MČR 5 km + V.ČP mládeže - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 03.10.2022 06:57:08
Přihláška do: 20.09.2022
Datum závodu: 24.09. - 25.09.2022
Týn nad Vltavou

ID jízdy.: 311C1 kanoistky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mulačová Emma 2009 SKDSKD
2 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
3 Vybíralová Evelína 2005 LSBLSB
4 Palashavets Sofya 2006 LSBLSB
5 Slováková Alžběta 2005 NYMNYM
6 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
7 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
8 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
9 Studničková Klára 2005 ONVONV
10 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
11 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
12 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
13 Wertheimová Ema 2008 PRVPRV
14 Štěpánková Stella 2006 SHKSHK
ID jízdy.: 346K1 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Milan 1953 ZNOZNO
ID jízdy.: 347K1 Veteránky - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 691C2 kanoistky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vybíralová Evelína 2005 Palashavets Sofya 2006LSB LSBLSB
2 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
3 Janáčková Denisa 2006 Studničková Klára 2005PRV ONVONV PRV
4 Janatová Adéla 2004 Kodetová Tereza 2006TYN PPLPPL TYN
5 Jiskrová Tereza 2008 Wertheimová Ema 2008PRV PRVPRV
6 Šímová Kamila 2006 Mulačová Emma 2009ZVS SKDSKD ZVS
ID jízdy.: 706K2 bci - B+C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Karel Matyáš 2012 Kopeček Jaromír 2011CER CERCER
2 Musil Jakub 2011 Mikolanda Tomáš 2011DEC CHOCHO DEC
3 Kučírek Antonín 2011 Řezníček Michal 2011FRM FRMFRM
4 Kubínek Karel 2011 SED JAB
5 Macháč David 2011 Dvořáček Tadeáš 2011KVS KADKAD KVS
6 Kurťák Jakub 2011 Lindauer Dan 2011SKD KKKKKK SKD
7 Baier Samuel 2011 Vaňas Mikuláš 2011LIB KKKKKK LIB
8 Král Jáchym 2011 Hrabal Tomáš 2013ZBR KKKKKK ZBR
9 Hamtil David 2011 Štědrý Vincent Karel 2011NYM KVSKVS NYM
10 Kolanda Michal 2012 Vávra Ondřej 2011KVS KVSKVS
11 Macháč Adam 2014 Hájek Jakub 2013KVS KVSKVS
12 Svoboda Filip 2011 Šulc Filip 2011SKD LOBLOB SKD
13 Klejna Oliver 2011 Mareš Jiří 2012LOB LOBLOB
14 Klein František 2012 Rohál Adam 2012LOB LOBLOB
15 Dufek Hugo 2013 Kristan Boris 2011MOD MODMOD
16 Ballay Jakub 2011 Zimčík Jakub 2016MOD MODMOD
17 Balhar Tomáš 2011 Černohouz Vojtěch 2011SLH OLOOLO SLH
18 David Adam 2012 Louda Ondřej 2012RKL PDMPDM RKL
19 Lukeš Jiří 2012 Hajič Tobiáš 2012PPL PPLPPL
20 Chatrný Filip 2011 Kuča Petr 2012PRV PRVPRV
21 Kubínek Karel 2011 Pavelka Ondřej 2011SED JABSED
22 Mohaupt Viktor 2012 Krejčí Vítek 2012SEZ SEZSEZ
23 Hladík Jonáš 2011 Jerman František 2011SHK SHKSHK
24 Vacek Jiří 2014 Kramář Šimon 2014SKD SKDSKD
25 Zdráhal Lukáš 2011 Lukáš Matěj 2011SOS VSOSOS VSO
26 Tešovič Antonín 2013 Černý Antonín Jan 2012SPA SPASPA
27 Vařenka Martin 2012 Špíšek Michal 2012SPA SPASPA
28 Klein Robert 2013 Houba Mikoláš Karel 2013TYN TYNTYN
29 Hruška Alexander 2011 Hulan Petr 2011TYN TYNTYN
30 Hulan Lukáš 2013 Janata Jan 2013TYN TYNTYN
31 Říha František 2011 Greiner Tomáš 2012UNL UNLUNL
32 Horký Šimon 2011 Pokorný Matouš 2011UNL UNLUNL
33 Lošťák Jan 2011 Budín Max 2012USK USKUSK
34 Hůlka Matyáš 2012 Hůlka Dan 2012USK USKUSK
35 Honců František 2012 Milota František 2012ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 707C2 bci - B+C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 Prokeš Jindřich 2011SKD KOJSKD KOJ
ID jízdy.: 708K2 bky - B+C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
2 Kofroňová Karolína 2011 Skálová Tereza 2011DEC DECDEC
3 Peroutková Eliška 2012 Svolinská Julie 2012JAB JABJAB
4 Stevenson Elizabeth 2012 Matějková Tereza 2012JAB JABJAB
5 Pospíchalová Aneta 2012 Foldová Kateřina 2012KAD KADKAD
6 Zubková Eliška 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
7 Kučerová Jolana 2011 Teistlerová Nela 2011KKK SEDKKK SED
8 Řihošková Anna 2011 Havlová Eliška 2011KOJ VSOKOJ VSO
9 Vacková Františka 2012 Vondrová Eliška 2011MOD MODMOD
10 Vývodová Adéla 2012 Prchlíková Sabina 2012SLH ONVONV SLH
11 Parobková Rozálie 2012 Malá Eliška 2011PDM SEZPDM SEZ
12 Juklová Rozálie 2012 Kyshkar Maryana 2012PIS PISPIS
13 Šimáňová Jolana 2011 Janotová Darina 2011POD ZBRPOD ZBR
14 Kučerová Šárka 2011 Valášková Anna 2012PPL PPLPPL
15 Šimková Klaudie 2012 Němcová Klára 2012PRV ZAMPRV ZAM
16 Vojíková Aneta 2013 Štočková Julie 2011ZBR SKDSKD ZBR
17 Staňková Johana 2011 Mušková Šárka 2011SOP SOPSOP
18 Doubravová Viktorie 2013 Hejnová Ema 2013TSE TSETSE
19 Kubištová Johana 2012 Štěpánková Leontýna 2012TSE TSETSE
20 Pospíchalová Eliška 2012 Nesvačilová Tina 2012TYN TYNTYN
21 Šimonová Eliška 2013 Pospíšilová Emma 2013TYN TYNTYN
22 Pospíšilová Tereza 2011 Jiang Nian Ran 2011TYN TYNTYN
23 Sobotová Ella Marie 2012 Kunová Markéta 2012TYN TYNTYN
24 Živná Tereza 2012 Novotná Daniela 2012UNL UNLUNL
25 Lošťáková Andrea 2012 Kozáková Kateřina 2011USK USKUSK
26 Vodičková Josefina 2011 Špíšková Barbora 2012SPA SPASPA
ID jízdy.: 733C1 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 734K2 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 735C2 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 736K2 Veteránky - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 312K1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
2 Havel Jakub 2000 VSOVSO
3 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
4 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
5 Voronič Michal 2000 JABJAB
6 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
7 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
8 Macháček Jan 2002 DUPDUP
9 Klemperer Otto 1997 DUPDUP
10 Šlouf Radek 1994 DUPDUP
11 Zavřel Jakub 1996 USKUSK
12 Pavlík Matouš 1988 USKUSK
13 Mojžíšek Petr 1977 USKUSK
14 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
ID jízdy.: 313C1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mareš Vojtěch 1989 MHPMHP
2 Havlík Radek 1994 LSBLSB
3 Dlouhý Vojtěch 1992 TYNTYN
4 Březina Jakub 1993 USKUSK
ID jízdy.: 314K1 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Herzánová Lucie 2003 CERCER
2 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
3 Bambušková Vlasta 1988 FRMFRM
4 Ryšavá Lucie 1988 FRMFRM
5 Hermély Gabriela 2002 USKUSK
6 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
7 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
8 Telská Viktorie 1999 USKUSK
9 Reichová Michaela 2000 USKUSK
