III.ČP mládeže - NZ dospělých a juniorů - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 29.05.2024 08:06:44
Přihláška do: 29.05.2023
Datum závodu: 02.06. - 04.06.2023
Račice

ID jízdy.: 676C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
2 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
3 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
4 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
5 Válková Karolína 2008 DECDEC
6 Štěpánková Stella 2006 SHKSHK
7 Čmejlová Klára 2010 SEZSTE
8 Palashavets Sofya 2006 LSBLSB
9 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
10 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
11 Studničková Klára 2005 ONVONV
12 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
13 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
14 Koulová Tereza 2010 NYMNYM
15 Kovářová Sofie 2009 NYMNYM
16 Pěkná Laura 2009 NYMNYM
17 Vybíralová Evelína 2005 LSBLSB
18 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
19 Wertheimerová Ema 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 678C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
2 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
3 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
4 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
5 Válková Karolína 2008 DECDEC
6 Štěpánková Stella 2006 SHKSHK
7 Čmejlová Klára 2010 SEZSTE
8 Palashavets Sofya 2006 LSBLSB
9 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
10 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
11 Studničková Klára 2005 ONVONV
12 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
13 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
14 Koulová Tereza 2010 NYMNYM
15 Kovářová Sofie 2009 NYMNYM
16 Pěkná Laura 2009 NYMNYM
17 Vybíralová Evelína 2005 LSBLSB
18 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
19 Wertheimerová Ema 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 707C2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šímová Kamila 2006 Studničková Klára 2005ZVS ONVZVS ONV
2 Válková Karolína 2008 Kadlečková Eva 2010DEC TSEDEC TSE
3 Jančová Tereza Marie 2008 Štěpánková Stella 2006ONV SHKSHK ONV
4 Břízová Veronika 2006 Palashavets Sofya 2006ZVS LSBZVS LSB
5 Kodetová Tereza 2006 Řáhová Dominika 2010PPL PPLPPL
6 Hladíková Barbora 2006 Koulová Tereza 2010NYM NYMNYM
7 Pěkná Laura 2009 Kovářová Sofie 2009NYM NYMNYM
8 Jiskrová Tereza 2008 Wertheimerová Ema 2008PRV PRVPRV
ID jízdy.: 708C1 kanoistky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
2 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
3 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
4 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
5 Válková Karolína 2008 DECDEC
6 Štěpánková Stella 2006 SHKSHK
7 Čmejlová Klára 2010 SEZSTE
8 Palashavets Sofya 2006 LSBLSB
9 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
10 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
11 Studničková Klára 2005 ONVONV
12 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
13 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
14 Koulová Tereza 2010 NYMNYM
15 Kovářová Sofie 2009 NYMNYM
16 Pěkná Laura 2009 NYMNYM
17 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
18 Wertheimerová Ema 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 1K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voronič Michal 2000 JABJAB
2 Bien Matouš 2004 LIBLIB
3 Mlčoch Jakub 1996 ONVONV
4 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
5 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
6 Zavřel Jakub 1996 USKUSK
7 Remuta Jakub 2002 USKUSK
8 Plhoň Jan 2004 USKUSK
9 Humhal Jiří 2003 USKUSK
10 Záhora Josef 2001 USKUSK
11 Stejskal Jakub 1998 USKUSK
12 Cerman Vladimír 2002 USKUSK
13 Beneš Vojtěch 2004 DUPDUP
14 Brabec Jakub 2001 DUPDUP
15 Davídek Pavel 1987 DUPDUP
16 Havel Daniel 1991 DUPDUP
17 Kučírek Lukáš 2004 DUPDUP
18 Kukačka Vilém 2000 DUPDUP
19 Kulich Michal 2001 DUPDUP
20 Macháček Jan 2002 DUPDUP
21 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
22 Niebauer Jakub 2004 DUPDUP
23 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
24 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
25 Sobíšek Tomáš 2001 DUPDUP
26 Šlouf Radek 1994 DUPDUP
27 Špicar Jakub 1993 DUPDUP
28 Termer Václav 2003 DUPDUP
29 Vorel Jan 2000 DUPDUP
30 Macháček Vojtěch 2004 DUPDUP
31 Macháček Vojtěch 2004 DUPPRV
ID jízdy.: 2C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
2 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
3 Zalubil Jiří 2000 DUPDUP
4 Bacílek Lukáš 2002 DUPDUP
5 Tettinger Petr 2003 DUPDUP
6 Rudolf Adam 2004 DUPDUP
7 Neradil Vojtěch 2003 DUPDUP
8 Janďourek Šimon 2004 DUPDUP
9 Minařík Jiří 2002 DUPDUP
10 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
11 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
ID jízdy.: 3K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Daniel 1991 Špicar Jakub 1993DUP DUPDUP
2 Kukačka Vilém 2000 Vorel Jan 2000DUP DUPDUP
3 Kulich Michal 2001 Remuta Jakub 2002DUP USKDUP USK
4 Mašek Ondřej 2000 Cerman Vladimír 2002DUP USKDUP USK
5 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001DUP DUPDUP
6 Niebauer Jakub 2004 Macháček Vojtěch 2004DUP DUPDUP PRV
7 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002DUP DUPDUP
8 Beneš Vojtěch 2004 Kučírek Lukáš 2004DUP DUPDUP
9 Voronič Michal 2000 JABJAB
10 Dědič Tomislav 2002 Dědič Stanislav 2004PIS PISPIS
11 Voronič Michal 2000 Sýkora Pavel 2006JAB ZBRZBR JAB
ID jízdy.: 4C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tettinger Petr 2003 Janďourek Šimon 2004DUP DUPDUP
2 Fuksa Martin 1993 Fuksa Petr 1998DUP DUPDUP
3 Zalubil Jiří 2000 Minařík Jiří 2002DUP DUPDUP
4 Nováček Vojtěch 2001 Rudolf Adam 2004DUP DUPDUP
ID jízdy.: 5K1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voronič Michal 2000 JABJAB
2 Bien Matouš 2004 LIBLIB
3 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
4 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
5 Plhoň Jan 2004 USKUSK
6 Humhal Jiří 2003 USKUSK
7 Záhora Josef 2001 USKUSK
8 Beneš Vojtěch 2004 DUPDUP
9 Davídek Pavel 1987 DUPDUP
10 Kučírek Lukáš 2004 DUPDUP
11 Kukačka Vilém 2000 DUPDUP
12 Kulich Michal 2001 DUPDUP
13 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
14 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
15 Sobíšek Tomáš 2001 DUPDUP
16 Šlouf Radek 1994 DUPDUP
17 Termer Václav 2003 DUPDUP
ID jízdy.: 6C1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlík Radek 1994 LSBLSB
2 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
3 Bacílek Lukáš 2002 DUPDUP
4 Janďourek Šimon 2004 DUPDUP
5 Minařík Jiří 2002 DUPDUP
6 Neradil Vojtěch 2003 DUPDUP
7 Rudolf Adam 2004 DUPDUP
ID jízdy.: 7K2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kukačka Vilém 2000 Vorel Jan 2000DUP DUPDUP
2 Kulich Michal 2001 Remuta Jakub 2002DUP USKDUP USK
3 Mašek Ondřej 2000 Humhal Jiří 2003DUP USKDUP USK
4 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001DUP DUPDUP
5 Niebauer Jakub 2004 Macháček Vojtěch 2004DUP DUPDUP PRV
6 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002DUP DUPDUP
7 Beneš Vojtěch 2004 Kučírek Lukáš 2004DUP DUPDUP
8 Voronič Michal 2000 JABJAB
9 Dědič Tomislav 2002 Dědič Stanislav 2004PIS PISPIS
10 Stejskal Jakub 1998 Cerman Vladimír 2002USK USKUSK
11 Voronič Michal 2000 Sýkora Pavel 2006JAB ZBRZBR JAB
ID jízdy.: 8C2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tettinger Petr 2003 Janďourek Šimon 2004DUP DUPDUP
2 Nováček Vojtěch 2001 Rudolf Adam 2004DUP DUPDUP
ID jízdy.: 9K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
2 Telská Viktorie 1999 USKUSK
3 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
4 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
5 Herzánová Lucie 2003 CERCER
6 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
7 Galádová Barbora 2002 USKUSK
8 Házová Adéla 2002 USKUSK
9 Hermély Gabriela 2002 USKUSK
10 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
11 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
12 Reichová Michaela 2000 USKUSK
13 Vrbenská Kateřina 2003 USKUSK
14 Zárubová Kateřina 2001 USKUSK
15 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
16 Vodičková Klára 2004 SPASPA
17 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
18 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
ID jízdy.: 10C1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řáhová Denisa 2001 USKUSK
2 Malíková Martina 1999 USKUSK
3 Veverková Alžběta 2001 USKUSK
4 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
ID jízdy.: 11K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráčková Magdalena 2004 Kukačková Natálie 2004CHO USKCHO USK
2 Sobíšková Štěpánka 2001 Voříšková Karolína 2006DUP VPLVPL DUP
3 Zárubová Kateřina 2001 Betlachová Barbora 2001USK USKUSK
4 Galádová Barbora 2002 Házová Adéla 2002USK USKUSK
5 Reichová Michaela 2000 Hermély Gabriela 2002USK USKUSK
6 Vrbenská Kateřina 2003 Pudilová Vlaďka 2003USK USKUSK
