ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
322 | RA | 5 | 23.7. 08:18 | 1 | 57.091 | C1 kanoistky 200 m | Ježová Jana 1991 DUP | |
322 | RA | 4 | 23.7. 08:18 | 2 | 1:01.096 | 04.005 | C1 kanoistky 200 m | Húsková Veronika 2001 ONV |
322 | RA | 6 | 23.7. 08:18 | 3 | 1:01.171 | 04.080 | C1 kanoistky 200 m | Jurečková Eliška 2001 KOJ |
322 | RA | 2 | 23.7. 08:18 | 4 | 1:03.426 | 06.335 | C1 kanoistky 200 m | Rudolfová Sonia 1999 SEZ |
322 | RA | 3 | 23.7. 08:18 | 5 | 1:07.366 | 10.275 | C1 kanoistky 200 m | Maříková Veronika 2003 JAB |
322 | RA | 7 | 23.7. 08:18 | 6 | 1:08.411 | 11.320 | C1 kanoistky 200 m | Horáčková Adéla 2003 KVS |
322 | RA | 1 | 23.7. 08:18 | 7 | 1:09.181 | 12.090 | C1 kanoistky 200 m | Tillerová Andrea 2003 KVS |
322 | RA | 8 | 23.7. 08:18 | 8 | 1:54.646 | 57.555 | C1 kanoistky 200 m | Vítková Veronika 2004 TYN |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
323 | RB | 5 | 23.7. 08:21 | 1 | 54.451 | C1 kanoistky 200 m | Součková Lenka 1990 KVS | |
323 | RB | 4 | 23.7. 08:21 | 2 | 59.746 | 05.295 | C1 kanoistky 200 m | Tulachová Johanka 2000 TSE |
323 | RB | 2 | 23.7. 08:21 | 3 | 1:03.251 | 08.800 | C1 kanoistky 200 m | Kyselá Vendula 2001 ONV |
323 | RB | 6 | 23.7. 08:21 | 4 | 1:04.506 | 10.055 | C1 kanoistky 200 m | Krausová Alena 2002 SHK |
323 | RB | 3 | 23.7. 08:21 | 5 | 1:05.701 | 11.250 | C1 kanoistky 200 m | Vaňourková Markéta 2003 PPL |
323 | RB | 8 | 23.7. 08:21 | 6 | 1:08.581 | 14.130 | C1 kanoistky 200 m | Dvořáková Eliška 2001 SEZ |
323 | RB | 7 | 23.7. 08:21 | 7 | 1:36.541 | 42.090 | C1 kanoistky 200 m | Janatová Adéla 2004 TYN |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
324 | RC | 4 | 23.7. 08:24 | 1 | 55.861 | C1 kanoistky 200 m | Navrátilová Anna 1988 KVS | |
324 | RC | 8 | 23.7. 08:24 | 2 | 57.711 | 01.850 | C1 kanoistky 200 m | Malíková Martina 1999 NYM |
324 | RC | 5 | 23.7. 08:24 | 3 | 1:02.336 | 06.475 | C1 kanoistky 200 m | Havlová Kristýna 2001 DEC |
324 | RC | 3 | 23.7. 08:24 | 4 | 1:05.271 | 09.410 | C1 kanoistky 200 m | Seidlerová Eliška 2001 SEZ |
324 | RC | 6 | 23.7. 08:24 | 5 | 1:05.496 | 09.635 | C1 kanoistky 200 m | Peterková Nikol 2000 PRV |
324 | RC | 7 | 23.7. 08:24 | 6 | 1:12.426 | 16.565 | C1 kanoistky 200 m | Veverková Alžběta 2001 SKD |
324 | RC | 2 | 23.7. 08:24 | 7 | 1:22.921 | 27.060 | C1 kanoistky 200 m | Trnková Kateřina 1999 SPA |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
350 | MA | 4 | 23.7. 09:42 | 1 | 1:00.226 | C1 kanoistky 200 m | Havlová Kristýna 2001 DEC | |
350 | MA | 8 | 23.7. 09:42 | 2 | 1:00.466 | 00.240 | C1 kanoistky 200 m | Seidlerová Eliška 2001 SEZ |
