NZ RDS - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 06.08.2021 00:00:43
Přihláška do: 19.04.2021
Datum závodu: 22.04. - 24.04.2021
Račice

ID jízdy.: 7K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Remuta Jakub 2002 CHOCHO
2 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
3 Kulich Michal 2001 NYMNYM
4 Brabec Jakub 2001 DUPDUP
5 Davídek Pavel 1987 DUPDUP
6 Dostál Josef 1993 DUPDUP
7 Havel Daniel 1991 DUPDUP
8 Klemperer Otto 1997 DUPDUP
9 Kukačka Vilém 2000 DUPDUP
10 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
11 Nepraš Lukáš 1993 DUPDUP
12 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
13 Šlouf Radek 1994 DUPDUP
14 Špicar Jakub 1993 DUPDUP
15 Veselý Tomáš 1996 DUPDUP
16 Zadražil Lukáš 1999 DUPDUP
17 Macháček Jan 2002 DUPDUP
18 Zavřel Jakub 1996 USKUSK
19 Vorel Jan 2000 USKUSK
20 Záhora Josef 2001 USKUSK
21 Stejskal Jakub 1998 USKUSK
22 Procházka Vojtěch 1999 USKUSK
ID jízdy.: 8C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 DUPNYM
2 Počta Jan 1999 SPASPA
3 Fuksa Martin 1993 DUPDUP
4 Fuksa Petr 1998 DUPDUP
5 Kořínek Daniel 1998 DUPDUP
6 Zalubil Jiří 2000 DUPDUP
7 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
8 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
9 Minařík Jiří 2002 DUPDUP
10 Janda Tomáš 1992 USKUSK
11 Janda Filip 1999 USKUSK
ID jízdy.: 9K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Remuta Jakub 2002 Procházka Vojtěch 1999CHO USKCHO USK
2 Cerman Vladimír 2002 Novotný Lukáš 2002DEC USKDEC USK
3 Kukačka Vilém 2000 Vorel Jan 2000DUP USKDUP USK
4 Sobíšek Martin 1998 Mašek Ondřej 2000DUP DUPDUP
5 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001DUP DUPDUP
6 Veselý Tomáš 1996 Zavřel Jakub 1996DUP USKDUP USK
7 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002DUP DUPDUP
8 Stejskal Jakub 1998 Záhora Josef 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 10C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fuksa Martin 1993 Fuksa Petr 1998DUP DUPDUP
2 Zalubil Jiří 2000 Minařík Jiří 2002DUP DUPDUP
3 Nováček Vojtěch 2001 Hrabal Antonín 1999DUP DUPDUP
4 Janda Tomáš 1992 Janda Filip 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 11K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Remuta Jakub 2002 CHOCHO
2 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
3 Kulich Michal 2001 NYMNYM
4 Brabec Jakub 2001 DUPDUP
5 Davídek Pavel 1987 DUPDUP
6 Dostál Josef 1993 DUPDUP
7 Havel Daniel 1991 DUPDUP
8 Klemperer Otto 1997 DUPDUP
9 Kukačka Vilém 2000 DUPDUP
10 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
11 Nepraš Lukáš 1993 DUPDUP
12 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
13 Sobíšek Tomáš 2001 DUPDUP
14 Šlouf Radek 1994 DUPDUP
15 Špicar Jakub 1993 DUPDUP
16 Veselý Tomáš 1996 DUPDUP
17 Macháček Jan 2002 DUPDUP
18 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
19 Zavřel Jakub 1996 USKUSK
20 Novotný Lukáš 2002 USKUSK
21 Vorel Jan 2000 USKUSK
22 Záhora Josef 2001 USKUSK
23 Stejskal Jakub 1998 USKUSK
24 Procházka Vojtěch 1999 USKUSK
ID jízdy.: 12C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 DUPNYM
2 Počta Jan 1999 SPASPA
3 Fuksa Martin 1993 DUPDUP
4 Dvořák Filip 1988 DUPDUP
5 Fuksa Petr 1998 DUPDUP
6 Kořínek Daniel 1998 DUPDUP
7 Zalubil Jiří 2000 DUPDUP
8 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
9 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
10 Minařík Jiří 2002 DUPDUP
11 Janda Tomáš 1992 USKUSK
12 Janda Filip 1999 USKUSK
ID jízdy.: 13K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Remuta Jakub 2002 Procházka Vojtěch 1999CHO USKCHO USK
2 Cerman Vladimír 2002 Novotný Lukáš 2002DEC USKDEC USK
3 Kukačka Vilém 2000 Vorel Jan 2000DUP USKDUP USK
4 Sobíšek Martin 1998 Mašek Ondřej 2000DUP DUPDUP
5 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001DUP DUPDUP
6 Havel Daniel 1991 Špicar Jakub 1993DUP DUPDUP
7 Veselý Tomáš 1996 Zavřel Jakub 1996DUP USKDUP USK
8 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002DUP DUPDUP
9 Stejskal Jakub 1998 Záhora Josef 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 14C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fuksa Martin 1993 Fuksa Petr 1998DUP DUPDUP
2 Zalubil Jiří 2000 Minařík Jiří 2002DUP DUPDUP
3 Nováček Vojtěch 2001 Hrabal Antonín 1999DUP DUPDUP
4 Janda Tomáš 1992 Janda Filip 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 17K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 DECDEC
2 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
3 Štemberková Zuzana 1999 DUPDUP
4 Galádová Barbora 2002 DUPDUP
5 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
6 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
7 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
8 Telská Viktorie 1999 USKUSK
9 Zárubová Kateřina 2001 USKUSK
10 Hermély Gabriela 2002 PRVUSK
ID jízdy.: 18K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 Hermély Gabriela 2002DEC PRVDEC USK
2 Sobíšková Štěpánka 2001 Galádová Barbora 2002DUP DUPDUP
3 Betlachová Eliška 1998 Betlachová Barbora 2001USK USKUSK
