II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
34 RA 3 2.6. 10:12 DNS K2 junioři 1000 m Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD
34 RA 7 2.6. 10:12 DNS K2 junioři 1000 m Libiš Jan 2000 SPA, Sodomka Lukáš 2000 SPA
34 RA 5 2.6. 10:12 1 3:38.971 K2 junioři 1000 m Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
34 RA 4 2.6. 10:12 2 3:42.281 03.310 K2 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS
34 RA 1 2.6. 10:12 3 3:45.521 06.550 K2 junioři 1000 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA, Šuba Květoslav 2000 VSO
34 RA 6 2.6. 10:12 4 3:46.306 07.335 K2 junioři 1000 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
34 RA 2 2.6. 10:12 5 4:06.146 27.175 K2 junioři 1000 m Vyleťal Jakub 2000 PDM, Vlk Josef 2000 DEC
34 RA 8 2.6. 10:12 6 4:26.641 47.670 K2 junioři 1000 m Havel Jakub 2000 VSO, Mamčar Robert 2000 OLO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
35 RB 5 2.6. 10:16 1 3:36.251 K2 junioři 1000 m Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA
35 RB 8 2.6. 10:16 2 3:36.871 00.620 K2 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
35 RB 4 2.6. 10:16 3 3:36.931 00.680 K2 junioři 1000 m Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM
35 RB 6 2.6. 10:16 4 3:44.521 08.270 K2 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
35 RB 2 2.6. 10:16 5 4:02.151 25.900 K2 junioři 1000 m Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD
35 RB 7 2.6. 10:16 6 4:23.596 47.345 K2 junioři 1000 m Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
35 RB 3 2.6. 10:16 7 4:32.516 56.265 K2 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
80 MA 3 2.6. 13:36 DNS K2 junioři 1000 m Havel Jakub 2000 VSO, Mamčar Robert 2000 OLO
80 MA 4 2.6. 13:36 1 3:47.791 K2 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
80 MA 1 2.6. 13:36 2 3:49.861 02.070 K2 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
80 MA 5 2.6. 13:36 3 3:50.681 02.890 K2 junioři 1000 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
80 MA 2 2.6. 13:36 4 3:52.661 04.870 K2 junioři 1000 m Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD
80 MA 7 2.6. 13:36 5 3:53.926 06.135 K2 junioři 1000 m Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
80 MA 6 2.6. 13:36 6 3:54.961 07.170 K2 junioři 1000 m Vyleťal Jakub 2000 PDM, Vlk Josef 2000 DEC
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
122 F1 6 2.6. 18:25 1 3:21.611 K2 junioři 1000 m Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA
122 F1 5 2.6. 18:25 2 3:21.716 00.105 K2 junioři 1000 m Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
122 F1 8 2.6. 18:25 3 3:27.476 05.865 K2 junioři 1000 m Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM
122 F1 7 2.6. 18:25 4 3:30.061 08.450 K2 junioři 1000 m Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS
122 F1 9 2.6. 18:25 5 3:32.461 10.850 K2 junioři 1000 m Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE
122 F1 4 2.6. 18:25 6 3:34.031 12.420 K2 junioři 1000 m Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK
122 F1 2 2.6. 18:25 7 3:37.726 16.115 K2 junioři 1000 m Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
122 F1 1 2.6. 18:25 8 3:38.866 17.255 K2 junioři 1000 m Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP
122 F1 3 2.6. 18:25 9 3:39.251 17.640 K2 junioři 1000 m Kopanica Zdeněk 1999 SPA, Šuba Květoslav 2000 VSO
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
123 F1 4 2.6. 18:30 1 3:51.391 C2 junioři 1000 m Franěk Lukáš 1999 NYM, Holenka Adam 1999 NYM
123 F1 3 2.6. 18:30 2 3:55.961 04.570 C2 junioři 1000 m Janda Filip 1999 KVS, Minařík Jiří 2002 KOJ
123 F1 5 2.6. 18:30 3 4:03.486 12.095 C2 junioři 1000 m Zalubil Jiří 2000 ONV, Hrabal Antonín 1999 KOJ
123 F1 6 2.6. 18:30 4 4:19.041 27.650 C2 junioři 1000 m Nováček Vojtěch 2001 TYN, Dolejší Jan 2000 TYN
123 F1 7 2.6. 18:30 5 4:29.611 38.220 C2 junioři 1000 m Plaček Matyáš 2000 NYM, Krušina Filip 2000 ONV

Archiv starších výsledků