Nymburská 500 - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 16.05.2022 14:22:15
Přihláška do: 08.05.2022
Datum závodu: 14.05. - 14.05.2022
řeka Labe v Nymburce nad elektrárnou

ID jízdy.: 3C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mulačová Emma 2009 SKDSKD
2 Štěpánková Stella 2006 SHKSHK
3 Slováková Alžběta 2005 NYMNYM
ID jízdy.: 4C2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mulačová Emma 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 365C1 kanoistky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mulačová Emma 2009 SKDSKD
2 Štěpánková Stella 2006 SHKSHK
3 Slováková Alžběta 2005 NYMNYM
ID jízdy.: 366C2 kanoistky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mulačová Emma 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 638C2 bky - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 452K1 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bucháček Jan 1946 PODPOD
ID jízdy.: 453C1 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 454K2 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 455C2 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 456K1 Veteráni - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 457C1 Veteráni - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 458K2 Veteráni - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 459C2 Veteráni - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 460K1 Veteránky - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 461K2 Veteránky - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 462K1 Veteránky - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 463K2 Veteránky - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 639C2 bky - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 6K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
2 Humhal Jiří 2003 USKUSK
3 Voronič Michal 2000 JABJAB
4 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
5 Kraft Jiří 1984 NYMNYM
ID jízdy.: 7C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
2 Bacílek Lukáš 2002 DUPNYM
3 Drahokoupil Dan 1991 NYMNYM
ID jízdy.: 8K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balda Tadeáš 2003 Obermann Jan 1984LIB DECLIB DEC
2 Kortan Petr 2001 Kropáček Jan 2002SOP SOPSOP
3 Humhal Jiří 2003 Rokos Petr 2002USK USKUSK
4 Voronič Michal 2000 JABJAB
5 Klemperer Otto 1997 Večeř Karel 2005DUP ZBRZBR
6 Pokorný Čestmír 1980 Kraft Jiří 1984NYM NYMNYM
ID jízdy.: 9C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 10K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
2 Humhal Jiří 2003 USKUSK
3 Voronič Michal 2000 JABJAB
ID jízdy.: 11C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fuksa Martin 1993 DUPNYM
2 Bacílek Lukáš 2002 DUPNYM
3 Drahokoupil Dan 1991 NYMNYM
ID jízdy.: 12K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balda Tadeáš 2003 Obermann Jan 1984LIB DECLIB DEC
2 Kortan Petr 2001 Kropáček Jan 2002SOP SOPSOP
3 Humhal Jiří 2003 Rokos Petr 2002USK USKUSK
4 Voronič Michal 2000 JABJAB
5 Klemperer Otto 1997 Večeř Karel 2005DUP ZBRZBR
ID jízdy.: 13C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petr Ondřej 1979 Fuksa Petr 1998NYM DUPNYM
ID jízdy.: 16K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Herzánová Lucie 2003 CERCER
2 Reichová Michaela 2000 USKUSK
3 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
ID jízdy.: 17K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Reichová Michaela 2000 Herzánová Lucie 2003USK CERCER USK
2 Pudilová Vlaďka 2003 Sovová Barbora 2005USK USKUSK
ID jízdy.: 18K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Herzánová Lucie 2003 CERCER
2 Reichová Michaela 2000 USKUSK
3 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
ID jízdy.: 19K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Reichová Michaela 2000 Herzánová Lucie 2003USK CERCER USK
2 Pudilová Vlaďka 2003 Sovová Barbora 2005USK USKUSK
ID jízdy.: 223K1 muži 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
2 Humhal Jiří 2003 USKUSK
3 Voronič Michal 2000 JABJAB
4 Kotrč David 1992 ZBRZBR
ID jízdy.: 224C1 muži 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fuksa Martin 1993 DUPNYM
2 Bacílek Lukáš 2002 DUPNYM
3 Drahokoupil Dan 1991 NYMNYM
ID jízdy.: 225K2 muži 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balda Tadeáš 2003 Obermann Jan 1984LIB DECLIB
2 Humhal Jiří 2003 Rokos Petr 2002USK USKUSK
3 Voronič Michal 2000 JABJAB
4 Klemperer Otto 1997 Večeř Karel 2005DUP ZBRZBR
5 Kotrč David 1992 Cakl Filip 2005ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 226C2 muži 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 227K1 ženy 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Herzánová Lucie 2003 CERCER
2 Reichová Michaela 2000 USKUSK
3 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
ID jízdy.: 228K2 ženy 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Reichová Michaela 2000 Herzánová Lucie 2003USK CERCER USK
2 Pudilová Vlaďka 2003 Sovová Barbora 2005USK USKUSK
ID jízdy.: 21K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
2 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
3 Popelka Matyáš 2005 SOPSOP
4 Bien Matouš 2004 LIBLIB
5 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
6 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
7 Plhoň Jan 2004 USKUSK
8 Reh Václav 2005 USKUSK
9 Tejnora Štěpán 2005 USKUSK
10 Martoch Filip 2005 SLHSLH
11 Dušátko Jakub 2005 CERCER
12 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
13 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
14 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
15 Nykl Michal 2005 USKUSK
16 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
17 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
18 Souček Lukáš 2005 USKUSK
19 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
ID jízdy.: 22C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 PPLPPL
2 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
3 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
4 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
5 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
6 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
7 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
8 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
9 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
10 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
11 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
12 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
13 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
14 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
ID jízdy.: 23K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
2 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV USKONV USK
3 Kurťák Šimon 2005 Tejnora Štěpán 2005USK USKUSK
4 Plhoň Jan 2004 Friml Pavel-Dmitrij 2004USK USKUSK
5 Nykl Michal 2005 Reh Václav 2005USK USKUSK
ID jízdy.: 24C2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005PPL PPLPPL
2 Rudolf Adam 2004 Hrádek Adam 2005SEZ SEZSEZ
3 Hovorka Matěj 2005 Pavlis Jakub 2005SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 25K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
2 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
3 Popelka Matyáš 2005 SOPSOP
4 Bien Matouš 2004 LIBLIB
5 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
6 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
7 Plhoň Jan 2004 USKUSK
8 Reh Václav 2005 USKUSK
9 Tejnora Štěpán 2005 USKUSK
10 Martoch Filip 2005 SLHSLH
11 Dušátko Jakub 2005 CERCER
12 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
13 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
14 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
15 Nykl Michal 2005 USKUSK
16 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
17 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
18 Souček Lukáš 2005 USKUSK
19 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
ID jízdy.: 26C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 PPLPPL
2 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
3 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
4 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
5 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
6 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
7 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
8 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
9 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
10 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
11 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
12 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
ID jízdy.: 27K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
2 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV USKONV USK
3 Kurťák Šimon 2005 Tejnora Štěpán 2005USK USKUSK
4 Plhoň Jan 2004 Friml Pavel-Dmitrij 2004USK USKUSK
5 Nykl Michal 2005 Reh Václav 2005USK USKUSK
ID jízdy.: 28C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005PPL PPLPPL
2 Rudolf Adam 2004 Hrádek Adam 2005SEZ SEZSEZ
3 Hovorka Matěj 2005 Pavlis Jakub 2005SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 31K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Nováková Eliška 2004 CERCER
3 Švábová Julie 2005 MODMOD
4 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
5 Procházková Barbora 2004 SHKSHK
6 Antušová Ema 2005 SHKSHK
7 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
