Kadaňský kilometr + Memoriál Karla Leštiny - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 14.06.2021 20:35:54
Přihláška do: 14.06.2021
Datum závodu: 19.06. - 19.06.2021
Kadaňský Stupeň

ID jízdy.: 3C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 SEDSED
2 Kopanicová Eliška 1997 SPASPA
ID jízdy.: 4C2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 166K1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 167K2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 168K1 kanoistky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 169C1 kanoistky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 SEDSED
2 Kopanicová Eliška 1997 SPASPA
ID jízdy.: 170K2 kanoistky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 171C2 kanoistky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 224K2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
2 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO CHO
3 Sýkora Sebastian 2010 Slánský Jakub 2010DEC DECDEC
4 Florián Michal 2011 Málek František 2010DEC DECDEC DEC
5 Poddubnyi Nykyta 2010 Kremla Jakub 2010DEC DECDEC
6 Musil Jakub 2011 Rubeš Šimon 2011DEC DECDEC
7 Vais Václav 2010 Resl Vojtěch 2011JAB JABJAB
8 Kubový Viktor 2013 Křikava Lukáš 2013KAD KADKAD
9 Vaňas Mikuláš 2011 Lindauer Dan 2011KKK KKKKKK
10 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKKKK
11 Kurťák Jakub 2011 Svoboda Filip 2011SKD SKDSKD
12 Neužil Vojtěch 2010 Černý František 2010SPA SPASPA
13 Vařenka Filip 2010 Brožík Matěj 2010SPA SPASPA
14 Mádlík Martin 2010 Majer Lukáš 2010UNL UNLUNL
15 Havlat Matyáš 2010 Novák Ondřej 2010UNL UNLUNL
ID jízdy.: 225C2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 226K2 bci - B+C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
2 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO CHO
3 Sýkora Sebastian 2010 Slánský Jakub 2010DEC DECDEC
4 Florián Michal 2011 Málek František 2010DEC DECDEC DEC
5 Poddubnyi Nykyta 2010 Kremla Jakub 2010DEC DECDEC
6 Musil Jakub 2011 Rubeš Šimon 2011DEC DECDEC
7 Vais Václav 2010 Resl Vojtěch 2011JAB JABJAB
8 Kubový Viktor 2013 Křikava Lukáš 2013KAD KADKAD
9 Vaňas Mikuláš 2011 Lindauer Dan 2011KKK KKKKKK
10 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKKKK
11 Kurťák Jakub 2011 Svoboda Filip 2011SKD SKDSKD
12 Neužil Vojtěch 2010 Černý František 2010SPA SPASPA
13 Vařenka Filip 2010 Brožík Matěj 2010SPA SPASPA
ID jízdy.: 227C2 bci - B+C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 230K2 bky - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bromová Rozálie 2010 Pavlišová Vendula 2010DEC DECDEC
2 Kofroňová Karolína 2011 Šteflová Markéta 2010DEC DECDEC
3 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
4 Alexová Denisa 2010 Zubková Eliška 2011KKK KKKKKK
5 Vodochodská Elen 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
6 Rysková Natálie 2011 Derynková Tereza 2010UNL UNLUNL
7 Mikešová Anna 2010 KADKAD
8 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
9 Košíková Barbora 2011 Vodičková Josefina 2011SPA SPASPA
10 Sýkorová Anja 2012 Čížková Agáta 2014SPA SPASPA
11 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
ID jízdy.: 231K2 bky - B+C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bromová Rozálie 2010 Pavlišová Vendula 2010DEC DECDEC
2 Kofroňová Karolína 2011 Šteflová Markéta 2010DEC DECDEC
3 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
4 Alexová Denisa 2010 Zubková Eliška 2011KKK KKKKKK
5 Vodochodská Elen 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
6 Mikešová Anna 2010 KADKAD
7 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
8 Košíková Barbora 2011 Vodičková Josefina 2011SPA SPASPA
9 Sýkorová Anja 2012 Čížková Agáta 2014SPA SPASPA
10 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
ID jízdy.: 11K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
2 Sklenička Tomáš 1990 KADKAD
3 Troitckii Georgii 2000 SPASPA
4 Seidl Martin 1994 USKUSK
ID jízdy.: 12C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 13K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 14C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 19K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 20K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 172K1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
2 Fučík Michal 1989 KADKAD
3 Sklenička Tomáš 1990 KADKAD
4 Troitckii Georgii 2000 SPASPA
5 Seidl Martin 1994 USKUSK
ID jízdy.: 173C1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 174K2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 175C2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 176C1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 177C2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 178K1 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 179C1 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 180K2 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 181C2 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 26K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žák Michal 2003 KADKAD
2 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
3 Novák Pavel 2004 CHOCHO
4 Puš Michal 2004 USKUSK
