Český pohár benjamínků - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 05.08.2021 22:46:29
Přihláška do: 02.06.2021
Datum závodu: 05.06. - 06.06.2021
Chomutov, Kamencové jezero

ID jízdy.: 224K2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
2 Karel Matyáš 2012 Kopeček Jaromír 2011CER CERCER
3 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
4 Lindauer Dan 2011 Mikolanda Tomáš 2011KKK CHOCHO KKK
5 Sýkora Sebastian 2010 Slánský Jakub 2010DEC DECDEC
6 Florián Michal 2011 Poddubnyi Nykyta 2010DEC DECDEC
7 Musil Jakub 2011 Rubeš Šimon 2011DEC DECDEC
8 Málek František 2010 Kremla Jakub 2010DEC DECDEC
9 Vais Václav 2010 JABJAB
10 Vaňas Mikuláš 2011 Řezáč Tomáš 2011KKK TSEKKK TSE
11 Baier Samuel 2011 Svatoš Filip 2010LIB LIBLIB
12 Šára Petr 2010 Šulc Filip 2011LOB LOBLOB
13 Zimčík Martin 2011 Ballay Jakub 2011MOD MODMOD
14 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
15 Šedivý Matěj 2010 Ballay Rastislav 2010MOD MODMOD
16 Šedivý Šimon 2010 Kristan Boris 2011MOD MODMOD
17 Kloza Richard 2010 Plešner Vít 2010MOD MODMOD
18 Vituj Antonín 2010 Janda Jan 2011PIS PISPIS
19 Horníček Hubert 2010 Vích Jiří 2010POD PODPOD
20 Hein Ondřej 2010 Racek David 2010PPL PPLPPL
21 Scheck Liam 2010 Řezníček Josef 2011PPL PPLPPL
22 Kříž Alex 2010 Kerner Štěpán 2010SED SEDSED
23 Kašpar Oliver 2010 Smutný Václav 2010SHK SHKSHK
24 Hladík Jonáš 2011 Jerman František 2011SHK SHKSHK
25 Kurťák Jakub 2011 Svoboda Filip 2011SKD SKDSKD
26 Houda Hynek 2010 Hes Václav 2011TSE TSETSE
27 Faktor Tadeáš 2010 Andrle Tomáš 2010TSE TSETSE
28 Ryska Matyáš 2010 Hruška Alexander 2011TYN TYNTYN
29 Mádlík Martin 2010 Majer Lukáš 2010UNL UNLUNL
30 Šolc Jáchym 2011 Horký Šimon 2011UNL UNLUNL
31 Havlat Matyáš 2010 Novák Ondřej 2010UNL UNLUNL
32 Vojík Filip 2010 David Matyáš 2012ZBR ZBRZBR
33 Stránský Jakub 2011 Hubálek Radim 2011ZVS ZVSZVS
34 Neumann Daniel 2010 Vít Lesian 2010USK USKUSK
35 Březík Antonín 2011 Lošťák Jan 2011USK USKUSK
36 Neužil Vojtěch 2010 Černý František 2010SPA SPASPA
ID jízdy.: 225C2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žirovnický Štěpán 2010 Komora Jan 2010NYM NYMNYM
ID jízdy.: 230K2 bky - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malinová Kateřina 2011 Štemberková Berenika 2010CER CHOCER CHO
2 Bromová Rozálie 2010 Pavlišová Vendula 2010DEC DECDEC
3 Kofroňová Karolína 2011 Šteflová Markéta 2010DEC DECDEC
4 Košnarová Anna 2010 Mikešová Anna 2010SEZ KADKAD SEZ
5 Hartmannová Eliška 2011 Zubková Eliška 2011ZVS KKKKKK ZVS
6 Krausová Barbora 2010 Alexová Denisa 2010ZVS KKKKKK ZVS
7 Vodochodská Elen 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
8 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD
9 Šimáňová Jolana 2011 Svrčinová Amelie 2010POD PODPOD
10 Matějková Alexandra 2010 Kučerová Šárka 2011PPL PPLPPL
11 Řáhová Dominika 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
12 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
13 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
14 Košíková Barbora 2011 Vodičková Josefina 2011SPA SPASPA
15 Kadlečková Eva 2010 Janíčková Alice 2011TSE TSETSE
16 Rysková Natálie 2011 Derynková Tereza 2010UNL UNLUNL
17 Veselá Ester 2012 Fibigrová Julie 2011USK USKUSK
18 Viesnerová Laura 2010 Suchá Agáta 2011USK USKUSK
19 Janotová Darina 2011 Burešová Soňa 2010ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 756K2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
2 Karel Matyáš 2012 Kopeček Jaromír 2011CER CERCER
3 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
4 Lindauer Dan 2011 Mikolanda Tomáš 2011KKK CHOCHO KKK
5 Sýkora Sebastian 2010 Slánský Jakub 2010DEC DECDEC
6 Florián Michal 2011 Poddubnyi Nykyta 2010DEC DECDEC
7 Musil Jakub 2011 Rubeš Šimon 2011DEC DECDEC
8 Málek František 2010 Kremla Jakub 2010DEC DECDEC
9 Vais Václav 2010 JABJAB
10 Vaňas Mikuláš 2011 Řezáč Tomáš 2011KKK TSEKKK TSE
11 Baier Samuel 2011 Svatoš Filip 2010LIB LIBLIB
12 Šára Petr 2010 Šulc Filip 2011LOB LOBLOB
13 Zimčík Martin 2011 Ballay Jakub 2011MOD MODMOD
14 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
15 Šedivý Matěj 2010 Ballay Rastislav 2010MOD MODMOD
