Sedlecká 500 - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 11.04.2024 18:19:55
Přihláška do: 20.06.2024
Datum závodu: 24.06. - 24.06.2024
Sedlecký rybník

ID jízdy.: 676C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štěpánková Stella 2006 SHKSHK
2 Mulačová Emma 2009 SKDSKD
3 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
4 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
5 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
6 Knížková Eliška 2008 SEDSED
ID jízdy.: 678C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štěpánková Stella 2006 SHKSHK
2 Mulačová Emma 2009 SKDSKD
3 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
4 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
5 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
ID jízdy.: 707C2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 Mulačová Emma 2009PPL SKDSKD PPL
ID jízdy.: 708C1 kanoistky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
2 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
3 Štěpánková Stella 2006 SHKSHK
4 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
ID jízdy.: 801C2 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 Mulačová Emma 2009PPL SKDSKD PPL
ID jízdy.: 1K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fučík Michal 1989 KADKAD
2 Sklenička Tomáš 1990 KADKAD
3 Niebauer Jakub 2004 DUPDUP
4 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
5 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
6 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
7 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
8 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
9 Heliš Daniel 2006 SPASPA
10 Florián Jindřich 2006 SPASPA
ID jízdy.: 2C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 3K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fučík Michal 1989 Sklenička Tomáš 1990KAD KADKAD
2 Niebauer Jakub 2004 Termer Václav 2003DUP DUPDUP
3 Podraský Patrik 2002 Hofbauer Ondřej 2006DUP SPADUP SPA
4 Tešovič Jakub 2006 Heliš Daniel 2006SPA SPASPA
5 Florián Jindřich 2006 Jahoda Matouš 2006SPA SPASPA
ID jízdy.: 4C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 9K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 11K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sýkorová Helena 2006 Neužilová Jitka 2006SPA SPASPA
2 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SPA SPASPA
ID jízdy.: 463K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fučík Michal 1989 KADKAD
2 Sklenička Tomáš 1990 KADKAD
3 Niebauer Jakub 2004 DUPDUP
4 Termer Václav 2003 DUPDUP
5 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
6 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
7 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
8 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
9 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
10 Heliš Daniel 2006 SPASPA
11 Florián Jindřich 2006 SPASPA
ID jízdy.: 464C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 465K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fučík Michal 1989 Sklenička Tomáš 1990KAD KADKAD
2 Niebauer Jakub 2004 Termer Václav 2003DUP DUPDUP
3 Podraský Patrik 2002 Hofbauer Ondřej 2006DUP SPADUP SPA
4 Zadražil Lukáš 1999 Jahoda Matouš 2006DUP SPADUP SPA
5 Florián Jindřich 2006 Heliš Daniel 2006SPA SPASPA
ID jízdy.: 466C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 471K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
2 Strýčková Štěpánka 1995 SEDSED
3 Kočandrlová Nella 2006 SPASPA
4 Kočandrlová Johana 2006 SPASPA
5 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
6 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
ID jízdy.: 473K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Strýčková Štěpánka 1995 Rosolová Karolína 2004SED KADSED
2 Sýkorová Helena 2006 Neužilová Jitka 2006SPA SPASPA
3 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SPA SPASPA
ID jízdy.: 17K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodet Jan 2006 PISPIS
2 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
3 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
4 Soukup Matěj 2006 SEDSED
ID jízdy.: 18C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 19K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejda Štěpán 2006 Bartovský Jaroslav 2006PPL PPLPPL
2 Soukup Matěj 2006 Kodet Jan 2006SED PISSED
ID jízdy.: 20C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 25K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobrmanová Anna Sofie 2006 SEDSED
