II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
1 RA 5 2.6. 08:00 1 4:01.301 K1 dorostenci 1000 m Podraský Patrik 2002 SPA
1 RA 6 2.6. 08:00 2 4:02.291 00.990 K1 dorostenci 1000 m Militký David 2001 PDM
1 RA 4 2.6. 08:00 3 4:02.586 01.285 K1 dorostenci 1000 m Novotný Radim 2001 DEC
1 RA 3 2.6. 08:00 4 4:03.166 01.865 K1 dorostenci 1000 m Moudrý Matyáš 2002 ZBR
1 RA 7 2.6. 08:00 5 4:07.801 06.500 K1 dorostenci 1000 m Tureček Vojtěch 2002 SOP
1 RA 9 2.6. 08:00 6 4:20.546 19.245 K1 dorostenci 1000 m Čermák Jan 2001 USK
1 RA 8 2.6. 08:00 7 4:23.196 21.895 K1 dorostenci 1000 m Kortan Petr 2001 PIS
1 RA 1 2.6. 08:00 8 4:23.306 22.005 K1 dorostenci 1000 m Macek Lukáš 2001 DEC
1 RA 2 2.6. 08:00 9 4:24.006 22.705 K1 dorostenci 1000 m Andrušík Radek 2002 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
2 RB 4 2.6. 08:04 1 4:04.866 K1 dorostenci 1000 m Jarolím Jáchym 2002 PIS
2 RB 6 2.6. 08:04 2 4:05.341 00.475 K1 dorostenci 1000 m Predka Andreas 2002 CHO
2 RB 8 2.6. 08:04 3 4:06.566 01.700 K1 dorostenci 1000 m Šulitka Jan 2002 DEC
2 RB 2 2.6. 08:04 4 4:08.036 03.170 K1 dorostenci 1000 m Samec David 2001 TSE
2 RB 7 2.6. 08:04 5 4:12.061 07.195 K1 dorostenci 1000 m Hladík Tomáš 2002 DEC
2 RB 5 2.6. 08:04 6 4:16.621 11.755 K1 dorostenci 1000 m Prokop Marek 2002 PDM
2 RB 3 2.6. 08:04 7 4:36.111 31.245 K1 dorostenci 1000 m Lovíšek David 2002 SOP
2 RB 1 2.6. 08:04 8 4:51.051 46.185 K1 dorostenci 1000 m Kotrč Aleš 2002 ZBR
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
3 RC 8 2.6. 08:08 DNS K1 dorostenci 1000 m Jakl Jaroslav 2001 USK
3 RC 5 2.6. 08:08 1 4:04.131 K1 dorostenci 1000 m Macháček Jan 2002 PRV
3 RC 4 2.6. 08:08 2 4:06.901 02.770 K1 dorostenci 1000 m Sedláček Dan 2001 SOP
3 RC 6 2.6. 08:08 3 4:09.576 05.445 K1 dorostenci 1000 m Novotný Lukáš 2002 TSE
3 RC 1 2.6. 08:08 4 4:11.686 07.555 K1 dorostenci 1000 m Pojezný Jan 2001 ONV
3 RC 3 2.6. 08:08 5 4:14.866 10.735 K1 dorostenci 1000 m Dvořák Čestmír 2002 DEC
3 RC 7 2.6. 08:08 6 4:15.471 11.340 K1 dorostenci 1000 m Sobíšek David 2001 TYN
3 RC 2 2.6. 08:08 7 4:20.291 16.160 K1 dorostenci 1000 m Kropáček Jan 2002 PIS
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
4 RD 3 2.6. 08:12 DNS K1 dorostenci 1000 m Weigert Ondřej 2002 TSE
4 RD 5 2.6. 08:12 1 4:05.826 K1 dorostenci 1000 m Vohryzka Vít 2001 UNL
4 RD 6 2.6. 08:12 2 4:06.756 00.930 K1 dorostenci 1000 m Dědič Tomislav 2002 PIS