8 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
9 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
10 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
11 Sovová Barbora 2005 USKUSK
12 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
13 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
ID jízdy.: 32K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
2 Procházková Barbora 2004 Antušová Ema 2005SHK SHKSHK
3 Švábová Julie 2005 MODMOD
4 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
5 Blechová Kateřina 2005 Kleinová Štěpánka 2005TYN TYNTYN
ID jízdy.: 33K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Nováková Eliška 2004 CERCER
3 Švábová Julie 2005 MODMOD
4 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
5 Procházková Barbora 2004 SHKSHK
6 Antušová Ema 2005 SHKSHK
7 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
8 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
9 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
10 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
11 Sovová Barbora 2005 USKUSK
12 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
13 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
ID jízdy.: 34K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
2 Procházková Barbora 2004 Antušová Ema 2005SHK SHKSHK
3 Švábová Julie 2005 MODMOD
4 Blechová Kateřina 2005 Kleinová Štěpánka 2005TYN TYNTYN
ID jízdy.: 229K1 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
2 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
3 Popelka Matyáš 2005 SOPSOP
4 Bien Matouš 2004 LIBLIB
5 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
6 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
7 Plhoň Jan 2004 USKUSK
8 Reh Václav 2005 USKUSK
9 Tejnora Štěpán 2005 USKUSK
10 Martoch Filip 2005 SLHSLH
11 Dušátko Jakub 2005 CERCER
12 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
13 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
14 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
15 Nykl Michal 2005 USKUSK
16 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
17 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
18 Souček Lukáš 2005 USKUSK
19 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
ID jízdy.: 230C1 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 PPLPPL
2 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
3 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
4 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
5 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
6 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
7 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
8 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
9 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
10 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
11 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
12 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
ID jízdy.: 231K2 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
2 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV USKONV USK
3 Kurťák Šimon 2005 Tejnora Štěpán 2005USK USKUSK
4 Plhoň Jan 2004 Friml Pavel-Dmitrij 2004USK USKUSK
5 Nykl Michal 2005 Reh Václav 2005USK USKUSK
ID jízdy.: 232C2 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 233K1 juniorky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Nováková Eliška 2004 CERCER
3 Švábová Julie 2005 MODMOD
4 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
5 Procházková Barbora 2004 SHKSHK
6 Antušová Ema 2005 SHKSHK
7 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
8 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
9 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
10 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
11 Sovová Barbora 2005 USKUSK
12 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
13 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
ID jízdy.: 234K2 juniorky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Procházková Barbora 2004 Antušová Ema 2005SHK SHKSHK
2 Švábová Julie 2005 MODMOD
3 Blechová Kateřina 2005 Kleinová Štěpánka 2005TYN TYNTYN
ID jízdy.: 40K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
2 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
3 Tonder Matěj 2007 DECDEC
4 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
5 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
6 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
7 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
8 Rödl Robert 2006 SHKSHK
9 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
10 Fink Theodor 2007 SHKSHK
11 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
12 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
13 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
14 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
15 Nágr Filip 2007 VPLVPL
16 Heliš Daniel 2006 USKUSK
17 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
18 Kliment Lukáš 2006 CERCER
19 Zíka Matyáš 2006 CERCER
20 Živný Cyril 2007 UNLUNL
21 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
22 Navrátil Robert 2007 MODMOD
23 Jech Karel 2007 ZBRZBR
24 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
25 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
26 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
27 Houda Vítek 2007 TSETSE
28 Adamec Filip 2007 JABJAB
29 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
30 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
31 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
32 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
33 Nykl Marek 2007 USKUSK
34 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
35 Benešovský František 2006 PODPOD
36 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
37 Hroněk Štěpán 2007 SPASPA
38 Frk Jonáš 2007 SPASPA
39 Maier Matyas 2006 SPASPA
ID jízdy.: 41C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
2 Calta Matěj 2007 PPLPPL
3 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
4 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
5 Koula Adam 2007 NYMNYM
6 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
7 Michajlík Filip 2006 NYMNYM
8 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
9 Škrob Marek 2007 NYMNYM
10 Kunt Martin 2007 ZVSZVS
ID jízdy.: 42K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
2 Šindel Jakub 2007 Kerner Kryštof 2007SKD SEDSED SKD
3 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
4 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB SOP
5 Rödl Robert 2006 Exler Štěpán 2007SHK ZAMZAM SHK
6 Fink Theodor 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
7 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
8 Kliment Lukáš 2006 Zíka Matyáš 2006CER CERCER
9 Navrátil Robert 2007 Lazák Tomáš 2007MOD MODMOD
10 Jech Karel 2007 Bartek Matyáš 2007ZBR ZBRZBR
11 Šmida Antonín 2007 Kuncl Marek 2007ZBR ZBRZBR
12 Houda Vítek 2007 Faktor Matyáš 2008TSE TSETSE
13 Adamec Filip 2007 JABJAB
14 Heliš Daniel 2006 Čermák Ondřej 2006USK USKUSK
15 Lovíšek Adam 2007 Nykl Marek 2007USK USKUSK
16 Lošťák Prokop 2007 Tichý Matyáš 2007USK USKUSK
17 Hroněk Štěpán 2007 SPASPA
ID jízdy.: 43C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 Calta Matěj 2007PPL PPLPPL
2 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
3 Pinkas Šimon 2006 Michajlík Filip 2006NYM NYMNYM
4 Koula Adam 2007 Škrob Marek 2007NYM NYMNYM
ID jízdy.: 48K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
2 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
3 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
4 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
5 Martochová Livie 2007 SLHSLH
6 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
7 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
8 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
9 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
10 Valsová Veronika 2007 TSETSE
11 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
12 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
13 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
14 Mihalová Silvie Anna 2006 USKUSK
15 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
16 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
17 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
18 Válková Bára 2006 NYMNYM
19 Veselá Hana 2007 NYMNYM
ID jízdy.: 49K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
2 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
3 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODMOD USK
4 Valsová Veronika 2007 Martochová Livie 2007TSE SLHSLH TSE
5 Veselá Hana 2007 Kadlečková Barbora 2007NYM TSETSE NYM
6 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
7 Mihalová Silvie Anna 2006 Fléglová Alžběta 2007USK USKUSK
8 Lošťáková Anna 2008 Rokosová Barbora 2006USK USKUSK
9 Líbalová Michaela 2007 Rzymanová Veronika 2007POD ZBRZBR
10 Válková Bára 2006 Steinmetzová Kristina 2007NYM NYMNYM
ID jízdy.: 235K1 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
2 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
3 Tonder Matěj 2007 DECDEC
4 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
5 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
6 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
7 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