2 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
ID jízdy.: 27K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hnídková Aneta 2006 Tobrmanová Anna Sofie 2006SED SEDSED
ID jízdy.: 479K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodet Jan 2006 PISPIS
2 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
3 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
4 Soukup Matěj 2006 SEDSED
ID jízdy.: 480C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 481K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejda Štěpán 2006 Bartovský Jaroslav 2006PPL PPLPPL
2 Soukup Matěj 2006 Kodet Jan 2006SED PISSED
ID jízdy.: 482C2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 483K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobrmanová Anna Sofie 2006 SEDSED
2 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
ID jízdy.: 485K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hnídková Aneta 2006 Tobrmanová Anna Sofie 2006SED SEDSED
ID jízdy.: 33K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fink Theodor 2007 SHKSHK
2 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
3 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
4 Šindel Jakub 2007 ZBRZBR
5 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
6 Hojný Václav 2008 CERCER
7 Hostek Martin 2007 SEDSED
8 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
9 Kůs Filip 2007 SEDSED
10 Adamec Filip 2007 JABJAB
11 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
ID jízdy.: 34C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Calta Matěj 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 36C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Calta Matěj 2007 Kučerová Šárka 2011PPL PPLPPL
ID jízdy.: 41K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
2 Mudrová Karla 2008 KADKAD
3 Knížková Eliška 2008 SEDSED
4 Skrovná Ema 2007 SEDSED
5 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
6 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
ID jízdy.: 43K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008PDM KADPDM KAD
2 Skrovná Ema 2007 Vávrová Emanuela 2008SED SEDSED
3 Neumanová Natálie 2008 Alexová Denisa 2010KKK KKKKKK
ID jízdy.: 487K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fink Theodor 2007 SHKSHK
2 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
3 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
4 Šindel Jakub 2007 ZBRZBR
5 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
6 Hojný Václav 2008 CERCER
7 Hostek Martin 2007 SEDSED
8 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
9 Kůs Filip 2007 SEDSED
10 Adamec Filip 2007 JABJAB
11 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
ID jízdy.: 488C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Calta Matěj 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 489K2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
2 Fink Theodor 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
3 Šindel Jakub 2007 Kerner Kryštof 2007ZBR SEDZBR SED
4 Kůs Filip 2007 Hostek Martin 2007SED SEDSED
5 Zhorela Ondřej Jakub 2008 Adamec Filip 2007JAB JABJAB
ID jízdy.: 490C2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Calta Matěj 2007 Kučerová Šárka 2011PPL PPLPPL
ID jízdy.: 491K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
2 Mudrová Karla 2008 KADKAD
3 Knížková Eliška 2008 SEDSED
4 Skrovná Ema 2007 SEDSED
5 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
6 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
ID jízdy.: 493K2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008PDM KADPDM KAD
2 Skrovná Ema 2007 Vávrová Emanuela 2008SED SEDSED
3 Neumanová Natálie 2008 Alexová Denisa 2010KKK KKKKKK
ID jízdy.: 49K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Martinek Daniel 2009 PODPOD
2 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
3 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
4 Lípa Jan 2010 CHECHE
5 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
6 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
7 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
8 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
9 Šrůtek Petr 2010 CHOCHO
10 Vaclas André 2010 GPCGPC
11 Malina Jiří 2010 CERCER
12 Borecký Tadeáš 2009 KADKAD
13 Čech David 2009 KADKAD
14 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
15 Hodek Vít 2009 SEDSED
16 Holub Ondřej 2009 SEDSED
17 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
18 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
