II.nominační závod   3. závod ČP   -    2.6. 2017 - 4.6. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
145 RA 5 3.6. 09:20 1 42.286 C1 muži 200 m Fuksa Petr 1998 DUP
145 RA 4 3.6. 09:20 2 43.156 00.870 C1 muži 200 m Procházka Ivan 1993 USK
145 RA 6 3.6. 09:20 3 43.521 01.235 C1 muži 200 m Maizner Sebastian 1995 USK
145 RA 3 3.6. 09:20 4 43.856 01.570 C1 muži 200 m Macháček David 1993 PIS
145 RA 8 3.6. 09:20 5 44.996 02.710 C1 muži 200 m Balhar Tomáš 1990 SLH
145 RA 7 3.6. 09:20 6 45.936 03.650 C1 muži 200 m Spálenský Marek 1991 SEZ
145 RA 2 3.6. 09:20 7 47.161 04.875 C1 muži 200 m Janík David 1998 ONV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
146 RB 5 3.6. 09:24 1 43.166 C1 muži 200 m Dvořák Filip 1988 DUP
146 RB 6 3.6. 09:24 2 43.326 00.160 C1 muži 200 m Kořínek Daniel 1998 DUP
146 RB 4 3.6. 09:24 3 44.431 01.265 C1 muži 200 m Drahokoupil Dan 1991 USK
146 RB 3 3.6. 09:24 4 45.456 02.290 C1 muži 200 m Březina Jakub 1993 MHP
146 RB 7 3.6. 09:24 5 49.466 06.300 C1 muži 200 m Petr Ondřej 1979 NYM
146 RB 2 3.6. 09:24 6 50.161 06.995 C1 muži 200 m Přikryl Jiří 1997 PRV
146 RB 8 3.6. 09:24 7 54.416 11.250 C1 muži 200 m Cirkovský David 1998 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
178 MA 5 3.6. 11:40 1 45.186 C1 muži 200 m Macháček David 1993 PIS
178 MA 3 3.6. 11:40 2 46.451 01.265 C1 muži 200 m Spálenský Marek 1991 SEZ
178 MA 6 3.6. 11:40 3 46.556 01.370 C1 muži 200 m Balhar Tomáš 1990 SLH
178 MA 4 3.6. 11:40 4 46.771 01.585 C1 muži 200 m Březina Jakub 1993 MHP
178 MA 2 3.6. 11:40 5 47.586 02.400 C1 muži 200 m Petr Ondřej 1979 NYM
178 MA 8 3.6. 11:40 6 48.056 02.870 C1 muži 200 m Janík David 1998 ONV
178 MA 7 3.6. 11:40 7 51.856 06.670 C1 muži 200 m Přikryl Jiří 1997 PRV
178 MA 1 3.6. 11:40 8 56.636 11.450 C1 muži 200 m Cirkovský David 1998 SPA
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
208 F1 8 3.6. 13:55 1 43.651 C1 muži 200 m Drahokoupil Dan 1991 USK
208 F1 6 3.6. 13:55 2 43.976 00.325 C1 muži 200 m Dvořák Filip 1988 DUP
208 F1 7 3.6. 13:55 3 44.276 00.625 C1 muži 200 m Procházka Ivan 1993 USK
208 F1 5 3.6. 13:55 4 44.851 01.200 C1 muži 200 m Fuksa Petr 1998 DUP
208 F1 2 3.6. 13:55 5 45.356 01.705 C1 muži 200 m Macháček David 1993 PIS
208 F1 3 3.6. 13:55 6 45.416 01.765 C1 muži 200 m Maizner Sebastian 1995 USK
208 F1 4 3.6. 13:55 7 45.591 01.940 C1 muži 200 m Kořínek Daniel 1998 DUP
208 F1 1 3.6. 13:55 8 46.951 03.300 C1 muži 200 m Balhar Tomáš 1990 SLH
208 F1 9 3.6. 13:55 9 46.966 03.315 C1 muži 200 m Spálenský Marek 1991 SEZ

Archiv starších výsledků