4 RD 4 2.6. 08:12 3 4:08.101 02.275 K1 dorostenci 1000 m Labuť Vojtěch 2001 ZBR
4 RD 7 2.6. 08:12 4 4:19.901 14.075 K1 dorostenci 1000 m Holý Matěj 2001 PRV
4 RD 2 2.6. 08:12 5 4:20.731 14.905 K1 dorostenci 1000 m Bubák Milan 2002 SOP
4 RD 8 2.6. 08:12 6 4:42.826 37.000 K1 dorostenci 1000 m Rokos Petr 2002 USK
4 RD 1 2.6. 08:12 7 4:50.846 45.020 K1 dorostenci 1000 m Počepka Jiří 2001 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
5 RE 5 2.6. 08:16 1 4:12.756 K1 dorostenci 1000 m Novotný Vojtěch 2002 POD
5 RE 4 2.6. 08:16 2 4:14.956 02.200 K1 dorostenci 1000 m Cerman Vladimír 2002 LIB
5 RE 3 2.6. 08:16 3 4:16.896 04.140 K1 dorostenci 1000 m Mach Zdeněk 2002 PRV
5 RE 6 2.6. 08:16 4 4:19.421 06.665 K1 dorostenci 1000 m Macek Miloš 2001 DEC
5 RE 1 2.6. 08:16 5 4:27.401 14.645 K1 dorostenci 1000 m Malý Matyáš 2002 TYN
5 RE 7 2.6. 08:16 6 4:31.641 18.885 K1 dorostenci 1000 m Váverka Ondřej 2002 ONV
5 RE 8 2.6. 08:16 7 5:02.626 49.870 K1 dorostenci 1000 m Janeček Josef 2002 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
6 RF 2 2.6. 08:20 1 4:02.316 K1 dorostenci 1000 m Hradil Tomáš 2002 NYM
6 RF 5 2.6. 08:20 2 4:12.181 09.865 K1 dorostenci 1000 m Kučera Jakub 2001 DEC
6 RF 4 2.6. 08:20 3 4:15.901 13.585 K1 dorostenci 1000 m Remuta Jakub 2002 CHO
6 RF 6 2.6. 08:20 4 4:18.326 16.010 K1 dorostenci 1000 m Hejcman Jakub 2001 KOJ
6 RF 8 2.6. 08:20 5 4:20.586 18.270 K1 dorostenci 1000 m Perol Benjamín 2001 SED
6 RF 7 2.6. 08:20 6 4:22.591 20.275 K1 dorostenci 1000 m Cigánek Martin 2002 VSO
6 RF 1 2.6. 08:20 7 4:47.151 44.835 K1 dorostenci 1000 m Pjajčík Michal 2001 ONV
6 RF 3 2.6. 08:20 8 4:49.871 47.555 K1 dorostenci 1000 m Řezníček Matouš 2002 KAD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
7 RG 5 2.6. 08:24 1 4:04.891 K1 dorostenci 1000 m Rác Václav 2001 KVS
7 RG 4 2.6. 08:24 2 4:06.061 01.170 K1 dorostenci 1000 m Kulich Michal 2001 POD
7 RG 8 2.6. 08:24 3 4:07.946 03.055 K1 dorostenci 1000 m Müller Roman 2001 KAD
7 RG 3 2.6. 08:24 4 4:11.596 06.705 K1 dorostenci 1000 m Zendulka Ondřej 2002 KOJ
7 RG 1 2.6. 08:24 5 4:30.991 26.100 K1 dorostenci 1000 m Žáček Jakub 2002 DEC
7 RG 6 2.6. 08:24 6 4:32.781 27.890 K1 dorostenci 1000 m Plecháč Ondřej 2002 SED
7 RG 7 2.6. 08:24 7 4:37.796 32.905 K1 dorostenci 1000 m Pavlík Josef 2001 HRA