ID jízdy.: 315C1 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 692K2 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vorlický Vítek 2003 Makovský Vojtěch 2003PPL CERCER PPL
2 Kotrč David 1992 Klemperer Otto 1997ZBR DUPDUP ZBR
3 Macháček Jan 2002 Bartoška Daniel 2004DUP UNLDUP UNL
4 Dědič Tomislav 2002 Dědič Stanislav 2004PIS PISPIS
5 Voronič Michal 2000 Truhlář Filip 2003JAB SHKSHK JAB
6 Šlouf Radek 1994 Seidl Martin 1994DUP USKDUP USK
7 Zavřel Jakub 1996 Ježek Tomáš 1973USK USKUSK
8 Kucián Martin 1992 Pavlík Matouš 1988USK USKUSK
9 Mojžíšek Petr 1977 Pavlík Tomáš 1987USK USKUSK
ID jízdy.: 693C2 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dlouhý Vojtěch 1992 Mareš Vojtěch 1989TYN MHPMHP TYN
ID jízdy.: 694K2 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bambušková Vlasta 1988 Ryšavá Lucie 1988FRM FRMFRM
2 Reichová Michaela 2000 Hermély Gabriela 2002USK USKUSK
3 Telská Viktorie 1999 Pudilová Vlaďka 2003USK USKUSK
4 Vrbenská Kateřina 2003 Herzánová Lucie 2003CHO CERCER CHO
ID jízdy.: 695C2 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 316K1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
2 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
3 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
4 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
5 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
6 Martoch Filip 2005 SLHSLH
7 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
8 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
9 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
10 Zaitev Alexei 2005 KVSKVS
11 Šimek Albert 2005 PRVPRV
12 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
13 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
14 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
15 Dušátko Jakub 2005 CERCER
16 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
17 Bien Matouš 2004 LIBLIB
18 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
19 Nykl Michal 2005 USKUSK
20 Jahoda Filip 2004 SPASPA
21 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
22 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
23 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
24 Plhoň Jan 2004 USKUSK
25 Reh Václav 2005 USKUSK
26 Souček Lukáš 2005 USKUSK
27 Tejnora Štěpán 2005 USKUSK
ID jízdy.: 317C1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
2 Tichý Jan 2005 PPLPPL
3 Kot Artur 2005 PPLPPL
4 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
5 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
6 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
7 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
8 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
9 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
10 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
11 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
12 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
13 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
14 Malina Tomáš 2005 TSETSE
15 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
ID jízdy.: 318K1 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
2 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
3 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
4 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
5 Davidová Veronika 2004 CERCER
6 Hojná Anežka 2005 CERCER
7 Antušová Ema 2005 SHKSHK
8 Procházková Barbora 2004 SHKSHK
9 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
10 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
11 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
12 Švábová Julie 2005 MODMOD
13 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
14 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
15 Sovová Barbora 2005 USKUSK
16 Vodičková Klára 2004 SPASPA
ID jízdy.: 696K2 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Večeř Karel 2005 Knoška Robert 2005ZBR ZBRZBR
2 Dušátko Jakub 2005 Cakl Filip 2005CER ZBRZBR CER
3 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV USKONV USK
4 Beneš Vojtěch 2004 Kapoun Pavel 2005KVS KOJKVS KOJ
5 Hirsch Ondřej 2005 Šimek Albert 2005KOJ PRVPRV KOJ
6 Macháček Vojtěch 2004 Hrábek Lukáš 2005PRV SPAPRV SPA
7 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
8 Plhoň Jan 2004 Nykl Michal 2005USK USKUSK
9 Kučírek Lukáš 2004 Treybal Jonáš 2005ZBR ZBRZBR
10 Niebauer Jakub 2004 Jahoda Filip 2004SPA SPASPA
11 Kurťák Šimon 2005 Tejnora Štěpán 2005USK USKUSK
ID jízdy.: 697C2 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janďourek Šimon 2004 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
2 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM NYMNYM
3 Tichý Jan 2005 Tobiášek Daniel 2005PPL PPLPPL
4 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005PPL PPLPPL
5 Rudolf Adam 2004 Hrádek Adam 2005SEZ SEZSEZ
6 Pavlis Jakub 2005 Suchý Matěj 2006SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 698K2 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 Hojná Anežka 2005CHO CERCER CHO
2 Tettingerová Terezie 2005 Hajná Veronika 2005NYM CHOCHO NYM
3 Flajzarová Natálie 2005 Švábová Julie 2005SPA MODMOD
4 Procházková Barbora 2004 Antušová Ema 2005SHK SHKSHK
5 Vodičková Klára 2004 Sovová Barbora 2005SPA USKSPA USK
6 Blechová Kateřina 2005 Kleinová Štěpánka 2005TYN TYNTYN
7 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
8 Petráčková Magdalena 2004 Mikšovicová Natálie 2004CHO CHOCHO
9 Davidová Veronika 2004 Nováková Eliška 2004CER CERCER
ID jízdy.: 320K1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kliment Lukáš 2006 CERCER
2 Král Jakub 2006 CHOCHO
3 Vild Karel 2007 CHOCHO
4 Florián Jindřich 2006 DECDEC
5 Tonder Matěj 2007 DECDEC
6 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
7 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
8 Adamec Filip 2007 JABJAB
9 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
10 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
11 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
12 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
13 Filip Lukáš 2007 LSBLSB
14 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
15 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
16 Navrátil Robert 2007 MODMOD
17 Uher Jan 2007 OLOOLO
18 Rajnoch David 2007 OLOOLO
19 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
20 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
