II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
8 RA 5 2.6. 08:28 1 4:37.836 C1 dorostenci 1000 m Večerka Martin 2001 PRV
8 RA 3 2.6. 08:28 2 4:44.261 06.425 C1 dorostenci 1000 m Štursa Otakar 2002 SEZ
8 RA 4 2.6. 08:28 3 4:45.631 07.795 C1 dorostenci 1000 m Bacílek Lukáš 2002 NYM
8 RA 1 2.6. 08:28 4 4:58.346 20.510 C1 dorostenci 1000 m Verner Ondřej 2001 PPL
8 RA 6 2.6. 08:28 5 4:58.966 21.130 C1 dorostenci 1000 m Jakl Jaroslav 2001 USK
8 RA 7 2.6. 08:28 6 5:11.091 33.255 C1 dorostenci 1000 m Keist Milan 2001 NYM
8 RA 8 2.6. 08:28 7 5:23.326 45.490 C1 dorostenci 1000 m Študlar Štěpán 2002 TYN
8 RA 2 2.6. 08:28 8 5:27.491 49.655 C1 dorostenci 1000 m Fiala Šimon 2002 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
9 RB 4 2.6. 08:32 1 4:33.226 C1 dorostenci 1000 m Burda Vojtěch 2001 SEZ
9 RB 5 2.6. 08:32 2 4:34.041 00.815 C1 dorostenci 1000 m Hovorka Michal 2001 SEZ
9 RB 3 2.6. 08:32 3 4:35.286 02.060 C1 dorostenci 1000 m Dvořák Jakub 2001 SEZ
9 RB 6 2.6. 08:32 4 4:44.191 10.965 C1 dorostenci 1000 m Keist Tomáš 2002 NYM
9 RB 8 2.6. 08:32 5 4:46.641 13.415 C1 dorostenci 1000 m Bokoč Matyáš 2001 KVS
9 RB 7 2.6. 08:32 6 5:08.701 35.475 C1 dorostenci 1000 m Spěváček Jaroslav 2002 PPL
9 RB 1 2.6. 08:32 7 5:13.056 39.830 C1 dorostenci 1000 m Papoušek Jonáš 2002 NYM
9 RB 2 2.6. 08:32 8 5:27.786 54.560 C1 dorostenci 1000 m Křížovič Jan 2001 LSB
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
61 MA 4 2.6. 12:00 1 4:37.831 C1 dorostenci 1000 m Keist Tomáš 2002 NYM
61 MA 2 2.6. 12:00 2 4:38.841 01.010 C1 dorostenci 1000 m Bokoč Matyáš 2001 KVS
61 MA 6 2.6. 12:00 3 4:47.151 09.320 C1 dorostenci 1000 m Jakl Jaroslav 2001 USK
61 MA 7 2.6. 12:00 4 4:57.101 19.270 C1 dorostenci 1000 m Spěváček Jaroslav 2002 PPL
61 MA 5 2.6. 12:00 5 4:58.401 20.570 C1 dorostenci 1000 m Verner Ondřej 2001 PPL
61 MA 3 2.6. 12:00 6 5:00.481 22.650 C1 dorostenci 1000 m Keist Milan 2001 NYM
61 MA 8 2.6. 12:00 7 5:08.426 30.595 C1 dorostenci 1000 m Študlar Štěpán 2002 TYN
61 MA 1 2.6. 12:00 8 5:09.071 31.240 C1 dorostenci 1000 m Papoušek Jonáš 2002 NYM
61 MA 9 2.6. 12:00 9 5:16.206 38.375 C1 dorostenci 1000 m Fiala Šimon 2002 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
93 F1 5 2.6. 14:55 1 4:24.931 C1 dorostenci 1000 m Večerka Martin 2001 PRV
93 F1 6 2.6. 14:55 2 4:27.031 02.100 C1 dorostenci 1000 m Burda Vojtěch 2001 SEZ
93 F1 4 2.6. 14:55 3 4:29.536 04.605 C1 dorostenci 1000 m Hovorka Michal 2001 SEZ
93 F1 7 2.6. 14:55 4 4:33.506 08.575 C1 dorostenci 1000 m Štursa Otakar 2002 SEZ
93 F1 8 2.6. 14:55 5 4:34.806 09.875 C1 dorostenci 1000 m Dvořák Jakub 2001 SEZ
93 F1 3 2.6. 14:55 6 4:34.831 09.900 C1 dorostenci 1000 m Bacílek Lukáš 2002 NYM
93 F1 9 2.6. 14:55 7 4:38.826 13.895 C1 dorostenci 1000 m Bokoč Matyáš 2001 KVS
93 F1 1 2.6. 14:55 8 4:46.246 21.315 C1 dorostenci 1000 m Jakl Jaroslav 2001 USK
93 F1 2 2.6. 14:55 9 4:49.671 24.740 C1 dorostenci 1000 m Keist Tomáš 2002 NYM

Archiv starších výsledků