Sedlecká 500 - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 25.06.2022 08:47:45
Přihláška do: 23.06.2022
Datum závodu: 25.06. - 25.06.2022
Sedlecký rybník

ID jízdy.: 1C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
2 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
ID jízdy.: 2C2 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janatová Adéla 2004 Kodetová Tereza 2006TYN PPLTYN
ID jízdy.: 3C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
2 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
ID jízdy.: 4C2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janatová Adéla 2004 Kodetová Tereza 2006TYN PPLTYN
ID jízdy.: 5C1 kanoistky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
2 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
ID jízdy.: 6K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
2 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
ID jízdy.: 8K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Procházka Ivan 1993 Vorlický Vítek 2003PPL PPLPPL
2 Beránek Adam 1998 Skypala Jan 1998PPL PPLPPL
ID jízdy.: 10K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
ID jízdy.: 14K1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
ID jízdy.: 16K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
ID jízdy.: 18K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
ID jízdy.: 20K1 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
ID jízdy.: 22C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
2 Tichý Jan 2005 PPLPPL
3 Kot Artur 2005 PPLPPL
4 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
ID jízdy.: 26C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
2 Tichý Jan 2005 PPLPPL
3 Kot Artur 2005 PPLPPL
4 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
ID jízdy.: 30C1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
2 Tichý Jan 2005 PPLPPL
3 Kot Artur 2005 PPLPPL
4 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
ID jízdy.: 31K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
2 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
3 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
4 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
5 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
ID jízdy.: 32K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
2 Petráčková Magdalena 2004 Ammerová Patricie 2007CHO CHOCHO
ID jízdy.: 33K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
2 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
3 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
4 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
5 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
ID jízdy.: 34K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
2 Petráčková Magdalena 2004 Ammerová Patricie 2007CHO CHOCHO
ID jízdy.: 35K1 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
2 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
3 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
ID jízdy.: 36K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nágr Filip 2007 VPLVPL
2 Adamec Filip 2007 JABJAB
3 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
4 Král Jakub 2006 CHOCHO
5 Hostek Martin 2007 SEDSED
6 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
7 Kůs Filip 2007 SEDSED
8 Lehner Jan 2006 SEDSED
9 Soukup Matěj 2006 SEDSED
10 Vild Karel 2007 CHOCHO
ID jízdy.: 37C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
2 Allas Olivier 2006 PPLPPL
3 Calta Matěj 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 38K2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Adamec Filip 2007 JABJAB
2 Šindel Jakub 2007 Kerner Kryštof 2007SKD SEDSKD SED
3 Kůs Filip 2007 Soukup Matěj 2006SED SEDSED
4 Lehner Jan 2006 Hostek Martin 2007SED SEDSED
ID jízdy.: 40K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nágr Filip 2007 VPLVPL
2 Adamec Filip 2007 JABJAB
3 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
4 Král Jakub 2006 CHOCHO
5 Hostek Martin 2007 SEDSED
6 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
7 Kůs Filip 2007 SEDSED
8 Lehner Jan 2006 SEDSED
9 Soukup Matěj 2006 SEDSED
10 Vild Karel 2007 CHOCHO
ID jízdy.: 41C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
2 Allas Olivier 2006 PPLPPL
3 Calta Matěj 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 42K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Adamec Filip 2007 JABJAB
2 Šindel Jakub 2007 Kerner Kryštof 2007SKD SEDSKD SED
3 Kůs Filip 2007 Soukup Matěj 2006SED SEDSED
4 Lehner Jan 2006 Hostek Martin 2007SED SEDSED
ID jízdy.: 44K1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nágr Filip 2007 VPLVPL
2 Adamec Filip 2007 JABJAB
3 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
4 Král Jakub 2006 CHOCHO
5 Hostek Martin 2007 SEDSED
6 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
7 Kůs Filip 2007 SEDSED
8 Lehner Jan 2006 SEDSED
9 Soukup Matěj 2006 SEDSED
10 Vild Karel 2007 CHOCHO
ID jízdy.: 45C1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
2 Allas Olivier 2006 PPLPPL
3 Calta Matěj 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 46K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Skrovná Ema 2007 SEDSED
3 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
ID jízdy.: 48K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Skrovná Ema 2007 SEDSED
