NZ juniorů a U23 - III. závod ČP mládeže - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 10.06.2021 13:04:02
Přihláška do: 07.06.2021
Datum závodu: 11.06. - 13.06.2021
Račice

ID jízdy.: 1C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
2 Slováková Alžběta 2005 NYMNYM
3 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
4 Studničková Klára 2005 ONVONV
5 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
6 Vitujová Josefína 2003 PISPIS
7 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
8 Matoušková Kateřina 2007 PPLPPL
9 Kočandrlová Viktorie 2003 PPLPPL
10 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
11 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
12 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
13 Kodetová Tereza 2006 SEDSED
14 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
15 Černotská Vendula 2006 SLHSLH
16 Popelka Klára 2007 SOPSOP
17 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
18 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
19 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
ID jízdy.: 2C2 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hladíková Barbora 2006 Slováková Alžběta 2005NYM NYMNYM
2 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
3 Pavlíčková Karolína 2008 Jančová Tereza Marie 2008ONV ONVONV
4 Šloufová Kristina 2005 Matoušková Kateřina 2007PPL PPLPPL
5 Janatová Adéla 2004 Kočandrlová Viktorie 2003TYN PPLPPL TYN
6 Kotková Lenka 2005 Janáčková Denisa 2006PRV PRVPRV
7 Smýkalová Darina 2006 Černotská Vendula 2006SLH SLHSLH
8 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 3C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
2 Slováková Alžběta 2005 NYMNYM
3 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
4 Studničková Klára 2005 ONVONV
5 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
6 Vitujová Josefína 2003 PISPIS
7 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
8 Matoušková Kateřina 2007 PPLPPL
9 Kočandrlová Viktorie 2003 PPLPPL
10 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
11 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
12 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
13 Kodetová Tereza 2006 SEDSED
14 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
15 Černotská Vendula 2006 SLHSLH
16 Popelka Klára 2007 SOPSOP
17 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
18 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
19 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
ID jízdy.: 4C2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hladíková Barbora 2006 Slováková Alžběta 2005NYM NYMNYM
2 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
3 Pavlíčková Karolína 2008 Jančová Tereza Marie 2008ONV ONVONV
4 Šloufová Kristina 2005 Matoušková Kateřina 2007PPL PPLPPL
5 Janatová Adéla 2004 Kočandrlová Viktorie 2003TYN PPLPPL TYN
6 Kotková Lenka 2005 Janáčková Denisa 2006PRV PRVPRV
7 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
8 Smýkalová Darina 2006 Černotská Vendula 2006SLH SLHSLH
ID jízdy.: 7K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Remuta Jakub 2002 CHOCHO
2 Voronič Michal 2000 JABJAB
3 Záruba Štěpán 1999 SOPSOP
4 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
5 Kulich Michal 2001 NYMNYM
6 Zadražil Lukáš 1999 DUPDUP
7 Sobíšek Tomáš 2001 DUPDUP
8 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
9 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
10 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
11 Macháček Jan 2002 DUPDUP
12 Brabec Jakub 2001 DUPDUP
13 Záhora Josef 2001 USKUSK
14 Stejskal Jakub 1998 USKUSK
15 Procházka Vojtěch 1999 USKUSK
16 Novotný Lukáš 2002 USKUSK
ID jízdy.: 11K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Remuta Jakub 2002 CHOCHO
2 Voronič Michal 2000 JABJAB
3 Záruba Štěpán 1999 SOPSOP
4 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
5 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
6 Kulich Michal 2001 NYMNYM
7 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
8 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
9 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
10 Macháček Jan 2002 DUPDUP
11 Kukačka Vilém 2000 DUPDUP
12 Vorel Jan 2000 USKUSK
13 Záhora Josef 2001 USKUSK
14 Stejskal Jakub 1998 USKUSK
15 Procházka Vojtěch 1999 USKUSK
16 Novotný Lukáš 2002 USKUSK
ID jízdy.: 12C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlík Josef 1998 PRVPRV
2 Spěváček Jaroslav 2002 PPLPPL
3 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
4 Zalubil Jiří 2000 DUPDUP
5 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
6 Minařík Jiří 2002 DUPDUP
7 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
8 Bacílek Lukáš 2002 DUPDUP
9 Janda Filip 1999 USKUSK
ID jízdy.: 14C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štursa Otakar 2002 Spěváček Jaroslav 2002SEZ PPLPPL SEZ
2 Zalubil Jiří 2000 Hrabal Antonín 1999DUP DUPDUP
ID jízdy.: 17K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
2 Házová Adéla 2002 DECDEC
3 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
4 Štemberková Zuzana 1999 DUPDUP
5 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
6 Galádová Barbora 2002 DUPDUP
7 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
8 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
9 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
10 Reichová Michaela 2000 USKUSK
11 Telská Viktorie 1999 USKUSK
12 Zárubová Kateřina 2001 USKUSK
ID jízdy.: 19K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
2 Házová Adéla 2002 DECDEC
3 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
4 Štemberková Zuzana 1999 DUPDUP
5 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
6 Galádová Barbora 2002 DUPDUP
7 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
8 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
9 Mílová Kateřina 2000 USKUSK
10 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
11 Reichová Michaela 2000 USKUSK
12 Telská Viktorie 1999 USKUSK
13 Zárubová Kateřina 2001 USKUSK
ID jízdy.: 20K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 Hermély Gabriela 2002DEC PRVPRV DEC
2 Sobíšková Štěpánka 2001 Galádová Barbora 2002DUP DUPDUP
3 Betlachová Eliška 1998 Betlachová Barbora 2001USK USKUSK
4 Zárubová Kateřina 2001 Paloudová Anežka 1999USK USKUSK
5 Reichová Michaela 2000 Telská Viktorie 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 172K1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voronič Michal 2000 JABJAB
2 Záruba Štěpán 1999 SOPSOP
3 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
4 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
5 Kulich Michal 2001 NYMNYM
6 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
7 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
8 Macháček Jan 2002 DUPDUP
9 Záhora Josef 2001 USKUSK
10 Stejskal Jakub 1998 USKUSK
11 Novotný Lukáš 2002 USKUSK
ID jízdy.: 173C1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlík Josef 1998 PRVPRV
2 Spěváček Jaroslav 2002 PPLPPL
3 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
4 Zalubil Jiří 2000 DUPDUP
5 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
6 Minařík Jiří 2002 DUPDUP
7 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
8 Bacílek Lukáš 2002 DUPDUP
9 Janda Filip 1999 USKUSK
ID jízdy.: 175C2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štursa Otakar 2002 Spěváček Jaroslav 2002SEZ PPLPPL SEZ
2 Zalubil Jiří 2000 Minařík Jiří 2002DUP DUPDUP
ID jízdy.: 176C1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malíková Martina 1999 DUPDUP
2 Řáhová Denisa 2001 DUPDUP
3 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
4 Krausová Alena 2002 USKUSK
5 Veverková Alžběta 2001 USKUSK
ID jízdy.: 177C2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malíková Martina 1999 Řáhová Denisa 2001DUP DUPDUP
2 Krausová Alena 2002 Veverková Alžběta 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 178K1 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
2 Házová Adéla 2002 DECDEC
3 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
4 Štemberková Zuzana 1999 DUPDUP
5 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
6 Mílová Kateřina 2000 USKUSK
7 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
8 Reichová Michaela 2000 USKUSK
9 Telská Viktorie 1999 USKUSK
ID jízdy.: 532C1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řáhová Denisa 2001 DUPDUP
2 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
3 Krausová Alena 2002 USKUSK
4 Veverková Alžběta 2001 USKUSK
ID jízdy.: 533C2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malíková Martina 1999 Řáhová Denisa 2001DUP DUPDUP
2 Krausová Alena 2002 Veverková Alžběta 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 22K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Novák Pavel 2004 CHOCHO
2 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
3 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
4 Žák Michal 2003 KADKAD
5 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
6 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
7 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
8 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
9 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
10 Húsek Josef 2003 ONVONV