21 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
22 Podráský Richard 2006 ONVONV
23 Trojek Jan 2007 ONVONV
24 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
25 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
26 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
27 Foukal Jan 2006 RKLRKL
28 Rödl Robert 2006 SHKSHK
29 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
30 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
31 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
32 Živný Cyril 2007 UNLUNL
33 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
34 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
35 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
36 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
37 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
38 Nykl Marek 2007 USKUSK
39 Šindel Jakub 2007 USKUSK
40 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
41 Všetečka Jan 2006 ZBRZBR
42 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
43 Dvořák Brutus 2006 ZBRZBR
44 Jech Karel 2007 ZBRZBR
45 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
46 Houda Vítek 2007 TSETSE
47 Hostek Martin 2007 SEDSED
48 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
49 Kůs Filip 2007 SEDSED
50 Soukup Matěj 2006 SEDSED
51 Valla Jakub 2006 SPASPA
52 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
53 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
54 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
55 Novák Jonáš 2007 SPASPA
56 Hruška Šimon 2006 USKUSK
57 Heliš Daniel 2006 USKUSK
58 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
59 Benešovský František 2006 PODPOD
ID jízdy.: 321C1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
2 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
3 Kutsyn Petro 2006 KVSKVS
4 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
5 Horák Štěpán 2006 LSBLSB
6 Horák Štěpán 2006 LSBLSB
7 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
8 Michajlík Filip 2006 NYMNYM
9 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
10 Koula Adam 2007 NYMNYM
11 Škrob Marek 2007 NYMNYM
12 Knotek Daniel 2007 ONVONV
13 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
14 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
15 Calta Matěj 2007 PPLPPL
16 Novák Jan 2006 PRVPRV
17 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
18 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
19 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
20 Nováček Martin 2007 TYNTYN
21 Vituj František 2006 PISPIS
ID jízdy.: 322K1 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
2 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
3 Křížová Ester 2007 DECDEC
4 Martochová Livie 2007 SLHSLH
5 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
6 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
7 Válková Bára 2006 NYMNYM
8 Veselá Hana 2007 NYMNYM
9 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
10 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
11 Němčická Johana 2007 ONVONV
12 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
13 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
14 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
15 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
16 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
17 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
18 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
19 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
20 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
21 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
22 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
23 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
24 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
25 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
26 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
27 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
28 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
29 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
30 Valsová Veronika 2007 TSETSE
31 Bočková Evelína 2006 PISPIS
32 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
33 Skrovná Ema 2007 SEDSED
34 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
35 Kočandrlová Nella 2006 SPASPA
36 Kočandrlová Johana 2006 SPASPA
37 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
38 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
ID jízdy.: 699K2 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 Kliment Lukáš 2006CHO CERCER CHO
2 Soukup Matěj 2006 Vild Karel 2007SED CHOCHO SED
3 Florián Jindřich 2006 Jahoda Matouš 2006DEC SPADEC SPA
4 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
5 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
6 Adamec Filip 2007 JABJAB
7 Houda Vítek 2007 Kapoun Tomáš 2007TSE KOJKOJ TSE
8 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB SOP
9 Filip Lukáš 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
10 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
11 Uher Jan 2007 Valenta Štěpán 2007OLO OLOOLO
12 Trojek Jan 2007 ONVONV
13 Knotek Dalimil 2007 Podráský Richard 2006ONV ONVONV
14 Kortan Filip 2007 Herzig Alexandr 2007PIS PISPIS
15 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
16 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPARKL SPA
17 Podráský Richard 2006 Kerner Kryštof 2007ONV SEDSED
18 Kůs Filip 2007 Hostek Martin 2007SED SEDSED
19 Rödl Robert 2006 Exler Štěpán 2007SHK ZAMSHK ZAM
20 Lošťák Prokop 2007 Novák Jonáš 2007USK SPAUSK SPA
21 Lovíšek Adam 2007 Čermák Ondřej 2006USK USKUSK
22 Tichý Matyáš 2007 Nykl Marek 2007USK USKUSK
23 Všetečka Jan 2006 Dvořák Brutus 2006ZBR ZBRZBR
24 Mikeš Michal 2007 Jech Karel 2007ZBR ZBRZBR
25 Šmida Antonín 2007 Kuncl Marek 2007ZBR ZBRZBR
26 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
27 Hruška Šimon 2006 Šindel Jakub 2007USK USKUSK
ID jízdy.: 700C2 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 Kocman Anthony 2006PPL HRAHRA PPL
2 Žalkovský Adam 2007 Horák Štěpán 2006LSB LSBLSB
3 Pinkas Šimon 2006 Michajlík Filip 2006NYM NYMNYM
4 Koula Adam 2007 Škrob Marek 2007NYM NYMNYM
5 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
6 Nováček Martin 2007 Příkopa Vít 2007TYN PRVPRV TYN
7 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
