ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
46 | RA | 3 | 21.7. 10:27 | DNF | K1 dorostenky 500 m | Hejnicová Veronika 2002 ZBR | ||
46 | RA | 5 | 21.7. 10:27 | 1 | 2:06.391 | K1 dorostenky 500 m | Součková Natálie 2001 SPA | |
46 | RA | 6 | 21.7. 10:27 | 2 | 2:08.681 | 02.290 | K1 dorostenky 500 m | Doktorová Sabina 2001 SEZ |
46 | RA | 2 | 21.7. 10:27 | 3 | 2:09.891 | 03.500 | K1 dorostenky 500 m | Tomanová Magdalena 2002 CHO |
46 | RA | 4 | 21.7. 10:27 | 4 | 2:21.121 | 14.730 | K1 dorostenky 500 m | Balane Katarina 2002 TSE |
46 | RA | 7 | 21.7. 10:27 | 5 | 2:22.871 | 16.480 | K1 dorostenky 500 m | Báčková Sandra 2002 TYN |
46 | RA | 8 | 21.7. 10:27 | 6 | 2:27.131 | 20.740 | K1 dorostenky 500 m | Menšíková Hana 2002 VSO |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
47 | RB | 3 | 21.7. 10:30 | DNS | K1 dorostenky 500 m | Bláhová Tereza 2001 SEZ | ||
47 | RB | 5 | 21.7. 10:30 | 1 | 2:07.631 | K1 dorostenky 500 m | Ševčíková Inka 2002 PRV | |
47 | RB | 4 | 21.7. 10:30 | 2 | 2:09.111 | 01.480 | K1 dorostenky 500 m | Dřímalková Adéla 2001 VSO |
47 | RB | 8 | 21.7. 10:30 | 3 | 2:13.071 | 05.440 | K1 dorostenky 500 m | Ammerová Nicole 2001 CHO |
47 | RB | 6 | 21.7. 10:30 | 4 | 2:14.321 | 06.690 | K1 dorostenky 500 m | Reichová Magdaléna 2001 CER |
47 | RB | 7 | 21.7. 10:30 | 5 | 2:25.346 | 17.715 | K1 dorostenky 500 m | Svobodová Natalie 2001 TSE |
47 | RB | 2 | 21.7. 10:30 | 6 | 2:31.446 | 23.815 | K1 dorostenky 500 m | Hronková Monika 2002 TYN |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
48 | RC | 5 | 21.7. 10:33 | 1 | 2:08.016 | K1 dorostenky 500 m | Hermély Gabriela 2002 PRV | |
48 | RC | 4 | 21.7. 10:33 | 2 | 2:08.186 | 00.170 | K1 dorostenky 500 m | Černohousová Monika 2001 ZAM |
48 | RC | 6 | 21.7. 10:33 | 3 | 2:18.951 | 10.935 | K1 dorostenky 500 m | Hettfleischová Tereza 2001 JAB |
48 | RC | 3 | 21.7. 10:33 | 4 | 2:19.686 | 11.670 | K1 dorostenky 500 m | Kvasilová Klára 2001 SEZ |
48 | RC | 7 | 21.7. 10:33 | 5 | 2:24.971 | 16.955 | K1 dorostenky 500 m | Žákovská Adéla 2001 HRA |
48 | RC | 2 | 21.7. 10:33 | 6 | 2:29.261 | 21.245 | K1 dorostenky 500 m | Klabanová Anna 2002 DEC |
48 | RC | 8 | 21.7. 10:33 | 7 | 2:40.816 | 32.800 | K1 dorostenky 500 m | Lamprechtová Tereza 2001 BER |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
103 | MA | 6 | 21.7. 14:32 | 1 | 2:10.901 | K1 dorostenky 500 m | Ammerová Nicole 2001 CHO | |
103 | MA | 3 | 21.7. 14:32 | 2 | 2:12.246 | 01.345 | K1 dorostenky 500 m | Reichová Magdaléna 2001 CER |
103 | MA | 5 | 21.7. 14:32 | 3 | 2:13.461 | 02.560 | K1 dorostenky 500 m | Tomanová Magdalena 2002 CHO |