8 Rödl Robert 2006 SHKSHK
9 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
10 Fink Theodor 2007 SHKSHK
11 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
12 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
13 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
14 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
15 Nágr Filip 2007 VPLVPL
16 Heliš Daniel 2006 USKUSK
17 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
18 Kliment Lukáš 2006 CERCER
19 Zíka Matyáš 2006 CERCER
20 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
21 Navrátil Robert 2007 MODMOD
22 Jech Karel 2007 ZBRZBR
23 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
24 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
25 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
26 Houda Vítek 2007 TSETSE
27 Adamec Filip 2007 JABJAB
28 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
29 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
30 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
31 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
32 Nykl Marek 2007 USKUSK
33 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
34 Benešovský František 2006 PODPOD
35 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
36 Hroněk Štěpán 2007 SPASPA
37 Frk Jonáš 2007 SPASPA
38 Maier Matyas 2006 SPASPA
ID jízdy.: 236C1 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
2 Calta Matěj 2007 PPLPPL
3 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
4 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
5 Koula Adam 2007 NYMNYM
6 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
7 Michajlík Filip 2006 NYMNYM
8 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
9 Škrob Marek 2007 NYMNYM
10 Kunt Martin 2007 ZVSZVS
ID jízdy.: 237K2 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
2 Šindel Jakub 2007 Kerner Kryštof 2007SKD SEDSED SKD
3 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
4 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB SOP
5 Rödl Robert 2006 Exler Štěpán 2007SHK ZAMZAM SHK
6 Fink Theodor 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
7 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
8 Kliment Lukáš 2006 Zíka Matyáš 2006CER CERCER
9 Navrátil Robert 2007 Lazák Tomáš 2007MOD MODMOD
10 Jech Karel 2007 Bartek Matyáš 2007ZBR ZBRZBR
11 Šmida Antonín 2007 Kuncl Marek 2007ZBR ZBRZBR
12 Houda Vítek 2007 Faktor Matyáš 2008TSE TSETSE
13 Adamec Filip 2007 JABJAB
14 Heliš Daniel 2006 Čermák Ondřej 2006USK USKUSK
15 Lovíšek Adam 2007 Nykl Marek 2007USK USKUSK
16 Lošťák Prokop 2007 Tichý Matyáš 2007USK USKUSK
17 Hroněk Štěpán 2007 SPASPA
ID jízdy.: 238C2 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 239K1 dorostenky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
2 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
3 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
4 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
5 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
6 Martochová Livie 2007 SLHSLH
7 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
8 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
9 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
10 Valsová Veronika 2007 TSETSE
11 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
12 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
13 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
14 Mihalová Silvie Anna 2006 USKUSK
15 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
16 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
17 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
18 Válková Bára 2006 NYMNYM
19 Veselá Hana 2007 NYMNYM
ID jízdy.: 240K2 dorostenky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
2 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
3 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODMOD USK
4 Valsová Veronika 2007 Martochová Livie 2007TSE SLHSLH TSE
5 Veselá Hana 2007 Kadlečková Barbora 2007NYM TSETSE
6 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
7 Mihalová Silvie Anna 2006 Fléglová Alžběta 2007USK USKUSK
8 Lošťáková Anna 2008 Rokosová Barbora 2006USK USKUSK
9 Líbalová Michaela 2007 Rzymanová Veronika 2007POD ZBRZBR
ID jízdy.: 55K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
2 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
3 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
4 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
5 Dvořák František 2008 DECDEC
6 Veselý Robert 2008 DECDEC
7 Holub Ondřej 2009 SEDSED
8 Šulc Jan 2009 LOBLOB
9 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
10 Čech David 2009 KKKKKK
11 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
12 Gerhát Josef 2008 ZAMZAM
13 Larisch Jakub 2009 ZAMZAM
14 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
15 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
16 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
17 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
18 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
19 Guida Alessandro 2009 LIBLIB
20 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
21 Nikl Adam 2009 LIBLIB
22 Strážovský František 2008 LIBLIB
23 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
24 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
25 Redondo Nicolás Alejandro 2009 STESTE
26 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
27 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
28 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
29 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
30 Hojný Václav 2008 CERCER
31 Matlák Kryštof 2008 CERCER
32 Němeček Martin 2009 CERCER
33 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
34 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
35 Kolesa Filip 2009 MODMOD
36 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
37 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
38 Mach David 2008 ZBRZBR
39 Ondráček Matěj 2008 ZBRZBR
40 Řezáč Adam 2008 TSETSE
41 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
42 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
43 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
44 Janouš Jakub 2009 USKUSK
45 Křivský David 2009 USKUSK
46 Neumann Filipe 2008 USKUSK
47 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
48 Pogorelov Leonid 2008 USKUSK
49 Puš Ondřej 2008 USKUSK
50 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
51 Venc Lukáš 2008 USKUSK
52 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
53 Granát Jonáš 2009 PODPOD
54 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
55 Kurka Štěpán 2008 NYMNYM
56 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
57 Čakrt Vojtěch 2009 SPASPA
58 Dlouhý Antonín 2009 SPASPA
59 Heusler David 2008 SPASPA
60 Kotrba Mikuláš 2008 SPASPA
61 Pohl Jan 2008 SPASPA
62 Kopanica Jan 2008 SPASPA
63 Ryšánek Ondřej 2008 SPASPA
64 Jandal Pavel 2009 SPASPA
65 O´connell Maxim 2009 SPASPA
66 Suk David 2009 SPASPA
67 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
ID jízdy.: 56C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Vít 2009 PPLPPL
2 Kučera Radek 2009 PPLPPL
3 Valenta Lukáš 2008 SHKSHK
4 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
5 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
6 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
7 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
8 Bouma Viktor 2008 NYMNYM
9 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
10 Schorný František 2009 NYMNYM
11 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
12 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
ID jízdy.: 57K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nikl Adam 2009 Němeček Martin 2009LIB CERCER LIB
2 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
3 Doležal Petr 2009 Vrátný Tomáš 2009CHO CERCER
4 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008DEC DECDEC
5 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
6 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
7 Louda Lukáš 2009 Křikava Vítězslav 2009PDM KADKAD
8 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
9 Strážovský František 2008 LIBLIB
10 Mašík Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008LIB LIBLIB
11 Sulovský Jáchym 2009 Guida Alessandro 2009LIB LIBLIB
12 Beránek Ondřej 2009 Čermák Jakub 2009LOB LOBLOB
13 Larisch Jakub 2009 Šulc Jan 2009ZAM LOBLOB
14 Kolesa Filip 2009 Fišer Břetislav 2008MOD MODMOD
15 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
16 Žaba Daniel 2008 Hronek Mikuláš 2008SHK PDMPDM
17 Martinek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDSED
18 Hladík Jáchym 2009 Kverka Matěj 2009SHK SHKSHK
19 Kopanica Jan 2008 Kotrba Mikuláš 2008SPA SPASPA
20 Pohl Jan 2008 Heusler David 2008SPA SPASPA
21 Čakrt Vojtěch 2009 Jandal Pavel 2009SPA SPASPA
22 Redondo Nicolás Alejandro 2009 Waldhauser Rafael 2008STE STESTE
23 Čermák Vojtěch 2008 Janouš Jakub 2009USK USKUSK
24 Pogorelov Leonid 2008 Puš Ondřej 2008USK USKUSK
25 Řezníček Jakub 2008 Suk David 2009USK SPAUSK SPA
26 Neumann Filipe 2008 Venc Lukáš 2008USK USKUSK
27 Křivský David 2009 Plhoň Antonín 2009USK USKUSK
28 Larisch Jakub 2009 ZAMZAM
29 Faltus Tomáš 2008 Gerhát Josef 2008ZAM ZAMZAM
30 Ondráček Matěj 2008 Dolejš Filip 2009ZBR ZBRZBR
31 Bartek Vít 2008 Mach David 2008ZBR ZBRZBR
32 Čížek Tobiáš 2009 O´connell Maxim 2009SPA SPASPA
