Memoriál Karla Leštiny - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 23.06.2022 01:50:54
Přihláška do: 15.06.2022
Datum závodu: 19.06. - 19.06.2022
přehradní nádrž Kadaňský stupeň

ID jízdy.: 223K1 muži 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voronič Michal 2000 JABJAB
2 Fučík Michal 1989 KADKAD
3 Danko Matěj 1991 KADKAD
4 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
ID jízdy.: 225K2 muži 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fučík Michal 1989 Danko Matěj 1991KAD KADKAD
2 Řezníček Matouš 2002 Řezníček Šimon 2008KAD KADKAD
ID jízdy.: 229K1 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jahoda Filip 2004 SPASPA
ID jízdy.: 231K2 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jahoda Filip 2004 Bartoška Daniel 2004SPA UNLSPA UNL
ID jízdy.: 233K1 juniorky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
2 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
ID jízdy.: 234K2 juniorky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Flajzarová Natálie 2005 Švábová Julie 2005SPA MODSPA
ID jízdy.: 235K1 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Valla Jakub 2006 SPASPA
2 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
3 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
4 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
5 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
6 Adamec Filip 2007 JABJAB
7 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
8 Hostek Martin 2007 SEDSED
9 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
10 Kůs Filip 2007 SEDSED
11 Lehner Jan 2006 SEDSED
12 Soukup Matěj 2006 SEDSED
ID jízdy.: 237K2 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Florián Jindřich 2006 Jahoda Matouš 2006DEC SPASPA
2 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
3 Šindel Jakub 2007 Kerner Kryštof 2007SKD SEDSKD SED
4 Zimčík Tomáš 2007 Hanušová Zuzana 2007MOD MODMOD
5 Lehner Jan 2006 Hostek Martin 2007SED SEDSED
6 Kůs Filip 2007 Soukup Matěj 2006SED SEDSED
ID jízdy.: 239K1 dorostenky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
2 Kočandrlová Nella 2006 SPASPA
3 Kočandrlová Johana 2006 SPASPA
4 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
5 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
6 Skrovná Ema 2007 SEDSED
ID jízdy.: 240K2 dorostenky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SPA SPASPA
2 Skrovná Ema 2007 SEDSED
ID jízdy.: 241K1 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
2 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
3 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
4 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
5 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
6 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
7 Čech David 2009 KKKKKK
8 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
9 Holub Ondřej 2009 SEDSED
10 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
11 Kopanica Jan 2008 SPASPA
12 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
13 Suk David 2009 SPASPA
14 Heusler David 2008 SPASPA
15 Čakrt Vojtěch 2009 SPASPA
ID jízdy.: 242C1 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
ID jízdy.: 243K2 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Louda Lukáš 2009 Křikava Vítězslav 2009PDM KADKAD
2 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
3 Kincl Jáchym 2009 Svoboda Josef 2009SKD SKDSKD
4 Řezníček Jakub 2008 Suk David 2009USK SPASPA
5 Kopanica Jan 2008 Čakrt Vojtěch 2009SPA SPASPA
6 Čížek Tobiáš 2009 Heusler David 2008SPA SPASPA
ID jízdy.: 244C2 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 245K1 žačky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knapková Eliška 2009 CHECHE
2 Fialová Markéta 2009 CHECHE
3 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
4 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
5 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
6 Berková Lenka 2009 JABJAB
7 Mudrová Karla 2008 KADKAD
8 Kubová Dorka 2009 KADKAD
9 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
10 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
11 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
12 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
13 Selucká Lucie 2008 MODMOD
14 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
15 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
16 Mensová Hana 2008 SPASPA
17 Fischerová Simona 2008 SPASPA
18 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
19 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
ID jízdy.: 246K2 žačky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008PDM KADKAD
2 Kubová Dorka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009KAD KADKAD
3 Uhrová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK MOD
4 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK SED
5 Selucká Lucie 2008 MODMOD
6 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
7 Junková Oliva 2009 Sýkorová Linda 2009USK SPASPA
ID jízdy.: 281K1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lípa Jan 2010 CHECHE
2 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
3 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
4 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
5 Kloza Richard 2010 MODMOD
6 Abt Kryštof 2010 KADKAD
7 Maciejewski Kryštof 2010 KADKAD
8 Brožík Matěj 2010 SPASPA
9 Černý František 2010 SPASPA
10 Lebeda Jakub 2010 SPASPA
11 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
12 Šebelle Jakub 2010 SPASPA
