Přerovská 200 - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 14.06.2021 19:00:15
Přihláška do: 14.06.2021
Datum závodu: 19.06. - 19.06.2021
řeka Bečva

ID jízdy.: 1C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
2 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
3 Černotská Vendula 2006 SLHSLH
4 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
5 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
6 Studničková Klára 2005 ONVONV
ID jízdy.: 2C2 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Smýkalová Darina 2006 Černotská Vendula 2006SLH SLHSLH
2 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
ID jízdy.: 5C1 kanoistky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
2 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
3 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
4 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
5 Studničková Klára 2005 ONVONV
ID jízdy.: 7K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
2 Havel Jakub 2000 VSOVSO
ID jízdy.: 8C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 9K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Aleš 1977 Drabina Jiří 1979FRM FRMFRM
2 Havel Jakub 2000 VSOVSO
ID jízdy.: 10C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 15K1 muži 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
2 Havel Jakub 2000 VSOVSO
ID jízdy.: 16C1 muži 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 17K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ryšavá Lucie 1988 FRMFRM
2 Bambušková Vlasta 1988 FRMFRM
ID jízdy.: 18K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bambušková Vlasta 1988 Ryšavá Lucie 1988FRM FRMFRM
ID jízdy.: 21K1 ženy 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ryšavá Lucie 1988 FRMFRM
2 Bambušková Vlasta 1988 FRMFRM
ID jízdy.: 22K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
2 Kusák Jiří 2003 ONVONV
ID jízdy.: 23C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
ID jízdy.: 24K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Jindřich 2004 Kusák Jiří 2003ONV ONVONV
ID jízdy.: 25C2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 30K1 junioři 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
2 Kusák Jiří 2003 ONVONV
ID jízdy.: 31C1 junioři 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
ID jízdy.: 32K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
ID jízdy.: 33K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 Pavlíčková Anna 2004SLH ONVSLH
ID jízdy.: 36K1 juniorky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
ID jízdy.: 37K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
2 Růžička Václav 2006 FRMFRM
3 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
4 Podráský Richard 2006 ONVONV
5 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
ID jízdy.: 38C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 39K2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kunštár Jakub 2006 Růžička Václav 2006FRM FRMFRM
2 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
ID jízdy.: 40C2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 45K1 dorostenci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
2 Růžička Václav 2006 FRMFRM
3 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
4 Podráský Richard 2006 ONVONV
5 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
ID jízdy.: 46C1 dorostenci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 47K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
2 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
3 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
ID jízdy.: 48K2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 51K1 dorostenky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
2 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
3 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
ID jízdy.: 52K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
2 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
3 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
4 Havel Jan 2008 VSOVSO
5 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
6 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
7 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
8 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
9 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
10 Trojek Jan 2007 ONVONV
ID jízdy.: 53C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
2 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
3 Cmol Tomáš 2007 ONVONV
4 Knotek Daniel 2007 ONVONV
5 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
6 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
ID jízdy.: 54K2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Czerný Kristián 2008 Barabáš Ondřej 2008FRM FRMFRM
2 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSSOS VSO
3 Tischer Vojtěch 2008 Galuška Matyáš 2008ONV ONVONV
