Velká cena Sparty - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 03.10.2022 06:57:12
Přihláška do: 26.09.2022
Datum závodu: 01.10. - 02.10.2022
loděnice Sparta

ID jízdy.: 632K2 bci - B+C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Resl Vojtěch 2011 Pavelka Ondřej 2011JAB JABJAB
2 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
3 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
4 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
5 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
6 Kurťák Jakub 2011 Lindauer Dan 2011SKD KKKKKK SKD
7 Lindauer Tom 2014 Kramář Šimon 2014KKK SKDKKK SKD
8 Svoboda Filip 2011 Šulc Filip 2011SKD LOBLOB SKD
9 Klejna Oliver 2011 Mareš Jiří 2012LOB LOBLOB
10 Klein František 2012 Rohál Adam 2012LOB LOBLOB
11 Kubínek Karel 2011 Holeček Petr 2013SED SEDSED
12 Beščec Michael 2015 Kobza Filip 2011SKD SKDSKD
13 Brožík Jakub 2012 Špíšek Michal 2012SPA SPASPA
14 Tešovič Antonín 2013 Černý Antonín Jan 2012SPA SPASPA
15 Vařenka Martin 2012 Špíšek Vojtěch 2011SPA SPASPA
16 Ori Tomáš 2011 Uhrík Martin 2011SVK SVKSVK
17 Janata Jan 2013 TYNTYN
18 Říha František 2011 Greiner Tomáš 2012UNL UNLUNL
19 Horký Šimon 2011 Pokorný Matouš 2011UNL UNLUNL
20 Honců František 2012 Milota František 2012ZBR ZBRZBR
21 Hůlka Matyáš 2012 Hůlka Dan 2012USK USKUSK
22 Jaroměřský Maxmilián 2012 Hruška Matyáš 2013USK USKUSK
23 Bříza Maxmilián 2016 Bříza Oliver 2016ZVS ZVSZVS
24 Zimčík Jakub 2016 Vitvar Miroslav 2015MOD MODMOD
25 Zimčík Martin 2011 Dufek Hugo 2013MOD MODMOD
26 Vacek Albert 2015 Ťoupal Adam 2014MOD MODMOD
27 Růžička Lukáš 2012 Růžička Jakub 2012MOD MODMOD
ID jízdy.: 633C2 bci - B+C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 Vaňas Mikuláš 2011SKD KKKSKD KKK
ID jízdy.: 634K2 bky - B+C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
2 Peroutková Eliška 2012 Svolinská Julie 2012JAB JABJAB
3 Vávrová Amálie 2011 Štočková Julie 2011JAB SKDJAB SKD
4 Pospíchalová Aneta 2012 Foldová Kateřina 2012KAD KADKAD
5 Zubková Eliška 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
6 Zubková Karolína 2015 Lomascolo szittyay Laura 2014KKK KKKKKK
7 Kučerová Jolana 2011 Teistlerová Nela 2011KKK SEDKKK SED
8 Šimáňová Jolana 2011 Janotová Darina 2011POD ZBRPOD ZBR
9 Špíšková Barbora 2012 Píclová Kristýna 2014SPA SEDSED SPA
10 Rybáková Elen 2012 Kovaříková Elen 2013SED SEDSED
11 Staňková Johana 2011 Mušková Šárka 2011SOP SOPSOP
12 Nagy Szófia 2011 Dosúdilová Gréta 2011SVK SVKSVK
13 Živná Tereza 2012 Novotná Daniela 2012UNL UNLUNL
14 Lošťáková Andrea 2012 Činovcová Viktorie 2012USK USKUSK
15 Kopecká Amalie 2013 Slavíková Alena 2012USK USKUSK
16 Fibigrová Julie 2011 Kozáková Kateřina 2011USK USKUSK
17 Vojíková Aneta 2013 Kuklíková Karolína 2013ZBR ZBRZBR
18 Břízová Denisa 2013 Hartmannová Jitka 2013ZVS ZVSZVS
19 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
20 Vacková Františka 2012 Vondrová Eliška 2011MOD MODMOD
ID jízdy.: 6K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šindelář Jakub 1998 SPASPA
2 Tešovič Jan 2003 SPASPA
3 Šlouf Radek 1994 DUPDUP
4 Kukačka Vilém 2000 DUPDUP
5 Žďárský Šimon 1993 TTSTTS
6 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
7 Brabec Jakub 2001 DUPDUP
8 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
9 Termer Václav 2003 DUPDUP
10 Macháček Jan 2002 DUPDUP
11 Mlčoch Jakub 1996 ONVONV
12 Humhal Jiří 2003 USKUSK
13 Zavřel Jakub 1996 USKUSK
14 Remuta Jakub 2002 USKUSK
15 Zadražil Petr 1997 SPASPA
16 Škába Jan 1997 MODMOD
17 Kolesa Vojtěch 2000 MODMOD
ID jízdy.: 7C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
2 Andrlík Jan 1977 DUPDUP
3 Janda Filip 1999 USKUSK
ID jízdy.: 8K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pfoff Michal 1989 Macháček Jan 2002ZBR DUPDUP ZBR
2 Andrlík Jan 1977 Podraský Patrik 2002DUP DUPDUP
3 Šlouf Radek 1994 Klemperer Otto 1997DUP DUPDUP
4 Kukačka Vilém 2000 Kulich Michal 2001DUP DUPDUP
5 Sobíšek Martin 1998 Šindelář Jakub 1998DUP SPADUP SPA
6 Mašek Ondřej 2000 Remuta Jakub 2002DUP USKDUP USK
7 Brabec Jakub 2001 Vorel Jan 2000DUP USKDUP USK
8 Škába Jan 1997 Zadražil Petr 1997MOD SPASPA
9 Zadražil Lukáš 1999 Kopanica Zdeněk 1999DUP SPASPA DUP
10 Sobíšek Tomáš 2001 Humhal Jiří 2003DUP USKDUP USK
11 Kučera Patrik 1993 Beneš Vojtěch 2004DUP KVSKVS DUP
12 Macháček Vojtěch 2004 Bartoška Daniel 2004PRV UNLUNL PRV
13 Janda Filip 1999 Sedláček Dan 2001USK USKUSK
14 Hrábek Lukáš 2005 Souček Lukáš 2005SPA USKSPA USK
15 Seidl Martin 1994 Zavřel Jakub 1996USK USKUSK
16 Kolesa Vojtěch 2000 Záhora Josef 1964MOD LOBMOD
ID jízdy.: 9C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Remuta Jakub 2002 Podraský Patrik 2002USK DUPDUP USK
ID jízdy.: 16K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
2 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
3 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
4 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
5 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
ID jízdy.: 17K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sobíšková Štěpánka 2001 Paloudová Anežka 1999DUP USKDUP USK
2 Čtvrtečková Lucie 1998 Telská Viktorie 1999SPA USKSPA USK
3 Betlachová Eliška 1998 Házová Adéla 2002USK USKUSK
4 Betlachová Barbora 2001 Hermély Gabriela 2002USK USKUSK
5 Kukačková Natálie 2004 Pudilová Vlaďka 2003USK USKUSK
ID jízdy.: 151K1 muži dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šlouf Radek 1994 DUPDUP
2 Kukačka Vilém 2000 DUPDUP
3 Macháček Jan 2002 DUPDUP
4 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
5 Žďárský Šimon 1993 TTSTTS
6 Humhal Jiří 2003 USKUSK
7 Zavřel Jakub 1996 USKUSK
8 Seidl Martin 1994 USKUSK