3 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
ID jízdy.: 50K1 dorostenky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Skrovná Ema 2007 SEDSED
ID jízdy.: 51K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležal Petr 2009 CHOCHO
2 Liška Matěj 2009 CHOCHO
3 Metlička Jan 2009 CHOCHO
4 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
5 Čech David 2009 KKKKKK
6 Šulc Jan 2009 LOBLOB
7 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
8 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
9 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
10 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
11 Hodek Vít 2009 SEDSED
12 Holub Ondřej 2009 SEDSED
ID jízdy.: 52C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Vít 2009 PPLPPL
2 Kučera Radek 2009 PPLPPL
3 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 53K2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležal Petr 2009 Vrátný Tomáš 2009CHO CERCER CHO
2 Metlička Jan 2009 Liška Matěj 2009CHO CHOCHO CHO
3 Zhorela Ondřej Jakub 2008 Šulc Jan 2009JAB LOBJAB LOB
4 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
5 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
6 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 54C2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 Havel Vít 2009PPL PPLPPL
ID jízdy.: 55K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležal Petr 2009 CHOCHO
2 Liška Matěj 2009 CHOCHO
3 Metlička Jan 2009 CHOCHO
4 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
5 Čech David 2009 KKKKKK
6 Šulc Jan 2009 LOBLOB
7 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
8 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
9 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
10 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
11 Hodek Vít 2009 SEDSED
12 Holub Ondřej 2009 SEDSED
ID jízdy.: 56C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Vít 2009 PPLPPL
2 Kučera Radek 2009 PPLPPL
3 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 57K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležal Petr 2009 Vrátný Tomáš 2009CHO CERCER CHO
2 Metlička Jan 2009 Liška Matěj 2009CHO CHOCHO CHO
3 Zhorela Ondřej Jakub 2008 Šulc Jan 2009JAB LOBJAB LOB
4 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
5 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
6 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 58C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 Havel Vít 2009PPL PPLPPL
ID jízdy.: 59K1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležal Petr 2009 CHOCHO
2 Liška Matěj 2009 CHOCHO
3 Metlička Jan 2009 CHOCHO
4 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
5 Čech David 2009 KKKKKK
6 Šulc Jan 2009 LOBLOB
7 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
8 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
9 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
10 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
11 Hodek Vít 2009 SEDSED
12 Holub Ondřej 2009 SEDSED
ID jízdy.: 60C1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Vít 2009 PPLPPL
2 Kučera Radek 2009 PPLPPL
3 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 61K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
4 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
5 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
6 Šárová Ema 2008 LOBLOB
7 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
8 Berková Lenka 2009 JABJAB
9 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
10 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
11 Mudrová Karla 2008 KADKAD
12 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
13 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
14 Knížková Eliška 2008 SEDSED
15 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
16 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
ID jízdy.: 62K2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO
3 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
4 Šárová Ema 2008 Breňová Anna Ráchel 2009LOB JABJAB LOB
5 Uhrová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK MOD
6 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK SED
7 Knížková Eliška 2008 Mudrová Karla 2008SED KADKAD SED
8 Pilařová Kateřina 2009 Tomaštíková Kristýna 2009CHO KADKAD
ID jízdy.: 63K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
4 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
5 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
6 Šárová Ema 2008 LOBLOB
7 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
8 Berková Lenka 2009 JABJAB
9 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
10 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
11 Mudrová Karla 2008 KADKAD
12 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
13 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
14 Knížková Eliška 2008 SEDSED
15 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
16 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
ID jízdy.: 64K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO
3 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
4 Šárová Ema 2008 Breňová Anna Ráchel 2009LOB JABJAB LOB
5 Uhrová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK MOD
6 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK SED
7 Knížková Eliška 2008 Mudrová Karla 2008SED KADKAD SED