5 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
ID jízdy.: 27C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 28K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Novák Pavel 2004 Bezděka Matěj 2003CHO CHOCHO
ID jízdy.: 29C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 34K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
2 Mikšovicová Natálie 2004 CHOCHO
3 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
4 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
5 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
6 Kusovská Adéla 2003 USKUSK
7 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
ID jízdy.: 35K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráčková Magdalena 2004 Mikšovicová Natálie 2004CHO CHOCHO
2 Kusovská Adéla 2003 Vacková Leontýna 2003USK USKUSK
ID jízdy.: 182K1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žák Michal 2003 KADKAD
2 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
3 Novák Pavel 2004 CHOCHO
4 Puš Michal 2004 USKUSK
5 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
ID jízdy.: 183C1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 184K2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Novák Pavel 2004 Bezděka Matěj 2003CHO CHOCHO
ID jízdy.: 185C2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 186C1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 187C2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 188K1 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
2 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
3 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
4 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
5 Kusovská Adéla 2003 USKUSK
6 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
ID jízdy.: 189C1 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 190K2 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kusovská Adéla 2003 Vacková Leontýna 2003USK USKUSK
ID jízdy.: 191C2 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 41K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 CHOCHO
2 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
3 Bristrovič Vojtěch 2005 CHOCHO
4 Husák Alexandr 2006 CHOCHO
5 Heliš Daniel 2006 USKUSK
6 Hruška Šimon 2006 USKUSK
7 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
8 Reh Václav 2005 USKUSK
9 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
10 Chicevič Elian 2006 SPASPA
11 Kodet Jan 2006 SEDSED
ID jízdy.: 42C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 43K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Husák Alexandr 2006 Bristrovič Vojtěch 2005CHO CHOCHO
2 Novák Jonáš 2007 Chicevič Elian 2006SPA SPASPA
ID jízdy.: 44C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 49K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šulitková Kateřina 2005 DECDEC
2 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
3 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
4 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
5 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
6 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
7 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
8 Barešová Judita 2005 USKUSK
9 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
10 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
11 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
12 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
13 Šulová Anežka 2005 SPASPA
ID jízdy.: 50K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Benková Štěpánka 2005 Brabcová Barbora 2006CHO CHOCHO
2 Pavlisová Štěpánka 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
3 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Ludmila 2005CHO CHOCHO
4 Rokosová Barbora 2006 Barešová Judita 2005USK USKUSK
5 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
6 Neužilová Jitka 2006 Mihalová Silvie 2006SPA USKUSK
7 Šulová Anežka 2005 Šimánková Lada 2007SPA SPASPA
ID jízdy.: 192K1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 CHOCHO
2 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
3 Bristrovič Vojtěch 2005 CHOCHO
4 Husák Alexandr 2006 CHOCHO
5 Heliš Daniel 2006 USKUSK
6 Hruška Šimon 2006 USKUSK
7 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
8 Reh Václav 2005 USKUSK
9 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
10 Chicevič Elian 2006 SPASPA
11 Kodet Jan 2006 SEDSED
ID jízdy.: 193C1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 194K2 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Husák Alexandr 2006 Bristrovič Vojtěch 2005CHO CHOCHO
2 Novák Jonáš 2007 Chicevič Elian 2006SPA SPASPA
ID jízdy.: 195C2 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 196C1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 197C2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 198K1 dorostenky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šulitková Kateřina 2005 DECDEC
2 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
3 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
4 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
5 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