ID jízdy.: 701K2 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brabcová Barbora 2006 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
2 Ammerová Patricie 2007 Zendulková Klára 2007CHO KOJCHO KOJ
3 Videmannová Tereza 2007 Falisová Tereza 2007CHO CHOCHO
4 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007DEC DECDEC
5 Škrabolová Zuzana 2006 Žáková Vanda 2007SOS FRMFRM SOS
6 Kresaňová Zuzana 2007 Podlipná Veronika 2007FRM JABFRM
7 Skrovná Ema 2007 Podlipná Veronika 2007SED JABJAB SED
8 Mádlíková Lucie 2007 Rochová Justýna 2007UNL LOBLOB UNL
9 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODMOD USK
10 Válková Bára 2006 Fléglová Alžběta 2007NYM USKNYM USK
11 Veselá Hana 2007 Kadlečková Barbora 2007NYM TSENYM TSE
12 Černohousová Silvie 2006 Balcarová Nikola 2006ZVS ONVONV ZVS
13 Červenáková Amálie 2007 Němčická Johana 2007ONV ONVONV
14 Kropáčková Ema 2006 Bočková Evelína 2006PIS PISPIS
15 Líbalová Michaela 2007 Rzymanová Veronika 2007POD ZBRPOD ZBR
16 Knížková Eliška 2008 Redondo Florencia Susana 2006SED STESED STE
17 Valsová Veronika 2007 Martochová Livie 2007TSE SLHSLH TSE
18 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SPA SPASPA
19 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
20 Voříšková Karolína 2006 Voříšková Veronika 2006VPL VPLVPL
ID jízdy.: 324K1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
3 Němeček Martin 2009 CERCER
4 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
5 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
6 Doležal Petr 2009 CHOCHO
7 Metlička Jan 2009 CHOCHO
8 Liška Matěj 2009 CHOCHO
9 Dvořák František 2008 DECDEC
10 Veselý Robert 2008 DECDEC
11 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
12 Musil Adam 2008 DECDEC
13 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
14 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
15 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
16 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
17 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
18 Čech David 2009 KKKKKK
19 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
20 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
21 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
22 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
23 Nikl Adam 2009 LIBLIB
24 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
25 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
26 Strážovský František 2008 LIBLIB
27 Miekhtiev Ruslan 2008 LIBLIB
28 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
29 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
30 Šulc Jan 2009 LOBLOB
31 Slezák Cyril 2008 LSBLSB
32 Vais Matyáš 2009 LSBLSB
33 Kolesa Filip 2009 MODMOD
34 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
35 Kurka Štěpán 2008 NYMNYM
36 Uher Josef 2009 OLOOLO
37 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
38 Černohouz Kryštof 2008 OLOOLO
39 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
40 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
41 Rolenc Václav 2009 ONVONV
42 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
43 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
44 Vituj Václav 2008 PISPIS
45 Smolík Jan 2008 PISPIS
46 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
47 Bašta Robin 2008 PISPIS
48 Vičar Josef 2009 PRVPRV
49 Milo Štěpán Jan 2009 RKLRKL
50 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
51 Holub Ondřej 2009 SEDSED
52 Hodek Vít 2009 SEDSED
53 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
54 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
55 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
56 Čakrt Vojtěch 2009 SPASPA
57 Redondo Nicolás Alejandro 2009 STESTE
58 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
59 Řezáč Adam 2008 TSETSE
60 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
61 Mládek Jan 2008 TYNTYN
62 Pokorný Šimon 2009 UNLUNL
63 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
64 Pogorelov Leonid 2008 USKUSK
65 Janouš Jakub 2009 USKUSK
66 Puš Ondřej 2008 USKUSK
67 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
68 Neumann Filipe 2008 USKUSK
69 Křivský David 2009 USKUSK
70 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
71 Havel Jan 2008 VSOVSO
72 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
73 Gerhát Josef 2008 ZAMZAM
74 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
75 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
76 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
77 Mach David 2008 ZBRZBR
78 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
79 Richter Vilém 2008 ZBRZBR
80 Richter Adam 2008 ZBRZBR
81 Štěpánek Jáchym 2009 ZBRZBR
82 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
83 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
84 Martinek Daniel 2009 PODPOD
85 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
86 Granát Jonáš 2009 PODPOD
87 Matlák Kryštof 2008 CERCER
88 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
89 Heusler David 2008 SPASPA
90 O´connell Maxim 2009 SPASPA
91 Pohl Jan 2008 SPASPA
92 Suk David 2009 SPASPA
ID jízdy.: 325C1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
2 Král Oliver 2008 KVSKVS
3 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
4 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
5 Pomazal Petr 2009 KVSKVS
6 Kroutil Milan 2008 KVSKVS
7 Horváth Vincent 2008 KVSKVS
8 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
9 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
10 Bouma Viktor 2008 NYMNYM
11 Schorný František 2009 NYMNYM
12 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
13 Dostál Tobiáš 2009 ONVONV
14 Kučera Radek 2009 PPLPPL
15 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
16 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
17 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
18 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
19 Martynenko Danillo 2008 ZNOZNO
20 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
ID jízdy.: 326K1 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šárová Ema 2008 LOBLOB
2 Košnarová Adéla 2009 DECDEC
3 Zelinková Ema 2009 DECDEC
4 Válková Karolína 2008 DECDEC
5 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
6 Kubátová Natálie 2008 PDMPDM
7 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
8 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
9 Šilhavá Veronika 2008 ZBRZBR