8 Pilařová Kateřina 2009 Tomaštíková Kristýna 2009CHO KADKAD
ID jízdy.: 65K1 žačky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
4 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
5 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
6 Šárová Ema 2008 LOBLOB
7 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
8 Berková Lenka 2009 JABJAB
9 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
10 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
11 Mudrová Karla 2008 KADKAD
12 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
13 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
14 Knížková Eliška 2008 SEDSED
15 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
16 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
ID jízdy.: 66K1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
2 Šára Petr 2010 LOBLOB
3 Nágr Lukáš 2010 VPLVPL
4 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
5 Abt Kryštof 2010 KADKAD
6 Maciejewski Kryštof 2010 KADKAD
7 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
8 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
9 Vlček Jakub 2010 CERCER
10 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
ID jízdy.: 67C1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
2 Racek David 2010 PPLPPL
3 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
4 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
5 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
ID jízdy.: 68K2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Petr 2010 Kerner Štěpán 2010LOB SEDLOB SED
2 Bezděka Vojta 2010 Andrle Tomáš 2010CHO TSECHO TSE
3 Dvořáček Tadeáš 2011 Maciejewski Kryštof 2010KAD KADKAD
4 Abt Kryštof 2010 KADKAD
5 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
6 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
ID jízdy.: 69C2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řezníček Josef 2011 Racek David 2010PPL PPLPPL
ID jízdy.: 70K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
2 Šára Petr 2010 LOBLOB
3 Nágr Lukáš 2010 VPLVPL
4 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
5 Abt Kryštof 2010 KADKAD
6 Maciejewski Kryštof 2010 KADKAD
7 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
8 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
9 Vlček Jakub 2010 CERCER
10 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
ID jízdy.: 71C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
2 Racek David 2010 PPLPPL
3 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
4 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
5 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
ID jízdy.: 72K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Petr 2010 Kerner Štěpán 2010LOB SEDLOB SED
2 Bezděka Vojta 2010 Andrle Tomáš 2010CHO TSECHO TSE
3 Dvořáček Tadeáš 2011 Maciejewski Kryštof 2010KAD KADKAD
4 Abt Kryštof 2010 KADKAD
5 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
6 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
ID jízdy.: 73C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řezníček Josef 2011 Racek David 2010PPL PPLPPL
ID jízdy.: 74K1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
2 Šára Petr 2010 LOBLOB
3 Nágr Lukáš 2010 VPLVPL
4 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
5 Abt Kryštof 2010 KADKAD
6 Maciejewski Kryštof 2010 KADKAD
7 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
8 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
9 Vlček Jakub 2010 CERCER
10 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
ID jízdy.: 75C1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
2 Racek David 2010 PPLPPL
3 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
4 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
5 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
ID jízdy.: 76K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
2 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
3 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
4 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
5 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
6 Černá Aneta 2010 JABJAB
7 Tulachová Lada 2010 TSETSE
8 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
9 Mikešová Anna 2010 KADKAD
10 Páníková Nikola 2010 SEDSED
11 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
ID jízdy.: 78K2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
2 Štemberková Berenika 2010 Černá Aneta 2010CHO JABJAB
3 Alexová Denisa 2010 Videmannová Monika 2010KKK KKKKKK
4 Zubková Eliška 2011 Tulachová Lada 2010KKK TSEKKK TSE
5 Matějková Alexandra 2010 Psotová Lucie 2010PPL PPLPPL
6 Páníková Nikola 2010 Cvachoučková Anna 2010SED SKDSKD
7 Tulachová Lada 2010 TSETSE
8 Šimánová Lucie 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
ID jízdy.: 80K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
2 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
3 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
4 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
5 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
6 Černá Aneta 2010 JABJAB
7 Tulachová Lada 2010 TSETSE
8 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
9 Mikešová Anna 2010 KADKAD
10 Páníková Nikola 2010 SEDSED
11 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
