 2001 KOJ
27 RC 2 2.6. 09:44 5 3:12.771 41.055 C1 kanoistky 500 m Maříková Veronika 2003 JAB
27 RC 6 2.6. 09:44 6 3:15.126 43.410 C1 kanoistky 500 m Dvořáková Eliška 2001 SEZ
28 RA 3 2.6. 09:48 1 2:00.511 K1 juniorky 500 m Reichová Michaela 2000 CER
28 RA 6 2.6. 09:48 2 2:01.051 00.540 K1 juniorky 500 m Galádová Barbora 2002 SPA
28 RA 4 2.6. 09:48 3 2:02.456 01.945 K1 juniorky 500 m Betlachová Barbora 2001 USK
28 RA 5 2.6. 09:48 4 2:03.066 02.555 K1 juniorky 500 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
28 RA 8 2.6. 09:48 5 2:11.431 10.920 K1 juniorky 500 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
28 RA 7 2.6. 09:48 6 2:11.731 11.220 K1 juniorky 500 m Koberová Magdalena 2000 TYN
28 RA 2 2.6. 09:48 7 2:12.016 11.505 K1 juniorky 500 m Vonešová Adéla 1999 UNL
29 RB 5 2.6. 09:52 1 2:01.611 K1 juniorky 500 m Štemberková Zuzana 1999 SPA
29 RB 6 2.6. 09:52 2 2:02.231 00.620 K1 juniorky 500 m Boháčová Ivana 2000 DEC
29 RB 4 2.6. 09:52 3 2:02.676 01.065 K1 juniorky 500 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
29 RB 7 2.6. 09:52 4 2:04.366 02.755 K1 juniorky 500 m Mílová Kateřina 2000 SHK
29 RB 3 2.6. 09:52 5 2:11.166 09.555 K1 juniorky 500 m Součková Natálie 2001 SPA
29 RB 2 2.6. 09:52 6 2:33.901 32.290 K1 juniorky 500 m Holubová Klára 2000 SED
30 RC 5 2.6. 09:56 1 1:59.671 K1 juniorky 500 m Sobíšková Štěpánka 2001 SPA
30 RC 4 2.6. 09:56 2 2:00.996 01.325 K1 juniorky 500 m Zárubová Kateřina 2001 DEC
30 RC 3 2.6. 09:56 3 2:03.546 03.875 K1 juniorky 500 m Telská Viktorie 1999 SPA
30 RC 6 2.6. 09:56 4 2:03.681 04.010 K1 juniorky 500 m Házová Adéla 2002 DEC
30 RC 7 2.6. 09:56 5 2:08.756 09.085 K1 juniorky 500 m Marková Nela Marie 2000 CHO
30 RC 2 2.6. 09:56 6 2:17.296 17.625 K1 juniorky 500 m Solařová Kateřina 2000 PRV
31 RA 4 2.6. 10:00 DNS K2 dorostenci 500 m Macháček Jan 2002 PRV, Mach Zdeněk 2002 PRV
31 RA 1 2.6. 10:00 1 1:40.821 K2 dorostenci 500 m Prokop Marek 2002 PDM, Prokop Michael 2001 PDM
31 RA 5 2.6. 10:00 2 1:41.941 01.120 K2 dorostenci 500 m Hradil Tomáš 2002 NYM, Podraský Patrik 2002 SPA
31 RA 6 2.6. 10:00 3 1:44.576 03.755 K2 dorostenci 500 m Müller Roman 2001 KAD, Vohryzka Vít 2001 UNL
31 RA 7 2.6. 10:00 4 1:48.466 07.645 K2 dorostenci 500 m Novotný Radim 2001 DEC, Šulitka Jan 2002 DEC
31 RA 8 2.6. 10:00 5 1:50.556 09.735 K2 dorostenci 500 m Kortan Petr 2001 PIS, Kropáček Jan 2002 PIS
31 RA 2 2.6. 10:00 6 1:53.351 12.530 K2 dorostenci 500 m Lovíšek David 2002 SOP, Bubák Milan 2002 SOP
31 RA 3 2.6. 10:00 7 1:54.346 13.525 K2 dorostenci 500 m Novotný Lukáš 2002 TSE, Andrušík Radek 2002 TSE
32 RB 5 2.6. 10:04 1 1:42.950 K2 dorostenci 500 m Kulich Michal 2001 POD, Novotný Vojtěch 2002 POD
32 RB 6 2.6. 10:04 2 1:43.586 00.636 K2 dorostenci 500 m Cerman Vladimír 2002 LIB, Macek Lukáš 2001 DEC
32 RB 4 2.6. 10:04 3 1:43.966 01.016 K2 dorostenci 500 m Militký David 2001 PDM, Sedláček Dan 2001 SOP
32 RB 3 2.6. 10:04 4 1:48.786 05.836 K2 dorostenci 500 m Hejcman Jakub 2001 KOJ, Zendulka Ondřej 2002 KOJ
32 RB 2 2.6. 10:04 5 1:50.456 07.506 K2 dorostenci 500 m Holý Matěj 2001 PRV, Cigánek Martin 2002 VSO
32 RB 1 2.6. 10:04 6 1:51.626 08.676 K2 dorostenci 500 m Žáček Jakub 2002 DEC, Macek Miloš 2001 DEC
32 RB 8 2.6. 10:04 7 1:52.806 09.856 K2 dorostenci 500 m Kotrč Aleš 2002 ZBR, Moudrý Matyáš 2002 ZBR
32 RB 7 2.6. 10:04 8 2:16.511 33.561 K2 dorostenci 500 m Řezníček Matouš 2002 KAD, Pjajčík Michal 2001 ONV
33 RC 5 2.6. 10:08 1 1:44.636 K2 dorostenci 500 m Dědič Tomislav 2002 PIS, Jarolím Jáchym 2002 PIS
33 RC 6 2.6. 10:08 2 1:45.541 00.905 K2 dorostenci 500 m Remuta Jakub 2002 CHO, Predka Andreas 2002 CHO
33 RC 7 2.6. 10:08 3 1:49.411 04.775 K2 dorostenci 500 m Váverka Ondřej 2002 ONV, Pojezný Jan 2001 ONV
33 RC 4 2.6. 10:08 4 1:49.466 04.830 K2 dorostenci 500 m Samec David 2001 TSE, Labuť Vojtěch 2001 ZBR
33 RC 3 2.6. 10:08 5 1:49.846 05.210 K2 dorostenci 500 m Tureček Vojtěch 2002 SOP, Dvořák Čestmír 2002 DEC
33 RC 2 2.6. 10:08 6 1:52.106 07.470 K2 dorostenci 500 m Plecháč Ondřej 2002 SED, Perol Benjamín 2001 SED
33 RC 8 2.6. 10:08 7 1:55.361 10.725 K2 dorostenci 500 m Malý Matyáš 2002 TYN, Sobíšek David 2001 TYN
34 RA 3 2.6. 10:12 DNS K2 junioři 1000 m Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD
34 RA 7 2.6. 10:12 DNS K2 junioři 1000 m Libiš Jan 2000 SPA, Sodomka Lukáš 2000 SPA
34 RA 5 2.6. 10:12 1 3:38.971 K2 junioři 1000 m Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
34 RA 4 2.6. 10:12 2 3:42.281 03.310 K2 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS
34 RA 1 2.6. 10:12 3 3:45.521 06.550 K2 junioři 1000 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA, Šuba Květoslav 2000 VSO
34 RA 6 2.6. 10:12 4 3:46.306 07.335 K2 junioři 1000 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
34 RA 2 2.6. 10:12 5 4:06.146 27.175 K2 junioři 1000 m Vyleťal Jakub 2000 PDM, Vlk Josef 2000 DEC
34 RA 8 2.6. 10:12 6 4:26.641 47.670 K2 junioři 1000 m Havel Jakub 2000 VSO, Mamčar Robert 2000 OLO
35 RB 5 2.6. 10:16 1 3:36.251 K2 junioři 1000 m Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA
35 RB 8 2.6. 10:16 2 3:36.871 00.620 K2 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
35 RB 4 2.6. 10:16 3 3:36.931 00.680 K2 junioři 1000 m Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM
35 RB 6 2.6. 10:16 4 3:44.521 08.270 K2 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
35 RB 2 2.6. 10:16 5 4:02.151 25.900 K2 junioři 1000 m Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD
35 RB 7 2.6. 10:16 6 4:23.596 47.345 K2 junioři 1000 m Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
35 RB 3 2.6. 10:16 7 4:32.516 56.265 K2 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
36 RA 8 2.6. 10:20 DQ K1 žáci 1000 m Barini Alessandro 2003 ZBR
36 RA 5 2.6. 10:20 1 4:40.961 K1 žáci 1000 m Valsa Radek 2003 TSE
36 RA 4 2.6. 10:20 2 4:41.816 00.855 K1 žáci 1000 m Húsek Josef 2003 ONV
36 RA 2 2.6. 10:20 3 4:51.811 10.850 K1 žáci 1000 m Jahoda Filip 2004 SED
36 RA 7 2.6. 10:20 4 4:53.636 12.675 K1 žáci 1000 m Bartoška Matěj 2004 UNL
36 RA 6 2.6. 10:20 5 5:05.061 24.100 K1 žáci 1000 m Bien Matouš 2004 LIB
36 RA 9 2.6. 10:20 6 5:14.631 33.670 K1 žáci 1000 m Hnízdil Štěpán 2004 USK
36 RA 3 2.6. 10:20 7 5:14.751 33.790 K1 žáci 1000 m Horňák Rostislav 2004 SPA
36 RA 1 2.6. 10:20 8 5:35.806 54.845 K1 žáci 1000 m Tonder Adam 2004 DEC
37 RB 2 2.6. 10:24 DNF K1 žáci 1000 m Dlouhý Jakub 2003 UNL
37 RB 7 2.6. 10:24 DQ K1 žáci 1000 m Florián Heřman 2003 DEC
37 RB 5 2.6. 10:24 1 4:36.976 K1 žáci 1000 m Truhlář Filip 2003 SHK
37 RB 4 2.6. 10:24 2 4:38.081 01.105 K1 žáci 1000 m Serra Jakub 2003 JAB
37 RB 1 2.6. 10:24 3 4:39.156 02.180 K1 žáci 1000 m Pospíchal Petr 2003 USK
37 RB 3 2.6. 10:24 4 4:44.581 07.605 K1 žáci 1000 m Strnad David 2003 ZBR
37 RB 6 2.6. 10:24 5 4:54.171 17.195 K1 žáci 1000 m Martin Jakub 2003 LIB
37 RB 8 2.6. 10:24 6 5:21.956 44.980 K1 žáci 1000 m Perol Kilian 2003 SED
38 RC 5 2.6. 10:28 1 4:20.491 K1 žáci 1000 m Termer Václav 2003 CER
38 RC 4 2.6. 10:28 2 4:23.476 02.985 K1 žáci 1000 m Podleiszek Filip 2004 SVK
38 RC 1 2.6. 10:28 3 4:38.496 18.005 K1 žáci 1000 m Svrček Radovan 2004 LIB
38 RC 2 2.6. 10:28 4 4:45.336 24.845 K1 žáci 1000 m Plhoň Jan 2004 USK
38 RC 3 2.6. 10:28 5 4:49.501 29.010 K1 žáci 1000 m Fiala Matyáš 2003 TSE
38 RC 6 2.6. 10:28 6 4:57.011 36.520 K1 žáci 1000 m Bartoška Daniel 2004 UNL
38 RC 7 2.6. 10:28 7 5:37.906 1:17.415 K1 žáci 1000 m Saw Morgan Luboš 2004 ZBR
38 RC 8 2.6. 10:28 8 5:47.326 1:26.835 K1 žáci 1000 m Scowen Maxmilian R 2004 DEC
39 RD 5 2.6. 10:32 1 4:20.821 K1 žáci 1000 m Hrábek Nikola 2003 SPA
39 RD 4 2.6. 10:32 2 4:32.641 11.820 K1 žáci 1000 m Kmiť Tomáš 2004 SVK
39 RD 8 2.6. 10:32 3 4:32.966 12.145 K1 žáci 1000 m Lošťák Eduard 2004 USK
39 RD 2 2.6. 10:32 4 4:37.501 16.680 K1 žáci 1000 m Přibyl Lukáš 2004 PRV
39 RD 7 2.6. 10:32 5 4:39.016 18.195 K1 žáci 1000 m Fulík Albert 2004 ZBR
39 RD 6 2.6. 10:32 6 5:12.026 51.205 K1 žáci 1000 m Scowen Thomas G. 2003 DEC
39 RD 1 2.6. 10:32 7 5:18.126 57.305 K1 žáci 1000 m Konvalinka Štěpán 2004 TSE
39 RD 3 2.6. 10:32 8 6:03.876 1:43.055 K1 žáci 1000 m Abraham Jakub 2003 UNL
40 RE 5 2.6. 10:36 1 4:27.436 K1 žáci 1000 m Kapoun Miroslav 2003 KOJ
40 RE 4 2.6. 10:36 2 4:28.081 00.645 K1 žáci 1000 m Doktorík Jakub 2004 SVK
40 RE 3 2.6. 10:36 3 4:34.511 07.075 K1 žáci 1000 m Vorlický Vítek 2003 PPL
40 RE 2 2.6. 10:36 4 4:39.911 12.475 K1 žáci 1000 m Tešovič Jan 2003 SPA
40 RE 6 2.6. 10:36 5 4:43.011 15.575 K1 žáci 1000 m Hozák Daniel-Oskar 2003 DEC
40 RE 1 2.6. 10:36 6 5:00.221 32.785 K1 žáci 1000 m Šmidrkal David 2004 POD
40 RE 8 2.6. 10:36 7 5:06.191 38.755 K1 žáci 1000 m Hadaš Petr 2004 PRV
40 RE 7 2.6. 10:36 8 5:35.211 1:07.775 K1 žáci 1000 m Daněk Jindřich 2004 ONV
41 RF 4 2.6. 10:40 1 4:17.296 K1 žáci 1000 m Rybanský Daniel 2003 SVK
41 RF 5 2.6. 10:40 2 4:40.926 23.630 K1 žáci 1000 m Humhal Jiří 2003 USK
41 RF 8 2.6. 10:40 3 4:47.441 30.145 K1 žáci 1000 m Macháček Vojtěch 2004 PRV
41 RF 1 2.6. 10:40 4 4:50.921 33.625 K1 žáci 1000 m Kysilka Matouš 2004 NYM
41 RF 2 2.6. 10:40 5 4:51.031 33.735 K1 žáci 1000 m Kusák Jiří 2003 ONV
41 RF 3 2.6. 10:40 6 4:52.806 35.510 K1 žáci 1000 m Fikrle Zdeněk 2003 PPL
41 RF 7 2.6. 10:40 7 5:05.501 48.205 K1 žáci 1000 m Daler Daniel 2003 TYN
41 RF 6 2.6. 10:40 8 5:11.146 53.850 K1 žáci 1000 m Váňa Vojtěch 2004 POD
42 RG 5 2.6. 10:44 1 4:39.911 K1 žáci 1000 m Roubínek Filip 2003 LIB
42 RG 8 2.6. 10:44 2 4:45.981 06.070 K1 žáci 1000 m Procházka Tomáš 2003 PPL
42 RG 6 2.6. 10:44 3 4:49.131 09.220 K1 žáci 1000 m Liebich Jáchym 2003 SHK
42 RG 1 2.6. 10:44 4 4:53.111 13.200 K1 žáci 1000 m Žďárský Hubert 2004 POD
42 RG 7 2.6. 10:44 5 4:55.006 15.095 K1 žáci 1000 m Trnka Filip 2004 SKD
42 RG 2 2.6. 10:44 6 5:06.961 27.050 K1 žáci 1000 m Chlumecký David 2004 TYN
42 RG 3 2.6. 10:44 7 5:19.141 39.230 K1 žáci 1000 m Špaček Adam 2004 NYM
42 RG 4 2.6. 10:44 8 6:08.711 1:28.800 K1 žáci 1000 m Jarolím Václav 2003 PIS
43 RH 7 2.6. 10:48 DNS K1 žáci 1000 m Kupec Kryštof 2004 NYM
43 RH 4 2.6. 10:48 1 4:23.856 K1 žáci 1000 m Danáš Matej 2003 SVK
43 RH 5 2.6. 10:48 2 4:57.026 33.170 K1 žáci 1000 m Vávra Jiří 2003 SED
43 RH 1 2.6. 10:48 3 4:58.646 34.790 K1 žáci 1000 m Dědič Stanislav 2004 PIS
43 RH 8 2.6. 10:48 4 5:17.751 53.895 K1 žáci 1000 m Nestrojil David 2003 MOD
43 RH 6 2.6. 10:48 5 5:24.886 1:01.030 K1 žáci 1000 m Jelínek Filip 2004 SKD
43 RH 3 2.6. 10:48 6 5:46.581 1:22.725 K1 žáci 1000 m Punčochář Marek 2003 JAB
43 RH 2 2.6. 10:48 7 5:48.271 1:24.415 K1 žáci 1000 m Bezděka Matěj 2003 CHO
44 RI 4 2.6. 10:52 1 4:30.531 K1 žáci 1000 m Cagáň Samuel 2003 SVK
44 RI 5 2.6. 10:52 2 4:39.126 08.595 K1 žáci 1000 m Niebauer Jakub 2004 SED
44 RI 8 2.6. 10:52 3 4:44.131 13.600 K1 žáci 1000 m Novák Pavel 2004 CHO
44 RI 3 2.6. 10:52 4 5:03.101 32.570 K1 žáci 1000 m Koreš Dan 2004 PIS
44 RI 6 2.6. 10:52 5 5:07.516 36.985 K1 žáci 1000 m Indrák Damián Petr 2004 ZAM
44 RI 7 2.6. 10:52 6 5:09.236 38.705 K1 žáci 1000 m Makovský Vojtěch 2003 CER
44 RI 2 2.6. 10:52 7 5:36.876 1:06.345 K1 žáci 1000 m Žák Michal 2003 KAD
44 RI 1 2.6. 10:52 8 5:42.666 1:12.135 K1 žáci 1000 m Severský Dan 2003 MOD
45 RA 5 2.6. 10:56 1 4:59.201 C1 žáci 1000 m Tettinger Petr 2003 NYM
45 RA 3 2.6. 10:56 2 5:06.341 07.140 C1 žáci 1000 m Szobolovszky Michal 2003 SVK
45 RA 4 2.6. 10:56 3 5:24.141 24.940 C1 žáci 1000 m Košnar Adam 2004 SEZ
45 RA 6 2.6. 10:56 4 5:34.271 35.070 C1 žáci 1000 m Kleňha Adam 2004 KVS
45 RA 7 2.6. 10:56 5 6:00.686 1:01.485 C1 žáci 1000 m Fojtík Adam 2004 PPL
45 RA 2 2.6. 10:56 6 6:08.001 1:08.800 C1 žáci 1000 m Uher Miroslav 2003 KOJ
45 RA 8 2.6. 10:56 7 6:09.011 1:09.810 C1 žáci 1000 m Rohlena Petr 2004 TYN
45 RA 1 2.6. 10:56 8 6:09.511 1:10.310 C1 žáci 1000 m Němeček Tomáš 2003 SPA
46 RB 3 2.6. 11:00 1 4:53.331 C1 žáci 1000 m Stolárik Peter 2003 SVK
46 RB 5 2.6. 11:00 2 5:24.566 31.235 C1 žáci 1000 m Sedlák Jiří 2003 SLH
46 RB 4 2.6. 11:00 3 5:31.766 38.435 C1 žáci 1000 m Hanák Ondřej 2003 KVS
46 RB 8 2.6. 11:00 4 5:36.471 43.140 C1 žáci 1000 m Rudolf Adam 2004 SEZ
46 RB 7 2.6. 11:00 5 5:37.576 44.245 C1 žáci 1000 m Janda Tomáš 2004 PPL
46 RB 6 2.6. 11:00 6 5:40.626 47.295 C1 žáci 1000 m Dvořák Filip 2004 KVS
46 RB 2 2.6. 11:00 7 5:42.846 49.515 C1 žáci 1000 m Janďourek Šimon 2004 NYM
46 RB 1 2.6. 11:00 8 6:16.991 1:23.660 C1 žáci 1000 m Kozubík Lukáš 2004 KOJ
47 RC 4 2.6. 11:04 1 5:08.271 C1 žáci 1000 m Neradil Vojtěch 2003 PRV
47 RC 5 2.6. 11:04 2 5:08.396 00.125 C1 žáci 1000 m Doktor Tomáš 2004 SEZ
47 RC 6 2.6. 11:04 3 5:13.706 05.435 C1 žáci 1000 m Léránt Lucas 2004 SVK
47 RC 3 2.6. 11:04 4 5:27.371 19.100 C1 žáci 1000 m Psotný Adam 2004 SVK
47 RC 8 2.6. 11:04 5 5:45.771 37.500 C1 žáci 1000 m Janda Jiří 2004 PPL
47 RC 7 2.6. 11:04 6 5:53.016 44.745 C1 žáci 1000 m Pavlíček Jan 2004 ONV
47 RC 1 2.6. 11:04 7 6:26.421 1:18.150 C1 žáci 1000 m Zoubek Viktor 2003 JAB
47 RC 2 2.6. 11:04 8 6:47.486 1:39.215 C1 žáci 1000 m Prucek Marek 2003 LIT
48 RA 4 2.6. 11:08 1 2:04.836 K1 žačky 500 m Pecsuková Katarína 2003 SVK
48 RA 5 2.6. 11:08 2 2:08.181 03.345 K1 žačky 500 m Beránková Valentýna 2003 KVS
48 RA 6 2.6. 11:08 3 2:16.476 11.640 K1 žačky 500 m Petrašovičová Nina 2004 SVK
48 RA 3 2.6. 11:08 4 2:20.356 15.520 K1 žačky 500 m Křikavová Michaela 2004 ZAM
48 RA 1 2.6. 11:08 5 2:23.366 18.530 K1 žačky 500 m Stengelová Denisa 2003 SPA
48 RA 7 2.6. 11:08 6 2:35.781 30.945 K1 žačky 500 m Mikšovicová Natálie 2004 CHO
48 RA 8 2.6. 11:08 7 2:43.396 38.560 K1 žačky 500 m Kopecká Julie 2004 UNL
48 RA 2 2.6. 11:08 8 2:49.121 44.285 K1 žačky 500 m Pacovská Annemarie 2004 DEC