6 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
7 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
8 Barešová Judita 2005 USKUSK
9 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
10 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
11 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
12 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
13 Šulová Anežka 2005 SPASPA
ID jízdy.: 199C1 dorostenky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 200K2 dorostenky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Benková Štěpánka 2005 Brabcová Barbora 2006CHO CHOCHO
2 Pavlisová Štěpánka 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
3 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Ludmila 2005CHO CHOCHO
4 Rokosová Barbora 2006 Barešová Judita 2005USK USKUSK
5 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
6 Neužilová Jitka 2006 Mihalová Silvie 2006SPA USKUSK
7 Šulová Anežka 2005 Šimánková Lada 2007SPA SPASPA
ID jízdy.: 201C2 dorostenky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 56K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Derynk Tomáš 2008 UNLUNL
2 Majer Petr 2007 UNLUNL
3 Živný Cyril 2007 UNLUNL
4 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
5 Fatura Adam 2007 CHECHE
6 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
7 Dvořák František 2008 DECDEC
8 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
9 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
10 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
11 Linc Štěpán 2008 DECDEC
12 Musil Adam 2008 DECDEC
13 Podzimek Adam 2008 DECDEC
14 Tonder Matěj 2007 DECDEC
15 Veselý Robert 2008 DECDEC
16 Vild Karel 2007 CHOCHO
17 Polák Dominik 2008 SKDSKD
18 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
19 Kůs Filip 2007 SEDSED
20 Greiner Martin 2008 UNLUNL
21 Štěrba Matouš 2008 UNLUNL
22 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
23 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
24 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
25 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
26 Puš Ondřej 2008 USKUSK
27 Neumann Filipe 2008 USKUSK
28 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
29 Vašina Josef 2008 SPASPA
30 Chicevič Nikola 2008 SPASPA
31 Vařenka Jakub 2008 SPASPA
32 Štorek Daniel 2008 SPASPA
33 Novák Jonáš 2007 SPASPA
ID jízdy.: 57C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Valla Jan 2008 SPASPA
ID jízdy.: 58K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD
2 Doležal Matyáš 2008 Musil Adam 2008DEC DECDEC
3 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008DEC DECDEC
4 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
5 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
6 Linc Štěpán 2008 Podzimek Adam 2008DEC DECDEC
7 Zíval Jakub 2007 Kirschner Kryštof Jan 2007DEC DECDEC
8 Kůs Filip 2007 Kerner Kryštof 2007SED SEDSED
9 Derynk Tomáš 2008 Majer Petr 2007UNL UNLUNL
10 Štěrba Matouš 2008 Greiner Martin 2008UNL UNLUNL
11 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007USK USKUSK
12 Puš Ondřej 2008 Řezníček Jakub 2008USK USKUSK
13 Čermák Vojtěch 2008 Neumann Filipe 2008USK USKUSK
14 Lošťák Prokop 2007 Odcházel Filip 2008USK USKUSK
15 Polák Dominik 2008 SKDSKD
ID jízdy.: 59C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 64K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Bišická Linda 2007 CHOCHO
3 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
4 Svobodová Barbora 2007 CHOCHO
5 Janů Karolína 2008 CHOCHO
6 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
7 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
8 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
9 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
10 Blažková Barbora 2007 CHOCHO
11 Křížová Ester 2007 DECDEC
12 Válková Karolína 2008 DECDEC
13 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
14 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
15 Žáková Hana 2008 KADKAD
16 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
17 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
18 Mudrová Karla 2008 KADKAD
19 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
20 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
21 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
22 Divišová Adéla 2008 SEDSED
23 Knížková Eliška 2008 SEDSED
24 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
25 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
26 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
27 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
28 Šimánková Lada 2007 SPASPA
29 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
30 Fischerová Simona 2008 SPASPA
31 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
32 Mensová Hana 2008 SPASPA
33 Soukupová Anna 2008 SPASPA
34 Mašková Eliška 2008 JABJAB
ID jízdy.: 65K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 Bišická Linda 2007CHO CHOCHO
2 Videmannová Tereza 2007 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
3 Svobodová Barbora 2007 Hajná Aneta 2007CHO CHOCHO
4 Janů Karolína 2008 Blažková Barbora 2007CHO CHOCHO
