ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
41 | RA | 5 | 21.7. 10:12 | 1 | 2:24.031 | MK1 benjamínky A 500 m | Kukačková Karolína 2005 UNL | |
41 | RA | 6 | 21.7. 10:12 | 2 | 2:30.496 | 06.465 | MK1 benjamínky A 500 m | Kotková Lenka 2005 PRV |
41 | RA | 4 | 21.7. 10:12 | 3 | 2:37.601 | 13.570 | MK1 benjamínky A 500 m | Hojná Anežka 2005 CER |
41 | RA | 2 | 21.7. 10:12 | 4 | 2:38.536 | 14.505 | MK1 benjamínky A 500 m | Pavlisová Štěpánka 2005 CHO |
41 | RA | 8 | 21.7. 10:12 | 5 | 2:40.261 | 16.230 | MK1 benjamínky A 500 m | Blechová Kateřina 2005 TYN |
41 | RA | 1 | 21.7. 10:12 | 6 | 2:43.701 | 19.670 | MK1 benjamínky A 500 m | Pištorová Klára 2005 ZBR |
41 | RA | 3 | 21.7. 10:12 | 7 | 2:53.271 | 29.240 | MK1 benjamínky A 500 m | Doubravová Denisa 2005 NYM |
41 | RA | 9 | 21.7. 10:12 | 8 | 3:00.266 | 36.235 | MK1 benjamínky A 500 m | Šulová Anežka 2005 SPA |
41 | RA | 7 | 21.7. 10:12 | 9 | 3:18.761 | 54.730 | MK1 benjamínky A 500 m | Vohlídalová Sára 2005 LIB |
Postup z rozjížďky - 1.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
42 | RB | 5 | 21.7. 10:15 | 1 | 2:20.631 | MK1 benjamínky A 500 m | Sovová Barbora 2005 JAB | |
42 | RB | 4 | 21.7. 10:15 | 2 | 2:36.146 | 15.515 | MK1 benjamínky A 500 m | Svozilová Petra 2005 SOS |
42 | RB | 8 | 21.7. 10:15 | 3 | 2:38.656 | 18.025 | MK1 benjamínky A 500 m | Koubová Kateřina 2005 CHO |
42 | RB | 6 | 21.7. 10:15 | 4 | 2:43.041 | 22.410 | MK1 benjamínky A 500 m | Hejcmanová Leona 2005 KOJ |
42 | RB | 2 | 21.7. 10:15 | 5 | 2:49.786 | 29.155 | MK1 benjamínky A 500 m | Pastorová Denisa 2005 TYN |
42 | RB | 1 | 21.7. 10:15 | 6 | 2:52.741 | 32.110 | MK1 benjamínky A 500 m | Flajzarová Natálie 2005 SPA |
42 | RB | 7 | 21.7. 10:15 | 7 | 2:58.481 | 37.850 | MK1 benjamínky A 500 m | Dvořáková Eliška 2005 ZBR |
42 | RB | 3 | 21.7. 10:15 | 8 | 3:16.006 | 55.375 | MK1 benjamínky A 500 m | Žučenková Sofie 2005 NYM |
Postup z rozjížďky - 1.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
43 | RC | 2 | 21.7. 10:18 | DNS | MK1 benjamínky A 500 m | Kučírková Tereza 2005 ZBR | ||
43 | RC | 5 | 21.7. 10:18 | 1 | 2:33.496 | MK1 benjamínky A 500 m | Boumová Aneta 2005 TSE | |
43 | RC | 4 | 21.7. 10:18 | 2 | 2:35.316 | 01.820 | MK1 benjamínky A 500 m | Žáčková Barbora 2005 DEC |
43 | RC | 8 | 21.7. 10:18 | 3 | 2:38.381 | 04.885 | MK1 benjamínky A 500 m | Lekešová Dominika 2005 HRA |
43 | RC | 7 | 21.7. 10:18 | 4 | 2:46.646 | 13.150 | MK1 benjamínky A 500 m | Pavlisová Ludmila 2005 CHO |
43 | RC | 6 | 21.7. 10:18 | 5 | 2:52.701 | 19.205 | MK1 benjamínky A 500 m | Němečková Natálie 2005 CER |
43 | RC | 3 | 21.7. 10:18 | 6 | 3:05.361 | 31.865 | MK1 benjamínky A 500 m | Hettfleischová Michaela 2005 LIB |
