ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
9 | RA | 5 | 21.7. 08:02 | 1 | 5:11.331 | C1 žáci 1000 m | Tettinger Petr 2003 NYM | |
9 | RA | 4 | 21.7. 08:02 | 2 | 5:23.876 | 12.545 | C1 žáci 1000 m | Kleňha Adam 2004 KVS |
9 | RA | 6 | 21.7. 08:02 | 3 | 5:42.121 | 30.790 | C1 žáci 1000 m | Hanák Ondřej 2003 KVS |
9 | RA | 8 | 21.7. 08:02 | 4 | 5:50.191 | 38.860 | C1 žáci 1000 m | Němeček Tomáš 2003 SPA |
9 | RA | 2 | 21.7. 08:02 | 5 | 5:52.311 | 40.980 | C1 žáci 1000 m | Uher Miroslav 2003 KOJ |
9 | RA | 3 | 21.7. 08:02 | 6 | 5:58.481 | 47.150 | C1 žáci 1000 m | Fojtík Adam 2004 PPL |
9 | RA | 7 | 21.7. 08:02 | 7 | 6:18.516 | 1:07.185 | C1 žáci 1000 m | Rohlena Petr 2004 TYN |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
10 | RB | 4 | 21.7. 08:06 | DNS | C1 žáci 1000 m | Košnar Adam 2004 SEZ | ||
10 | RB | 5 | 21.7. 08:06 | 1 | 5:18.651 | C1 žáci 1000 m | Sedlák Jiří 2003 SLH | |
10 | RB | 7 | 21.7. 08:06 | 2 | 5:23.071 | 04.420 | C1 žáci 1000 m | Janďourek Šimon 2004 NYM |
10 | RB | 2 | 21.7. 08:06 | 3 | 5:26.361 | 07.710 | C1 žáci 1000 m | Müldner Jan 2003 KVS |
10 | RB | 6 | 21.7. 08:06 | 4 | 5:43.656 | 25.005 | C1 žáci 1000 m | Janda Jiří 2004 PPL |
10 | RB | 8 | 21.7. 08:06 | 5 | 6:03.401 | 44.750 | C1 žáci 1000 m | Kozubík Lukáš 2004 KOJ |
10 | RB | 3 | 21.7. 08:06 | 6 | 6:09.286 | 50.635 | C1 žáci 1000 m | Krejčí Aleš 2004 SHK |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
11 | RC | 5 | 21.7. 08:10 | 1 | 5:07.381 | C1 žáci 1000 m | Neradil Vojtěch 2003 PRV | |
11 | RC | 4 | 21.7. 08:10 | 2 | 5:15.066 | 07.685 | C1 žáci 1000 m | Doktor Tomáš 2004 SEZ |
11 | RC | 6 | 21.7. 08:10 | 3 | 5:38.181 | 30.800 | C1 žáci 1000 m | Rudolf Adam 2004 SEZ |
11 | RC | 7 | 21.7. 08:10 | 4 | 5:41.781 | 34.400 | C1 žáci 1000 m | Pavlíček Jan 2004 ONV |
11 | RC | 2 | 21.7. 08:10 | 5 | 5:43.351 | 35.970 | C1 žáci 1000 m | Janda Tomáš 2004 PPL |
11 | RC | 3 | 21.7. 08:10 | 6 | 5:58.081 | 50.700 | C1 žáci 1000 m | Dvořák Filip 2004 KVS |
11 | RC | 8 | 21.7. 08:10 | 7 | 6:26.271 | 1:18.890 | C1 žáci 1000 m | Zoubek Viktor 2003 JAB |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
92 | MA | 6 | 21.7. 13:30 | 1 | 5:21.856 | C1 žáci 1000 m | Rudolf Adam 2004 SEZ | |
92 | MA | 4 | 21.7. 13:30 | 2 | 5:25.021 | 03.165 | C1 žáci 1000 m | Müldner Jan 2003 KVS |
92 | MA | 7 | 21.7. 13:30 | 3 | 5:27.541 | 05.685 | C1 žáci 1000 m | Janda Jiří 2004 PPL |