ID jízdy.: 58C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 Havel Vít 2009PPL PPLPPL
2 Kraus Jan 2008 Al-robai Hani 2008ZVS SEZSEZ ZVS
3 Žirovnický Jan 2008 Bouma Viktor 2008NYM NYMNYM
4 Pokorný Čestmír 2009 Schorný František 2009NYM NYMNYM
5 Mohaupt Matyáš 2009 Bříza Patrik 2009SEZ ZVSZVS
ID jízdy.: 63K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
2 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
3 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
4 Berková Lenka 2009 JABJAB
5 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
6 Mudrová Karla 2008 KADKAD
7 Kubová Dorka 2009 KADKAD
8 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
9 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
10 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
11 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
12 Šárová Ema 2008 LOBLOB
13 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
14 Veletová Martina 2008 NYMNYM
15 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
16 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
17 Straková Karolína 2008 NYMNYM
18 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
19 Cimlová Johana 2009 NYMNYM
20 Maršíková Marie 2009 NYMNYM
21 Fadrhoncová Tereza 2009 NYMNYM
22 Sklenářová Anna 2009 NYMNYM
23 Pěkná Laura 2009 NYMNYM
24 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
25 Kubátová Natálie 2008 PDMPDM
26 Knížková Eliška 2008 SEDSED
27 Malá Anna Marie 2009 SEZSEZ
28 Mensová Hana 2008 SPASPA
29 Fischerová Simona 2008 SPASPA
30 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
31 Rochová Matylda 2009 SPASPA
32 Soukupová Anna 2008 SPASPA
33 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
34 Hesová Anežka 2009 TSETSE
35 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
36 Junková Oliva 2009 USKUSK
37 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
38 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
39 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
40 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
41 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
42 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
ID jízdy.: 64K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
2 Breňová Anna Ráchel 2009 Pospíšilová Rozárie 2008JAB JABJAB
3 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008PDM KADKAD PDM
4 Hybnerová Michaela 2008 Kubátová Natálie 2008KAD PDMKAD PDM
5 Kubová Dorka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009KAD KADKAD
6 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
7 Uhrová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK MOD
8 Hesová Anežka 2009 Svatošová Barbora 2008TSE LIBLIB TSE
9 Knížková Eliška 2008 Šárová Ema 2008SED LOBLOB SED
10 Junková Oliva 2009 Fibigrová Ema 2009USK USKUSK
11 Vamberová Kateřina 2009 Bradnová Adéla 2009USK USKUSK
12 Rejnová Anežka 2008 Janotová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
13 Kupcová Kristýna 2008 Ščuková Sára 2008NYM NYMNYM
14 Straková Karolína 2008 Sklenářová Anna 2009NYM NYMNYM
15 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
16 Mensová Hana 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
17 Fischerová Simona 2008 SPASPA
ID jízdy.: 241K1 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák František 2008 DECDEC
2 Veselý Robert 2008 DECDEC
3 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
4 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
5 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
6 Čech David 2009 KKKKKK
7 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
8 Nikl Adam 2009 LIBLIB
9 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
10 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
11 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
12 Strážovský František 2008 LIBLIB
13 Guida Alessandro 2009 LIBLIB
14 Šulc Jan 2009 LOBLOB
15 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
16 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
17 Holub Ondřej 2009 SEDSED
18 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
19 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
20 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
21 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
22 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
23 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
24 Larisch Jakub 2009 ZAMZAM
25 Gerhát Josef 2008 ZAMZAM
26 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
27 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
28 Hojný Václav 2008 CERCER
29 Matlák Kryštof 2008 CERCER
30 Němeček Martin 2009 CERCER
31 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
32 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
33 Kolesa Filip 2009 MODMOD
34 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
35 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
36 Mach David 2008 ZBRZBR
37 Ondráček Matěj 2008 ZBRZBR
38 Řezáč Adam 2008 TSETSE
39 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
40 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
41 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
42 Janouš Jakub 2009 USKUSK
43 Křivský David 2009 USKUSK
44 Neumann Filipe 2008 USKUSK
45 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
46 Pogorelov Leonid 2008 USKUSK
47 Puš Ondřej 2008 USKUSK
48 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
49 Venc Lukáš 2008 USKUSK
50 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
51 Granát Jonáš 2009 PODPOD
52 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
53 Kurka Štěpán 2008 NYMNYM
54 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
55 Čakrt Vojtěch 2009 SPASPA
56 Dlouhý Antonín 2009 SPASPA
57 Heusler David 2008 SPASPA
58 Kotrba Mikuláš 2008 SPASPA
59 Pohl Jan 2008 SPASPA
60 Kopanica Jan 2008 SPASPA
61 Ryšánek Ondřej 2008 SPASPA
62 Jandal Pavel 2009 SPASPA
63 O´connell Maxim 2009 SPASPA
64 Suk David 2009 SPASPA
65 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
ID jízdy.: 242C1 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Vít 2009 PPLPPL
2 Kučera Radek 2009 PPLPPL
3 Valenta Lukáš 2008 SHKSHK
4 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
5 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
6 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
7 Bouma Viktor 2008 NYMNYM
8 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
9 Schorný František 2009 NYMNYM
10 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
11 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
ID jízdy.: 243K2 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nikl Adam 2009 Němeček Martin 2009LIB CERCER LIB
2 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
3 Doležal Petr 2009 Vrátný Tomáš 2009CHO CERCER
4 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008DEC DECDEC
5 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
6 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
7 Louda Lukáš 2009 Křikava Vítězslav 2009PDM KADKAD
8 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
9 Strážovský František 2008 LIBLIB
10 Mašík Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008LIB LIBLIB
11 Sulovský Jáchym 2009 Guida Alessandro 2009LIB LIBLIB
12 Beránek Ondřej 2009 Čermák Jakub 2009LOB LOBLOB
13 Larisch Jakub 2009 Šulc Jan 2009ZAM LOBLOB
14 Kolesa Filip 2009 Fišer Břetislav 2008MOD MODMOD
15 Žaba Daniel 2008 Hronek Mikuláš 2008SHK PDMPDM
16 Martinek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDSED
17 Jožák Matěj 2008 Hladík Jáchym 2009SHK SHKSHK
18 Kopanica Jan 2008 Kotrba Mikuláš 2008SPA SPASPA
19 Pohl Jan 2008 Heusler David 2008SPA SPASPA
20 Čakrt Vojtěch 2009 Jandal Pavel 2009SPA SPASPA
21 Redondo Nicolás Alejandro 2009 Waldhauser Rafael 2008STE STESTE
22 Čermák Vojtěch 2008 Janouš Jakub 2009USK USKUSK
23 Pogorelov Leonid 2008 Puš Ondřej 2008USK USKUSK
24 Řezníček Jakub 2008 Suk David 2009USK SPAUSK SPA
25 Neumann Filipe 2008 Venc Lukáš 2008USK USKUSK
26 Křivský David 2009 Plhoň Antonín 2009USK USKUSK
27 Larisch Jakub 2009 ZAMZAM
28 Faltus Tomáš 2008 Gerhát Josef 2008ZAM ZAMZAM
29 Ondráček Matěj 2008 Dolejš Filip 2009ZBR ZBRZBR
30 Bartek Vít 2008 Mach David 2008ZBR ZBRZBR
31 Čížek Tobiáš 2009 O´connell Maxim 2009SPA SPASPA
ID jízdy.: 244C2 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 Al-robai Hani 2008ZVS SEZSEZ ZVS
2 Mohaupt Matyáš 2009 Bříza Patrik 2009SEZ ZVSZVS
ID jízdy.: 245K1 žačky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
2 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
3 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
4 Berková Lenka 2009 JABJAB
5 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
6 Mudrová Karla 2008 KADKAD
7 Kubová Dorka 2009 KADKAD
8 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
9 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
10 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
11 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
12 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
13 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
14 Kubátová Natálie 2008 PDMPDM
15 Knížková Eliška 2008 SEDSED
16 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
17 Junková Oliva 2009 USKUSK
18 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
19 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
20 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