43 | RC | 1 | 21.7. 10:18 | 7 | 3:13.731 | 40.235 | MK1 benjamínky A 500 m | Grabmüllerová Nikola 2005 JAB |
Postup z rozjížďky - 1.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
44 | RD | 4 | 21.7. 10:21 | 1 | 2:27.731 | MK1 benjamínky A 500 m | Schořová Johana 2005 UNL | |
44 | RD | 5 | 21.7. 10:21 | 2 | 2:33.281 | 05.550 | MK1 benjamínky A 500 m | Bartáková Kateřina 2005 KOJ |
44 | RD | 1 | 21.7. 10:21 | 3 | 2:41.076 | 13.345 | MK1 benjamínky A 500 m | Benková Štěpánka 2005 CHO |
44 | RD | 8 | 21.7. 10:21 | 4 | 2:42.006 | 14.275 | MK1 benjamínky A 500 m | Janoušová Markéta 2005 USK |
44 | RD | 2 | 21.7. 10:21 | 5 | 2:43.481 | 15.750 | MK1 benjamínky A 500 m | Šulitková Kateřina 2005 DEC |
44 | RD | 7 | 21.7. 10:21 | 6 | 2:48.581 | 20.850 | MK1 benjamínky A 500 m | Mazuchová Natálie 2005 SHK |
44 | RD | 3 | 21.7. 10:21 | 7 | 2:53.591 | 25.860 | MK1 benjamínky A 500 m | Zdráhalová Tereza 2005 HRA |
44 | RD | 6 | 21.7. 10:21 | 8 | 3:06.221 | 38.490 | MK1 benjamínky A 500 m | Pecharová Martina 2005 SLH |
Postup z rozjížďky - 1.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
45 | RE | 3 | 21.7. 10:24 | DNS | MK1 benjamínky A 500 m | Šloufová Kristina 2005 PPL | ||
45 | RE | 5 | 21.7. 10:24 | 1 | 2:30.841 | MK1 benjamínky A 500 m | Tettingerová Tereza 2005 NYM | |
45 | RE | 6 | 21.7. 10:24 | 2 | 2:34.536 | 03.695 | MK1 benjamínky A 500 m | Herzigová Natálie 2005 PIS |
45 | RE | 4 | 21.7. 10:24 | 3 | 2:36.441 | 05.600 | MK1 benjamínky A 500 m | Krausová Karolína 2005 TSE |
45 | RE | 1 | 21.7. 10:24 | 4 | 2:40.431 | 09.590 | MK1 benjamínky A 500 m | Gavalová Nikola 2005 ONV |
45 | RE | 2 | 21.7. 10:24 | 5 | 2:42.916 | 12.075 | MK1 benjamínky A 500 m | Kresaňová Helena 2005 FRM |
45 | RE | 7 | 21.7. 10:24 | 6 | 2:49.176 | 18.335 | MK1 benjamínky A 500 m | Kinclová Marcela 2005 MOD |
45 | RE | 8 | 21.7. 10:24 | 7 | 2:54.896 | 24.055 | MK1 benjamínky A 500 m | Ficbauerová Ema 2005 LSB |
Postup z rozjížďky - 1.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
67 | MA | 5 | 21.7. 11:50 | 1 | 2:21.971 | MK1 benjamínky A 500 m | Kukačková Karolína 2005 UNL | |
67 | MA | 4 | 21.7. 11:50 | 2 | 2:29.116 | 07.145 | MK1 benjamínky A 500 m | Bartáková Kateřina 2005 KOJ |
67 | MA | 6 | 21.7. 11:50 | 3 | 2:30.311 | 08.340 | MK1 benjamínky A 500 m | Herzigová Natálie 2005 PIS |
67 | MA | 7 | 21.7. 11:50 | 4 | 2:36.566 | 14.595 | MK1 benjamínky A 500 m | Koubová Kateřina 2005 CHO |
67 | MA | 3 | 21.7. 11:50 | 5 | 2:37.491 | 15.520 | MK1 benjamínky A 500 m | Lekešová Dominika 2005 HRA |
67 | MA | 9 | 21.7. 11:50 | 6 | 2:40.421 | 18.450 | MK1 benjamínky A 500 m | Šulitková Kateřina 2005 DEC |