ID jízdy.: 82K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
2 Štemberková Berenika 2010 Černá Aneta 2010CHO JABJAB
3 Alexová Denisa 2010 Videmannová Monika 2010KKK KKKKKK
4 Zubková Eliška 2011 Tulachová Lada 2010KKK TSEKKK TSE
5 Matějková Alexandra 2010 Psotová Lucie 2010PPL PPLPPL
6 Páníková Nikola 2010 Cvachoučková Anna 2010SED SKDSKD
7 Tulachová Lada 2010 TSETSE
8 Šimánová Lucie 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
ID jízdy.: 84K1 benjamínky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
2 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
3 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
4 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
5 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
6 Černá Aneta 2010 JABJAB
7 Tulachová Lada 2010 TSETSE
8 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
9 Mikešová Anna 2010 KADKAD
10 Páníková Nikola 2010 SEDSED
11 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
ID jízdy.: 86K1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
2 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
3 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
4 Šulc Filip 2011 LOBLOB
5 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
6 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
7 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
8 Hulan Petr 2011 TYNTYN
9 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
10 Kubínek Karel 2011 SEDSED
ID jízdy.: 87K2 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
2 Vaňas Mikuláš 2011 Lindauer Dan 2011KKK KKKKKK
3 Kurťák Jakub 2011 Šulc Filip 2011SKD LOBSKD LOB
4 Hruška Alexander 2011 Hulan Petr 2011TYN TYNTYN
5 Karel Matyáš 2012 Kopeček Jaromír 2011CER CERCER
6 Resl Vojtěch 2011 Kubínek Karel 2011JAB SEDSED
ID jízdy.: 88K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
2 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
3 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
4 Šulc Filip 2011 LOBLOB
5 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
6 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
7 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
8 Hulan Petr 2011 TYNTYN
9 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
10 Kubínek Karel 2011 SEDSED
ID jízdy.: 89K2 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
2 Vaňas Mikuláš 2011 Lindauer Dan 2011KKK KKKKKK
3 Kurťák Jakub 2011 Šulc Filip 2011SKD LOBSKD LOB
4 Hruška Alexander 2011 Hulan Petr 2011TYN TYNTYN
5 Karel Matyáš 2012 Kopeček Jaromír 2011CER CERCER
6 Resl Vojtěch 2011 Kubínek Karel 2011JAB SEDSED
ID jízdy.: 90K1 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
2 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
3 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
4 Šulc Filip 2011 LOBLOB
5 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
6 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
7 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
8 Hulan Petr 2011 TYNTYN
9 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
10 Kubínek Karel 2011 SEDSED
ID jízdy.: 91K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
2 Štočková Julie 2011 SKDSKD
3 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
4 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
5 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
6 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
7 Jirousková Alice 2011 CERCER
8 Malinová Kateřina 2011 CERCER
9 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
ID jízdy.: 92K2 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vávrová Amálie 2011 Štočková Julie 2011JAB SKDJAB SKD
2 Kučerová Jolana 2011 Teistlerová Nela 2011KKK SEDKKK SED
3 Kučerová Šárka 2011 Valášková Anna 2012PPL PPLPPL
4 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
5 Malinová Kateřina 2011 Jirousková Alice 2011CER CERCER
ID jízdy.: 93K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
2 Štočková Julie 2011 SKDSKD
3 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
4 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
5 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
6 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
7 Jirousková Alice 2011 CERCER
8 Malinová Kateřina 2011 CERCER
9 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
ID jízdy.: 94K2 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vávrová Amálie 2011 Štočková Julie 2011JAB SKDJAB SKD
2 Kučerová Jolana 2011 Teistlerová Nela 2011KKK SEDKKK SED
3 Kučerová Šárka 2011 Valášková Anna 2012PPL PPLPPL
4 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
5 Malinová Kateřina 2011 Jirousková Alice 2011CER CERCER
ID jízdy.: 95K1 benjamínky - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
2 Štočková Julie 2011 SKDSKD
3 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
4 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
5 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
6 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
7 Jirousková Alice 2011 CERCER
8 Malinová Kateřina 2011 CERCER
9 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
ID jízdy.: 96K1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hajič Tobiáš 2012 PPLPPL
2 Lukeš Jiří 2012 PPLPPL
3 Karel Matyáš 2012 CERCER
ID jízdy.: 97K2 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lukeš Jiří 2012 Hajič Tobiáš 2012PPL PPLPPL