21 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
22 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
23 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
24 Hesová Anežka 2009 TSETSE
25 Cimlová Johana 2009 NYMNYM
26 Maršíková Marie 2009 NYMNYM
27 Pěkná Laura 2009 NYMNYM
28 Sklenářová Anna 2009 NYMNYM
29 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
30 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
31 Straková Karolína 2008 NYMNYM
32 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
33 Veletová Martina 2008 NYMNYM
34 Fadrhoncová Tereza 2009 NYMNYM
35 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
36 Mensová Hana 2008 SPASPA
37 Fischerová Simona 2008 SPASPA
38 Soukupová Anna 2008 SPASPA
39 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
40 Rochová Matylda 2009 SPASPA
ID jízdy.: 246K2 žačky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
2 Breňová Anna Ráchel 2009 Pospíšilová Rozárie 2008JAB JABJAB
3 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008PDM KADKAD PDM
4 Hybnerová Michaela 2008 Kubátová Natálie 2008KAD PDMKAD PDM
5 Kubová Dorka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009KAD KADKAD
6 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
7 Uhrová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK MOD
8 Hesová Anežka 2009 Svatošová Barbora 2008TSE LIBLIB TSE
9 Knížková Eliška 2008 Šárová Ema 2008SED LOBLOB SED
10 Junková Oliva 2009 Fibigrová Ema 2009USK USKUSK
11 Vamberová Kateřina 2009 Bradnová Adéla 2009USK USKUSK
12 Rejnová Anežka 2008 Janotová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
13 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
14 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
ID jízdy.: 70K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
2 Vlček Jakub 2010 CERCER
3 Malina Jiří 2010 CERCER
4 Vaclas André 2010 GPCGPC
5 Studziński Ondřej 2010 GPCGPC
6 Vais Václav 2010 JABJAB
7 Abt Kryštof 2010 KADKAD
8 Maciejewski Kryštof 2010 KADKAD
9 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
10 Šára Petr 2010 LOBLOB
11 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
12 Šedivý Matěj 2010 MODMOD
13 Šedivý Šimon 2010 MODMOD
14 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
15 Plešner Vít 2010 MODMOD
16 Havlík Jiří 2010 NYMNYM
17 Hušek Šimon 2010 PDMPDM
18 Horníček Hubert 2010 PODPOD
19 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
20 Vích Jiří 2010 PODPOD
21 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
22 Racek David 2010 PPLPPL
23 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
24 Kašpar Oliver 2010 SHKSHK
25 Smutný Václav 2010 SHKSHK
26 Purma Adam 2010 SOPSOP
27 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
28 Černý František 2010 SPASPA
29 Houda Hynek 2010 TSETSE
30 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
31 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
32 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
33 Vít Lesian 2010 USKUSK
34 Hermann Petr 2010 USKUSK
35 Šmida Vít 2010 ZBRZBR
36 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
37 Vošahlík Ondřej 2010 ZBRZBR
ID jízdy.: 71C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
2 Půlpán Marek 2010 SEZSEZ
3 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
4 Šťastný Jakub 2010 NYMNYM
5 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
ID jízdy.: 72K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
2 Vaclas André 2010 Studziński Ondřej 2010GPC GPCGPC
3 Vais Václav 2010 JABJAB
4 Abt Kryštof 2010 Maciejewski Kryštof 2010KAD KADKAD
5 Houda Hynek 2010 Svatoš Filip 2010TSE LIBLIB TSE
6 Šára Petr 2010 Kerner Štěpán 2010LOB SEDLOB SED
7 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
8 Šedivý Matěj 2010 Kristan Boris 2011MOD MODMOD
9 Šedivý Šimon 2010 Plešner Vít 2010MOD MODMOD
10 Hušek Šimon 2010 PDMPDM
11 Hein Ondřej 2010 Racek David 2010PPL PPLPPL
12 Kašpar Oliver 2010 Smutný Václav 2010SHK SHKSHK
13 Faktor Tadeáš 2010 Andrle Tomáš 2010TSE TSETSE
14 Lošťák Jan 2011 Vít Lesian 2010USK USKUSK
15 Šmida Vít 2010 Vojík Filip 2010ZBR ZBRZBR
16 Budín Max 2012 Hermann Petr 2010USK USKUSK
17 Hamtil David 2011 Havlík Jiří 2010NYM NYMNYM
18 Ryska Matyáš 2010 Hulan Petr 2011TYN TYNTYN
19 Neužil Vojtěch 2010 Černý František 2010SPA SPASPA
ID jízdy.: 73C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krejčí Matyáš 2010 Půlpán Marek 2010SEZ SEZSEZ
2 Šťastný Jakub 2010 Hlaváč Damián 2010NYM NYMNYM
3 Žirovnický Štěpán 2010 Havlíček Viktor 2011NYM NYMNYM
ID jízdy.: 80K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Válková Alice 2010 PDMPDM
2 Mikešová Anna 2010 KADKAD
3 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
4 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
5 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
6 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
7 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
8 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
9 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
10 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
11 Vohradská Adéla 2010 SHKSHK
12 Purmová Anna 2010 SOPSOP
13 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
14 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
15 Tulachová Lada 2010 TSETSE
16 Černá Aneta 2010 JABJAB
17 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
18 Kunclová Mariana 2010 ZBRZBR
19 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
20 Čenovská Rozárie 2010 NYMNYM
21 Koulová Tereza 2010 NYMNYM
22 Petuellyová Eliška 2010 NYMNYM
23 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
24 Mensová Veronika 2010 SPASPA
25 Katolická Dominika 2010 SPASPA
26 Matalová Barbora 2010 TSETSE
27 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
ID jízdy.: 82K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 Válková Alice 2010KAD PDMPDM KAD
2 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
3 Matějková Alexandra 2010 Řáhová Dominika 2010PPL PPLPPL
4 Psotová Lucie 2010 Kučerová Šárka 2011PPL PPLPPL
5 Alexová Denisa 2010 Videmannová Monika 2010KKK KKKKKK
6 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
7 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
8 Kadlečková Eva 2010 Tulachová Lada 2010TSE TSETSE
9 Černá Aneta 2010 JABJAB
10 Uhrová Veronika 2010 Vondrová Eliška 2011MOD MODMOD
11 Janotová Darina 2011 Kunclová Mariana 2010ZBR ZBRZBR
12 Čenovská Rozárie 2010 Koulová Tereza 2010NYM NYMNYM
13 Krausová Barbora 2010 Válková Alice 2010ZVS PDMZVS
14 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
15 Katolická Dominika 2010 SPASPA
ID jízdy.: 281K1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
2 Vlček Jakub 2010 CERCER
3 Malina Jiří 2010 CERCER
4 Vaclas André 2010 GPCGPC
5 Studziński Ondřej 2010 GPCGPC
6 Vais Václav 2010 JABJAB
7 Abt Kryštof 2010 KADKAD
8 Maciejewski Kryštof 2010 KADKAD
9 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
10 Šára Petr 2010 LOBLOB
11 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
12 Šedivý Matěj 2010 MODMOD
13 Šedivý Šimon 2010 MODMOD
14 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
15 Plešner Vít 2010 MODMOD
16 Havlík Jiří 2010 NYMNYM
17 Hušek Šimon 2010 PDMPDM
18 Horníček Hubert 2010 PODPOD
19 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
20 Vích Jiří 2010 PODPOD
21 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
22 Racek David 2010 PPLPPL
23 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
24 Kašpar Oliver 2010 SHKSHK
25 Smutný Václav 2010 SHKSHK
26 Purma Adam 2010 SOPSOP
27 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
28 Černý František 2010 SPASPA
29 Houda Hynek 2010 TSETSE
30 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
31 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
32 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
33 Vít Lesian 2010 USKUSK
34 Hermann Petr 2010 USKUSK
35 Šmida Vít 2010 ZBRZBR
36 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
37 Vošahlík Ondřej 2010 ZBRZBR
ID jízdy.: 282C1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
2 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
3 Šťastný Jakub 2010 NYMNYM
4 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
ID jízdy.: 283K2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
2 Vaclas André 2010 Studziński Ondřej 2010GPC GPCGPC
3 Vais Václav 2010 JABJAB
4 Abt Kryštof 2010 Maciejewski Kryštof 2010KAD KADKAD
5 Houda Hynek 2010 Svatoš Filip 2010TSE LIBLIB TSE
6 Šára Petr 2010 Kerner Štěpán 2010LOB SEDLOB SED
7 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
8 Šedivý Matěj 2010 Kristan Boris 2011MOD MODMOD
9 Šedivý Šimon 2010 Plešner Vít 2010MOD MODMOD
10 Kašpar Oliver 2010 Smutný Václav 2010SHK SHKSHK
11 Faktor Tadeáš 2010 Andrle Tomáš 2010TSE TSETSE
12 Lošťák Jan 2011 Vít Lesian 2010USK USKUSK
13 Šmida Vít 2010 Vojík Filip 2010ZBR ZBRZBR
14 Budín Max 2012 Hermann Petr 2010USK USKUSK
15 Ryska Matyáš 2010 Hulan Petr 2011TYN TYNTYN
16 Neužil Vojtěch 2010 Černý František 2010SPA SPASPA
ID jízdy.: 284C2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krejčí Matyáš 2010 Půlpán Marek 2010SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 285K2 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 Válková Alice 2010KAD PDMPDM KAD
2 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
3 Alexová Denisa 2010 Videmannová Monika 2010KKK KKKKKK