67 | MA | 8 | 21.7. 11:50 | 7 | 2:43.196 | 21.225 | MK1 benjamínky A 500 m | Pavlisová Ludmila 2005 CHO |
67 | MA | 2 | 21.7. 11:50 | 8 | 2:44.036 | 22.065 | MK1 benjamínky A 500 m | Hejcmanová Leona 2005 KOJ |
67 | MA | 1 | 21.7. 11:50 | 9 | 2:47.261 | 25.290 | MK1 benjamínky A 500 m | Kresaňová Helena 2005 FRM |
Postup z rozjížďky - 1.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
68 | MB | 5 | 21.7. 11:53 | 1 | 2:19.836 | MK1 benjamínky A 500 m | Sovová Barbora 2005 JAB | |
68 | MB | 6 | 21.7. 11:53 | 2 | 2:29.131 | 09.295 | MK1 benjamínky A 500 m | Tettingerová Tereza 2005 NYM |
68 | MB | 4 | 21.7. 11:53 | 3 | 2:31.256 | 11.420 | MK1 benjamínky A 500 m | Žáčková Barbora 2005 DEC |
68 | MB | 7 | 21.7. 11:53 | 4 | 2:32.386 | 12.550 | MK1 benjamínky A 500 m | Hojná Anežka 2005 CER |
68 | MB | 3 | 21.7. 11:53 | 5 | 2:37.871 | 18.035 | MK1 benjamínky A 500 m | Benková Štěpánka 2005 CHO |
68 | MB | 2 | 21.7. 11:53 | 6 | 2:38.291 | 18.455 | MK1 benjamínky A 500 m | Pavlisová Štěpánka 2005 CHO |
68 | MB | 8 | 21.7. 11:53 | 7 | 2:40.826 | 20.990 | MK1 benjamínky A 500 m | Janoušová Markéta 2005 USK |
68 | MB | 1 | 21.7. 11:53 | 8 | 2:46.366 | 26.530 | MK1 benjamínky A 500 m | Mazuchová Natálie 2005 SHK |
68 | MB | 9 | 21.7. 11:53 | 9 | 2:51.896 | 32.060 | MK1 benjamínky A 500 m | Němečková Natálie 2005 CER |
Postup z rozjížďky - 1.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
69 | MC | 6 | 21.7. 11:56 | 1 | 2:26.191 | MK1 benjamínky A 500 m | Schořová Johana 2005 UNL | |
69 | MC | 7 | 21.7. 11:56 | 2 | 2:29.406 | 03.215 | MK1 benjamínky A 500 m | Kotková Lenka 2005 PRV |
69 | MC | 5 | 21.7. 11:56 | 3 | 2:30.556 | 04.365 | MK1 benjamínky A 500 m | Boumová Aneta 2005 TSE |
69 | MC | 4 | 21.7. 11:56 | 4 | 2:36.096 | 09.905 | MK1 benjamínky A 500 m | Svozilová Petra 2005 SOS |
69 | MC | 2 | 21.7. 11:56 | 5 | 2:39.976 | 13.785 | MK1 benjamínky A 500 m | Blechová Kateřina 2005 TYN |
69 | MC | 3 | 21.7. 11:56 | 6 | 2:40.771 | 14.580 | MK1 benjamínky A 500 m | Krausová Karolína 2005 TSE |
69 | MC | 8 | 21.7. 11:56 | 7 | 2:44.146 | 17.955 | MK1 benjamínky A 500 m | Gavalová Nikola 2005 ONV |
69 | MC | 1 | 21.7. 11:56 | 8 | 2:46.691 | 20.500 | MK1 benjamínky A 500 m | Pištorová Klára 2005 ZBR |
69 | MC | 9 | 21.7. 11:56 | 9 | 2:51.051 | 24.860 | MK1 benjamínky A 500 m | Pastorová Denisa 2005 TYN |
Postup z rozjížďky - 1.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
236 | F3 | 6 | 22.7. 12:35 | 1 | 2:40.366 | MK1 benjamínky A 500 m | Gavalová Nikola 2005 ONV | |
236 | F3 | 3 | 22.7. 12:35 | 2 | 2:43.041 | 02.675 | MK1 benjamínky A 500 m | Hejcmanová Leona 2005 KOJ |
236 | F3 | 4 | 22.7. 12:35 | 3 | 2:44.616 | 04.250 | MK1 benjamínky A 500 m | Janoušová Markéta 2005 USK |