4 Zárubová Kateřina 2001 Paloudová Anežka 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 19K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 DECDEC
2 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
3 Štemberková Zuzana 1999 DUPDUP
4 Galádová Barbora 2002 DUPDUP
5 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
6 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
7 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
8 Telská Viktorie 1999 USKUSK
9 Zárubová Kateřina 2001 USKUSK
10 Hermély Gabriela 2002 PRVUSK
ID jízdy.: 20K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 Hermély Gabriela 2002DEC PRVDEC USK
2 Sobíšková Štěpánka 2001 Galádová Barbora 2002DUP DUPDUP
3 Betlachová Eliška 1998 Betlachová Barbora 2001USK USKUSK
4 Zárubová Kateřina 2001 Paloudová Anežka 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 172K1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
2 Kulich Michal 2001 NYMNYM
3 Davídek Pavel 1987 DUPDUP
4 Dostál Josef 1993 DUPDUP
5 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
6 Sobíšek Tomáš 2001 DUPDUP
7 Špicar Jakub 1993 DUPDUP
8 Novotný Lukáš 2002 USKUSK
ID jízdy.: 173C1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 DUPNYM
2 Počta Jan 1999 SPASPA
3 Dlouhý Jan 1992 TYNTYN
4 Fuksa Martin 1993 DUPDUP
5 Dvořák Filip 1988 DUPDUP
6 Fuksa Petr 1998 DUPDUP
7 Kořínek Daniel 1998 DUPDUP
8 Zalubil Jiří 2000 DUPDUP
9 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
10 Minařík Jiří 2002 DUPDUP
11 Janda Tomáš 1992 USKUSK
12 Březina Jakub 1993 USKUSK
13 Janda Filip 1999 USKUSK
ID jízdy.: 174K2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Cerman Vladimír 2002 Novotný Lukáš 2002DEC USKDEC USK
2 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001DUP DUPDUP
3 Havel Daniel 1991 Špicar Jakub 1993DUP DUPDUP
4 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002DUP DUPDUP
5 Stejskal Jakub 1998 Záhora Josef 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 175C2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fuksa Martin 1993 Fuksa Petr 1998DUP DUPDUP
2 Zalubil Jiří 2000 Minařík Jiří 2002DUP DUPDUP
3 Nováček Vojtěch 2001 Hrabal Antonín 1999DUP DUPDUP
4 Janda Tomáš 1992 Březina Jakub 1993USK USKUSK
ID jízdy.: 176C1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malíková Martina 1999 DUPDUP
2 Veverková Alžběta 2001 USKUSK
3 Krausová Alena 2002 USKUSK
ID jízdy.: 177C2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zetek Jana 1991 Řáhová Denisa 2001DUP DUPDUP
2 Krausová Alena 2002 Veverková Alžběta 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 178K1 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 DECDEC
2 Galádová Barbora 2002 DUPDUP
3 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
4 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
5 Telská Viktorie 1999 USKUSK
6 Zárubová Kateřina 2001 USKUSK
ID jízdy.: 180K2 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 Hermély Gabriela 2002DEC PRVDEC USK
2 Sobíšková Štěpánka 2001 Galádová Barbora 2002DUP DUPDUP
3 Betlachová Eliška 1998 Betlachová Barbora 2001USK USKUSK
4 Zárubová Kateřina 2001 Paloudová Anežka 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 360K1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Davídek Pavel 1987 DUPDUP
2 Dostál Josef 1993 DUPDUP
3 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
4 Zadražil Lukáš 1999 DUPDUP
5 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
6 Sobíšek Tomáš 2001 DUPDUP
7 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
8 Novotný Lukáš 2002 USKUSK
ID jízdy.: 361C1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Počta Jan 1999 SPASPA
2 Dlouhý Jan 1992 TYNTYN
3 Zalubil Jiří 2000 DUPDUP
4 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
5 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
6 Minařík Jiří 2002 DUPDUP
7 Březina Jakub 1993 USKUSK
ID jízdy.: 362K1 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 DECDEC
2 Štemberková Zuzana 1999 DUPDUP
3 Galádová Barbora 2002 DUPDUP
4 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
5 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
6 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
7 Telská Viktorie 1999 USKUSK
8 Zárubová Kateřina 2001 USKUSK
9 Hermély Gabriela 2002 PRVUSK
ID jízdy.: 363C1 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malíková Martina 1999 DUPDUP
2 Veverková Alžběta 2001 USKUSK
3 Krausová Alena 2002 USKUSK
ID jízdy.: 532C1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zetek Jana 1991 DUPDUP
2 Řáhová Denisa 2001 DUPDUP
3 Malíková Martina 1999 DUPDUP
4 Veverková Alžběta 2001 USKUSK
5 Krausová Alena 2002 USKUSK
ID jízdy.: 533C2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zetek Jana 1991 Řáhová Denisa 2001DUP DUPDUP
2 Krausová Alena 2002 Veverková Alžběta 2001USK USKUSK

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CHO 1 4x40=160 160
DEC 2 13x40=520 520
DUP 31 136x40=5440 5440
NYM 1 3x40=120 120
PRV 1 6x40=240 240
SPA 1 4x40=160 160
TYN 1 2x40=80 80
USK 16 83x40=3320 3320
Na těchto závodech startuje 62 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 8 oddílů.
Startovné činí celkově 10040 Kč