11 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
12 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
13 Kusák Jiří 2003 ONVONV
14 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
15 Koreš Dan 2004 PISPIS
16 Jarolím Václav 2004 PISPIS
17 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
18 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
19 Přibyl Lukáš 2004 PRVPRV
20 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
21 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
22 Termer Václav 2003 SPASPA
23 Jahoda Filip 2004 SPASPA
24 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
25 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
26 Tešovič Jan 2003 SPASPA
27 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
28 Fulík Albert 2004 ZBRZBR
29 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
30 Humhal Jiří 2003 USKUSK
31 Lošťák Eduard 2004 USKUSK
32 Plhoň Jan 2004 USKUSK
33 Puš Michal 2004 USKUSK
34 Trnka Filip 2004 USKUSK
35 Valsa Radek 2003 USKUSK
36 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
37 Bien Matouš 2004 LIBLIB
38 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
39 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
ID jízdy.: 23C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
2 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
3 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
4 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
5 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
6 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
7 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
8 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
9 Jelínek Filip 2004 SKDSKD
10 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
11 Pražský Lukáš 2004 USKUSK
ID jízdy.: 26K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Novák Pavel 2004 CHOCHO
2 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
3 Florián Heřman 2003 DECDEC
4 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
5 Žák Michal 2003 KADKAD
6 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
7 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
8 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
9 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
10 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
11 Húsek Josef 2003 ONVONV
12 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
13 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
14 Kusák Jiří 2003 ONVONV
15 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
16 Koreš Dan 2004 PISPIS
17 Jarolím Václav 2004 PISPIS
18 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
19 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
20 Přibyl Lukáš 2004 PRVPRV
21 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
22 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
23 Termer Václav 2003 SPASPA
24 Jahoda Filip 2004 SPASPA
25 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
26 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
27 Tešovič Jan 2003 SPASPA
28 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
29 Fulík Albert 2004 ZBRZBR
30 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
31 Humhal Jiří 2003 USKUSK
32 Lošťák Eduard 2004 USKUSK
33 Plhoň Jan 2004 USKUSK
34 Puš Michal 2004 USKUSK
35 Trnka Filip 2004 USKUSK
36 Valsa Radek 2003 USKUSK
37 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
38 Bien Matouš 2004 LIBLIB
39 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
40 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
ID jízdy.: 27C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
2 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
3 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
4 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
5 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
6 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
7 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
8 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
9 Jelínek Filip 2004 SKDSKD
10 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
11 Pražský Lukáš 2004 USKUSK
ID jízdy.: 29C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 Pražský Lukáš 2004KVS USKKVS USK
2 Janďourek Šimon 2004 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
3 Pavlíček Jan 2004 Fojtík Adam 2004ONV PPLONV PPL
4 Rudolf Adam 2004 Neradil Vojtěch 2003SEZ PRVPRV SEZ
5 Jelínek Filip 2004 Šišma Filip 2005SKD ZAMSKD ZAM
ID jízdy.: 32K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikšovicová Natálie 2004 CHOCHO
2 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
3 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
4 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
5 Kašíková Tereza 2004 PISPIS
6 Vodičková Klára 2004 SPASPA
7 Samcová Veronika 2004 ZBRZBR
8 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
9 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
10 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
11 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
12 Kusovská Adéla 2003 USKUSK
13 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
14 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
15 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
16 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
17 Davidová Veronika 2004 CERCER
18 Herzánová Lucie 2003 CERCER
19 Nováková Eliška 2004 CERCER
20 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
ID jízdy.: 34K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
2 Mikšovicová Natálie 2004 CHOCHO
3 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
4 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
5 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
6 Kašíková Tereza 2004 PISPIS
7 Vodičková Klára 2004 SPASPA
8 Samcová Veronika 2004 ZBRZBR
9 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
10 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
11 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
12 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
13 Kusovská Adéla 2003 USKUSK
14 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
15 Sovová Barbora 2005 USKUSK
16 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
17 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
18 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
19 Davidová Veronika 2004 CERCER
20 Herzánová Lucie 2003 CERCER
21 Nováková Eliška 2004 CERCER
ID jízdy.: 35K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráčková Magdalena 2004 Kukačková Natálie 2004CHO USKCHO USK
2 Vrbenská Kateřina 2003 Pudilová Vlaďka 2003CHO USKCHO USK
3 Ondrová Vendula 2004 Pavlíčková Anna 2004SLH ONVSLH ONV
4 Samcová Veronika 2004 Stengelová Denisa 2003ZBR SPASPA ZBR
5 Málková Nikola 2004 Mikšovicová Natálie 2004ZAM CHOCHO ZAM
6 Kusovská Adéla 2003 Vacková Leontýna 2003USK USKUSK
7 Málková Karolína 2004 Herzánová Lucie 2003ZAM CERZAM CER
8 Davidová Veronika 2004 Nováková Eliška 2004CER CERCER
ID jízdy.: 182K1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Florián Heřman 2003 DECDEC
2 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
3 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
4 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
5 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
6 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
7 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
8 Húsek Josef 2003 ONVONV
9 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
10 Kusák Jiří 2003 ONVONV
11 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
12 Koreš Dan 2004 PISPIS
13 Jarolím Václav 2004 PISPIS
14 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
15 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
16 Přibyl Lukáš 2004 PRVPRV
17 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
18 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
19 Termer Václav 2003 SPASPA
20 Jahoda Filip 2004 SPASPA
21 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
22 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
23 Tešovič Jan 2003 SPASPA
24 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
25 Fulík Albert 2004 ZBRZBR
26 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
27 Humhal Jiří 2003 USKUSK
28 Puš Michal 2004 USKUSK
29 Trnka Filip 2004 USKUSK
30 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
31 Bien Matouš 2004 LIBLIB
32 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
33 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
ID jízdy.: 183C1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
2 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
3 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
4 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
5 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
6 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
7 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
8 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
9 Jelínek Filip 2004 SKDSKD
10 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
11 Pražský Lukáš 2004 USKUSK
ID jízdy.: 184K2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Truhlář Filip 2003 Makovský Vojtěch 2003SHK CERCER SHK
2 Novák Pavel 2004 Bezděka Matěj 2003CHO CHOCHO