4 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
ID jízdy.: 55C2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007SLH SLHSLH
2 Zalubil Ondřej 2008 Cmol Tomáš 2007ONV ONVONV
3 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
ID jízdy.: 60K1 žáci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
2 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
3 Havel Jan 2008 VSOVSO
4 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
5 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
6 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
7 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
8 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
9 Trojek Jan 2007 ONVONV
ID jízdy.: 61C1 žáci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
2 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
3 Cmol Tomáš 2007 ONVONV
4 Knotek Daniel 2007 ONVONV
5 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
6 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
ID jízdy.: 62K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
2 Bočková Eliška 2007 ONVONV
3 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
4 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
5 Němčická Johana 2007 ONVONV
6 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
ID jízdy.: 63K2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Cigánková Markéta 2007 Pokludová Beáta 2007OLO FRMFRM
2 Bočková Eliška 2007 Červenáková Amálie 2007ONV ONVONV
3 Pavlíčková Karolína 2008 Kotačková Karolína 2007ONV ONVONV
ID jízdy.: 66K1 žačky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
2 Bočková Eliška 2007 ONVONV
3 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
4 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
5 Němčická Johana 2007 ONVONV
6 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
ID jízdy.: 68K1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Švidrnoch Marek 2009 FRMFRM
2 Stacha Vojta 2009 FRMFRM
3 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
4 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
5 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
6 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
7 David Patrik 2009 RKLRKL
8 Rolenc Václav 2009 ONVONV
ID jízdy.: 69C1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
ID jízdy.: 70K2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Švidrnoch Marek 2009 Stacha Vojta 2009FRM FRMFRM
2 Hošek Dominik 2009 Šrámek Oscar 2009KOJ KOJKOJ
3 Lang Lukáš 2009 David Patrik 2009RKL RKLRKL
4 Uvíra Jiří 2009 Rolenc Václav 2009ONV ONVONV
ID jízdy.: 71C2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pechar Lukáš 2010 Petráš Ondřej 2009SLH ONVSLH
ID jízdy.: 76K1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Švidrnoch Marek 2009 FRMFRM
2 Stacha Vojta 2009 FRMFRM
3 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
4 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
5 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
6 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
7 David Patrik 2009 RKLRKL
8 Rolenc Václav 2009 ONVONV
ID jízdy.: 77C1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
ID jízdy.: 79K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
2 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
3 Stloukalová Klára 2009 ONVONV
4 Studničková Tereza 2009 ONVONV
5 Vymazalová Ema 2009 ONVONV
ID jízdy.: 81K2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Skopalová Eva 2009 Chovancová Daniela 2009SOS KOJKOJ SOS
2 Studničková Tereza 2009 Stloukalová Klára 2009ONV ONVONV
3 Žalkovská Barbora 2009 Vymazalová Ema 2009LSB ONVONV
ID jízdy.: 87K1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
2 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
3 Stloukalová Klára 2009 ONVONV
4 Studničková Tereza 2009 ONVONV
5 Vymazalová Ema 2009 ONVONV
ID jízdy.: 90K1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Čechák Jakub 2010 FRMFRM
2 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
3 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
4 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
5 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
6 Němeček Jaromír 2010 KOJKOJ
7 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
8 Coufal Petr 2010 VSOVSO
9 Novák Jakub 2010 VSOVSO
10 Dragůň Milan 2010 VSOVSO
11 Berčák Daniel 2010 SLHSLH
12 Pojezný Radim 2010 ONVONV
13 Vymazal Erik 2010 ONVONV
ID jízdy.: 91K2 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Růžička Ondřej 2010 Trojčínský Patrik 2010FRM FRMFRM
2 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
3 Prokeš Jindřich 2011 Němeček Jaromír 2010KOJ KOJKOJ
4 Coufal Petr 2010 VSOVSO
5 Lukáš Matěj 2011 Novák Jakub 2010VSO VSOVSO
6 Berčák Daniel 2010 Balhar Tomáš 2011SLH SLHSLH
7 Vymazal Erik 2010 Pojezný Radim 2010ONV ONVONV
ID jízdy.: 94K1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Čechák Jakub 2010 FRMFRM