5 Dostálová Kateřina 2008 Falisová Tereza 2007CHO CHOCHO
6 Uhrová Karolína 2008 Válková Karolína 2008MOD DECDEC
7 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007DEC DECDEC
8 Knížková Eliška 2008 Pospíšilová Rozárie 2008SED JABJAB SED
9 Podhorná Eliška 2008 Rosolová Lenka 2007KAD KADKAD
10 Hybnerová Michaela 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
11 Selucká Lucie 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK
12 Vávrová Emanuela 2008 Divišová Adéla 2008SED SEDSED
13 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODUSK
14 Fléglová Alžběta 2007 Lošťáková Anna 2008USK USKUSK
15 Křivánková Agáta 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
16 Mensová Hana 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
17 Mašková Eliška 2008 Sivaková Andrea 2007JAB JABJAB
ID jízdy.: 202K1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Derynk Tomáš 2008 UNLUNL
2 Majer Petr 2007 UNLUNL
3 Živný Cyril 2007 UNLUNL
4 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
5 Fatura Adam 2007 CHECHE
6 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
7 Dvořák František 2008 DECDEC
8 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
9 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
10 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
11 Linc Štěpán 2008 DECDEC
12 Musil Adam 2008 DECDEC
13 Podzimek Adam 2008 DECDEC
14 Tonder Matěj 2007 DECDEC
15 Veselý Robert 2008 DECDEC
16 Vild Karel 2007 CHOCHO
17 Polák Dominik 2008 SKDSKD
18 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
19 Kůs Filip 2007 SEDSED
20 Greiner Martin 2008 UNLUNL
21 Štěrba Matouš 2008 UNLUNL
22 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
23 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
24 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
25 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
26 Puš Ondřej 2008 USKUSK
27 Neumann Filipe 2008 USKUSK
28 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
29 Vašina Josef 2008 SPASPA
30 Chicevič Nikola 2008 SPASPA
31 Vařenka Jakub 2008 SPASPA
32 Štorek Daniel 2008 SPASPA
33 Novák Jonáš 2007 SPASPA
ID jízdy.: 203C1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Valla Jan 2008 SPASPA
ID jízdy.: 204K2 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD
2 Doležal Matyáš 2008 Musil Adam 2008DEC DECDEC
3 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008DEC DECDEC
4 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
5 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
6 Linc Štěpán 2008 Podzimek Adam 2008DEC DECDEC
7 Zíval Jakub 2007 Kirschner Kryštof Jan 2007DEC DECDEC
8 Kůs Filip 2007 Kerner Kryštof 2007SED SEDSED
9 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007USK USKUSK
10 Puš Ondřej 2008 Řezníček Jakub 2008USK USKUSK
11 Čermák Vojtěch 2008 Neumann Filipe 2008USK USKUSK
12 Lošťák Prokop 2007 Odcházel Filip 2008USK USKUSK
13 Polák Dominik 2008 SKDSKD
ID jízdy.: 205C2 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 206C1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
ID jízdy.: 207C2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 208K1 žačky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Bišická Linda 2007 CHOCHO
3 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
4 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
5 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
6 Křížová Ester 2007 DECDEC
7 Válková Karolína 2008 DECDEC
8 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
9 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
10 Žáková Hana 2008 KADKAD
11 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
12 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
13 Mudrová Karla 2008 KADKAD
14 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
15 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
16 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
17 Divišová Adéla 2008 SEDSED
18 Knížková Eliška 2008 SEDSED
19 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
20 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
21 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
22 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
23 Šimánková Lada 2007 SPASPA
24 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
25 Fischerová Simona 2008 SPASPA
26 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
27 Mensová Hana 2008 SPASPA
28 Soukupová Anna 2008 SPASPA
29 Mašková Eliška 2008 JABJAB
ID jízdy.: 209C1 žačky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
ID jízdy.: 210K2 žačky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 Bišická Linda 2007CHO CHOCHO
2 Videmannová Tereza 2007 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
3 Uhrová Karolína 2008 Válková Karolína 2008MOD DECDEC
4 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007DEC DECDEC
5 Knížková Eliška 2008 Pospíšilová Rozárie 2008SED JABJAB SED
6 Podhorná Eliška 2008 Rosolová Lenka 2007KAD KADKAD
7 Hybnerová Michaela 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
8 Selucká Lucie 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK
9 Vávrová Emanuela 2008 Divišová Adéla 2008SED SEDSED
10 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODUSK
11 Fléglová Alžběta 2007 Lošťáková Anna 2008USK USKUSK
12 Křivánková Agáta 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
13 Mensová Hana 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
14 Mašková Eliška 2008 Sivaková Andrea 2007JAB JABJAB
ID jízdy.: 211C2 žačky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 72K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
2 Čech David 2009 KKKKKK
3 Pokorný Šimon 2009 UNLUNL
4 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
5 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
6 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
7 Štulík Kryštof 2009 DECDEC
8 Haluza Marek 2009 DECDEC
9 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
10 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
11 Doležal Petr 2009 CHOCHO
12 Holub Ondřej 2009 SEDSED
13 Taške Adam 2009 UNLUNL
14 Janouš Jakub 2009 USKUSK
15 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
16 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
17 O`connell Maxim 2009 SPASPA
18 Suk David 2009 SPASPA
19 Jirsák Adam 2009 SPASPA
20 Metlička Jan 2009 CHOCHO
21 Liška Matěj 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 73C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 74K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jarolík Daniel 2009 Chovanec Mikuláš 2009CHE CHECHE
2 Štulík Kryštof 2009 Haluza Marek 2009DEC DECDEC
3 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
4 Holub Ondřej 2009 SEDSED
5 Kincl Jáchym 2009 Svoboda Josef 2009SKD SKDSKD
6 Čížek Tobiáš 2009 Suk David 2009SPA SPASPA
7 Taške Adam 2009 Pokorný Šimon 2009UNL UNLUNL
8 O`connell Maxim 2009 Jirsák Adam 2009SPA SPASPA
9 Doležal Petr 2009 Liška Matěj 2009CHO CHOCHO
10 Metlička Jan 2009 Bezděka Vojtěch 2010CHO CHOCHO
ID jízdy.: 75C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 83K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Seifrtová Aneta 2009 CHECHE
2 Knapková Eliška 2009 CHECHE
3 Fialová Markéta 2009 CHECHE
4 Kubová Dorka 2009 KADKAD
5 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
6 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
7 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
8 Zelinková Ema 2009 DECDEC
9 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
10 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
11 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
12 Hrušková Magdaléna 2009 USKUSK
13 Junková Oliva 2009 USKUSK
14 Krylová Eliška 2009 USKUSK
15 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
16 Berková Lenka 2009 JABJAB
17 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
18 Rochová Matylda 2009 SPASPA
19 Sokolová Tereza 2009 SPASPA
20 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
21 Vlčková Adéla 2009 SPASPA
22 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
23 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
24 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
25 Průšová Julie 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 85K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fedorjáková Lucie 2009 Zelinková Ema 2009UNL DECUNL DEC
2 Kubová Dorka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009KAD KADKAD
3 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK SED
4 Vamberová Kateřina 2009 Bradnová Adéla 2009USK USKUSK
5 Junková Oliva 2009 Hrušková Magdaléna 2009USK USKUSK
6 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
7 Sokolová Tereza 2009 Vlčková Adéla 2009SPA SPASPA
8 Průšová Julie 2009 Husinecká Anna 2009CHO CHOCHO
9 Hamouzová Viktorie 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO
ID jízdy.: 212K1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
2 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
3 Čech David 2009 KKKKKK
4 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
5 Pokorný Šimon 2009 UNLUNL
6 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
7 Štulík Kryštof 2009 DECDEC
8 Haluza Marek 2009 DECDEC
9 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
10 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
11 Doležal Petr 2009 CHOCHO
12 Holub Ondřej 2009 SEDSED
13 Taške Adam 2009 UNLUNL
14 Janouš Jakub 2009 USKUSK
15 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
16 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
17 O`connell Maxim 2009 SPASPA
18 Suk David 2009 SPASPA
19 Jirsák Adam 2009 SPASPA
20 Metlička Jan 2009 CHOCHO
21 Liška Matěj 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 213C1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 214K2 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štulík Kryštof 2009 Haluza Marek 2009DEC DECDEC
2 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
3 Holub Ondřej 2009 SEDSED
4 Kincl Jáchym 2009 Svoboda Josef 2009SKD SKDSKD
5 Čížek Tobiáš 2009 Suk David 2009SPA SPASPA
6 O`connell Maxim 2009 Jirsák Adam 2009SPA SPASPA
7 Doležal Petr 2009 Liška Matěj 2009CHO CHOCHO
8 Metlička Jan 2009 Bezděka Vojtěch 2010CHO CHOCHO