3 Florián Heřman 2003 Tešovič Jan 2003DEC SPADEC SPA
4 Valsa Radek 2003 Kapoun Miroslav 2003USK KOJKOJ USK
5 Beneš Vojtěch 2004 Puš Michal 2004KVS USKKVS USK
6 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
7 Žďárský Hubert 2004 Kysilka Matouš 2004NYM NYMNYM
8 Húsek Josef 2003 Vorlický Vítek 2003ONV PPLONV PPL
9 Daněk Jindřich 2004 Kusák Jiří 2003ONV ONVONV
10 Dědič Stanislav 2004 Jarolím Václav 2004PIS PISPIS
11 Macháček Vojtěch 2004 Bartoška Daniel 2004PRV UNLPRV UNL
12 Niebauer Jakub 2004 Jahoda Filip 2004SPA SPASPA
13 Termer Václav 2003 Hrábek Lukáš 2005SPA SPASPA
14 Lošťák Eduard 2004 Humhal Jiří 2003USK USKUSK
15 Trnka Filip 2004 Plhoň Jan 2004USK USKUSK
16 Fulík Albert 2004 Kučírek Lukáš 2004ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 185C2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 Pražský Lukáš 2004KVS USKKVS USK
2 Janďourek Šimon 2004 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
3 Pavlíček Jan 2004 Fojtík Adam 2004ONV PPLONV PPL
4 Rudolf Adam 2004 Neradil Vojtěch 2003SEZ PRVPRV SEZ
5 Jelínek Filip 2004 Šišma Filip 2005SKD ZAMSKD ZAM
ID jízdy.: 188K1 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
2 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
3 Kašíková Tereza 2004 PISPIS
4 Vodičková Klára 2004 SPASPA
5 Samcová Veronika 2004 ZBRZBR
6 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
7 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
8 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
9 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
10 Kusovská Adéla 2003 USKUSK
11 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
12 Sovová Barbora 2005 USKUSK
13 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
14 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
15 Davidová Veronika 2004 CERCER
16 Herzánová Lucie 2003 CERCER
17 Nováková Eliška 2004 CERCER
ID jízdy.: 37K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 CHOCHO
2 Husák Alexandr 2006 CHOCHO
3 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
4 Florián Jindřich 2006 DECDEC
5 Cíza David 2005 DECDEC
6 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
7 Zaitev Alexei 2005 KVSKVS
8 Podráský Richard 2006 ONVONV
9 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
10 Čajan Jakub 2006 PISPIS
11 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
12 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
13 Šimek Albert 2005 PRVPRV
14 Foukal Jan 2006 RKLRKL
15 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
16 Voráček Jaroslav 2006 SEDSED
17 Žaba Filip 2005 SHKSHK
18 Rödl Robert 2006 SHKSHK
19 Popelka Matyáš 2005 SOPSOP
20 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
21 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
22 Frolík Martin 2005 SPASPA
23 Nykl Michal 2005 SPASPA
24 Valla Jakub 2006 SPASPA
25 Chicevič Elian 2006 SPASPA
26 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
27 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
28 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
29 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
30 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
31 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
32 Šperka Štěpán 2006 OLOOLO
33 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
34 Růžička Václav 2006 FRMFRM
35 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
36 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
37 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
38 Hein Jakub 2006 PPLPPL
39 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
40 Heliš Daniel 2006 USKUSK
41 Hruška Šimon 2006 USKUSK
42 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
43 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
44 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
45 Reh Václav 2005 USKUSK
46 Dvořák Brutus 2006 ZAMZAM
47 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
48 Benešovský František 2006 PODPOD
49 Všetečka Jan 2006 TSETSE
50 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
51 Dušátko Jakub 2005 CERCER
52 Kliment Lukáš 2006 CERCER
ID jízdy.: 38C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Horáček Adam 2005 SOPSOP
2 Kot Artur 2005 SOPSOP
3 Kot Bartoloměj 2005 SOPSOP
4 Černošek Radim 2005 SLHSLH
5 Vituj František 2006 PISPIS
6 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
7 Novák Jan 2006 PRVPRV
8 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
9 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
10 Bouma Matyáš 2005 NYMNYM
11 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
12 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
13 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
14 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
15 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
16 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
17 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
18 Tichý Jan 2005 PPLPPL
19 Allas Olivier 2006 PPLPPL
20 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
21 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
22 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
23 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
24 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
25 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
26 Šišma Filip 2005 ZAMZAM
27 Malina Tomáš 2005 TSETSE
28 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
29 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
ID jízdy.: 41K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 CHOCHO
2 Husák Alexandr 2006 CHOCHO
3 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
4 Florián Jindřich 2006 DECDEC
5 Cíza David 2005 DECDEC
6 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
7 Zaitev Alexei 2005 KVSKVS
8 Podráský Richard 2006 ONVONV
9 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
10 Čajan Jakub 2006 PISPIS
11 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
12 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
13 Šimek Albert 2005 PRVPRV
14 Foukal Jan 2006 RKLRKL
15 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
16 Voráček Jaroslav 2006 SEDSED
17 Žaba Filip 2005 SHKSHK
18 Rödl Robert 2006 SHKSHK
19 Popelka Matyáš 2005 SOPSOP
20 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
21 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
22 Frolík Martin 2005 SPASPA
23 Nykl Michal 2005 SPASPA
24 Valla Jakub 2006 SPASPA
25 Chicevič Elian 2006 SPASPA
26 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
27 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
28 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
29 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
30 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
31 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
32 Šperka Štěpán 2006 OLOOLO
33 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
34 Růžička Václav 2006 FRMFRM
35 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
36 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
37 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
38 Hein Jakub 2006 PPLPPL
39 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
40 Heliš Daniel 2006 USKUSK
41 Hruška Šimon 2006 USKUSK
42 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
43 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
44 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
45 Reh Václav 2005 USKUSK
46 Dvořák Brutus 2006 ZAMZAM
47 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
48 Benešovský František 2006 PODPOD
49 Všetečka Jan 2006 TSETSE
50 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
51 Dušátko Jakub 2005 CERCER
52 Kliment Lukáš 2006 CERCER
ID jízdy.: 42C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Horáček Adam 2005 SOPSOP
2 Kot Artur 2005 SOPSOP
3 Kot Bartoloměj 2005 SOPSOP
4 Černošek Radim 2005 SLHSLH
5 Vituj František 2006 PISPIS
6 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
7 Novák Jan 2006 PRVPRV
8 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
9 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
10 Bouma Matyáš 2005 NYMNYM
11 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
12 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
13 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
14 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
15 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
16 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
17 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
18 Tichý Jan 2005 PPLPPL
19 Allas Olivier 2006 PPLPPL
20 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
21 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
22 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
23 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
24 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
25 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
26 Šišma Filip 2005 ZAMZAM
27 Malina Tomáš 2005 TSETSE
28 Hillebrant Stanislav 2005 NYMNYM
29 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
30 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
ID jízdy.: 43K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 Prouza Vojtěch 2006CHO CHOCHO