7 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
ID jízdy.: 12C2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Veverková Alžběta 2001 Janatová Adéla 2004USK TYNUSK TYN
2 Malíková Martina 1999 Řáhová Denisa 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 13K1 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
2 Telská Viktorie 1999 USKUSK
3 Herzánová Lucie 2003 CERCER
4 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
5 Galádová Barbora 2002 USKUSK
6 Házová Adéla 2002 USKUSK
7 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
8 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
9 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
10 Vrbenská Kateřina 2003 USKUSK
11 Zárubová Kateřina 2001 USKUSK
12 Vodičková Klára 2004 SPASPA
13 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
14 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
15 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
ID jízdy.: 14C1 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 463K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voronič Michal 2000 JABJAB
2 Bien Matouš 2004 LIBLIB
3 Kraft Jiří 1984 NYMNYM
4 Mlčoch Jakub 1996 ONVONV
5 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
6 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
7 Zavřel Jakub 1996 USKUSK
8 Remuta Jakub 2002 USKUSK
9 Plhoň Jan 2004 USKUSK
10 Humhal Jiří 2003 USKUSK
11 Záhora Josef 2001 USKUSK
12 Stejskal Jakub 1998 USKUSK
13 Cerman Vladimír 2002 USKUSK
14 Beneš Vojtěch 2004 DUPDUP
15 Brabec Jakub 2001 DUPDUP
16 Havel Daniel 1991 DUPDUP
17 Kučírek Lukáš 2004 DUPDUP
18 Kukačka Vilém 2000 DUPDUP
19 Kulich Michal 2001 DUPDUP
20 Macháček Jan 2002 DUPDUP
21 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
22 Niebauer Jakub 2004 DUPDUP
23 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
24 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
25 Sobíšek Tomáš 2001 DUPDUP
26 Šlouf Radek 1994 DUPDUP
27 Špicar Jakub 1993 DUPDUP
28 Termer Václav 2003 DUPDUP
29 Vorel Jan 2000 DUPDUP
30 Macháček Vojtěch 2004 DUPDUP
31 Macháček Vojtěch 2004 DUPPRV
ID jízdy.: 464C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
2 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
3 Zalubil Jiří 2000 DUPDUP
4 Fuksa Petr 1998 DUPDUP
5 Bacílek Lukáš 2002 DUPDUP
6 Tettinger Petr 2003 DUPDUP
7 Rudolf Adam 2004 DUPDUP
8 Neradil Vojtěch 2003 DUPDUP
9 Janďourek Šimon 2004 DUPDUP
10 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
11 Drahokoupil Dan 1991 NYMNYM
12 Burda Vojtěch 2001 SEZSEZ
13 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
14 Havlík Radek 1994 LSBLSB
ID jízdy.: 471K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
2 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
3 Herzánová Lucie 2003 CERCER
4 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
5 Galádová Barbora 2002 USKUSK
6 Házová Adéla 2002 USKUSK
7 Hermély Gabriela 2002 USKUSK
8 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
9 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
10 Reichová Michaela 2000 USKUSK
11 Vrbenská Kateřina 2003 USKUSK
12 Zárubová Kateřina 2001 USKUSK
13 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
14 Vodičková Klára 2004 SPASPA
15 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
16 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
ID jízdy.: 472C1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řáhová Denisa 2001 USKUSK
2 Malíková Martina 1999 USKUSK
3 Veverková Alžběta 2001 USKUSK
4 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
ID jízdy.: 17K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 CHOCHO
2 Hirsch Ondřej 2005 USKKOJ
3 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
4 Rödl Robert 2006 NYMNYM
5 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
6 Prchlík Ondřej 2005 USKONV
7 Benešovský František 2006 PODPOD
8 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
9 Foukal Jan 2006 RKLRKL
10 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
11 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
12 Hruška Šimon 2006 USKUSK
13 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
14 Nykl Michal 2005 SPAUSK
15 Reh Václav 2005 USKUSK
16 Souček Lukáš Daniel 2005 USKUSK
17 Tejnora Štěpán 2005 USKUSK
18 Dušátko Jakub 2005 CERCER
19 Kliment Lukáš 2006 CERCER
20 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
21 Sýkora Pavel 2006 ZBRZBR
22 Knoška Robert 2005 DUPZBR
23 Dvořák Brutus 2006 ZBRZBR
24 Šindel Jakub 2007 ZBRZBR
25 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
26 Šimek Albert 2005 PRVPRV
27 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
28 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
29 Valla Jakub 2006 SPASPA
30 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
31 Heliš Daniel 2006 SPASPA
32 Florián Jindřich 2006 SPASPA
33 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
34 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
ID jízdy.: 18C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
2 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
3 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
4 Michajlík Filip 2006 NYMNYM
5 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
6 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
7 Pták Zbyněk 2005 DUPNYM
8 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
9 Kutsyn Petro 2006 KVSKVS
10 Horák Štěpán 2006 LSBLSB
11 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
12 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
13 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
14 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
15 Kot Artur 2005 PPLPPL
16 Nováček Martin 2007 TYNTYN
17 Papoušek Ondřej 2006 ZNOZNO
18 Vituj František 2006 PISPIS
19 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
20 Novák Jan 2006 PRVPRV
21 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
ID jízdy.: 19K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Csoma Jakub 2006 Dušátko Jakub 2005PRV CERCER PRV
2 Král Jakub 2006 Kliment Lukáš 2006CHO CERCER CHO
3 Hirsch Ondřej 2005 Šimek Albert 2005USK PRVKOJ PRV
4 Rödl Robert 2006 Heliš Daniel 2006NYM SPANYM SPA
5 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš Daniel 2005USK USKONV USK
6 Treybal Jonáš 2005 Benešovský František 2006ZBR PODPOD ZBR
7 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPARKL SPA
8 Kurťák Šimon 2005 Nykl Michal 2005USK SPAUSK
9 Kozák Vojtěch 2006 Reh Václav 2005USK USKUSK
10 Hruška Šimon 2006 Čermák Ondřej 2006USK USKUSK
11 Tejnora Štěpán 2005 Knoška Robert 2005USK DUPUSK ZBR
12 Sýkora Pavel 2006 ZBRZBR
13 Cakl Filip 2005 Dvořák Brutus 2006ZBR ZBRZBR
14 Florián Jindřich 2006 Jahoda Matouš 2006SPA SPASPA
15 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
ID jízdy.: 20C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 Kocman Anthony 2006PPL HRAHRA PPL
2 Pinkas Šimon 2006 Michajlík Filip 2006NYM NYMNYM
3 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM DUPNYM
4 Kozel Tadeáš 2006 Vituj František 2006NYM PISNYM PIS
5 Žalkovský Adam 2007 Horák Štěpán 2006LSB LSBLSB
6 Pavlis Jakub 2005 Suchý Matěj 2006SEZ SEZSEZ
7 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005PPL PPLPPL
8 Nováček Martin 2007 Příkopa Vít 2007TYN PRVTYN PRV
9 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
ID jízdy.: 21K1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Ondřej 2005 USKKOJ
2 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
3 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
4 Benešovský František 2006 PODPOD
5 Rödl Robert 2006 NYMNYM
6 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
7 Prchlík Ondřej 2005 USKONV
8 Král Jakub 2006 CHOCHO
9 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
10 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
11 Hruška Šimon 2006 USKUSK
12 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
13 Nykl Michal 2005 SPAUSK
14 Reh Václav 2005 USKUSK
15 Souček Lukáš Daniel 2005 USKUSK
16 Tejnora Štěpán 2005 USKUSK
17 Dušátko Jakub 2005 CERCER
18 Kliment Lukáš 2006 CERCER
19 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
20 Sýkora Pavel 2006 ZBRZBR
21 Knoška Robert 2005 DUPZBR
22 Dvořák Brutus 2006 ZBRZBR
23 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
24 Šimek Albert 2005 PRVPRV
25 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
26 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
27 Valla Jakub 2006 SPASPA
28 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
29 Heliš Daniel 2006 SPASPA
30 Florián Jindřich 2006 SPASPA
31 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
32 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
33 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
ID jízdy.: 22C1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
2 Kutsyn Petro 2006 KVSKVS
3 Horák Štěpán 2006 LSBLSB
4 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