49 RB 7 2.6. 11:12 DNS K1 žačky 500 m Pacovská Annemarie 2004 DEC
49 RB 5 2.6. 11:12 1 2:13.981 K1 žačky 500 m Vrbenská Kateřina 2003 CHO
49 RB 4 2.6. 11:12 2 2:14.936 00.955 K1 žačky 500 m Koczkás Eszter 2003 SVK
49 RB 1 2.6. 11:12 3 2:17.731 03.750 K1 žačky 500 m Lahnerová Andrea 2003 SPA
49 RB 6 2.6. 11:12 4 2:17.811 03.830 K1 žačky 500 m Rusová Dominika 2004 SVK
49 RB 8 2.6. 11:12 5 2:20.126 06.145 K1 žačky 500 m Málková Nikola 2004 ZAM
49 RB 2 2.6. 11:12 6 2:23.596 09.615 K1 žačky 500 m Havlátová Karolína 2003 UNL
49 RB 3 2.6. 11:12 7 2:37.001 23.020 K1 žačky 500 m Davidová Veronika 2004 CER
50 RC 6 2.6. 11:16 1 2:10.321 K1 žačky 500 m Sidová Bianka 2004 SVK
50 RC 5 2.6. 11:16 2 2:12.896 02.575 K1 žačky 500 m Kusovská Adéla 2003 MOD
50 RC 4 2.6. 11:16 3 2:16.846 06.525 K1 žačky 500 m Holá Nina 2003 SVK
50 RC 2 2.6. 11:16 4 2:17.631 07.310 K1 žačky 500 m Petráčková Magdaléna 2004 CHO
50 RC 7 2.6. 11:16 5 2:20.076 09.755 K1 žačky 500 m Samcová Veronika 2004 TSE
50 RC 3 2.6. 11:16 6 2:22.401 12.080 K1 žačky 500 m Kotěrová Marie 2004 CER
50 RC 8 2.6. 11:16 7 2:42.171 31.850 K1 žačky 500 m Löhndorfová Anežka 2003 OLO
50 RC 1 2.6. 11:16 8 3:04.101 53.780 K1 žačky 500 m Čechová Zuzana 2004 TYN
51 RD 3 2.6. 11:20 DNF K1 žačky 500 m Fléglová Anna 2004 USK
51 RD 6 2.6. 11:20 1 2:11.036 K1 žačky 500 m Herzánová Lucie 2003 CER
51 RD 5 2.6. 11:20 2 2:15.526 04.490 K1 žačky 500 m Zvěřová Kristýna 2004 VSO
51 RD 4 2.6. 11:20 3 2:18.861 07.825 K1 žačky 500 m Bugár Réka 2004 SVK
51 RD 8 2.6. 11:20 4 2:18.936 07.900 K1 žačky 500 m Jurečková Petra 2004 KOJ
51 RD 1 2.6. 11:20 5 2:23.691 12.655 K1 žačky 500 m Samšulová Patricie 2004 OLO
51 RD 2 2.6. 11:20 6 2:25.886 14.850 K1 žačky 500 m Kukačková Natálie 2004 SOP
51 RD 7 2.6. 11:20 7 2:58.611 47.575 K1 žačky 500 m Vítková Veronika 2004 TYN
52 RE 5 2.6. 11:24 1 2:14.696 K1 žačky 500 m Vodičková Klára 2004 SPA
52 RE 6 2.6. 11:24 2 2:15.786 01.090 K1 žačky 500 m Pudilová Vlaďka 2003 TSE
52 RE 4 2.6. 11:24 3 2:16.286 01.590 K1 žačky 500 m Málková Karolína 2004 ZAM
52 RE 8 2.6. 11:24 4 2:18.101 03.405 K1 žačky 500 m Úlehlová Markéta 2003 KOJ
52 RE 2 2.6. 11:24 5 2:18.181 03.485 K1 žačky 500 m Bláhová Karolína 2003 SEZ
52 RE 3 2.6. 11:24 6 2:24.391 09.695 K1 žačky 500 m Ondrová Vendula 2004 SLH
52 RE 1 2.6. 11:24 7 2:44.111 29.415 K1 žačky 500 m Vísnerová Kateřina 2004 PPL
52 RE 7 2.6. 11:24 8 2:50.261 35.565 K1 žačky 500 m Slezáková Lucie 2004 SHK
53 RF 4 2.6. 11:28 1 2:15.486 K1 žačky 500 m Zadražilová Anežka 2003 SPA
53 RF 5 2.6. 11:28 2 2:17.006 01.520 K1 žačky 500 m Vohryzková Anna 2003 UNL
53 RF 7 2.6. 11:28 3 2:17.476 01.990 K1 žačky 500 m Palatová Jindřiška 2003 JAB
53 RF 6 2.6. 11:28 4 2:20.901 05.415 K1 žačky 500 m Počepková Jana 2003 DEC
53 RF 2 2.6. 11:28 5 2:22.206 06.720 K1 žačky 500 m Procházková Barbora 2004 POD
53 RF 8 2.6. 11:28 6 2:29.096 13.610 K1 žačky 500 m Pavlíčková Anna 2004 ONV
53 RF 3 2.6. 11:28 7 2:44.481 28.995 K1 žačky 500 m Vohradská Barbora 2004 NYM
54 MA 4 2.6. 11:32 1 2:12.076 K1 dorostenky 500 m Reichová Magdaléna 2001 CER
54 MA 5 2.6. 11:32 2 2:12.276 00.200 K1 dorostenky 500 m Dřímalková Adéla 2001 VSO
54 MA 8 2.6. 11:32 3 2:13.596 01.520 K1 dorostenky 500 m Hettfleischová Tereza 2001 JAB
54 MA 6 2.6. 11:32 4 2:14.296 02.220 K1 dorostenky 500 m Ammerová Nicole 2001 CHO
54 MA 1 2.6. 11:32 5 2:16.321 04.245 K1 dorostenky 500 m Balane Katarina 2002 TSE
54 MA 7 2.6. 11:32 6 2:19.921 07.845 K1 dorostenky 500 m Báčková Sandra 2002 TYN
54 MA 3 2.6. 11:32 7 2:20.651 08.575 K1 dorostenky 500 m Kvasilová Klára 2001 SEZ
54 MA 9 2.6. 11:32 8 2:21.376 09.300 K1 dorostenky 500 m Menšíková Hana 2002 VSO
54 MA 2 2.6. 11:32 9 2:24.886 12.810 K1 dorostenky 500 m Žákovská Adéla 2001 HRA
55 MA 4 2.6. 11:36 1 2:05.621 K1 ženy 500 m Kotěrová Ludmila 1998 CER
55 MA 5 2.6. 11:36 2 2:11.041 05.420 K1 ženy 500 m Záhorová Lucie 1998 USK
55 MA 2 2.6. 11:36 3 2:13.081 07.460 K1 ženy 500 m Ruferová Zděnka 1997 SHK
55 MA 6 2.6. 11:36 4 2:33.641 28.020 K1 ženy 500 m Čtvrtečková Lucie 1998 SPA
56 MA 3 2.6. 11:40 DQ C1 kanoistky 500 m Vaňourková Markéta 2003 PPL
56 MA 4 2.6. 11:40 1 2:37.101 C1 kanoistky 500 m Havlová Kristýna 2001 DEC
56 MA 8 2.6. 11:40 2 2:46.606 09.505 C1 kanoistky 500 m Jurečková Eliška 2001 KOJ
56 MA 5 2.6. 11:40 3 2:47.386 10.285 C1 kanoistky 500 m Krausová Alena 2002 SHK
56 MA 7 2.6. 11:40 4 2:53.376 16.275 C1 kanoistky 500 m Peterková Nikol 2000 PRV
56 MA 2 2.6. 11:40 5 2:57.231 20.130 C1 kanoistky 500 m Seidlerová Eliška 2001 SEZ
56 MA 6 2.6. 11:40 6 3:10.391 33.290 C1 kanoistky 500 m Horáčková Adéla 2003 KVS
56 MA 1 2.6. 11:40 7 3:11.241 34.140 C1 kanoistky 500 m Maříková Veronika 2003 JAB
56 MA 9 2.6. 11:40 8 3:14.161 37.060 C1 kanoistky 500 m Veverková Alžběta 2001 SKD
57 MA 3 2.6. 11:44 1 1:56.161 K1 juniorky 500 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
57 MA 2 2.6. 11:44 2 1:59.881 03.720 K1 juniorky 500 m Házová Adéla 2002 DEC
57 MA 5 2.6. 11:44 3 2:00.021 03.860 K1 juniorky 500 m Betlachová Barbora 2001 USK
57 MA 1 2.6. 11:44 4 2:01.596 05.435 K1 juniorky 500 m Součková Natálie 2001 SPA
57 MA 6 2.6. 11:44 5 2:02.961 06.800 K1 juniorky 500 m Telská Viktorie 1999 SPA
57 MA 7 2.6. 11:44 6 2:03.406 07.245 K1 juniorky 500 m Mílová Kateřina 2000 SHK
57 MA 9 2.6. 11:44 7 2:08.366 12.205 K1 juniorky 500 m Marková Nela Marie 2000 CHO
57 MA 4 2.6. 11:44 8 2:10.466 14.305 K1 juniorky 500 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
57 MA 8 2.6. 11:44 9 2:18.236 22.075 K1 juniorky 500 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
58 MA 5 2.6. 11:48 1 3:56.016 K1 dorostenci 1000 m Podraský Patrik 2002 SPA
58 MA 3 2.6. 11:48 2 3:57.226 01.210 K1 dorostenci 1000 m Kulich Michal 2001 POD
58 MA 4 2.6. 11:48 3 3:58.021 02.005 K1 dorostenci 1000 m Kučera Jakub 2001 DEC
58 MA 6 2.6. 11:48 4 3:58.496 02.480 K1 dorostenci 1000 m Jarolím Jáchym 2002 PIS
58 MA 7 2.6. 11:48 5 4:02.106 06.090 K1 dorostenci 1000 m Sedláček Dan 2001 SOP
58 MA 8 2.6. 11:48 6 4:02.721 06.705 K1 dorostenci 1000 m Šulitka Jan 2002 DEC
58 MA 9 2.6. 11:48 7 4:03.426 07.410 K1 dorostenci 1000 m Zendulka Ondřej 2002 KOJ
58 MA 1 2.6. 11:48 8 4:03.831 07.815 K1 dorostenci 1000 m Tureček Vojtěch 2002 SOP
58 MA 2 2.6. 11:48 9 4:17.771 21.755 K1 dorostenci 1000 m Mach Zdeněk 2002 PRV
59 MB 8 2.6. 11:52 1 3:55.396 K1 dorostenci 1000 m Labuť Vojtěch 2001 ZBR
59 MB 5 2.6. 11:52 2 3:56.696 01.300 K1 dorostenci 1000 m Macháček Jan 2002 PRV
59 MB 6 2.6. 11:52 3 3:56.861 01.465 K1 dorostenci 1000 m Vohryzka Vít 2001 UNL
59 MB 7 2.6. 11:52 4 3:56.986 01.590 K1 dorostenci 1000 m Cerman Vladimír 2002 LIB
59 MB 2 2.6. 11:52 5 3:58.176 02.780 K1 dorostenci 1000 m Müller Roman 2001 KAD
59 MB 1 2.6. 11:52 6 4:01.971 06.575 K1 dorostenci 1000 m Moudrý Matyáš 2002 ZBR
59 MB 3 2.6. 11:52 7 4:04.826 09.430 K1 dorostenci 1000 m Predka Andreas 2002 CHO
59 MB 4 2.6. 11:52 8 4:05.561 10.165 K1 dorostenci 1000 m Militký David 2001 PDM
59 MB 9 2.6. 11:52 9 4:54.816 59.420 K1 dorostenci 1000 m Hladík Tomáš 2002 DEC
60 MC 6 2.6. 11:56 1 3:54.751 K1 dorostenci 1000 m Hradil Tomáš 2002 NYM
60 MC 4 2.6. 11:56 2 3:55.966 01.215 K1 dorostenci 1000 m Rác Václav 2001 KVS
60 MC 5 2.6. 11:56 3 3:57.966 03.215 K1 dorostenci 1000 m Novotný Vojtěch 2002 POD
60 MC 8 2.6. 11:56 4 3:59.156 04.405 K1 dorostenci 1000 m Novotný Lukáš 2002 TSE
60 MC 7 2.6. 11:56 5 3:59.731 04.980 K1 dorostenci 1000 m Dědič Tomislav 2002 PIS
60 MC 3 2.6. 11:56 6 4:00.461 05.710 K1 dorostenci 1000 m Novotný Radim 2001 DEC
60 MC 2 2.6. 11:56 7 4:01.351 06.600 K1 dorostenci 1000 m Remuta Jakub 2002 CHO
60 MC 1 2.6. 11:56 8 4:06.186 11.435 K1 dorostenci 1000 m Samec David 2001 TSE
60 MC 9 2.6. 11:56 9 4:10.896 16.145 K1 dorostenci 1000 m Pojezný Jan 2001 ONV
61 MA 4 2.6. 12:00 1 4:37.831 C1 dorostenci 1000 m Keist Tomáš 2002 NYM
61 MA 2 2.6. 12:00 2 4:38.841 01.010 C1 dorostenci 1000 m Bokoč Matyáš 2001 KVS
61 MA 6 2.6. 12:00 3 4:47.151 09.320 C1 dorostenci 1000 m Jakl Jaroslav 2001 USK
61 MA 7 2.6. 12:00 4 4:57.101 19.270 C1 dorostenci 1000 m Spěváček Jaroslav 2002 PPL
61 MA 5 2.6. 12:00 5 4:58.401 20.570 C1 dorostenci 1000 m Verner Ondřej 2001 PPL
61 MA 3 2.6. 12:00 6 5:00.481 22.650 C1 dorostenci 1000 m Keist Milan 2001 NYM
61 MA 8 2.6. 12:00 7 5:08.426 30.595 C1 dorostenci 1000 m Študlar Štěpán 2002 TYN
61 MA 1 2.6. 12:00 8 5:09.071 31.240 C1 dorostenci 1000 m Papoušek Jonáš 2002 NYM
61 MA 9 2.6. 12:00 9 5:16.206 38.375 C1 dorostenci 1000 m Fiala Šimon 2002 TSE
62 MA 5 2.6. 12:04 1 3:45.586 K1 muži 1000 m Sobíšek Martin 1998 DUP
62 MA 6 2.6. 12:04 2 3:46.861 01.275 K1 muži 1000 m Slepica Karel 1988 USK
62 MA 4 2.6. 12:04 3 3:49.251 03.665 K1 muži 1000 m Kučera Martin 1997 USK
62 MA 8 2.6. 12:04 4 3:49.566 03.980 K1 muži 1000 m Vaněk Petr 1996 CER
62 MA 3 2.6. 12:04 5 3:50.666 05.080 K1 muži 1000 m Liška Josef 1993 ZBR
62 MA 2 2.6. 12:04 6 3:56.296 10.710 K1 muži 1000 m Dušátko Vojtěch 1998 CER
64 MA 5 2.6. 12:12 1 3:43.906 K1 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
64 MA 6 2.6. 12:12 2 3:44.326 00.420 K1 junioři 1000 m Záruba Štěpán 1999 KVS
64 MA 4 2.6. 12:12 3 3:46.951 03.045 K1 junioři 1000 m Záhora Josef 2001 MOD
64 MA 7 2.6. 12:12 4 3:54.931 11.025 K1 junioři 1000 m Prokop Michael 2001 PDM
64 MA 3 2.6. 12:12 5 3:55.306 11.400 K1 junioři 1000 m Novotný Adam 2000 CHO
64 MA 9 2.6. 12:12 6 3:56.646 12.740 K1 junioři 1000 m Balane Daniel 2000 TSE
64 MA 2 2.6. 12:12 7 3:57.376 13.470 K1 junioři 1000 m Šuba Květoslav 2000 VSO
64 MA 8 2.6. 12:12 8 3:57.776 13.870 K1 junioři 1000 m Blažíček Jan 1999 SOP
64 MA 1 2.6. 12:12 9 3:59.206 15.300 K1 junioři 1000 m Vlk Josef 2000 DEC
65 MB 6 2.6. 12:16 1 3:46.851 K1 junioři 1000 m Mašek Ondřej 2000 SPA
65 MB 5 2.6. 12:16 2 3:47.631 00.780 K1 junioři 1000 m Brabec Jakub 2001 SPA
65 MB 7 2.6. 12:16 3 3:48.161 01.310 K1 junioři 1000 m Dvořák Lukáš 2000 USK
65 MB 4 2.6. 12:16 4 3:51.081 04.230 K1 junioři 1000 m Háza Hynek 1999 DEC
65 MB 2 2.6. 12:16 5 3:55.266 08.415 K1 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB
65 MB 8 2.6. 12:16 6 3:57.186 10.335 K1 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
65 MB 9 2.6. 12:16 7 3:57.296 10.445 K1 junioři 1000 m Kotěra Jiří 2000 CER
65 MB 3 2.6. 12:16 8 3:57.466 10.615 K1 junioři 1000 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
65 MB 1 2.6. 12:16 9 4:03.836 16.985 K1 junioři 1000 m Müller Vojtěch 1999 KAD
66 MA 8 2.6. 12:20 DQ C1 junioři 1000 m Plaček Matyáš 2000 NYM
66 MA 5 2.6. 12:20 1 4:30.566 C1 junioři 1000 m Janda Filip 1999 KVS
66 MA 6 2.6. 12:20 2 4:32.371 01.805 C1 junioři 1000 m Nováček Vojtěch 2001 TYN
66 MA 7 2.6. 12:20 3 4:32.956 02.390 C1 junioři 1000 m Dolejší Jan 2000 TYN
66 MA 4 2.6. 12:20 4 4:34.666 04.100 C1 junioři 1000 m Janál Jakub 2000 TYN
66 MA 3 2.6. 12:20 5 4:43.816 13.250 C1 junioři 1000 m Krušina Filip 2000 ONV
67 F 3 2.6. 12:30 MK1 benjamínci A 1000 m Budka Ondra 2005 TSE
67 F 25 2.6. 12:30 MK1 benjamínci A 1000 m Jirman Jáchym 2005 POD
67 F 30 2.6. 12:30 MK1 benjamínci A 1000 m Béňa Ondřej 2005 PRV
67 F 15 2.6. 12:30 1 04:33,2 MK1 benjamínci A 1000 m Hrábek Lukáš 2005 SPA
67 F 1 2.6. 12:30 2 04:35,5 00:02,3 MK1 benjamínci A 1000 m Tóth Ľudovít 2005 SVK
67 F 31 2.6. 12:30 3 04:36,2 00:03,0 MK1 benjamínci A 1000 m Hirsch Ondřej 2005 KOJ
67 F 24 2.6. 12:30 4 04:37,2 00:04,0 MK1 benjamínci A 1000 m Kurťák Šimon 2005 SKD
67 F 8 2.6. 12:30 5 04:55,7 00:22,5 MK1 benjamínci A 1000 m Kapoun Pavel 2005 KOJ
67 F 35 2.6. 12:30 6 04:56,5 00:23,3 MK1 benjamínci A 1000 m Karak Damián 2005 SVK
67 F 32 2.6. 12:30 7 04:58,0 00:24,8 MK1 benjamínci A 1000 m Dušátko Jakub 2005 CER
67 F 14 2.6. 12:30 8 04:58,9 00:25,7 MK1 benjamínci A 1000 m Souček Lukáš 2005 SPA
67 F 34 2.6. 12:30 9 05:01,8 00:28,6 MK1 benjamínci A 1000 m Žaba Filip 2005 SHK
67 F 10 2.6. 12:30 10 05:03,2 00:30,0 MK1 benjamínci A 1000 m Doktorík Dominik 2005 SVK
67 F 7 2.6. 12:30 11 05:04,9 00:31,7 MK1 benjamínci A 1000 m Chalás Martin 2005 SVK
67 F 22 2.6. 12:30 12 05:06,6 00:33,4 MK1 benjamínci A 1000 m Váverka Filip 2005 ONV
67 F 37 2.6. 12:30 13 05:09,9 00:36,7 MK1 benjamínci A 1000 m Malý Bronislav 2005 TYN
67 F 19 2.6. 12:30 14 05:17,3 00:44,1 MK1 benjamínci A 1000 m Novotný Hubert 2005 SOP
67 F 12 2.6. 12:30 15 05:18,5 00:45,3 MK1 benjamínci A 1000 m Doubrava Tomáš 2005 NYM
67 F 6 2.6. 12:30 16 05:22,0 00:48,8 MK1 benjamínci A 1000 m Kotek Petr 2005 PRV
67 F 29 2.6. 12:30 17 05:23,1 00:49,9 MK1 benjamínci A 1000 m Procházka Daniel 2005 TYN
67 F 27 2.6. 12:30 18 05:25,3 00:52,1 MK1 benjamínci A 1000 m Nykl Michal 2005 SPA
67 F 9 2.6. 12:30 19 05:26,3 00:53,1 MK1 benjamínci A 1000 m Šimek Albert 2005 PRV
67 F 21 2.6. 12:30 20 05:29,8 00:56,6 MK1 benjamínci A 1000 m Tejnora Štěpán 2005 KVS
67 F 4 2.6. 12:30 21 05:31,0 00:57,8 MK1 benjamínci A 1000 m Frolík Martin 2005 SPA
67 F 26 2.6. 12:30 22 05:34,9 01:01,7 MK1 benjamínci A 1000 m Večeř Karel 2005 ZBR
67 F 5 2.6. 12:30 23 05:42,9 01:09,7 MK1 benjamínci A 1000 m Šišma David 2005 LIT
67 F 20 2.6. 12:30 24 05:43,4 01:10,2 MK1 benjamínci A 1000 m Cíza David 2005 DEC
67 F 17 2.6. 12:30 25 05:50,9 01:17,7 MK1 benjamínci A 1000 m Knoška Robert 2005 ZBR
67 F 23 2.6. 12:30 26 05:59,0 01:25,8 MK1 benjamínci A 1000 m Martoch Filip 2005 SLH
67 F 18 2.6. 12:30 27 06:07,5 01:34,3 MK1 benjamínci A 1000 m Veselý Jonáš 2005 USK
67 F 13 2.6. 12:30 28 06:17,3 01:44,1 MK1 benjamínci A 1000 m Odcházel Václav 2005 SPA
67 F 2 2.6. 12:30 29 06:27,5 01:54,3 MK1 benjamínci A 1000 m Vašek Otakar 2005 ZBR
67 F 16 2.6. 12:30 30 06:38,2 02:05,0 MK1 benjamínci A 1000 m Tobiášek Daniel 2005 PPL