2 Florián Jindřich 2006 Šimek Albert 2005DEC PRVDEC PRV
3 Kunštár Jakub 2006 Růžička Václav 2006FRM FRMFRM
4 Hirsch Ondřej 2005 Kapoun Pavel 2005KOJ KOJKOJ
5 Kurťák Šimon 2005 Tejnora Štěpán 2005USK KVSKVS USK
6 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV ZBRONV ZBR
7 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
8 Hejda Štěpán 2006 Hein Jakub 2006PPL PPLPPL
9 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
10 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPARKL SPA
11 Jahoda Matouš 2006 Kerner Kryštof 2007SED SEDSED
12 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006SHK TSESHK TSE
13 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA SPA
14 Nykl Michal 2005 Reh Václav 2005SPA USKSPA USK
15 Heliš Daniel 2006 Čermák Ondřej 2006USK USKUSK
16 Stejskal Jan 2006 Dvořák Brutus 2006ZAM ZAMZAM
17 Večeř Karel 2005 Knoška Robert 2005ZBR ZBRZBR
18 Vašek Otakar 2005 Treybal Jonáš 2005ZBR ZBRZBR
19 Dušátko Jakub 2005 Kliment Lukáš 2006CER CERCER
ID jízdy.: 44C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Michajlík Filip 2006 Kocman Anthony 2006SHK HRAHRA SHK
2 Pinkas Šimon 2006 Kozel Tadeáš 2006NYM NYMNYM
3 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM NYMNYM
4 Vísner Ondřej 2006 Vyčítal Tomáš 2006PPL SHKPPL SHK
5 Tichý Jan 2005 Allas Olivier 2006PPL PPLPPL
6 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005PPL TSEPPL TSE
7 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
8 Hrádek Adam 2005 Pavlis Jakub 2005SEZ SEZSEZ
9 Černošek Radim 2005 Hovorka Matěj 2005SLH SEZSEZ SLH
10 Takáč Vojtěch 2006 Suchý Matěj 2006SEZ SEZSEZ
11 Horáček Adam 2005 Rašek Ondřej 2005SOP SKDSKD SOP
12 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005SOP SOPSOP
ID jízdy.: 47K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
2 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
3 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
4 Benková Štěpánka 2005 CHOCHO
5 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
6 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
7 Šulitková Kateřina 2005 DECDEC
8 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
9 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
10 Švábová Julie 2005 MODMOD
11 Válková Barbora 2006 NYMNYM
12 Hejcmanová Leona 2005 OLOOLO
13 Svozilová Petra 2005 OLOOLO
14 Bartáková Kateřina 2005 OLOOLO
15 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
16 Herzigová Natálie 2005 PISPIS
17 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
18 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
19 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
20 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
21 Antušová Ema 2005 SHKSHK
22 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
23 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
24 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
25 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
26 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
27 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
28 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
29 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
30 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
31 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
32 Kukačková Karolína 2005 UNLUNL
33 Schořová Johana 2005 UNLUNL
34 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
35 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
36 Sovová Barbora 2005 USKUSK
37 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
38 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
39 Řezníčková Veronika 2006 USKUSK
40 Barešová Judita 2005 USKUSK
41 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
42 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
43 Larischová Anežka 2006 ZAMZAM
44 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
45 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
46 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
47 Hojná Anežka 2005 CERCER
ID jízdy.: 49K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
3 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
4 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
5 Benková Štěpánka 2005 CHOCHO
6 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
7 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
8 Šulitková Kateřina 2005 DECDEC
9 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
10 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
11 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
12 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
13 Švábová Julie 2005 MODMOD
14 Válková Barbora 2006 NYMNYM
15 Hejcmanová Leona 2005 OLOOLO
16 Svozilová Petra 2005 OLOOLO
17 Bartáková Kateřina 2005 OLOOLO
18 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
19 Herzigová Natálie 2005 PISPIS
20 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
21 Bočková Evelína 2006 PISPIS
22 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
23 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
24 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
25 Antušová Ema 2005 SHKSHK
26 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
27 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
28 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
29 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
30 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
31 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
32 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
33 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
34 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
35 Kukačková Karolína 2005 UNLUNL
36 Schořová Johana 2005 UNLUNL
37 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
38 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
39 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
40 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
41 Řezníčková Veronika 2006 USKUSK
42 Barešová Judita 2005 USKUSK
43 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
44 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
45 Larischová Anežka 2006 ZAMZAM
46 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
47 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
ID jízdy.: 50K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Ludmila 2005CHO CHOCHO
2 Pavlisová Štěpánka 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
3 Brabcová Barbora 2006 Larischová Anežka 2006CHO ZAMCHO ZAM
4 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005OLO LSBLSB OLO
5 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005MOD MODMOD
6 Válková Barbora 2006 Tettingerová Tereza 2005NYM NYMNYM
7 Hejcmanová Leona 2005 Zdráhalová Tereza 2005OLO HRAOLO HRA
8 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006HRA ONVONV HRA
9 Kropáčková Ema 2006 Bočková Evelína 2006PIS PISPIS
10 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SED SEDSED
11 Hojná Anežka 2005 Lekešová Dominika 2005CER SLHSLH CER
12 Sýkorová Helena 2006 Tmejová Tereza 2006SPA SPASPA
13 Neužilová Jitka 2006 Mihalová Silvie 2006SPA USKSPA USK
14 Blechová Kateřina 2005 Kleinová Štěpánka 2005TYN TYNTYN
15 Kukačková Karolína 2005 Schořová Johana 2005UNL UNLUNL
16 Voříšková Karolína 2006 Voříšková Veronika 2006VPL VPLVPL
17 Šulitková Kateřina 2005 Žáčková Barbora 2005DEC DECDEC
18 Humhalová Lucie 2006 Barešová Judita 2005USK USKUSK
19 Rokosová Barbora 2006 Řezníčková Veronika 2006USK USKUSK
20 Sovová Barbora 2005 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
ID jízdy.: 192K1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 CHOCHO
2 Husák Alexandr 2006 CHOCHO
3 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
4 Florián Jindřich 2006 DECDEC
5 Cíza David 2005 DECDEC
6 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
7 Růžička Václav 2006 FRMFRM
8 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
9 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
10 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
11 Zaitev Alexei 2005 KVSKVS
12 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
13 Šperka Štěpán 2006 OLOOLO
14 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
15 Podráský Richard 2006 ONVONV
16 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
17 Čajan Jakub 2006 PISPIS
18 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
19 Hein Jakub 2006 PPLPPL
20 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
21 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
22 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
23 Šimek Albert 2005 PRVPRV
24 Foukal Jan 2006 RKLRKL
25 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
26 Voráček Jaroslav 2006 SEDSED
27 Rödl Robert 2006 SHKSHK
28 Popelka Matyáš 2005 SOPSOP
29 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
30 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
31 Frolík Martin 2005 SPASPA
32 Nykl Michal 2005 SPASPA
33 Valla Jakub 2006 SPASPA
34 Chicevič Elian 2006 SPASPA
35 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
36 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
37 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
38 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