16 Šedivý Šimon 2010 Kristan Boris 2011MOD MODMOD
17 Kloza Richard 2010 Plešner Vít 2010MOD MODMOD
18 Vituj Antonín 2010 Janda Jan 2011PIS PISPIS
19 Hein Ondřej 2010 Racek David 2010PPL PPLPPL
20 Scheck Liam 2010 Řezníček Josef 2011PPL PPLPPL
21 Kříž Alex 2010 Kerner Štěpán 2010SED SEDSED
22 Kašpar Oliver 2010 Smutný Václav 2010SHK SHKSHK
23 Hladík Jonáš 2011 Jerman František 2011SHK SHKSHK
24 Kurťák Jakub 2011 Svoboda Filip 2011SKD SKDSKD
25 Houda Hynek 2010 Hes Václav 2011TSE TSETSE
26 Faktor Tadeáš 2010 Andrle Tomáš 2010TSE TSETSE
27 Ryska Matyáš 2010 Hruška Alexander 2011TYN TYNTYN
28 Mádlík Martin 2010 Majer Lukáš 2010UNL UNLUNL
29 Havlat Matyáš 2010 Novák Ondřej 2010UNL UNLUNL
30 Říha František 2011 Horký Šimon 2011UNL UNLUNL
31 Vojík Filip 2010 David Matyáš 2012ZBR ZBRZBR
32 Stránský Jakub 2011 Hubálek Radim 2011ZVS ZVSZVS
33 Neumann Daniel 2010 Vít Lesian 2010USK USKUSK
34 Vařenka Filip 2010 Brožík Matěj 2010SPA SPASPA
35 Neužil Vojtěch 2010 Černý František 2010SPA SPASPA
ID jízdy.: 757C2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 758K2 bky - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malinová Kateřina 2011 Štemberková Berenika 2010CER CHOCER CHO
2 Bromová Rozálie 2010 Pavlišová Vendula 2010DEC DECDEC
3 Kofroňová Karolína 2011 Šteflová Markéta 2010DEC DECDEC
4 Košnarová Anna 2010 Mikešová Anna 2010SEZ KADKAD SEZ
5 Hartmannová Eliška 2011 Zubková Eliška 2011ZVS KKKKKK ZVS
6 Krausová Barbora 2010 Alexová Denisa 2010ZVS KKKKKK ZVS
7 Vodochodská Elen 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
8 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD MOD
9 Matějková Alexandra 2010 Kučerová Šárka 2011PPL PPLPPL
10 Řáhová Dominika 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
11 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
12 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
13 Košíková Barbora 2011 Vodičková Josefina 2011SPA SPASPA
14 Kadlečková Eva 2010 Janíčková Alice 2011TSE TSETSE
15 Rysková Natálie 2011 Derynková Tereza 2010UNL UNLUNL
16 Janotová Darina 2011 Burešová Soňa 2010ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 72K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 CERCER
2 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
3 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
4 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
5 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
6 Doležal Petr 2009 CHOCHO
7 Metlička Jan 2009 CHOCHO
8 Liška Matěj 2009 CHOCHO
9 Davídek Miroslav 2009 CHOCHO
10 Štulík Kryštof 2009 DECDEC
11 Haluza Marek 2009 DECDEC
12 Novotný Lukáš 2009 DECDEC
13 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
14 Čech David 2009 KKKKKK
15 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
16 Nikl Adam 2009 LIBLIB
17 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
18 Guida Alessandro 2009 LIBLIB
19 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
20 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
21 Šulc Jan 2009 LOBLOB
22 Kolesa Filip 2009 MODMOD
23 Vaverka Matyáš 2009 PISPIS
24 Martínek Daniel 2009 PODPOD
25 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
26 Granát Jonáš 2009 PODPOD
27 Havel Vít 2009 PPLPPL
28 Voráček Matěj 2009 SEDSED
29 Holub Ondřej 2009 SEDSED
30 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
31 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
32 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
33 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
34 Suk David 2009 SPASPA
35 O`connell Maxim 2009 SPASPA
36 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
37 Řehoř Filip 2009 TYNTYN
38 Smělý Jaroslav 2009 TYNTYN
39 Buneš Lukáš 2009 TYNTYN
40 Mikulka Jan 2009 UNLUNL
41 Taške Adam 2009 UNLUNL
42 Pokorný Šimon 2009 UNLUNL
43 Janouš Jakub 2009 USKUSK
44 Larisch Jakub 2009 ZAMZAM
45 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
46 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
47 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
48 Křivský David 2009 USKUSK
49 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