ID jízdy.: 50C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 PPLPPL
2 Racek David 2010 PPLPPL
ID jízdy.: 51K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Martinek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDPOD SED
2 Lípa Jan 2010 Fiala Matyáš 2009CHE CHECHE
3 Jarolík Daniel 2009 Chovanec Mikuláš 2009CHE CHECHE
4 Hodek Vít 2009 Vaclas André 2010SED GPCGPC SED
5 Malina Jiří 2010 CERCER
6 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KAD KADKAD
7 Kerner Štěpán 2010 Křikava Vítězslav 2009SED KADKAD SED
8 Bezděka Vojta 2010 Šrůtek Petr 2010CHO CHOCHO
9 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
10 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
ID jízdy.: 52C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 Řáhová Dominika 2010PPL PPLPPL
ID jízdy.: 53K1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Martinek Daniel 2009 PODPOD
2 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
3 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
4 Lípa Jan 2010 CHECHE
5 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
6 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
7 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
8 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
9 Šrůtek Petr 2010 CHOCHO
10 Vaclas André 2010 GPCGPC
11 Malina Jiří 2010 CERCER
12 Borecký Tadeáš 2009 KADKAD
13 Čech David 2009 KADKAD
14 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
15 Hodek Vít 2009 SEDSED
16 Holub Ondřej 2009 SEDSED
17 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
18 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
ID jízdy.: 54C1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 PPLPPL
2 Racek David 2010 PPLPPL
ID jízdy.: 57K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fialová Markéta 2009 CHECHE
2 Juhosová Hana 2010 CHECHE
3 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
4 Mikešová Anna 2010 KADKAD
5 Kubová Dorka 2009 KADKAD
6 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
7 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
8 Páníková Nikola 2010 SEDSED
9 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
10 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
11 Eisová Leontýna 2009 KADKKK
12 Černá Aneta 2010 JABJAB
13 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
ID jízdy.: 59K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 Kubová Dorka 2009KAD KADKAD
2 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
3 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KADSED KKK
4 Šimánová Lucie 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
5 Hamouzová Viktorie 2009 Štemberková Berenika 2010CHO CHOCHO
6 Breňová Anna Ráchel 2009 Černá Aneta 2010JAB JABJAB
ID jízdy.: 61K1 žačky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fialová Markéta 2009 CHECHE
2 Juhosová Hana 2010 CHECHE
3 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
4 Mikešová Anna 2010 KADKAD
5 Kubová Dorka 2009 KADKAD
6 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
7 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
8 Páníková Nikola 2010 SEDSED
9 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
10 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
11 Eisová Leontýna 2009 KADKKK
12 Černá Aneta 2010 JABJAB
13 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
ID jízdy.: 495K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malina Jiří 2010 CERCER
2 Lípa Jan 2010 CHECHE
3 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
4 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
5 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
6 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
7 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
8 Šrůtek Petr 2010 CHOCHO
9 Vaclas André 2010 GPCGPC
10 Čech David 2009 KADKAD
11 Borecký Tadeáš 2009 KADKAD
12 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
13 Martinek Daniel 2009 PODPOD
14 Holub Ondřej 2009 SEDSED
15 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
16 Hodek Vít 2009 SEDSED
17 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
18 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
ID jízdy.: 496C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 PPLPPL
2 Racek David 2010 PPLPPL
ID jízdy.: 497K2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Martinek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDPOD SED
2 Lípa Jan 2010 Fiala Matyáš 2009CHE CHECHE
3 Jarolík Daniel 2009 Chovanec Mikuláš 2009CHE CHECHE