67 F 33 2.6. 12:30 31 06:42,9 02:09,7 MK1 benjamínci A 1000 m Stárek Šimon 2005 SHK
67 F 36 2.6. 12:30 32 06:55,2 02:22,0 MK1 benjamínci A 1000 m Snášel Štěpán 2005 DEC
67 F 28 2.6. 12:30 33 07:18,8 02:45,6 MK1 benjamínci A 1000 m Kroupa Jan 2005 KVS
67 F 11 2.6. 12:30 34 11:13,2 06:40,0 MK1 benjamínci A 1000 m Polách František 2005 ONV
68 F 44 2.6. 12:40 MK1 benjamínky B 1000 m Havlová Sofie 2006 VSO
68 F 48 2.6. 12:40 MK1 benjamínky B 1000 m Tmejová Tereza 2006 SPA
68 F 57 2.6. 12:40 1 05:17,1 MK1 benjamínky B 1000 m Serra Carolína 2006 JAB
68 F 67 2.6. 12:40 2 05:18,4 00:01,3 MK1 benjamínky B 1000 m Svobodová Eliška 2006 CER
68 F 73 2.6. 12:40 3 05:22,5 00:05,4 MK1 benjamínky B 1000 m Sýkorová Helena 2006 SPA
68 F 42 2.6. 12:40 4 05:25,7 00:08,6 MK1 benjamínky B 1000 m Hvojníková Nikola 2006 SVK
68 F 71 2.6. 12:40 5 05:29,5 00:12,4 MK1 benjamínky B 1000 m Voříšková Veronika 2006 VPL
68 F 59 2.6. 12:40 6 05:32,0 00:14,9 MK1 benjamínky B 1000 m Voříšková Karolína 2006 VPL
68 F 55 2.6. 12:40 7 05:38,8 00:21,7 MK1 benjamínky B 1000 m Škrabolová Zuzana 2006 SOS
68 F 52 2.6. 12:40 8 05:44,1 00:27,0 MK1 benjamínky B 1000 m Humhalová Lucie 2006 USK
68 F 63 2.6. 12:40 9 05:49,8 00:32,7 MK1 benjamínky B 1000 m Stojkovičová Dominika 2006 SVK
68 F 43 2.6. 12:40 10 05:52,7 00:35,6 MK1 benjamínky B 1000 m Válková Barbora 2006 NYM
68 F 58 2.6. 12:40 11 05:53,9 00:36,8 MK1 benjamínky B 1000 m Brabcová Barbora 2006 CHO
68 F 49 2.6. 12:40 12 06:03,8 00:46,7 MK1 benjamínky B 1000 m Kočandrlová Johana 2006 SED
68 F 45 2.6. 12:40 13 06:14,5 00:57,4 MK1 benjamínky B 1000 m Tobrmanová Anna Sofie 2006 SED
68 F 68 2.6. 12:40 14 06:15,7 00:58,6 MK1 benjamínky B 1000 m Blažková Klára 2006 SPA
68 F 46 2.6. 12:40 15 06:16,9 00:59,8 MK1 benjamínky B 1000 m Kočandrlová Nella 2006 SED
68 F 72 2.6. 12:40 16 06:17,5 01:00,4 MK1 benjamínky B 1000 m Hnídková Aneta 2006 PPL
68 F 47 2.6. 12:40 17 06:21,9 01:04,8 MK1 benjamínky B 1000 m Horňáková Mirjana 2006 SPA
68 F 70 2.6. 12:40 18 06:22,9 01:05,8 MK1 benjamínky B 1000 m Krušinová Denisa 2006 ONV
68 F 41 2.6. 12:40 19 06:23,8 01:06,7 MK1 benjamínky B 1000 m Zoubková Barbora 2006 JAB
68 F 50 2.6. 12:40 20 06:24,9 01:07,8 MK1 benjamínky B 1000 m Mihalová Silvie 2006 USK
68 F 62 2.6. 12:40 21 06:29,0 01:11,9 MK1 benjamínky B 1000 m Müllerová Anežka 2006 SED
68 F 66 2.6. 12:40 22 06:34,4 01:17,3 MK1 benjamínky B 1000 m Maříková Daniela 2006 JAB
68 F 64 2.6. 12:40 23 06:37,5 01:20,4 MK1 benjamínky B 1000 m Zvonková Barbora 2006 SOS
68 F 56 2.6. 12:40 24 06:38,7 01:21,6 MK1 benjamínky B 1000 m Švábová Marika 2006 ZBR
68 F 65 2.6. 12:40 25 06:39,6 01:22,5 MK1 benjamínky B 1000 m Neužilová Jitka 2006 SPA
68 F 61 2.6. 12:40 26 06:40,8 01:23,7 MK1 benjamínky B 1000 m Jiruchová Magdalena 2006 SOP
68 F 60 2.6. 12:40 27 06:44,9 01:27,8 MK1 benjamínky B 1000 m Dračková Marie 2006 LIT
68 F 53 2.6. 12:40 28 06:45,2 01:28,1 MK1 benjamínky B 1000 m Vaculíková Vendula 2006 USK
68 F 69 2.6. 12:40 29 07:10,7 01:53,6 MK1 benjamínky B 1000 m Smýkalová Darina 2006 SLH
68 F 51 2.6. 12:40 30 07:12,9 01:55,8 MK1 benjamínky B 1000 m Štáfková Beáta 2006 CHO
68 F 40 2.6. 12:40 31 07:35,1 02:18,0 MK1 benjamínky B 1000 m Hajníková Štěpánka 2006 SPA
68 F 54 2.6. 12:40 32 08:58,1 03:41,0 MK1 benjamínky B 1000 m Liková Lucie 2006 CHO
69 F 82 2.6. 12:50 1 05:56,7 C1 benjamínci A 1000 m Ružič Patrik 2005 SVK
69 F 81 2.6. 12:50 2 06:10,6 00:13,9 C1 benjamínci A 1000 m Hrádek Adam 2005 SEZ
69 F 77 2.6. 12:50 3 06:10,9 00:14,2 C1 benjamínci A 1000 m Kot Artur 2005 SHK
69 F 83 2.6. 12:50 4 06:17,6 00:20,9 C1 benjamínci A 1000 m Pták Zbyněk 2005 NYM
69 F 80 2.6. 12:50 5 06:18,5 00:21,8 C1 benjamínci A 1000 m Kot Bartoloměj 2005 SHK
69 F 84 2.6. 12:50 6 06:23,3 00:26,6 C1 benjamínci A 1000 m Rašek Ondřej 2005 SKD
69 F 79 2.6. 12:50 7 06:41,3 00:44,6 C1 benjamínci A 1000 m Tichý Jan 2005 PPL
69 F 75 2.6. 12:50 8 07:01,5 01:04,8 C1 benjamínci A 1000 m Hillebrant Stanislav 2005 NYM
69 F 78 2.6. 12:50 9 07:14,8 01:18,1 C1 benjamínci A 1000 m Dalerová Kateřina 2005 TYN
69 F 76 2.6. 12:50 10 07:18,7 01:22,0 C1 benjamínci A 1000 m Horáček Adam 2005 KVS
70 F 87 2.6. 12:50 1 06:23,5 C1 benjamínci B 1000 m Pinkas Šimon 2006 NYM
70 F 85 2.6. 12:50 2 06:42,6 00:19,1 C1 benjamínci B 1000 m Michajlík Filip 2006 SHK
70 F 88 2.6. 12:50 3 06:43,3 00:19,8 C1 benjamínci B 1000 m Bokoč Marek 2006 KVS
70 F 89 2.6. 12:50 4 07:53,4 01:29,9 C1 benjamínci B 1000 m Sedlák Ondřej 2007 SLH
70 F 86 2.6. 12:50 5 13:23,8 07:00,3 C1 benjamínci B 1000 m Takáč Vojtěch 2006 SEZ
71 MA 4 2.6. 13:00 1 4:11.526 K1 žáci 1000 m Valsa Radek 2003 TSE
71 MA 3 2.6. 13:00 2 4:12.741 01.215 K1 žáci 1000 m Podleiszek Filip 2004 SVK
71 MA 5 2.6. 13:00 3 4:12.766 01.240 K1 žáci 1000 m Kapoun Miroslav 2003 KOJ
71 MA 7 2.6. 13:00 4 4:30.201 18.675 K1 žáci 1000 m Serra Jakub 2003 JAB
71 MA 6 2.6. 13:00 5 4:32.156 20.630 K1 žáci 1000 m Kmiť Tomáš 2004 SVK
71 MA 8 2.6. 13:00 6 4:36.406 24.880 K1 žáci 1000 m Macháček Vojtěch 2004 PRV
71 MA 2 2.6. 13:00 7 4:46.376 34.850 K1 žáci 1000 m Liebich Jáchym 2003 SHK
71 MA 9 2.6. 13:00 8 5:06.476 54.950 K1 žáci 1000 m Koreš Dan 2004 PIS
71 MA 1 2.6. 13:00 9 5:17.051 1:05.525 K1 žáci 1000 m Nestrojil David 2003 MOD
72 MB 5 2.6. 13:04 1 4:12.636 K1 žáci 1000 m Rybanský Daniel 2003 SVK
72 MB 4 2.6. 13:04 2 4:14.216 01.580 K1 žáci 1000 m Truhlář Filip 2003 SHK
72 MB 3 2.6. 13:04 3 4:27.331 14.695 K1 žáci 1000 m Vávra Jiří 2003 SED
72 MB 2 2.6. 13:04 4 4:28.721 16.085 K1 žáci 1000 m Lošťák Eduard 2004 USK
72 MB 6 2.6. 13:04 5 4:31.751 19.115 K1 žáci 1000 m Doktorík Jakub 2004 SVK
72 MB 7 2.6. 13:04 6 4:41.016 28.380 K1 žáci 1000 m Niebauer Jakub 2004 SED
72 MB 8 2.6. 13:04 7 4:45.796 33.160 K1 žáci 1000 m Plhoň Jan 2004 USK
72 MB 1 2.6. 13:04 8 4:57.901 45.265 K1 žáci 1000 m Bartoška Matěj 2004 UNL
72 MB 9 2.6. 13:04 9 5:06.781 54.145 K1 žáci 1000 m Žďárský Hubert 2004 POD
73 MC 4 2.6. 13:08 1 4:21.956 K1 žáci 1000 m Termer Václav 2003 CER
73 MC 5 2.6. 13:08 2 4:23.746 01.790 K1 žáci 1000 m Roubínek Filip 2003 LIB
73 MC 3 2.6. 13:08 3 4:24.006 02.050 K1 žáci 1000 m Húsek Josef 2003 ONV
73 MC 6 2.6. 13:08 4 4:35.151 13.195 K1 žáci 1000 m Humhal Jiří 2003 USK
73 MC 2 2.6. 13:08 5 4:36.881 14.925 K1 žáci 1000 m Pospíchal Petr 2003 USK
73 MC 1 2.6. 13:08 6 4:38.646 16.690 K1 žáci 1000 m Přibyl Lukáš 2004 PRV
73 MC 9 2.6. 13:08 7 4:40.146 18.190 K1 žáci 1000 m Tešovič Jan 2003 SPA
73 MC 8 2.6. 13:08 8 4:40.546 18.590 K1 žáci 1000 m Novák Pavel 2004 CHO
73 MC 7 2.6. 13:08 9 5:11.456 49.500 K1 žáci 1000 m Dědič Stanislav 2004 PIS
74 MD 5 2.6. 13:12 1 4:09.351 K1 žáci 1000 m Danáš Matej 2003 SVK
74 MD 4 2.6. 13:12 2 4:10.521 01.170 K1 žáci 1000 m Hrábek Nikola 2003 SPA
74 MD 3 2.6. 13:12 3 4:17.301 07.950 K1 žáci 1000 m Cagáň Samuel 2003 SVK
74 MD 2 2.6. 13:12 4 4:29.946 20.595 K1 žáci 1000 m Vorlický Vítek 2003 PPL
74 MD 6 2.6. 13:12 5 4:34.631 25.280 K1 žáci 1000 m Procházka Tomáš 2003 PPL
74 MD 8 2.6. 13:12 6 4:36.856 27.505 K1 žáci 1000 m Svrček Radovan 2004 LIB
74 MD 7 2.6. 13:12 7 4:40.676 31.325 K1 žáci 1000 m Jahoda Filip 2004 SED
74 MD 1 2.6. 13:12 8 4:41.086 31.735 K1 žáci 1000 m Strnad David 2003 ZBR
74 MD 9 2.6. 13:12 9 4:48.086 38.735 K1 žáci 1000 m Kysilka Matouš 2004 NYM
75 MA 5 2.6. 13:16 1 5:10.431 C1 žáci 1000 m Košnar Adam 2004 SEZ
75 MA 4 2.6. 13:16 2 5:11.351 00.920 C1 žáci 1000 m Léránt Lucas 2004 SVK
75 MA 8 2.6. 13:16 3 5:17.341 06.910 C1 žáci 1000 m Psotný Adam 2004 SVK
75 MA 7 2.6. 13:16 4 5:22.011 11.580 C1 žáci 1000 m Kleňha Adam 2004 KVS
75 MA 3 2.6. 13:16 5 5:22.191 11.760 C1 žáci 1000 m Rudolf Adam 2004 SEZ
75 MA 6 2.6. 13:16 6 5:22.256 11.825 C1 žáci 1000 m Hanák Ondřej 2003 KVS
75 MA 1 2.6. 13:16 7 5:25.796 15.365 C1 žáci 1000 m Janda Jiří 2004 PPL
75 MA 9 2.6. 13:16 8 5:33.256 22.825 C1 žáci 1000 m Janda Tomáš 2004 PPL
75 MA 2 2.6. 13:16 9 5:52.956 42.525 C1 žáci 1000 m Fojtík Adam 2004 PPL
76 MA 5 2.6. 13:20 1 2:07.056 K1 žačky 500 m Pecsuková Katarína 2003 SVK
76 MA 6 2.6. 13:20 2 2:09.606 02.550 K1 žačky 500 m Herzánová Lucie 2003 CER
76 MA 4 2.6. 13:20 3 2:10.866 03.810 K1 žačky 500 m Koczkás Eszter 2003 SVK
76 MA 8 2.6. 13:20 4 2:13.381 06.325 K1 žačky 500 m Holá Nina 2003 SVK
76 MA 7 2.6. 13:20 5 2:14.401 07.345 K1 žačky 500 m Pudilová Vlaďka 2003 TSE
76 MA 2 2.6. 13:20 6 2:15.411 08.355 K1 žačky 500 m Jurečková Petra 2004 KOJ
76 MA 3 2.6. 13:20 7 2:15.606 08.550 K1 žačky 500 m Palatová Jindřiška 2003 JAB
76 MA 9 2.6. 13:20 8 2:17.696 10.640 K1 žačky 500 m Křikavová Michaela 2004 ZAM
76 MA 1 2.6. 13:20 9 2:18.776 11.720 K1 žačky 500 m Málková Nikola 2004 ZAM
77 MB 8 2.6. 13:24 1 2:09.411 K1 žačky 500 m Bugár Réka 2004 SVK
77 MB 5 2.6. 13:24 2 2:10.646 01.235 K1 žačky 500 m Vrbenská Kateřina 2003 CHO
77 MB 4 2.6. 13:24 3 2:12.351 02.940 K1 žačky 500 m Kusovská Adéla 2003 MOD
77 MB 6 2.6. 13:24 4 2:14.251 04.840 K1 žačky 500 m Vodičková Klára 2004 SPA
77 MB 3 2.6. 13:24 5 2:15.406 05.995 K1 žačky 500 m Petrašovičová Nina 2004 SVK
77 MB 2 2.6. 13:24 6 2:16.801 07.390 K1 žačky 500 m Úlehlová Markéta 2003 KOJ
77 MB 7 2.6. 13:24 7 2:17.756 08.345 K1 žačky 500 m Vohryzková Anna 2003 UNL
77 MB 1 2.6. 13:24 8 2:18.201 08.790 K1 žačky 500 m Samcová Veronika 2004 TSE
77 MB 9 2.6. 13:24 9 2:23.271 13.860 K1 žačky 500 m Rusová Dominika 2004 SVK
78 MC 4 2.6. 13:28 1 2:10.551 K1 žačky 500 m Beránková Valentýna 2003 KVS
78 MC 7 2.6. 13:28 2 2:10.721 00.170 K1 žačky 500 m Zvěřová Kristýna 2004 VSO
78 MC 5 2.6. 13:28 3 2:11.501 00.950 K1 žačky 500 m Sidová Bianka 2004 SVK
78 MC 3 2.6. 13:28 4 2:14.101 03.550 K1 žačky 500 m Málková Karolína 2004 ZAM
78 MC 6 2.6. 13:28 5 2:15.481 04.930 K1 žačky 500 m Zadražilová Anežka 2003 SPA
78 MC 8 2.6. 13:28 6 2:16.586 06.035 K1 žačky 500 m Lahnerová Andrea 2003 SPA
78 MC 2 2.6. 13:28 7 2:17.241 06.690 K1 žačky 500 m Počepková Jana 2003 DEC
78 MC 1 2.6. 13:28 8 2:17.986 07.435 K1 žačky 500 m Bláhová Karolína 2003 SEZ
78 MC 9 2.6. 13:28 9 2:19.106 08.555 K1 žačky 500 m Petráčková Magdaléna 2004 CHO
79 MA 3 2.6. 13:32 DNS K2 dorostenci 500 m Novotný Radim 2001 DEC, Šulitka Jan 2002 DEC
79 MA 5 2.6. 13:32 1 1:46.731 K2 dorostenci 500 m Müller Roman 2001 KAD, Vohryzka Vít 2001 UNL
79 MA 2 2.6. 13:32 2 1:47.596 00.865 K2 dorostenci 500 m Samec David 2001 TSE, Labuť Vojtěch 2001 ZBR
79 MA 4 2.6. 13:32 3 1:47.801 01.070 K2 dorostenci 500 m Militký David 2001 PDM, Sedláček Dan 2001 SOP
79 MA 6 2.6. 13:32 4 1:48.981 02.250 K2 dorostenci 500 m Váverka Ondřej 2002 ONV, Pojezný Jan 2001 ONV
79 MA 8 2.6. 13:32 5 1:50.411 03.680 K2 dorostenci 500 m Kortan Petr 2001 PIS, Kropáček Jan 2002 PIS
79 MA 7 2.6. 13:32 6 1:50.496 03.765 K2 dorostenci 500 m Hejcman Jakub 2001 KOJ, Zendulka Ondřej 2002 KOJ
79 MA 1 2.6. 13:32 7 1:58.776 12.045 K2 dorostenci 500 m Holý Matěj 2001 PRV, Cigánek Martin 2002 VSO
79 MA 9 2.6. 13:32 8 1:59.561 12.830 K2 dorostenci 500 m Tureček Vojtěch 2002 SOP, Dvořák Čestmír 2002 DEC
80 MA 3 2.6. 13:36 DNS K2 junioři 1000 m Havel Jakub 2000 VSO, Mamčar Robert 2000 OLO
80 MA 4 2.6. 13:36 1 3:47.791 K2 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
80 MA 1 2.6. 13:36 2 3:49.861 02.070 K2 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
80 MA 5 2.6. 13:36 3 3:50.681 02.890 K2 junioři 1000 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
80 MA 2 2.6. 13:36 4 3:52.661 04.870 K2 junioři 1000 m Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD
80 MA 7 2.6. 13:36 5 3:53.926 06.135 K2 junioři 1000 m Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
80 MA 6 2.6. 13:36 6 3:54.961 07.170 K2 junioři 1000 m Vyleťal Jakub 2000 PDM, Vlk Josef 2000 DEC
81 RA 7 2.6. 13:52 DNS MK1 benjamínci C 200 m Šušlík Ondřej 2008 VSO
81 RA 9 2.6. 13:52 DNS MK1 benjamínci C 200 m Šváb Hynek 2008 ZBR
81 RA 6 2.6. 13:52 1 1:02.346 MK1 benjamínci C 200 m Šindel Jakub 2007 SKD
81 RA 4 2.6. 13:52 2 1:06.341 03.995 MK1 benjamínci C 200 m Zahradníček Ondřej 2007 PRV
81 RA 8 2.6. 13:52 3 1:08.761 06.415 MK1 benjamínci C 200 m Malecha Petr 2007 CHO
81 RA 1 2.6. 13:52 4 1:09.916 07.570 MK1 benjamínci C 200 m Novák Jonáš 2007 SPA
81 RA 5 2.6. 13:52 5 1:10.086 07.740 MK1 benjamínci C 200 m Knotek Daniel 2007 ONV
81 RA 3 2.6. 13:52 6 1:13.731 11.385 MK1 benjamínci C 200 m Tonder Matěj 2007 DEC
81 RA 2 2.6. 13:52 7 1:20.171 17.825 MK1 benjamínci C 200 m Stárek Antonín 2007 SHK
82 RB 3 2.6. 13:56 DNS MK1 benjamínci C 200 m Havel Jan 2008 VSO
82 RB 5 2.6. 13:56 1 1:04.296 MK1 benjamínci C 200 m Prokeš Antonín 2007 KOJ
82 RB 4 2.6. 13:56 2 1:06.641 02.345 MK1 benjamínci C 200 m Kůs Filip 2007 SED
82 RB 7 2.6. 13:56 3 1:07.851 03.555 MK1 benjamínci C 200 m Kofroň Vojtěch 2007 DEC
82 RB 6 2.6. 13:56 4 1:08.501 04.205 MK1 benjamínci C 200 m Hirsch Robin 2007 KOJ
82 RB 8 2.6. 13:56 5 1:15.286 10.990 MK1 benjamínci C 200 m Procházka Radek 2007 CHO
82 RB 1 2.6. 13:56 6 1:18.321 14.025 MK1 benjamínci C 200 m Fink Theodor 2007 SHK
82 RB 2 2.6. 13:56 7 1:30.806 26.510 MK1 benjamínci C 200 m Březina Matěj 2007 SPA
83 RC 1 2.6. 14:00 DNS MK1 benjamínci C 200 m Lehner Jakub 2007 SED
83 RC 5 2.6. 14:00 1 1:03.851 MK1 benjamínci C 200 m Chovanec Martin 2007 KOJ
83 RC 6 2.6. 14:00 2 1:05.641 01.790 MK1 benjamínci C 200 m Lovíšek Adam 2007 SOP
83 RC 4 2.6. 14:00 3 1:08.986 05.135 MK1 benjamínci C 200 m Mikeš Michal 2007 ZBR
83 RC 2 2.6. 14:00 4 1:09.571 05.720 MK1 benjamínci C 200 m Vild Karel 2007 CHO
83 RC 8 2.6. 14:00 5 1:10.676 06.825 MK1 benjamínci C 200 m Kraus Patrik 2007 SHK
83 RC 3 2.6. 14:00 6 1:11.301 07.450 MK1 benjamínci C 200 m Houda Vítek 2007 TSE
