II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
28 RA 3 2.6. 09:48 1 2:00.511 K1 juniorky 500 m Reichová Michaela 2000 CER
28 RA 6 2.6. 09:48 2 2:01.051 00.540 K1 juniorky 500 m Galádová Barbora 2002 SPA
28 RA 4 2.6. 09:48 3 2:02.456 01.945 K1 juniorky 500 m Betlachová Barbora 2001 USK
28 RA 5 2.6. 09:48 4 2:03.066 02.555 K1 juniorky 500 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
28 RA 8 2.6. 09:48 5 2:11.431 10.920 K1 juniorky 500 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
28 RA 7 2.6. 09:48 6 2:11.731 11.220 K1 juniorky 500 m Koberová Magdalena 2000 TYN
28 RA 2 2.6. 09:48 7 2:12.016 11.505 K1 juniorky 500 m Vonešová Adéla 1999 UNL
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
29 RB 5 2.6. 09:52 1 2:01.611 K1 juniorky 500 m Štemberková Zuzana 1999 SPA
29 RB 6 2.6. 09:52 2 2:02.231 00.620 K1 juniorky 500 m Boháčová Ivana 2000 DEC
29 RB 4 2.6. 09:52 3 2:02.676 01.065 K1 juniorky 500 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
29 RB 7 2.6. 09:52 4 2:04.366 02.755 K1 juniorky 500 m Mílová Kateřina 2000 SHK
29 RB 3 2.6. 09:52 5 2:11.166 09.555 K1 juniorky 500 m Součková Natálie 2001 SPA
29 RB 2 2.6. 09:52 6 2:33.901 32.290 K1 juniorky 500 m Holubová Klára 2000 SED
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
30 RC 5 2.6. 09:56 1 1:59.671 K1 juniorky 500 m Sobíšková Štěpánka 2001 SPA
30 RC 4 2.6. 09:56 2 2:00.996 01.325 K1 juniorky 500 m Zárubová Kateřina 2001 DEC
30 RC 3 2.6. 09:56 3 2:03.546 03.875 K1 juniorky 500 m Telská Viktorie 1999 SPA
30 RC 6 2.6. 09:56 4 2:03.681 04.010 K1 juniorky 500 m Házová Adéla 2002 DEC
30 RC 7 2.6. 09:56 5 2:08.756 09.085 K1 juniorky 500 m Marková Nela Marie 2000 CHO
30 RC 2 2.6. 09:56 6 2:17.296 17.625 K1 juniorky 500 m Solařová Kateřina 2000 PRV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
57 MA 3 2.6. 11:44 1 1:56.161 K1 juniorky 500 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
57 MA 2 2.6. 11:44 2 1:59.881 03.720 K1 juniorky 500 m Házová Adéla 2002 DEC
57 MA 5 2.6. 11:44 3 2:00.021 03.860 K1 juniorky 500 m Betlachová Barbora 2001 USK
57 MA 1 2.6. 11:44 4 2:01.596 05.435 K1 juniorky 500 m Součková Natálie 2001 SPA
57 MA 6 2.6. 11:44 5 2:02.961 06.800 K1 juniorky 500 m Telská Viktorie 1999 SPA
57 MA 7 2.6. 11:44 6 2:03.406 07.245 K1 juniorky 500 m Mílová Kateřina 2000 SHK
57 MA 9 2.6. 11:44 7 2:08.366 12.205 K1 juniorky 500 m Marková Nela Marie 2000 CHO
57 MA 4 2.6. 11:44 8 2:10.466 14.305 K1 juniorky 500 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
57 MA 8 2.6. 11:44 9 2:18.236 22.075 K1 juniorky 500 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
104 F2 4 2.6. 16:25 1 2:02.746 K1 juniorky 500 m Mílová Kateřina 2000 SHK
104 F2 5 2.6. 16:25 2 2:02.776 00.030 K1 juniorky 500 m Součková Natálie 2001 SPA
104 F2 6 2.6. 16:25 3 2:03.626 00.880 K1 juniorky 500 m Telská Viktorie 1999 SPA
104 F2 3 2.6. 16:25 4 2:04.756 02.010 K1 juniorky 500 m Vodičková Barbora 2000 ZBR
104 F2 7 2.6. 16:25 5 2:08.546 05.800 K1 juniorky 500 m Marková Nela Marie 2000 CHO
104 F2 2 2.6. 16:25 6 2:10.916 08.170 K1 juniorky 500 m Koberová Magdalena 2000 TYN
104 F2 8 2.6. 16:25 7 2:11.126 08.380 K1 juniorky 500 m Vejvodová Kristýna 2000 TSE
104 F2 1 2.6. 16:25 8 2:12.761 10.015 K1 juniorky 500 m Solařová Kateřina 2000 PRV
104 F2 9 2.6. 16:25 9 2:30.246 27.500 K1 juniorky 500 m Holubová Klára 2000 SED
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
105 F1 8 2.6. 16:30 1 1:55.656 K1 juniorky 500 m Kinclová Sofie 2000 ZBR
105 F1 6 2.6. 16:30 2 1:58.026 02.370 K1 juniorky 500 m Sobíšková Štěpánka 2001 SPA
105 F1 2 2.6. 16:30 3 1:59.111 03.455 K1 juniorky 500 m Zárubová Kateřina 2001 DEC
105 F1 5 2.6. 16:30 4 1:59.336 03.680 K1 juniorky 500 m Štemberková Zuzana 1999 SPA
105 F1 9 2.6. 16:30 5 2:00.176 04.520 K1 juniorky 500 m Betlachová Barbora 2001 USK
105 F1 1 2.6. 16:30 6 2:00.626 04.970 K1 juniorky 500 m Házová Adéla 2002 DEC
105 F1 4 2.6. 16:30 7 2:00.706 05.050 K1 juniorky 500 m Reichová Michaela 2000 CER
105 F1 7 2.6. 16:30 8 2:01.871 06.215 K1 juniorky 500 m Galádová Barbora 2002 SPA
105 F1 3 2.6. 16:30 9 2:04.121 08.465 K1 juniorky 500 m Boháčová Ivana 2000 DEC

Archiv starších výsledků