9 Zadražil Petr 1997 SPASPA
10 Škába Jan 1997 MODMOD
ID jízdy.: 152C1 muži dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janda Filip 1999 USKUSK
ID jízdy.: 153K1 ženy dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
2 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
3 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
ID jízdy.: 154C1 ženy dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kopanicová Eliška 1997 SPASPA
ID jízdy.: 538C1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
ID jízdy.: 539C2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kopanicová Eliška 1997 Zadražilová Anežka 2003SPA SPASPA
2 Sobíšková Štěpánka 2001 Paloudová Anežka 1999DUP USKDUP USK
ID jízdy.: 21K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
2 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
3 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
4 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
5 Souček Lukáš 2005 USKUSK
6 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
7 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
8 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
9 Nykl Michal 2005 USKUSK
10 Lošťák Eduard 2004 USKUSK
11 Plhoň Jan 2004 USKUSK
12 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
ID jízdy.: 22C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malina Tomáš 2005 TSETSE
2 Kot Artur 2005 PPLPPL
3 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
4 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
ID jízdy.: 23K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučírek Lukáš 2004 Cakl Filip 2005ZBR ZBRZBR
2 Treybal Jonáš 2005 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
3 Nykl Michal 2005 Nykl Marek 2007USK USKUSK
ID jízdy.: 24C2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005PPL TSETSE PPL
2 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005PPL PPLPPL
ID jízdy.: 31K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
2 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
3 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
4 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
5 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
6 Husáriková Diana 2004 TTSTTS
7 Muková Alena 2004 TTSTTS
8 Švecová Romana 2005 TTSTTS
9 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
10 Sovová Barbora 2005 USKUSK
11 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
12 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
13 Švábová Julie 2005 MODMOD
ID jízdy.: 32K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Husáriková Diana 2004 Muková Alena 2004TTS TTSTTS
2 Sovová Barbora 2005 Švecová Romana 2005USK TTSTTS
3 Tvrdoňová Anna 2005 Vybíralová Evelína 2005LSB LSBLSB
4 Koubová Kateřina 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
5 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
6 Flajzarová Natálie 2005 Švábová Julie 2005SPA MODSPA MOD
ID jízdy.: 155K1 junioři dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
2 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
3 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
4 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
5 Souček Lukáš 2005 USKUSK
6 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
7 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
8 Nykl Michal 2005 USKUSK
9 Lošťák Eduard 2004 USKUSK
10 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
ID jízdy.: 156C1 junioři dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malina Tomáš 2005 TSETSE
2 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
ID jízdy.: 157K1 juniorky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
2 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
3 Husáriková Diana 2004 TTSTTS
4 Muková Alena 2004 TTSTTS
5 Švecová Romana 2005 TTSTTS
6 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
7 Sovová Barbora 2005 USKUSK
8 Švábová Julie 2005 MODMOD
ID jízdy.: 158C1 juniorky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
2 Vybíralová Evelína 2005 LSBLSB
ID jízdy.: 540C1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
2 Vybíralová Evelína 2005 LSBLSB
ID jízdy.: 541C2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janatová Adéla 2004 Šímová Kamila 2006TYN ZVSTYN
ID jízdy.: 36K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Adamec Filip 2007 JABJAB
2 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
3 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
4 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
5 Kůs Filip 2007 SEDSED
6 Soukup Matěj 2006 SEDSED
7 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
8 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
9 Florián Jindřich 2006 DECSPA
10 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
11 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
12 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
13 Novák Jonáš 2007 SPASPA
14 Voňka Pavel 2007 SPASPA
15 Maier Matyas 2006 SPASPA
16 Hroněk Štěpán 2007 SPASPA
17 Frk Jonáš 2007 SPASPA
18 Muka Jozef 2006 TTSTTS
19 Kutiš Lucas 2006 TTSTTS
20 Živný Cyril 2007 UNLUNL
21 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
22 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
23 Hruška Šimon 2006 USKUSK
24 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
25 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
26 Heliš Daniel 2006 USKUSK
27 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
28 Nykl Marek 2007 USKUSK
29 Šindel Jakub 2007 USKUSK
30 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
31 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