2 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
3 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
4 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
5 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
6 Němeček Jaromír 2010 KOJKOJ
7 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
8 Coufal Petr 2010 VSOVSO
9 Novák Jakub 2010 VSOVSO
10 Dragůň Milan 2010 VSOVSO
11 Berčák Daniel 2010 SLHSLH
12 Pojezný Radim 2010 ONVONV
13 Vymazal Erik 2010 ONVONV
ID jízdy.: 96K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Spěváková Antonie 2010 FRMFRM
2 Jančová Bára 2010 ONVONV
ID jízdy.: 97K2 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jančová Bára 2010 Galušková Tereza 2011ONV ONVONV
ID jízdy.: 100K1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Spěváková Antonie 2010 FRMFRM
2 Jančová Bára 2010 ONVONV
ID jízdy.: 376C1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
ID jízdy.: 542C1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
ID jízdy.: 543C2 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 102K1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
2 Czerný Kryštof 2014 FRMFRM
3 Spěvák Vítězslav 2013 FRMFRM
4 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
5 Skalka Matěj 2014 KOJKOJ
6 Klapil Michal 2014 KOJKOJ
7 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
8 Kočí Štěpán 2011 SOSSOS
9 Rymeš Štěpán 2011 SOSSOS
10 Dragůň Antonín 2013 VSOVSO
11 Havel Filip 2014 VSOVSO
12 Hošek Vojtěch 2011 VSOVSO
13 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
14 Šušlík Martin 2012 VSOVSO
15 Fedorov Michal 2013 VSOVSO
16 David Adam 2012 RKLRKL
17 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
18 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
19 Hučík Kryštof 2011 ONVONV
20 Obal Dominik 2011 ONVONV
21 Pavelka Petr 2011 ONVONV
ID jízdy.: 103K2 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Skalka Matěj 2014 Klapil Michal 2014KOJ KOJKOJ
2 Zdráhal Lukáš 2011 Kočí Štěpán 2011SOS SOSSOS
3 Hošek Vojtěch 2011 VSOVSO
4 Havel Filip 2014 Fedorov Michal 2013VSO VSOVSO
5 Dragůň Antonín 2013 Šušlík Martin 2012VSO VSOVSO
6 Obal Dominik 2011 Hučík Kryštof 2011ONV ONVONV
7 Gabrhel Alexandr 2011 Pavelka Petr 2011ONV ONVONV
ID jízdy.: 106K1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
2 Spěvák Vítězslav 2013 FRMFRM
3 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
4 Skalka Matěj 2014 KOJKOJ
5 Klapil Michal 2014 KOJKOJ
6 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
7 Kočí Štěpán 2011 SOSSOS
8 Rymeš Štěpán 2011 SOSSOS
9 Dragůň Antonín 2013 VSOVSO
10 Havel Filip 2014 VSOVSO
11 Hošek Vojtěch 2011 VSOVSO
12 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
13 Šušlík Martin 2012 VSOVSO
14 Fedorov Michal 2013 VSOVSO
15 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
16 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
17 Hučík Kryštof 2011 ONVONV
18 Obal Dominik 2011 ONVONV
19 Pavelka Petr 2011 ONVONV
ID jízdy.: 108K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brožová Helena 2011 FRMFRM
2 Prokešová Anežka 2014 KOJKOJ
3 Prokešová Anežka 2014 KOJKOJ
4 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
5 Urbánková Marie 2011 KOJKOJ
6 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
7 Komínková Lucie 2014 VSOVSO
8 Purová Julie 2011 VSOVSO
9 Mihaliková Adéla 2012 SLHSLH
10 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
11 Galušková Tereza 2011 ONVONV
12 Prchlíková Sabina 2012 ONVONV
13 Zalubilová Eva 2013 ONVONV
ID jízdy.: 109K2 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Urbánková Marie 2011 Purová Julie 2011KOJ VSOKOJ VSO
2 Řihošková Anna 2011 Havlová Eliška 2011KOJ VSOKOJ VSO
3 Komínková Lucie 2014 VSOVSO
4 Vývodová Adéla 2012 Mihaliková Adéla 2012SLH SLHSLH
5 Zalubilová Eva 2013 Prchlíková Sabina 2012ONV ONVONV
ID jízdy.: 112K1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brožová Helena 2011 FRMFRM
2 Urbánková Marie 2011 KOJKOJ
3 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
4 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
5 Komínková Lucie 2014 VSOVSO
6 Purová Julie 2011 VSOVSO
7 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
8 Galušková Tereza 2011 ONVONV
9 Prchlíková Sabina 2012 ONVONV
10 Zalubilová Eva 2013 ONVONV
ID jízdy.: 378C1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 548C1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 549C2 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
FRM 19 10x40=400 6x30=180 8x20=160 25x20=500 1240
KOJ 12 35x20=700 700
LSB 0 1x20=20 20
OLO 0 1x20=20 20
ONV 39 9x30=270 10x30=300 40x20=800 46x20=920 8x20=160 2450
RKL 4 9x20=180 180
SLH 13 3x30=90 4x30=120 8x20=160 14x20=280 5x20=100 750
SOS 5 3x20=60 11x20=220 280
VSO 14 3x40=120 3x20=60 35x20=700 880
ZVS 1 2x20=40 40
Na těchto závodech startuje 115 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 10 oddílů.
Startovné činí celkově 6560 Kč