5 Michajlík Filip 2006 NYMNYM
6 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
7 Pták Zbyněk 2005 DUPNYM
8 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
9 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
10 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
11 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
12 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
13 Nováček Martin 2007 TYNTYN
14 Papoušek Ondřej 2006 ZNOZNO
15 Vituj František 2006 PISPIS
16 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
17 Novák Jan 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 23K2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Csoma Jakub 2006 Dušátko Jakub 2005PRV CERCER PRV
2 Král Jakub 2006 Kliment Lukáš 2006CHO CERCER CHO
3 Hirsch Ondřej 2005 Šimek Albert 2005USK PRVKOJ PRV
4 Rödl Robert 2006 Heliš Daniel 2006NYM SPANYM SPA
5 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš Daniel 2005USK USKONV USK
6 Treybal Jonáš 2005 Benešovský František 2006ZBR PODPOD ZBR
7 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPARKL SPA
8 Kurťák Šimon 2005 Nykl Michal 2005USK SPAUSK
9 Kozák Vojtěch 2006 Reh Václav 2005USK USKUSK
10 Hruška Šimon 2006 Čermák Ondřej 2006USK USKUSK
11 Tejnora Štěpán 2005 Knoška Robert 2005USK DUPUSK ZBR
12 Sýkora Pavel 2006 ZBRZBR
13 Cakl Filip 2005 Dvořák Brutus 2006ZBR ZBRZBR
14 Florián Jindřich 2006 Jahoda Matouš 2006SPA SPASPA
15 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
ID jízdy.: 24C2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 Kocman Anthony 2006PPL HRAHRA PPL
2 Žalkovský Adam 2007 Horák Štěpán 2006LSB LSBLSB
3 Pinkas Šimon 2006 Michajlík Filip 2006NYM NYMNYM
4 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM DUPNYM
5 Kozel Tadeáš 2006 Vituj František 2006NYM PISNYM PIS
6 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
7 Pavlis Jakub 2005 Suchý Matěj 2006SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 25K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Švábová Julie 2005 MODMOD
2 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
3 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
4 Válková Bára 2006 NYMNYM
5 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
6 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
7 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
8 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
9 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
10 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
11 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
12 Bočková Evelína 2006 PISPIS
13 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
14 Mihalová Silvie Anna 2006 USKUSK
15 Sovová Barbora 2005 USKUSK
16 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
17 Hojná Anežka 2005 CERCER
18 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
19 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
20 Kočandrlová Nella 2006 SPASPA
21 Kočandrlová Johana 2006 SPASPA
22 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
ID jízdy.: 27K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Flajzarová Natálie 2005 Švábová Julie 2005SPA MODMOD SPA
2 Černohousová Silvie 2006 Balcarová Nikola 2006ZVS ONVZVS ONV
3 Koubová Kateřina 2005 Hojná Anežka 2005CHO CERCHO CER
4 Tettingerová Terezie 2005 Sovová Barbora 2005NYM USKNYM USK
5 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
6 Neužilová Jitka 2006 Mihalová Silvie Anna 2006SPA USKUSK SPA
7 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SPA SPASPA
ID jízdy.: 29K1 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Švábová Julie 2005 MODMOD
2 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
3 Válková Bára 2006 NYMNYM
4 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
5 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
6 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
7 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
8 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
9 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
10 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
11 Bočková Evelína 2006 PISPIS
12 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
13 Mihalová Silvie Anna 2006 USKUSK
14 Sovová Barbora 2005 USKUSK
15 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
16 Hojná Anežka 2005 CERCER
17 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
18 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
19 Kočandrlová Nella 2006 SPASPA
20 Kočandrlová Johana 2006 SPASPA
21 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
ID jízdy.: 479K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 CHOCHO
2 Hirsch Ondřej 2005 USKKOJ
3 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
4 Rödl Robert 2006 NYMNYM
5 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
6 Prchlík Ondřej 2005 USKONV
7 Benešovský František 2006 PODPOD
8 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
9 Foukal Jan 2006 RKLRKL
10 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
11 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
12 Hruška Šimon 2006 USKUSK
13 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
14 Nykl Michal 2005 SPAUSK
15 Reh Václav 2005 USKUSK
16 Souček Lukáš Daniel 2005 USKUSK
17 Tejnora Štěpán 2005 USKUSK
18 Dušátko Jakub 2005 CERCER
19 Kliment Lukáš 2006 CERCER
20 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
21 Sýkora Pavel 2006 ZBRZBR
22 Knoška Robert 2005 DUPZBR
23 Dvořák Brutus 2006 ZBRZBR
24 Šindel Jakub 2007 ZBRZBR
25 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
26 Šimek Albert 2005 PRVPRV
27 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
28 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
29 Valla Jakub 2006 SPASPA
30 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
31 Heliš Daniel 2006 SPASPA
32 Florián Jindřich 2006 SPASPA
33 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
34 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
35 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
ID jízdy.: 480C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
2 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
3 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
4 Michajlík Filip 2006 NYMNYM
5 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
6 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
7 Pták Zbyněk 2005 DUPNYM
8 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
9 Kutsyn Petro 2006 KVSKVS
10 Horák Štěpán 2006 LSBLSB
11 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
12 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
13 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
14 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
15 Kot Artur 2005 PPLPPL
16 Papoušek Ondřej 2006 ZNOZNO
17 Vituj František 2006 PISPIS
18 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
19 Novák Jan 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 483K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Švábová Julie 2005 MODMOD
2 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
3 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
4 Válková Bára 2006 NYMNYM
5 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
6 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
7 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
8 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
9 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
10 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
11 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
12 Bočková Evelína 2006 PISPIS
13 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
14 Mihalová Silvie Anna 2006 USKUSK
15 Sovová Barbora 2005 USKUSK
16 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
17 Hojná Anežka 2005 CERCER
18 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
19 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
20 Kočandrlová Nella 2006 SPASPA
21 Kočandrlová Johana 2006 SPASPA
22 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
ID jízdy.: 33K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
3 Vild Karel 2007 CHOCHO
4 Tonder Matěj 2007 DECDEC
5 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
6 Dvořák František 2008 DECDEC
7 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
8 Veselý Robert František 2008 DECDEC
9 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
10 Musil Adam 2008 DECDEC
11 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
12 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
13 Adamec Filip 2007 JABJAB
14 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
15 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
16 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
17 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
18 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
19 Strážovský František 2008 LIBLIB
