Testy SCM - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 05.08.2021 22:10:57
Přihláška do: 04.05.2021
Datum závodu: 08.05. - 09.05.2021
Račice

ID jízdy.: 3C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kočandrlová Viktorie 2003 PPLPPL
2 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
3 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
4 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
5 Černotská Vendula 2006 SLHSLH
6 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
7 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
8 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
9 Studničková Klára 2005 ONVONV
10 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
ID jízdy.: 26K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
2 Humhal Jiří 2003 USKUSK
3 Lošťák Eduard 2004 USKUSK
4 Plhoň Jan 2004 USKUSK
5 Trnka Filip 2004 USKUSK
6 Valsa Radek 2003 USKUSK
7 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
8 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
9 Fulík Albert 2004 ZBRZBR
10 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
11 Termer Václav 2003 SPASPA
12 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
13 Jahoda Filip 2004 SPASPA
14 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
ID jízdy.: 27C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
2 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
3 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
4 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
5 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
6 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
7 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
8 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
ID jízdy.: 34K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
2 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
3 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
4 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
5 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
6 Samcová Veronika 2004 ZBRZBR
7 Herzánová Lucie 2003 CERCER
8 Zadražilová Anežka 2003 SPASPA
9 Vodičková Klára 2004 SPASPA
ID jízdy.: 41K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
2 Šimek Albert 2005 PRVPRV
3 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
4 Florián Jindřich 2006 DECDEC
5 Foukal Jan 2006 RKLRKL
6 Heliš Daniel 2006 USKUSK
7 Hruška Šimon 2006 USKUSK
8 Dvořák Brutus 2006 ZAMZAM
9 Král Jakub 2006 CHOCHO
10 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
11 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
12 Podráský Richard 2006 ONVONV
13 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
14 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
15 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
16 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
17 Valla Jakub 2006 SPASPA
18 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
ID jízdy.: 42C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
2 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
3 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
4 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
5 Novák Jan 2006 PRVPRV
6 Horáček Adam 2005 SOPSOP
7 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
8 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
9 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
10 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
11 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
12 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
13 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
14 Malina Tomáš 2005 TSETSE
ID jízdy.: 49K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
2 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
3 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
4 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
5 Schořová Johana 2005 UNLUNL
6 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
7 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
8 Sovová Barbora 2005 USKUSK
9 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
10 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
11 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
12 Válková Barbora 2006 NYMNYM
13 Hojná Anežka 2005 CERCER
14 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
15 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
16 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
17 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
18 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 2 1x30=30 1x30=30 60
CHO 7 2x30=60 5x30=150 210
DEC 1 1x30=30 30
HRA 1 1x30=30 30
KOJ 3 1x30=30 2x30=60 90
KVS 2 1x30=30 1x30=30 60
NYM 8 2x30=60 6x30=180 240
ONV 6 1x30=30 3x30=90 2x20=40 160
PPL 4 1x30=30 1x30=30 2x20=40 100
PRV 8 2x30=60 4x30=120 2x20=40 220
RKL 2 1x30=30 1x30=30 60
SED 3 3x30=90 90
SEZ 3 1x30=30 2x30=60 90
SHK 2 2x30=60 60
SLH 1 1x20=20 20
SOP 1 1x30=30 30
SPA 10 6x30=180 4x30=120 300
STE 1 1x30=30 30
TSE 1 1x30=30 30
TYN 1 1x20=20 20
UNL 2 1x30=30 1x30=30 60
USK 13 7x30=210 6x30=180 390
VPL 1 1x30=30 30
ZAM 2 1x30=30 1x30=30 60
ZBR 4 3x30=90 1x30=30 120
ZVS 2 2x20=40 40
Na těchto závodech startuje 117 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 26 oddílů.
Startovné činí celkově 2630 Kč