83 RC 7 2.6. 14:00 7 1:24.126 20.275 MK1 benjamínci C 200 m Ryska Jakub 2007 UNL
84 RD 7 2.6. 14:04 1 1:02.746 MK1 benjamínci C 200 m Knotek Dalimil 2007 ONV
84 RD 2 2.6. 14:04 2 1:03.661 00.915 MK1 benjamínci C 200 m Klim Martin 2007 PRV
84 RD 6 2.6. 14:04 3 1:05.081 02.335 MK1 benjamínci C 200 m Havlíček Tomáš 2007 KOJ
84 RD 5 2.6. 14:04 4 1:07.101 04.355 MK1 benjamínci C 200 m Nováček Martin 2007 TYN
84 RD 8 2.6. 14:04 5 1:08.761 06.015 MK1 benjamínci C 200 m Živný Cyril 2007 UNL
84 RD 4 2.6. 14:04 6 1:08.856 06.110 MK1 benjamínci C 200 m Nykl Marek 2007 SPA
84 RD 1 2.6. 14:04 7 1:10.981 08.235 MK1 benjamínci C 200 m Pudil Jan 2007 TSE
84 RD 3 2.6. 14:04 8 2:08.631 1:05.885 MK1 benjamínci C 200 m Herzig Alexandr 2007 PIS
85 RE 5 2.6. 14:08 1 59.081 MK1 benjamínci C 200 m Exler Štěpán 2007 ZAM
85 RE 7 2.6. 14:08 2 1:05.066 05.985 MK1 benjamínci C 200 m Ondra Mikuláš 2007 SLH
85 RE 4 2.6. 14:08 3 1:07.691 08.610 MK1 benjamínci C 200 m Tichý Matyáš 2007 SPA
85 RE 2 2.6. 14:08 4 1:08.486 09.405 MK1 benjamínci C 200 m Dvořák Jakub 2007 KVS
85 RE 3 2.6. 14:08 5 1:10.786 11.705 MK1 benjamínci C 200 m Lošťák Prokop 2007 USK
85 RE 6 2.6. 14:08 6 1:13.291 14.210 MK1 benjamínci C 200 m Kortan Filip 2007 PIS
85 RE 8 2.6. 14:08 7 1:19.346 20.265 MK1 benjamínci C 200 m Jiráň Felix 2007 MOD
85 RE 1 2.6. 14:08 8 1:38.786 39.705 MK1 benjamínci C 200 m Šimek Denis 2007 SOS
86 RF 1 2.6. 14:12 DNS MK1 benjamínci C 200 m Takáč Jan 2008 SEZ
86 RF 3 2.6. 14:12 DNS MK1 benjamínci C 200 m Tichý Michal 2007 PPL
86 RF 5 2.6. 14:12 1 1:01.361 MK1 benjamínci C 200 m Kapoun Tomáš 2007 KOJ
86 RF 4 2.6. 14:12 2 1:07.171 05.810 MK1 benjamínci C 200 m Tržil Eduard 2007 DEC
86 RF 8 2.6. 14:12 3 1:10.346 08.985 MK1 benjamínci C 200 m Zimčík Tomáš 2007 MOD
86 RF 6 2.6. 14:12 4 1:12.741 11.380 MK1 benjamínci C 200 m Kleňha Filip 2007 KVS
86 RF 2 2.6. 14:12 5 1:14.506 13.145 MK1 benjamínci C 200 m Tóth Pavel 2007 LIT
86 RF 7 2.6. 14:12 6 1:23.891 22.530 MK1 benjamínci C 200 m Tvrdoň Bruno 2007 LSB
87 RA 2 2.6. 14:16 DNF MK1 benjamínky C 200 m Cigánková Markéta 2007 VSO
87 RA 7 2.6. 14:16 DNS MK1 benjamínky C 200 m Rejnová Anežka 2008 ZBR
87 RA 5 2.6. 14:16 1 1:02.101 MK1 benjamínky C 200 m Valsová Veronika 2007 TSE
87 RA 6 2.6. 14:16 2 1:08.306 06.205 MK1 benjamínky C 200 m Bišická Linda 2007 CHO
87 RA 4 2.6. 14:16 3 1:08.321 06.220 MK1 benjamínky C 200 m Lahnerová Viktorie 2007 SPA
87 RA 8 2.6. 14:16 4 1:09.406 07.305 MK1 benjamínky C 200 m Martochová Livie 2007 SLH
87 RA 1 2.6. 14:16 5 1:12.576 10.475 MK1 benjamínky C 200 m Svobodová Barbora 2007 CHO
87 RA 3 2.6. 14:16 6 1:12.851 10.750 MK1 benjamínky C 200 m Mádlíková Lucie 2007 UNL
88 RB 7 2.6. 14:20 DNS MK1 benjamínky C 200 m Divišová Adéla 2008 PPL
88 RB 5 2.6. 14:20 1 1:04.881 MK1 benjamínky C 200 m Úlehlová Štěpánka 2007 KOJ
88 RB 3 2.6. 14:20 2 1:05.266 00.385 MK1 benjamínky C 200 m Skrovná Ema 2007 SED
88 RB 2 2.6. 14:20 3 1:05.931 01.050 MK1 benjamínky C 200 m Kadlečková Barbora 2007 TSE
88 RB 4 2.6. 14:20 4 1:06.166 01.285 MK1 benjamínky C 200 m Ammerová Patricie 2007 CHO
88 RB 6 2.6. 14:20 5 1:07.906 03.025 MK1 benjamínky C 200 m Hastíková Julie 2007 KOJ
88 RB 8 2.6. 14:20 6 1:14.126 09.245 MK1 benjamínky C 200 m Tranžíková Jana 2007 CHO
89 RC 5 2.6. 14:24 1 59.326 MK1 benjamínky C 200 m Zendulková Klára 2007 KOJ
89 RC 4 2.6. 14:24 2 1:02.501 03.175 MK1 benjamínky C 200 m Činovcová Lucie 2007 USK
89 RC 3 2.6. 14:24 3 1:09.521 10.195 MK1 benjamínky C 200 m Fléglová Alžběta 2007 USK
89 RC 8 2.6. 14:24 4 1:10.031 10.705 MK1 benjamínky C 200 m Geprtová Martina 2007 LIT
89 RC 6 2.6. 14:24 5 1:11.426 12.100 MK1 benjamínky C 200 m Svobodová Anna 2007 USK
89 RC 7 2.6. 14:24 6 1:12.541 13.215 MK1 benjamínky C 200 m Líbalová Michaela 2007 POD
89 RC 2 2.6. 14:24 7 1:13.226 13.900 MK1 benjamínky C 200 m Videmannová Tereza 2007 CHO
90 F3 6 2.6. 14:35 1 4:05.681 K1 dorostenci 1000 m Remuta Jakub 2002 CHO
90 F3 7 2.6. 14:35 2 4:07.251 01.570 K1 dorostenci 1000 m Militký David 2001 PDM
90 F3 5 2.6. 14:35 3 4:08.901 03.220 K1 dorostenci 1000 m Zendulka Ondřej 2002 KOJ
90 F3 2 2.6. 14:35 4 4:09.086 03.405 K1 dorostenci 1000 m Samec David 2001 TSE
90 F3 4 2.6. 14:35 5 4:11.321 05.640 K1 dorostenci 1000 m Predka Andreas 2002 CHO
90 F3 1 2.6. 14:35 6 4:13.566 07.885 K1 dorostenci 1000 m Hladík Tomáš 2002 DEC
90 F3 9 2.6. 14:35 7 4:17.726 12.045 K1 dorostenci 1000 m Pojezný Jan 2001 ONV
90 F3 8 2.6. 14:35 8 4:21.451 15.770 K1 dorostenci 1000 m Mach Zdeněk 2002 PRV
90 F3 3 2.6. 14:35 9 4:24.391 18.710 K1 dorostenci 1000 m Tureček Vojtěch 2002 SOP
91 F2 1 2.6. 14:40 DNS K1 dorostenci 1000 m Novotný Radim 2001 DEC
91 F2 4 2.6. 14:40 1 3:58.691 K1 dorostenci 1000 m Novotný Lukáš 2002 TSE
91 F2 5 2.6. 14:40 2 4:00.621 01.930 K1 dorostenci 1000 m Jarolím Jáchym 2002 PIS
91 F2 3 2.6. 14:40 3 4:01.051 02.360 K1 dorostenci 1000 m Müller Roman 2001 KAD
91 F2 6 2.6. 14:40 4 4:01.221 02.530 K1 dorostenci 1000 m Cerman Vladimír 2002 LIB
91 F2 9 2.6. 14:40 5 4:01.291 02.600 K1 dorostenci 1000 m Moudrý Matyáš 2002 ZBR
91 F2 7 2.6. 14:40 6 4:01.341 02.650 K1 dorostenci 1000 m Sedláček Dan 2001 SOP
91 F2 8 2.6. 14:40 7 4:02.486 03.795 K1 dorostenci 1000 m Dědič Tomislav 2002 PIS
91 F2 2 2.6. 14:40 8 4:03.311 04.620 K1 dorostenci 1000 m Šulitka Jan 2002 DEC
92 F1 6 2.6. 14:45 1 3:50.541 K1 dorostenci 1000 m Hradil Tomáš 2002 NYM
92 F1 5 2.6. 14:45 2 3:52.191 01.650 K1 dorostenci 1000 m Podraský Patrik 2002 SPA
92 F1 7 2.6. 14:45 3 3:53.306 02.765 K1 dorostenci 1000 m Macháček Jan 2002 PRV
92 F1 4 2.6. 14:45 4 3:54.026 03.485 K1 dorostenci 1000 m Labuť Vojtěch 2001 ZBR
92 F1 3 2.6. 14:45 5 3:54.646 04.105 K1 dorostenci 1000 m Kulich Michal 2001 POD
92 F1 2 2.6. 14:45 6 3:57.006 06.465 K1 dorostenci 1000 m Rác Václav 2001 KVS
92 F1 8 2.6. 14:45 7 3:59.426 08.885 K1 dorostenci 1000 m Kučera Jakub 2001 DEC
92 F1 1 2.6. 14:45 8 3:59.946 09.405 K1 dorostenci 1000 m Vohryzka Vít 2001 UNL
92 F1 9 2.6. 14:45 9 4:00.871 10.330 K1 dorostenci 1000 m Novotný Vojtěch 2002 POD
93 F1 5 2.6. 14:55 1 4:24.931 C1 dorostenci 1000 m Večerka Martin 2001 PRV
93 F1 6 2.6. 14:55 2 4:27.031 02.100 C1 dorostenci 1000 m Burda Vojtěch 2001 SEZ
93 F1 4 2.6. 14:55 3 4:29.536 04.605 C1 dorostenci 1000 m Hovorka Michal 2001 SEZ
93 F1 7 2.6. 14:55 4 4:33.506 08.575 C1 dorostenci 1000 m Štursa Otakar 2002 SEZ
93 F1 8 2.6. 14:55 5 4:34.806 09.875 C1 dorostenci 1000 m Dvořák Jakub 2001 SEZ
93 F1 3 2.6. 14:55 6 4:34.831 09.900 C1 dorostenci 1000 m Bacílek Lukáš 2002 NYM
93 F1 9 2.6. 14:55 7 4:38.826 13.895 C1 dorostenci 1000 m Bokoč Matyáš 2001 KVS
93 F1 1 2.6. 14:55 8 4:46.246 21.315 C1 dorostenci 1000 m Jakl Jaroslav 2001 USK
93 F1 2 2.6. 14:55 9 4:49.671 24.740 C1 dorostenci 1000 m Keist Tomáš 2002 NYM
94 F1 6 2.6. 15:05 1 3:35.446 K1 muži 1000 m Veselý Tomáš 1996 DUP
94 F1 7 2.6. 15:05 2 3:37.066 01.620 K1 muži 1000 m Trefil Lukáš 1988 DUP
94 F1 8 2.6. 15:05 3 3:37.946 02.500 K1 muži 1000 m Nepraš Lukáš 1993 DUP
94 F1 4 2.6. 15:05 4 3:39.181 03.735 K1 muži 1000 m Davídek Pavel 1987 DUP
94 F1 5 2.6. 15:05 5 3:39.311 03.865 K1 muži 1000 m Stejskal Jakub 1998 ZAM
94 F1 3 2.6. 15:05 6 3:39.861 04.415 K1 muži 1000 m Kučera Patrik 1993 DUP
94 F1 9 2.6. 15:05 7 3:42.771 07.325 K1 muži 1000 m Slepica Karel 1988 USK
94 F1 2 2.6. 15:05 8 3:42.851 07.405 K1 muži 1000 m Sobíšek Martin 1998 DUP
94 F1 1 2.6. 15:05 9 3:50.566 15.120 K1 muži 1000 m Kučera Martin 1997 USK
95 F1 5 2.6. 15:15 1 3:54.501 C1 muži 1000 m Dvořák Filip 1988 DUP
95 F1 6 2.6. 15:15 2 3:56.781 02.280 C1 muži 1000 m Macháček David 1993 PIS
95 F1 4 2.6. 15:15 3 4:02.261 07.760 C1 muži 1000 m Fuksa Petr 1998 DUP
95 F1 3 2.6. 15:15 4 4:04.306 09.805 C1 muži 1000 m Kořínek Daniel 1998 DUP
95 F1 2 2.6. 15:15 5 4:05.061 10.560 C1 muži 1000 m Březina Jakub 1993 MHP
95 F1 1 2.6. 15:15 6 4:09.706 15.205 C1 muži 1000 m Dlouhý Jan 1992 TYN
95 F1 8 2.6. 15:15 7 4:11.511 17.010 C1 muži 1000 m Hájek Šimon 1995 DUP
95 F1 9 2.6. 15:15 8 4:13.151 18.650 C1 muži 1000 m Janík David 1998 ONV
95 F1 7 2.6. 15:15 9 4:42.946 48.445 C1 muži 1000 m Hájek Lukáš 1995 KVS
96 F2 5 2.6. 15:20 1 3:49.221 K1 junioři 1000 m Dvořák Lukáš 2000 USK
96 F2 4 2.6. 15:20 2 3:51.161 01.940 K1 junioři 1000 m Háza Hynek 1999 DEC
96 F2 8 2.6. 15:20 3 3:51.766 02.545 K1 junioři 1000 m Balane Daniel 2000 TSE
96 F2 7 2.6. 15:20 4 3:52.451 03.230 K1 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB
96 F2 2 2.6. 15:20 5 3:55.581 06.360 K1 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
96 F2 6 2.6. 15:20 6 3:56.911 07.690 K1 junioři 1000 m Prokop Michael 2001 PDM
96 F2 9 2.6. 15:20 7 3:56.931 07.710 K1 junioři 1000 m Kotěra Jiří 2000 CER
96 F2 1 2.6. 15:20 8 3:59.931 10.710 K1 junioři 1000 m Šuba Květoslav 2000 VSO
96 F2 3 2.6. 15:20 9 4:02.496 13.275 K1 junioři 1000 m Novotný Adam 2000 CHO
97 F1 4 2.6. 15:25 1 3:38.811 K1 junioři 1000 m Kukačka Vilém 2000 UNL
97 F1 7 2.6. 15:25 2 3:40.121 01.310 K1 junioři 1000 m Procházka Vojtěch 1999 ZAM
97 F1 5 2.6. 15:25 3 3:40.456 01.645 K1 junioři 1000 m Vorel Jan 2000 USK
97 F1 2 2.6. 15:25 4 3:40.806 01.995 K1 junioři 1000 m Mašek Ondřej 2000 SPA
97 F1 6 2.6. 15:25 5 3:41.761 02.950 K1 junioři 1000 m Sobíšek Tomáš 2001 SPA
97 F1 8 2.6. 15:25 6 3:42.696 03.885 K1 junioři 1000 m Brabec Jakub 2001 SPA
97 F1 1 2.6. 15:25 7 3:42.836 04.025 K1 junioři 1000 m Záruba Štěpán 1999 KVS
97 F1 3 2.6. 15:25 8 3:43.361 04.550 K1 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
97 F1 9 2.6. 15:25 9 3:48.931 10.120 K1 junioři 1000 m Záhora Josef 2001 MOD
98 F1 4 2.6. 15:35 1 4:03.966 C1 junioři 1000 m Franěk Lukáš 1999 NYM
98 F1 5 2.6. 15:35 2 4:04.796 00.830 C1 junioři 1000 m Zalubil Jiří 2000 ONV
98 F1 6 2.6. 15:35 3 4:06.286 02.320 C1 junioři 1000 m Hrabal Antonín 1999 KOJ
98 F1 7 2.6. 15:35 4 4:10.236 06.270 C1 junioři 1000 m Minařík Jiří 2002 KOJ
98 F1 3 2.6. 15:35 5 4:10.721 06.755 C1 junioři 1000 m Holenka Adam 1999 NYM
98 F1 2 2.6. 15:35 6 4:11.426 07.460 C1 junioři 1000 m Počta Jan 1999 SPA
98 F1 8 2.6. 15:35 7 4:18.366 14.400 C1 junioři 1000 m Janda Filip 1999 KVS
98 F1 1 2.6. 15:35 8 4:21.821 17.855 C1 junioři 1000 m Nováček Vojtěch 2001 TYN
98 F1 9 2.6. 15:35 9 4:22.871 18.905 C1 junioři 1000 m Dolejší Jan 2000 TYN
99 F2 4 2.6. 15:45 1 2:14.251 K1 dorostenky 500 m Balane Katarina 2002 TSE
99 F2 5 2.6. 15:45 2 2:15.306 01.055 K1 dorostenky 500 m Ammerová Nicole 2001 CHO
99 F2 8 2.6. 15:45 3 2:16.371 02.120 K1 dorostenky 500 m Svobodová Natalie 2001 TSE
99 F2 6 2.6. 15:45 4 2:18.981 04.730 K1 dorostenky 500 m Báčková Sandra 2002 TYN
99 F2 3 2.6. 15:45 5 2:19.211 04.960 K1 dorostenky 500 m Kvasilová Klára 2001 SEZ
99 F2 7 2.6. 15:45 6 2:20.506 06.255 K1 dorostenky 500 m Menšíková Hana 2002 VSO
99 F2 9 2.6. 15:45 7 2:21.856 07.605 K1 dorostenky 500 m Purová Eliška 2002 VSO
99 F2 1 2.6. 15:45 8 2:21.951 07.700 K1 dorostenky 500 m Hronková Monika 2002 TYN
99 F2 2 2.6. 15:45 9 2:22.146 07.895 K1 dorostenky 500 m Žákovská Adéla 2001 HRA
100 F1 5 2.6. 15:50 1 2:04.931 K1 dorostenky 500 m Ševčíková Inka 2002 PRV
100 F1 4 2.6. 15:50 2 2:05.471 00.540 K1 dorostenky 500 m Hermély Gabriela 2002 PRV
100 F1 6 2.6. 15:50 3 2:05.646 00.715 K1 dorostenky 500 m Černohousová Monika 2001 ZAM
100 F1 9 2.6. 15:50 4 2:07.651 02.720 K1 dorostenky 500 m Dřímalková Adéla 2001 VSO
100 F1 8 2.6. 15:50 5 2:08.951 04.020 K1 dorostenky 500 m Bláhová Tereza 2001 SEZ
100 F1 3 2.6. 15:50 6 2:10.336 05.405 K1 dorostenky 500 m Tomanová Magdalena 2002 CHO
100 F1 7 2.6. 15:50 7 2:11.536 06.605 K1 dorostenky 500 m Doktorová Sabina 2001 SEZ
100 F1 2 2.6. 15:50 8 2:15.581 10.650 K1 dorostenky 500 m Reichová Magdaléna 2001 CER
100 F1 1 2.6. 15:50 9 2:19.001 14.070 K1 dorostenky 500 m Hettfleischová Tereza 2001 JAB
101 F1 5 2.6. 16:00 1 1:53.436 K1 ženy 500 m Kožíšková Anna 1986 DUP
101 F1 4 2.6. 16:00 2 1:55.756 02.320 K1 ženy 500 m Slivanská Kateřina 1996 DUP
101 F1 6 2.6. 16:00 3 1:56.011 02.575 K1 ženy 500 m Betlachová Eliška 1998 USK
101 F1 3 2.6. 16:00 4 1:57.281 03.845 K1 ženy 500 m Krpatová Jana 1997 USK
101 F1 7 2.6. 16:00 5 1:58.161 04.725 K1 ženy 500 m Krpatová Lucie 1992 USK
101 F1 8 2.6. 16:00 6 1:59.736 06.300 K1 ženy 500 m Voženílková Klára 1996 DUP
101 F1 2 2.6. 16:00 7 2:00.716 07.280 K1 ženy 500 m Kotěrová Ludmila 1998 CER
101 F1 1 2.6. 16:00 8 2:06.561 13.125 K1 ženy 500 m Ruferová Zděnka 1997 SHK
101 F1 9 2.6. 16:00 9 2:08.906 15.470 K1 ženy 500 m Záhorová Lucie 1998 USK
102 F2 5 2.6. 16:10 1 2:54.906 C1 kanoistky 500 m Peterková Nikol 2000 PRV
102 F2 4 2.6. 16:10 2 2:59.286 04.380 C1 kanoistky 500 m Seidlerová Eliška 2001 SEZ
102 F2 9 2.6. 16:10 3 3:02.371 07.465 C1 kanoistky 500 m Dvořáková Eliška 2001 SEZ
102 F2 3 2.6. 16:10 4 3:03.156 08.250 C1 kanoistky 500 m Maříková Veronika 2003 JAB
102 F2 6 2.6. 16:10 5 3:07.816 12.910 C1 kanoistky 500 m Horáčková Adéla 2003 KVS
102 F2 7 2.6. 16:10 6 3:20.631 25.725 C1 kanoistky 500 m Veverková Alžběta 2001 SKD
102 F2 8 2.6. 16:10 7 3:26.246 31.340 C1 kanoistky 500 m Tillerová Andrea 2003 KVS
102 F2 1 2.6. 16:10 8 4:03.176 1:08.270 C1 kanoistky 500 m Trnková Kateřina 1999 SPA
103 F1 5 2.6. 16:15 1 2:24.806 C1 kanoistky 500 m Součková Lenka 1990 KVS
103 F1 6 2.6. 16:15 2 2:28.391 03.585 C1 kanoistky 500 m Řáhová Denisa 2001 PPL
103 F1 4 2.6. 16:15 3 2:30.541 05.735 C1 kanoistky 500 m Navrátilová Anna 1988 KVS
103 F1 8 2.6. 16:15 4 2:32.601 07.795 C1 kanoistky 500 m Malíková Martina 1999 NYM
103 F1 2 2.6. 16:15 5 2:34.161 09.355 C1 kanoistky 500 m Havlová Kristýna 2001 DEC
103 F1 1 2.6. 16:15 6 2:42.116 17.310 C1 kanoistky 500 m Krausová Alena 2002 SHK