ID jízdy.: 215C2 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 216K1 benjamínky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Seifrtová Aneta 2009 CHECHE
2 Knapková Eliška 2009 CHECHE
3 Fialová Markéta 2009 CHECHE
4 Kubová Dorka 2009 KADKAD
5 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
6 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
7 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
8 Zelinková Ema 2009 DECDEC
9 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
10 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
11 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
12 Hrušková Magdaléna 2009 USKUSK
13 Junková Oliva 2009 USKUSK
14 Krylová Eliška 2009 USKUSK
15 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
16 Berková Lenka 2009 JABJAB
17 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
18 Rochová Matylda 2009 SPASPA
19 Sokolová Tereza 2009 SPASPA
20 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
21 Vlčková Adéla 2009 SPASPA
22 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
23 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
24 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
25 Průšová Julie 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 217K2 benjamínky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubová Dorka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009KAD KADKAD
2 Fedorjáková Lucie 2009 Zelinková Ema 2009UNL DECDEC UNL
3 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK SED
4 Vamberová Kateřina 2009 Bradnová Adéla 2009USK USKUSK
5 Junková Oliva 2009 Hrušková Magdaléna 2009USK USKUSK
6 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
7 Sokolová Tereza 2009 Vlčková Adéla 2009SPA SPASPA
8 Husinecká Anna 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO
9 Průšová Julie 2009 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO
ID jízdy.: 92K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlat Matyáš 2010 UNLUNL
2 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
3 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
4 Novák Ondřej 2010 UNLUNL
5 Lípa Jan 2010 CHECHE
6 Kremla Jakub 2010 DECDEC
7 Málek František 2010 DECDEC
8 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
9 Slánský Jakub 2010 DECDEC
10 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
11 Slánský Jakub 2010 DECDEC
12 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
13 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
14 Kříž Alex 2010 SEDSED
15 Vít Lesian 2010 USKUSK
16 Neumann Daniel 2010 USKUSK
17 Vais Václav 2010 JABJAB
18 Brožík Matěj 2010 SPASPA
19 Černý František 2010 SPASPA
20 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
21 Vařenka Filip 2010 SPASPA
22 Bezděka Vojtěch 2010 CHOCHO
23 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
24 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
25 Novotný Karel 2010 SKDSKD
ID jízdy.: 93K2 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kříž Alex 2010 Kerner Štěpán 2010SED SEDSED
2 Neumann Daniel 2010 Vít Lesian 2010USK USKUSK
ID jízdy.: 98K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Faturová Anna 2010 CHECHE
2 Bromová Rozálie 2010 DECDEC
3 Pavlišová Vendula 2010 DECDEC
4 Šteflová Markéta 2010 DECDEC
5 Mikešová Anna 2010 KADKAD
6 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
7 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
8 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
9 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
10 Páníková Nikola 2010 SEDSED
11 Mensová Veronika 2010 SPASPA
12 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
13 Derynková Tereza 2010 UNLUNL
14 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
ID jízdy.: 99K2 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šimánová Lucie 2010 Teislerová Nela 2011SED SEDSED
2 Řáhová Dominika 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
ID jízdy.: 218C1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 219C2 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 220K1 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlat Matyáš 2010 UNLUNL
2 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
3 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
4 Novák Ondřej 2010 UNLUNL
5 Lípa Jan 2010 CHECHE
6 Kremla Jakub 2010 DECDEC
7 Málek František 2010 DECDEC
8 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
9 Slánský Jakub 2010 DECDEC
10 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
11 Slánský Jakub 2010 DECDEC
12 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
13 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
14 Kříž Alex 2010 SEDSED
15 Vít Lesian 2010 USKUSK
16 Neumann Daniel 2010 USKUSK
17 Vais Václav 2010 JABJAB
18 Brožík Matěj 2010 SPASPA
19 Černý František 2010 SPASPA
20 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
21 Vařenka Filip 2010 SPASPA
22 Bezděka Vojtěch 2010 CHOCHO
23 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
24 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
25 Novotný Karel 2010 SKDSKD