4 Hodek Vít 2009 Vaclas André 2010SED GPCGPC SED
5 Malina Jiří 2010 CERCER
6 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KAD KADKAD
7 Kerner Štěpán 2010 Křikava Vítězslav 2009SED KADKAD SED
8 Bezděka Vojta 2010 Šrůtek Petr 2010CHO CHOCHO
9 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
10 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
ID jízdy.: 498C2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 Řáhová Dominika 2010PPL PPLPPL
ID jízdy.: 499K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fialová Markéta 2009 CHECHE
2 Juhosová Hana 2010 CHECHE
3 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
4 Mikešová Anna 2010 KADKAD
5 Kubová Dorka 2009 KADKAD
6 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
7 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
8 Páníková Nikola 2010 SEDSED
9 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
10 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
11 Eisová Leontýna 2009 KADKKK
12 Černá Aneta 2010 JABJAB
13 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
ID jízdy.: 501K2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 Kubová Dorka 2009KAD KADKAD
2 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
3 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KADSED KKK
4 Šimánová Lucie 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
5 Hamouzová Viktorie 2009 Štemberková Berenika 2010CHO CHOCHO
6 Breňová Anna Ráchel 2009 Černá Aneta 2010JAB JABJAB
ID jízdy.: 65K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
2 Hlad Daniel 2011 CHOCHO
3 Baier Samuel 2011 LIBLIB
4 Černý Jonáš 2011 ONVONV
5 Kubínek Karel 2011 SEDSED
6 Zýka Jan 2011 SEDSED
7 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
8 Jerman František 2011 SHKSHK
9 Pavelka Milan 2011 CERCER
10 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
11 Kubínek Karel 2011 SEDSED
12 Zýka Jan 2011 SEDSED
13 Lindauer Dan 2011 KADKKK
14 Sýkora Jakub 2011 KADKKK
15 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
16 Sýkora Jakub 2011 KADKKK
17 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
18 Hulan Petr 2011 TYNTYN
19 Kobza Filip 2011 SKDSKD
20 Pavelka Ondra 2011 JABJAB
ID jízdy.: 66C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
ID jízdy.: 67K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavelka Milan 2011 CERCER
2 Mikolanda Tomáš 2011 Hlad Daniel 2011CHO CHOCHO
3 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
4 Baier Samuel 2011 Vaňas Mikuláš 2011LIB KKKKKK LIB
5 Lindauer Dan 2011 Sýkora Jakub 2011KAD KADKKK
6 Černý Jonáš 2011 Černý Jáchym 2012ONV ONVONV
7 Kubínek Karel 2011 Pavelka Ondra 2011SED JABSED JAB
8 Hladík Jonáš 2011 Jerman František 2011SHK SHKSHK
9 Kobza Filip 2011 SKDSKD
10 Hruška Alexander 2011 Hulan Petr 2011TYN TYNTYN
11 Mládek David 2011 TYNTYN
ID jízdy.: 68C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 69K1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavelka Milan 2011 CERCER
2 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
3 Hlad Daniel 2011 CHOCHO
4 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
5 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
6 Lindauer Dan 2011 KADKKK
7 Sýkora Jakub 2011 KADKKK
8 Černý Jonáš 2011 ONVONV
9 Kubínek Karel 2011 SEDSED
10 Kubínek Karel 2011 SEDSED
11 Zýka Jan 2011 SEDSED
12 Zýka Jan 2011 SEDSED
13 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
14 Jerman František 2011 SHKSHK
15 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
16 Hulan Petr 2011 TYNTYN
17 Pavelka Ondra 2011 JABJAB
ID jízdy.: 70C1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
ID jízdy.: 73K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štočková Julie 2011 SKDSKD
2 Jirousková Alice 2011 CERCER
3 Malinová Kateřina 2011 CERCER
4 Manová Adéla 2011 SEDSED
5 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
6 Kučerová Jolana 2011 KADKKK
7 Lomascolo Szittyay Chiara 2011 KADKKK
8 Zubková Eliška 2011 KADKKK
9 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
10 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
ID jízdy.: 74C1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
ID jízdy.: 75K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malinová Kateřina 2011 Jirousková Alice 2011CER CERCER
2 Štočková Julie 2011 SKDSKD
3 Kučerová Jolana 2011 Teistlerová Nela 2011KAD SEDSED KKK
4 Zubková Eliška 2011 Lomascolo Szittyay Chiara 2011KAD KADKKK
5 Pospíšilová Emma 2013 Pospíšilová Tereza 2011TYN TYNTYN
6 Vávrová Amálie 2011 Štočková Julie 2011JAB SKDJAB