20 Miekhtiev Ruslan 2008 LIBLIB
21 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
22 Ptáček Tobiáš 2007 LOBLOB
23 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
24 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
25 Slezák Cyril 2008 LSBLSB
26 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
27 Navrátil Robert 2007 MODMOD
28 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
29 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
30 Kurka Štěpán 2008 NYMNYM
31 Gerhát Josef 2008 OLOOLO
32 Uher Jan 2007 OLOOLO
33 Valenta Štěpán 2007 PRVOLO
34 Černohouz Kryštof 2008 OLOOLO
35 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
36 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
37 Hronek Mikuláš 2008 CERPDM
38 Kortan Filip 2007 PISPIS
39 Vituj Václav 2008 PISPIS
40 Smolík Jan 2008 PISPIS
41 Bašta Robin 2008 PISPIS
42 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
43 Kůs Filip 2007 SEDSED
44 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
45 Hostek Martin 2007 SEDSED
46 Fink Theodor 2007 SHKSHK
47 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
48 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
49 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
50 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
51 Pohl Jan 2008 SPASPA
52 Hroněk Štěpán 2007 SPASPA
53 Heusler David 2008 SPASPA
54 Houda Vítek 2007 TSETSE
55 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
56 Mládek Jan 2008 TYNTYN
57 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
58 Klein Richard 2008 TYNTYN
59 Živný Cyril 2007 UNLUNL
60 Majer Petr 2007 UNLUNL
61 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
62 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
63 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
64 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
65 Nykl Marek 2007 USKUSK
66 Pogorelov Leonid 2008 USKUSK
67 Puš Ondřej 2008 USKUSK
68 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
69 Venc Lukáš 2008 USKUSK
70 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
71 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
72 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
73 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
74 Mach David 2008 ZBRZBR
75 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
76 Richter Vilém 2008 ZBRZBR
77 Richter Adam 2008 ZBRZBR
78 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
79 Novák Jonáš 2007 SPASPA
80 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
81 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
ID jízdy.: 34C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
2 Král Oliver 2008 SOPKVS
3 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
4 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
5 Kroutil Milan 2008 KVSKVS
6 Horváth Vincent 2008 KVSKVS
7 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
8 Koula Adam 2007 NYMNYM
9 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
10 Škrob Marek 2007 NYMNYM
11 Bouma Viktor 2008 NYMNYM
12 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
13 Calta Matěj 2007 PPLPPL
14 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
15 Vacek Jáchym 2008 SOPSOP
16 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
17 Brabec Dalibor 2007 ZNOZNO
18 Martynenko Danillo 2008 ZNOZNO
19 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
20 Kunt Martin 2007 ZVSZVS
ID jízdy.: 35K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák František 2008 Hlaváč Ondřej 2008DEC CERCER DEC
2 Hojný Václav 2008 Veselý Robert František 2008CER DECCER DEC
3 Lošťák Prokop 2007 Vild Karel 2007USK CHOCHO USK
4 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
5 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
6 Doležal Matyáš 2008 Musil Adam 2008DEC DECDEC
7 Tischer Vojtěch 2008 Barabáš Ondřej 2008ONV FRMFRM ONV
8 Zhorela Ondřej Jakub 2008 Adamec Filip 2007JAB JABJAB
9 Janeček Patrik 2007 Řezníček Šimon 2008LSB KADKAD LSB
10 Valenta Štěpán 2007 Kapoun Tomáš 2007PRV KOJKOJ OLO
11 Chovanec Martin 2007 Mašík Štěpán 2008KOJ LIBLIB KOJ
12 Kurka Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008NYM LIBLIB NYM
13 Strážovský František 2008 Miekhtiev Ruslan 2008LIB LIBLIB
14 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB LOBLOB
15 Tvrdoň Bruno 2007 Slezák Cyril 2008LSB LSBLSB
16 Zimčík Tomáš 2007 Fišer Břetislav 2008MOD MODMOD
17 Navrátil Robert 2007 Lazák Tomáš 2007MOD MODMOD
18 Gerhát Josef 2008 Černohouz Kryštof 2008OLO OLOOLO
19 Janoška Štěpán 2007 Uher Jan 2007ONV OLOOLO ONV
20 Žaba Daniel 2008 Hronek Mikuláš 2008SHK CERPDM SHK
21 Kortan Filip 2007 Bašta Robin 2008PIS PISPIS
22 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
23 Kůs Filip 2007 Hostek Martin 2007SED SEDSED
24 Šindel Jakub 2007 Kerner Kryštof 2007ZBR SEDSED ZBR
25 Fink Theodor 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
26 Ondra Mikuláš 2007 Houda Vítek 2007SLH TSESLH TSE
27 Mikeš Michal 2007 Hroněk Štěpán 2007ZBR SPASPA ZBR
28 Pohl Jan 2008 Heusler David 2008SPA SPASPA
29 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
30 Mládek Jan 2008 Klein Richard 2008TYN TYNTYN
31 Lovíšek Adam 2007 Faltus Tomáš 2008USK ZAMUSK ZAM
32 Tichý Matyáš 2007 Nykl Marek 2007USK USKUSK
33 Exler Štěpán 2007 Řezníček Jakub 2008ZAM USKUSK ZAM
34 Čermák Vojtěch 2008 Venc Lukáš 2008USK USKUSK
35 Pogorelov Leonid 2008 Puš Ondřej 2008USK USKUSK
36 Kubíček Kryštof 2008 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
37 Šmida Antonín 2007 Kuncl Marek 2007ZBR ZBRZBR
38 Bartek Vít 2008 Mach David 2008ZBR ZBRZBR
39 Richter Vilém 2008 Richter Adam 2008ZBR ZBRZBR
40 Novák Jonáš 2007 Suk David 2009SPA SPASPA
ID jízdy.: 36C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Robin 2007 Martynenko Danillo 2008KOJ ZNOKOJ ZNO
2 Král Oliver 2008 Horváth Vincent 2008SOP KVSKVS
3 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008KVS KVSKVS
4 Koula Adam 2007 Škrob Marek 2007NYM NYMNYM
5 Žirovnický Jan 2008 Bouma Viktor 2008NYM NYMNYM
6 Zálešák Lukáš 2007 Vašina Josef 2008ONV SPAONV SPA
7 Kraus Jan 2008 Al-robai Hani 2008ZVS SEZSEZ ZVS
ID jízdy.: 39K2 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák František 2008 Hlaváč Ondřej 2008DEC CERCER DEC
2 Hojný Václav 2008 Veselý Robert František 2008CER DECCER DEC
3 Lošťák Prokop 2007 Vild Karel 2007USK CHOCHO USK
4 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
5 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
6 Doležal Matyáš 2008 Musil Adam 2008DEC DECDEC
7 Tischer Vojtěch 2008 Barabáš Ondřej 2008ONV FRMFRM ONV
8 Zhorela Ondřej Jakub 2008 Adamec Filip 2007JAB JABJAB
9 Janeček Patrik 2007 Řezníček Šimon 2008LSB KADKAD LSB
10 Valenta Štěpán 2007 Kapoun Tomáš 2007PRV KOJKOJ OLO
11 Chovanec Martin 2007 Mašík Štěpán 2008KOJ LIBLIB KOJ
12 Kurka Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008NYM LIBLIB NYM
13 Strážovský František 2008 Miekhtiev Ruslan 2008LIB LIBLIB
14 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB LOBLOB
15 Tvrdoň Bruno 2007 Slezák Cyril 2008LSB LSBLSB
16 Zimčík Tomáš 2007 Fišer Břetislav 2008MOD MODMOD
17 Navrátil Robert 2007 Lazák Tomáš 2007MOD MODMOD
18 Gerhát Josef 2008 Černohouz Kryštof 2008OLO OLOOLO
19 Janoška Štěpán 2007 Uher Jan 2007ONV OLOOLO ONV
20 Žaba Daniel 2008 Hronek Mikuláš 2008SHK CERPDM SHK
21 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
22 Kůs Filip 2007 Hostek Martin 2007SED SEDSED
23 Šindel Jakub 2007 Kerner Kryštof 2007ZBR SEDSED ZBR
24 Fink Theodor 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
25 Ondra Mikuláš 2007 Houda Vítek 2007SLH TSESLH TSE
26 Mikeš Michal 2007 Hroněk Štěpán 2007ZBR SPASPA ZBR
27 Pohl Jan 2008 Heusler David 2008SPA SPASPA
28 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
29 Mládek Jan 2008 Klein Richard 2008TYN TYNTYN
30 Lovíšek Adam 2007 Faltus Tomáš 2008USK ZAMUSK ZAM
31 Tichý Matyáš 2007 Nykl Marek 2007USK USKUSK
32 Exler Štěpán 2007 Řezníček Jakub 2008ZAM USKUSK ZAM
33 Čermák Vojtěch 2008 Venc Lukáš 2008USK USKUSK
34 Pogorelov Leonid 2008 Puš Ondřej 2008USK USKUSK
35 Kubíček Kryštof 2008 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
36 Šmida Antonín 2007 Kuncl Marek 2007ZBR ZBRZBR
37 Bartek Vít 2008 Mach David 2008ZBR ZBRZBR
38 Richter Vilém 2008 Richter Adam 2008ZBR ZBRZBR
39 Novák Jonáš 2007 Suk David 2009SPA SPASPA
ID jízdy.: 40C2 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Robin 2007 Martynenko Danillo 2008KOJ ZNOKOJ ZNO
2 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008KVS KVSKVS
3 Koula Adam 2007 Škrob Marek 2007NYM NYMNYM
4 Žirovnický Jan 2008 Bouma Viktor 2008NYM NYMNYM
5 Zálešák Lukáš 2007 Vašina Josef 2008ONV SPAONV SPA
6 Kraus Jan 2008 Al-robai Hani 2008ZVS SEZSEZ ZVS
7 Nováček Martin 2007 Příkopa Vít 2007TYN PRVTYN PRV
ID jízdy.: 41K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
3 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