92 | MA | 5 | 21.7. 13:30 | 4 | 5:27.886 | 06.030 | C1 žáci 1000 m | Hanák Ondřej 2003 KVS |
92 | MA | 9 | 21.7. 13:30 | 5 | 5:39.861 | 18.005 | C1 žáci 1000 m | Janda Tomáš 2004 PPL |
92 | MA | 2 | 21.7. 13:30 | 6 | 5:40.141 | 18.285 | C1 žáci 1000 m | Pavlíček Jan 2004 ONV |
92 | MA | 3 | 21.7. 13:30 | 7 | 5:42.791 | 20.935 | C1 žáci 1000 m | Němeček Tomáš 2003 SPA |
92 | MA | 8 | 21.7. 13:30 | 8 | 5:43.031 | 21.175 | C1 žáci 1000 m | Uher Miroslav 2003 KOJ |
92 | MA | 1 | 21.7. 13:30 | 9 | 6:08.331 | 46.475 | C1 žáci 1000 m | Kozubík Lukáš 2004 KOJ |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
212 | F2 | 5 | 22.7. 10:30 | 1 | 5:42.166 | C1 žáci 1000 m | Hanák Ondřej 2003 KVS | |
212 | F2 | 6 | 22.7. 10:30 | 2 | 5:51.941 | 09.775 | C1 žáci 1000 m | Janda Tomáš 2004 PPL |
212 | F2 | 1 | 22.7. 10:30 | 3 | 5:52.316 | 10.150 | C1 žáci 1000 m | Dvořák Filip 2004 KVS |
212 | F2 | 4 | 22.7. 10:30 | 4 | 5:54.491 | 12.325 | C1 žáci 1000 m | Pavlíček Jan 2004 ONV |
212 | F2 | 7 | 22.7. 10:30 | 5 | 6:04.641 | 22.475 | C1 žáci 1000 m | Němeček Tomáš 2003 SPA |
212 | F2 | 3 | 22.7. 10:30 | 6 | 6:08.921 | 26.755 | C1 žáci 1000 m | Uher Miroslav 2003 KOJ |
212 | F2 | 2 | 22.7. 10:30 | 7 | 6:13.806 | 31.640 | C1 žáci 1000 m | Fojtík Adam 2004 PPL |
212 | F2 | 8 | 22.7. 10:30 | 8 | 6:25.456 | 43.290 | C1 žáci 1000 m | Kozubík Lukáš 2004 KOJ |
212 | F2 | 9 | 22.7. 10:30 | 9 | 6:32.716 | 50.550 | C1 žáci 1000 m | Krejčí Aleš 2004 SHK |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
213 | F1 | 4 | 22.7. 10:35 | 1 | 5:04.856 | C1 žáci 1000 m | Tettinger Petr 2003 NYM | |
213 | F1 | 6 | 22.7. 10:35 | 2 | 5:10.431 | 05.575 | C1 žáci 1000 m | Neradil Vojtěch 2003 PRV |
213 | F1 | 2 | 22.7. 10:35 | 3 | 5:16.656 | 11.800 | C1 žáci 1000 m | Doktor Tomáš 2004 SEZ |
213 | F1 | 5 | 22.7. 10:35 | 4 | 5:17.536 | 12.680 | C1 žáci 1000 m | Sedlák Jiří 2003 SLH |
213 | F1 | 7 | 22.7. 10:35 | 5 | 5:23.146 | 18.290 | C1 žáci 1000 m | Kleňha Adam 2004 KVS |
213 | F1 | 3 | 22.7. 10:35 | 6 | 5:41.896 | 37.040 | C1 žáci 1000 m | Janďourek Šimon 2004 NYM |
213 | F1 | 8 | 22.7. 10:35 | 7 | 5:42.386 | 37.530 | C1 žáci 1000 m | Rudolf Adam 2004 SEZ |
213 | F1 | 1 | 22.7. 10:35 | 8 | 5:43.391 | 38.535 | C1 žáci 1000 m | Müldner Jan 2003 KVS |
213 | F1 | 9 | 22.7. 10:35 | 9 | 5:46.966 | 42.110 | C1 žáci 1000 m | Janda Jiří 2004 PPL |