7 RG 2 2.6. 08:24 8 4:58.256 53.365 K1 dorostenci 1000 m Severský Filip 2001 MOD
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
58 MA 5 2.6. 11:48 1 3:56.016 K1 dorostenci 1000 m Podraský Patrik 2002 SPA
58 MA 3 2.6. 11:48 2 3:57.226 01.210 K1 dorostenci 1000 m Kulich Michal 2001 POD
58 MA 4 2.6. 11:48 3 3:58.021 02.005 K1 dorostenci 1000 m Kučera Jakub 2001 DEC
58 MA 6 2.6. 11:48 4 3:58.496 02.480 K1 dorostenci 1000 m Jarolím Jáchym 2002 PIS
58 MA 7 2.6. 11:48 5 4:02.106 06.090 K1 dorostenci 1000 m Sedláček Dan 2001 SOP
58 MA 8 2.6. 11:48 6 4:02.721 06.705 K1 dorostenci 1000 m Šulitka Jan 2002 DEC
58 MA 9 2.6. 11:48 7 4:03.426 07.410 K1 dorostenci 1000 m Zendulka Ondřej 2002 KOJ
58 MA 1 2.6. 11:48 8 4:03.831 07.815 K1 dorostenci 1000 m Tureček Vojtěch 2002 SOP
58 MA 2 2.6. 11:48 9 4:17.771 21.755 K1 dorostenci 1000 m Mach Zdeněk 2002 PRV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
59 MB 8 2.6. 11:52 1 3:55.396 K1 dorostenci 1000 m Labuť Vojtěch 2001 ZBR
59 MB 5 2.6. 11:52 2 3:56.696 01.300 K1 dorostenci 1000 m Macháček Jan 2002 PRV
59 MB 6 2.6. 11:52 3 3:56.861 01.465 K1 dorostenci 1000 m Vohryzka Vít 2001 UNL
59 MB 7 2.6. 11:52 4 3:56.986 01.590 K1 dorostenci 1000 m Cerman Vladimír 2002 LIB
59 MB 2 2.6. 11:52 5 3:58.176 02.780 K1 dorostenci 1000 m Müller Roman 2001 KAD
59 MB 1 2.6. 11:52 6 4:01.971 06.575 K1 dorostenci 1000 m Moudrý Matyáš 2002 ZBR
59 MB 3 2.6. 11:52 7 4:04.826 09.430 K1 dorostenci 1000 m Predka Andreas 2002 CHO
59 MB 4 2.6. 11:52 8 4:05.561 10.165 K1 dorostenci 1000 m Militký David 2001 PDM
59 MB 9 2.6. 11:52 9 4:54.816 59.420 K1 dorostenci 1000 m Hladík Tomáš 2002 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
60 MC 6 2.6. 11:56 1 3:54.751 K1 dorostenci 1000 m Hradil Tomáš 2002 NYM
60 MC 4 2.6. 11:56 2 3:55.966 01.215 K1 dorostenci 1000 m Rác Václav 2001 KVS
60 MC 5 2.6. 11:56 3 3:57.966 03.215 K1 dorostenci 1000 m Novotný Vojtěch 2002 POD
60 MC 8 2.6. 11:56 4 3:59.156 04.405 K1 dorostenci 1000 m Novotný Lukáš 2002 TSE
60 MC 7 2.6. 11:56 5 3:59.731 04.980 K1 dorostenci 1000 m Dědič Tomislav 2002 PIS
60 MC 3 2.6. 11:56 6 4:00.461 05.710 K1 dorostenci 1000 m Novotný Radim 2001 DEC
60 MC 2 2.6. 11:56 7 4:01.351 06.600 K1 dorostenci 1000 m Remuta Jakub 2002 CHO
60 MC 1 2.6. 11:56 8 4:06.186 11.435 K1 dorostenci 1000 m Samec David 2001 TSE
