ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
329 | RA | 3 | 23.7. 08:39 | DNS | K2 muži 200 m | Čeřovský Michal 1998 CHO, Holopírek Tomáš 1997 CHO | ||
329 | RA | 5 | 23.7. 08:39 | DNS | K2 muži 200 m | Štěrba Jan 1981 DUP, Šlouf Radek 1994 DUP | ||
329 | RA | 4 | 23.7. 08:39 | 1 | 35.931 | K2 muži 200 m | Sobíšek Martin 1998 DUP, Šindelář Jakub 1998 DUP | |
329 | RA | 6 | 23.7. 08:39 | 2 | 36.126 | 00.195 | K2 muži 200 m | Kusovský Lukáš 1991 DUP, Trefil Lukáš 1988 DUP |
329 | RA | 7 | 23.7. 08:39 | 3 | 38.081 | 02.150 | K2 muži 200 m | Pavlík Tomáš 1987 USK, Pavlík Matouš 1988 USK |
329 | RA | 2 | 23.7. 08:39 | 4 | 38.621 | 02.690 | K2 muži 200 m | Podloucký Martin 1976 ZBR, Liška Josef 1993 ZBR |
329 | RA | 1 | 23.7. 08:39 | 5 | 44.121 | 08.190 | K2 muži 200 m | Kusovský Pavel 1988 MOD, Matoušek Ondřej 1987 SOP |
329 | RA | 8 | 23.7. 08:39 | 6 | 45.986 | 10.055 | K2 muži 200 m | Březina Martin 1990 KAD, Březina Daniel 1992 KAD |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
330 | RB | 2 | 23.7. 08:42 | DNF | K2 muži 200 m | Drabina Aleš 1977 FRM, Drabina Jiří 1979 FRM | ||
330 | RB | 5 | 23.7. 08:42 | 1 | 33.566 | K2 muži 200 m | Seidl Martin 1994 USK, Bišický Ondřej 1997 CHO | |
330 | RB | 4 | 23.7. 08:42 | 2 | 35.176 | 01.610 | K2 muži 200 m | Šváb Filip 1983 USK, Slepica Karel 1988 USK |
330 | RB | 6 | 23.7. 08:42 | 3 | 35.216 | 01.650 | K2 muži 200 m | Pokorný Daniel 1994 CHO, Mlčoch Jakub 1996 ONV |
330 | RB | 3 | 23.7. 08:42 | 4 | 35.601 | 02.035 | K2 muži 200 m | Klemperer Otto 1997 DUP, Smrček Ludvík 1998 LIT |
330 | RB | 8 | 23.7. 08:42 | 5 | 37.976 | 04.410 | K2 muži 200 m | Fučík Michal 1989 KAD, Sklenička Tomáš 1990 KAD |
330 | RB | 7 | 23.7. 08:42 | 6 | 39.246 | 05.680 | K2 muži 200 m | Petyovský Petr 1975 LSB, Chocholka Lukáš 1994 LSB |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
353 | MA | 3 | 23.7. 09:51 | DNF | K2 muži 200 m | Petyovský Petr 1975 LSB, Chocholka Lukáš 1994 LSB | ||
353 | MA | 5 | 23.7. 09:51 | 1 | 35.966 | K2 muži 200 m | Klemperer Otto 1997 DUP, Smrček Ludvík 1998 LIT | |
353 | MA | 6 | 23.7. 09:51 | 2 | 37.826 | 01.860 | K2 muži 200 m | Podloucký Martin 1976 ZBR, Liška Josef 1993 ZBR |
353 | MA | 7 | 23.7. 09:51 | 3 | 38.226 | 02.260 | K2 muži 200 m | Fučík Michal 1989 KAD, Sklenička Tomáš 1990 KAD |
353 | MA | 4 | 23.7. 09:51 | 4 | 39.681 | 03.715 | K2 muži 200 m | Kusovský Pavel 1988 MOD, Matoušek Ondřej 1987 SOP |
353 | MA | 8 | 23.7. 09:51 | 5 | 42.111 | 06.145 | K2 muži 200 m | Březina Martin 1990 KAD, Březina Daniel 1992 KAD |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
373 | F1 | 4 | 23.7. 11:16 | 1 | 33.186 | K2 muži 200 m | Seidl Martin 1994 USK, Bišický Ondřej 1997 CHO | |
373 | F1 | 6 | 23.7. 11:16 | 2 | 33.691 | 00.505 | K2 muži 200 m | Šváb Filip 1983 USK, Slepica Karel 1988 USK |
373 | F1 | 5 | 23.7. 11:16 | 3 | 33.711 | 00.525 | K2 muži 200 m | Sobíšek Martin 1998 DUP, Šindelář Jakub 1998 DUP |
373 | F1 | 3 | 23.7. 11:16 | 4 | 33.741 | 00.555 | K2 muži 200 m | Kusovský Lukáš 1991 DUP, Trefil Lukáš 1988 DUP |
373 | F1 | 2 | 23.7. 11:16 | 5 | 34.571 | 01.385 | K2 muži 200 m | Pokorný Daniel 1994 CHO, Mlčoch Jakub 1996 ONV |
373 | F1 | 8 | 23.7. 11:16 | 6 | 35.776 | 02.590 | K2 muži 200 m | Klemperer Otto 1997 DUP, Smrček Ludvík 1998 LIT |
373 | F1 | 1 | 23.7. 11:16 | 7 | 38.041 | 04.855 | K2 muži 200 m | Podloucký Martin 1976 ZBR, Liška Josef 1993 ZBR |
373 | F1 | 7 | 23.7. 11:16 | 8 | 38.241 | 05.055 | K2 muži 200 m | Pavlík Tomáš 1987 USK, Pavlík Matouš 1988 USK |
373 | F1 | 9 | 23.7. 11:16 | 9 | 38.956 | 05.770 | K2 muži 200 m | Fučík Michal 1989 KAD, Sklenička Tomáš 1990 KAD |