85. Hradecký kilometr - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 14.06.2021 14:45:07
Přihláška do: 15.06.2021
Datum závodu: 19.06. - 19.06.2021
loděnice TJ Sokol Hradec Králové

ID jízdy.: 1C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 3C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 224K2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hladík Jonáš 2011 Jerman František 2011SHK SHKSHK
2 Kašpar Oliver 2010 Smutný Václav 2010SHK SHKSHK
ID jízdy.: 225C2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 230K2 bky - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
ID jízdy.: 416K2 bky - B+C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
ID jízdy.: 17K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 18K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 19K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 20K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 22K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
ID jízdy.: 23C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 24K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Truhlář Filip 2003 Makovský Vojtěch 2003SHK CERSHK
ID jízdy.: 25C2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 26K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
ID jízdy.: 27C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 28K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Truhlář Filip 2003 Makovský Vojtěch 2003SHK CERSHK
ID jízdy.: 29C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 32K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Slezáková Lucie 2004 SHKSHK
ID jízdy.: 34K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Slezáková Lucie 2004 SHKSHK
ID jízdy.: 182K1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
ID jízdy.: 183C1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 188K1 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 37K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rödl Robert 2006 SHKSHK
2 Žaba Filip 2005 SHKSHK
ID jízdy.: 38C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
2 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
ID jízdy.: 39K2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žaba Filip 2005 Rödl Robert 2006SHK SHKSHK
ID jízdy.: 40C2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 41K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rödl Robert 2006 SHKSHK
2 Žaba Filip 2005 SHKSHK
ID jízdy.: 42C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
2 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
ID jízdy.: 43K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žaba Filip 2005 Rödl Robert 2006SHK SHKSHK
ID jízdy.: 44C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 47K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Antušová Ema 2005 SHKSHK
ID jízdy.: 49K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Antušová Ema 2005 SHKSHK
ID jízdy.: 52K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
2 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
3 Fink Theodor 2007 SHKSHK
4 Foltin Jakub 2007 SHKSHK
5 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
6 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
7 Stárek Antonín 2007 SHKSHK
8 Široký Ondřej 2007 SHKSHK
9 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
ID jízdy.: 53C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Valenta Lukáš 2008 SHKSHK
ID jízdy.: 54K2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
2 Fink Theodor 2007 Žaba Daniel 2008SHK SHKSHK
3 Foltin Jakub 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
4 Stárek Antonín 2007 Ledecký Jakub 2007SHK SHKSHK
ID jízdy.: 55C2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 56K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
2 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
3 Fink Theodor 2007 SHKSHK
4 Foltin Jakub 2007 SHKSHK
5 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
6 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
7 Stárek Antonín 2007 SHKSHK
8 Široký Ondřej 2007 SHKSHK
9 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
ID jízdy.: 57C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Valenta Lukáš 2008 SHKSHK
ID jízdy.: 58K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
2 Fink Theodor 2007 Žaba Daniel 2008SHK SHKSHK
3 Foltin Jakub 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
4 Stárek Antonín 2007 Ledecký Jakub 2007SHK SHKSHK
ID jízdy.: 59C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 62K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
2 Kubátová Natálie 2008 PDMPDM
ID jízdy.: 63K2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hegedüsová Lucie 2008 Kubátová Natálie 2008PDM PDMPDM
ID jízdy.: 64K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
2 Kubátová Natálie 2008 PDMPDM
ID jízdy.: 65K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hegedüsová Lucie 2008 Kubátová Natálie 2008PDM PDMPDM
ID jízdy.: 68K1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drdacký Ondřej 2009 PDMPDM
2 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
3 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
ID jízdy.: 69C1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 72K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drdacký Ondřej 2009 PDMPDM
2 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
3 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
ID jízdy.: 73C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 74K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Larisch Jakub 2009 Kverka Matěj 2009ZAM SHKSHK
ID jízdy.: 75C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 79K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 81K2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 83K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 85K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 90K1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hušek Šimon 2010 PDMPDM
2 Kašpar Oliver 2010 SHKSHK
3 Smutný Václav 2010 SHKSHK
ID jízdy.: 92K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hušek Šimon 2010 PDMPDM
2 Kašpar Oliver 2010 SHKSHK
3 Smutný Václav 2010 SHKSHK
ID jízdy.: 96K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nováková Viktorie 2010 PDMPDM
2 Válková Alice 2010 PDMPDM
3 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
4 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
ID jízdy.: 98K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nováková Viktorie 2010 PDMPDM
2 Válková Alice 2010 PDMPDM
3 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
4 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
ID jízdy.: 218C1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 542C1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 102K1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pirkl Erik 2011 PDMPDM
2 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
3 Jerman František 2011 SHKSHK
ID jízdy.: 104K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pirkl Erik 2011 PDMPDM
2 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
3 Jerman František 2011 SHKSHK
ID jízdy.: 108K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Parobková Rozálie 2012 PDMPDM
ID jízdy.: 110K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Parobková Rozálie 2012 PDMPDM
ID jízdy.: 111K2 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 232C1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 548C1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 114K1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Louda Ondřej 2012 PDMPDM
ID jízdy.: 116K1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Louda Ondřej 2012 PDMPDM
ID jízdy.: 117K2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 240C1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 676C1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 0 2x30=60 60
PDM 11 12x20=240 14x20=280 520
SHK 23 7x30=210 14x30=420 30x20=600 15x20=300 8x20=160 1690
ZAM 0 1x20=20 20
Na těchto závodech startuje 36 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 4 oddílů.
Startovné činí celkově 2290 Kč