39 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
40 Heliš Daniel 2006 USKUSK
41 Hruška Šimon 2006 USKUSK
42 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
43 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
44 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
45 Reh Václav 2005 USKUSK
46 Dvořák Brutus 2006 ZAMZAM
47 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
48 Benešovský František 2006 PODPOD
49 Všetečka Jan 2006 TSETSE
50 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
51 Dušátko Jakub 2005 CERCER
52 Kliment Lukáš 2006 CERCER
ID jízdy.: 193C1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
2 Hillebrant Stanislav 2005 NYMNYM
3 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
4 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
5 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
6 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
7 Bouma Matyáš 2005 NYMNYM
8 Vituj František 2006 PISPIS
9 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
10 Tichý Jan 2005 PPLPPL
11 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
12 Allas Olivier 2006 PPLPPL
13 Novák Jan 2006 PRVPRV
14 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
15 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
16 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
17 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
18 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
19 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
20 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
21 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
22 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
23 Černošek Radim 2005 SLHSLH
24 Kot Artur 2005 SOPSOP
25 Kot Bartoloměj 2005 SOPSOP
26 Horáček Adam 2005 SOPSOP
27 Malina Tomáš 2005 TSETSE
28 Šišma Filip 2005 ZAMZAM
29 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
ID jízdy.: 410K4 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Ondřej 2005 Florián Jindřich 2006 Šimek Albert 2005 Kapoun Pavel 2005 KOJ DEC PRV KOJDEC
2 Kurťák Šimon 2005 Hruška Šimon 2006 Tejnora Štěpán 2005 Heliš Daniel 2006 USK USK KVS USKKVS
3 Csoma Jakub 2006 Podráský Richard 2006 Vičar Mikuláš 2006 Cícha Tomáš 2006 PRV ONV PRV ONVONV
4 Hirsch Ondřej 2005 Florián Jindřich 2006 Šimek Albert 2005 Kapoun Pavel 2005 KOJ DEC PRV KOJPRV
5 Csoma Jakub 2006 Podráský Richard 2006 Vičar Mikuláš 2006 Cícha Tomáš 2006 PRV ONV PRV ONVPRV
6 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006 Dušátko Jakub 2005 Kliment Lukáš 2006 SHK TSE CER CERSHK
7 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006 SPA SPA RKL SPASPA
8 Večeř Karel 2005 Souček Lukáš 2005 Knoška Robert 2005 Jahoda Matouš 2006 ZBR ZBR ZBR SEDZBR
9 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006 SPA SPA RKL SPARKL
10 Dumbrovský Vojtěch 2005 Šperka Štěpán 2006 Kunštár Jakub 2006 Růžička Václav 2006 OLO OLO FRM FRMFRM
11 Stejskal Jan 2006 Král Jakub 2006 Prouza Vojtěch 2006 Dvořák Brutus 2006 ZAM CHO CHO ZAMZAM
12 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006 Dušátko Jakub 2005 Kliment Lukáš 2006 SHK TSE CER CERTSE
13 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006 Dušátko Jakub 2005 Kliment Lukáš 2006 SHK TSE CER CERCER
ID jízdy.: 411K4 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Válková Barbora 2006 Schořová Johana 2005 Tettingerová Tereza 2005 Hojná Anežka 2005 NYM UNL NYM CERCER
2 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Štěpánka 2005 Pavlisová Ludmila 2005 Hajná Veronika 2005 CHO CHO CHO CHOCHO
3 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006 HRA ONVHRA
4 Sýkorová Helena 2006 Tmejová Tereza 2006 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005 SPA SPA OLO LSBLSB
5 Válková Barbora 2006 Schořová Johana 2005 Tettingerová Tereza 2005 Hojná Anežka 2005 NYM UNL NYM CERNYM
6 Hejcmanová Leona 2005 Zdráhalová Tereza 2005 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006 OLO HRA HRA ONVOLO
7 Blechová Kateřina 2005 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006 Kleinová Štěpánka 2005 TYN HRA ONV TYNONV
8 Sýkorová Helena 2006 Tmejová Tereza 2006 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005 SPA SPA OLO LSBSPA
9 Neužilová Jitka 2006 Mihalová Silvie 2006 Sovová Barbora 2005 Vaculíková Vendula 2006 SPA USK USK USKSPA
10 Blechová Kateřina 2005 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006 Kleinová Štěpánka 2005 TYN HRA ONV TYNTYN
11 Válková Barbora 2006 Schořová Johana 2005 Tettingerová Tereza 2005 Hojná Anežka 2005 NYM UNL NYM CERUNL
12 Humhalová Lucie 2006 Rokosová Barbora 2006 Řezníčková Veronika 2006 Barešová Judita 2005 USK USK USK USKUSK
13 Neužilová Jitka 2006 Mihalová Silvie 2006 Sovová Barbora 2005 Vaculíková Vendula 2006 SPA USK USK USKUSK
14 Voříšková Karolína 2006 Voříšková Veronika 2006 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006 VPL VPL SED SEDVPL
ID jízdy.: 759C4 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006 SOP SOP PRV PRVPRV
2 Vísner Ondřej 2006 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005 Vyčítal Tomáš 2006 PPL PPL TSE SHKPPL
3 Hrádek Adam 2005 Takáč Vojtěch 2006 Hovorka Matěj 2005 Pavlis Jakub 2005 SEZ SEZ SEZ SEZSEZ
4 Vísner Ondřej 2006 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005 Vyčítal Tomáš 2006 PPL PPL TSE SHKTSE
5 Pinkas Šimon 2006 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005 Hájek Tomáš 2005 NYM NYM NYM NYMNYM
ID jízdy.: 56K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vild Karel 2007 CHOCHO
2 Tonder Matěj 2007 DECDEC
3 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
4 Linc Štěpán 2008 DECDEC
5 Podzimek Adam 2008 DECDEC
6 Dvořák František 2008 DECDEC
7 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
8 Zíval Jakub 2007 DECDEC
9 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
10 Veselý Robert 2008 DECDEC
11 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
12 Musil Adam 2008 DECDEC
13 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
14 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
15 Adamec Filip 2007 JABJAB
16 Sýkora Matěj 2008 JABJAB
17 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
18 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
19 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
20 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
21 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
22 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
23 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
24 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
25 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
26 Slezák Cyril 2008 LSBLSB
27 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
28 Navrátil Robert 2007 MODMOD
29 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
30 Filip Lukáš 2007 OLOOLO
31 Uher Jan 2007 OLOOLO
32 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
33 Černohouz Kryštof 2008 OLOOLO
34 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
35 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
36 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
37 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
38 Trojek Jan 2007 ONVONV
39 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
40 Kortan Filip 2007 PISPIS
41 Herzig Alexandr 2007 PISPIS
42 Vituj Václav 2008 PISPIS
43 Smolík Jan 2008 PISPIS
44 Zagata Jáchym Jiří 2007 PISPIS
45 Zagata Prokop 2008 PISPIS
46 Kůs Filip 2007 SEDSED
47 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
48 Stárek Antonín 2007 SHKSHK
49 Fink Theodor 2007 SHKSHK
50 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
51 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
52 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
53 Foltin Jakub 2007 SHKSHK
54 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
55 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
56 Polák Dominik 2008 SKDSKD
57 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
58 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
59 Nykl Marek 2007 SPASPA
60 Novák Jonáš 2007 SPASPA
61 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
62 Mládek Jan 2008 TYNTYN
63 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
64 Klein Richard 2008 TYNTYN
65 Živný Cyril 2007 UNLUNL
66 Derynk Tomáš 2008 UNLUNL
67 Majer Petr 2007 UNLUNL
68 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
69 Šmída Antonín 2007 ZBRZBR
70 Ondráček Matěj 2008 ZBRZBR
71 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
72 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
73 Mach David 2008 ZBRZBR
74 Jech Karel 2007 ZBRZBR
75 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
76 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
77 Randuška Dominik 2008 ZBRZBR
78 Pavliňák Šimon 2008 ZBRZBR
79 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
80 Landsperský Tobiáš 2008 PPLPPL
81 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
82 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
83 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
84 Neumann Filipe 2008 USKUSK
85 Puš Ondřej 2008 USKUSK
86 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
87 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