32 Sýkora Pavel 2006 ZBRZBR
33 Jech Karel 2007 ZBRZBR
34 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
35 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
36 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
37 Benešovský František 2006 PODPOD
38 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
39 Navrátil Robert 2007 MODMOD
40 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
ID jízdy.: 37C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Plško Jan 2006 TTSTTS
2 Horák Štěpán 2006 LSBLSB
ID jízdy.: 38K2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Adamec Filip 2007 JABJAB
2 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB SOP
3 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
4 Kůs Filip 2007 Soukup Matěj 2006SED SEDSED
5 Živný Cyril 2007 Kerner Kryštof 2007UNL SEDSED UNL
6 Florián Jindřich 2006 Jahoda Matouš 2006DEC SPASPA
7 Lošťák Prokop 2007 Novák Jonáš 2007USK SPASPA USK
8 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
9 Muka Jozef 2006 Kutiš Lucas 2006TTS TTSTTS
10 Hruška Šimon 2006 Heliš Daniel 2006USK USKUSK
11 Lovíšek Adam 2007 Čermák Ondřej 2006USK USKUSK
12 Tichý Matyáš 2007 Nykl Marek 2007USK USKUSK
13 Mikeš Michal 2007 Jech Karel 2007ZBR ZBRZBR
14 Šmida Antonín 2007 Kuncl Marek 2007ZBR ZBRZBR
15 Sýkora Pavel 2006 Bartek Matyáš 2007ZBR ZBRZBR
16 Rödl Robert 2006 Exler Štěpán 2007SHK ZAMZAM
17 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
18 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
ID jízdy.: 39C2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 46K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
3 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
4 Skrovná Ema 2007 SEDSED
5 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
6 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
7 Kočandrlová Johana 2006 SPASPA
8 Kočandrlová Nella 2006 SPASPA
9 Šedivá Kristína 2007 TTSTTS
10 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
11 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
12 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
13 Mihalová Silvie Anna 2006 USKUSK
14 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
15 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
16 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
17 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
18 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
ID jízdy.: 47K2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Skrovná Ema 2007 Podlipná Veronika 2007SED JABSED
2 Knížková Eliška 2008 Redondo Florencia Susana 2006SED STESED
3 Líbalová Michaela 2007 Rzymanová Veronika 2007POD ZBRZBR POD
4 Mádlíková Lucie 2007 Rochová Justýna 2007UNL LOBLOB UNL
5 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SPA SPASPA
6 Šedivá Kristína 2007 TTSTTS
7 Voříšková Karolína 2006 Tmejová Tereza 2006VPL SPASPA VPL
8 Černohousová Silvie 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
9 Neužilová Jitka 2006 Mihalová Silvie Anna 2006SPA USKSPA USK
10 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODUSK MOD
11 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
12 Fléglová Alžběta 2007 Rokosová Barbora 2006USK USKUSK
ID jízdy.: 159K1 dorostenci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
2 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
3 Kůs Filip 2007 SEDSED
4 Soukup Matěj 2006 SEDSED
5 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
6 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
7 Florián Jindřich 2006 DECSPA
8 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
9 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
10 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
11 Novák Jonáš 2007 SPASPA
12 Voňka Pavel 2007 SPASPA
13 Maier Matyas 2006 SPASPA
14 Hroněk Štěpán 2007 SPASPA
15 Frk Jonáš 2007 SPASPA
16 Muka Jozef 2006 TTSTTS
17 Kutiš Lucas 2006 TTSTTS
18 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
19 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
20 Hruška Šimon 2006 USKUSK
21 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
22 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
23 Heliš Daniel 2006 USKUSK
24 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
25 Nykl Marek 2007 USKUSK
26 Šindel Jakub 2007 USKUSK
27 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
28 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
29 Sýkora Pavel 2006 ZBRZBR
30 Jech Karel 2007 ZBRZBR
31 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
32 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
33 Benešovský František 2006 PODPOD
34 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
35 Navrátil Robert 2007 MODMOD
36 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
ID jízdy.: 160C1 dorostenci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Plško Jan 2006 TTSTTS
2 Horák Štěpán 2006 LSBLSB
ID jízdy.: 161K1 dorostenky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
2 Skrovná Ema 2007 SEDSED
3 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
4 Kočandrlová Johana 2006 SPASPA
5 Kočandrlová Nella 2006 SPASPA
6 Šedivá Kristína 2007 TTSTTS
7 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
8 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
9 Mihalová Silvie Anna 2006 USKUSK
10 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
11 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
12 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
13 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
14 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
ID jízdy.: 162C1 dorostenky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