103 | MA | 9 | 21.7. 14:32 | 4 | 2:15.646 | 04.745 | K1 dorostenky 500 m | Svobodová Natalie 2001 TSE |
103 | MA | 4 | 21.7. 14:32 | 5 | 2:16.351 | 05.450 | K1 dorostenky 500 m | Hettfleischová Tereza 2001 JAB |
103 | MA | 2 | 21.7. 14:32 | 6 | 2:19.516 | 08.615 | K1 dorostenky 500 m | Báčková Sandra 2002 TYN |
103 | MA | 8 | 21.7. 14:32 | 7 | 2:22.666 | 11.765 | K1 dorostenky 500 m | Kvasilová Klára 2001 SEZ |
103 | MA | 1 | 21.7. 14:32 | 8 | 2:23.606 | 12.705 | K1 dorostenky 500 m | Žákovská Adéla 2001 HRA |
103 | MA | 7 | 21.7. 14:32 | 9 | 2:26.231 | 15.330 | K1 dorostenky 500 m | Balane Katarina 2002 TSE |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
224 | F2 | 4 | 22.7. 11:35 | 1 | 2:16.451 | K1 dorostenky 500 m | Hettfleischová Tereza 2001 JAB | |
224 | F2 | 5 | 22.7. 11:35 | 2 | 2:17.451 | 01.000 | K1 dorostenky 500 m | Svobodová Natalie 2001 TSE |
224 | F2 | 6 | 22.7. 11:35 | 3 | 2:21.586 | 05.135 | K1 dorostenky 500 m | Báčková Sandra 2002 TYN |
224 | F2 | 3 | 22.7. 11:35 | 4 | 2:23.131 | 06.680 | K1 dorostenky 500 m | Kvasilová Klára 2001 SEZ |
224 | F2 | 7 | 22.7. 11:35 | 5 | 2:24.171 | 07.720 | K1 dorostenky 500 m | Žákovská Adéla 2001 HRA |
224 | F2 | 8 | 22.7. 11:35 | 6 | 2:27.876 | 11.425 | K1 dorostenky 500 m | Menšíková Hana 2002 VSO |
224 | F2 | 2 | 22.7. 11:35 | 7 | 2:28.536 | 12.085 | K1 dorostenky 500 m | Balane Katarina 2002 TSE |
224 | F2 | 9 | 22.7. 11:35 | 8 | 2:28.991 | 12.540 | K1 dorostenky 500 m | Klabanová Anna 2002 DEC |
224 | F2 | 1 | 22.7. 11:35 | 9 | 2:33.426 | 16.975 | K1 dorostenky 500 m | Hronková Monika 2002 TYN |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
225 | F1 | 5 | 22.7. 11:40 | 1 | 2:02.796 | K1 dorostenky 500 m | Součková Natálie 2001 SPA | |
225 | F1 | 8 | 22.7. 11:40 | 2 | 2:06.056 | 03.260 | K1 dorostenky 500 m | Černohousová Monika 2001 ZAM |
225 | F1 | 6 | 22.7. 11:40 | 3 | 2:06.576 | 03.780 | K1 dorostenky 500 m | Ševčíková Inka 2002 PRV |
225 | F1 | 4 | 22.7. 11:40 | 4 | 2:06.706 | 03.910 | K1 dorostenky 500 m | Hermély Gabriela 2002 PRV |
225 | F1 | 7 | 22.7. 11:40 | 5 | 2:10.496 | 07.700 | K1 dorostenky 500 m | Doktorová Sabina 2001 SEZ |
225 | F1 | 1 | 22.7. 11:40 | 6 | 2:11.931 | 09.135 | K1 dorostenky 500 m | Tomanová Magdalena 2002 CHO |
225 | F1 | 3 | 22.7. 11:40 | 7 | 2:12.886 | 10.090 | K1 dorostenky 500 m | Dřímalková Adéla 2001 VSO |
225 | F1 | 2 | 22.7. 11:40 | 8 | 2:14.526 | 11.730 | K1 dorostenky 500 m | Ammerová Nicole 2001 CHO |
225 | F1 | 9 | 22.7. 11:40 | 9 | 2:15.261 | 12.465 | K1 dorostenky 500 m | Reichová Magdaléna 2001 CER |