88 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
89 Gerhát Josef 2008 ZAMZAM
90 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
91 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
92 Hončík Richard 2007 TSETSE
93 Houda Vítek 2007 TSETSE
94 Pudil Jan 2007 TSETSE
95 Řezáč Adam 2008 TSETSE
96 Kurka Štěpán 2008 PODPOD
97 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
98 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
99 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
100 Randáček Josef 2008 LIBLIB
101 Strážovský František 2008 LIBLIB
102 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
103 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
104 Hojný Václav 2008 CERCER
ID jízdy.: 57C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
2 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
3 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
4 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
5 Král Oliver 2008 KVSKVS
6 Nováček Martin 2007 TYNTYN
7 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
8 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
9 Keclík Jakub 2007 PISPIS
10 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
11 Němčák Jan 2007 PRVPRV
12 Bouma Viktor 2008 NYMNYM
13 Koula Adam 2007 NYMNYM
14 Škrob Marek 2007 NYMNYM
15 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
16 Knotek Daniel 2007 ONVONV
17 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
18 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
19 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
20 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
21 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
22 Tichý Michal 2007 PPLPPL
23 Soukup Filip 2007 PPLPPL
24 Calta Matěj 2007 PPLPPL
25 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
26 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
ID jízdy.: 58K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vild Karel 2007 Houda Vítek 2007CHO TSECHO TSE
2 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
3 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
4 Linc Štěpán 2008 Podzimek Adam 2008DEC DECDEC
5 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008DEC DECDEC
6 Zíval Jakub 2007 Kirschner Kryštof Jan 2007DEC DECDEC
7 Doležal Matyáš 2008 Musil Adam 2008DEC DECDEC
8 Fišer Břetislav 2008 Barabáš Ondřej 2008MOD FRMFRM MOD
9 Zhorela Ondřej 2008 Sýkora Matěj 2008JAB JABJAB
10 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
11 Chovanec Martin 2007 Havlíček Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
12 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAKOJ HRA
13 Šindel Jakub 2007 Kapoun Tomáš 2007SKD KOJKOJ SKD
14 Čermák Vojtěch 2008 Pogorelov Leonid 2008USK KVSKVS USK
15 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB SOP
16 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
17 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
18 Kůs Filip 2007 Černohouz Kryštof 2008SED OLOOLO SED
19 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007OLO OLOOLO
20 Hronek Mikuláš 2008 Valenta Štěpán 2007PDM OLOOLO PDM
21 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
22 Tischer Vojtěch 2008 Galuška Matyáš 2008ONV ONVONV
23 Kortan Filip 2007 Herzig Alexandr 2007PIS PISPIS
24 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
25 Stárek Antonín 2007 Ledecký Jakub 2007SHK SHKSHK
26 Fink Theodor 2007 Žaba Daniel 2008SHK SHKSHK
27 Foltin Jakub 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
28 Randuška Dominik 2008 Polák Dominik 2008ZBR SKDSKD ZBR
29 Exler Štěpán 2007 Ondra Mikuláš 2007ZAM SLHSLH ZAM
30 Nykl Marek 2007 Novák Jonáš 2007SPA SPASPA
31 Pudil Jan 2007 Hončík Richard 2007TSE TSETSE
32 Mládek Jan 2008 Klein Richard 2008TYN TYNTYN
33 Derynk Tomáš 2008 Majer Petr 2007UNL UNLUNL
34 Lošťák Prokop 2007 Kubíček Kryštof 2008USK ZBRUSK ZBR
35 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007USK USKUSK
36 Puš Ondřej 2008 Řezníček Jakub 2008USK USKUSK
37 Faltus Tomáš 2008 Gerhát Josef 2008ZAM ZAMZAM
38 Randuška Dominik 2008 ZBRZBR
39 Mikeš Michal 2007 Jech Karel 2007ZBR ZBRZBR
40 Šmída Antonín 2007 Kuncl Marek 2007ZBR ZBRZBR
41 Ondráček Matěj 2008 Bartek Matyáš 2007ZBR ZBRZBR
42 Bartek Vít 2008 Mach David 2008ZBR ZBRZBR
43 Treybal Jáchym 2008 Pavliňák Šimon 2008ZBR ZBRZBR
44 Kurka Štěpán 2008 Šimáň Vojtěch 2008POD PODPOD
45 Mašík Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008LIB LIBLIB
46 Randáček Josef 2008 Strážovský František 2008LIB LIBLIB
47 Zagata Jáchym Jiří 2007 Zagata Prokop 2008PIS PISPIS
48 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
ID jízdy.: 59C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Prokeš Antonín 2007 Zalubil Ondřej 2008KOJ ONVKOJ ONV
2 Hirsch Robin 2007 Němčák Jan 2007KOJ PRVKOJ PRV
3 Kraus Jan 2008 Král Oliver 2008ZVS KVSKVS ZVS
4 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008KVS KVSKVS
5 Koula Adam 2007 Škrob Marek 2007NYM NYMNYM
6 Žirovnický Jan 2008 Bouma Viktor 2008NYM NYMNYM
7 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
8 Procházka Ondřej 2008 Tichý Michal 2007TYN PPLPPL TYN
9 Soukup Filip 2007 Calta Matěj 2007PPL PPLPPL
10 Nováček Martin 2007 Příkopa Vít 2007TYN PRVPRV TYN
11 Takáč Jan 2008 Al-robai Hani 2008SEZ SEZSEZ
12 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007SLH SLHSLH
ID jízdy.: 62K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Bišická Linda 2007 CHOCHO
3 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
4 Svobodová Barbora 2007 CHOCHO
5 Janů Karolína 2008 CHOCHO
6 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
7 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
8 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
9 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
10 Blažková Barbora 2007 CHOCHO
11 Křížová Ester 2007 DECDEC
12 Válková Karolína 2008 DECDEC
13 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
14 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
15 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
16 Mašková Eliška 2008 JABJAB
17 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
18 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
19 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
20 Žáková Hana 2008 KADKAD
21 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
22 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
23 Mudrová Karla 2008 KADKAD
24 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
25 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
26 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
27 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
28 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
29 Šárová Ema 2008 LOBLOB
30 Honců Anna 2008 LSBLSB
31 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
32 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
33 Selucká Lucie 2008 MODMOD
34 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
35 Veselá Hana 2007 NYMNYM
36 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
37 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
38 Steinmetzová Kristina 2007 NYMNYM
39 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
40 Cigánková Markéta 2007 OLOOLO
41 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
42 Bočková Eliška 2007 ONVONV
43 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
44 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
45 Němčická Johana 2007 ONVONV
46 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
47 Kubátová Natálie 2008 PDMPDM
48 Csomová Laura 2008 PRVPRV
49 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
50 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
51 Divišová Adéla 2008 SEDSED
52 Knížková Eliška 2008 SEDSED
53 Mensová Hana 2008 SPASPA
54 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
55 Fischerová Simona 2008 SPASPA
56 Soukupová Anna 2008 SPASPA
57 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
58 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
59 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
60 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
61 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
62 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
63 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
64 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
65 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
66 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
67 Bednářová Matylda 2008 TSETSE
68 Křivská Julie 2008 TSETSE
69 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
70 Valsová Veronika 2007 TSETSE
71 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
72 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
73 Straková Karolína 2008 NYMNYM
74 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
ID jízdy.: 64K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Bišická Linda 2007 CHOCHO
3 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
4 Svobodová Barbora 2007 CHOCHO
5 Janů Karolína 2008 CHOCHO
6 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
7 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
8 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
9 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