ID jízdy.: 98K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hajič Tobiáš 2012 PPLPPL
2 Lukeš Jiří 2012 PPLPPL
3 Karel Matyáš 2012 CERCER
ID jízdy.: 99K2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lukeš Jiří 2012 Hajič Tobiáš 2012PPL PPLPPL
ID jízdy.: 100K1 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hajič Tobiáš 2012 PPLPPL
2 Lukeš Jiří 2012 PPLPPL
3 Karel Matyáš 2012 CERCER
ID jízdy.: 101K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
2 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
3 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
4 Svolinská Julie 2012 JABJAB
5 Matějková Tereza 2012 JABJAB
6 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
7 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
8 Valášková Anna 2012 PPLPPL
9 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
10 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
11 Sobotová Ella Marie 2012 TYNTYN
12 Kunová Markéta 2012 TYNTYN
13 Šimánová Štěpánka 2012 SEDSED
14 Rybáková Elen 2012 SEDSED
ID jízdy.: 102K2 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
2 Peroutková Eliška 2012 Svolinská Julie 2012JAB JABJAB
3 Matějková Tereza 2012 JABJAB
4 Pospíchalová Aneta 2012 Foldová Kateřina 2012KAD KADKAD
5 Pospíchalová Eliška 2012 Nesvačilová Tina 2012TYN TYNTYN
6 Sobotová Ella Marie 2012 Kunová Markéta 2012TYN TYNTYN
7 Šimánová Štěpánka 2012 Rybáková Elen 2012SED SEDSED
ID jízdy.: 103K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
2 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
3 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
4 Svolinská Julie 2012 JABJAB
5 Matějková Tereza 2012 JABJAB
6 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
7 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
8 Valášková Anna 2012 PPLPPL
9 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
10 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
11 Sobotová Ella Marie 2012 TYNTYN
12 Kunová Markéta 2012 TYNTYN
13 Šimánová Štěpánka 2012 SEDSED
14 Rybáková Elen 2012 SEDSED
ID jízdy.: 104K2 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
2 Peroutková Eliška 2012 Svolinská Julie 2012JAB JABJAB
3 Matějková Tereza 2012 JABJAB
4 Pospíchalová Aneta 2012 Foldová Kateřina 2012KAD KADKAD
5 Pospíchalová Eliška 2012 Nesvačilová Tina 2012TYN TYNTYN
6 Sobotová Ella Marie 2012 Kunová Markéta 2012TYN TYNTYN
7 Šimánová Štěpánka 2012 Rybáková Elen 2012SED SEDSED
ID jízdy.: 105K1 benjamínky - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
2 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
3 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
4 Svolinská Julie 2012 JABJAB
5 Matějková Tereza 2012 JABJAB
6 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
7 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
8 Valášková Anna 2012 PPLPPL
9 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
10 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
11 Sobotová Ella Marie 2012 TYNTYN
12 Kunová Markéta 2012 TYNTYN
13 Šimánová Štěpánka 2012 SEDSED
14 Rybáková Elen 2012 SEDSED
ID jízdy.: 106K1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lukeš Vratislav 2013 PPLPPL
2 Dvořák Štěpán 2013 CHOCHO
3 Rödling Šimon 2013 CHOCHO
4 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
5 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
6 Hulan Lukáš 2013 TYNTYN
7 Janata Jan 2013 TYNTYN
8 Švestka Jan 2013 SEDSED
ID jízdy.: 107K2 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rödling Šimon 2013 CHOCHO
2 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKKKK SED
3 Lukeš Vratislav 2013 Kantor Max 2014PPL PPLPPL
4 Dvořák Štěpán 2013 CHOCHO
5 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
6 Hulan Lukáš 2013 Janata Jan 2013TYN TYNTYN
ID jízdy.: 108K1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lukeš Vratislav 2013 PPLPPL
2 Dvořák Štěpán 2013 CHOCHO
3 Rödling Šimon 2013 CHOCHO
4 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
5 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
6 Hulan Lukáš 2013 TYNTYN
7 Janata Jan 2013 TYNTYN
8 Švestka Jan 2013 SEDSED
ID jízdy.: 109K2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rödling Šimon 2013 CHOCHO
2 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKKKK SED
3 Lukeš Vratislav 2013 Kantor Max 2014PPL PPLPPL
4 Dvořák Štěpán 2013 CHOCHO
5 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
6 Hulan Lukáš 2013 Janata Jan 2013TYN TYNTYN
ID jízdy.: 110K1 benjamínci - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lukeš Vratislav 2013 PPLPPL
2 Dvořák Štěpán 2013 CHOCHO
3 Rödling Šimon 2013 CHOCHO
4 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
5 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
6 Hulan Lukáš 2013 TYNTYN
7 Janata Jan 2013 TYNTYN
8 Švestka Jan 2013 SEDSED
ID jízdy.: 111K1 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Matoušková Viktorie 2013 PPLPPL
2 Hronová Lucie 2013 CHOCHO
3 Sýkorová Zuzana 2013 CHOCHO
4 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
5 Kovaříková Elen 2013 SEDSED
6 Manová Elena 2013 SEDSED
ID jízdy.: 112K2 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronová Lucie 2013 Sýkorová Zuzana 2013CHO CHOCHO
2 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
3 Manová Elena 2013 Kovaříková Elen 2013SED SEDSED