60 MC 9 2.6. 11:56 9 4:10.896 16.145 K1 dorostenci 1000 m Pojezný Jan 2001 ONV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
90 F3 6 2.6. 14:35 1 4:05.681 K1 dorostenci 1000 m Remuta Jakub 2002 CHO
90 F3 7 2.6. 14:35 2 4:07.251 01.570 K1 dorostenci 1000 m Militký David 2001 PDM
90 F3 5 2.6. 14:35 3 4:08.901 03.220 K1 dorostenci 1000 m Zendulka Ondřej 2002 KOJ
90 F3 2 2.6. 14:35 4 4:09.086 03.405 K1 dorostenci 1000 m Samec David 2001 TSE
90 F3 4 2.6. 14:35 5 4:11.321 05.640 K1 dorostenci 1000 m Predka Andreas 2002 CHO
90 F3 1 2.6. 14:35 6 4:13.566 07.885 K1 dorostenci 1000 m Hladík Tomáš 2002 DEC
90 F3 9 2.6. 14:35 7 4:17.726 12.045 K1 dorostenci 1000 m Pojezný Jan 2001 ONV
90 F3 8 2.6. 14:35 8 4:21.451 15.770 K1 dorostenci 1000 m Mach Zdeněk 2002 PRV
90 F3 3 2.6. 14:35 9 4:24.391 18.710 K1 dorostenci 1000 m Tureček Vojtěch 2002 SOP
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
91 F2 1 2.6. 14:40 DNS K1 dorostenci 1000 m Novotný Radim 2001 DEC
91 F2 4 2.6. 14:40 1 3:58.691 K1 dorostenci 1000 m Novotný Lukáš 2002 TSE
91 F2 5 2.6. 14:40 2 4:00.621 01.930 K1 dorostenci 1000 m Jarolím Jáchym 2002 PIS
91 F2 3 2.6. 14:40 3 4:01.051 02.360 K1 dorostenci 1000 m Müller Roman 2001 KAD
91 F2 6 2.6. 14:40 4 4:01.221 02.530 K1 dorostenci 1000 m Cerman Vladimír 2002 LIB
91 F2 9 2.6. 14:40 5 4:01.291 02.600 K1 dorostenci 1000 m Moudrý Matyáš 2002 ZBR
91 F2 7 2.6. 14:40 6 4:01.341 02.650 K1 dorostenci 1000 m Sedláček Dan 2001 SOP
91 F2 8 2.6. 14:40 7 4:02.486 03.795 K1 dorostenci 1000 m Dědič Tomislav 2002 PIS
91 F2 2 2.6. 14:40 8 4:03.311 04.620 K1 dorostenci 1000 m Šulitka Jan 2002 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
92 F1 6 2.6. 14:45 1 3:50.541 K1 dorostenci 1000 m Hradil Tomáš 2002 NYM
92 F1 5 2.6. 14:45 2 3:52.191 01.650 K1 dorostenci 1000 m Podraský Patrik 2002 SPA
92 F1 7 2.6. 14:45 3 3:53.306 02.765 K1 dorostenci 1000 m Macháček Jan 2002 PRV
92 F1 4 2.6. 14:45 4 3:54.026 03.485 K1 dorostenci 1000 m Labuť Vojtěch 2001 ZBR
92 F1 3 2.6. 14:45 5 3:54.646 04.105 K1 dorostenci 1000 m Kulich Michal 2001 POD
92 F1 2 2.6. 14:45 6 3:57.006 06.465 K1 dorostenci 1000 m Rác Václav 2001 KVS
92 F1 8 2.6. 14:45 7 3:59.426 08.885 K1 dorostenci 1000 m Kučera Jakub 2001 DEC
92 F1 1 2.6. 14:45 8 3:59.946 09.405 K1 dorostenci 1000 m Vohryzka Vít 2001 UNL
92 F1 9 2.6. 14:45 9 4:00.871 10.330 K1 dorostenci 1000 m Novotný Vojtěch 2002 POD

Archiv starších výsledků