10 Červená Kateřina 2008 ZBRZBR
11 Honců Anna 2008 LSBLSB
12 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
13 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
14 Maršíková Marie 2009 NYMNYM
15 Pěkná Laura 2009 NYMNYM
16 Sklenářová Anna 2009 NYMNYM
17 Straková Karolína 2008 NYMNYM
18 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
19 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
20 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
21 Studničková Tereza 2009 ONVONV
22 Vymazalová Ema 2009 LSBONV
23 Červená Kateřina 2008 ZBRZBR
24 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
25 Csomová Laura 2008 PRVPRV
26 Petrovičová Eva 2009 PRVPRV
27 Knapková Eliška 2009 CHECHE
28 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
29 Kopečná Andrea 2009 KOJKOJ
30 Kubová Dorka 2009 KADKAD
31 Mudrová Karla 2008 KADKAD
32 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
33 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
34 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
35 Janů Karolína 2008 CHOCHO
36 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
37 Průšová Julie 2009 CHOCHO
38 Berková Lenka 2009 JABJAB
39 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
40 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
41 Malá Anna Marie 2009 SEZSEZ
42 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
43 Vlčková Adéla 2009 SPASPA
44 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
45 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
46 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
47 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
48 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
49 Knížková Eliška 2008 SEDSED
50 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
51 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
52 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
53 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
54 Junková Oliva 2009 USKUSK
55 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
56 Rochová Matylda 2009 USKUSK
57 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
58 Fischerová Simona 2008 SPASPA
59 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
60 Mensová Hana 2008 SPASPA
61 Soukupová Anna 2008 SPASPA
62 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
ID jízdy.: 327C1 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 702K2 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nikl Adam 2009 Němeček Martin 2009LIB CERCER LIB
2 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
3 Doležal Petr 2009 Vrátný Tomáš 2009CHO CERCER CHO
4 Metlička Jan 2009 Liška Matěj 2009CHO CHOCHO
5 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008DEC DECDEC
6 Doležal Matyáš 2008 Musil Adam 2008DEC DECDEC
7 Tischer Vojtěch 2008 Barabáš Ondřej 2008ONV FRMFRM ONV
8 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAHRA KOJ
9 Kurka Štěpán 2008 Zhorela Ondřej Jakub 2008NYM JABJAB NYM
10 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
11 Faktor Matyáš 2008 Křikava Vítězslav 2009TSE KADKAD TSE
12 Mašík Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008LIB LIBLIB
13 Strážovský František 2008 Miekhtiev Ruslan 2008LIB LIBLIB
14 Beránek Ondřej 2009 Šulc Jan 2009LOB LOBLOB
15 Černohouz Kryštof 2008 Slezák Cyril 2008OLO LSBLSB OLO
16 Kolesa Filip 2009 Fišer Břetislav 2008MOD MODMOD
17 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
18 Uvíra Jiří 2009 Rolenc Václav 2009ONV ONVONV
19 Žaba Daniel 2008 Hronek Mikuláš 2008SHK PDMPDM SHK
20 Kverka Matěj 2009 Louda Lukáš 2009SHK PDMPDM
21 Vičar Josef 2009 Hladík Jáchym 2009PRV SHKPRV SHK
22 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSVSO SOS
23 Bartek Vít 2008 Mach David 2008ZBR ZBRZBR
24 Kubíček Kryštof 2008 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
25 Dolejš Filip 2009 Štěpánek Jáchym 2009ZBR ZBRZBR
26 Richter Vilém 2008 Richter Adam 2008ZBR ZBRZBR ZBR
27 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
28 Faltus Tomáš 2008 Gerhát Josef 2008ZAM ZAMZAM
29 Pavlát Šimon 2009 Bašta Robin 2008PIS PISPIS
30 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
31 Matlák Kryštof 2008 Hodek Vít 2009CER SEDSED CER
32 Redondo Nicolás Alejandro 2009 Waldhauser Rafael 2008STE STESTE
33 Pogorelov Leonid 2008 Puš Ondřej 2008USK USKUSK
34 Řezníček Jakub 2008 Suk David 2009USK SPAUSK SPA
35 Čermák Vojtěch 2008 Janouš Jakub 2009USK USKUSK
36 Křivský David 2009 Hůlka Pavel 2009USK USKUSK
37 Martinek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDPOD
38 Lebduška Matěj 2009 Granát Jonáš 2009POD PODPOD
39 Čížek Tobiáš 2009 O´connell Maxim 2009SPA SPASPA
40 Pohl Jan 2008 Heusler David 2008SPA SPASPA
ID jízdy.: 703C2 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Procházka Ondřej 2008 Král Oliver 2008TYN KVSKVS TYN
2 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008KVS KVSKVS
3 Pomazal Petr 2009 Horváth Vincent 2008KVS KVSKVS
4 Kroutil Milan 2008 Lukeš Šimon 2010KVS KVSKVS
5 Pokorný Čestmír 2009 Schorný František 2009NYM NYMNYM
6 Žirovnický Jan 2008 Bouma Viktor 2008NYM NYMNYM
7 Zalubil Ondřej 2008 Dostál Tobiáš 2009ONV ONVONV
8 Kraus Jan 2008 Al-robai Hani 2008ZVS SEZSEZ ZVS
9 Klouda Matyáš 2009 Mohaupt Matyáš 2009TYN SEZSEZ TYN
ID jízdy.: 704K2 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO
2 Janů Karolína 2008 Kubová Dorka 2009CHO KADCHO KAD
3 Husinecká Anna 2009 Tomaštíková Kristýna 2009CHO KADCHO KAD
4 Dostálová Kateřina 2008 Kubátová Natálie 2008CHO PDMCHO PDM
5 Válková Karolína 2008 Straková Karolína 2008DEC NYMDEC NYM
6 Zelinková Ema 2009 Košnarová Adéla 2009DEC DECDEC
7 Zelinková Ema 2009 Breňová Anna Ráchel 2009DEC JABJAB
8 Petrovičová Eva 2009 Berková Lenka 2009PRV JABJAB
9 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008PDM KADKAD PDM
10 Uhrová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK MOD
11 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK SED
12 Vávrová Emanuela 2008 Kopečná Andrea 2009SED KOJKOJ SED
13 Chovancová Daniela 2009 Žalkovská Barbora 2009KOJ LSBKOJ
14 Hesová Anežka 2009 Svatošová Barbora 2008TSE LIBLIB TSE
15 Šárová Karolína 2008 Šárová Ema 2008UNL LOBLOB UNL
16 Honců Anna 2008 Vymazalová Ema 2009LSB LSBLSB ONV
17 Kupcová Kristýna 2008 Hradilová Tereza 2008NYM NYMNYM
18 Ščuková Sára 2008 Sklenářová Anna 2009NYM NYMNYM
19 Maršíková Marie 2009 Pěkná Laura 2009NYM NYMNYM
20 Pavlíčková Karolína 2008 Studničková Tereza 2009ONV ONVONV