2 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
ID jízdy.: 542C1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
2 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
3 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
ID jízdy.: 543C2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 Mulačová Emma 2009PPL SKDPPL SKD
2 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 51K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
2 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
3 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
4 Holub Ondřej 2009 SEDSED
5 Kopanica Jan 2008 SPASPA
6 Čakrt Vojtěch 2009 SPASPA
7 Dlouhý Antonín 2009 SPASPA
8 Ryšánek Ondřej 2008 SPASPA
9 Jandal Pavel 2009 SPASPA
10 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
11 Mach David 2008 ZBRZBR
12 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
13 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
14 Štěpánek Jáchym 2009 ZBRZBR
15 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
16 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
17 Šulc Jan 2009 LOBLOB
18 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
19 Heusler David 2008 SPASPA
20 Pohl Jan 2008 SPASPA
21 Suk David 2009 SPASPA
22 Hodek Vít 2009 SEDSED
23 Hájek Filip 2009 TTSTTS
24 Vašek Alexander 2008 TTSTTS
25 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
26 Bartolčič Jakub 2008 SVKSVK
27 Zachar Eliáš 2008 SVKSVK
28 Tóth Michal 2008 SVKSVK
29 Lopata Matej 2008 SVKSVK
30 Hangya Samuel 2008 SVKSVK
31 Kocúr Tomáš 2009 SVKSVK
32 Urban Šimon 2009 SVKSVK
33 Becker Maxim 2009 SVKSVK
34 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
35 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
36 Machačka Filip 2009 JABJAB
37 Solnař Adam 2008 SOPSOP
38 Pokorný Šimon 2009 UNLUNL
39 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
40 Gerhát Josef 2008 ZAMZAM
41 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
42 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
43 Janouš Jakub 2009 USKUSK
44 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
45 Pogorelov Leonid 2008 USKUSK
46 Puš Ondřej 2008 USKUSK
47 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
48 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
49 Martinek Daniel 2009 PODPOD
50 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
51 Granát Jonáš 2009 PODPOD
52 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
53 Pohl Jan 2008 SPASPA
54 Suk David 2009 SPASPA
55 Heusler David 2008 SPASPA
56 Kolesa Filip 2009 MODMOD
57 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
ID jízdy.: 52C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vašina Josef 2008 SPASPA
2 Martynenko Danillo 2008 ZNOZNO
3 Knotko Tobias 2008 SVKSVK
4 Gibas Viktor 2008 SVKSVK
5 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
6 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
7 Vacek Jáchym 2008 SOPSOP
8 Vašina Josef 2008 SPASPA
ID jízdy.: 53K2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fiala Matyáš 2009 Křikava Vítězslav 2009CHE KADCHE KAD
2 Kurka Štěpán 2008 Zhorela Ondřej Jakub 2008NYM JABJAB
3 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
4 Beránek Ondřej 2009 Šulc Jan 2009LOB LOBLOB
5 Hodek Vít 2009 SEDSED
6 Martinek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDSED POD
7 Dlouhý Antonín 2009 Ryšánek Ondřej 2008SPA SPASPA
8 Vašek Alexander 2008 Hájek Filip 2009TTS TTSTTS
9 Bartek Vít 2008 Mach David 2008ZBR ZBRZBR
10 Dolejš Filip 2009 Štěpánek Jáchym 2009ZBR ZBRZBR
11 Hronek Mikuláš 2008 Řezníček Šimon 2008PDM KADPDM KAD
12 Tóth Michal 2008 Lopata Matej 2008SVK SVKSVK
13 Zachar Eliáš 2008 Kocúr Tomáš 2009SVK SVKSVK
14 Hangya Samuel 2008 Urban Šimon 2009SVK SVKSVK
15 Bartolčič Jakub 2008 Becker Maxim 2009SVK SVKSVK
16 Faltus Tomáš 2008 Gerhát Josef 2008ZAM ZAMZAM ZAM
17 Čermák Vojtěch 2008 Janouš Jakub 2009USK USKUSK
18 Plhoň Antonín 2009 Hůlka Pavel 2009USK USKUSK
19 Pogorelov Leonid 2008 Puš Ondřej 2008USK USKUSK
20 Řezníček Jakub 2008 Suk David 2009USK SPAUSK SPA
21 Lebduška Matěj 2009 Granát Jonáš 2009POD PODPOD
22 Pohl Jan 2008 Heusler David 2008SPA SPASPA
23 Čížek Tobiáš 2009 O´connell Maxim 2009SPA SPASPA
24 Kolesa Filip 2009 Fišer Břetislav 2008MOD MODMOD
ID jízdy.: 54C2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotko Tobias 2008 Gibas Viktor 2008SVK SVKSVK
2 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
3 Suk David 2009 Vašina Josef 2008SPA SPASPA
ID jízdy.: 61K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knapková Eliška 2009 CHECHE
2 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
3 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
4 Berková Lenka 2009 JABJAB
5 Mudrová Karla 2008 KADKAD
6 Kubová Dorka 2009 KADKAD
7 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
8 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
9 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
10 Šárová Ema 2008 LOBLOB
11 Honců Anna 2008 LSBLSB
12 Vymazalová Ema 2009 LSBONV
13 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
14 Kubátová Natálie 2008 PDMPDM
15 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
16 Knížková Eliška 2008 SEDSED
17 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
18 Mensová Hana 2008 SPASPA
19 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
20 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
21 Fischerová Simona 2008 SPASPA
22 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
23 Soukupová Anna 2008 SPASPA
24 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
25 Vlčková Adéla 2009 SPASPA