13 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
ID jízdy.: 282C1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
2 Půlpán Marek 2010 SEZSEZ
ID jízdy.: 283K2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hušek Šimon 2010 Abt Kryštof 2010PDM KADKAD
2 Dvořáček Tadeáš 2011 Maciejewski Kryštof 2010KAD KADKAD
3 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
4 Ballay Rastislav 2010 Kloza Richard 2010MOD MODMOD
5 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
6 Neužil Vojtěch 2010 Černý František 2010SPA SPASPA
7 Šebelle Jakub 2010 Lebeda Jakub 2010SPA SPASPA
ID jízdy.: 284C2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krejčí Matyáš 2010 Půlpán Marek 2010SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 285K2 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 Válková Alice 2010KAD PDMKAD
2 Alexová Denisa 2010 Videmannová Monika 2010KKK KKKKKK
3 Šimánová Lucie 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
4 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
ID jízdy.: 286K1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Juhosová Hana 2010 CHECHE
2 Černá Aneta 2010 JABJAB
3 Mikešová Anna 2010 KADKAD
4 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
5 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
6 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
7 Páníková Nikola 2010 SEDSED
8 Mensová Veronika 2010 SPASPA
9 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
ID jízdy.: 289K1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
2 Ballay Jakub 2011 MODMOD
3 Zimčík Martin 2011 MODMOD
4 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
5 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
6 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
7 Kubínek Karel 2011 SEDSED
ID jízdy.: 290K2 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zimčík Martin 2011 Ballay Jakub 2011MOD MODMOD
2 Vaňas Mikuláš 2011 Lindauer Dan 2011KKK KKKKKK
3 Kubínek Karel 2011 Holeček Petr 2013SED SEDSED
ID jízdy.: 291K1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Borkovcová Kristýna 2011 CHECHE
2 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
3 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
4 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
5 Vondrová Eliška 2011 MODMOD
6 Šárková Emma 2011 MODMOD
7 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
ID jízdy.: 292K2 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Eliška 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
2 Kučerová Jolana 2011 Teistlerová Nela 2011KKK SEDKKK SED
3 Vondrová Eliška 2011 Šárková Emma 2011MOD MODMOD
ID jízdy.: 293K1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Borkovec Jindřich 2012 CHECHE
2 Jarolík Tobiáš 2012 CHECHE
3 Mohaupt Viktor 2012 SEZSEZ
4 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
5 Brožík Jakub 2012 SPASPA
6 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
7 Špíšek Michal 2012 SPASPA
ID jízdy.: 294K2 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mohaupt Viktor 2012 Krejčí Vítek 2012SEZ SEZSEZ
2 Brožík Jakub 2012 Špíšek Michal 2012SPA SPASPA
3 Tešovič Antonín 2013 Černý Antonín Jan 2012SPA SPASPA
ID jízdy.: 295K2 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vacková Františka 2012 MODMOD
2 Pospíchalová Aneta 2012 Foldová Kateřina 2012KAD KADKAD
3 Sýkorová Anja 2012 Špíšková Barbora 2012SPA SPASPA
4 Šimánová Štěpánka 2012 Rybáková Elen 2012SED SEDSED
ID jízdy.: 296K1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
2 Vacková Františka 2012 MODMOD
3 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
4 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
5 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
6 Špíšková Barbora 2012 SPASPA
7 Šimánová Štěpánka 2012 SEDSED
8 Rybáková Elen 2012 SEDSED
ID jízdy.: 297K1 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Hugo 2013 MODMOD
2 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
3 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
4 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
5 Švestka Jan 2013 SEDSED
6 Holeček Petr 2013 SEDSED
ID jízdy.: 298K2 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Hugo 2013 Vokál Oskar 2014MOD MODMOD
2 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKKKK SED
3 Křikava Lukáš 2013 Dražan Jonáš 2013KAD JABKAD
ID jízdy.: 301K1 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Tom 2014 KKKKKK
ID jízdy.: 303K1 benjamínky - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lomascolo szittyay Laura 2014 KKKKKK
ID jízdy.: 304K2 benjamínky - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 Lomascolo szittyay Laura 2014KKK KKKKKK
ID jízdy.: 305K1 benjamínci - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vacek Albert 2015 MODMOD
ID jízdy.: 307K1 benjamínky - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
ID jízdy.: 279K1 Veteránky - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CHE 10 5x20=100 5x20=100 200
DEC 0 1x30=30 30
JAB 10 1x40=40 1x30=30 5x20=100 3x20=60 230
KAD 17 7x40=280 1x30=30 1x30=30 9x20=180 12x20=240 760
KKK 16 8x20=160 14x20=280 1x100=100 540
MOD 15 1x30=30 4x30=120 4x20=80 18x20=360 590
PDM 0 2x20=40 2x20=40 80
SED 18 12x30=360 4x20=80 15x20=300 740
SEZ 5 1x20=20 8x20=160 180
SKD 2 2x30=60 3x20=60 120
SPA 31 4x30=120 12x30=360 17x20=340 24x20=480 1300
UNL 0 1x30=30 30
USK 0 2x20=40 40
Na těchto závodech startuje 133 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 13 oddílů.
Startovné činí celkově 4840 Kč