4 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
5 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
6 Kadlečková Eva 2010 Tulachová Lada 2010TSE TSETSE
7 Černá Aneta 2010 JABJAB
8 Uhrová Veronika 2010 Vondrová Eliška 2011MOD MODMOD
9 Janotová Darina 2011 Kunclová Mariana 2010ZBR ZBRZBR
10 Krausová Barbora 2010 Válková Alice 2010ZVS PDMZVS
11 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
12 Katolická Dominika 2010 SPASPA
ID jízdy.: 286K1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Válková Alice 2010 PDMPDM
2 Mikešová Anna 2010 KADKAD
3 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
4 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
5 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
6 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
7 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
8 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
9 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
10 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
11 Vohradská Adéla 2010 SHKSHK
12 Purmová Anna 2010 SOPSOP
13 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
14 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
15 Tulachová Lada 2010 TSETSE
16 Černá Aneta 2010 JABJAB
17 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
18 Kunclová Mariana 2010 ZBRZBR
19 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
20 Čenovská Rozárie 2010 NYMNYM
21 Koulová Tereza 2010 NYMNYM
22 Petuellyová Eliška 2010 NYMNYM
23 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
24 Mensová Veronika 2010 SPASPA
25 Katolická Dominika 2010 SPASPA
26 Matalová Barbora 2010 TSETSE
27 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
ID jízdy.: 88K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
2 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
3 Pavelka Ondřej 2011 JABJAB
4 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
5 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
6 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
7 Baier Samuel 2011 LIBLIB
8 Šulc Filip 2011 LOBLOB
9 Kristan Boris 2011 MODMOD
10 Pokorný Rostislav 2011 NYMNYM
11 Hamtil David 2011 NYMNYM
12 Pirkl Erik 2011 PDMPDM
13 Keller Tomáš 2011 PODPOD
14 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
15 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
16 Jerman František 2011 SHKSHK
17 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
18 Hes Václav 2011 TSETSE
19 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
20 Mládek David 2011 TYNTYN
21 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
22 Hulan Petr 2011 TYNTYN
23 Lošťák Jan 2011 USKUSK
24 Král Jáchym 2011 ZBRZBR
25 Klimeš Jiří 2011 ZBRZBR
26 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
27 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
28 Sklenka Radim 2011 ZVSZVS
ID jízdy.: 89K2 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
2 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
3 Baier Samuel 2011 Vaňas Mikuláš 2011LIB KKKKKK LIB
4 Svoboda Filip 2011 Šulc Filip 2011SKD LOBLOB SKD
5 Pirkl Erik 2011 Louda Ondřej 2012PDM PDMPDM
6 Řezníček Josef 2011 Lukeš Jiří 2012PPL PPLPPL
7 Hladík Jonáš 2011 Jerman František 2011SHK SHKSHK
8 Hes Václav 2011 Řezáč Tomáš 2011TSE TSETSE
9 Karel Matyáš 2012 Kopeček Jaromír 2011CER CERCER
10 Král Jáchym 2011 Klimeš Jiří 2011ZBR ZBRZBR
11 Resl Vojtěch 2011 Pavelka Ondřej 2011JAB JABJAB
12 Mládek David 2011 Hruška Alexander 2011TYN TYNTYN
13 Stránský Jakub 2011 Hubálek Radim 2011ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 93K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štočková Julie 2011 SKDSKD
2 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
3 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
4 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
5 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
6 Švábová Linda 2011 ZAMZAM
7 Malá Eliška 2011 SEZSEZ
8 Mušková Šárka 2011 SOPSOP
9 Staňková Johana 2011 SOPSOP
10 Peštová Barbora 2011 TSETSE
11 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
12 Jirousková Alice 2011 CERCER
13 Malinová Kateřina 2011 CERCER
14 Vondrová Eliška 2011 MODMOD
15 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
16 Fibigrová Julie 2011 USKUSK
17 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
18 Fialová Elen 2011 NYMNYM
19 Semecká Elsa 2011 NYMNYM
20 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
21 Košíková Barbora 2011 SPASPA
22 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
23 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
24 Jiráčková Kateřina 2011 TSETSE
ID jízdy.: 94K2 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štočková Julie 2011 SKDSKD
2 Zubková Eliška 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
3 Vávrová Amálie 2011 Kučerová Jolana 2011JAB KKKKKK JAB
4 Staňková Johana 2011 Mušková Šárka 2011SOP SOPSOP
5 Peštová Barbora 2011 TSETSE
6 Malinová Kateřina 2011 Jirousková Alice 2011CER CERCER
7 Fibigrová Julie 2011 Slavíková Alena 2012USK USKUSK
8 Pospíšilová Emma 2013 Pospíšilová Tereza 2011TYN TYNTYN
9 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
10 Košíková Barbora 2011 Vodičková Josefina 2011SPA SPASPA
ID jízdy.: 289K1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
2 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
3 Pavelka Ondřej 2011 JABJAB
4 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
5 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
6 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
7 Baier Samuel 2011 LIBLIB
8 Šulc Filip 2011 LOBLOB
9 Kristan Boris 2011 MODMOD
10 Pokorný Rostislav 2011 NYMNYM
11 Hamtil David 2011 NYMNYM
12 Pirkl Erik 2011 PDMPDM
13 Keller Tomáš 2011 PODPOD
14 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
15 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
16 Jerman František 2011 SHKSHK
17 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
18 Hes Václav 2011 TSETSE
19 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
20 Mládek David 2011 TYNTYN
21 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
22 Hulan Petr 2011 TYNTYN
23 Lošťák Jan 2011 USKUSK
24 Král Jáchym 2011 ZBRZBR
25 Klimeš Jiří 2011 ZBRZBR
26 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
27 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
28 Sklenka Radim 2011 ZVSZVS
ID jízdy.: 290K2 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
2 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
3 Baier Samuel 2011 Vaňas Mikuláš 2011LIB KKKKKK LIB
4 Svoboda Filip 2011 Šulc Filip 2011SKD LOBLOB SKD
5 Hladík Jonáš 2011 Jerman František 2011SHK SHKSHK
6 Hes Václav 2011 Řezáč Tomáš 2011TSE TSETSE
7 Karel Matyáš 2012 Kopeček Jaromír 2011CER CERCER
8 Král Jáchym 2011 Klimeš Jiří 2011ZBR ZBRZBR
9 Resl Vojtěch 2011 Pavelka Ondřej 2011JAB JABJAB
10 Mládek David 2011 Hruška Alexander 2011TYN TYNTYN
11 Stránský Jakub 2011 Hubálek Radim 2011ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 291K1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štočková Julie 2011 SKDSKD
2 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
3 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
4 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
5 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
6 Švábová Linda 2011 ZAMZAM
7 Mušková Šárka 2011 SOPSOP
8 Staňková Johana 2011 SOPSOP
9 Peštová Barbora 2011 TSETSE
10 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
11 Jirousková Alice 2011 CERCER
12 Malinová Kateřina 2011 CERCER
13 Vondrová Eliška 2011 MODMOD
14 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
15 Fibigrová Julie 2011 USKUSK
16 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
17 Fialová Elen 2011 NYMNYM
18 Semecká Elsa 2011 NYMNYM
19 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
20 Košíková Barbora 2011 SPASPA
21 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
22 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
23 Jiráčková Kateřina 2011 TSETSE
ID jízdy.: 292K2 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štočková Julie 2011 SKDSKD
2 Zubková Eliška 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
3 Vávrová Amálie 2011 Kučerová Jolana 2011JAB KKKKKK JAB
4 Peštová Barbora 2011 TSETSE
5 Malinová Kateřina 2011 Jirousková Alice 2011CER CERCER
6 Fibigrová Julie 2011 Slavíková Alena 2012USK USKUSK
7 Pospíšilová Emma 2013 Pospíšilová Tereza 2011TYN TYNTYN
8 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
9 Košíková Barbora 2011 Vodičková Josefina 2011SPA SPASPA
ID jízdy.: 332C1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlíček Viktor 2011 NYMNYM
ID jízdy.: 367C1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlíček Viktor 2011 NYMNYM
ID jízdy.: 368C2 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 369C2 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 98K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Tomáš 2013 CERCER
2 Hrouda Vilém 2012 LIBLIB
3 Růžička Lukáš 2012 MODMOD
4 Fábin Mikuláš 2012 NYMNYM
5 Sedlák Vojtěch 2012 NYMNYM
6 Švanda Albert 2012 NYMNYM
7 Laštovička Tomáš 2012 NYMNYM
8 Louda Ondřej 2012 PDMPDM
9 Lukeš Jiří 2012 PPLPPL
10 Hajič Tobiáš 2012 PPLPPL
11 Mohaupt Viktor 2012 SEZSEZ
12 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
13 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
14 Hůlka Matyáš 2012 USKUSK
15 Hůlka Dan 2012 USKUSK
16 Budín Max 2012 USKUSK