103 F1 7 2.6. 16:15 7 2:47.041 22.235 C1 kanoistky 500 m Tulachová Johanka 2000 TSE
103 F1 9 2.6. 16:15 8 2:47.796 22.990 C1 kanoistky 500 m Jurečková Eliška 2001 KOJ
103 F1 3 2.6. 16:15 9 2:48.251 23.445 C1 kanoistky 500 m Húsková Veronika 2001 ONV
104 F2 4 2.6. 16:25 1 2:02.746 K1 juniorky 500 m Mílová Kateřina 2000 SHK
104 F2 5 2.6. 16:25 2 2:02.776 00.030 K1 juniorky 500 m Součková Natálie 2001 SPA
104 F2 6 2.6. 16:25 3 2:03.626 00.880 K1 juniorky 500 m Telská Viktorie 1999 SPA
104 F2 3 2.6. 16:25 4 2:04.756 02.010 K1 juniorky 500 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
104 F2 7 2.6. 16:25 5 2:08.546 05.800 K1 juniorky 500 m Marková Nela Marie 2000 CHO
104 F2 2 2.6. 16:25 6 2:10.916 08.170 K1 juniorky 500 m Koberová Magdalena 2000 TYN
104 F2 8 2.6. 16:25 7 2:11.126 08.380 K1 juniorky 500 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
104 F2 1 2.6. 16:25 8 2:12.761 10.015 K1 juniorky 500 m Solařová Kateřina 2000 PRV
104 F2 9 2.6. 16:25 9 2:30.246 27.500 K1 juniorky 500 m Holubová Klára 2000 SED
105 F1 8 2.6. 16:30 1 1:55.656 K1 juniorky 500 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
105 F1 6 2.6. 16:30 2 1:58.026 02.370 K1 juniorky 500 m Sobíšková Štěpánka 2001 SPA
105 F1 2 2.6. 16:30 3 1:59.111 03.455 K1 juniorky 500 m Zárubová Kateřina 2001 DEC
105 F1 5 2.6. 16:30 4 1:59.336 03.680 K1 juniorky 500 m Štemberková Zuzana 1999 SPA
105 F1 9 2.6. 16:30 5 2:00.176 04.520 K1 juniorky 500 m Betlachová Barbora 2001 USK
105 F1 1 2.6. 16:30 6 2:00.626 04.970 K1 juniorky 500 m Házová Adéla 2002 DEC
105 F1 4 2.6. 16:30 7 2:00.706 05.050 K1 juniorky 500 m Reichová Michaela 2000 CER
105 F1 7 2.6. 16:30 8 2:01.871 06.215 K1 juniorky 500 m Galádová Barbora 2002 SPA
105 F1 3 2.6. 16:30 9 2:04.121 08.465 K1 juniorky 500 m Boháčová Ivana 2000 DEC
106 F 115 2.6. 16:40 MK1 benjamínci B 1000 m Procházka Jiří 2006 MOD
106 F 142 2.6. 16:40 MK1 benjamínci B 1000 m Lehner Jan 2006 SED
106 F 145 2.6. 16:40 MK1 benjamínci B 1000 m Podrábský Jan 2006 UNL
106 F 134 2.6. 16:40 1 04:39,5 MK1 benjamínci B 1000 m Grolmus Lukáš 2006 SVK
106 F 104 2.6. 16:40 2 05:00,7 00:21,2 MK1 benjamínci B 1000 m Florián Jindřich 2006 DEC
106 F 149 2.6. 16:40 3 05:02,2 00:22,7 MK1 benjamínci B 1000 m Stejskal Jan 2006 ZAM
106 F 137 2.6. 16:40 4 05:02,4 00:22,9 MK1 benjamínci B 1000 m Cagáň Alexander 2006 SVK
106 F 110 2.6. 16:40 5 05:10,4 00:30,9 MK1 benjamínci B 1000 m Tešovič Jakub 2006 SPA
106 F 125 2.6. 16:40 6 05:16,3 00:36,8 MK1 benjamínci B 1000 m Všetečka Jan 2006 TSE
106 F 129 2.6. 16:40 7 05:20,1 00:40,6 MK1 benjamínci B 1000 m Csoma Jakub 2006 PRV
106 F 109 2.6. 16:40 8 05:23,2 00:43,7 MK1 benjamínci B 1000 m Podráský Richard 2006 ONV
106 F 138 2.6. 16:40 9 05:23,4 00:43,9 MK1 benjamínci B 1000 m Rödl Robert 2006 SHK
106 F 126 2.6. 16:40 10 05:26,8 00:47,3 MK1 benjamínci B 1000 m Hruška Šimon 2006 USK
106 F 141 2.6. 16:40 11 05:27,8 00:48,3 MK1 benjamínci B 1000 m Foukal Jan 2006 LIT
106 F 120 2.6. 16:40 12 05:29,5 00:50,0 MK1 benjamínci B 1000 m Kliment Lukáš 2006 PDM
106 F 135 2.6. 16:40 13 05:30,5 00:51,0 MK1 benjamínci B 1000 m Jahoda Matouš 2006 SED
106 F 153 2.6. 16:40 14 05:32,6 00:53,1 MK1 benjamínci B 1000 m Vísner Ondřej 2006 PPL
106 F 111 2.6. 16:40 15 05:36,4 00:56,9 MK1 benjamínci B 1000 m Hofbauer Ondřej 2006 SPA
106 F 112 2.6. 16:40 16 05:37,2 00:57,7 MK1 benjamínci B 1000 m Cícha Tomáš 2006 ONV
106 F 130 2.6. 16:40 17 05:38,0 00:58,5 MK1 benjamínci B 1000 m Král Jakub 2006 CHO
106 F 144 2.6. 16:40 18 05:39,4 00:59,9 MK1 benjamínci B 1000 m Řezníček Josef 2006 MOD
106 F 136 2.6. 16:40 19 05:39,7 01:00,2 MK1 benjamínci B 1000 m Vičar Mikuláš 2006 PRV
106 F 105 2.6. 16:40 20 05:40,2 01:00,7 MK1 benjamínci B 1000 m Tureček Jan 2006 SOP
106 F 133 2.6. 16:40 21 05:48,2 01:08,7 MK1 benjamínci B 1000 m Soukup Matěj 2006 SED
106 F 143 2.6. 16:40 22 05:50,5 01:11,0 MK1 benjamínci B 1000 m Duchoň Stanislav 2006 UNL
106 F 123 2.6. 16:40 23 05:52,5 01:13,0 MK1 benjamínci B 1000 m Němeček Lukáš 2006 MOD
106 F 152 2.6. 16:40 24 05:55,4 01:15,9 MK1 benjamínci B 1000 m Hošek Vojtěch 2006 PRV
106 F 139 2.6. 16:40 25 05:58,7 01:19,2 MK1 benjamínci B 1000 m Heliš Daniel 2006 MOD
106 F 102 2.6. 16:40 26 06:03,9 01:24,4 MK1 benjamínci B 1000 m Valla Jakub 2006 SPA
106 F 117 2.6. 16:40 27 06:08,8 01:29,3 MK1 benjamínci B 1000 m Sodomka Tomáš 2006 SPA
106 F 103 2.6. 16:40 28 06:11,8 01:32,3 MK1 benjamínci B 1000 m Neumannn Adam 2006 ZBR
106 F 147 2.6. 16:40 29 06:13,5 01:34,0 MK1 benjamínci B 1000 m Papírník Jakub 2006 NYM
106 F 119 2.6. 16:40 30 06:15,1 01:35,6 MK1 benjamínci B 1000 m Piťha Tomáš 2006 MOD
106 F 150 2.6. 16:40 31 06:16,1 01:36,6 MK1 benjamínci B 1000 m Kozák Vojtěch 2006 USK
106 F 146 2.6. 16:40 32 06:19,4 01:39,9 MK1 benjamínci B 1000 m Prouza Vojtěch 2006 CHO
106 F 128 2.6. 16:40 33 06:22,4 01:42,9 MK1 benjamínci B 1000 m Bartovský Jaroslav 2006 PPL
106 F 154 2.6. 16:40 34 06:26,2 01:46,7 MK1 benjamínci B 1000 m Šperka Štěpán 2006 SOS
106 F 151 2.6. 16:40 35 06:28,1 01:48,6 MK1 benjamínci B 1000 m Hejda Štěpán 2006 PPL
106 F 148 2.6. 16:40 36 06:31,2 01:51,7 MK1 benjamínci B 1000 m Vrba František 2006 PRV
106 F 101 2.6. 16:40 37 06:34,5 01:55,0 MK1 benjamínci B 1000 m Matas Jakub 2006 SED
106 F 140 2.6. 16:40 38 06:38,0 01:58,5 MK1 benjamínci B 1000 m Husák Alexandr 2006 CHO
106 F 106 2.6. 16:40 39 06:39,0 01:59,5 MK1 benjamínci B 1000 m Hnízdil Tadeáš 2006 USK
106 F 116 2.6. 16:40 40 06:40,3 02:00,8 MK1 benjamínci B 1000 m Kodet Jan 2006 SED
106 F 132 2.6. 16:40 41 06:42,4 02:02,9 MK1 benjamínci B 1000 m Smetana Pavel 2006 UNL
106 F 131 2.6. 16:40 42 06:44,1 02:04,6 MK1 benjamínci B 1000 m Pánek Viktor 2006 PPL
106 F 155 2.6. 16:40 43 06:45,3 02:05,8 MK1 benjamínci B 1000 m Přerovský Oliver 2006 SPA
106 F 156 2.6. 16:40 44 06:48,6 02:09,1 MK1 benjamínci B 1000 m Krist Samuel 2006 LIT
106 F 121 2.6. 16:40 45 06:53,4 02:13,9 MK1 benjamínci B 1000 m Kudrna Filip 2006 MOD
106 F 114 2.6. 16:40 46 06:54,9 02:15,4 MK1 benjamínci B 1000 m Zelinka David 2006 DEC
106 F 113 2.6. 16:40 47 06:55,5 02:16,0 MK1 benjamínci B 1000 m Kozel Tadeáš 2006 NYM
106 F 158 2.6. 16:40 48 06:57,0 02:17,5 MK1 benjamínci B 1000 m Teufel Florián 2006 KVS
106 F 124 2.6. 16:40 49 07:01,9 02:22,4 MK1 benjamínci B 1000 m Zalabák Roman 2006 DEC
106 F 107 2.6. 16:40 50 07:15,8 02:36,3 MK1 benjamínci B 1000 m Allas Olivier 2006 PPL
106 F 157 2.6. 16:40 51 07:16,2 02:36,7 MK1 benjamínci B 1000 m Wild Jan 2006 PPL
106 F 122 2.6. 16:40 52 07:42,7 03:03,2 MK1 benjamínci B 1000 m Malý Rostislav 2006 CHO
106 F 108 2.6. 16:40 53 08:07,6 03:28,1 MK1 benjamínci B 1000 m Hnízdil Matyáš 2006 USK
106 F 127 2.6. 16:40 54 10:48,9 06:09,4 MK1 benjamínci B 1000 m Klein Petr 2006 CHO
106 F 118 2.6. 16:40 55 11:16,7 06:37,2 MK1 benjamínci B 1000 m Hein Jakub 2006 PPL
107 F 188 2.6. 16:50 MK1 benjamínky A 1000 m Janoušová Markéta 2005 USK
107 F 175 2.6. 16:50 1 04:49,0 MK1 benjamínky A 1000 m Kukačková Karolína 2005 UNL
107 F 165 2.6. 16:50 2 04:54,8 00:05,8 MK1 benjamínky A 1000 m Sovová Barbora 2005 JAB
107 F 166 2.6. 16:50 3 04:56,0 00:07,0 MK1 benjamínky A 1000 m Švecová Romana 2005 SVK
107 F 193 2.6. 16:50 4 05:03,7 00:14,7 MK1 benjamínky A 1000 m Boumová Aneta 2005 TSE
107 F 183 2.6. 16:50 5 05:04,7 00:15,7 MK1 benjamínky A 1000 m Bartáková Kateřina 2005 KOJ
107 F 174 2.6. 16:50 6 05:06,1 00:17,1 MK1 benjamínky A 1000 m Tettingerová Tereza 2005 NYM
107 F 172 2.6. 16:50 7 05:13,2 00:24,2 MK1 benjamínky A 1000 m Krausová Karolína 2005 TSE
107 F 171 2.6. 16:50 8 05:13,8 00:24,8 MK1 benjamínky A 1000 m Schořová Johana 2005 UNL
107 F 163 2.6. 16:50 9 05:16,4 00:27,4 MK1 benjamínky A 1000 m Žáčková Barbora 2005 DEC
107 F 179 2.6. 16:50 10 05:18,1 00:29,1 MK1 benjamínky A 1000 m Svozilová Petra 2005 SOS
107 F 164 2.6. 16:50 11 05:21,8 00:32,8 MK1 benjamínky A 1000 m Hojná Anežka 2005 CER
107 F 189 2.6. 16:50 12 05:29,1 00:40,1 MK1 benjamínky A 1000 m Kotková Lenka 2005 PRV
107 F 167 2.6. 16:50 13 05:29,8 00:40,8 MK1 benjamínky A 1000 m Hejcmanová Leona 2005 KOJ
107 F 177 2.6. 16:50 14 05:30,2 00:41,2 MK1 benjamínky A 1000 m Blechová Kateřina 2005 TYN
107 F 191 2.6. 16:50 15 05:35,9 00:46,9 MK1 benjamínky A 1000 m Koubová Kateřina 2005 CHO
107 F 186 2.6. 16:50 16 05:36,3 00:47,3 MK1 benjamínky A 1000 m Šulitková Kateřina 2005 DEC
107 F 192 2.6. 16:50 17 05:37,8 00:48,8 MK1 benjamínky A 1000 m Pavlisová Štěpánka 2005 CHO
107 F 194 2.6. 16:50 18 05:45,4 00:56,4 MK1 benjamínky A 1000 m Merhautová Lucie 2005 SHK
107 F 180 2.6. 16:50 19 05:47,6 00:58,6 MK1 benjamínky A 1000 m Herzigová Natálie 2005 PIS
107 F 182 2.6. 16:50 20 05:47,9 00:58,9 MK1 benjamínky A 1000 m Gavalová Nikola 2005 ONV
107 F 197 2.6. 16:50 21 05:52,7 01:03,7 MK1 benjamínky A 1000 m Mazuchová Natálie 2005 SHK
107 F 196 2.6. 16:50 22 05:53,3 01:04,3 MK1 benjamínky A 1000 m Kinclová Marcela 2005 MOD
107 F 161 2.6. 16:50 23 05:54,4 01:05,4 MK1 benjamínky A 1000 m Lekešová Dominika 2005 HRA
107 F 184 2.6. 16:50 24 05:59,6 01:10,6 MK1 benjamínky A 1000 m Doubravová Denisa 2005 NYM
107 F 185 2.6. 16:50 25 06:01,7 01:12,7 MK1 benjamínky A 1000 m Benková Štěpánka 2005 CHO
107 F 160 2.6. 16:50 26 06:03,6 01:14,6 MK1 benjamínky A 1000 m Pištorová Klára 2005 ZBR
107 F 178 2.6. 16:50 27 06:06,6 01:17,6 MK1 benjamínky A 1000 m Pavlisová Ludmila 2005 CHO
107 F 195 2.6. 16:50 28 06:09,1 01:20,1 MK1 benjamínky A 1000 m Šloufová Kristina 2005 PPL
107 F 162 2.6. 16:50 29 06:09,4 01:20,4 MK1 benjamínky A 1000 m Pastorová Denisa 2005 TYN
107 F 187 2.6. 16:50 30 06:12,8 01:23,8 MK1 benjamínky A 1000 m Dvořáková Eliška 2005 ZBR
107 F 173 2.6. 16:50 31 06:14,3 01:25,3 MK1 benjamínky A 1000 m Němečková Natálie 2005 CER
107 F 176 2.6. 16:50 32 06:17,0 01:28,0 MK1 benjamínky A 1000 m Flajzarová Natálie 2005 SPA
107 F 169 2.6. 16:50 33 06:21,4 01:32,4 MK1 benjamínky A 1000 m Ficbauerová Ema 2005 LSB
107 F 199 2.6. 16:50 34 06:31,2 01:42,2 MK1 benjamínky A 1000 m Hettfleischová Michaela 2005 LIB
107 F 168 2.6. 16:50 35 06:39,8 01:50,8 MK1 benjamínky A 1000 m Fidlerová Michaela 2005 MOD
107 F 190 2.6. 16:50 36 06:56,0 02:07,0 MK1 benjamínky A 1000 m Žučenková Sofie 2005 NYM
107 F 198 2.6. 16:50 37 06:57,8 02:08,8 MK1 benjamínky A 1000 m Pecharová Martina 2005 SLH
107 F 170 2.6. 16:50 38 11:18,3 06:29,3 MK1 benjamínky A 1000 m Zdráhalová Tereza 2005 HRA
107 F 181 2.6. 16:50 39 11:53,8 07:04,8 MK1 benjamínky A 1000 m Tvrdoňová Anna 2005 LSB
108 F3 8 2.6. 17:00 1 4:32.971 K1 žáci 1000 m Niebauer Jakub 2004 SED
108 F3 7 2.6. 17:00 2 4:35.101 02.130 K1 žáci 1000 m Macháček Vojtěch 2004 PRV
108 F3 5 2.6. 17:00 3 4:36.326 03.355 K1 žáci 1000 m Procházka Tomáš 2003 PPL
108 F3 9 2.6. 17:00 4 4:37.886 04.915 K1 žáci 1000 m Novák Pavel 2004 CHO
108 F3 3 2.6. 17:00 5 4:40.056 07.085 K1 žáci 1000 m Svrček Radovan 2004 LIB
108 F3 6 2.6. 17:00 6 4:40.826 07.855 K1 žáci 1000 m Přibyl Lukáš 2004 PRV
108 F3 4 2.6. 17:00 7 4:42.601 09.630 K1 žáci 1000 m Pospíchal Petr 2003 USK
108 F3 2 2.6. 17:00 8 4:46.271 13.300 K1 žáci 1000 m Tešovič Jan 2003 SPA
108 F3 1 2.6. 17:00 9 4:51.221 18.250 K1 žáci 1000 m Jahoda Filip 2004 SED
109 F2 5 2.6. 17:05 1 4:22.206 K1 žáci 1000 m Cagáň Samuel 2003 SVK
109 F2 9 2.6. 17:05 2 4:24.066 01.860 K1 žáci 1000 m Doktorík Jakub 2004 SVK
109 F2 6 2.6. 17:05 3 4:24.391 02.185 K1 žáci 1000 m Vávra Jiří 2003 SED
109 F2 8 2.6. 17:05 4 4:28.151 05.945 K1 žáci 1000 m Serra Jakub 2003 JAB
109 F2 4 2.6. 17:05 5 4:28.261 06.055 K1 žáci 1000 m Húsek Josef 2003 ONV
109 F2 1 2.6. 17:05 6 4:28.781 06.575 K1 žáci 1000 m Kmiť Tomáš 2004 SVK
109 F2 7 2.6. 17:05 7 4:31.406 09.200 K1 žáci 1000 m Lošťák Eduard 2004 USK
109 F2 3 2.6. 17:05 8 4:32.111 09.905 K1 žáci 1000 m Vorlický Vítek 2003 PPL
109 F2 2 2.6. 17:05 9 4:32.131 09.925 K1 žáci 1000 m Humhal Jiří 2003 USK
110 F1 6 2.6. 17:10 1 4:01.096 K1 žáci 1000 m Rybanský Daniel 2003 SVK
110 F1 5 2.6. 17:10 2 4:03.441 02.345 K1 žáci 1000 m Valsa Radek 2003 TSE
110 F1 7 2.6. 17:10 3 4:05.626 04.530 K1 žáci 1000 m Danáš Matej 2003 SVK
110 F1 3 2.6. 17:10 4 4:07.651 06.555 K1 žáci 1000 m Hrábek Nikola 2003 SPA
110 F1 9 2.6. 17:10 5 4:07.731 06.635 K1 žáci 1000 m Kapoun Miroslav 2003 KOJ
110 F1 4 2.6. 17:10 6 4:11.896 10.800 K1 žáci 1000 m Termer Václav 2003 CER
110 F1 2 2.6. 17:10 7 4:13.631 12.535 K1 žáci 1000 m Truhlář Filip 2003 SHK
110 F1 1 2.6. 17:10 8 4:18.746 17.650 K1 žáci 1000 m Podleiszek Filip 2004 SVK
110 F1 8 2.6. 17:10 9 4:25.246 24.150 K1 žáci 1000 m Roubínek Filip 2003 LIB
111 F2 5 2.6. 17:15 1 5:28.606 C1 žáci 1000 m Kleňha Adam 2004 KVS
111 F2 6 2.6. 17:15 2 5:30.031 01.425 C1 žáci 1000 m Hanák Ondřej 2003 KVS
111 F2 3 2.6. 17:15 3 5:34.131 05.525 C1 žáci 1000 m Janda Jiří 2004 PPL
111 F2 4 2.6. 17:15 4 5:39.346 10.740 C1 žáci 1000 m Rudolf Adam 2004 SEZ
111 F2 9 2.6. 17:15 5 5:40.911 12.305 C1 žáci 1000 m Pavlíček Jan 2004 ONV
111 F2 1 2.6. 17:15 6 5:42.146 13.540 C1 žáci 1000 m Dvořák Filip 2004 KVS
111 F2 7 2.6. 17:15 7 5:44.816 16.210 C1 žáci 1000 m Janda Tomáš 2004 PPL
111 F2 2 2.6. 17:15 8 6:03.596 34.990 C1 žáci 1000 m Fojtík Adam 2004 PPL
111 F2 8 2.6. 17:15 9 6:15.226 46.620 C1 žáci 1000 m Uher Miroslav 2003 KOJ
112 F1 6 2.6. 17:20 1 4:50.891 C1 žáci 1000 m Stolárik Peter 2003 SVK
112 F1 5 2.6. 17:20 2 4:58.691 07.800 C1 žáci 1000 m Tettinger Petr 2003 NYM
112 F1 7 2.6. 17:20 3 4:58.756 07.865 C1 žáci 1000 m Szobolovszky Michal 2003 SVK
112 F1 3 2.6. 17:20 4 5:12.141 21.250 C1 žáci 1000 m Sedlák Jiří 2003 SLH
112 F1 4 2.6. 17:20 5 5:12.706 21.815 C1 žáci 1000 m Neradil Vojtěch 2003 PRV