21 Csomová Laura 2008 Bílková Michaela 2008PRV PRVPRV
22 Shánělová Karolína 2008 Petrovičová Eva 2009TYN PRVPRV TYN
23 Kačenová Magdalena 2009 Vlčková Adéla 2009SPA SPASPA
24 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009USK SPAUSK SPA
25 Junková Oliva 2009 Fibigrová Ema 2009USK USKUSK
26 Vamberová Kateřina 2009 Bradnová Adéla 2009USK USKUSK
27 Rejnová Anežka 2008 Janotová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
28 Červená Kateřina 2008 Šilhavá Veronika 2008ZBR ZBRZBR
29 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
30 Křivánková Agáta 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
ID jízdy.: 705C2 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 247K1 benjamínci - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
2 Vlček Jakub 2010 CERCER
3 Malina Jiří 2010 CERCER
4 Lípa Jan 2010 CHECHE
5 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
6 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
7 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
8 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
9 Nyári Jakub 2010 DECDEC
10 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
11 Málek František 2010 DECDEC
12 Kremla Jakub 2010 DECDEC
13 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
14 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
15 Čechák Jakub 2010 FRMFRM
16 Vaclas André 2010 GPCGPC
17 Studziński Ondřej 2010 GPCGPC
18 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
19 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
20 Kolanda Tomáš 2010 KVSKVS
21 Kroutil David 2010 KVSKVS
22 Honěk Tomáš 2010 KVSKVS
23 Rajdl Matěj 2010 KVSKVS
24 Čečelovský Václav 2010 KVSKVS
25 Pokorný Richard 2010 KVSKVS
26 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
27 Šára Petr 2010 LOBLOB
28 Nečas Daniel 2010 LOBLOB
29 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
30 Horáček Albert 2010 MODMOD
31 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
32 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
33 Kloza Richard 2010 MODMOD
34 Coufal Petr 2010 OLOOLO
35 Vituj Antonín 2010 PISPIS
36 Jüttner Jan 2010 PRVPRV
37 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
38 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
39 Černý František 2010 SPASPA
40 Vařenka Filip 2010 SPASPA
41 Brožík Matěj 2010 SPASPA
42 Lebeda Jakub 2010 SPASPA
43 Babinský Jonáš 2010 SPASPA
44 Hladeček Vojtěch 2010 TYNTYN
45 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
46 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
47 Havlat Matyáš 2010 UNLUNL
48 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
49 Novák Ondřej 2010 UNLUNL
50 Kazda Matyáš 2010 UNLUNL
51 Šmida Vít 2010 ZBRZBR
52 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
53 Vít Lesian 2010 USKUSK
54 Machoň Oliver 2010 USKUSK
55 Jelen Matyáš 2010 SOPSOP
56 Stevenson Luke Joshua 2010 JABJAB
57 Horníček Hubert 2010 PODPOD
58 Vích Jiří 2010 PODPOD
59 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
ID jízdy.: 248C1 benjamínci - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Jaromír 2010 KOJKOJ
2 Honěk Tomáš 2010 KVSKVS
3 Lukeš Šimon 2010 KVSKVS
4 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
5 Šťastný Jakub 2010 NYMNYM
6 Koulová Tereza 2010 NYMNYM
7 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
8 Racek David 2010 PPLPPL
9 Neradil David 2010 PRVPRV
10 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
11 Půlpán Marek 2010 SEZSEZ
12 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
ID jízdy.: 249K2 benjamínci - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
2 Svatoš Filip 2010 Lípa Jan 2010LIB CHECHE LIB
3 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
4 Bezděka Vojta 2010 Andrle Tomáš 2010CHO TSECHO
5 Sýkora Sebastian 2010 Čechák Jakub 2010DEC FRMDEC FRM
6 Nyári Jakub 2010 Poddubnyi Nykyta 2010DEC DECDEC
7 Málek František 2010 Kremla Jakub 2010DEC DECDEC
8 Růžička Ondřej 2010 Trojčínský Patrik 2010FRM FRMFRM
9 Vaclas André 2010 Studziński Ondřej 2010GPC GPCGPC
10 Stevenson Luke Joshua 2010 Kazda Matyáš 2010JAB UNLJAB
11 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
12 Kroutil David 2010 Čečelovský Václav 2010KVS KVSKVS
13 Honěk Tomáš 2010 Rajdl Matěj 2010KVS KVSKVS
14 Pokorný Richard 2010 Lukeš Šimon 2010KVS KVSKVS
15 Šára Petr 2010 Kerner Štěpán 2010LOB SEDLOB SED
16 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
17 Horáček Albert 2010 Kloza Richard 2010MOD MODMOD
18 Horníček Hubert 2010 Vích Jiří 2010POD PODPOD
19 Jüttner Jakub 2011 Jüttner Jan 2010PRV PRVPRV
20 Neužil Vojtěch 2010 Černý František 2010SPA SPASPA
21 Vařenka Filip 2010 Brožík Matěj 2010SPA SPASPA
22 Lebeda Jakub 2010 Babinský Jonáš 2010SPA SPASPA
23 Hladeček Vojtěch 2010 Ryska Matyáš 2010TYN TYNTYN
24 Mádlík Martin 2010 Majer Lukáš 2010UNL UNLUNL
25 Havlat Matyáš 2010 Novák Ondřej 2010UNL UNLUNL
26 Vít Lesian 2010 Machoň Oliver 2010USK USKUSK
27 Šmida Vít 2010 Vojík Filip 2010ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 250C2 benjamínci - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žirovnický Štěpán 2010 Havlíček Viktor 2011NYM NYMNYM
2 Řáhová Dominika 2010 Racek David 2010PPL PPLPPL
3 Krejčí Matyáš 2010 Půlpán Marek 2010SEZ SEZSEZ
4 Kadlečková Eva 2010 Neradil David 2010TSE PRVPRV TSE
ID jízdy.: 251K1 benjamínky - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sedláková Anna 2010 CHECHE
2 Juhosová Hana 2010 CHECHE
3 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
4 Bromová Rozálie 2010 DECDEC
5 Pavlišová Vendula 2010 DECDEC
6 Drmlová Michaela 2010 DECDEC
7 Černá Aneta 2010 JABJAB
8 Mikešová Anna 2010 KADKAD
9 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
10 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
11 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
12 Dufková Pavla 2010 MODMOD
13 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
14 Fišerová Šárka 2010 MODMOD
15 Čenovská Rozárie 2010 NYMNYM
16 Petuellyová Eliška 2010 NYMNYM
17 Válková Alice 2010 PDMPDM
18 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
19 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
20 Cigánková Eliška 2010 PRVPRV
21 Páníková Nikola 2010 SEDSED
22 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
23 Mensová Veronika 2010 SPASPA
24 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
25 Matalová Barbora 2010 TSETSE