26 Zrneková Michaela 2008 SVKSVK
27 Hanáková Lara 2008 SVKSVK
28 Menyhártová Kristína 2008 SVKSVK
29 Ďurčová Nadine 2008 SVKSVK
30 Markovičová Diana 2009 SVKSVK
31 Cachovanová Nela 2009 SVKSVK
32 Kováčová Alexandra 2009 SVKSVK
33 Hesová Anežka 2009 TSETSE
34 Plšková Natália 2008 TTSTTS
35 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
36 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
37 Rochová Matylda 2009 USKUSK
38 Junková Oliva 2009 USKUSK
39 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
40 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
41 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
42 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
43 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
44 Šimková Karolína 2009 ZBRZBR
45 Červená Kateřina 2008 ZBRZBR
46 Šilhavá Veronika 2008 ZBRZBR
47 Mensová Hana 2008 SPASPA
48 Soukupová Anna 2008 SPASPA
49 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
50 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
ID jízdy.: 62K2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knapková Eliška 2009 Svobodová Nikola 2008CHE JABCHE JAB
2 Berková Lenka 2009 JABJAB
3 Šárová Karolína 2008 Šárová Ema 2008UNL LOBLOB UNL
4 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008PDM KADPDM KAD
5 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
6 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKSED KKK
7 Kačenová Magdalena 2009 Vlčková Adéla 2009SPA SPASPA
8 Plšková Natália 2008 Pilárová Laura 2009TTS TTSTTS
9 Rejnová Anežka 2008 Janotová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
10 Červená Kateřina 2008 Šilhavá Veronika 2008ZBR ZBRZBR
11 Kubová Dorka 2009 Kubátová Natálie 2008KAD PDMPDM KAD
12 Hanáková Lara 2008 Menyhártová Kristína 2008SVK SVKSVK
13 Zrneková Michaela 2008 Markovičová Diana 2009SVK SVKSVK
14 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
15 Cachovanová Nela 2009 Kováčová Alexandra 2009SVK SVKSVK
16 Honců Anna 2008 Vymazalová Ema 2009LSB LSBONV LSB
17 Hesová Anežka 2009 TSETSE
18 Uhrová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK MOD
19 Vamberová Kateřina 2009 Bradnová Adéla 2009USK USKUSK
20 Junková Oliva 2009 Fibigrová Ema 2009USK USKUSK
21 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009USK SPAUSK
22 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
23 Křivánková Agáta 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
24 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA SPA
ID jízdy.: 163K1 žáci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Čakrt Vojtěch 2009 SPASPA
2 Dlouhý Antonín 2009 SPASPA
3 Jandal Pavel 2009 SPASPA
4 Kopanica Jan 2008 SPASPA
5 Ryšánek Ondřej 2008 SPASPA
6 Holub Ondřej 2009 SEDSED
7 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
8 Mach David 2008 ZBRZBR
9 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
10 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
11 Štěpánek Jáchym 2009 ZBRZBR
12 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
13 Heusler David 2008 SPASPA
14 Suk David 2009 SPASPA
15 Hodek Vít 2009 SEDSED
16 Hájek Filip 2009 TTSTTS
17 Vašek Alexander 2008 TTSTTS
18 Bartolčič Jakub 2008 SVKSVK
19 Zachar Eliáš 2008 SVKSVK
20 Tóth Michal 2008 SVKSVK
21 Lopata Matej 2008 SVKSVK
22 Hangya Samuel 2008 SVKSVK
23 Kocúr Tomáš 2009 SVKSVK
24 Urban Šimon 2009 SVKSVK
25 Becker Maxim 2009 SVKSVK
26 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
27 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
28 Solnař Adam 2008 SOPSOP
29 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
30 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
31 Janouš Jakub 2009 USKUSK
32 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
33 Pogorelov Leonid 2008 USKUSK
34 Puš Ondřej 2008 USKUSK
35 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
36 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
37 Martinek Daniel 2009 PODPOD
38 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
39 Granát Jonáš 2009 PODPOD
40 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
41 Heusler David 2008 SPASPA
42 Pohl Jan 2008 SPASPA
43 Suk David 2009 SPASPA
44 Kolesa Filip 2009 MODMOD
45 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
ID jízdy.: 164C1 žáci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vašina Josef 2008 SPASPA
2 Martynenko Danillo 2008 ZNOZNO
3 Knotko Tobias 2008 SVKSVK
4 Gibas Viktor 2008 SVKSVK
5 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
6 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
7 Vacek Jáchym 2008 SOPSOP
8 Vašina Josef 2008 SPASPA
ID jízdy.: 165K1 žačky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mudrová Karla 2008 KADKAD
2 Kubová Dorka 2009 KADKAD
3 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
4 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
5 Knížková Eliška 2008 SEDSED
6 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
7 Mensová Hana 2008 SPASPA
8 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
9 Fischerová Simona 2008 SPASPA
10 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
11 Soukupová Anna 2008 SPASPA
12 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
13 Vlčková Adéla 2009 SPASPA
14 Zrneková Michaela 2008 SVKSVK
15 Hanáková Lara 2008 SVKSVK
16 Menyhártová Kristína 2008 SVKSVK
17 Ďurčová Nadine 2008 SVKSVK
18 Markovičová Diana 2009 SVKSVK
19 Cachovanová Nela 2009 SVKSVK
20 Kováčová Alexandra 2009 SVKSVK
21 Plšková Natália 2008 TTSTTS
22 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
23 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
24 Šimková Karolína 2009 ZBRZBR