ID jízdy.: 73C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
2 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
3 Kučera Radek 2009 PPLPPL
4 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 74K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 Vrátný Tomáš 2009CER CERCER
2 Jarolík Daniel 2009 Chovanec Mikuláš 2009CHE CHECHE
3 Klouda Matyáš 2009 Doležal Petr 2009TYN CHOCHO TYN
4 Metlička Jan 2009 Bezděka Vojta 2010CHO CHOCHO
5 Liška Matěj 2009 Davídek Miroslav 2009CHO CHOCHO
6 Štulík Kryštof 2009 Novotný Lukáš 2009DEC DECDEC
7 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
8 Nikl Adam 2009 LIBLIB
9 Sulovský Jáchym 2009 Guida Alessandro 2009LIB LIBLIB
10 Beránek Ondřej 2009 Čermák Jakub 2009LOB LOBLOB
11 Janouš Jakub 2009 Šulc Jan 2009USK LOBLOB USK
12 Kolesa Filip 2009 Nedvěd Matouš 2009MOD MODMOD
13 Martínek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDPOD SED
14 Lebduška Matěj 2009 Granát Jonáš 2009POD PODPOD
15 Kučera Radek 2009 Havel Vít 2009PPL PPLPPL
16 Voráček Matěj 2009 SEDSED
17 Larisch Jakub 2009 Kverka Matěj 2009ZAM SHKSHK ZAM
18 Kincl Jáchym 2009 Svoboda Josef 2009SKD SKDSKD
19 Čížek Tobiáš 2009 Suk David 2009SPA SPASPA
20 Smělý Jaroslav 2009 Buneš Lukáš 2009TYN TYNTYN
21 Mikulka Jan 2009 Pokorný Šimon 2009UNL UNLUNL
22 Dolejš Filip 2009 Šmida Vít 2010ZBR ZBRZBR
23 Bříza Patrik 2009 Stránský Tomáš 2009ZVS ZVSZVS
24 Křivský David 2009 Plhoň Antonín 2009USK USKUSK
25 Legner Albert 2011 Hůlka Pavel 2009USK USKUSK
ID jízdy.: 75C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 2009 Schorný František 2009NYM NYMNYM
2 Mohaupt Matyáš 2009 Krejčí Matyáš 2010SEZ SEZSEZ
3 Bříza Patrik 2009 Kučera Radek 2009ZVS PPLZVS PPL
ID jízdy.: 76K1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 CERCER
2 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
3 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
4 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
5 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
6 Doležal Petr 2009 CHOCHO
7 Metlička Jan 2009 CHOCHO
8 Liška Matěj 2009 CHOCHO
9 Davídek Miroslav 2009 CHOCHO
10 Štulík Kryštof 2009 DECDEC
11 Haluza Marek 2009 DECDEC
12 Novotný Lukáš 2009 DECDEC
13 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
14 Čech David 2009 KKKKKK
15 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
16 Nikl Adam 2009 LIBLIB
17 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
18 Guida Alessandro 2009 LIBLIB
19 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
20 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
21 Šulc Jan 2009 LOBLOB
22 Kolesa Filip 2009 MODMOD
23 Vaverka Matyáš 2009 PISPIS
24 Martínek Daniel 2009 PODPOD
25 Havel Vít 2009 PPLPPL
26 Voráček Matěj 2009 SEDSED
27 Holub Ondřej 2009 SEDSED
28 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
29 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
30 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
31 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
32 Suk David 2009 SPASPA
33 O`connell Maxim 2009 SPASPA
34 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
35 Řehoř Filip 2009 TYNTYN
36 Smělý Jaroslav 2009 TYNTYN
37 Buneš Lukáš 2009 TYNTYN
38 Mikulka Jan 2009 UNLUNL
39 Taške Adam 2009 UNLUNL
40 Pokorný Šimon 2009 UNLUNL
41 Janouš Jakub 2009 USKUSK
42 Larisch Jakub 2009 ZAMZAM
43 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
44 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
45 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
46 Křivský David 2009 USKUSK
47 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
48 Jiroušek Tobiáš Samuel 2009 PISPIS
ID jízdy.: 77C1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
2 Kučera Radek 2009 PPLPPL
3 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 78K2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 Vrátný Tomáš 2009CER CERCER
2 Klouda Matyáš 2009 Doležal Petr 2009TYN CHOCHO TYN
3 Metlička Jan 2009 Bezděka Vojta 2010CHO CHOCHO
4 Liška Matěj 2009 Davídek Miroslav 2009CHO CHOCHO
5 Štulík Kryštof 2009 Haluza Marek 2009DEC DECDEC
6 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