4 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
5 Křížová Ester 2007 DECDEC
6 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
7 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
8 Siváková Andrea 2007 JABJAB
9 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
10 Mudrová Karla 2008 KADKAD
11 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
12 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
13 Pospíšilová Rozárie 2008 KVSKVS
14 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
15 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
16 Šárová Ema 2008 LOBLOB
17 Honců Anna 2008 LSBLSB
18 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
19 Veselá Hana 2007 NYMNYM
20 Kadlečková Barbora 2007 NYMNYM
21 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
22 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
23 Straková Karolína 2008 NYMNYM
24 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
25 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
26 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
27 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
28 Csomová Laura 2008 PRVPRV
29 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
30 Skrovná Ema 2007 SEDSED
31 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
32 Knížková Eliška 2008 USKSED
33 Martochová Livie 2007 SLHSLH
34 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
35 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
36 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
37 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
38 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
39 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
40 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
41 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
42 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
43 Červená Kateřina 2008 ZBRZBR
44 Fischerová Simona 2008 SPASPA
45 Mensová Hana 2008 SPASPA
46 Uhrová Karolína 2008 SPASPA
47 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
ID jízdy.: 43K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 Zendulková Klára 2007CHO KOJCHO KOJ
2 Videmannová Tereza 2007 Šárová Ema 2008CHO LOBCHO LOB
3 Stahlová Eva 2007 Dostálová Kateřina 2008CHO CHOCHO
4 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007DEC DECDEC
5 Siváková Andrea 2007 Svobodová Nikola 2008JAB JABJAB
6 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008PDM KADKAD PDM
7 Fléglová Alžběta 2007 Neumanová Natálie 2008USK KKKKKK USK
8 Šárová Karolína 2008 Pospíšilová Rozárie 2008UNL KVSKVS UNL
9 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
10 Mádlíková Lucie 2007 Rochová Justýna 2007UNL LOBLOB UNL
11 Honců Anna 2008 Shánělová Karolína 2008LSB TYNLSB TYN
12 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODMOD USK
13 Veselá Hana 2007 Kadlečková Barbora 2007NYM NYMNYM
14 Kupcová Kristýna 2008 Hradilová Tereza 2008NYM NYMNYM
15 Ščuková Sára 2008 Straková Karolína 2008NYM NYMNYM
16 Líbalová Michaela 2007 Rzymanová Veronika 2007POD ZBRPOD ZBR
17 Csomová Laura 2008 Bílková Michaela 2008PRV PRVPRV
18 Skrovná Ema 2007 Vávrová Emanuela 2008SED SEDSED
19 Knížková Eliška 2008 Žáková Vanda 2007USK FRMSED
20 Uhrová Karolína 2008 Křivánková Agáta 2008SPA SPASPA
21 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
22 Rejnová Anežka 2008 Janotová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
23 Buršová Veronika 2008 Červená Kateřina 2008ZBR ZBRZBR
24 Pavlíčková Karolína 2008 Červenáková Amálie 2007ONV ONVONV
ID jízdy.: 45K1 dorostenky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
3 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
4 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
5 Křížová Ester 2007 DECDEC
6 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
7 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
8 Siváková Andrea 2007 JABJAB
9 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
10 Mudrová Karla 2008 KADKAD
11 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
12 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
13 Pospíšilová Rozárie 2008 KVSKVS
14 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
15 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
16 Šárová Ema 2008 LOBLOB
17 Honců Anna 2008 LSBLSB
18 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
19 Veselá Hana 2007 NYMNYM
20 Kadlečková Barbora 2007 NYMNYM
21 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
22 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
23 Straková Karolína 2008 NYMNYM
24 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
25 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
26 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
27 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
28 Csomová Laura 2008 PRVPRV
29 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
30 Skrovná Ema 2007 SEDSED
31 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
32 Martochová Livie 2007 SLHSLH
33 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
34 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
35 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
36 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
37 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
38 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
39 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
40 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
41 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
42 Červená Kateřina 2008 ZBRZBR
43 Fischerová Simona 2008 SPASPA
44 Mensová Hana 2008 SPASPA
45 Uhrová Karolína 2008 SPASPA
46 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
ID jízdy.: 487K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
3 Vild Karel 2007 CHOCHO
4 Tonder Matěj 2007 DECDEC
5 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
6 Dvořák František 2008 DECDEC
7 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
8 Veselý Robert František 2008 DECDEC
9 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
10 Musil Adam 2008 DECDEC
11 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
12 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
13 Adamec Filip 2007 JABJAB
14 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
15 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
16 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
17 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
18 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
19 Strážovský František 2008 LIBLIB
20 Miekhtiev Ruslan 2008 LIBLIB
21 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
22 Ptáček Tobiáš 2007 LOBLOB
23 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
24 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
25 Slezák Cyril 2008 LSBLSB
26 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
27 Navrátil Robert 2007 MODMOD
28 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
29 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
30 Kurka Štěpán 2008 NYMNYM
31 Gerhát Josef 2008 OLOOLO
32 Uher Jan 2007 OLOOLO
33 Valenta Štěpán 2007 PRVOLO
34 Černohouz Kryštof 2008 OLOOLO
35 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
36 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
37 Hronek Mikuláš 2008 CERPDM
38 Kortan Filip 2007 PISPIS
39 Vituj Václav 2008 PISPIS
40 Smolík Jan 2008 PISPIS
41 Bašta Robin 2008 PISPIS
42 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
43 Kůs Filip 2007 SEDSED
44 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
45 Hostek Martin 2007 SEDSED
46 Fink Theodor 2007 SHKSHK
47 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
48 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
49 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
50 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
51 Pohl Jan 2008 SPASPA
52 Hroněk Štěpán 2007 SPASPA
53 Heusler David 2008 SPASPA
54 Houda Vítek 2007 TSETSE
55 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
56 Mládek Jan 2008 TYNTYN
57 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
58 Klein Richard 2008 TYNTYN
59 Živný Cyril 2007 UNLUNL
60 Majer Petr 2007 UNLUNL
61 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
62 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
63 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
64 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
65 Nykl Marek 2007 USKUSK
66 Pogorelov Leonid 2008 USKUSK
67 Puš Ondřej 2008 USKUSK
68 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
69 Venc Lukáš 2008 USKUSK
70 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
71 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
72 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
73 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
74 Mach David 2008 ZBRZBR
75 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
76 Richter Vilém 2008 ZBRZBR
