ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
329 | RA | 9 | 4.6. 11:52 | DNS | K2 junioři 200 m | Libiš Jan 2000 SPA, Sodomka Lukáš 2000 SPA | ||
329 | RA | 5 | 4.6. 11:52 | 1 | 36.661 | K2 junioři 200 m | Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK | |
329 | RA | 2 | 4.6. 11:52 | 2 | 37.426 | 00.765 | K2 junioři 200 m | Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE |
329 | RA | 6 | 4.6. 11:52 | 3 | 37.666 | 01.005 | K2 junioři 200 m | Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO |
329 | RA | 4 | 4.6. 11:52 | 4 | 38.231 | 01.570 | K2 junioři 200 m | Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK |
329 | RA | 7 | 4.6. 11:52 | 5 | 39.446 | 02.785 | K2 junioři 200 m | Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP |
329 | RA | 1 | 4.6. 11:52 | 6 | 40.471 | 03.810 | K2 junioři 200 m | Kopanica Zdeněk 1999 SPA, Šuba Květoslav 2000 VSO |
329 | RA | 3 | 4.6. 11:52 | 7 | 40.901 | 04.240 | K2 junioři 200 m | Vyleťal Jakub 2000 PDM, Vlk Josef 2000 DEC |
329 | RA | 8 | 4.6. 11:52 | 8 | 46.491 | 09.830 | K2 junioři 200 m | Havel Jakub 2000 VSO, Mamčar Robert 2000 OLO |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
330 | RB | 8 | 4.6. 11:56 | DQ | K2 junioři 200 m | Konvalinka Matěj 1999 TSE, Procházka Jakub 1999 TSE | ||
330 | RB | 4 | 4.6. 11:56 | 1 | 35.636 | K2 junioři 200 m | Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM | |
330 | RB | 5 | 4.6. 11:56 | 2 | 36.846 | 01.210 | K2 junioři 200 m | Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA |
330 | RB | 6 | 4.6. 11:56 | 3 | 37.131 | 01.495 | K2 junioři 200 m | Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS |
330 | RB | 1 | 4.6. 11:56 | 4 | 38.761 | 03.125 | K2 junioři 200 m | Kučera Jakub 2001 DEC, Prokop Michael 2001 PDM |
330 | RB | 2 | 4.6. 11:56 | 5 | 40.511 | 04.875 | K2 junioři 200 m | Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD |
330 | RB | 3 | 4.6. 11:56 | 6 | 40.831 | 05.195 | K2 junioři 200 m | Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD |
330 | RB | 7 | 4.6. 11:56 | 7 | 42.046 | 06.410 | K2 junioři 200 m | Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
360 | MA | 4 | 4.6. 14:20 | 1 | 37.841 | K2 junioři 200 m | Kučera Jakub 2001 DEC, Prokop Michael 2001 PDM | |
360 | MA | 6 | 4.6. 14:20 | 2 | 38.526 | 00.685 | K2 junioři 200 m | Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP |
360 | MA | 5 | 4.6. 14:20 | 3 | 38.696 | 00.855 | K2 junioři 200 m | Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK |
360 | MA | 1 | 4.6. 14:20 | 4 | 38.721 | 00.880 | K2 junioři 200 m | Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD |
360 | MA | 7 | 4.6. 14:20 | 5 | 40.076 | 02.235 | K2 junioři 200 m | Kotěra Jiří 2000 CER, Kolesa Vojtěch 2000 MOD |
360 | MA | 2 | 4.6. 14:20 | 6 | 40.201 | 02.360 | K2 junioři 200 m | Vlach Tadeáš 2000 UNL, Müller Vojtěch 1999 KAD |
360 | MA | 8 | 4.6. 14:20 | 7 | 40.436 | 02.595 | K2 junioři 200 m | Vyleťal Jakub 2000 PDM, Vlk Josef 2000 DEC |
360 | MA | 3 | 4.6. 14:20 | 8 | 40.771 | 02.930 | K2 junioři 200 m | Kopanica Zdeněk 1999 SPA, Šuba Květoslav 2000 VSO |
360 | MA | 9 | 4.6. 14:20 | 9 | 46.866 | 09.025 | K2 junioři 200 m | Havel Jakub 2000 VSO, Mamčar Robert 2000 OLO |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
399 | F1 | 5 | 4.6. 17:00 | 1 | 34.691 | K2 junioři 200 m | Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK | |
399 | F1 | 6 | 4.6. 17:00 | 2 | 35.401 | 00.710 | K2 junioři 200 m | Mašek Ondřej 2000 SPA, Procházka Vojtěch 1999 ZAM |
399 | F1 | 4 | 4.6. 17:00 | 3 | 35.656 | 00.965 | K2 junioři 200 m | Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA |
399 | F1 | 2 | 4.6. 17:00 | 4 | 36.466 | 01.775 | K2 junioři 200 m | Kučera Jakub 2001 DEC, Prokop Michael 2001 PDM |
399 | F1 | 3 | 4.6. 17:00 | 5 | 36.956 | 02.265 | K2 junioři 200 m | Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO |
399 | F1 | 8 | 4.6. 17:00 | 6 | 37.731 | 03.040 | K2 junioři 200 m | Zadražil Lukáš 1999 SPA, Záruba Štěpán 1999 KVS |
399 | F1 | 7 | 4.6. 17:00 | 7 | 37.916 | 03.225 | K2 junioři 200 m | Štemberk Jáchym 2000 TSE, Balane Daniel 2000 TSE |
399 | F1 | 1 | 4.6. 17:00 | 8 | 37.926 | 03.235 | K2 junioři 200 m | Voronič Michal 2000 JAB, Dvořák Lukáš 2000 USK |
399 | F1 | 9 | 4.6. 17:00 | 9 | 38.941 | 04.250 | K2 junioři 200 m | Dvořák Filip 1999 SOP, Blažíček Jan 1999 SOP |