ID jízdy.: 76C2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 77K1 benjamínky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štočková Julie 2011 SKDSKD
2 Jirousková Alice 2011 CERCER
3 Malinová Kateřina 2011 CERCER
4 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
5 Kučerová Jolana 2011 KADKKK
6 Lomascolo Szittyay Chiara 2011 KADKKK
7 Zubková Eliška 2011 KADKKK
8 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
9 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
10 Manová Adéla 2011 SEDSED
ID jízdy.: 78C1 benjamínky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
ID jízdy.: 503K1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavelka Milan 2011 CERCER
2 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
3 Hlad Daniel 2011 CHOCHO
4 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
5 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
6 Lindauer Dan 2011 KADKKK
7 Baier Samuel 2011 LIBLIB
8 Černý Jonáš 2011 ONVONV
9 Kubínek Karel 2011 SEDSED
10 Kubínek Karel 2011 SEDSED
11 Zýka Jan 2011 SEDSED
12 Zýka Jan 2011 SEDSED
13 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
14 Jerman František 2011 SHKSHK
15 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
16 Hulan Petr 2011 TYNTYN
17 Kobza Filip 2011 SKDSKD
18 Pavelka Ondra 2011 JABJAB
ID jízdy.: 504C1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
ID jízdy.: 505K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štočková Julie 2011 SKDSKD
2 Jirousková Alice 2011 CERCER
3 Malinová Kateřina 2011 CERCER
4 Manová Adéla 2011 SEDSED
5 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
6 Kučerová Jolana 2011 KADKKK
7 Lomascolo Szittyay Chiara 2011 KADKKK
8 Zubková Eliška 2011 KADKKK
9 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
10 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
ID jízdy.: 506C1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
ID jízdy.: 651K2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavelka Milan 2011 CERCER
2 Mikolanda Tomáš 2011 Hlad Daniel 2011CHO CHOCHO
3 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
4 Baier Samuel 2011 Vaňas Mikuláš 2011LIB KKKKKK LIB
5 Lindauer Dan 2011 Sýkora Jakub 2011KAD KADKKK
6 Černý Jonáš 2011 Černý Jáchym 2012ONV ONVONV
7 Kubínek Karel 2011 Pavelka Ondra 2011SED JABSED JAB
8 Hladík Jonáš 2011 Jerman František 2011SHK SHKSHK
9 Kobza Filip 2011 SKDSKD
10 Hruška Alexander 2011 Hulan Petr 2011TYN TYNTYN
11 Mládek David 2011 TYNTYN
ID jízdy.: 652C2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 653K2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malinová Kateřina 2011 Jirousková Alice 2011CER CERCER
2 Štočková Julie 2011 SKDSKD
3 Kučerová Jolana 2011 Teistlerová Nela 2011KAD SEDSED KKK
4 Zubková Eliška 2011 Lomascolo Szittyay Chiara 2011KAD KADKKK
5 Pospíšilová Emma 2013 Pospíšilová Tereza 2011TYN TYNTYN
6 Vávrová Amálie 2011 Štočková Julie 2011JAB SKDJAB
ID jízdy.: 654C2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 81K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jarolík Tobiáš 2012 CHECHE
2 Štambachský Alexandr 2012 CHOCHO
3 Černý Jáchym 2012 ONVONV
4 Lukeš Jiří 2012 PPLPPL
5 Hajič Tobiáš 2012 PPLPPL
ID jízdy.: 83K2 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lukeš Jiří 2012 Hajič Tobiáš 2012PPL PPLPPL
2 Rödling Šimon 2013 Štambachský Alexandr 2012CHO CHOCHO
ID jízdy.: 85K1 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jarolík Tobiáš 2012 CHECHE
2 Štambachský Alexandr 2012 CHOCHO
3 Černý Jáchym 2012 ONVONV
4 Lukeš Jiří 2012 PPLPPL
5 Hajič Tobiáš 2012 PPLPPL
ID jízdy.: 93K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
2 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
3 Valášková Anna 2012 PPLPPL
4 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
5 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
6 Rybáková Elen 2012 SEDSED
7 Šimánová Štěpánka 2012 SEDSED
8 Kunová Markéta 2012 TYNTYN
9 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
10 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
11 Sobotová Ella Marie 2012 TYNTYN
12 Stevenson Elisabeth Eve 2012 JABJAB
13 Svolinská Julie 2012 JABJAB
14 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
ID jízdy.: 95K2 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Valášková Anna 2012 PPLPPL
2 Pospíchalová Aneta 2012 Foldová Kateřina 2012KAD KADKAD
3 Rybáková Elen 2012 SEDSED
4 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
5 Pospíchalová Eliška 2012 Nesvačilová Tina 2012TYN TYNTYN