7 Nikl Adam 2009 LIBLIB
8 Sulovský Jáchym 2009 Guida Alessandro 2009LIB LIBLIB
9 Beránek Ondřej 2009 Čermák Jakub 2009LOB LOBLOB
10 Janouš Jakub 2009 Šulc Jan 2009USK LOBLOB USK
11 Kolesa Filip 2009 Nedvěd Matouš 2009MOD MODMOD
12 Martínek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDPOD SED
13 Kučera Radek 2009 Havel Vít 2009PPL PPLPPL
14 Voráček Matěj 2009 SEDSED
15 Larisch Jakub 2009 Kverka Matěj 2009ZAM SHKSHK ZAM
16 Kincl Jáchym 2009 Svoboda Josef 2009SKD SKDSKD
17 Čížek Tobiáš 2009 Suk David 2009SPA SPASPA
18 Smělý Jaroslav 2009 Buneš Lukáš 2009TYN TYNTYN
19 Mikulka Jan 2009 Pokorný Šimon 2009UNL UNLUNL
20 Dolejš Filip 2009 Šmida Vít 2010ZBR ZBRZBR
21 Bříza Patrik 2009 Stránský Tomáš 2009ZVS ZVSZVS
22 Křivský David 2009 Plhoň Antonín 2009USK USKUSK
23 Lošťák Jan 2011 Hůlka Pavel 2009USK USKUSK
24 Vaverka Matyáš 2009 Jiroušek Tobiáš Samuel 2009PIS PISPIS
ID jízdy.: 83K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Seifrtová Aneta 2009 CHECHE
2 Knapková Eliška 2009 CHECHE
3 Fialová Markéta 2009 CHECHE
4 Průšová Julie 2009 CHOCHO
5 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
6 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
7 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
8 Zelinková Ema 2009 DECDEC
9 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
10 Kubová Dorka 2009 KADKAD
11 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
12 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
13 Poláková Františka 2009 LOBLOB
14 Cimlová Johana 2009 NYMNYM
15 Maršíková Marie 2009 NYMNYM
16 Fadrhoncová Tereza 2009 NYMNYM
17 Sklenářová Anna 2009 NYMNYM
18 Pěkná Laura 2009 NYMNYM
19 Prokešová Johana 2009 NYMNYM
20 Blažková Amálie 2009 PISPIS
21 Jindrová Ema 2009 PODPOD
22 Hradská Anna 2009 PPLPPL
23 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
24 Rochová Matylda 2009 SPASPA
25 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
26 Hesová Anežka 2009 TSETSE
27 Rydlová Simona 2009 TSETSE
28 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
29 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
30 Kalousová Sára 2009 ZVSZVS
31 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
32 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
33 Hrušková Magdaléna 2009 USKUSK
34 Junková Oliva 2009 USKUSK
35 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
36 Veselá Anežka 2009 USKUSK
ID jízdy.: 85K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO
3 Fedorjáková Lucie 2009 Zelinková Ema 2009UNL DECDEC UNL
4 Hartmanová Barbora 2009 Breňová Anna Ráchel 2009ZAM JABJAB ZAM
5 Kubová Dorka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009KAD KADKAD
6 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK SED
7 Hesová Anežka 2009 Videmannová Monika 2010TSE KKKTSE KKK
8 Rydlová Simona 2009 Tulachová Lada 2010TSE TSETSE
9 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
10 Junková Oliva 2009 Hrušková Magdaléna 2009USK USKUSK
11 Vamberová Kateřina 2009 Bradnová Adéla 2009USK USKUSK
12 Fibigrová Ema 2009 Veselá Anežka 2009USK USKUSK
ID jízdy.: 87K1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Seifrtová Aneta 2009 CHECHE
2 Knapková Eliška 2009 CHECHE
3 Fialová Markéta 2009 CHECHE
4 Průšová Julie 2009 CHOCHO
5 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
6 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
7 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
8 Zelinková Ema 2009 DECDEC
9 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
10 Kubová Dorka 2009 KADKAD
11 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
12 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
13 Poláková Františka 2009 LOBLOB
14 Blažková Amálie 2009 PISPIS
15 Hradská Anna 2009 PPLPPL
16 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
17 Rochová Matylda 2009 SPASPA
18 Hesová Anežka 2009 TSETSE
19 Rydlová Simona 2009 TSETSE
20 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
21 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
22 Kalousová Sára 2009 ZVSZVS
23 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
24 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