25 Červená Kateřina 2008 ZBRZBR
26 Šilhavá Veronika 2008 ZBRZBR
27 Vymazalová Ema 2009 LSBONV
28 Honců Anna 2008 LSBLSB
29 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
30 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
31 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
32 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
33 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
34 Junková Oliva 2009 USKUSK
35 Rochová Matylda 2009 USKUSK
36 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
37 Fischerová Simona 2008 SPASPA
38 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
39 Mensová Hana 2008 SPASPA
40 Soukupová Anna 2008 SPASPA
41 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
42 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
43 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
ID jízdy.: 166C1 žačky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mulačová Emma 2009 SKDSKD
2 Stehlík Vivien 2008 SVKSVK
3 Kočišová Diana 2009 SVKSVK
4 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
ID jízdy.: 544C1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mulačová Emma 2009 SKDSKD
2 Stehlík Vivien 2008 SVKSVK
3 Kočišová Diana 2009 SVKSVK
4 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
ID jízdy.: 545C2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Stehlík Vivien 2008 Kočišová Diana 2009SVK SVKSVK
2 Mensová Hana 2008 Křivánková Agáta 2008SPA SPASPA
3 Fischerová Simona 2008 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
ID jízdy.: 66K1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lípa Jan 2010 CHECHE
2 Šára Petr 2010 LOBLOB
3 Nečas Daniel 2010 LOBLOB
4 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
5 Vařenka Filip 2010 SPASPA
6 Brožík Matěj 2010 SPASPA
7 Lebeda Jakub 2010 SPASPA
8 Dršata Daniel 2010 SPASPA
9 Babinský Jonáš 2010 SPASPA
10 Šmida Vít 2010 ZBRZBR
11 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
12 Vošahlík Ondřej 2010 ZBRZBR
13 Ódor Alex 2010 SVKSVK
14 Gyori Dávid 2010 SVKSVK
15 Kišš Adam 2010 SVKSVK
16 Benko Martin 2010 SVKSVK
17 Sekerák Matej 2010 SVKSVK
18 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
19 Vymazal Erik 2010 LSBONV
20 Havlat Matyáš 2010 UNLUNL
21 Kazda Matyáš 2010 UNLUNL
22 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
23 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
24 Novák Ondřej 2010 UNLUNL
25 Jelen Matyáš 2010 SOPSOP
26 Vít Lesian 2010 USKUSK
27 Horníček Hubert 2010 PODPOD
28 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
29 Vích Jiří 2010 PODPOD
30 Stevenson Luke Joshua 2010 JABJAB
31 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
32 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
33 Kloza Richard 2010 MODMOD
ID jízdy.: 67C1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
2 Pénzes Bálint 2010 SVKSVK
ID jízdy.: 68K2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Petr 2010 Kerner Štěpán 2010LOB SEDLOB SED
2 Neužil Vojtěch 2010 Brožík Matěj 2010SPA SPASPA
3 Vařenka Filip 2010 Brožík Matěj 2010SPA SPASPA
4 Šmida Vít 2010 Vojík Filip 2010ZBR ZBRZBR
5 Veselý Kvido 2012 Vošahlík Ondřej 2010ZBR ZBRZBR
6 Špíšek Vojtěch 2011 Lebeda Jakub 2010SPA SPASPA
7 Ódor Alex 2010 Gyori Dávid 2010SVK SVKSVK
8 Kišš Adam 2010 Benko Martin 2010SVK SVKSVK
9 Vymazal Erik 2010 LSBONV
10 Havlat Matyáš 2010 Novák Ondřej 2010UNL UNLUNL
11 Mádlík Martin 2010 Majer Lukáš 2010UNL UNLUNL
12 Hes Václav 2011 Andrle Tomáš 2010TSE TSETSE
13 Lošťák Jan 2011 Vít Lesian 2010USK USKUSK
14 Horníček Hubert 2010 Vích Jiří 2010POD PODPOD
15 Stevenson Luke Joshua 2010 JABJAB
16 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
ID jízdy.: 69C2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 76K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sedláková Anna 2010 CHECHE
2 Juhosová Hana 2010 CHECHE
3 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
4 Mensová Veronika 2010 SPASPA
5 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
6 Burešová Soňa 2010 ZBRZBR
7 Kunclová Mariana 2010 ZBRZBR
8 Plšková Mária 2010 TTSTTS
9 Válková Alice 2010 PDMPDM
10 Černá Aneta 2010 JABJAB
11 Hangyová Lea 2010 SVKSVK
12 Tóthová Vivien 2010 SVKSVK
13 Mikešová Anna 2010 KADKAD
14 Tulachová Lada 2010 TSETSE
15 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
16 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
17 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
18 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
19 Dufková Pavla 2010 MODMOD
20 Fišerová Šárka 2010 MODMOD
21 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
ID jízdy.: 78K2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Barbora 2010 Cvachoučková Anna 2010ZVS SKDSKD ZVS
2 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
3 Burešová Soňa 2010 Kunclová Mariana 2010ZBR ZBRZBR
4 Mikešová Anna 2010 Válková Alice 2010KAD PDMPDM KAD
5 Černá Aneta 2010 JABJAB
6 Hangyová Lea 2010 Tóthová Vivien 2010SVK SVKSVK
7 Tulachová Lada 2010 Peštová Barbora 2011TSE TSETSE
8 Alexová Denisa 2010 Videmannová Monika 2010KKK KKKKKK
9 Vodičková Josefina 2011 Katolická Dominika 2010SPA SPASPA
10 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD
11 Fišerová Šárka 2010 MODMOD
ID jízdy.: 167K1 benjamínci - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
2 Vařenka Filip 2010 SPASPA
3 Brožík Matěj 2010 SPASPA
4 Lebeda Jakub 2010 SPASPA
5 Dršata Daniel 2010 SPASPA
6 Babinský Jonáš 2010 SPASPA
7 Ódor Alex 2010 SVKSVK
8 Gyori Dávid 2010 SVKSVK
9 Kišš Adam 2010 SVKSVK
10 Benko Martin 2010 SVKSVK
11 Sekerák Matej 2010 SVKSVK
12 Šmida Vít 2010 ZBRZBR
13 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