77 Richter Adam 2008 ZBRZBR
78 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
79 Novák Jonáš 2007 SPASPA
80 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
81 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
ID jízdy.: 488C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
2 Král Oliver 2008 SOPKVS
3 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
4 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
5 Kroutil Milan 2008 KVSKVS
6 Horváth Vincent 2008 KVSKVS
7 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
8 Koula Adam 2007 NYMNYM
9 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
10 Škrob Marek 2007 NYMNYM
11 Bouma Viktor 2008 NYMNYM
12 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
13 Calta Matěj 2007 PPLPPL
14 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
15 Vacek Jáchym 2008 SOPSOP
16 Vašina Josef 2008 SPASPA
17 Nováček Martin 2007 TYNTYN
18 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
19 Brabec Dalibor 2007 ZNOZNO
20 Martynenko Danillo 2008 ZNOZNO
21 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
22 Kunt Martin 2007 ZVSZVS
23 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
ID jízdy.: 491K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
3 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
4 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
5 Křížová Ester 2007 DECDEC
6 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
7 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
8 Siváková Andrea 2007 JABJAB
9 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
10 Mudrová Karla 2008 KADKAD
11 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
12 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
13 Pospíšilová Rozárie 2008 KVSKVS
14 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
15 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
16 Šárová Ema 2008 LOBLOB
17 Honců Anna 2008 LSBLSB
18 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
19 Veselá Hana 2007 NYMNYM
20 Kadlečková Barbora 2007 NYMNYM
21 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
22 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
23 Straková Karolína 2008 NYMNYM
24 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
25 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
26 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
27 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
28 Csomová Laura 2008 PRVPRV
29 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
30 Skrovná Ema 2007 SEDSED
31 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
32 Knížková Eliška 2008 USKSED
33 Martochová Livie 2007 SLHSLH
34 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
35 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
36 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
37 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
38 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
39 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
40 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
41 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
42 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
43 Červená Kateřina 2008 ZBRZBR
44 Fischerová Simona 2008 SPASPA
45 Mensová Hana 2008 SPASPA
46 Uhrová Karolína 2008 SPASPA
47 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
ID jízdy.: 49K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 CERCER
2 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
3 Vlček Jakub 2010 CERCER
4 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
5 Malina Jiří 2010 CERCER
6 Lípa Jan 2010 CHECHE
7 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
8 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
9 Doležal Petr 2009 CHOCHO
10 Metlička Jan 2009 CHOCHO
11 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
12 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
13 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
14 Liška Matěj 2009 CHOCHO
15 Šrůtek Petr 2010 CHOCHO
16 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
17 Nyári Jakub 2010 DECDEC
18 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
19 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
20 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
21 Čechák Jakub 2010 FRMFRM
22 Dvořák Denis 2009 GPCGPC
23 Vaclas André 2010 GPCGPC
24 Studziński Ondřej 2010 GPCGPC
25 Vais Václav 2010 JABJAB
26 Čech David 2009 KADKAD
27 Borecký Tadeáš 2009 KADKAD
28 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
29 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
30 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
31 Kolanda Tomáš 2010 KVSKVS
32 Rajdl Matěj 2010 KVSKVS
33 Nikl Adam 2009 LIBLIB
34 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
35 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
36 Šára Petr 2010 LOBLOB
37 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
38 Šulc Jan 2009 LOBLOB
39 Kolesa Filip 2009 MODMOD
40 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
41 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
42 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
43 Kloza Richard 2010 MODMOD
44 Uher Josef 2009 OLOOLO
45 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
46 Barták Jakub 2009 OLOOLO
47 Coufal Petr 2010 OLOOLO
48 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
49 Rolenc Václav 2009 ONVONV
50 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
51 Vituj Antonín 2010 PISPIS
52 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
53 Bašta Richard 2010 PISPIS
54 Martinek Daniel 2009 PODPOD
55 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
56 Granát Jonáš 2009 PODPOD
57 Horníček Hubert 2010 PODPOD
58 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
59 Vích Jiří 2010 PODPOD
60 Vičar Josef 2009 PRVPRV
61 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
62 David Patrik 2009 RKLRKL
63 Holub Ondřej 2009 SEDSED
64 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
65 Hodek Vít 2009 SEDSED
66 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
67 Svoboda Josef 2009 LOBSKD
68 Hrubý Jakub 2009 SOPSOP
69 Jelen Matyáš 2010 SOPSOP
70 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
71 Černý František 2010 SPASPA
72 Vařenka Filip 2010 SPASPA
73 Suk David 2009 SPASPA
74 Brožík Matěj 2010 SPASPA
75 Čakrt Vojtěch 2009 SPASPA
76 Kincl Jáchym 2009 GPCSTE
77 Houda Hynek 2010 TSETSE
78 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
79 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
80 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
81 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
82 Janouš Jakub 2009 USKUSK
83 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
84 Vít Lesian 2010 USKUSK
85 Machoň Oliver 2010 USKUSK
86 Šmida Vít 2010 ZBRZBR
87 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
88 Štěpánek Jáchym 2009 ZBRZBR
89 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 50C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Jaromír 2010 KOJKOJ
2 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
3 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
4 Lukeš Šimon 2010 KVSKVS
5 Pomazal Petr 2009 KVSKVS
6 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
7 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
8 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
9 Půlpán Marek 2010 SEZSEZ
10 Racek David 2010 PPLPPL
11 Kučera Radek 2009 PPLPPL
12 Dostál Tobiáš 2009 ONVONV
13 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
14 Schorný František 2009 NYMNYM
15 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
16 Šťastný Jakub 2010 NYMNYM
17 Konhefr Tomáš 2010 NYMNYM
18 Hlaváč Damián 2010 NYMNYM
19 Havlík Jiří 2010 NYMNYM
20 Hladeček Vojtěch 2010 TYNTYN
21 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
22 Honěk Tomáš 2010 KVSKVS
23 Krameš Michal 2009 PRVPRV
24 Neradil David 2010 PRVPRV
25 Herzog Ondřej 2010 PRVPRV
26 Spáčil Marek 2010 PRVPRV
27 Hutečka Jakub 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 51K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nikl Adam 2009 Němeček Martin 2009LIB CERCER LIB
2 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
3 Sýkora Sebastian 2010 Malina Jiří 2010DEC CERCER DEC
4 Vrátný Tomáš 2009 Louda Lukáš 2009CER PDMCER PDM
5 Lípa Jan 2010 Fiala Matyáš 2009CHE CHECHE
6 Šrůtek Petr 2010 CHOCHO
7 Doležal Petr 2009 Janouš Jakub 2009CHO USKCHO USK
8 Metlička Jan 2009 Liška Matěj 2009CHO CHOCHO
9 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
10 Bezděka Vojta 2010 Andrle Tomáš 2010CHO TSECHO TSE
11 Nyári Jakub 2010 Poddubnyi Nykyta 2010DEC DECDEC
12 Růžička Ondřej 2010 Jelen Matyáš 2010FRM SOPFRM SOP
13 Trojčínský Patrik 2010 Čechák Jakub 2010FRM FRMFRM
14 Dvořák Denis 2009 Studziński Ondřej 2010GPC GPCGPC
15 Vais Václav 2010 Hodek Vít 2009JAB SEDJAB SED
16 Stránský Tomáš 2009 Křikava Vítězslav 2009ZVS KADKAD ZVS