25 Hrušková Magdaléna 2009 USKUSK
26 Junková Oliva 2009 USKUSK
27 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
ID jízdy.: 89K2 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO
3 Fedorjáková Lucie 2009 Zelinková Ema 2009UNL DECDEC UNL
4 Hartmanová Barbora 2009 Breňová Anna Ráchel 2009ZAM JABJAB ZAM
5 Kubová Dorka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009KAD KADKAD
6 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK SED
7 Hesová Anežka 2009 Videmannová Monika 2010TSE KKKKKK TSE
8 Rydlová Simona 2009 Tulachová Lada 2010TSE TSETSE
9 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
10 Junková Oliva 2009 Hrušková Magdaléna 2009USK USKUSK
11 Vamberová Kateřina 2009 Bradnová Adéla 2009USK USKUSK
ID jízdy.: 627C2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mohaupt Matyáš 2009 Krejčí Matyáš 2010SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 92K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
2 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
3 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
4 Kremla Jakub 2010 DECDEC
5 Málek František 2010 DECDEC
6 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
7 Slánský Jakub 2010 DECDEC
8 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
9 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
10 Kříž Alex 2010 SEDSED
11 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
12 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
13 Havlat Matyáš 2010 UNLUNL
14 Novák Ondřej 2010 UNLUNL
15 Smutný Václav 2010 SHKSHK
16 Vais Václav 2010 JABJAB
17 Šťastný Jakub 2010 NYMNYM
18 Havlík Jiří 2010 NYMNYM
19 Šára Petr 2010 LOBLOB
20 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
21 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
22 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
23 Šedivý Matěj 2010 MODMOD
24 Šedivý Šimon 2010 MODMOD
25 Lípa Jan 2010 CHECHE
26 Kašpar Oliver 2010 SHKSHK
27 Plešner Vít 2010 MODMOD
28 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
29 Scheck Liam 2010 PPLPPL
30 Racek David 2010 PPLPPL
31 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
32 Vituj Antonín 2010 PISPIS
33 Kloza Richard 2010 MODMOD
34 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
35 Vlček Jakub 2010 CERCER
36 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
37 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
38 Houda Hynek 2010 TSETSE
39 Šmida Vít 2010 ZBRZBR
40 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
41 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
42 Vích Jiří 2010 PODPOD
43 Horníček Hubert 2010 PODPOD
44 Brožík Matěj 2010 SPASPA
45 Černý František 2010 SPASPA
46 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
47 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
48 Neumann Daniel 2010 USKUSK
49 Vít Lesian 2010 USKUSK
ID jízdy.: 94K1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
2 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
3 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
4 Kremla Jakub 2010 DECDEC
5 Málek František 2010 DECDEC
6 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
7 Slánský Jakub 2010 DECDEC
8 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
9 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
10 Kříž Alex 2010 SEDSED
11 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
12 Havlat Matyáš 2010 UNLUNL
13 Novák Ondřej 2010 UNLUNL
14 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
15 Smutný Václav 2010 SHKSHK
16 Vais Václav 2010 JABJAB
17 Šára Petr 2010 LOBLOB
18 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
19 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
20 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
21 Šedivý Matěj 2010 MODMOD
22 Šedivý Šimon 2010 MODMOD
23 Lípa Jan 2010 CHECHE
24 Kašpar Oliver 2010 SHKSHK
25 Plešner Vít 2010 MODMOD
26 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
27 Scheck Liam 2010 PPLPPL
28 Racek David 2010 PPLPPL
29 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
30 Vituj Antonín 2010 PISPIS
31 Kloza Richard 2010 MODMOD