ID jízdy.: 113K1 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Matoušková Viktorie 2013 PPLPPL
2 Hronová Lucie 2013 CHOCHO
3 Sýkorová Zuzana 2013 CHOCHO
4 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
5 Kovaříková Elen 2013 SEDSED
6 Manová Elena 2013 SEDSED
ID jízdy.: 114K2 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronová Lucie 2013 Sýkorová Zuzana 2013CHO CHOCHO
2 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
3 Manová Elena 2013 Kovaříková Elen 2013SED SEDSED
ID jízdy.: 115K1 benjamínky - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Matoušková Viktorie 2013 PPLPPL
2 Hronová Lucie 2013 CHOCHO
3 Sýkorová Zuzana 2013 CHOCHO
4 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
5 Kovaříková Elen 2013 SEDSED
6 Manová Elena 2013 SEDSED
ID jízdy.: 116K1 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Tom 2014 KKKKKK
2 Kantor Max 2014 PPLPPL
3 Kramář Šimon 2014 SKDSKD
ID jízdy.: 117K2 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Tom 2014 Kramář Šimon 2014KKK SKDKKK SKD
ID jízdy.: 118K1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Tom 2014 KKKKKK
2 Kantor Max 2014 PPLPPL
3 Kramář Šimon 2014 SKDSKD
ID jízdy.: 119K2 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Tom 2014 Kramář Šimon 2014KKK SKDKKK SKD
ID jízdy.: 120K1 benjamínci - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lindauer Tom 2014 KKKKKK
2 Kantor Max 2014 PPLPPL
3 Kramář Šimon 2014 SKDSKD
ID jízdy.: 121K1 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
2 Šimonovská Kateřina 2014 SEDSED
ID jízdy.: 122K2 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Píclová Kristýna 2014 Šimonovská Kateřina 2014SED SEDSED
ID jízdy.: 123K1 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
2 Šimonovská Kateřina 2014 SEDSED
ID jízdy.: 124K2 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Píclová Kristýna 2014 Šimonovská Kateřina 2014SED SEDSED
ID jízdy.: 125K1 benjamínky - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
2 Šimonovská Kateřina 2014 SEDSED
ID jízdy.: 126K1 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Holeček Martin 2015 SEDSED
ID jízdy.: 127K2 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 128K1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Holeček Martin 2015 SEDSED
ID jízdy.: 129K2 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 130K1 benjamínci - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Holeček Martin 2015 SEDSED
ID jízdy.: 131K1 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
ID jízdy.: 132K2 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 133K1 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
ID jízdy.: 134K2 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 135K1 benjamínky - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
ID jízdy.: 136K1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Klein Pavel 1976 TYNTYN
ID jízdy.: 138K2 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 139K1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Klein Pavel 1976 TYNTYN
ID jízdy.: 141K2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 142K1 Veteráni - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Klein Pavel 1976 TYNTYN
ID jízdy.: 217K1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
ID jízdy.: 219K1 Veteránky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
ID jízdy.: 571K1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
ID jízdy.: 148K2 dospělí mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 147K2 juniorstvo mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 146K2 dorost mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
ID jízdy.: 145K2 žáctvo mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Eisová Leontýna 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
2 Kincl Jáchym 2009 Neumanová Natálie 2008SKD KKKKKK SKD
3 Šárová Ema 2008 Šulc Jan 2009LOB LOBLOB
4 Kůsová Barbora 2009 Holub Ondřej 2009SED SEDSED
ID jízdy.: 144K2 benjamínci mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 Cvachoučková Anna 2010SKD SKDSKD
2 Vaňas Mikuláš 2011 Zubková Eliška 2011KKK KKKKKK
3 Lindauer Dan 2011 Kučerová Jolana 2011KKK KKKKKK
4 Šára Petr 2010 Videmannová Monika 2010LOB KKKLOB
5 Štočková Julie 2011 SKDSKD
6 Vlček Jakub 2010 Malinová Kateřina 2011CER CERCER
7 Kopeček Jaromír 2011 Jirousková Alice 2011CER CERCER
8 Páníková Nikola 2010 Švestka Jan 2013SED SEDSED
9 Šimánová Lucie 2010 Kubínek Karel 2011SED SEDSED
10 Kerner Štěpán 2010 Teistlerová Nela 2011SED SEDSED
ID jízdy.: 149K2 veteránstvo mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Videman Karel 1974 Hrabalová Zuzana 1986CHO KKKKKK

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 7 5x20=100 34x20=680 780
CHO 25 6x40=240 21x30=630 11x30=330 32x20=640 22x20=440 1x100=100 2380
JAB 12 5x30=150 21x20=420 32x20=640 1210
KAD 10 15x20=300 28x20=560 860
KKK 14 23x20=460 35x20=700 4x100=400 1560
LOB 4 12x20=240 11x20=220 460
MOD 1 5x20=100 100
PPL 24 5x40=200 12x30=360 9x30=270 10x20=200 46x20=920 5x20=100 2050
SED 24 28x30=840 21x20=420 43x20=860 2120
SKD 6 6x30=180 9x20=180 21x20=420 780
TSE 2 12x20=240 240
TYN 13 40x20=800 3x100=300 5x20=100 1200
VPL 2 3x30=90 3x20=60 150
Na těchto závodech startuje 157 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 13 oddílů.
Startovné činí celkově 13890 Kč