350 | MA | 6 | 23.7. 09:42 | 3 | 1:01.976 | 01.750 | C1 kanoistky 200 m | Kyselá Vendula 2001 ONV |
350 | MA | 5 | 23.7. 09:42 | 4 | 1:02.466 | 02.240 | C1 kanoistky 200 m | Jurečková Eliška 2001 KOJ |
350 | MA | 3 | 23.7. 09:42 | 5 | 1:02.641 | 02.415 | C1 kanoistky 200 m | Krausová Alena 2002 SHK |
350 | MA | 1 | 23.7. 09:42 | 6 | 1:03.971 | 03.745 | C1 kanoistky 200 m | Peterková Nikol 2000 PRV |
350 | MA | 7 | 23.7. 09:42 | 7 | 1:04.256 | 04.030 | C1 kanoistky 200 m | Rudolfová Sonia 1999 SEZ |
350 | MA | 9 | 23.7. 09:42 | 8 | 1:04.976 | 04.750 | C1 kanoistky 200 m | Vaňourková Markéta 2003 PPL |
350 | MA | 2 | 23.7. 09:42 | 9 | 1:10.381 | 10.155 | C1 kanoistky 200 m | Maříková Veronika 2003 JAB |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
375 | F2 | 4 | 23.7. 11:28 | 1 | 1:02.451 | C1 kanoistky 200 m | Krausová Alena 2002 SHK | |
375 | F2 | 5 | 23.7. 11:28 | 2 | 1:02.456 | 00.005 | C1 kanoistky 200 m | Jurečková Eliška 2001 KOJ |
375 | F2 | 3 | 23.7. 11:28 | 3 | 1:03.481 | 01.030 | C1 kanoistky 200 m | Rudolfová Sonia 1999 SEZ |
375 | F2 | 6 | 23.7. 11:28 | 4 | 1:04.586 | 02.135 | C1 kanoistky 200 m | Peterková Nikol 2000 PRV |
375 | F2 | 7 | 23.7. 11:28 | 5 | 1:04.996 | 02.545 | C1 kanoistky 200 m | Vaňourková Markéta 2003 PPL |
375 | F2 | 2 | 23.7. 11:28 | 6 | 1:06.291 | 03.840 | C1 kanoistky 200 m | Maříková Veronika 2003 JAB |
375 | F2 | 1 | 23.7. 11:28 | 7 | 1:06.941 | 04.490 | C1 kanoistky 200 m | Dvořáková Eliška 2001 SEZ |
375 | F2 | 8 | 23.7. 11:28 | 8 | 1:08.901 | 06.450 | C1 kanoistky 200 m | Horáčková Adéla 2003 KVS |
375 | F2 | 9 | 23.7. 11:28 | 9 | 1:09.631 | 07.180 | C1 kanoistky 200 m | Veverková Alžběta 2001 SKD |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
376 | F1 | 2 | 23.7. 11:32 | DNF | C1 kanoistky 200 m | Havlová Kristýna 2001 DEC | ||
376 | F1 | 5 | 23.7. 11:32 | 1 | 48.536 | C1 kanoistky 200 m | Ježová Jana 1991 DUP | |
376 | F1 | 6 | 23.7. 11:32 | 2 | 52.726 | 04.190 | C1 kanoistky 200 m | Součková Lenka 1990 KVS |
376 | F1 | 8 | 23.7. 11:32 | 3 | 55.816 | 07.280 | C1 kanoistky 200 m | Malíková Martina 1999 NYM |
376 | F1 | 4 | 23.7. 11:32 | 4 | 56.086 | 07.550 | C1 kanoistky 200 m | Navrátilová Anna 1988 KVS |
376 | F1 | 3 | 23.7. 11:32 | 5 | 57.491 | 08.955 | C1 kanoistky 200 m | Tulachová Johanka 2000 TSE |
376 | F1 | 7 | 23.7. 11:32 | 6 | 57.951 | 09.415 | C1 kanoistky 200 m | Húsková Veronika 2001 ONV |
376 | F1 | 1 | 23.7. 11:32 | 7 | 1:00.076 | 11.540 | C1 kanoistky 200 m | Kyselá Vendula 2001 ONV |
376 | F1 | 9 | 23.7. 11:32 | 8 | 1:03.536 | 15.000 | C1 kanoistky 200 m | Seidlerová Eliška 2001 SEZ |