32 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
33 Vlček Jakub 2010 CERCER
34 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
35 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
36 Houda Hynek 2010 TSETSE
37 Šmida Vít 2010 ZBRZBR
38 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
39 Brožík Matěj 2010 SPASPA
40 Černý František 2010 SPASPA
41 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
42 Vařenka Filip 2010 SPASPA
43 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
44 Neumann Daniel 2010 USKUSK
45 Vít Lesian 2010 USKUSK
ID jízdy.: 98K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
2 Mikešová Anna 2010 KADKAD
3 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
4 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
5 Dufková Pavla 2010 MODMOD
6 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
7 Čenovská Rozárie 2010 NYMNYM
8 Koulová Tereza 2010 NYMNYM
9 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
10 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
11 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
12 Páníková Nikola 2010 SEDSED
13 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
14 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
15 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
16 Derynková Tereza 2010 UNLUNL
17 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
18 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
19 Šofková Anna 2010 TSETSE
20 Tulachová Lada 2010 TSETSE
21 Burešová Soňa 2010 ZBRZBR
22 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
23 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
24 Mensová Veronika 2010 SPASPA
25 Přikrylová Ida 2010 USKUSK
26 Viesnerová Laura 2010 USKUSK
ID jízdy.: 100K1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
2 Mikešová Anna 2010 KADKAD
3 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
4 Dufková Pavla 2010 MODMOD
5 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
6 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
7 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
8 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
9 Páníková Nikola 2010 SEDSED
10 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
11 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
12 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
13 Derynková Tereza 2010 UNLUNL
14 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
15 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
16 Šofková Anna 2010 TSETSE
17 Tulachová Lada 2010 TSETSE
18 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
19 Burešová Soňa 2010 ZBRZBR
20 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
21 Mensová Veronika 2010 SPASPA
ID jízdy.: 218C1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
2 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
3 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
ID jízdy.: 376C1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
2 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
ID jízdy.: 104K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
2 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
3 Florián Michal 2011 DECDEC
4 Musil Jakub 2011 DECDEC
5 Rubeš Šimon 2011 DECDEC
6 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
7 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
8 Baier Samuel 2011 LIBLIB
9 Šulc Filip 2011 LOBLOB
10 Zimčík Martin 2011 MODMOD
11 Ballay Jakub 2011 MODMOD
12 Kristan Boris 2011 MODMOD
13 Pokorný Rostislav 2011 NYMNYM
14 Hamtil David 2011 NYMNYM
15 Janda Jan 2011 PISPIS
16 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
17 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
18 Jerman František 2011 SHKSHK
19 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
20 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
21 Hes Václav 2011 TSETSE
22 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
23 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
24 Šolc Jáchym 2011 UNLUNL
25 Říha František 2011 UNLUNL
26 Horký Šimon 2011 UNLUNL
27 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