6 Sobotová Ella Marie 2012 Kunová Markéta 2012TYN TYNTYN
7 Peroutková Eliška 2012 Stevenson Elisabeth Eve 2012JAB JABJAB
ID jízdy.: 97K1 benjamínky - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
2 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
3 Valášková Anna 2012 PPLPPL
4 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
5 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
6 Rybáková Elen 2012 SEDSED
7 Šimánová Štěpánka 2012 SEDSED
8 Kunová Markéta 2012 TYNTYN
9 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
10 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
11 Sobotová Ella Marie 2012 TYNTYN
12 Stevenson Elisabeth Eve 2012 JABJAB
13 Svolinská Julie 2012 JABJAB
14 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
ID jízdy.: 507K1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jarolík Tobiáš 2012 CHECHE
2 Štambachský Alexandr 2012 CHOCHO
3 Černý Jáchym 2012 ONVONV
4 Lukeš Jiří 2012 PPLPPL
5 Hajič Tobiáš 2012 PPLPPL
ID jízdy.: 509K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
2 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
3 Valášková Anna 2012 PPLPPL
4 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
5 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
6 Rybáková Elen 2012 SEDSED
7 Šimánová Štěpánka 2012 SEDSED
8 Kunová Markéta 2012 TYNTYN
9 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
10 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
11 Sobotová Ella Marie 2012 TYNTYN
12 Stevenson Elisabeth Eve 2012 JABJAB
13 Svolinská Julie 2012 JABJAB
14 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
ID jízdy.: 655K2 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lukeš Jiří 2012 Hajič Tobiáš 2012PPL PPLPPL
2 Rödling Šimon 2013 Štambachský Alexandr 2012CHO CHOCHO
ID jízdy.: 657K2 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Valášková Anna 2012 PPLPPL
2 Pospíchalová Aneta 2012 Foldová Kateřina 2012KAD KADKAD
3 Rybáková Elen 2012 SEDSED
4 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
5 Pospíchalová Eliška 2012 Nesvačilová Tina 2012TYN TYNTYN
6 Sobotová Ella Marie 2012 Kunová Markéta 2012TYN TYNTYN
7 Peroutková Eliška 2012 Stevenson Elisabeth Eve 2012JAB JABJAB
ID jízdy.: 105K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rödling Šimon 2013 CHOCHO
2 Vohradský Dominik 2013 SHKSHK
3 Baloun Václav 2013 SKDSKD
4 Lukeš Vratislav 2013 PPLPPL
5 Hegner Eduard 2013 PPLPPL
6 Žorna Samuel 2013 PPLPPL
7 Sladký Hynek 2013 CERCER
8 Švestka Jan 2013 SEDSED
9 Hrabal Tomáš 2013 KADKKK
10 Houba Mikoláš Karel 2013 TYNTYN
11 Hulan Lukáš 2013 TYNTYN
12 Janata Jan 2013 TYNTYN
ID jízdy.: 107K2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sladký Hynek 2013 CERCER
2 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KADKKK SED
3 Žorna Samuel 2013 Hegner Eduard 2013PPL PPLPPL
4 Baloun Václav 2013 SKDSKD
5 Houba Mikoláš Karel 2013 TYNTYN
6 Hulan Lukáš 2013 Janata Jan 2013TYN TYNTYN
ID jízdy.: 109K1 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rödling Šimon 2013 CHOCHO
2 Vohradský Dominik 2013 SHKSHK
3 Baloun Václav 2013 SKDSKD
4 Lukeš Vratislav 2013 PPLPPL
5 Hegner Eduard 2013 PPLPPL
6 Žorna Samuel 2013 PPLPPL
7 Sladký Hynek 2013 CERCER
8 Švestka Jan 2013 SEDSED
9 Hrabal Tomáš 2013 KADKKK
10 Houba Mikoláš Karel 2013 TYNTYN
11 Hulan Lukáš 2013 TYNTYN
12 Janata Jan 2013 TYNTYN
ID jízdy.: 113K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Matoušková Viktorie 2013 PPLPPL
2 Foltýnová Tereza 2013 PPLPPL
3 Makuňová Aneta 2013 KADKAD
4 Hnídková Klára 2013 SEDSED
5 Jaklová Ema 2013 SEDSED
6 Kovaříková Elen 2013 SEDSED
7 Manová Elena 2013 SEDSED
8 Šmejkalová Simona 2013 SEDSED
9 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
ID jízdy.: 115K2 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Matoušková Viktorie 2013 Foltýnová Tereza 2013PPL PPLPPL
2 Makuňová Aneta 2013 KADKAD
3 Hnídková Klára 2013 Šmejkalová Simona 2013SED SEDSED
4 Manová Elena 2013 Kovaříková Elen 2013SED SEDSED
ID jízdy.: 117K1 benjamínky - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Matoušková Viktorie 2013 PPLPPL
2 Foltýnová Tereza 2013 PPLPPL
3 Makuňová Aneta 2013 KADKAD
4 Hnídková Klára 2013 SEDSED
5 Jaklová Ema 2013 SEDSED
6 Kovaříková Elen 2013 SEDSED
7 Manová Elena 2013 SEDSED
8 Šmejkalová Simona 2013 SEDSED
9 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
ID jízdy.: 511K1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rödling Šimon 2013 CHOCHO
2 Vohradský Dominik 2013 SHKSHK
3 Baloun Václav 2013 SKDSKD
4 Lukeš Vratislav 2013 PPLPPL