112 F1 8 2.6. 17:20 6 5:14.191 23.300 C1 žáci 1000 m Doktor Tomáš 2004 SEZ
112 F1 9 2.6. 17:20 7 5:14.966 24.075 C1 žáci 1000 m Léránt Lucas 2004 SVK
112 F1 1 2.6. 17:20 8 5:35.991 45.100 C1 žáci 1000 m Psotný Adam 2004 SVK
112 F1 2 2.6. 17:20 9 5:43.816 52.925 C1 žáci 1000 m Košnar Adam 2004 SEZ
113 F3 6 2.6. 17:30 1 2:17.761 K1 žačky 500 m Vohryzková Anna 2003 UNL
113 F3 7 2.6. 17:30 2 2:17.961 00.200 K1 žačky 500 m Křikavová Michaela 2004 ZAM
113 F3 5 2.6. 17:30 3 2:19.731 01.970 K1 žačky 500 m Palatová Jindřiška 2003 JAB
113 F3 4 2.6. 17:30 4 2:20.441 02.680 K1 žačky 500 m Počepková Jana 2003 DEC
113 F3 8 2.6. 17:30 5 2:20.576 02.815 K1 žačky 500 m Bláhová Karolína 2003 SEZ
113 F3 9 2.6. 17:30 6 2:20.676 02.915 K1 žačky 500 m Rusová Dominika 2004 SVK
113 F3 2 2.6. 17:30 7 2:20.861 03.100 K1 žačky 500 m Málková Nikola 2004 ZAM
113 F3 1 2.6. 17:30 8 2:22.001 04.240 K1 žačky 500 m Petráčková Magdaléna 2004 CHO
113 F3 3 2.6. 17:30 9 2:22.161 04.400 K1 žačky 500 m Samcová Veronika 2004 TSE
114 F2 5 2.6. 17:35 1 2:14.521 K1 žačky 500 m Holá Nina 2003 SVK
114 F2 6 2.6. 17:35 2 2:15.026 00.505 K1 žačky 500 m Málková Karolína 2004 ZAM
114 F2 4 2.6. 17:35 3 2:15.501 00.980 K1 žačky 500 m Vodičková Klára 2004 SPA
114 F2 3 2.6. 17:35 4 2:15.576 01.055 K1 žačky 500 m Pudilová Vlaďka 2003 TSE
114 F2 2 2.6. 17:35 5 2:16.316 01.795 K1 žačky 500 m Zadražilová Anežka 2003 SPA
114 F2 7 2.6. 17:35 6 2:18.311 03.790 K1 žačky 500 m Petrašovičová Nina 2004 SVK
114 F2 9 2.6. 17:35 7 2:19.441 04.920 K1 žačky 500 m Lahnerová Andrea 2003 SPA
114 F2 8 2.6. 17:35 8 2:19.986 05.465 K1 žačky 500 m Jurečková Petra 2004 KOJ
114 F2 1 2.6. 17:35 9 2:20.071 05.550 K1 žačky 500 m Úlehlová Markéta 2003 KOJ
115 F1 5 2.6. 17:40 1 2:05.971 K1 žačky 500 m Pecsuková Katarína 2003 SVK
115 F1 4 2.6. 17:40 2 2:07.951 01.980 K1 žačky 500 m Beránková Valentýna 2003 KVS
115 F1 3 2.6. 17:40 3 2:09.846 03.875 K1 žačky 500 m Vrbenská Kateřina 2003 CHO
115 F1 7 2.6. 17:40 4 2:10.681 04.710 K1 žačky 500 m Herzánová Lucie 2003 CER
115 F1 6 2.6. 17:40 5 2:12.586 06.615 K1 žačky 500 m Bugár Réka 2004 SVK
115 F1 2 2.6. 17:40 6 2:12.631 06.660 K1 žačky 500 m Koczkás Eszter 2003 SVK
115 F1 1 2.6. 17:40 7 2:15.196 09.225 K1 žačky 500 m Sidová Bianka 2004 SVK
115 F1 9 2.6. 17:40 8 2:15.376 09.405 K1 žačky 500 m Kusovská Adéla 2003 MOD
115 F1 8 2.6. 17:40 9 2:19.171 13.200 K1 žačky 500 m Zvěřová Kristýna 2004 VSO
116 F2 9 2.6. 17:45 1 1:46.686 K2 dorostenci 500 m Žáček Jakub 2002 DEC, Macek Miloš 2001 DEC
116 F2 3 2.6. 17:45 2 1:49.721 03.035 K2 dorostenci 500 m Tureček Vojtěch 2002 SOP, Dvořák Čestmír 2002 DEC
116 F2 5 2.6. 17:45 3 1:50.611 03.925 K2 dorostenci 500 m Váverka Ondřej 2002 ONV, Pojezný Jan 2001 ONV
116 F2 4 2.6. 17:45 4 1:52.106 05.420 K2 dorostenci 500 m Hejcman Jakub 2001 KOJ, Zendulka Ondřej 2002 KOJ
116 F2 2 2.6. 17:45 5 1:54.371 07.685 K2 dorostenci 500 m Lovíšek David 2002 SOP, Bubák Milan 2002 SOP
116 F2 6 2.6. 17:45 6 1:54.391 07.705 K2 dorostenci 500 m Kortan Petr 2001 PIS, Kropáček Jan 2002 PIS
116 F2 1 2.6. 17:45 7 1:56.021 09.335 K2 dorostenci 500 m Plecháč Ondřej 2002 SED, Perol Benjamín 2001 SED
116 F2 7 2.6. 17:45 8 1:59.606 12.920 K2 dorostenci 500 m Holý Matěj 2001 PRV, Cigánek Martin 2002 VSO
117 F1 8 2.6. 17:50 1 1:39.466 K2 dorostenci 500 m Müller Roman 2001 KAD, Vohryzka Vít 2001 UNL
117 F1 7 2.6. 17:50 2 1:40.541 01.075 K2 dorostenci 500 m Hradil Tomáš 2002 NYM, Podraský Patrik 2002 SPA
117 F1 5 2.6. 17:50 3 1:40.591 01.125 K2 dorostenci 500 m Kulich Michal 2001 POD, Novotný Vojtěch 2002 POD
117 F1 6 2.6. 17:50 4 1:41.256 01.790 K2 dorostenci 500 m Dědič Tomislav 2002 PIS, Jarolím Jáchym 2002 PIS
117 F1 4 2.6. 17:50 5 1:42.866 03.400 K2 dorostenci 500 m Prokop Marek 2002 PDM, Prokop Michael 2001 PDM
117 F1 3 2.6. 17:50 6 1:43.921 04.455 K2 dorostenci 500 m Cerman Vladimír 2002 LIB, Macek Lukáš 2001 DEC
117 F1 9 2.6. 17:50 7 1:44.451 04.985 K2 dorostenci 500 m Militký David 2001 PDM, Sedláček Dan 2001 SOP
117 F1 2 2.6. 17:50 8 1:44.601 05.135 K2 dorostenci 500 m Remuta Jakub 2002 CHO, Predka Andreas 2002 CHO
117 F1 1 2.6. 17:50 9 1:47.541 08.075 K2 dorostenci 500 m Samec David 2001 TSE, Labuť Vojtěch 2001 ZBR
118 F1 5 2.6. 17:55 1 1:57.081 C2 dorostenci 500 m Večerka Martin 2001 PRV, Bokoč Matyáš 2001 KVS
118 F1 4 2.6. 17:55 2 1:58.961 01.880 C2 dorostenci 500 m Hovorka Michal 2001 SEZ, Burda Vojtěch 2001 SEZ
118 F1 3 2.6. 17:55 3 2:03.991 06.910 C2 dorostenci 500 m Bacílek Lukáš 2002 NYM, Papoušek Jonáš 2002 NYM
118 F1 6 2.6. 17:55 4 2:08.681 11.600 C2 dorostenci 500 m Štursa Otakar 2002 SEZ, Dvořák Jakub 2001 SEZ
118 F1 7 2.6. 17:55 5 2:17.216 20.135 C2 dorostenci 500 m Keist Milan 2001 NYM, Keist Tomáš 2002 NYM
118 F1 2 2.6. 17:55 6 2:32.071 34.990 C2 dorostenci 500 m Študlar Štěpán 2002 TYN, Fiala Šimon 2002 TSE
119 F1 7 2.6. 18:00 DQ K2 muži 500 m Klemperer Otto 1997 DUP, Smrček Ludvík 1998 LIT
119 F1 5 2.6. 18:00 1 1:32.926 K2 muži 500 m Kusovský Lukáš 1991 DUP, Trefil Lukáš 1988 DUP
119 F1 3 2.6. 18:00 2 1:33.791 00.865 K2 muži 500 m Sobíšek Martin 1998 DUP, Šindelář Jakub 1998 DUP
119 F1 4 2.6. 18:00 3 1:34.061 01.135 K2 muži 500 m Nepraš Lukáš 1993 DUP, Veselý Tomáš 1996 DUP
119 F1 6 2.6. 18:00 4 1:38.401 05.475 K2 muži 500 m Davídek Pavel 1987 DUP, Kučera Martin 1997 USK
119 F1 2 2.6. 18:00 5 1:44.136 11.210 K2 muži 500 m Videman Karel 1974 CHO, Husák Roman 1975 CHO
120 F1 6 2.6. 18:10 1 1:43.511 C2 muži 500 m Dvořák Filip 1988 DUP, Hájek Kryštof 1997 DUP
120 F1 5 2.6. 18:10 2 1:45.636 02.125 C2 muži 500 m Janda Tomáš 1992 USK, Miškovský Radek 1990 USK
120 F1 4 2.6. 18:10 3 1:46.821 03.310 C2 muži 500 m Fuksa Petr 1998 DUP, Kořínek Daniel 1998 DUP
120 F1 8 2.6. 18:10 4 1:49.316 05.805 C2 muži 500 m Dlouhý Jan 1992 TYN, Březina Jakub 1993 MHP
120 F1 3 2.6. 18:10 5 1:49.451 05.940 C2 muži 500 m Procházka Ivan 1993 USK, Maizner Sebastian 1995 USK
120 F1 7 2.6. 18:10 6 1:52.061 08.550 C2 muži 500 m Hájek Lukáš 1995 KVS, Hájek Šimon 1995 DUP
120 F1 2 2.6. 18:10 7 1:56.971 13.460 C2 muži 500 m Spálenský Marek 1991 SEZ, Schindler Roman 1991 USK
122 F1 6 2.6. 18:25 1 3:21.611 K2 junioři 1000 m Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA
122 F1 5 2.6. 18:25 2 3:21.716 00.105 K2 junioři 1000 m Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
122 F1 8 2.6. 18:25 3 3:27.476 05.865 K2 junioři 1000 m Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM
122 F1 7 2.6. 18:25 4 3:30.061 08.450 K2 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS
122 F1 9 2.6. 18:25 5 3:32.461 10.850 K2 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
122 F1 4 2.6. 18:25 6 3:34.031 12.420 K2 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
122 F1 2 2.6. 18:25 7 3:37.726 16.115 K2 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
122 F1 1 2.6. 18:25 8 3:38.866 17.255 K2 junioři 1000 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
122 F1 3 2.6. 18:25 9 3:39.251 17.640 K2 junioři 1000 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA, Šuba Květoslav 2000 VSO
123 F1 4 2.6. 18:30 1 3:51.391 C2 junioři 1000 m Franěk Lukáš 1999 NYM, Holenka Adam 1999 NYM
123 F1 3 2.6. 18:30 2 3:55.961 04.570 C2 junioři 1000 m Janda Filip 1999 KVS, Minařík Jiří 2002 KOJ
123 F1 5 2.6. 18:30 3 4:03.486 12.095 C2 junioři 1000 m Zalubil Jiří 2000 ONV, Hrabal Antonín 1999 KOJ
123 F1 6 2.6. 18:30 4 4:19.041 27.650 C2 junioři 1000 m Nováček Vojtěch 2001 TYN, Dolejší Jan 2000 TYN
123 F1 7 2.6. 18:30 5 4:29.611 38.220 C2 junioři 1000 m Plaček Matyáš 2000 NYM, Krušina Filip 2000 ONV
124 F1 5 2.6. 18:40 1 4:07.911 K2 ženy 1000 m Krpatová Jana 1997 USK, Betlachová Eliška 1998 USK
124 F1 3 2.6. 18:40 2 4:14.091 06.180 K2 ženy 1000 m Kotěrová Ludmila 19 CER, Ruferová Zděnka 19 SHK
124 F1 4 2.6. 18:40 3 4:24.381 16.470 K2 ženy 1000 m Vernerová Barbora 1972 VPL, Rödlová Martina 1971 SHK
125 F1 4 2.6. 18:50 1 3:55.446 K2 juniorky 1000 m Sobíšková Štěpánka 2001 SPA, Galádová Barbora 2002 SPA
125 F1 6 2.6. 18:50 2 4:00.471 05.025 K2 juniorky 1000 m Štemberková Zuzana 1999 SPA, Součková Natálie 2001 SPA
125 F1 5 2.6. 18:50 3 4:02.196 06.750 K2 juniorky 1000 m Kinclová Sofie 2000 ZBR, Vodičková Barbora 2000 ZBR
125 F1 7 2.6. 18:50 4 4:03.991 08.545 K2 juniorky 1000 m Mílová Kateřina 2000 SHK, Marková Nela Marie 2000 CHO
125 F1 2 2.6. 18:50 5 4:23.386 27.940 K2 juniorky 1000 m Koberová Magdalena 2000 TYN, Vejvodová Kristýna 2000 TSE
125 F1 3 2.6. 18:50 6 5:05.276 1:09.830 K2 juniorky 1000 m Vítková Andrea 2002 SED, Holubová Klára 2000 SED
126 RA 8 3.6. 08:00 DNS K1 dorostenci 500 m Weigert Ondřej 2002 TSE
126 RA 5 3.6. 08:00 1 1:54.941 K1 dorostenci 500 m Hradil Tomáš 2002 NYM
126 RA 6 3.6. 08:00 2 1:56.266 01.325 K1 dorostenci 500 m Labuť Vojtěch 2001 ZBR
126 RA 4 3.6. 08:00 3 1:56.621 01.680 K1 dorostenci 500 m Cerman Vladimír 2002 LIB
126 RA 3 3.6. 08:00 4 1:58.621 03.680 K1 dorostenci 500 m Dědič Tomislav 2002 PIS
126 RA 1 3.6. 08:00 5 2:04.406 09.465 K1 dorostenci 500 m Dvořák Čestmír 2002 DEC
126 RA 7 3.6. 08:00 6 2:05.996 11.055 K1 dorostenci 500 m Bubák Milan 2002 SOP
126 RA 2 3.6. 08:00 7 2:20.146 25.205 K1 dorostenci 500 m Počepka Jiří 2001 DEC
127 RB 7 3.6. 08:04 DNS K1 dorostenci 500 m Jakl Jaroslav 2001 USK
127 RB 5 3.6. 08:04 1 1:56.261 K1 dorostenci 500 m Remuta Jakub 2002 CHO
127 RB 6 3.6. 08:04 2 1:57.181 00.920 K1 dorostenci 500 m Militký David 2001 PDM
127 RB 2 3.6. 08:04 3 1:58.511 02.250 K1 dorostenci 500 m Moudrý Matyáš 2002 ZBR
127 RB 4 3.6. 08:04 4 1:59.736 03.475 K1 dorostenci 500 m Sedláček Dan 2001 SOP
127 RB 1 3.6. 08:04 5 1:59.886 03.625 K1 dorostenci 500 m Samec David 2001 TSE
127 RB 3 3.6. 08:04 6 2:01.111 04.850 K1 dorostenci 500 m Kropáček Jan 2002 PIS
127 RB 8 3.6. 08:04 7 2:11.131 14.870 K1 dorostenci 500 m Macek Lukáš 2001 DEC
128 RC 6 3.6. 08:08 DNS K1 dorostenci 500 m Novotný Radim 2001 DEC
128 RC 7 3.6. 08:08 DNS K1 dorostenci 500 m Jarolím Václav 2004 PIS
128 RC 5 3.6. 08:08 1 2:00.386 K1 dorostenci 500 m Müller Roman 2001 KAD
128 RC 4 3.6. 08:08 2 2:02.036 01.650 K1 dorostenci 500 m Rác Václav 2001 KVS
128 RC 3 3.6. 08:08 3 2:03.506 03.120 K1 dorostenci 500 m Čermák Jan 2001 USK
128 RC 1 3.6. 08:08 4 2:06.016 05.630 K1 dorostenci 500 m Andrušík Radek 2002 TSE
128 RC 8 3.6. 08:08 5 2:12.236 11.850 K1 dorostenci 500 m Lovíšek David 2002 SOP
128 RC 2 3.6. 08:08 6 2:23.046 22.660 K1 dorostenci 500 m Kotrč Aleš 2002 ZBR
129 RD 4 3.6. 08:12 1 1:57.796 K1 dorostenci 500 m Novotný Lukáš 2002 TSE
129 RD 5 3.6. 08:12 2 1:59.176 01.380 K1 dorostenci 500 m Novotný Vojtěch 2002 POD
129 RD 6 3.6. 08:12 3 2:00.176 02.380 K1 dorostenci 500 m Šulitka Jan 2002 DEC
129 RD 3 3.6. 08:12 4 2:01.201 03.405 K1 dorostenci 500 m Tureček Vojtěch 2002 SOP
129 RD 7 3.6. 08:12 5 2:04.856 07.060 K1 dorostenci 500 m Váverka Ondřej 2002 ONV
129 RD 2 3.6. 08:12 6 2:05.961 08.165 K1 dorostenci 500 m Kortan Petr 2001 PIS
129 RD 1 3.6. 08:12 7 2:10.666 12.870 K1 dorostenci 500 m Holý Matěj 2001 PRV
129 RD 8 3.6. 08:12 8 2:17.511 19.715 K1 dorostenci 500 m Rokos Petr 2002 USK
130 RE 7 3.6. 08:16 DQ K1 dorostenci 500 m Plecháč Ondřej 2002 SED
130 RE 4 3.6. 08:16 1 1:57.071 K1 dorostenci 500 m Jarolím Jáchym 2002 PIS
130 RE 2 3.6. 08:16 2 1:58.096 01.025 K1 dorostenci 500 m Hladík Tomáš 2002 DEC
130 RE 5 3.6. 08:16 3 2:01.076 04.005 K1 dorostenci 500 m Prokop Marek 2002 PDM
130 RE 3 3.6. 08:16 4 2:02.071 05.000 K1 dorostenci 500 m Mach Zdeněk 2002 PRV
130 RE 6 3.6. 08:16 5 2:04.106 07.035 K1 dorostenci 500 m Pojezný Jan 2001 ONV
130 RE 1 3.6. 08:16 6 2:04.381 07.310 K1 dorostenci 500 m Sobíšek David 2001 TYN
130 RE 8 3.6. 08:16 7 2:25.976 28.905 K1 dorostenci 500 m Janeček Josef 2002 SPA
131 RF 4 3.6. 08:20 1 1:59.046 K1 dorostenci 500 m Podraský Patrik 2002 SPA
131 RF 5 3.6. 08:20 2 2:00.476 01.430 K1 dorostenci 500 m Macháček Jan 2002 PRV
131 RF 8 3.6. 08:20 3 2:02.776 03.730 K1 dorostenci 500 m Macek Miloš 2001 DEC
131 RF 1 3.6. 08:20 4 2:04.256 05.210 K1 dorostenci 500 m Hejcman Jakub 2001 KOJ
131 RF 6 3.6. 08:20 5 2:07.346 08.300 K1 dorostenci 500 m Perol Benjamín 2001 SED
131 RF 3 3.6. 08:20 6 2:11.176 12.130 K1 dorostenci 500 m Malý Matyáš 2002 TYN
131 RF 2 3.6. 08:20 7 2:12.761 13.715 K1 dorostenci 500 m Řezníček Matouš 2002 KAD
131 RF 7 3.6. 08:20 8 2:29.511 30.465 K1 dorostenci 500 m Pjajčík Michal 2001 ONV
132 RG 4 3.6. 08:24 1 1:58.041 K1 dorostenci 500 m Kulich Michal 2001 POD
132 RG 5 3.6. 08:24 2 1:59.026 00.985 K1 dorostenci 500 m Vohryzka Vít 2001 UNL
132 RG 2 3.6. 08:24 3 1:59.501 01.460 K1 dorostenci 500 m Predka Andreas 2002 CHO
132 RG 7 3.6. 08:24 4 2:00.886 02.845 K1 dorostenci 500 m Zendulka Ondřej 2002 KOJ
132 RG 3 3.6. 08:24 5 2:09.641 11.600 K1 dorostenci 500 m Žáček Jakub 2002 DEC
132 RG 8 3.6. 08:24 6 2:11.876 13.835 K1 dorostenci 500 m Cigánek Martin 2002 VSO
132 RG 1 3.6. 08:24 7 2:18.101 20.060 K1 dorostenci 500 m Severský Filip 2001 MOD
132 RG 6 3.6. 08:24 8 2:18.111 20.070 K1 dorostenci 500 m Pavlík Josef 2001 HRA
133 RA 5 3.6. 08:28 1 2:14.951 C1 dorostenci 500 m Burda Vojtěch 2001 SEZ
133 RA 4 3.6. 08:28 2 2:18.881 03.930 C1 dorostenci 500 m Hovorka Michal 2001 SEZ
133 RA 6 3.6. 08:28 3 2:23.376 08.425 C1 dorostenci 500 m Keist Tomáš 2002 NYM
133 RA 8 3.6. 08:28 4 2:30.471 15.520 C1 dorostenci 500 m Verner Ondřej 2001 PPL
133 RA 2 3.6. 08:28 5 2:32.031 17.080 C1 dorostenci 500 m Papoušek Jonáš 2002 NYM
133 RA 3 3.6. 08:28 6 2:47.741 32.790 C1 dorostenci 500 m Študlar Štěpán 2002 TYN
133 RA 7 3.6. 08:28 7 2:53.651 38.700 C1 dorostenci 500 m Fiala Šimon 2002 TSE