17 Honců František 2012 ZBRZBR
18 Milota František 2012 ZBRZBR
19 Jarůšek Tomáš 2012 TSETSE
20 Nerad Vítek 2012 TSETSE
ID jízdy.: 99K2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mohaupt Viktor 2012 Krejčí Vítek 2012SEZ SEZSEZ
2 Dufek Hugo 2013 Růžička Lukáš 2012MOD MODMOD
3 Honců František 2012 Milota František 2012ZBR ZBRZBR
4 Hůlka Matyáš 2012 Hůlka Dan 2012USK USKUSK
5 Jarůšek Tomáš 2012 Nerad Vítek 2012TSE TSETSE
6 Tešovič Antonín 2013 Černý Antonín Jan 2012SPA SPASPA
ID jízdy.: 103K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
2 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
3 Svolinská Julie 2012 JABJAB
4 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
5 Vacková Františka 2012 MODMOD
6 Sibřinová Nikola 2012 MODMOD
7 Parobková Rozálie 2012 PDMPDM
8 Valášková Anna 2012 PPLPPL
9 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
10 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
11 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
12 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
13 Lošťáková Andrea 2012 USKUSK
14 Činovcová Viktorie 2012 USKUSK
15 Slavíková Alena 2012 USKUSK
16 Ešnerová Sofie 2012 TSETSE
17 Fárová Viktorie 2012 TSETSE
18 Kafková Eliška 2012 TSETSE
19 Kolínová Anna 2012 TSETSE
20 Kubištová Johana 2012 TSETSE
21 Matalová Erika 2012 TSETSE
ID jízdy.: 104K2 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Parobková Rozálie 2012 Pospíchalová Aneta 2012PDM KADKAD PDM
2 Matoušková Viktorie 2013 Valášková Anna 2012PPL PPLPPL
3 Peroutková Eliška 2012 Svolinská Julie 2012JAB JABJAB
4 Vývodová Adéla 2012 Mihaliková Adéla 2012SLH SLHSLH
5 Vacková Františka 2012 Sibřinová Nikola 2012MOD MODMOD
6 Lošťáková Andrea 2012 Činovcová Viktorie 2012USK USKUSK
7 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
8 Pospíchalová Eliška 2012 Nesvačilová Tina 2012TYN TYNTYN
9 Kafková Eliška 2012 Kubištová Johana 2012TSE TSETSE
10 Fárová Viktorie 2012 Kolínová Anna 2012TSE TSETSE
11 Matalová Erika 2012 Ešnerová Sofie 2012TSE TSETSE
12 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
ID jízdy.: 293K1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Tomáš 2013 CERCER
2 Hrouda Vilém 2012 LIBLIB
3 Růžička Lukáš 2012 MODMOD
4 Fábin Mikuláš 2012 NYMNYM
5 Sedlák Vojtěch 2012 NYMNYM
6 Švanda Albert 2012 NYMNYM
7 Laštovička Tomáš 2012 NYMNYM
8 Louda Ondřej 2012 PDMPDM
9 Lukeš Jiří 2012 PPLPPL
10 Hajič Tobiáš 2012 PPLPPL
11 Mohaupt Viktor 2012 SEZSEZ
12 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
13 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
14 Hůlka Matyáš 2012 USKUSK
15 Hůlka Dan 2012 USKUSK
16 Budín Max 2012 USKUSK
17 Honců František 2012 ZBRZBR
18 Milota František 2012 ZBRZBR
19 Jarůšek Tomáš 2012 TSETSE
20 Nerad Vítek 2012 TSETSE
ID jízdy.: 294K2 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mohaupt Viktor 2012 Krejčí Vítek 2012SEZ SEZSEZ
2 Dufek Hugo 2013 Růžička Lukáš 2012MOD MODMOD
3 Honců František 2012 Milota František 2012ZBR ZBRZBR
4 Hůlka Matyáš 2012 Hůlka Dan 2012USK USKUSK
5 Jarůšek Tomáš 2012 Nerad Vítek 2012TSE TSETSE
6 Tešovič Antonín 2013 Černý Antonín Jan 2012SPA SPASPA
ID jízdy.: 295K2 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Parobková Rozálie 2012 Pospíchalová Aneta 2012PDM KADPDM KAD
2 Peroutková Eliška 2012 Svolinská Julie 2012JAB JABJAB
3 Vývodová Adéla 2012 Mihaliková Adéla 2012SLH SLHSLH
4 Vacková Františka 2012 Sibřinová Nikola 2012MOD MODMOD
5 Lošťáková Andrea 2012 Činovcová Viktorie 2012USK USKUSK
6 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
7 Pospíchalová Eliška 2012 Nesvačilová Tina 2012TYN TYNTYN
8 Kafková Eliška 2012 Kubištová Johana 2012TSE TSETSE
9 Fárová Viktorie 2012 Kolínová Anna 2012TSE TSETSE
10 Matalová Erika 2012 Ešnerová Sofie 2012TSE TSETSE
11 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
ID jízdy.: 296K1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
2 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
3 Svolinská Julie 2012 JABJAB
4 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
5 Vacková Františka 2012 MODMOD
6 Sibřinová Nikola 2012 MODMOD
7 Parobková Rozálie 2012 PDMPDM
8 Valášková Anna 2012 PPLPPL
9 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
10 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
11 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
12 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
13 Lošťáková Andrea 2012 USKUSK
14 Činovcová Viktorie 2012 USKUSK
15 Slavíková Alena 2012 USKUSK
16 Ešnerová Sofie 2012 TSETSE
17 Fárová Viktorie 2012 TSETSE
18 Kafková Eliška 2012 TSETSE
19 Kolínová Anna 2012 TSETSE
20 Kubištová Johana 2012 TSETSE
21 Matalová Erika 2012 TSETSE
ID jízdy.: 376C1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 377C2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 378C1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 379C2 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 108K1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
2 Švestka Jan 2013 SEDSED
3 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
4 Vohradský Dominik 2013 SHKSHK
5 Guida Sebastian 2013 LIBLIB
6 Dufek Hugo 2013 MODMOD
7 Němeček Tomáš 2013 CERCER
8 Sladký Hynek 2013 CERCER
9 Nejman Jiří 2013 CERCER
10 Dražan Jonáš 2013 JABJAB
11 Houdek David 2013 NYMNYM
12 Hulan Lukáš 2013 TYNTYN
13 Klein Robert 2013 TYNTYN
14 Houba Mikoláš Karel 2013 TYNTYN
15 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
ID jízdy.: 109K2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Tomáš 2013 Sladký Hynek 2013CER CERCER
2 Křikava Lukáš 2013 Dražan Jonáš 2013KAD JABJAB
3 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
4 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKKKK SED
5 Klein Robert 2013 Hulan Lukáš 2013TYN TYNTYN
ID jízdy.: 113K1 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tůmová Krystýna 2013 CERCER
2 Králová Adéla 2013 NYMNYM
3 Matoušková Viktorie 2013 PPLPPL
4 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
5 Vojíková Aneta 2013 ZBRZBR
6 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
7 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
ID jízdy.: 114K2 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tůmová Krystýna 2013 Karlová Barbora 2014CER CERCER
2 Břízová Denisa 2013 Hartmannová Jitka 2013ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 297K1 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
2 Švestka Jan 2013 SEDSED
3 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
4 Vohradský Dominik 2013 SHKSHK
5 Guida Sebastian 2013 LIBLIB
6 Dufek Hugo 2013 MODMOD
7 Němeček Tomáš 2013 CERCER
8 Sladký Hynek 2013 CERCER
9 Nejman Jiří 2013 CERCER
10 Dražan Jonáš 2013 JABJAB
11 Houdek David 2013 NYMNYM
12 Hulan Lukáš 2013 TYNTYN
13 Klein Robert 2013 TYNTYN
14 Houba Mikoláš Karel 2013 TYNTYN
15 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
ID jízdy.: 298K2 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Tomáš 2013 Sladký Hynek 2013CER CERCER
2 Křikava Lukáš 2013 Dražan Jonáš 2013KAD JABJAB
3 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
4 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKKKK SED
5 Klein Robert 2013 Hulan Lukáš 2013TYN TYNTYN
ID jízdy.: 299K1 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tůmová Krystýna 2013 CERCER
2 Králová Adéla 2013 NYMNYM
3 Matoušková Viktorie 2013 PPLPPL
4 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
5 Vojíková Aneta 2013 ZBRZBR
6 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
7 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
ID jízdy.: 300K2 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tůmová Krystýna 2013 Karlová Barbora 2014CER CERCER
2 Břízová Denisa 2013 Hartmannová Jitka 2013ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 380C1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 381C2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 382C1 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 383C2 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 118K1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ostrčil Patrik 2014 GPCGPC
2 Lindauer Tom 2014 KKKKKK
3 Vacek Jiří 2014 SKDSKD
4 Vondráček Šimon 2014 SKDSKD
5 Palek Jan 2014 MODMOD
6 Jarůšek Petr 2014 TSETSE
7 Kafka Ondřej 2014 TSETSE
8 Kodet Kevin 2014 TSETSE
ID jízdy.: 119K2 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Tom 2014 Ostrčil Patrik 2014KKK GPCKKK
2 Vacek Jiří 2014 Vondráček Šimon 2014SKD SKDSKD
3 Vacek Albert 2015 Palek Jan 2014MOD MODMOD
4 Kafka Ondřej 2014 Jarůšek Petr 2014TSE TSETSE
5 Kodet Kevin 2014 Sewell Sean 2015TSE TSETSE
ID jízdy.: 123K1 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ostrčilová Gabriela 2014 GPCGPC
2 Vaclas Roxane 2014 GPCGPC
3 Lomascolo szittyay Laura 2014 KKKKKK
4 Karlová Barbora 2014 CERCER
5 Fárová Justýna 2014 TSETSE
ID jízdy.: 124K2 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ostrčilová Gabriela 2014 Vaclas Roxane 2014GPC GPCGPC
2 Zubková Karolína 2015 Lomascolo szittyay Laura 2014KKK KKKKKK
ID jízdy.: 301K1 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ostrčil Patrik 2014 GPCGPC
2 Lindauer Tom 2014 KKKKKK
3 Palek Jan 2014 MODMOD
4 Jarůšek Petr 2014 TSETSE
5 Kafka Ondřej 2014 TSETSE
6 Kodet Kevin 2014 TSETSE
ID jízdy.: 302K2 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Tom 2014 Ostrčil Patrik 2014KKK GPCKKK
2 Vacek Albert 2015 Palek Jan 2014MOD MODMOD