5 Hegner Eduard 2013 PPLPPL
6 Žorna Samuel 2013 PPLPPL
7 Sladký Hynek 2013 CERCER
8 Švestka Jan 2013 SEDSED
9 Hrabal Tomáš 2013 KADKKK
10 Houba Mikoláš Karel 2013 TYNTYN
11 Hulan Lukáš 2013 TYNTYN
12 Janata Jan 2013 TYNTYN
ID jízdy.: 513K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Matoušková Viktorie 2013 PPLPPL
2 Foltýnová Tereza 2013 PPLPPL
3 Makuňová Aneta 2013 KADKAD
4 Hnídková Klára 2013 SEDSED
5 Jaklová Ema 2013 SEDSED
6 Kovaříková Elen 2013 SEDSED
7 Manová Elena 2013 SEDSED
8 Šmejkalová Simona 2013 SEDSED
9 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
ID jízdy.: 659K2 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sladký Hynek 2013 CERCER
2 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KADKKK SED
3 Žorna Samuel 2013 Hegner Eduard 2013PPL PPLPPL
4 Baloun Václav 2013 SKDSKD
5 Houba Mikoláš Karel 2013 TYNTYN
6 Hulan Lukáš 2013 Janata Jan 2013TYN TYNTYN
ID jízdy.: 661K2 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Matoušková Viktorie 2013 Foltýnová Tereza 2013PPL PPLPPL
2 Makuňová Aneta 2013 KADKAD
3 Hnídková Klára 2013 Šmejkalová Simona 2013SED SEDSED
4 Manová Elena 2013 Kovaříková Elen 2013SED SEDSED
ID jízdy.: 121K1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Tom 2014 KADKKK
2 Kantor Max 2014 PPLPPL
3 Teistler Jáchym 2014 SEDSED
ID jízdy.: 123K2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Teistler Jáchym 2014 SEDSED
2 Lindauer Tom 2014 KADKKK
ID jízdy.: 125K1 benjamínci - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Tom 2014 KADKKK
2 Kantor Max 2014 PPLPPL
3 Teistler Jáchym 2014 SEDSED
ID jízdy.: 129K1 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lípová Eliška 2014 CHECHE
2 Štrérová Ema Viktorie 2014 CHECHE
3 Lomascolo Szittyay Laura 2014 KADKKK
4 Černá Justýna 2014 ONVONV
5 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
6 Hlinovská Magdalena 2014 SEDSED
ID jízdy.: 131K2 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lípová Eliška 2014 Štrérová Ema Viktorie 2014CHE CHECHE
2 Černá Justýna 2014 ONVONV
3 Píclová Kristýna 2014 Hlinovská Magdalena 2014SED SEDSED
4 Zubková Karolína 2015 Lomascolo Szittyay Laura 2014KAD KADKKK
ID jízdy.: 133K1 benjamínky - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lípová Eliška 2014 CHECHE
2 Štrérová Ema Viktorie 2014 CHECHE
3 Lomascolo Szittyay Laura 2014 KADKKK
4 Černá Justýna 2014 ONVONV
5 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
6 Hlinovská Magdalena 2014 SEDSED
ID jízdy.: 515K1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Tom 2014 KADKKK
2 Kantor Max 2014 PPLPPL
3 Teistler Jáchym 2014 SEDSED
ID jízdy.: 518K1 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lípová Eliška 2014 CHECHE
2 Štrérová Ema Viktorie 2014 CHECHE
3 Lomascolo Szittyay Laura 2014 KADKKK
4 Černá Justýna 2014 ONVONV
5 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
6 Hlinovská Magdalena 2014 SEDSED
ID jízdy.: 663K2 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Teistler Jáchym 2014 SEDSED
2 Lindauer Tom 2014 KADKKK
ID jízdy.: 665K2 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lípová Eliška 2014 Štrérová Ema Viktorie 2014CHE CHECHE
2 Černá Justýna 2014 ONVONV
3 Píclová Kristýna 2014 Hlinovská Magdalena 2014SED SEDSED
4 Zubková Karolína 2015 Lomascolo Szittyay Laura 2014KAD KADKKK
ID jízdy.: 137K1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beščec Michael 2015 SKDSKD
2 Baier Sebastian 2015 LIBLIB
3 Hašek Benedikt 2015 GPCGPC
4 Mareška František 2015 TYNTYN
5 Stevenson Tobias Elijah 2015 JABJAB
ID jízdy.: 139K2 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beščec Michael 2015 Hašek Benedikt 2015SKD GPCSKD GPC
ID jízdy.: 141K1 benjamínci - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beščec Michael 2015 SKDSKD
2 Hašek Benedikt 2015 GPCGPC
3 Mareška František 2015 TYNTYN
4 Stevenson Tobias Elijah 2015 JABJAB
ID jízdy.: 145K1 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pakštefelová Jolana 2016 SEDSED
2 Zubková Karolína 2015 KADKKK
3 Hlinovská Gabriela 2015 SEDSED
ID jízdy.: 147K2 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pakštefelová Jolana 2016 Hlinovská Gabriela 2015SED SEDSED
ID jízdy.: 149K1 benjamínky - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 KADKKK
2 Hlinovská Gabriela 2015 SEDSED
ID jízdy.: 521K1 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beščec Michael 2015 SKDSKD
2 Baier Sebastian 2015 LIBLIB
3 Hašek Benedikt 2015 GPCGPC
4 Mareška František 2015 TYNTYN
5 Stevenson Tobias Elijah 2015 JABJAB