236 | F3 | 8 | 22.7. 12:35 | 4 | 2:44.901 | 04.535 | MK1 benjamínky A 500 m | Kresaňová Helena 2005 FRM |
236 | F3 | 5 | 22.7. 12:35 | 5 | 2:45.156 | 04.790 | MK1 benjamínky A 500 m | Pavlisová Ludmila 2005 CHO |
236 | F3 | 7 | 22.7. 12:35 | 6 | 2:47.606 | 07.240 | MK1 benjamínky A 500 m | Mazuchová Natálie 2005 SHK |
236 | F3 | 2 | 22.7. 12:35 | 7 | 2:47.806 | 07.440 | MK1 benjamínky A 500 m | Pištorová Klára 2005 ZBR |
236 | F3 | 9 | 22.7. 12:35 | 8 | 2:50.731 | 10.365 | MK1 benjamínky A 500 m | Pastorová Denisa 2005 TYN |
236 | F3 | 1 | 22.7. 12:35 | 9 | 2:53.396 | 13.030 | MK1 benjamínky A 500 m | Němečková Natálie 2005 CER |
Postup z rozjížďky - 1.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
237 | F2 | 4 | 22.7. 12:40 | 1 | 2:35.126 | MK1 benjamínky A 500 m | Svozilová Petra 2005 SOS | |
237 | F2 | 5 | 22.7. 12:40 | 2 | 2:37.366 | 02.240 | MK1 benjamínky A 500 m | Koubová Kateřina 2005 CHO |
237 | F2 | 7 | 22.7. 12:40 | 3 | 2:37.831 | 02.705 | MK1 benjamínky A 500 m | Lekešová Dominika 2005 HRA |
237 | F2 | 6 | 22.7. 12:40 | 4 | 2:38.326 | 03.200 | MK1 benjamínky A 500 m | Hojná Anežka 2005 CER |
237 | F2 | 1 | 22.7. 12:40 | 5 | 2:38.946 | 03.820 | MK1 benjamínky A 500 m | Krausová Karolína 2005 TSE |
237 | F2 | 9 | 22.7. 12:40 | 6 | 2:41.421 | 06.295 | MK1 benjamínky A 500 m | Pavlisová Štěpánka 2005 CHO |
237 | F2 | 8 | 22.7. 12:40 | 7 | 2:41.921 | 06.795 | MK1 benjamínky A 500 m | Blechová Kateřina 2005 TYN |
237 | F2 | 3 | 22.7. 12:40 | 8 | 2:43.096 | 07.970 | MK1 benjamínky A 500 m | Benková Štěpánka 2005 CHO |
237 | F2 | 2 | 22.7. 12:40 | 9 | 2:45.061 | 09.935 | MK1 benjamínky A 500 m | Šulitková Kateřina 2005 DEC |
Postup z rozjížďky - 1.- 5. + 2 lodě na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
238 | F1 | 4 | 22.7. 12:45 | 1 | 2:20.001 | MK1 benjamínky A 500 m | Sovová Barbora 2005 JAB | |
238 | F1 | 6 | 22.7. 12:45 | 2 | 2:20.971 | 00.970 | MK1 benjamínky A 500 m | Schořová Johana 2005 UNL |
238 | F1 | 5 | 22.7. 12:45 | 3 | 2:24.841 | 04.840 | MK1 benjamínky A 500 m | Kukačková Karolína 2005 UNL |
238 | F1 | 7 | 22.7. 12:45 | 4 | 2:26.241 | 06.240 | MK1 benjamínky A 500 m | Tettingerová Tereza 2005 NYM |
238 | F1 | 9 | 22.7. 12:45 | 5 | 2:29.681 | 09.680 | MK1 benjamínky A 500 m | Boumová Aneta 2005 TSE |
238 | F1 | 2 | 22.7. 12:45 | 6 | 2:30.876 | 10.875 | MK1 benjamínky A 500 m | Kotková Lenka 2005 PRV |
238 | F1 | 3 | 22.7. 12:45 | 7 | 2:32.886 | 12.885 | MK1 benjamínky A 500 m | Bartáková Kateřina 2005 KOJ |
238 | F1 | 1 | 22.7. 12:45 | 8 | 2:32.946 | 12.945 | MK1 benjamínky A 500 m | Žáčková Barbora 2005 DEC |
238 | F1 | 8 | 22.7. 12:45 | 9 | 2:33.431 | 13.430 | MK1 benjamínky A 500 m | Herzigová Natálie 2005 PIS |