133 RA 1 3.6. 08:28 8 3:11.361 56.410 C1 dorostenci 500 m Blažek Marek 2002 SPA
134 RB 6 3.6. 08:32 1 2:16.311 C1 dorostenci 500 m Dvořák Jakub 2001 SEZ
134 RB 5 3.6. 08:32 2 2:17.346 01.035 C1 dorostenci 500 m Bacílek Lukáš 2002 NYM
134 RB 4 3.6. 08:32 3 2:18.546 02.235 C1 dorostenci 500 m Jakl Jaroslav 2001 USK
134 RB 3 3.6. 08:32 4 2:18.991 02.680 C1 dorostenci 500 m Bokoč Matyáš 2001 KVS
134 RB 7 3.6. 08:32 5 2:26.991 10.680 C1 dorostenci 500 m Štursa Otakar 2002 SEZ
134 RB 8 3.6. 08:32 6 2:28.816 12.505 C1 dorostenci 500 m Spěváček Jaroslav 2002 PPL
134 RB 2 3.6. 08:32 7 2:33.491 17.180 C1 dorostenci 500 m Keist Milan 2001 NYM
134 RB 1 3.6. 08:32 8 2:37.301 20.990 C1 dorostenci 500 m Křížovič Jan 2001 LSB
135 RA 5 3.6. 08:36 1 1:52.521 K1 junioři 500 m Kukačka Vilém 2000 UNL
135 RA 6 3.6. 08:36 2 1:53.106 00.585 K1 junioři 500 m Zadražil Lukáš 1999 SPA
135 RA 4 3.6. 08:36 3 1:54.276 01.755 K1 junioři 500 m Háza Hynek 1999 DEC
135 RA 1 3.6. 08:36 4 1:57.126 04.605 K1 junioři 500 m Blažíček Jan 1999 SOP
135 RA 2 3.6. 08:36 5 1:59.271 06.750 K1 junioři 500 m Šuba Květoslav 2000 VSO
135 RA 8 3.6. 08:36 6 2:00.646 08.125 K1 junioři 500 m Procházka Jakub 1999 TSE
135 RA 7 3.6. 08:36 7 2:04.381 11.860 K1 junioři 500 m Šmátrala Patrik 2000 KAD
135 RA 3 3.6. 08:36 8 2:26.806 34.285 K1 junioři 500 m Sodomka Lukáš 2000 SPA
136 RB 5 3.6. 08:40 1 1:54.211 K1 junioři 500 m Vorel Jan 2000 USK
136 RB 6 3.6. 08:40 2 1:55.336 01.125 K1 junioři 500 m Záhora Josef 2001 MOD
136 RB 2 3.6. 08:40 3 2:01.026 06.815 K1 junioři 500 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA
136 RB 4 3.6. 08:40 4 2:01.386 07.175 K1 junioři 500 m Dvořák Lukáš 2000 USK
136 RB 8 3.6. 08:40 5 2:01.491 07.280 K1 junioři 500 m Šmátrala Filip 2000 KAD
136 RB 1 3.6. 08:40 6 2:02.681 08.470 K1 junioři 500 m Vlk Josef 2000 DEC
136 RB 7 3.6. 08:40 7 2:15.711 21.500 K1 junioři 500 m Konvalinka Matěj 1999 TSE
136 RB 3 3.6. 08:40 8 2:20.946 26.735 K1 junioři 500 m Havel Jakub 2000 VSO
137 RC 5 3.6. 08:44 1 1:52.031 K1 junioři 500 m Brabec Jakub 2001 SPA
137 RC 4 3.6. 08:44 2 1:52.576 00.545 K1 junioři 500 m Záruba Štěpán 1999 KVS
137 RC 6 3.6. 08:44 3 1:53.996 01.965 K1 junioři 500 m Fridrych Tomáš 2000 CHO
137 RC 7 3.6. 08:44 4 1:56.666 04.635 K1 junioři 500 m Kučera Jakub 2001 DEC
137 RC 8 3.6. 08:44 5 1:57.311 05.280 K1 junioři 500 m Müller Vojtěch 1999 KAD
137 RC 2 3.6. 08:44 6 1:59.311 07.280 K1 junioři 500 m Štemberk Jáchym 2000 TSE
137 RC 3 3.6. 08:44 7 2:06.266 14.235 K1 junioři 500 m Vlach Tadeáš 2000 UNL
138 RD 4 3.6. 08:48 1 1:50.666 K1 junioři 500 m Volák David 1999 NYM
138 RD 5 3.6. 08:48 2 1:50.891 00.225 K1 junioři 500 m Sobíšek Tomáš 2001 SPA
138 RD 2 3.6. 08:48 3 1:51.916 01.250 K1 junioři 500 m Prokop Michael 2001 PDM
138 RD 6 3.6. 08:48 4 1:54.886 04.220 K1 junioři 500 m Balane Daniel 2000 TSE
138 RD 8 3.6. 08:48 5 1:55.386 04.720 K1 junioři 500 m Novotný Adam 2000 CHO
138 RD 3 3.6. 08:48 6 1:56.111 05.445 K1 junioři 500 m Kolesa Vojtěch 2000 MOD
138 RD 7 3.6. 08:48 7 1:56.826 06.160 K1 junioři 500 m Dvořák Filip 1999 SOP
139 RE 4 3.6. 08:52 1 1:56.301 K1 junioři 500 m Mašek Ondřej 2000 SPA
139 RE 5 3.6. 08:52 2 1:57.971 01.670 K1 junioři 500 m Procházka Vojtěch 1999 ZAM
139 RE 6 3.6. 08:52 3 1:59.776 03.475 K1 junioři 500 m Voronič Michal 2000 JAB
139 RE 7 3.6. 08:52 4 2:07.326 11.025 K1 junioři 500 m Vyleťal Jakub 2000 PDM
139 RE 3 3.6. 08:52 5 2:10.531 14.230 K1 junioři 500 m Kotěra Jiří 2000 CER
139 RE 2 3.6. 08:52 6 2:13.856 17.555 K1 junioři 500 m Vávra Václav 2000 SED
139 RE 8 3.6. 08:52 7 2:22.181 25.880 K1 junioři 500 m Mamčar Robert 2000 OLO
140 RA 5 3.6. 08:56 1 2:05.456 C1 junioři 500 m Hrabal Antonín 1999 KOJ
140 RA 6 3.6. 08:56 2 2:08.951 03.495 C1 junioři 500 m Večerka Martin 2001 PRV
140 RA 4 3.6. 08:56 3 2:14.281 08.825 C1 junioři 500 m Minařík Jiří 2002 KOJ
140 RA 2 3.6. 08:56 4 2:18.301 12.845 C1 junioři 500 m Dolejší Jan 2000 TYN
140 RA 8 3.6. 08:56 5 2:19.341 13.885 C1 junioři 500 m Nováček Vojtěch 2001 TYN
140 RA 3 3.6. 08:56 6 2:21.986 16.530 C1 junioři 500 m Plaček Matyáš 2000 NYM
140 RA 7 3.6. 08:56 7 2:33.851 28.395 C1 junioři 500 m Krušina Filip 2000 ONV
141 RB 5 3.6. 09:00 1 2:01.856 C1 junioři 500 m Franěk Lukáš 1999 NYM
141 RB 6 3.6. 09:00 2 2:02.966 01.110 C1 junioři 500 m Holenka Adam 1999 NYM
141 RB 4 3.6. 09:00 3 2:03.131 01.275 C1 junioři 500 m Zalubil Jiří 2000 ONV
141 RB 3 3.6. 09:00 4 2:04.471 02.615 C1 junioři 500 m Počta Jan 1999 SPA
141 RB 8 3.6. 09:00 5 2:15.266 13.410 C1 junioři 500 m Janda Filip 1999 KVS
141 RB 7 3.6. 09:00 6 2:36.781 34.925 C1 junioři 500 m Janál Jakub 2000 TYN
141 RB 2 3.6. 09:00 7 2:44.286 42.430 C1 junioři 500 m Fiala Eduard 1999 TSE
142 RA 5 3.6. 09:08 1 36.406 K1 muži 200 m Šváb Filip 1983 USK
142 RA 6 3.6. 09:08 2 36.961 00.555 K1 muži 200 m Seidl Martin 1994 USK
142 RA 4 3.6. 09:08 3 37.766 01.360 K1 muži 200 m Trefil Lukáš 1988 DUP
142 RA 7 3.6. 09:08 4 38.621 02.215 K1 muži 200 m Mlčoch Jakub 1996 ONV
142 RA 3 3.6. 09:08 5 40.191 03.785 K1 muži 200 m Kučera Martin 1997 USK
142 RA 9 3.6. 09:08 6 40.351 03.945 K1 muži 200 m Liška Josef 1993 ZBR
142 RA 1 3.6. 09:08 7 40.811 04.405 K1 muži 200 m Tůma Tomáš 1996 TSE
142 RA 2 3.6. 09:08 8 40.851 04.445 K1 muži 200 m Smrček Ludvík 1998 LIT
142 RA 8 3.6. 09:08 9 41.001 04.595 K1 muži 200 m Merhaut Michal 1970 SHK
143 RB 5 3.6. 09:12 1 37.191 K1 muži 200 m Kusovský Lukáš 1991 DUP
143 RB 6 3.6. 09:12 2 37.666 00.475 K1 muži 200 m Šindelář Jakub 1998 DUP
143 RB 4 3.6. 09:12 3 37.676 00.485 K1 muži 200 m Slepica Karel 1988 USK
143 RB 7 3.6. 09:12 4 37.906 00.715 K1 muži 200 m Pokorný Daniel 1994 CHO
143 RB 3 3.6. 09:12 5 39.141 01.950 K1 muži 200 m Stejskal Jakub 1998 ZAM
143 RB 2 3.6. 09:12 6 40.276 03.085 K1 muži 200 m Čeřovský Michal 1998 CHO
143 RB 1 3.6. 09:12 7 40.461 03.270 K1 muži 200 m Petyovský Petr 1975 LSB
143 RB 9 3.6. 09:12 8 40.916 03.725 K1 muži 200 m Fučík Michal 1989 KAD
143 RB 8 3.6. 09:12 9 44.366 07.175 K1 muži 200 m Podloucký Martin 1976 ZBR
144 RC 4 3.6. 09:16 1 36.951 K1 muži 200 m Bišický Ondřej 1997 CHO
144 RC 5 3.6. 09:16 2 37.341 00.390 K1 muži 200 m Kraft Jiří 1984 NYM
144 RC 3 3.6. 09:16 3 38.286 01.335 K1 muži 200 m Veselý Tomáš 1996 DUP
144 RC 6 3.6. 09:16 4 38.411 01.460 K1 muži 200 m Sobíšek Martin 1998 DUP
144 RC 8 3.6. 09:16 5 39.881 02.930 K1 muži 200 m Vaněk Petr 1996 CER
144 RC 2 3.6. 09:16 6 40.016 03.065 K1 muži 200 m Klemperer Otto 1997 DUP
144 RC 7 3.6. 09:16 7 41.081 04.130 K1 muži 200 m Tonder Tomáš 1976 DEC
144 RC 1 3.6. 09:16 8 41.596 04.645 K1 muži 200 m Pavlík Tomáš 1987 USK
145 RA 5 3.6. 09:20 1 42.286 C1 muži 200 m Fuksa Petr 1998 DUP
145 RA 4 3.6. 09:20 2 43.156 00.870 C1 muži 200 m Procházka Ivan 1993 USK
145 RA 6 3.6. 09:20 3 43.521 01.235 C1 muži 200 m Maizner Sebastian 1995 USK
145 RA 3 3.6. 09:20 4 43.856 01.570 C1 muži 200 m Macháček David 1993 PIS
145 RA 8 3.6. 09:20 5 44.996 02.710 C1 muži 200 m Balhar Tomáš 1990 SLH
145 RA 7 3.6. 09:20 6 45.936 03.650 C1 muži 200 m Spálenský Marek 1991 SEZ
145 RA 2 3.6. 09:20 7 47.161 04.875 C1 muži 200 m Janík David 1998 ONV
146 RB 5 3.6. 09:24 1 43.166 C1 muži 200 m Dvořák Filip 1988 DUP
146 RB 6 3.6. 09:24 2 43.326 00.160 C1 muži 200 m Kořínek Daniel 1998 DUP
146 RB 4 3.6. 09:24 3 44.431 01.265 C1 muži 200 m Drahokoupil Dan 1991 USK
146 RB 3 3.6. 09:24 4 45.456 02.290 C1 muži 200 m Březina Jakub 1993 MHP
146 RB 7 3.6. 09:24 5 49.466 06.300 C1 muži 200 m Petr Ondřej 1979 NYM
146 RB 2 3.6. 09:24 6 50.161 06.995 C1 muži 200 m Přikryl Jiří 1997 PRV
146 RB 8 3.6. 09:24 7 54.416 11.250 C1 muži 200 m Cirkovský David 1998 SPA
147 RA 2 3.6. 09:28 DNS C1 kanoistky 200 m Krušinová Denisa 2006 ONV
147 RA 5 3.6. 09:28 1 57.021 C1 kanoistky 200 m Součková Lenka 1990 KVS
147 RA 8 3.6. 09:28 2 1:02.636 05.615 C1 kanoistky 200 m Tulachová Johanka 2000 TSE
147 RA 4 3.6. 09:28 3 1:02.811 05.790 C1 kanoistky 200 m Havlová Kristýna 2001 DEC
147 RA 6 3.6. 09:28 4 1:09.946 12.925 C1 kanoistky 200 m Peterková Nikol 2000 PRV
147 RA 3 3.6. 09:28 5 1:13.681 16.660 C1 kanoistky 200 m Seidlerová Eliška 2001 SEZ
147 RA 7 3.6. 09:28 6 1:47.051 50.030 C1 kanoistky 200 m Trnková Kateřina 1999 SPA
148 RB 5 3.6. 09:32 1 1:03.771 C1 kanoistky 200 m Řáhová Denisa 2001 PPL
148 RB 4 3.6. 09:32 2 1:06.771 03.000 C1 kanoistky 200 m Húsková Veronika 2001 ONV
148 RB 6 3.6. 09:32 3 1:17.606 13.835 C1 kanoistky 200 m Vaňourková Markéta 2003 PPL
148 RB 3 3.6. 09:32 4 1:18.081 14.310 C1 kanoistky 200 m Maříková Veronika 2003 JAB
148 RB 7 3.6. 09:32 5 1:24.666 20.895 C1 kanoistky 200 m Veverková Alžběta 2001 SKD
148 RB 2 3.6. 09:32 6 1:28.611 24.840 C1 kanoistky 200 m Tillerová Andrea 2003 KVS
149 RC 5 3.6. 09:36 1 58.956 C1 kanoistky 200 m Navrátilová Anna 1988 KVS
149 RC 7 3.6. 09:36 2 1:00.311 01.355 C1 kanoistky 200 m Malíková Martina 1999 NYM
149 RC 2 3.6. 09:36 3 1:05.481 06.525 C1 kanoistky 200 m Jurečková Eliška 2001 KOJ
149 RC 4 3.6. 09:36 4 1:07.296 08.340 C1 kanoistky 200 m Krausová Alena 2002 SHK
149 RC 6 3.6. 09:36 5 1:16.321 17.365 C1 kanoistky 200 m Dvořáková Eliška 2001 SEZ
149 RC 3 3.6. 09:36 6 1:21.916 22.960 C1 kanoistky 200 m Horáčková Adéla 2003 KVS
150 RA 5 3.6. 09:40 1 2:14.511 K1 žáci 500 m Valsa Radek 2003 TSE
150 RA 4 3.6. 09:40 2 2:15.701 01.190 K1 žáci 500 m Humhal Jiří 2003 USK
150 RA 8 3.6. 09:40 3 2:17.931 03.420 K1 žáci 500 m Florián Heřman 2003 DEC
150 RA 2 3.6. 09:40 4 2:20.936 06.425 K1 žáci 500 m Martin Jakub 2003 LIB
150 RA 1 3.6. 09:40 5 2:24.126 09.615 K1 žáci 500 m Tešovič Jan 2003 SPA
150 RA 9 3.6. 09:40 6 2:28.556 14.045 K1 žáci 500 m Hadaš Petr 2004 PRV
150 RA 6 3.6. 09:40 7 2:31.096 16.585 K1 žáci 500 m Bartoška Matěj 2004 UNL
150 RA 7 3.6. 09:40 8 2:34.056 19.545 K1 žáci 500 m Perol Kilian 2003 SED
150 RA 3 3.6. 09:40 9 2:46.756 32.245 K1 žáci 500 m Saw Morgan Luboš 2004 ZBR
151 RB 5 3.6. 09:44 1 2:06.066 K1 žáci 500 m Hrábek Nikola 2003 SPA
151 RB 4 3.6. 09:44 2 2:14.241 08.175 K1 žáci 500 m Húsek Josef 2003 ONV
151 RB 8 3.6. 09:44 3 2:16.531 10.465 K1 žáci 500 m Pospíchal Petr 2003 USK
151 RB 6 3.6. 09:44 4 2:18.036 11.970 K1 žáci 500 m Svrček Radovan 2004 LIB
151 RB 1 3.6. 09:44 5 2:18.061 11.995 K1 žáci 500 m Bartoška Daniel 2004 UNL
151 RB 2 3.6. 09:44 6 2:23.421 17.355 K1 žáci 500 m Jahoda Filip 2004 SED
151 RB 7 3.6. 09:44 7 2:26.486 20.420 K1 žáci 500 m Barini Alessandro 2003 ZBR
151 RB 3 3.6. 09:44 8 2:45.151 39.085 K1 žáci 500 m Tonder Adam 2004 DEC
152 RC 4 3.6. 09:48 1 2:07.631 K1 žáci 500 m Rybanský Daniel 2003 SVK
152 RC 5 3.6. 09:48 2 2:12.456 04.825 K1 žáci 500 m Kapoun Miroslav 2003 KOJ
152 RC 6 3.6. 09:48 3 2:12.826 05.195 K1 žáci 500 m Lošťák Eduard 2004 USK
152 RC 7 3.6. 09:48 4 2:13.616 05.985 K1 žáci 500 m Fulík Albert 2004 ZBR
152 RC 1 3.6. 09:48 5 2:14.436 06.805 K1 žáci 500 m Hozák Daniel-Oskar 2003 DEC
152 RC 3 3.6. 09:48 6 2:23.776 16.145 K1 žáci 500 m Fiala Matyáš 2003 TSE
152 RC 2 3.6. 09:48 7 2:29.296 21.665 K1 žáci 500 m Bien Matouš 2004 LIB
152 RC 8 3.6. 09:48 8 2:58.771 51.140 K1 žáci 500 m Abraham Jakub 2003 UNL
153 RD 5 3.6. 09:52 1 2:06.096 K1 žáci 500 m Termer Václav 2003 CER
153 RD 4 3.6. 09:52 2 2:07.796 01.700 K1 žáci 500 m Podleiszek Filip 2004 SVK
153 RD 8 3.6. 09:52 3 2:19.811 13.715 K1 žáci 500 m Strnad David 2003 ZBR
153 RD 7 3.6. 09:52 4 2:28.411 22.315 K1 žáci 500 m Scowen Thomas G. 2003 DEC
153 RD 6 3.6. 09:52 5 2:32.056 25.960 K1 žáci 500 m Horňák Rostislav 2004 SPA
153 RD 2 3.6. 09:52 6 2:33.651 27.555 K1 žáci 500 m Hnízdil Štěpán 2004 USK
153 RD 3 3.6. 09:52 7 2:36.546 30.450 K1 žáci 500 m Konvalinka Štěpán 2004 TSE
153 RD 1 3.6. 09:52 8 2:41.646 35.550 K1 žáci 500 m Dlouhý Jakub 2003 UNL
154 RE 3 3.6. 09:56 DNF K1 žáci 500 m Plhoň Jan 2004 USK
154 RE 5 3.6. 09:56 1 2:13.316 K1 žáci 500 m Vávra Jiří 2003 SED
154 RE 1 3.6. 09:56 2 2:17.846 04.530 K1 žáci 500 m Macháček Vojtěch 2004 PRV
154 RE 6 3.6. 09:56 3 2:23.236 09.920 K1 žáci 500 m Fikrle Zdeněk 2003 PPL
154 RE 8 3.6. 09:56 4 2:30.341 17.025 K1 žáci 500 m Váňa Vojtěch 2004 POD
154 RE 7 3.6. 09:56 5 2:41.311 27.995 K1 žáci 500 m Daněk Jindřich 2004 ONV
154 RE 2 3.6. 09:56 6 2:42.016 28.700 K1 žáci 500 m Scowen Maxmilian R 2004 DEC
154 RE 4 3.6. 09:56 7 2:57.026 43.710 K1 žáci 500 m Jarolím Václav 2004 PIS
155 RF 5 3.6. 10:00 1 2:13.041 K1 žáci 500 m Truhlář Filip 2003 SHK
155 RF 4 3.6. 10:00 2 2:14.081 01.040 K1 žáci 500 m Kmiť Tomáš 2004 SVK
155 RF 3 3.6. 10:00 3 2:16.126 03.085 K1 žáci 500 m Procházka Tomáš 2003 PPL
155 RF 6 3.6. 10:00 4 2:17.231 04.190 K1 žáci 500 m Přibyl Lukáš 2004 PRV
155 RF 1 3.6. 10:00 5 2:23.826 10.785 K1 žáci 500 m Kusák Jiří 2003 ONV
155 RF 2 3.6. 10:00 6 2:25.586 12.545 K1 žáci 500 m Šmidrkal David 2004 POD
155 RF 8 3.6. 10:00 7 2:32.351 19.310 K1 žáci 500 m Chlumecký David 2004 TYN
155 RF 7 3.6. 10:00 8 2:36.386 23.345 K1 žáci 500 m Špaček Adam 2004 NYM
156 RG 5 3.6. 10:04 1 2:13.286 K1 žáci 500 m Serra Jakub 2003 JAB
156 RG 4 3.6. 10:04 2 2:14.151 00.865 K1 žáci 500 m Doktorík Jakub 2004 SVK
156 RG 1 3.6. 10:04 3 2:17.251 03.965 K1 žáci 500 m Vorlický Vítek 2003 PPL
156 RG 2 3.6. 10:04 4 2:23.041 09.755 K1 žáci 500 m Liebich Jáchym 2003 SHK
156 RG 8 3.6. 10:04 5 2:23.571 10.285 K1 žáci 500 m Žďárský Hubert 2004 POD
156 RG 7 3.6. 10:04 6 2:24.991 11.705 K1 žáci 500 m Kysilka Matouš 2004 NYM
156 RG 6 3.6. 10:04 7 2:29.166 15.880 K1 žáci 500 m Daler Daniel 2003 TYN
156 RG 3 3.6. 10:04 8 2:43.431 30.145 K1 žáci 500 m Jelínek Filip 2004 SKD
157 RH 4 3.6. 10:08 1 2:16.671 K1 žáci 500 m Danáš Matej 2003 SVK
157 RH 5 3.6. 10:08 2 2:18.361 01.690 K1 žáci 500 m Niebauer Jakub 2004 SED