10 Blažková Barbora 2007 CHOCHO
11 Křížová Ester 2007 DECDEC
12 Válková Karolína 2008 DECDEC
13 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
14 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
15 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
16 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
17 Mašková Eliška 2008 JABJAB
18 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
19 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
20 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
21 Žáková Hana 2008 KADKAD
22 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
23 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
24 Mudrová Karla 2008 KADKAD
25 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
26 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
27 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
28 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
29 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
30 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
31 Šárová Ema 2008 LOBLOB
32 Honců Anna 2008 LSBLSB
33 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
34 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
35 Selucká Lucie 2008 MODMOD
36 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
37 Veselá Hana 2007 NYMNYM
38 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
39 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
40 Straková Karolína 2008 NYMNYM
41 Steinmetzová Kristina 2007 NYMNYM
42 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
43 Cigánková Markéta 2007 OLOOLO
44 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
45 Bočková Eliška 2007 ONVONV
46 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
47 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
48 Němčická Johana 2007 ONVONV
49 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
50 Kubátová Natálie 2008 PDMPDM
51 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
52 Csomová Laura 2008 PRVPRV
53 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
54 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
55 Divišová Adéla 2008 SEDSED
56 Knížková Eliška 2008 SEDSED
57 Mensová Hana 2008 SPASPA
58 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
59 Fischerová Simona 2008 SPASPA
60 Soukupová Anna 2008 SPASPA
61 Valsová Veronika 2007 TSETSE
62 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
63 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
64 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
65 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
66 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
67 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
68 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
69 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
70 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
71 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
72 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
ID jízdy.: 65K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 Bišická Linda 2007CHO CHOCHO
2 Videmannová Tereza 2007 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
3 Svobodová Barbora 2007 Hajná Aneta 2007CHO CHOCHO
4 Janů Karolína 2008 Blažková Barbora 2007CHO CHOCHO
5 Dostálová Kateřina 2008 Falisová Tereza 2007CHO CHOCHO
6 Uhrová Karolína 2008 Válková Karolína 2008MOD DECDEC MOD
7 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007DEC DECDEC
8 Cigánková Markéta 2007 Pokludová Beáta 2007OLO FRMFRM OLO
9 Shánělová Karolína 2008 Žáková Vanda 2007TYN FRMFRM TYN
10 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008PRV HRAHRA PRV
11 Knížková Eliška 2008 Pospíšilová Rozárie 2008SED JABJAB SED
12 Mašková Eliška 2008 Sivaková Andrea 2007JAB JABJAB
13 Suchá Rebeka 2008 Podlipná Veronika 2007JAB JABJAB
14 Žáková Hana 2008 Podlipná Veronika 2007KAD JABKAD
15 Podhorná Eliška 2008 Rosolová Lenka 2007KAD KADKAD
16 Hybnerová Michaela 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
17 Selucká Lucie 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK MOD
18 Hastíková Julie 2007 Zendulková Klára 2007KOJ KOJKOJ
19 Svatošová Barbora 2008 Bílková Michaela 2008LIB PRVLIB PRV
20 Mádlíková Lucie 2007 Rochová Justýna 2007UNL LOBLOB UNL
21 Šárová Karolína 2008 Šárová Ema 2008UNL LOBLOB UNL
22 Honců Anna 2008 Babíčková Živa 2008LSB LSBLSB
23 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODMOD USK
24 Veselá Hana 2007 Steinmetzová Kristina 2007NYM NYMNYM
25 Kupcová Kristýna 2008 Ščuková Sára 2008NYM NYMNYM
26 Straková Karolína 2008 Hradilová Tereza 2008NYM NYMNYM
27 Pavlíčková Karolína 2008 Kotačková Karolína 2007ONV ONVONV
28 Bočková Eliška 2007 Červenáková Amálie 2007ONV ONVONV
29 Hegedüsová Lucie 2008 Kubátová Natálie 2008PDM PDMPDM
30 Vávrová Emanuela 2008 Divišová Adéla 2008SED SEDSED
31 Mensová Hana 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
32 Křivánková Agáta 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
33 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
34 Bednářová Matylda 2008 Křivská Julie 2008TSE TSETSE
35 Fléglová Alžběta 2007 Lošťáková Anna 2008USK USKUSK
36 Rejnová Anežka 2008 Rzymanová Veronika 2007ZBR ZBRZBR
37 Janotová Barbora 2008 Buršová Veronika 2008ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 202K1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tonder Matěj 2007 DECDEC
2 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
3 Linc Štěpán 2008 DECDEC
4 Podzimek Adam 2008 DECDEC
5 Dvořák František 2008 DECDEC
6 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
7 Zíval Jakub 2007 DECDEC
8 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
9 Veselý Robert 2008 DECDEC
10 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
11 Musil Adam 2008 DECDEC
12 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
13 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
14 Adamec Filip 2007 JABJAB
15 Sýkora Matěj 2008 JABJAB
16 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
17 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
18 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
19 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
20 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
21 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
22 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
23 Randáček Josef 2008 LIBLIB
24 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
25 Strážovský František 2008 LIBLIB
26 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
27 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
28 Slezák Cyril 2008 LSBLSB
29 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
30 Navrátil Robert 2007 MODMOD
31 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
32 Filip Lukáš 2007 OLOOLO
33 Uher Jan 2007 OLOOLO
34 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
35 Černohouz Kryštof 2008 OLOOLO
36 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
37 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
38 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
39 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
40 Trojek Jan 2007 ONVONV
41 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
42 Kortan Filip 2007 PISPIS
43 Herzig Alexandr 2007 PISPIS
44 Vituj Václav 2008 PISPIS
45 Smolík Jan 2008 PISPIS
46 Zagata Jáchym Jiří 2007 PISPIS
47 Zagata Prokop 2008 PISPIS
48 Kurka Štěpán 2008 PODPOD
49 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
50 Landsperský Tobiáš 2008 PPLPPL
51 Kůs Filip 2007 SEDSED
52 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
53 Stárek Antonín 2007 SHKSHK
54 Fink Theodor 2007 SHKSHK
55 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
56 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
57 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
58 Foltin Jakub 2007 SHKSHK
59 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
60 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
61 Polák Dominik 2008 SKDSKD
62 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
63 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
64 Nykl Marek 2007 SPASPA
65 Novák Jonáš 2007 SPASPA
66 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
67 Pudil Jan 2007 TSETSE
68 Řezáč Adam 2008 TSETSE
69 Houda Vítek 2007 TSETSE
70 Hončík Richard 2007 TSETSE
71 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
72 Mládek Jan 2008 TYNTYN
73 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
74 Klein Richard 2008 TYNTYN
75 Živný Cyril 2007 UNLUNL
76 Derynk Tomáš 2008 UNLUNL
77 Majer Petr 2007 UNLUNL
78 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
79 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
80 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
81 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
82 Puš Ondřej 2008 USKUSK
83 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
84 Neumann Filipe 2008 USKUSK
85 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
86 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
87 Gerhát Josef 2008 ZAMZAM
88 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
89 Šmída Antonín 2007 ZBRZBR
90 Ondráček Matěj 2008 ZBRZBR
91 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