26 Burešová Soňa 2010 ZBRZBR
27 Kunclová Mariana 2010 ZBRZBR
28 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
29 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
30 Katolická Dominika 2010 SPASPA
ID jízdy.: 253K2 benjamínky - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kadlečková Eva 2010 Štemberková Berenika 2010TSE CHOCHO
2 Bromová Rozálie 2010 Drmlová Michaela 2010DEC DECDEC
3 Pavlišová Vendula 2010 Fišerová Šárka 2010DEC MODDEC MOD
4 Drozdová Julie 2010 Černá Aneta 2010LIB JABJAB LIB
5 Mikešová Anna 2010 Válková Alice 2010KAD PDMKAD PDM
6 Alexová Denisa 2010 Videmannová Monika 2010KKK KKKKKK
7 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD
8 Příkopová Veronika 2010 Cigánková Eliška 2010PRV PRVPRV
9 Páníková Nikola 2010 Katolická Dominika 2010SED SPASED SPA
10 Krausová Barbora 2010 Cvachoučková Anna 2010ZVS SKDSKD ZVS
11 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
12 Matalová Barbora 2010 Matalová Erika 2012TSE TSETSE
13 Burešová Soňa 2010 Kunclová Mariana 2010ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 255K1 benjamínci - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
2 Musil Jakub 2011 DECDEC
3 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
4 Řezníček Michal 2011 FRMFRM
5 JAB
6 Dvořáček Tadeáš 2011 KADKAD
7 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
8 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
9 Macháč David 2011 KVSKVS
10 Štědrý Vincent Karel 2011 KVSKVS
11 Vávra Ondřej 2011 KVSKVS
12 Baier Samuel 2011 LIBLIB
13 Šulc Filip 2011 LOBLOB
14 Klejna Oliver 2011 LOBLOB
15 Zimčík Martin 2011 MODMOD
16 Kristan Boris 2011 MODMOD
17 Hamtil David 2011 NYMNYM
18 Černohouz Vojtěch 2011 OLOOLO
19 Pirkl Erik 2011 PDMPDM
20 Chatrný Filip 2011 PRVPRV
21 Jüttner Jakub 2011 PRVPRV
22 Kubínek Karel 2011 SEDSED
23 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
24 Jerman František 2011 SHKSHK
25 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
26 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
27 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
28 Špíšek Vojtěch 2011 SPASPA
29 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
30 Hulan Petr 2011 TYNTYN
31 Říha František 2011 UNLUNL
32 Horký Šimon 2011 UNLUNL
33 Pokorný Matouš 2011 UNLUNL
34 Lošťák Jan 2011 USKUSK
35 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
36 Král Jáchym 2011 ZBRZBR
37 Kaftan Vojta 2011 ZNOZNO
38 Pavelka Ondřej 2011 JABJAB
ID jízdy.: 257K1 benjamínky - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Borkovcová Kristýna 2011 CHECHE
2 Kofroňová Karolína 2011 DECDEC
3 Skálová Tereza 2011 DECDEC
4 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
5 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
6 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
7 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
8 Vondrová Eliška 2011 MODMOD
9 Šárková Emma 2011 MODMOD
10 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
11 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
12 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
13 Malá Eliška 2011 SEZSEZ
14 Štočková Julie 2011 SKDSKD
15 Staňková Johana 2011 SOPSOP
16 Mušková Šárka 2011 SOPSOP
17 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
18 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
19 Jiang Nian Ran 2011 TYNTYN
20 Kozáková Kateřina 2011 USKUSK
21 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
22 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
ID jízdy.: 536C1 benjamínci - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
2 Havlíček Viktor 2011 NYMNYM
3 Semecká Elsa 2011 NYMNYM
4 Moravec Jan 2011 SEZSEZ
5 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
ID jízdy.: 259K1 benjamínci - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Karel Matyáš 2012 CERCER
2 Ostrčil Patrik 2014 GPCGPC
3 Kolanda Michal 2012 KVSKVS
4 Macháč Adam 2014 KVSKVS
5 Hájek Jakub 2013 KVSKVS
6 Klein František 2012 LOBLOB
7 Rohál Adam 2012 LOBLOB
8 Mareš Jiří 2012 LOBLOB
9 Dufek Hugo 2013 MODMOD
10 Fábin Mikuláš 2012 NYMNYM
11 Sedlák Vojtěch 2012 NYMNYM
12 Plevák Daniel 2013 ONVONV
13 Louda Ondřej 2012 PDMPDM
14 Lukeš Jiří 2012 PPLPPL
15 Hajič Tobiáš 2012 PPLPPL
16 Kuča Petr 2012 PRVPRV
17 David Adam 2012 RKLRKL
18 Mohaupt Viktor 2012 SEZSEZ
19 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
20 Vacek Jiří 2014 SKDSKD
21 Kramář Šimon 2014 SKDSKD
22 Brožík Jakub 2012 SPASPA
23 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
24 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
25 Vařenka Martin 2012 SPASPA
26 Špíšek Michal 2012 SPASPA
27 Greiner Tomáš 2012 UNLUNL
28 Vostradovský Ján 2012 UNLUNL
29 Doležal Daniel 2012 UNLUNL
30 Honců František 2012 ZBRZBR
31 Milota František 2012 ZBRZBR
32 Kaftan Albert 2013 ZNOZNO
33 Moskal Artem Maximovič 2012 ZNOZNO
34 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
35 Klein Robert 2013 TYNTYN
36 Hulan Lukáš 2013 TYNTYN
37 Janata Jan 2013 TYNTYN
38 Houba Mikoláš Karel 2013 TYNTYN
39 Lindauer Tom 2014 KKKKKK
40 Kafka Ondřej 2014 TSETSE
41 Nerad Vítek 2012 TSETSE
42 Hůlka Matyáš 2012 USKUSK
43 Hůlka Dan 2012 USKUSK
44 Budín Max 2012 USKUSK
ID jízdy.: 261K1 benjamínky - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
2 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
3 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
4 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
5 Svolinská Julie 2012 JABJAB
6 Matějková Tereza 2012 JABJAB
7 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
8 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
9 Vacková Františka 2012 MODMOD
10 Parobková Rozálie 2012 PDMPDM
11 Juklová Rozálie 2012 PISPIS
12 Kyshkar Maryana 2012 PISPIS
13 Valášková Anna 2012 PPLPPL
14 Šimková Klaudie 2012 PRVPRV
15 Pivodová Alice 2012 PRVPRV
16 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
17 Špíšková Barbora 2012 SPASPA
18 Fárová Viktorie 2012 TSETSE
19 Doubravová Viktorie 2013 TSETSE
20 Kubištová Johana 2012 TSETSE
21 Štěpánková Leontýna 2012 TSETSE
22 Matalová Erika 2012 TSETSE
23 Hejnová Ema 2013 TSETSE
24 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
25 Šimonová Eliška 2013 TYNTYN
26 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
27 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
28 Sobotová Ella Marie 2012 TYNTYN
29 Kunová Markéta 2012 TYNTYN
30 Živná Tereza 2012 UNLUNL
31 Novotná Daniela 2012 UNLUNL