157 RH 1 3.6. 10:08 3 2:27.456 10.785 K1 žáci 500 m Trnka Filip 2004 SKD
157 RH 7 3.6. 10:08 4 2:33.471 16.800 K1 žáci 500 m Kupec Kryštof 2004 NYM
157 RH 6 3.6. 10:08 5 2:34.836 18.165 K1 žáci 500 m Dědič Stanislav 2004 PIS
157 RH 8 3.6. 10:08 6 2:35.451 18.780 K1 žáci 500 m Nestrojil David 2003 MOD
157 RH 3 3.6. 10:08 7 2:53.076 36.405 K1 žáci 500 m Punčochář Marek 2003 JAB
157 RH 2 3.6. 10:08 8 2:57.801 41.130 K1 žáci 500 m Bezděka Matěj 2003 CHO
158 RI 6 3.6. 10:12 DQ K1 žáci 500 m Indrák Damián Petr 2004 ZAM
158 RI 4 3.6. 10:12 1 2:11.201 K1 žáci 500 m Cagáň Samuel 2003 SVK
158 RI 5 3.6. 10:12 2 2:18.601 07.400 K1 žáci 500 m Roubínek Filip 2003 LIB
158 RI 8 3.6. 10:12 3 2:24.271 13.070 K1 žáci 500 m Novák Pavel 2004 CHO
158 RI 1 3.6. 10:12 4 2:29.641 18.440 K1 žáci 500 m Koreš Dan 2004 PIS
158 RI 3 3.6. 10:12 5 2:32.241 21.040 K1 žáci 500 m Makovský Vojtěch 2003 CER
158 RI 2 3.6. 10:12 6 2:49.746 38.545 K1 žáci 500 m Žák Michal 2003 KAD
158 RI 7 3.6. 10:12 7 2:53.236 42.035 K1 žáci 500 m Severský Dan 2003 MOD
159 RA 3 3.6. 10:16 1 2:25.546 C1 žáci 500 m Stolárik Peter 2003 SVK
159 RA 5 3.6. 10:16 2 2:29.101 03.555 C1 žáci 500 m Tettinger Petr 2003 NYM
159 RA 7 3.6. 10:16 3 2:33.031 07.485 C1 žáci 500 m Szobolovszky Michal 2003 SVK
159 RA 4 3.6. 10:16 4 2:47.896 22.350 C1 žáci 500 m Košnar Adam 2004 SEZ
159 RA 6 3.6. 10:16 5 2:59.256 33.710 C1 žáci 500 m Pavlíček Jan 2004 ONV
159 RA 9 3.6. 10:16 6 3:01.641 36.095 C1 žáci 500 m Fojtík Adam 2004 PPL
159 RA 1 3.6. 10:16 7 3:05.411 39.865 C1 žáci 500 m Kozubík Lukáš 2004 KOJ
159 RA 8 3.6. 10:16 8 3:11.256 45.710 C1 žáci 500 m Rohlena Petr 2004 TYN
159 RA 2 3.6. 10:16 9 3:11.326 45.780 C1 žáci 500 m Němeček Tomáš 2003 SPA
160 RB 4 3.6. 10:20 DNS C1 žáci 500 m Müldner Jan 2003 KVS
160 RB 5 3.6. 10:20 1 2:38.076 C1 žáci 500 m Sedlák Jiří 2003 SLH
160 RB 3 3.6. 10:20 2 2:45.516 07.440 C1 žáci 500 m Psotný Adam 2004 SVK
160 RB 7 3.6. 10:20 3 2:50.631 12.555 C1 žáci 500 m Rudolf Adam 2004 SEZ
160 RB 6 3.6. 10:20 4 2:52.236 14.160 C1 žáci 500 m Dvořák Filip 2004 KVS
160 RB 2 3.6. 10:20 5 2:54.301 16.225 C1 žáci 500 m Janda Tomáš 2004 PPL
160 RB 1 3.6. 10:20 6 2:58.101 20.025 C1 žáci 500 m Janďourek Šimon 2004 NYM
160 RB 8 3.6. 10:20 7 3:06.216 28.140 C1 žáci 500 m Uher Miroslav 2003 KOJ
160 RB 9 3.6. 10:20 8 3:29.896 51.820 C1 žáci 500 m Krečí Aleš 2004 SHK
161 RC 8 3.6. 10:24 DNF C1 žáci 500 m Zoubek Viktor 2003 JAB
161 RC 4 3.6. 10:24 1 2:34.461 C1 žáci 500 m Neradil Vojtěch 2003 PRV
161 RC 5 3.6. 10:24 2 2:36.976 02.515 C1 žáci 500 m Doktor Tomáš 2004 SEZ
161 RC 3 3.6. 10:24 3 2:39.826 05.365 C1 žáci 500 m Léránt Lucas 2004 SVK
161 RC 6 3.6. 10:24 4 2:47.876 13.415 C1 žáci 500 m Hanák Ondřej 2003 KVS
161 RC 7 3.6. 10:24 5 2:48.751 14.290 C1 žáci 500 m Kleňha Adam 2004 KVS
161 RC 2 3.6. 10:24 6 2:55.026 20.565 C1 žáci 500 m Janda Jiří 2004 PPL
161 RC 1 3.6. 10:24 7 3:27.956 53.495 C1 žáci 500 m Prucek Marek 2003 LIT
162 RA 3 3.6. 10:28 DNF K2 žačky 500 m Ondrová Vendula 2004 SLH, Stengelová Denisa 2003 SPA
162 RA 5 3.6. 10:28 1 2:08.076 K2 žačky 500 m Kusovská Adéla 2003 MOD, Beránková Valentýna 2003 KVS
162 RA 4 3.6. 10:28 2 2:09.646 01.570 K2 žačky 500 m Málková Karolína 2004 ZAM, Málková Nikola 2004 ZAM
162 RA 6 3.6. 10:28 3 2:12.401 04.325 K2 žačky 500 m Zvěřová Kristýna 2004 VSO, Pudilová Vlaďka 2003 TSE
162 RA 2 3.6. 10:28 4 2:18.896 10.820 K2 žačky 500 m Samcová Veronika 2004 TSE, Samšulová Patricie 2004 OLO
162 RA 7 3.6. 10:28 5 2:43.176 35.100 K2 žačky 500 m Pacovská Annemarie 2004 DEC, Kopecká Julie 2004 UNL
162 RA 8 3.6. 10:28 6 2:53.041 44.965 K2 žačky 500 m Vítková Veronika 2004 TYN, Čechová Zuzana 2004 TYN
163 RB 3 3.6. 10:32 1 2:05.681 K2 žačky 500 m Pecsuková Katarína 2003 SVK, Koczkás Eszter 2003 SVK
163 RB 5 3.6. 10:32 2 2:08.806 03.125 K2 žačky 500 m Počepková Jana 2003 DEC, Vrbenská Kateřina 2003 CHO
163 RB 4 3.6. 10:32 3 2:12.746 07.065 K2 žačky 500 m Vohryzková Anna 2003 UNL, Havlátová Karolína 2003 UNL
163 RB 6 3.6. 10:32 4 2:13.926 08.245 K2 žačky 500 m Jurečková Petra 2004 KOJ, Úlehlová Markéta 2003 KOJ
163 RB 2 3.6. 10:32 5 2:16.716 11.035 K2 žačky 500 m Pavlíčková Anna 2004 ONV, Křikavová Michaela 2004 ZAM
163 RB 7 3.6. 10:32 6 2:21.671 15.990 K2 žačky 500 m Maříková Veronika 2003 JAB, Palatová Jindřiška 2003 JAB
163 RB 8 3.6. 10:32 7 2:45.691 40.010 K2 žačky 500 m Slezáková Lucie 2004 SHK, Fléglová Anna 2004 USK
164 RC 6 3.6. 10:36 1 2:02.881 K2 žačky 500 m Bugár Réka 2004 SVK, Sidová Bianka 2004 SVK
164 RC 4 3.6. 10:36 2 2:05.881 03.000 K2 žačky 500 m Zadražilová Anežka 2003 SPA, Lahnerová Andrea 2003 SPA
164 RC 5 3.6. 10:36 3 2:06.616 03.735 K2 žačky 500 m Bláhová Karolína 2003 SEZ, Herzánová Lucie 2003 CER
164 RC 3 3.6. 10:36 4 2:08.236 05.355 K2 žačky 500 m Holá Nina 2003 SVK, Petrašovičová Nina 2004 SVK
164 RC 2 3.6. 10:36 5 2:21.151 18.270 K2 žačky 500 m Kotěrová Marie 2004 CER, Davidová Veronika 2004 CER
164 RC 7 3.6. 10:36 6 2:24.306 21.425 K2 žačky 500 m Petráčková Magdaléna 2004 CHO, Mikšovicová Natálie 2004 CHO
165 RA 7 3.6. 10:40 DNS K2 junioři 500 m Libiš Jan 2000 SPA, Sodomka Lukáš 2000 SPA
165 RA 5 3.6. 10:40 1 1:46.201 K2 junioři 500 m Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
165 RA 4 3.6. 10:40 2 1:47.511 01.310 K2 junioři 500 m Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS
165 RA 6 3.6. 10:40 3 1:49.756 03.555 K2 junioři 500 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
165 RA 8 3.6. 10:40 4 1:57.301 11.100 K2 junioři 500 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
165 RA 1 3.6. 10:40 5 2:02.526 16.325 K2 junioři 500 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA, Šuba Květoslav 2000 VSO
165 RA 2 3.6. 10:40 6 2:06.816 20.615 K2 junioři 500 m Havel Jakub 2000 VSO, Mamčar Robert 2000 OLO
165 RA 3 3.6. 10:40 7 2:19.171 32.970 K2 junioři 500 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
166 RB 5 3.6. 10:44 1 1:43.746 K2 junioři 500 m Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA
166 RB 4 3.6. 10:44 2 1:45.551 01.805 K2 junioři 500 m Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM
166 RB 6 3.6. 10:44 3 1:46.691 02.945 K2 junioři 500 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
166 RB 2 3.6. 10:44 4 1:51.561 07.815 K2 junioři 500 m Vyleťal Jakub 2000 PDM, Vlk Josef 2000 DEC
166 RB 8 3.6. 10:44 5 1:52.141 08.395 K2 junioři 500 m Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD
166 RB 1 3.6. 10:44 6 1:52.701 08.955 K2 junioři 500 m Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
166 RB 3 3.6. 10:44 7 1:53.401 09.655 K2 junioři 500 m Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD
166 RB 7 3.6. 10:44 8 1:53.581 09.835 K2 junioři 500 m Konvalinka Matěj 1999 TSE, Procházka Jakub 1999 TSE
167 RA 5 3.6. 10:48 1 3:43.391 K2 dorostenci 1000 m Hradil Tomáš 2002 NYM, Podraský Patrik 2002 SPA
167 RA 3 3.6. 10:48 2 3:44.531 01.140 K2 dorostenci 1000 m Cerman Vladimír 2001 LIB, Šulitka Jan 2002 DEC
167 RA 4 3.6. 10:48 3 3:45.851 02.460 K2 dorostenci 1000 m Macháček Jan 2002 PRV, Mach Zdeněk 2002 PRV
167 RA 7 3.6. 10:48 4 3:56.801 13.410 K2 dorostenci 1000 m Tureček Vojtěch 2002 SOP, Dvořák Čestmír 2002 DEC
167 RA 2 3.6. 10:48 5 3:58.196 14.805 K2 dorostenci 1000 m Müller Roman 2001 KAD, Vohryzka Vít 2001 UNL
167 RA 6 3.6. 10:48 6 4:00.901 17.510 K2 dorostenci 1000 m Kortan Petr 2001 PIS, Kropáček Jan 2002 PIS
167 RA 8 3.6. 10:48 7 4:00.996 17.605 K2 dorostenci 1000 m Kotrč Aleš 2002 ZBR, Moudrý Matyáš 2002 ZBR
167 RA 1 3.6. 10:48 8 4:29.761 46.370 K2 dorostenci 1000 m Novotný Lukáš 2002 TSE, Andrušík Radek 2002 TSE
168 RB 5 3.6. 10:52 1 3:56.301 K2 dorostenci 1000 m Kulich Michal 2001 POD, Novotný Vojtěch 2002 POD
168 RB 4 3.6. 10:52 2 3:57.791 01.490 K2 dorostenci 1000 m Militký David 2001 PDM, Sedláček Dan 2001 SOP
168 RB 6 3.6. 10:52 3 4:01.421 05.120 K2 dorostenci 1000 m Žáček Jakub 2002 DEC, Macek Miloš 2001 DEC
168 RB 3 3.6. 10:52 4 4:02.766 06.465 K2 dorostenci 1000 m Lovíšek David 2002 SOP, Bubák Milan 2002 SOP
168 RB 7 3.6. 10:52 5 4:12.936 16.635 K2 dorostenci 1000 m Malý Matyáš 2002 TYN, Sobíšek David 2001 TYN
168 RB 2 3.6. 10:52 6 4:20.811 24.510 K2 dorostenci 1000 m Holý Matěj 2001 PRV, Cigánek Martin 2002 VSO
168 RB 8 3.6. 10:52 7 4:22.226 25.925 K2 dorostenci 1000 m Řezníček Matouš 2002 KAD, Pjajčík Michal 2001 ONV
169 RC 5 3.6. 10:56 1 3:48.341 K2 dorostenci 1000 m Dědič Tomislav 2002 PIS, Jarolím Jáchym 2002 PIS
169 RC 4 3.6. 10:56 2 3:50.076 01.735 K2 dorostenci 1000 m Samec David 2001 TSE, Labuť Vojtěch 2001 ZBR
169 RC 3 3.6. 10:56 3 3:52.526 04.185 K2 dorostenci 1000 m Remuta Jakub 2002 CHO, Predka Andreas 2002 CHO
169 RC 7 3.6. 10:56 4 3:54.816 06.475 K2 dorostenci 1000 m Hejcman Jakub 2001 KOJ, Zendulka Ondřej 2002 KOJ
169 RC 8 3.6. 10:56 5 3:56.731 08.390 K2 dorostenci 1000 m Váverka Ondřej 2002 ONV, Pojezný Jan 2001 ONV
169 RC 6 3.6. 10:56 6 3:59.106 10.765 K2 dorostenci 1000 m Plecháč Ondřej 2002 SED, Perol Benjamín 2001 SED
169 RC 2 3.6. 10:56 7 4:01.161 12.820 K2 dorostenci 1000 m Hladík Tomáš 2002 DEC, Macek Lukáš 2001 DEC
170 RA 5 3.6. 11:00 1 4:44.541 K1 dorostenky 1000 m Betlachová Barbora 2001 USK
170 RA 4 3.6. 11:00 2 4:46.936 02.395 K1 dorostenky 1000 m Hermély Gabriela 2002 PRV
170 RA 6 3.6. 11:00 3 4:49.736 05.195 K1 dorostenky 1000 m Tomanová Magdalena 2002 CHO
170 RA 3 3.6. 11:00 4 5:00.976 16.435 K1 dorostenky 1000 m Svobodová Natalie 2001 TSE
170 RA 2 3.6. 11:00 5 5:01.881 17.340 K1 dorostenky 1000 m Báčková Sandra 2002 TYN
170 RA 8 3.6. 11:00 6 5:05.026 20.485 K1 dorostenky 1000 m Kvasilová Klára 2001 SEZ
170 RA 1 3.6. 11:00 7 5:05.791 21.250 K1 dorostenky 1000 m Menšíková Hana 2002 VSO
170 RA 7 3.6. 11:00 8 5:37.771 53.230 K1 dorostenky 1000 m Vítková Andrea 2002 SED
171 RB 5 3.6. 11:04 1 4:26.766 K1 dorostenky 1000 m Házová Adéla 2002 DEC
171 RB 4 3.6. 11:04 2 4:29.111 02.345 K1 dorostenky 1000 m Součková Natálie 2001 SPA
171 RB 8 3.6. 11:04 3 4:50.496 23.730 K1 dorostenky 1000 m Dřímalková Adéla 2001 VSO
171 RB 6 3.6. 11:04 4 4:50.816 24.050 K1 dorostenky 1000 m Doktorová Sabina 2001 SEZ
171 RB 7 3.6. 11:04 5 4:57.376 30.610 K1 dorostenky 1000 m Balane Katarina 2002 TSE
171 RB 2 3.6. 11:04 6 5:01.521 34.755 K1 dorostenky 1000 m Ammerová Nicole 2001 CHO
171 RB 3 3.6. 11:04 7 5:08.831 42.065 K1 dorostenky 1000 m Hronková Monika 2002 TYN
172 RC 2 3.6. 11:08 1 4:39.281 K1 dorostenky 1000 m Bláhová Tereza 2001 SEZ
172 RC 5 3.6. 11:08 2 4:41.051 01.770 K1 dorostenky 1000 m Ševčíková Inka 2002 PRV
172 RC 4 3.6. 11:08 3 4:42.331 03.050 K1 dorostenky 1000 m Černohousová Monika 2001 ZAM
172 RC 6 3.6. 11:08 4 4:57.301 18.020 K1 dorostenky 1000 m Hettfleischová Tereza 2001 JAB
172 RC 8 3.6. 11:08 5 5:07.671 28.390 K1 dorostenky 1000 m Reichová Magdaléna 2001 CER
172 RC 7 3.6. 11:08 6 5:17.801 38.520 K1 dorostenky 1000 m Žákovská Adéla 2001 HRA
172 RC 3 3.6. 11:08 7 5:21.576 42.295 K1 dorostenky 1000 m Purová Eliška 2002 VSO
173 RA 3 3.6. 11:12 K1 ženy 1000 m Ruferová Zděnka 1997 SHK
173 RA 4 3.6. 11:12 K1 ženy 1000 m Krpatová Lucie 1992 USK
173 RA 5 3.6. 11:12 K1 ženy 1000 m Kožíšková Anna 1986 DUP
173 RA 6 3.6. 11:12 K1 ženy 1000 m Záhorová Lucie 1998 USK
173 RA 7 3.6. 11:12 K1 ženy 1000 m Vernerová Barbora 1972 VPL
174 RB 3 3.6. 11:16 K1 ženy 1000 m Nedbalová Vilma 1995 NYM
174 RB 4 3.6. 11:16 K1 ženy 1000 m Krpatová Jana 1997 USK
174 RB 5 3.6. 11:16 K1 ženy 1000 m Betlachová Eliška 1998 USK
174 RB 6 3.6. 11:16 K1 ženy 1000 m Kotěrová Ludmila 1998 CER
174 RB 7 3.6. 11:16 K1 ženy 1000 m Čtvrtečková Lucie 1998 SPA
175 RA 3 3.6. 11:20 DNS K1 juniorky 1000 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
175 RA 4 3.6. 11:20 1 4:25.446 K1 juniorky 1000 m Galádová Barbora 2002 SPA
175 RA 6 3.6. 11:20 2 4:33.776 08.330 K1 juniorky 1000 m Boháčová Ivana 2000 DEC
175 RA 7 3.6. 11:20 3 4:41.991 16.545 K1 juniorky 1000 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
175 RA 5 3.6. 11:20 4 4:44.446 19.000 K1 juniorky 1000 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
175 RA 8 3.6. 11:20 5 4:55.251 29.805 K1 juniorky 1000 m Vonešová Adéla 1999 UNL
175 RA 2 3.6. 11:20 6 4:55.856 30.410 K1 juniorky 1000 m Koberová Magdalena 2000 TYN
176 RB 8 3.6. 11:24 DNF K1 juniorky 1000 m Holubová Klára 2000 SED
176 RB 4 3.6. 11:24 1 4:20.251 K1 juniorky 1000 m Sobíšková Štěpánka 2001 SPA
176 RB 6 3.6. 11:24 2 4:22.786 02.535 K1 juniorky 1000 m Reichová Michaela 2000 CER
176 RB 5 3.6. 11:24 3 4:24.271 04.020 K1 juniorky 1000 m Štemberková Zuzana 1999 SPA
176 RB 3 3.6. 11:24 4 4:25.411 05.160 K1 juniorky 1000 m Telská Viktorie 1999 SPA
176 RB 2 3.6. 11:24 5 4:25.666 05.415 K1 juniorky 1000 m Mílová Kateřina 2000 SHK
176 RB 7 3.6. 11:24 6 5:01.896 41.645 K1 juniorky 1000 m Solařová Kateřina 2000 PRV
177 MA 5 3.6. 11:36 1 37.946 K1 muži 200 m Trefil Lukáš 1988 DUP
177 MA 6 3.6. 11:36 2 38.101 00.155 K1 muži 200 m Slepica Karel 1988 USK
177 MA 8 3.6. 11:36 3 38.396 00.450 K1 muži 200 m Sobíšek Martin 1998 DUP
177 MA 7 3.6. 11:36 4 38.566 00.620 K1 muži 200 m Mlčoch Jakub 1996 ONV
177 MA 4 3.6. 11:36 5 38.716 00.770 K1 muži 200 m Veselý Tomáš 1996 DUP
177 MA 3 3.6. 11:36 6 38.856 00.910 K1 muži 200 m Pokorný Daniel 1994 CHO
177 MA 9 3.6. 11:36 7 40.701 02.755 K1 muži 200 m Stejskal Jakub 1998 ZAM
177 MA 2 3.6. 11:36 8 40.761 02.815 K1 muži 200 m Kučera Martin 1997 USK
177 MA 1 3.6. 11:36 9 41.166 03.220 K1 muži 200 m Vaněk Petr 1996 CER
178 MA 5 3.6. 11:40 1 45.186 C1 muži 200 m Macháček David 1993 PIS
178 MA 3 3.6. 11:40 2 46.451 01.265 C1 muži 200 m Spálenský Marek 1991 SEZ