14 Vošahlík Ondřej 2010 ZBRZBR
15 Vymazal Erik 2010 LSBONV
16 Jelen Matyáš 2010 SOPSOP
17 Vít Lesian 2010 USKUSK
18 Horníček Hubert 2010 PODPOD
19 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
20 Vích Jiří 2010 PODPOD
21 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
22 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
23 Horáček Albert 2010 MODMOD
24 Kloza Richard 2010 MODMOD
ID jízdy.: 168C1 benjamínci - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pénzes Bálint 2010 SVKSVK
ID jízdy.: 169K1 benjamínky - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 KADKAD
2 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
3 Mensová Veronika 2010 SPASPA
4 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
5 Hangyová Lea 2010 SVKSVK
6 Tóthová Vivien 2010 SVKSVK
7 Plšková Mária 2010 TTSTTS
8 Kunclová Mariana 2010 ZBRZBR
9 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
10 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
11 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
12 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
13 Dufková Pavla 2010 MODMOD
14 Fišerová Šárka 2010 MODMOD
15 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
ID jízdy.: 86K1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
2 Šulc Filip 2011 LOBLOB
3 Klejna Oliver 2011 LOBLOB
4 Kubínek Karel 2011 SEDSED
5 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
6 Kobza Filip 2011 SKDSKD
7 Špíšek Vojtěch 2011 SPASPA
8 Ori Tomáš 2011 SVKSVK
9 Uhrík Martin 2011 SVKSVK
10 Rus Lukáš 2011 SVKSVK
11 Hes Václav 2011 TSETSE
12 Říha František 2011 UNLUNL
13 Horký Šimon 2011 UNLUNL
14 Pokorný Matouš 2011 UNLUNL
15 Pavelka Ondřej 2011 JABJAB
16 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
17 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
18 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
19 Lošťák Jan 2011 USKUSK
20 Gašpar Tomáš 2011 USKUSK
21 Zimčík Martin 2011 MODMOD
ID jízdy.: 91K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Košíková Barbora 2011 SPASPA
2 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
3 Štočková Julie 2011 SKDSKD
4 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
5 Borkovcová Kristýna 2011 CHECHE
6 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
7 Brisudová Barbora 2011 SVKSVK
8 Dosúdilová Gréta 2011 SVKSVK
9 Nagy Szófia 2011 SVKSVK
10 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
11 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
12 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
13 Mušková Šárka 2011 SOPSOP
14 Staňková Johana 2011 SOPSOP
15 Kozáková Kateřina 2011 USKUSK
16 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
17 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
18 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
19 Šárková Emma 2011 MODMOD
20 Vondrová Eliška 2011 MODMOD
ID jízdy.: 171K1 benjamínci - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
2 Kubínek Karel 2011 SEDSED
3 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
4 Kobza Filip 2011 SKDSKD
5 Špíšek Vojtěch 2011 SPASPA
6 Ori Tomáš 2011 SVKSVK
7 Uhrík Martin 2011 SVKSVK
8 Rus Lukáš 2011 SVKSVK
9 Král Jáchym 2011 ZBRZBR
10 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
11 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
12 Lošťák Jan 2011 USKUSK
13 Zimčík Martin 2011 MODMOD
ID jízdy.: 172C1 benjamínci - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
ID jízdy.: 175K1 benjamínky - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Košíková Barbora 2011 SPASPA
2 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
3 Štočková Julie 2011 SKDSKD
4 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
5 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
6 Brisudová Barbora 2011 SVKSVK
7 Dosúdilová Gréta 2011 SVKSVK
8 Nagy Szófia 2011 SVKSVK
9 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
10 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
11 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
12 Staňková Johana 2011 SOPSOP
13 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
14 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
15 Šárková Emma 2011 MODMOD
16 Vondrová Eliška 2011 MODMOD
ID jízdy.: 546C1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
2 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
ID jízdy.: 96K1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jarolík Tobiáš 2012 CHECHE
2 Klein František 2012 LOBLOB
3 Rohál Adam 2012 LOBLOB
4 Mareš Jiří 2012 LOBLOB
5 Růžička Lukáš 2012 MODMOD
6 Růžička Jakub 2012 MODMOD
7 Brožík Jakub 2012 SPASPA
8 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
9 Vařenka Martin 2012 SPASPA
10 Špíšek Michal 2012 SPASPA
11 Greiner Tomáš 2012 UNLUNL
12 Vostradovský Ján 2012 UNLUNL
13 Hůlka Matyáš 2012 USKUSK
14 Hůlka Dan 2012 USKUSK
15 Jaroměřský Maxmilián 2012 USKUSK
16 Honců František 2012 ZBRZBR
17 Veselý Kvido 2012 ZBRZBR
18 Milota František 2012 ZBRZBR
19 Moskal Artem Maximovič 2012 ZNOZNO
ID jízdy.: 101K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rybáková Elen 2012 SEDSED
2 Špíšková Barbora 2012 SPASPA
3 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
4 Svolinská Julie 2012 JABJAB
5 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
6 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
7 Novotná Daniela 2012 UNLUNL
8 Čiháková Michaela 2012 SOPSOP
9 Živná Tereza 2012 UNLUNL
10 Němcová Klára 2012 ZAMZAM
11 Činovcová Viktorie 2012 USKUSK
12 Lošťáková Andrea 2012 USKUSK
13 Slavíková Alena 2012 USKUSK
14 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