92 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
93 Mach David 2008 ZBRZBR
94 Jech Karel 2007 ZBRZBR
95 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
96 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
97 Randuška Dominik 2008 ZBRZBR
98 Pavliňák Šimon 2008 ZBRZBR
99 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
100 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
101 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
102 Hojný Václav 2008 CERCER
ID jízdy.: 203C1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
2 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
3 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
4 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
5 Král Oliver 2008 KVSKVS
6 Nováček Martin 2007 TYNTYN
7 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
8 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
9 Keclík Jakub 2007 PISPIS
10 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
11 Němčák Jan 2007 PRVPRV
12 Bouma Viktor 2008 NYMNYM
13 Koula Adam 2007 NYMNYM
14 Škrob Marek 2007 NYMNYM
15 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
16 Knotek Daniel 2007 ONVONV
17 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
18 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
19 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
20 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
21 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
22 Tichý Michal 2007 PPLPPL
23 Soukup Filip 2007 PPLPPL
24 Calta Matěj 2007 PPLPPL
25 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
26 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
ID jízdy.: 412K4 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řezáč Adam 2008 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008 Řezníček Šimon 2008 TSE CER CER KADCER
2 Tonder Matěj 2007 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007 Kopecký Vojtěch 2007 DEC DEC UNL DECDEC
3 Dvořák František 2008 Kirschner Kryštof Jan 2007 Veselý Robert 2008 Musil Adam 2008 DEC DEC DEC DECDEC
4 Zhorela Ondřej 2008 Adamec Filip 2007 Barabáš Ondřej 2008 Sýkora Matěj 2008 JAB JAB FRM JABFRM
5 Zhorela Ondřej 2008 Adamec Filip 2007 Barabáš Ondřej 2008 Sýkora Matěj 2008 JAB JAB FRM JABJAB
6 Řezáč Adam 2008 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008 Řezníček Šimon 2008 TSE CER CER KADKAD
7 Čermák Vojtěch 2008 Pogorelov Leonid 2008 Puš Ondřej 2008 Neumann Filipe 2008 USK KVS USK USKKVS
8 Derynk Tomáš 2008 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007 Kerner Kryštof 2007 UNL LOB SOP SEDLOB
9 Tvrdoň Bruno 2007 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007 Janeček Patrik 2007 LSB OLO OLO LSBLSB
10 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007 Šindel Jakub 2007 Kapoun Tomáš 2007 ONV ONV SKD KOJONV
11 Tischer Vojtěch 2008 Galuška Matyáš 2008 Cmol Tomáš 2007 Trojek Jan 2007 ONV ONV ONV ONVONV
12 Fink Theodor 2007 Žaba Daniel 2008 Ledecký Jakub 2007 Jožák Matěj 2008 SHK SHK SHK SHKSHK
13 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007 Šindel Jakub 2007 Kapoun Tomáš 2007 ONV ONV SKD KOJSKD
14 Exler Štěpán 2007 Ondra Mikuláš 2007 Vild Karel 2007 Houda Vítek 2007 ZAM SLH CHO TSESLH
15 Exler Štěpán 2007 Ondra Mikuláš 2007 Vild Karel 2007 Houda Vítek 2007 ZAM SLH CHO TSETSE
16 Řezáč Adam 2008 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008 Řezníček Šimon 2008 TSE CER CER KADTSE
17 Tonder Adam 2004 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007 Kopecký Vojtěch 2007 DEC DEC UNL DECUNL
18 Derynk Tomáš 2008 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007 Kerner Kryštof 2007 UNL LOB SOP SEDUNL
19 Lošťák Prokop 2007 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007 Řezníček Jakub 2008 USK USK USK USKUSK
20 Čermák Vojtěch 2008 Pogorelov Leonid 2008 Puš Ondřej 2008 Neumann Filipe 2008 USK KVS USK USKUSK
21 Exler Štěpán 2007 Ondra Mikuláš 2007 Vild Karel 2007 Houda Vítek 2007 ZAM SLH CHO TSEZAM
22 Faltus Tomáš 2008 Hronek Mikuláš 2008 Gerhát Josef 2008 Zezulka Antonín 2008 ZAM PDM ZAM ZAMZAM
23 Mikeš Michal 2007 Šmída Antonín 2007 Jech Karel 2007 Kuncl Marek 2007 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
24 Ondráček Matěj 2008 Bartek Vít 2008 Kubíček Kryštof 2008 Mach David 2008 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
25 Zimčík Tomáš 2007 Nykl Marek 2007 Navrátil Robert 2007 Novák Jonáš 2007 MOD SPA MOD SPAMOD
ID jízdy.: 413K4 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 Bišická Linda 2007 Videmannová Tereza 2007 Stahlová Eva 2007 CHO CHO CHO CHOCHO
2 Uhrová Karolína 2008 Křížová Ester 2007 Válková Karolína 2008 Hlavatá Markéta 2007 MOD DEC DEC DECDEC
3 Cigánková Markéta 2007 Pokludová Beáta 2007 Selucká Lucie 2008 Žáková Vanda 2007 OLO FRM MOD FRMFRM
4 Knížková Eliška 2008 Mašková Eliška 2008 Sivaková Andrea 2007 Pospíšilová Rozárie 2008 SED JAB JAB JABJAB
5 Podhorná Eliška 2008 Hybnerová Michaela 2008 Mudrová Karla 2008 Rosolová Lenka 2007 KAD KAD KAD KADKAD
6 Mádlíková Lucie 2007 Šárová Karolína 2008 Rochová Justýna 2007 Šárová Ema 2008 UNL UNL LOB LOBLOB
7 Vávrová Emanuela 2008 Divišová Adéla 2008 Honců Anna 2008 Babíčková Živa 2008 SED SED LSB LSBLSB
8 Uhrová Karolína 2008 Křížová Ester 2007 Válková Karolína 2008 Hlavatá Markéta 2007 MOD DEC DEC DECMOD
9 Veselá Hana 2007 Kupcová Kristýna 2008 Ščuková Sára 2008 Steinmetzová Kristina 2007 NYM NYM NYM NYMNYM
10 Hastíková Julie 2007 Kotačková Karolína 2007 Červenáková Amálie 2007 Zendulková Klára 2007 KOJ ONV ONV KOJONV
11 Pavlíčková Karolína 2008 Bočková Eliška 2007 Neumanová Natálie 2008 Němčická Johana 2007 ONV ONV KKK ONVONV
12 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008 Svatošová Barbora 2008 Bílková Michaela 2008 PRV HRA LIB PRVPRV
13 Vávrová Emanuela 2008 Divišová Adéla 2008 Honců Anna 2008 Babíčková Živa 2008 SED SED LSB LSBSED
14 Mensová Hana 2008 Křivánková Agáta 2008 Fischerová Simona 2008 Soukupová Anna 2008 SPA SPA SPA SPASPA
15 Mádlíková Lucie 2007 Šárová Karolína 2008 Rochová Justýna 2007 Šárová Ema 2008 UNL UNL LOB LOBUNL
16 Valsová Veronika 2007 Činovcová Lucie 2007 Kadlečková Barbora 2007 Hanušová Zuzana 2007 TSE USK TSE MODUSK
17 Rejnová Anežka 2008 Rzymanová Veronika 2007 Janotová Barbora 2008 Buršová Veronika 2008 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
18 Valsová Veronika 2007 Činovcová Lucie 2007 Kadlečková Barbora 2007 Hanušová Zuzana 2007 TSE USK TSE MODTSE
19 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008 Svatošová Barbora 2008 Bílková Michaela 2008 PRV HRA LIB PRVHRA
ID jízdy.: 760C4 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 Král Oliver 2008 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008 ZVS KVS KVS KVSKVS
2 Koula Adam 2007 Žirovnický Jan 2008 Škrob Marek 2007 Bouma Viktor 2008 NYM NYM NYM NYMNYM
3 Knotek Daniel 2007 Prokeš Antonín 2007 Zálešák Lukáš 2007 Zalubil Ondřej 2008 ONV KOJ ONV ONVONV
4 Procházka Ondřej 2008 Tichý Michal 2007 Soukup Filip 2007 Calta Matěj 2007 TYN PPL PPL PPLPPL
5 Nováček Martin 2007 Hirsch Robin 2007 Příkopa Vít 2007 Němčák Jan 2007 TYN KOJ PRV PRVPRV
6 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007 Takáč Jan 2008 Al-robai Hani 2008 SLH SLH SEZ SEZSEZ
7 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007 Takáč Jan 2008 Al-robai Hani 2008 SLH SLH SEZ SEZSLH
8 Nováček Martin 2007 Hirsch Robin 2007 Příkopa Vít 2007 Němčák Jan 2007 TYN KOJ PRV PRVTYN
9 Procházka Ondřej 2008 Tichý Michal 2007 Soukup Filip 2007 Calta Matěj 2007 TYN PPL PPL PPLTYN

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 9 16x30=480 20x30=600 12x20=240 1320
CHO 26 2x40=80 15x30=450 34x30=1020 39x20=780 2330
DEC 22 7x40=280 6x30=180 13x30=390 58x20=1160 2010
DUP 18 45x40=1800 1800
FRM 5 10x30=300 13x20=260 560
HRA 5 15x30=450 8x20=160 610
JAB 8 3x40=120 31x20=620 740
KAD 8 5x30=150 25x20=500 650
KKK 1 4x20=80 80
KOJ 11 4x30=120 12x30=360 31x20=620 1100
KVS 8 9x30=270 8x30=240 17x20=340 850
LIB 8 11x30=330 17x20=340 670
LOB 3 14x20=280 280
LSB 7 5x30=150 22x20=440 590
MOD 8 6x30=180 25x20=500 680
NYM 28 3x40=120 24x30=720 40x30=1200 38x20=760 8x20=160 2960
OLO 10 19x30=570 18x20=360 930
ONV 26 23x30=690 21x30=630 53x20=1060 14x20=280 2660
PDM 3 10x20=200 200
PIS 18 2x40=80 14x30=420 13x30=390 20x20=400 2x20=40 1330
POD 4 3x30=90 8x20=160 250
PPL 17 4x40=160 9x30=270 31x30=930 17x20=340 12x20=240 1940
PRV 18 8x40=320 12x30=360 28x30=840 20x20=400 10x20=200 2120
RKL 2 3x30=90 6x30=180 270
SED 11 19x30=570 21x20=420 2x20=40 1030
SEZ 9 4x40=160 5x30=150 24x30=720 10x20=200 1230
SHK 13 4x30=120 21x30=630 24x20=480 1230
SKD 4 5x30=150 4x30=120 8x20=160 430
SLH 9 4x30=120 9x30=270 16x20=320 8x20=160 870
SOP 9 3x40=120 3x30=90 19x30=570 5x20=100 2x20=40 920
SPA 24 30x30=900 45x30=1350 24x20=480 2730
STE 2 2x30=60 2x20=40 100
TSE 11 13x30=390 34x20=680 1070
TYN 9 10x30=300 21x20=420 4x20=80 800
UNL 8 4x30=120 9x30=270 23x20=460 850
USK 49 46x40=1840 44x30=1320 55x30=1650 41x20=820 5630
VPL 2 8x30=240 240
ZAM 10 9x30=270 16x30=480 15x20=300 1050
ZBR 25 12x30=360 26x30=780 61x20=1220 2360
ZNO 1 3x40=120 120
ZVS 4 2x30=60 4x20=80 8x20=160 300
Na těchto závodech startuje 517 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 41 oddílů.
Startovné činí celkově 47890 Kč