28 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
29 Březík Antonín 2011 USKUSK
30 Lošťák Jan 2011 USKUSK
31 Legner Albert 2011 USKUSK
ID jízdy.: 106K1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
2 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
3 Florián Michal 2011 DECDEC
4 Musil Jakub 2011 DECDEC
5 Rubeš Šimon 2011 DECDEC
6 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
7 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
8 Baier Samuel 2011 LIBLIB
9 Šulc Filip 2011 LOBLOB
10 Zimčík Martin 2011 MODMOD
11 Ballay Jakub 2011 MODMOD
12 Kristan Boris 2011 MODMOD
13 Janda Jan 2011 PISPIS
14 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
15 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
16 Jerman František 2011 SHKSHK
17 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
18 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
19 Hes Václav 2011 TSETSE
20 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
21 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
22 Šolc Jáchym 2011 UNLUNL
23 Říha František 2011 UNLUNL
24 Horký Šimon 2011 UNLUNL
25 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
26 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
27 Lošťák Jan 2011 USKUSK
ID jízdy.: 110K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
2 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
3 Vodochodská Elen 2011 KKKKKK
4 Rysková Natálie 2011 UNLUNL
5 Fialová Elen 2011 NYMNYM
6 Semecká Elsa 2011 NYMNYM
7 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
8 Švábová Linda 2011 ZAMZAM
9 Malinová Kateřina 2011 CERCER
10 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
11 Janíčková Alice 2011 TSETSE
12 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
13 Vlčková Adéla 2011 ZBRZBR
14 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
15 Košíková Barbora 2011 SPASPA
16 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
17 Fibigrová Julie 2011 USKUSK
18 Suchá Agáta 2011 USKUSK
ID jízdy.: 112K1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
2 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
3 Vodochodská Elen 2011 KKKKKK
4 Rysková Natálie 2011 UNLUNL
5 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
6 Švábová Linda 2011 ZAMZAM
7 Malinová Kateřina 2011 CERCER
8 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
9 Janíčková Alice 2011 TSETSE
10 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
11 Vlčková Adéla 2011 ZBRZBR
12 Košíková Barbora 2011 SPASPA
13 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
14 Suchá Agáta 2011 USKUSK
ID jízdy.: 232C1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 378C1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 116K1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Karel Matyáš 2012 CERCER
2 Borkovec Jindřich 2012 CHECHE
3 Dlas Jakub 2012 KADKAD
4 Klein František 2012 LOBLOB
5 Růžička Lukáš 2012 MODMOD
6 Mandík Alexandr 2012 PISPIS
7 Mohaupt Viktor 2012 SEZSEZ
8 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
9 Brožík Jakub 2012 SPASPA
10 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
11 Greiner Tomáš 2012 UNLUNL
12 David Matyáš 2012 ZBRZBR
13 Hůlka Matyáš 2012 USKUSK
14 Hůlka Dan 2012 USKUSK
ID jízdy.: 117K2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKKKK SED
2 Dufek Hugo 2013 Růžička Lukáš 2012MOD MODMOD
3 Mohaupt Viktor 2012 Krejčí Vítek 2012SEZ SEZSEZ
4 Brožík Jakub 2012 Tešovič Antonín 2013SPA SPASPA
5 Klein Robert 2013 TYNTYN
6 Hůlka Matyáš 2012 Hůlka Dan 2012USK USKUSK
ID jízdy.: 118K1 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Karel Matyáš 2012 CERCER
2 Dlas Jakub 2012 KADKAD
3 Klein František 2012 LOBLOB
4 Růžička Lukáš 2012 MODMOD
5 Mandík Alexandr 2012 PISPIS
6 Mohaupt Viktor 2012 SEZSEZ
7 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
8 Brožík Jakub 2012 SPASPA
9 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
10 Vařenka Martin 2012 SPASPA
11 Greiner Tomáš 2012 UNLUNL
12 David Matyáš 2012 ZBRZBR
13 Hůlka Matyáš 2012 USKUSK
14 Hůlka Dan 2012 USKUSK