17 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KAD KADKAD
18 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
19 Kolanda Tomáš 2010 Rajdl Matěj 2010KVS KVSKVS
20 Majer Lukáš 2010 Svatoš Filip 2010UNL LIBLIB UNL
21 Beránek Ondřej 2009 Šulc Jan 2009LOB LOBLOB
22 Svoboda Josef 2009 Čermák Jakub 2009LOB LOBLOB SKD
23 Šára Petr 2010 Kerner Štěpán 2010LOB SEDLOB SED
24 Kolesa Filip 2009 Hanuš Jakub 2010MOD MODMOD
25 Rokos Matyáš 2010 Ballay Rastislav 2010MOD MODMOD
26 Coufal Petr 2010 OLOOLO
27 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
28 Pavlát Šimon 2009 Coufal Petr 2010PIS OLOOLO PIS
29 Uvíra Jiří 2009 Rolenc Václav 2009ONV ONVONV
30 Vituj Antonín 2010 Bašta Richard 2010PIS PISPIS
31 Martinek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDPOD SED
32 Lebduška Matěj 2009 Granát Jonáš 2009POD PODPOD
33 Horníček Hubert 2010 Vích Jiří 2010POD PODPOD
34 Vičar Josef 2009 Hladík Jáchym 2009PRV SHKPRV SHK
35 Neužil Vojtěch 2010 Čakrt Vojtěch 2009SPA SPASPA
36 Černý František 2010 Brožík Matěj 2010SPA SPASPA
37 Vařenka Filip 2010 Štěpánek Jáchym 2009SPA ZBRSPA ZBR
38 Houda Hynek 2010 Faktor Tadeáš 2010TSE TSETSE
39 Vít Lesian 2010 Machoň Oliver 2010USK USKUSK
40 Šmida Vít 2010 Vojík Filip 2010ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 52C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šrámek Oscar 2009 Němeček Jaromír 2010KOJ KOJKOJ
2 Procházka Tomáš 2009 Lukeš Šimon 2010KVS KVSKVS
3 Honěk Tomáš 2010 Pokorný Richard 2010KVS KVSKVS
4 Pokorný Čestmír 2009 Schorný František 2009NYM NYMNYM
5 Žirovnický Štěpán 2010 Konhefr Tomáš 2010NYM NYMNYM
6 Šťastný Jakub 2010 Hlaváč Damián 2010NYM NYMNYM
7 Bříza Patrik 2009 Dostál Tobiáš 2009ZVS ONVONV ZVS
8 Kučera Radek 2009 Racek David 2010PPL PPLPPL
9 Neradil David 2010 Krameš Michal 2009PRV PRVPRV
10 Herzog Ondřej 2010 Hutečka Jakub 2010PRV PRVPRV
11 Klouda Matyáš 2009 Mohaupt Matyáš 2009TYN SEZSEZ TYN
12 Krejčí Matyáš 2010 Půlpán Marek 2010SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 55K2 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nikl Adam 2009 Němeček Martin 2009LIB CERCER LIB
2 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
3 Sýkora Sebastian 2010 Malina Jiří 2010DEC CERCER DEC
4 Vrátný Tomáš 2009 Louda Lukáš 2009CER PDMCER PDM
5 Lípa Jan 2010 Fiala Matyáš 2009CHE CHECHE
6 Jarolík Daniel 2009 Chovanec Mikuláš 2009CHE CHECHE
7 Šrůtek Petr 2010 CHOCHO
8 Doležal Petr 2009 Janouš Jakub 2009CHO USKCHO USK
9 Metlička Jan 2009 Liška Matěj 2009CHO CHOCHO
10 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
11 Bezděka Vojta 2010 Andrle Tomáš 2010CHO TSECHO TSE
12 Nyári Jakub 2010 Poddubnyi Nykyta 2010DEC DECDEC
13 Růžička Ondřej 2010 Jelen Matyáš 2010FRM SOPFRM SOP
14 Trojčínský Patrik 2010 Čechák Jakub 2010FRM FRMFRM
15 Dvořák Denis 2009 Studziński Ondřej 2010GPC GPCGPC
16 Vais Václav 2010 Hodek Vít 2009JAB SEDJAB SED
17 Stránský Tomáš 2009 Křikava Vítězslav 2009ZVS KADKAD ZVS
18 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KAD KADKAD
19 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
20 Kolanda Tomáš 2010 Rajdl Matěj 2010KVS KVSKVS
21 Majer Lukáš 2010 Svatoš Filip 2010UNL LIBLIB UNL
22 Beránek Ondřej 2009 Šulc Jan 2009LOB LOBLOB
23 Svoboda Josef 2009 Čermák Jakub 2009LOB LOBLOB SKD
24 Šára Petr 2010 Kerner Štěpán 2010LOB SEDLOB SED
25 Kolesa Filip 2009 Hanuš Jakub 2010MOD MODMOD
26 Rokos Matyáš 2010 Ballay Rastislav 2010MOD MODMOD
27 Coufal Petr 2010 OLOOLO
28 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
29 Pavlát Šimon 2009 Coufal Petr 2010PIS OLOOLO PIS
30 Uvíra Jiří 2009 Rolenc Václav 2009ONV ONVONV
31 Vituj Antonín 2010 Bašta Richard 2010PIS PISPIS
32 Martinek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDPOD SED
33 Lebduška Matěj 2009 Granát Jonáš 2009POD PODPOD
34 Horníček Hubert 2010 Vích Jiří 2010POD PODPOD
35 Vičar Josef 2009 Hladík Jáchym 2009PRV SHKPRV SHK
36 Neužil Vojtěch 2010 Čakrt Vojtěch 2009SPA SPASPA
37 Černý František 2010 Brožík Matěj 2010SPA SPASPA
38 Vařenka Filip 2010 Štěpánek Jáchym 2009SPA ZBRSPA ZBR
39 Houda Hynek 2010 Faktor Tadeáš 2010TSE TSETSE
40 Vít Lesian 2010 Machoň Oliver 2010USK USKUSK
41 Šmida Vít 2010 Vojík Filip 2010ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 56C2 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šrámek Oscar 2009 Němeček Jaromír 2010KOJ KOJKOJ
2 Procházka Tomáš 2009 Lukeš Šimon 2010KVS KVSKVS
3 Pokorný Čestmír 2009 Schorný František 2009NYM NYMNYM
4 Žirovnický Štěpán 2010 Havlík Jiří 2010NYM NYMNYM
5 Šťastný Jakub 2010 Hlaváč Damián 2010NYM NYMNYM
6 Bříza Patrik 2009 Dostál Tobiáš 2009ZVS ONVONV ZVS
7 Kučera Radek 2009 Racek David 2010PPL PPLPPL
8 Neradil David 2010 Krameš Michal 2009PRV PRVPRV
9 Herzog Ondřej 2010 Hutečka Jakub 2010PRV PRVPRV
10 Klouda Matyáš 2009 Mohaupt Matyáš 2009TYN SEZSEZ TYN
11 Krejčí Matyáš 2010 Půlpán Marek 2010SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 57K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Árva Dominika 2010 GPCGPC
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
4 Průšová Julie 2009 CHOCHO
5 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
6 Videmannová Monika 2010 CHOCHO
7 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
8 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
9 Berková Lenka 2009 JABJAB
10 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
11 Černá Aneta 2010 JABJAB
12 Dufková Pavla 2010 MODMOD
13 Fišerová Šárka 2010 MODMOD
14 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
15 Eisová Leontýna 2009 KADKKK
16 Fialová Markéta 2009 CHECHE
17 Juhosová Hana 2010 CHECHE
18 Knapková Eliška 2009 CHECHE
19 Zelinková Ema 2009 DECDEC
20 Košnarová Adéla 2009 DECDEC
21 Pavlišová Vendula 2010 DECDEC
22 Bromová Rozálie 2010 DECDEC
23 Pešková Viola Viktorie 2010 DECDEC
24 Sklenářová Anna 2009 NYMNYM
25 Čenovská Rozárie 2010 NYMNYM
26 Kubová Dorka 2009 KADKAD
27 Mikešová Anna 2010 KADKAD
28 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
29 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
30 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
31 Páníková Nikola 2010 SEDSED
32 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
33 Vymazalová Ema 2009 LSBLSB
34 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
35 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
36 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
37 Mensová Veronika 2010 SPASPA
38 Vlčková Adéla 2009 SPASPA
39 Uhrová Veronika 2010 SPAMOD
40 Tulachová Lada 2010 TSETSE
41 Hesová Anežka 2009 TSETSE
42 Studničková Tereza 2009 ONVONV
43 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
44 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
45 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
46 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
47 Junková Oliva 2009 USKUSK
48 Přikrylová Ida 2010 USKUSK
49 Rochová Matylda 2009 USKUSK
50 Sýkorová Linda 2009 USKUSK
51 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
52 Viesnerová Laura 2010 USKUSK
53 Purmová Anna 2010 SOPSOP
54 Burešová Soňa 2010 ZBRZBR
55 Kunclová Mariana 2010 ZBRZBR
56 Petrovičová Eva 2009 PRVPRV
57 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 59K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knapková Eliška 2009 Fialová Markéta 2009CHE CHECHE
2 Průšová Julie 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO
3 Husinecká Anna 2009 Tomaštíková Kristýna 2009CHO KADCHO KAD
4 Videmannová Monika 2010 Árva Dominika 2010CHO GPCCHO GPC
5 Drozdová Julie 2010 Štemberková Berenika 2010LIB CHOCHO
6 Zelinková Ema 2009 Bromová Rozálie 2010DEC DECDEC
7 Pavlišová Vendula 2010 Košnarová Adéla 2009DEC DECDEC
8 Berková Lenka 2009 JABJAB
9 Breňová Anna Ráchel 2009 Černá Aneta 2010JAB JABJAB
10 Mikešová Anna 2010 Kubová Dorka 2009KAD KADKAD
11 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KADKKK SED
12 Fedorjáková Lucie 2009 Alexová Denisa 2010UNL KKKKKK UNL
13 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
14 Žalkovská Barbora 2009 Vymazalová Ema 2009LSB LSBLSB
15 Dufková Pavla 2010 Fišerová Šárka 2010MOD MODMOD
16 Uhrová Veronika 2010 Purmová Anna 2010SPA SOPMOD SOP
17 Svrčinová Amelie 2010 Čenovská Rozárie 2010POD NYMNYM POD
18 Příkopová Veronika 2010 Petrovičová Eva 2009PRV PRVPRV
19 Šimánová Lucie 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
20 Krausová Barbora 2010 Cvachoučková Anna 2010ZVS SKDSKD ZVS
21 Kačenová Magdalena 2009 Vlčková Adéla 2009SPA SPASPA
22 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
23 Hesová Anežka 2009 Tulachová Lada 2010TSE TSETSE
24 Rochová Matylda 2009 Fibigrová Ema 2009USK USKUSK
25 Junková Oliva 2009 Bradnová Adéla 2009USK USKUSK
26 Sýkorová Linda 2009 Vamberová Kateřina 2009USK USKUSK
27 Viesnerová Laura 2010 Přikrylová Ida 2010USK USKUSK
28 Burešová Soňa 2010 Kunclová Mariana 2010ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 495K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 CERCER