ID jízdy.: 221C1 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 222K2 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kříž Alex 2010 Kerner Štěpán 2010SED SEDSED
2 Neumann Daniel 2010 Vít Lesian 2010USK USKUSK
ID jízdy.: 223C2 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 228K1 benjamínky - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bromová Rozálie 2010 DECDEC
2 Pavlišová Vendula 2010 DECDEC
3 Šteflová Markéta 2010 DECDEC
4 Mikešová Anna 2010 KADKAD
5 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
6 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
7 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
8 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
9 Páníková Nikola 2010 SEDSED
10 Mensová Veronika 2010 SPASPA
11 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
12 Derynková Tereza 2010 UNLUNL
13 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
ID jízdy.: 229K2 benjamínky - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šimánová Lucie 2010 Teislerová Nela 2011SED SEDSED
2 Řáhová Dominika 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
ID jízdy.: 104K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Florián Michal 2011 DECDEC
2 Musil Jakub 2011 DECDEC
3 Rubeš Šimon 2011 DECDEC
4 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
5 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
6 Kubínek Karel 2011 SEDSED
7 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
8 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
9 Lošťák Jan 2011 USKUSK
10 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
11 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
ID jízdy.: 105K2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lošťák Jan 2011 Legner Albert 2011USK USKUSK
ID jízdy.: 110K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kofroňová Karolína 2011 DECDEC
2 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
3 Vodochodská Elen 2011 KKKKKK
4 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
5 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
6 Teislerová Nela 2011 SEDSED
7 Rysková Natálie 2011 UNLUNL
8 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
9 Košíková Barbora 2011 SPASPA
ID jízdy.: 111K2 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 232C1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 233C2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 234K1 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Florián Michal 2011 DECDEC
2 Musil Jakub 2011 DECDEC
3 Rubeš Šimon 2011 DECDEC
4 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
5 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
6 Kubínek Karel 2011 SEDSED
7 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
8 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
9 Lošťák Jan 2011 USKUSK
10 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
11 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
ID jízdy.: 235C1 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 236K2 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lošťák Jan 2011 Legner Albert 2011USK USKUSK
ID jízdy.: 237C2 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 238K1 benjamínky - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kofroňová Karolína 2011 DECDEC
2 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
3 Vodochodská Elen 2011 KKKKKK
4 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
5 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
6 Teislerová Nela 2011 SEDSED
7 Rysková Natálie 2011 UNLUNL
8 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
9 Košíková Barbora 2011 SPASPA
ID jízdy.: 239K2 benjamínky - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 116K1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Borkovec Jindřich 2012 CHECHE
2 Dlas Jakub 2012 KADKAD
3 Dlas Jakub 2012 KADKAD
4 Brožík Jakub 2012 SPASPA
5 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
6 Vařenka Martin 2012 SPASPA
7 Špíšek Michal 2012 SPASPA
ID jízdy.: 117K2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brožík Jakub 2012 Tešovič Antonín 2013SPA SPASPA
2 Černý Antonín Jan 2012 Vařenka Martin 2012SPA SPASPA
ID jízdy.: 122K1 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dlasková Barbora 2012 KADKAD
2 Živná Tereza 2012 UNLUNL
3 Dlasková Barbora 2012 KADKAD
4 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
5 Špíšková Barbora 2012 SPASPA
6 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
7 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
ID jízdy.: 123K2 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
2 Sýkorová Anja 2012 Čížková Agáta 2014SPA SPASPA
ID jízdy.: 240C1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 241C2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 242K1 benjamínci - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dlas Jakub 2012 KADKAD
2 Dlas Jakub 2012 KADKAD
3 Brožík Jakub 2012 SPASPA
4 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
5 Vařenka Martin 2012 SPASPA
6 Špíšek Michal 2012 SPASPA
ID jízdy.: 243C1 benjamínci - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 244K2 benjamínci - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brožík Jakub 2012 Tešovič Antonín 2013SPA SPASPA