ID jízdy.: 524K1 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pakštefelová Jolana 2016 SEDSED
2 Zubková Karolína 2015 KADKKK
3 Hlinovská Gabriela 2015 SEDSED
ID jízdy.: 667K2 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beščec Michael 2015 Hašek Benedikt 2015SKD GPCSKD GPC
ID jízdy.: 669K2 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pakštefelová Jolana 2016 Hlinovská Gabriela 2015SED SEDSED
ID jízdy.: 153K1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kohout Jaroslav 2017 SEDSED
ID jízdy.: 155K2 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 157K1 benjamínci - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 161K1 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 163K2 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 165K1 benjamínky - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 527K1 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kohout Jaroslav 2017 SEDSED
ID jízdy.: 531K1 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 671K2 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 673K2 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 169K1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobrman Filip 1974 SEDSED
2 Klein Pavel 1976 TYNTYN
ID jízdy.: 170C1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 171K2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 172C2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 269K1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KADKKK
ID jízdy.: 270C1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 271K2 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 272C2 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 535K1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Švestka Tomáš 1977 SEDSED
2 Tobrman Filip 1974 SEDSED
3 Klein Pavel 1976 TYNTYN
ID jízdy.: 536C1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 537K2 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 538C2 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 539K1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KADKKK
ID jízdy.: 540C1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 541K2 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 542C2 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 741K2 dospělí mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Klein Pavel 1976 Janatová Adéla 2004TYN TYNTYN
ID jízdy.: 740K2 juniorstvo mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 739K2 dorost mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šindel Jakub 2007 Cvachoučková Anna 2010ZBR SKDSKD
2 Vávrová Emanuela 2008 Kerner Kryštof 2007SED SEDSED
3 Knížková Eliška 2008 Hostek Martin 2007SED SEDSED
4 Kůs Filip 2007 Skrovná Ema 2007SED SEDSED
ID jízdy.: 738K2 žáctvo mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fiala Matyáš 2009 Fialová Markéta 2009CHE CHECHE
2 Kůsová Barbora 2009 Holub Ondřej 2009SED SEDSED
3 Mikešová Anna 2010 Kerner Štěpán 2010KAD SEDSED
4 Eisová Leontýna 2009 Lindauer Tom 2014KAD KADKKK
ID jízdy.: 737K2 benjamínci mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černá Justýna 2014 Černý Jáchym 2012ONV ONVONV
2 Lindauer Dan 2011 Kučerová Jolana 2011KAD KADKKK
3 Vaňas Mikuláš 2011 Zubková Eliška 2011KKK KADKKK
4 Baier Samuel 2011 Lomascolo Szittyay Chiara 2011LIB KADKKK
5 Švestka Jan 2013 Teistlerová Nela 2011SED SEDSED
6 Pospíchalová Eliška 2012 Hruška Alexander 2011TYN TYNTYN
7 Nesvačilová Tina 2012 Hulan Petr 2011TYN TYNTYN
8 Pospíšilová Tereza 2011 Janata Jan 2013TYN TYNTYN
9 Hulan Lukáš 2013 Sobotová Ella Marie 2012TYN TYNTYN
ID jízdy.: 742K2 veteránstvo mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 7 6x50=300 5x50=250 20x50=1000 1550
CHE 8 25x50=1250 3x50=150 1400
CHO 11 27x50=1350 30x50=1500 2850
DUP 3 12x50=600 600
GPC 2 5x50=250 250
JAB 11 6x50=300 10x50=500 26x50=1300 2100
KAD 25 12x50=600 4x50=200 33x50=1650 54x50=2700 2x50=100 5250
KKK 3 6x50=300 3x50=150 6x50=300 750
LIB 2 5x50=250 250
ONV 3 12x50=600 600
PDM 1 4x50=200 200
PIS 1 4x50=200 200
POD 1 5x50=250 250
PPL 17 8x50=400 6x50=300 10x50=500 41x50=2050 8x50=400 3650
SED 36 2x50=100 12x50=600 25x50=1250 33x50=1650 60x50=3000 3x50=150 1x50=50 6800
SHK 8 8x50=400 3x50=150 13x50=650 3x50=150 1350
SKD 6 1x50=50 5x50=250 16x50=800 4x50=200 1300
SPA 9 31x50=1550 1550
TYN 15 2x50=100 5x50=250 65x50=3250 2x50=100 3x50=150 3850
ZBR 1 4x50=200 200
Na těchto závodech startuje 190 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 20 oddílů.
Startovné činí celkově 34950 Kč