3 Kafka Ondřej 2014 Jarůšek Petr 2014TSE TSETSE
4 Kodet Kevin 2014 Sewell Sean 2015TSE TSETSE
ID jízdy.: 303K1 benjamínky - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ostrčilová Gabriela 2014 GPCGPC
2 Vaclas Roxane 2014 GPCGPC
3 Lomascolo szittyay Laura 2014 KKKKKK
4 Karlová Barbora 2014 CERCER
5 Fárová Justýna 2014 TSETSE
ID jízdy.: 304K2 benjamínky - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ostrčilová Gabriela 2014 Vaclas Roxane 2014GPC GPCGPC
2 Zubková Karolína 2015 Lomascolo szittyay Laura 2014KKK KKKKKK
ID jízdy.: 384C1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 385C2 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 386C1 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 387C2 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 128K1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Staněk Jáchym 2015 SOPSOP
2 Baier Sebastian 2015 LIBLIB
3 Vacek Albert 2015 MODMOD
4 Bříza Maxmilián 2016 ZVSZVS
5 Bříza Oliver 2016 ZVSZVS
6 Sewell Sean 2015 TSETSE
ID jízdy.: 129K2 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bříza Maxmilián 2016 Bříza Oliver 2016ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 133K1 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
ID jízdy.: 134K2 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 305K1 benjamínci - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Staněk Jáchym 2015 SOPSOP
2 Baier Sebastian 2015 LIBLIB
3 Vacek Albert 2015 MODMOD
4 Sewell Sean 2015 TSETSE
ID jízdy.: 306K2 benjamínci - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 307K1 benjamínky - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
ID jízdy.: 308K2 benjamínky - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 388C1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 389C2 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 390C1 benjamínci - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 391C2 benjamínci - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 139K1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraft Jiří 1984 NYMNYM
ID jízdy.: 140C1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrůza Tomáš 1986 NYMNYM
ID jízdy.: 141K2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 1980 Kraft Jiří 1984NYM NYMNYM
ID jízdy.: 214C2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 217K1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
ID jízdy.: 218K2 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 275K1 Veteráni - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraft Jiří 1984 NYMNYM
ID jízdy.: 276C1 Veteráni - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 277K2 Veteráni - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 1980 Kraft Jiří 1984NYM NYMNYM
ID jízdy.: 278C2 Veteráni - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 279K1 Veteránky - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
ID jízdy.: 280K2 Veteránky - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 392K1 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pfoff Jan 1980 PODPOD
2 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
ID jízdy.: 393C1 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Semecký Pavel 1978 NYMNYM
2 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
ID jízdy.: 394K2 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 395C2 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petr Ondřej 1979 Podnecký Miroslav 1968NYM NYMNYM
ID jízdy.: 396K1 Veteráni - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pfoff Jan 1980 PODPOD
2 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
ID jízdy.: 397C1 Veteráni - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Semecký Pavel 1978 NYMNYM
2 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
ID jízdy.: 398K2 Veteráni - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 399C2 Veteráni - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 400K1 Veteránky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 401K2 Veteránky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 402K1 Veteránky - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 403K2 Veteránky - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 404K1 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Budínský Robert 1975 SHKSHK
2 Klein Pavel 1976 TYNTYN
ID jízdy.: 405C1 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hamtil Michal 1971 NYMNYM
ID jízdy.: 406K2 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Budínský Robert 1975 Merhaut Michal 1970SHK SHKSHK
ID jízdy.: 407C2 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 408K1 Veteráni - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Budínský Robert 1975 SHKSHK
2 Klein Pavel 1976 TYNTYN
ID jízdy.: 409C1 Veteráni - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 410K2 Veteráni - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Budínský Robert 1975 Merhaut Michal 1970SHK SHKSHK
ID jízdy.: 411C2 Veteráni - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 412K1 Veteránky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 413K2 Veteránky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 414K1 Veteránky - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 415K2 Veteránky - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 416K1 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
ID jízdy.: 417C1 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Podnecký Miroslav 1968 NYMNYM
ID jízdy.: 418K2 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 419C2 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 420K1 Veteráni - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
ID jízdy.: 421C1 Veteráni - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 422K2 Veteráni - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 423C2 Veteráni - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 424K1 Veteránky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 425K2 Veteránky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 426K1 Veteránky - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 427K2 Veteránky - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 428K1 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 429C1 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Soukup Radek 1966 NYMNYM
ID jízdy.: 430K2 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 431C2 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 432K1 Veteráni - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 433C1 Veteráni - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Soukup Radek 1966 NYMNYM
ID jízdy.: 434K2 Veteráni - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 435C2 Veteráni - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 436K1 Veteránky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 437K2 Veteránky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 438K1 Veteránky - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 439K2 Veteránky - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 440K1 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pfoff Jan 1953 PODPOD
ID jízdy.: 441C1 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 442K2 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 443C2 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 444K1 Veteráni - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 445C1 Veteráni - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 446K2 Veteráni - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 447C2 Veteráni - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 448K1 Veteránky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 449K2 Veteránky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 450K1 Veteránky - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 451K2 Veteránky - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 22 6x40=240 9x30=270 8x30=240 18x20=360 26x20=520 1630
CHO 0 2x20=40 40
DEC 5 3x40=120 12x30=360 8x20=160 640
DUP 2 9x40=360 360
GPC 5 8x20=160 160
JAB 17 6x40=240 8x30=240 18x20=360 32x20=640 1480
KAD 13 4x30=120 24x20=480 20x20=400 1000
KKK 16 16x20=320 28x20=560 2x100=200 1080
KOJ 1 3x30=90 90
LIB 16 6x40=240 12x30=360 28x20=560 14x20=280 1440
LOB 7 4x30=120 14x20=280 8x20=160 560
MOD 21 6x30=180 12x30=360 12x20=240 46x20=920 1700
NYM 57 9x40=360 24x30=720 22x30=660 38x20=760 38x20=760 19x100=1900 2x20=40 5200
OLO 1 2x30=60 60
ONV 1 6x30=180 180
PDM 9 17x20=340 19x20=380 720
POD 14 6x30=180 8x20=160 12x20=240 4x100=400 980
PPL 17 11x30=330 6x30=180 6x20=120 30x20=600 1230
SED 5 4x30=120 8x20=160 4x20=80 360
SEZ 14 20x30=600 3x30=90 10x20=200 16x20=320 1210
SHK 22 12x30=360 14x30=420 16x20=320 26x20=520 8x100=800 2x20=40 2460
SKD 7 4x30=120 12x20=240 4x20=80 440
SLH 8 10x30=300 8x30=240 8x20=160 700
SOP 9 4x40=160 6x30=180 6x30=180 10x20=200 720
SPA 33 3x30=90 16x30=480 61x20=1220 38x20=760 2550
STE 3 2x30=60 7x20=140 200
TSE 29 14x30=420 10x20=200 68x20=1360 1980
TYN 14 12x30=360 30x20=600 2x100=200 1160
UNL 1 3x30=90 90
USK 48 24x40=960 44x30=1320 52x30=1560 56x20=1120 40x20=800 5760
VPL 2 4x30=120 120
ZAM 7 10x30=300 4x30=120 14x20=280 2x20=40 740
ZBR 26 6x40=240 9x30=270 20x30=600 26x20=520 34x20=680 2310
ZVS 13 2x30=60 10x20=200 18x20=360 620
Na těchto závodech startuje 498 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 34 oddílů.
Startovné činí celkově 39970 Kč