2 Černý Antonín Jan 2012 Vařenka Martin 2012SPA SPASPA
ID jízdy.: 245C2 benjamínci - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 246K1 benjamínky - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dlasková Barbora 2012 KADKAD
2 Živná Tereza 2012 UNLUNL
3 Dlasková Barbora 2012 KADKAD
4 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
5 Špíšková Barbora 2012 SPASPA
6 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
7 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
ID jízdy.: 247K2 benjamínky - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
2 Sýkorová Anja 2012 Čížková Agáta 2014SPA SPASPA
ID jízdy.: 128K1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
2 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
3 Švestka Jan 2013 SEDSED
4 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
ID jízdy.: 129K2 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubový Viktor 2013 Křikava Lukáš 2013KAD KADKAD
2 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKSED
ID jízdy.: 133K1 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tvrdíková Emma 2013 KKKKKK
2 Hnídková Klára 2013 SEDSED
ID jízdy.: 134K2 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Píclová Kristýna 2014 Hnídková Klára 2013SED SEDSED
ID jízdy.: 248C1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 249C2 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 250K1 benjamínci - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
2 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
3 Švestka Jan 2013 SEDSED
4 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
ID jízdy.: 251C1 benjamínci - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 252K2 benjamínci - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubový Viktor 2013 Křikava Lukáš 2013KAD KADKAD
2 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKSED
ID jízdy.: 253C2 benjamínci - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 254K1 benjamínky - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tvrdíková Emma 2013 KKKKKK
2 Hnídková Klára 2013 SEDSED
ID jízdy.: 255K2 benjamínky - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 138K1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 139K2 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 143K1 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lomascolo szittyay Laura 2014 KKKKKK
2 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
3 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
4 Čížková Agáta 2014 SPASPA
ID jízdy.: 144K2 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 256C1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 257C2 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 258K1 benjamínci - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 259C1 benjamínci - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 260K2 benjamínci - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 261C2 benjamínci - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 262K1 benjamínky - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lomascolo szittyay Laura 2014 KKKKKK
2 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
3 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
ID jízdy.: 263K2 benjamínky - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 150K1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 151K2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 264C1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 265C2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 266K1 Veteráni - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 267C1 Veteráni - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 268K2 Veteráni - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 269C2 Veteráni - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 270K1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
ID jízdy.: 271C1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 272K2 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 273C2 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 274K1 Veteránky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
ID jízdy.: 275C1 Veteránky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 276K2 Veteránky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 277C2 Veteránky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CHE 10 2x20=40 17x20=340 380
CHO 39 15x30=450 34x30=1020 31x20=620 40x20=800 8x20=160 3050
DEC 30 2x30=60 2x30=60 54x20=1080 40x20=800 24x20=480 2480
JAB 7 12x20=240 8x20=160 4x20=80 480
KAD 18 5x40=200 4x30=120 22x20=440 12x20=240 6x20=120 1120
KKK 17 6x20=120 28x20=560 2x100=200 16x20=320 1200
MOD 0 6x20=120 120
SED 20 4x30=120 20x20=400 34x20=680 4x20=80 1280
SKD 6 4x20=80 14x20=280 4x20=80 440
SPA 40 2x40=80 14x30=420 30x20=600 50x20=1000 22x20=440 2540
TSE 0 2x20=40 40
UNL 16 18x20=360 22x20=440 6x20=120 920
USK 34 2x40=80 12x30=360 30x30=900 42x20=840 34x20=680 2860
Na těchto závodech startuje 248 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 13 oddílů.
Startovné činí celkově 16910 Kč