15 Vacková Františka 2012 MODMOD
ID jízdy.: 177K1 benjamínci - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brožík Jakub 2012 SPASPA
2 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
3 Vařenka Martin 2012 SPASPA
4 Špíšek Michal 2012 SPASPA
5 Honců František 2012 ZBRZBR
6 Veselý Kvido 2012 ZBRZBR
7 Milota František 2012 ZBRZBR
8 Moskal Artem Maximovič 2012 ZNOZNO
9 David Matyáš 2012 ZBRZBR
10 Hůlka Matyáš 2012 USKUSK
11 Hůlka Dan 2012 USKUSK
12 Jaroměřský Maxmilián 2012 USKUSK
13 Růžička Lukáš 2012 MODMOD
14 Růžička Jakub 2012 MODMOD
ID jízdy.: 178C1 benjamínci - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 179K1 benjamínky - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
2 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
3 Špíšková Barbora 2012 SPASPA
4 Čiháková Michaela 2012 SOPSOP
5 Činovcová Viktorie 2012 USKUSK
6 Lošťáková Andrea 2012 USKUSK
7 Slavíková Alena 2012 USKUSK
8 Vacková Františka 2012 MODMOD
ID jízdy.: 550C1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
ID jízdy.: 106K1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Čtvrtečka Jan 2013 SPASPA
2 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
3 Holeček Petr 2013 SEDSED
4 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
5 Janata Jan 2013 TYNTYN
6 Doležal Samuel 2013 UNLUNL
7 Bajzík Matouš 2013 UNLUNL
8 Schmied Miloš 2013 UNLUNL
9 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
10 Hruška Matyáš 2013 USKUSK
11 Dufek Hugo 2013 MODMOD
ID jízdy.: 111K1 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kovaříková Elen 2013 SEDSED
2 Vojíková Aneta 2013 ZBRZBR
3 Kuklíková Karolína 2013 ZBRZBR
4 Kopecká Amalie 2013 USKUSK
5 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
6 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
ID jízdy.: 181K1 benjamínci - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
2 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
3 Janata Jan 2013 TYNTYN
4 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
5 Hruška Matyáš 2013 USKUSK
6 Dufek Hugo 2013 MODMOD
ID jízdy.: 182K1 benjamínky - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vojíková Aneta 2013 ZBRZBR
2 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
3 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
ID jízdy.: 116K1 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kramář Šimon 2014 SKDSKD
2 Urban Norbert 2014 LOBLOB
3 Teistler Jáchym 2014 SEDSED
4 Lindauer Tom 2014 KKKKKK
5 Maričák Adam 2014 USKUSK
6 Ťoupal Adam 2014 MODMOD
ID jízdy.: 121K1 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
2 Lomascolo szittyay Laura 2014 KKKKKK
ID jízdy.: 183K1 benjamínci - E dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kramář Šimon 2014 SKDSKD
2 Lindauer Tom 2014 KKKKKK
3 Ťoupal Adam 2014 MODMOD
ID jízdy.: 184K1 benjamínky - E dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 126K1 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Staněk Jáchym 2015 SOPSOP
2 Beščec Michael 2015 SKDSKD
3 Bříza Maxmilián 2016 ZVSZVS
4 Bříza Oliver 2016 ZVSZVS
5 Zimčík Jakub 2016 MODMOD
6 Vitvar Miroslav 2015 MODMOD
7 Vacek Albert 2015 MODMOD
ID jízdy.: 131K1 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šárová Nela 2016 LOBLOB
2 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
ID jízdy.: 185K1 benjamínci - F dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vacek Albert 2015 MODMOD
2 Vitvar Miroslav 2015 MODMOD
3 Beščec Michael 2015 SKDSKD
4 Staněk Jáchym 2015 SOPSOP
5 Bříza Maxmilián 2016 ZVSZVS
6 Bříza Oliver 2016 ZVSZVS
ID jízdy.: 186K1 benjamínky - F dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 136K1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Podloucký Martin 1976 ZBRZBR
2 Beránek Ondřej 1967 LOBLOB
3 Pfoff Jan 1980 PODPOD
4 Dufek Pavel 1980 MODMOD
ID jízdy.: 501K1 Veteráni - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Pavel 1980 MODMOD
ID jízdy.: 502K1 Veteránky - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 571K1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
BOH 1 1x50=50 50
CHE 8 5x50=250 5x50=250 500
CHO 3 4x50=200 1x50=50 250
DEC 1 3x50=150 150
DUP 9 31x50=1550 1550
JAB 14 3x50=150 9x50=450 10x50=500 6x50=300 1400
KAD 11 1x50=50 15x50=750 9x50=450 4x50=200 1450
KKK 13 8x50=400 17x50=850 10x50=500 1750
KVS 1 1x50=50 2x50=100 150
LOB 16 1x50=50 4x50=200 8x50=400 8x50=400 1x50=50 5x50=250 1350
LSB 8 6x50=300 8x50=400 6x50=300 3x50=150 1150
MOD 30 7x50=350 3x50=150 12x50=600 9x50=450 30x50=1500 2x50=100 10x50=500 3650
NYM 0 1x50=50 50
ONV 1 1x50=50 50
PDM 4 6x50=300 2x50=100 400
POD 12 5x50=250 11x50=550 12x50=600 1x50=50 1x50=50 1500
PPL 4 5x50=250 2x50=100 1x50=50 400
PRV 1 1x50=50 2x50=100 150
SED 17 13x50=650 14x50=700 8x50=400 6x50=300 2050
SHK 0 1x50=50 50
SKD 8 1x50=50 2x50=100 11x50=550 7x50=350 1050
SOP 10 2x50=100 4x50=200 4x50=200 7x50=350 2x50=100 950
SPA 51 12x50=600 5x50=250 30x50=1500 73x50=3650 40x50=2000 7x50=350 8350
STE 0 1x50=50 50
SVK 33 56x50=2800 34x50=1700 4x50=200 4700
TSE 5 3x50=150 2x50=100 7x50=350 600
TTS 12 2x50=100 9x50=450 11x50=550 10x50=500 2x50=100 1700
TYN 2 3x50=150 1x50=50 200
UNL 20 1x50=50 2x50=100 4x50=200 3x50=150 16x50=800 6x50=300 1600
USK 55 30x50=1500 16x50=800 41x50=2050 38x50=1900 20x50=1000 10x50=500 7750
VPL 1 3x50=150 150
ZAM 6 4x50=200 2x50=100 4x50=200 1x50=50 550
ZBR 34 1x50=50 9x50=450 21x50=1050 28x50=1400 25x50=1250 1x50=50 5x50=250 4500
ZNO 2 2x50=100 2x50=100 200
ZVS 10 1x50=50 8x50=400 6x50=300 6x50=300 5x50=250 1300
Na těchto závodech startuje 435 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 35 oddílů.
Startovné činí celkově 51700 Kč