ID jízdy.: 119K2 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Hugo 2013 Růžička Lukáš 2012MOD MODMOD
2 Mohaupt Viktor 2012 Krejčí Vítek 2012SEZ SEZSEZ
3 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKKKK SED
4 Klein Robert 2013 TYNTYN
5 Hůlka Matyáš 2012 Hůlka Dan 2012USK USKUSK
6 Brožík Jakub 2012 Tešovič Antonín 2013SPA SPASPA
7 Černý Antonín Jan 2012 Vařenka Martin 2012SPA SPASPA
ID jízdy.: 122K1 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
2 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
3 Živná Tereza 2012 UNLUNL
4 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
5 Dlasková Barbora 2012 KADKAD
6 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
7 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
8 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
9 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
10 Veselá Ester 2012 USKUSK
ID jízdy.: 123K2 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
2 Zubková Karolína 2015 Lomascolo szittyay Laura 2014KKK KKKKKK
3 Pospíchalová Eliška 2012 Peroutková Eliška 2012TYN JABTYN JAB
4 Břízová Denisa 2013 Hartmannová Jitka 2013ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 124K1 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
2 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
3 Živná Tereza 2012 UNLUNL
4 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
5 Dlasková Barbora 2012 KADKAD
6 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
7 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
8 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
9 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
ID jízdy.: 125K2 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
2 Pospíchalová Eliška 2012 Peroutková Eliška 2012TYN JABTYN JAB
3 Břízová Denisa 2013 Hartmannová Jitka 2013ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 128K1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubový Viktor 2013 KADKAD
2 Švestka Jan 2013 SEDSED
3 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
4 Dufek Hugo 2013 MODMOD
5 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
6 Klein Robert 2013 TYNTYN
7 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
ID jízdy.: 129K2 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 130K1 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubový Viktor 2013 KADKAD
2 Švestka Jan 2013 SEDSED
3 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
4 Dufek Hugo 2013 MODMOD
5 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
6 Klein Robert 2013 TYNTYN
7 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
ID jízdy.: 133K1 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šimonová Eliška 2013 TYNTYN
ID jízdy.: 134K2 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 135K1 benjamínky - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šimonová Eliška 2013 TYNTYN
ID jízdy.: 633K2 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 635K2 benjamínky - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 138K1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 143K1 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
2 Lomascolo szittyay Laura 2014 KKKKKK
3 Čížková Agáta 2014 SPASPA

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 7 16x20=320 10x20=200 520
CHE 8 16x20=320 320
CHO 15 44x20=880 8x20=160 1040
DEC 12 30x20=600 24x20=480 1080
JAB 3 6x20=120 2x20=40 160
KAD 8 12x20=240 2x20=40 280
KKK 13 28x20=560 12x20=240 800
LIB 5 16x20=320 4x20=80 400
LOB 7 18x20=360 4x20=80 440
MOD 15 30x20=600 24x20=480 1080
NYM 16 19x20=380 2x20=40 420
PIS 6 11x20=220 4x20=80 300
POD 9 14x20=280 4x20=80 360
PPL 9 23x20=460 12x20=240 700
SED 9 22x20=440 8x20=160 600
SEZ 5 10x20=200 2x20=40 240
SHK 7 16x20=320 12x20=240 560
SKD 4 12x20=240 4x20=80 320
SPA 19 33x20=660 14x20=280 940
TSE 11 28x20=560 14x20=280 840
TYN 9 18x20=360 4x20=80 440
UNL 15 32x20=640 16x20=320 960
USK 22 51x20=1020 10x20=200 1220
ZAM 3 10x20=200 200
ZBR 7 16x20=320 8x20=160 480
ZVS 9 20x20=400 8x20=160 560
Na těchto závodech startuje 279 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 26 oddílů.
Startovné činí celkově 15260 Kč