32 Lošťáková Andrea 2012 USKUSK
33 Němcová Klára 2012 ZAMZAM
34 Vojíková Aneta 2013 ZBRZBR
ID jízdy.: 537C1 benjamínci - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 334K1 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Obermann Jan 1984 DECDEC
2 Kozelský David 1975 ZNOZNO
ID jízdy.: 335K1 Veteránky - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
ID jízdy.: 709C1 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mohaupt Martin 1986 SEZSEZ
ID jízdy.: 710K2 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 711C2 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 712K2 Veteránky - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 336K1 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
2 Jiras Štěpán 1980 KVSKVS
3 Pfoff Jan 1980 PODPOD
ID jízdy.: 337K1 Veteránky - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kotoučová Lucie 1980 PRVPRV
2 Borkovcová Šárka 1976 CHECHE
ID jízdy.: 713C1 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šulák Libor 1980 PRVPRV
2 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
3 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
ID jízdy.: 714K2 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Holub Martin 1977 Jiras Štěpán 1980KVS KVSKVS
ID jízdy.: 715C2 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 716K2 Veteránky - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 338K1 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Pavel 1974 LOBLOB
2 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
3 Kolanda Martin 1977 KVSKVS
4 Holub Martin 1977 KVSKVS
5 Macháč Jan 1977 KVSKVS
6 Klein Pavel 1976 TYNTYN
7 Budínský Robert 1975 SHKSHK
8 Šára František 1976 UNLUNL
9 Doležal Petr 1975 CHOCHO
10 Ježek Tomáš 1973 USKUSK
11 Staněk Petr 1976 SOPSOP
ID jízdy.: 339K1 Veteránky - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 717C1 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Růžička Robert 1974 LSBLSB
ID jízdy.: 718K2 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Pavel 1974 Hřivna Martin 1971LOB OLOLOB OLO
2 Šamšula Luděk 1976 Drabina Jiří 1979OLO FRMOLO FRM
3 Macháč Jan 1977 Kolanda Martin 1977KVS KVSKVS
4 Budínský Robert 1975 Merhaut Michal 1970SHK SHKSHK
ID jízdy.: 719C2 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 720K2 Veteránky - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 340K1 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hřivna Martin 1971 OLOOLO
2 Polívka Tomáš 1970 KVSKVS
3 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
ID jízdy.: 341K1 Veteránky - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 721C1 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Venta Otakar 1972 SOPSOP
ID jízdy.: 722K2 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 723C2 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 724K2 Veteránky - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 342K1 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Souček Petr 1967 LOBLOB
2 Zástěra Tomáš 1964 PISPIS
ID jízdy.: 343K1 Veteránky - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 725C1 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 1967 PISPIS
ID jízdy.: 726K2 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mojžíšek Petr 1977 Zástěra Tomáš 1964USK PISPIS USK
ID jízdy.: 727C2 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 728K2 Veteránky - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 344K1 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Milan 1958 PISPIS
ID jízdy.: 345K1 Veteránky - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 729C1 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Zdeněk 1961 LSBLSB
ID jízdy.: 730K2 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 731C2 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 732K2 Veteránky - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 16 4x40=160 7x30=210 2x30=60 10x20=200 7x20=140 2x20=40 810
CHE 7 2x20=40 5x20=100 1x100=100 240
CHO 26 2x40=80 7x30=210 14x30=420 16x20=320 10x20=200 1x100=100 3x20=60 1390
DEC 25 12x30=360 15x20=300 19x20=380 1x100=100 3x20=60 1200
DUP 3 6x40=240 240
FRM 11 5x40=200 4x30=120 2x20=40 8x20=160 2x100=200 2x20=40 760
GPC 3 5x20=100 100
HRA 3 2x30=60 2x20=40 1x100=100 200
JAB 14 2x40=80 5x30=150 7x20=140 9x20=180 5x20=100 650
KAD 9 10x20=200 5x20=100 3x20=60 360
KKK 14 8x20=160 11x20=220 1x100=100 6x20=120 600
KOJ 16 4x30=120 6x30=180 8x20=160 7x20=140 2x20=40 640
KVS 28 3x30=90 1x30=30 14x20=280 20x20=400 9x100=900 6x20=120 1820
LIB 12 1x40=40 4x30=120 12x20=240 5x20=100 1x20=20 520
LOB 15 4x30=120 7x20=140 8x20=160 3x100=300 5x20=100 820
LSB 14 1x40=40 10x30=300 8x20=160 2x100=200 4x20=80 780
MHP 1 2x40=80 80
MOD 21 2x30=60 6x30=180 6x20=120 21x20=420 6x20=120 900
NYM 37 11x30=330 13x30=390 24x20=480 12x20=240 1x100=100 2x20=40 1580
OLO 11 1x30=30 5x30=150 6x20=120 2x20=40 4x100=400 1x20=20 760
ONV 20 2x30=60 18x30=540 14x20=280 1x20=20 5x20=100 1000
PDM 8 8x20=160 5x20=100 2x20=40 300
PIS 15 3x40=120 1x30=30 7x30=210 8x20=160 3x20=60 4x100=400 2x20=40 1020
POD 12 3x30=90 7x20=140 7x20=140 1x100=100 1x20=20 490
PPL 17 2x40=80 8x30=240 4x30=120 1x20=20 9x20=180 6x20=120 760
PRV 26 4x30=120 10x30=300 9x20=180 14x20=280 2x100=200 10x20=200 1280
RKL 5 1x30=30 2x30=60 2x20=40 1x20=20 1x20=20 170
SED 14 11x30=330 9x20=180 6x20=120 3x20=60 690
SEZ 14 7x30=210 1x30=30 5x20=100 8x20=160 1x100=100 3x20=60 660
SHK 12 2x40=80 4x30=120 3x30=90 5x20=100 2x20=40 4x100=400 3x20=60 890
SKD 7 7x20=140 8x20=160 300
SLH 6 2x30=60 3x30=90 2x20=40 2x20=40 230
SOP 7 1x30=30 2x30=60 3x20=60 2x100=200 2x20=40 390
SOS 3 2x30=60 2x20=40 1x20=20 1x20=20 140
SPA 43 1x40=40 9x30=270 15x30=450 25x20=500 26x20=520 6x20=120 1900
STE 3 2x30=60 4x20=80 140
TSE 16 1x30=30 6x30=180 5x20=100 15x20=300 4x20=80 690
TYN 27 2x40=80 4x30=120 3x30=90 7x20=140 18x20=360 1x100=100 16x20=320 1210
UNL 18 1x40=40 4x30=120 3x20=60 18x20=360 1x100=100 6x20=120 800
USK 51 19x40=760 13x30=390 24x30=720 26x20=520 10x20=200 2x100=200 6x20=120 2910
VPL 1 3x30=90 90
VSO 4 1x40=40 2x20=40 2x20=40 2x20=40 160
ZAM 6 4x30=120 2x30=60 4x20=80 1x20=20 1x20=20 300
ZBR 32 1x40=40 10x30=300 13x30=390 25x20=500 13x20=260 5x20=100 1590
ZNO 6 1x20=20 3x20=60 2x100=200 280
ZVS 5 2x30=60 3x20=60 2x20=40 2x20=40 200
Na těchto závodech startuje 712 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 46 oddílů.
Startovné činí celkově 33040 Kč