2 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
3 Vlček Jakub 2010 CERCER
4 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
5 Malina Jiří 2010 CERCER
6 Lípa Jan 2010 CHECHE
7 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
8 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
9 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
10 Doležal Petr 2009 CHOCHO
11 Metlička Jan 2009 CHOCHO
12 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
13 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
14 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
15 Liška Matěj 2009 CHOCHO
16 Šrůtek Petr 2010 CHOCHO
17 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
18 Nyári Jakub 2010 DECDEC
19 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
20 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
21 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
22 Čechák Jakub 2010 FRMFRM
23 Dvořák Denis 2009 GPCGPC
24 Vaclas André 2010 GPCGPC
25 Studziński Ondřej 2010 GPCGPC
26 Vais Václav 2010 JABJAB
27 Čech David 2009 KADKAD
28 Borecký Tadeáš 2009 KADKAD
29 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
30 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
31 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
32 Kolanda Tomáš 2010 KVSKVS
33 Rajdl Matěj 2010 KVSKVS
34 Nikl Adam 2009 LIBLIB
35 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
36 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
37 Šára Petr 2010 LOBLOB
38 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
39 Šulc Jan 2009 LOBLOB
40 Kolesa Filip 2009 MODMOD
41 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
42 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
43 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
44 Kloza Richard 2010 MODMOD
45 Uher Josef 2009 OLOOLO
46 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
47 Barták Jakub 2009 OLOOLO
48 Coufal Petr 2010 OLOOLO
49 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
50 Rolenc Václav 2009 ONVONV
51 Pojezný Radim 2010 ONVONV
52 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
53 Vituj Antonín 2010 PISPIS
54 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
55 Bašta Richard 2010 PISPIS
56 Martinek Daniel 2009 PODPOD
57 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
58 Granát Jonáš 2009 PODPOD
59 Horníček Hubert 2010 PODPOD
60 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
61 Vích Jiří 2010 PODPOD
62 Vičar Josef 2009 PRVPRV
63 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
64 David Patrik 2009 RKLRKL
65 Holub Ondřej 2009 SEDSED
66 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
67 Hodek Vít 2009 SEDSED
68 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
69 Svoboda Josef 2009 LOBSKD
70 Hrubý Jakub 2009 SOPSOP
71 Jelen Matyáš 2010 SOPSOP
72 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
73 Černý František 2010 SPASPA
74 Vařenka Filip 2010 SPASPA
75 Suk David 2009 SPASPA
76 Brožík Matěj 2010 SPASPA
77 Čakrt Vojtěch 2009 SPASPA
78 Kincl Jáchym 2009 GPCSTE
79 Redondo Nicolás Alejandro 2009 STESTE
80 Houda Hynek 2010 TSETSE
81 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
82 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
83 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
84 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
85 Janouš Jakub 2009 USKUSK
86 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
87 Vít Lesian 2010 USKUSK
88 Machoň Oliver 2010 USKUSK
89 Šmida Vít 2010 ZBRZBR
90 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
91 Štěpánek Jáchym 2009 ZBRZBR
92 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
93 Šebelle Jakub 2010 SPASPA
ID jízdy.: 496C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Jaromír 2010 KOJKOJ
2 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
3 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
4 Lukeš Šimon 2010 KVSKVS
5 Pomazal Petr 2009 KVSKVS
6 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
7 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
8 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
9 Půlpán Marek 2010 SEZSEZ
10 Racek David 2010 PPLPPL
11 Kučera Radek 2009 PPLPPL
12 Dostál Tobiáš 2009 ONVONV
13 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
14 Schorný František 2009 NYMNYM
15 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
16 Šťastný Jakub 2010 NYMNYM
17 Konhefr Tomáš 2010 NYMNYM
18 Hlaváč Damián 2010 NYMNYM
19 Havlík Jiří 2010 NYMNYM
20 Hladeček Vojtěch 2010 TYNTYN
21 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
22 Honěk Tomáš 2010 KVSKVS
23 Krameš Michal 2009 PRVPRV
24 Neradil David 2010 PRVPRV
25 Herzog Ondřej 2010 PRVPRV
26 Spáčil Marek 2010 PRVPRV
27 Hutečka Jakub 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 499K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Árva Dominika 2010 GPCGPC
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
4 Průšová Julie 2009 CHOCHO
5 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
6 Videmannová Monika 2010 CHOCHO
7 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
8 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
9 Berková Lenka 2009 JABJAB
10 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
11 Černá Aneta 2010 JABJAB
12 Dufková Pavla 2010 MODMOD
13 Fišerová Šárka 2010 MODMOD
14 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
15 Eisová Leontýna 2009 KADKKK
16 Fialová Markéta 2009 CHECHE
17 Juhosová Hana 2010 CHECHE
18 Knapková Eliška 2009 CHECHE
19 Zelinková Ema 2009 DECDEC
20 Košnarová Adéla 2009 DECDEC
21 Pavlišová Vendula 2010 DECDEC
22 Bromová Rozálie 2010 DECDEC
23 Pešková Viola Viktorie 2010 DECDEC
24 Sklenářová Anna 2009 NYMNYM
25 Čenovská Rozárie 2010 NYMNYM
26 Kubová Dorka 2009 KADKAD
27 Mikešová Anna 2010 KADKAD
28 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
29 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
30 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
31 Páníková Nikola 2010 SEDSED
32 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
33 Vymazalová Ema 2009 LSBLSB
34 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
35 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
36 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
37 Mensová Veronika 2010 SPASPA
38 Vlčková Adéla 2009 SPASPA
39 Uhrová Veronika 2010 SPAMOD
40 Tulachová Lada 2010 TSETSE
41 Hesová Anežka 2009 TSETSE
42 Studničková Tereza 2009 ONVONV
43 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
44 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
45 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
46 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
47 Junková Oliva 2009 USKUSK
48 Přikrylová Ida 2010 USKUSK
49 Rochová Matylda 2009 USKUSK
50 Sýkorová Linda 2009 USKUSK
51 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
52 Viesnerová Laura 2010 USKUSK
53 Purmová Anna 2010 SOPSOP
54 Burešová Soňa 2010 ZBRZBR
55 Kunclová Mariana 2010 ZBRZBR
56 Petrovičová Eva 2009 PRVPRV
57 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
BOH 1 2x40=80 80
CER 12 3x40=120 14x30=420 12x30=360 20x20=400 1300
CHE 7 21x20=420 420
CHO 22 3x40=120 15x30=450 20x30=600 43x20=860 2030
DEC 18 36x30=1080 26x20=520 4x20=80 1680
DUP 31 112x40=4480 10x30=300 4780
FRM 5 8x30=240 12x20=240 480
GPC 5 15x20=300 300
HRA 1 5x30=150 150
JAB 9 7x40=280 16x30=480 13x20=260 1020
KAD 9 8x30=240 24x20=480 720
KKK 2 4x30=120 3x20=60 180
KOJ 10 3x30=90 16x30=480 16x20=320 3x20=60 950
KVS 12 3x30=90 17x30=510 22x20=440 1040
LIB 9 3x40=120 20x30=600 12x20=240 960
LOB 9 16x30=480 20x20=400 880
LSB 11 2x40=80 7x30=210 18x30=540 6x20=120 6x20=120 1070
MOD 13 4x30=120 20x30=600 24x20=480 1200
NYM 34 2x40=80 35x30=1050 44x30=1320 31x20=620 16x20=320 3390
OLO 8 3x30=90 12x30=360 16x20=320 770
ONV 13 2x40=80 4x30=120 17x30=510 15x20=300 8x20=160 1170
PDM 2 4x30=120 4x20=80 200
PIS 11 10x40=400 8x30=240 14x30=420 12x20=240 1300
POD 10 5x30=150 6x30=180 25x20=500 830
PPL 9 13x30=390 2x30=60 8x20=160 8x20=160 770
PRV 18 22x30=660 14x30=420 28x20=560 8x20=160 1800
RKL 3 4x30=120 4x20=80 200
SED 11 20x30=600 21x20=420 1020
SEZ 8 1x40=40 10x30=300 4x30=120 12x20=240 3x20=60 760
SHK 7 3x30=90 14x30=420 4x20=80 4x20=80 670
SKD 1 3x20=60 60
SLH 3 2x40=80 7x30=210 290
SOP 6 3x40=120 5x30=150 9x20=180 450
SPA 36 4x40=160 57x30=1710 37x30=1110 38x20=760 3740
STE 2 3x30=90 1x20=20 110
TSE 8 8x30=240 18x20=360 4x20=80 680
TYN 10 3x40=120 6x30=180 18x30=540 6x20=120 960
UNL 7 14x30=420 9x20=180 600
USK 58 70x40=2800 61x30=1830 47x30=1410 38x20=760 6800
VPL 1 1x40=40 3x30=90 130
ZAM 5 8x40=320 2x30=60 8x30=240 620
ZBR 24 2x40=80 22x30=660 58x30=1740 18x20=360 2840
ZNO 3 3x30=90 6x30=180 270
ZVS 8 3x30=90 6x30=180 11x20=220 8x20=160 650
Na těchto závodech startuje 536 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 44 oddílů.
Startovné činí celkově 50320 Kč