MČR krátké tratě; Akademické MČR; IV.závod ČP - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 07.12.2022 15:29:17
Přihláška do: 24.07.2022
Datum závodu: 28.07. - 31.07.2022
Račice

ID jízdy.: 1C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mulačová Emma 2009 SKDSKD
2 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
3 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
4 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
5 Studničková Klára 2005 ONVONV
6 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
7 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
8 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
9 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
10 Štěpánková Stella 2006 SHKSHK
11 Palashavets Sofya 2006 LSBLSB
12 Vybíralová Evelína 2005 LSBLSB
13 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
14 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
15 Slováková Alžběta 2005 NYMNYM
16 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
17 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
18 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
ID jízdy.: 2C2 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hladíková Barbora 2006 Hladíková Anna 2008NYM NYMNYM
2 Slováková Alžběta 2005 Štěpánková Stella 2006NYM SHKNYM SHK
3 Šloufová Kristina 2005 Jančová Tereza Marie 2008PPL ONVONV PPL
4 Janáčková Denisa 2006 Studničková Klára 2005PRV ONVONV PRV
5 Janatová Adéla 2004 Kodetová Tereza 2006TYN PPLPPL TYN
6 Kotková Lenka 2005 Palashavets Sofya 2006PRV LSBPRV
7 Jiskrová Tereza 2008 Mulačová Emma 2009PRV SKDPRV SKD
8 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 3C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mulačová Emma 2009 SKDSKD
2 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
3 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
4 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
5 Studničková Klára 2005 ONVONV
6 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
7 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
8 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
9 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
10 Štěpánková Stella 2006 SHKSHK
11 Palashavets Sofya 2006 LSBLSB
12 Vybíralová Evelína 2005 LSBLSB
13 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
14 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
15 Slováková Alžběta 2005 NYMNYM
16 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
17 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
18 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
ID jízdy.: 4C2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hladíková Barbora 2006 Hladíková Anna 2008NYM NYMNYM
2 Šloufová Kristina 2005 Andrýsková Simona 2005PPL ONVONV PPL
3 Janáčková Denisa 2006 Studničková Klára 2005PRV ONVONV PRV
4 Janatová Adéla 2004 Kodetová Tereza 2006TYN PPLPPL TYN
5 Kotková Lenka 2005 Palashavets Sofya 2006PRV LSBPRV
6 Jiskrová Tereza 2008 Mulačová Emma 2009PRV SKDPRV SKD
7 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
8 Neumanová Natálie 2008 Jančová Tereza Marie 2008KKK ONVONV KKK
ID jízdy.: 370K2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Karel Matyáš 2012 Kopeček Jaromír 2011CER CERCER
2 Borkovec Jindřich 2012 Jarolík Tobiáš 2012CHE CHECHE CHE
3 Florián Michal 2011 Musil Jakub 2011DEC DECDEC
4 Kučírek Antonín 2011 Řezníček Michal 2011FRM FRMFRM
5 Resl Vojtěch 2011 JAB JAB
6 Kurťák Jakub 2011 Lindauer Dan 2011SKD KKKKKK SKD
7 Baier Samuel 2011 Vaňas Mikuláš 2011LIB KKKKKK LIB
8 Leipniker Mihály 2012 Macháč David 2011KVS KVSKVS
9 Hamtil David 2011 Štědrý Vincent Karel 2011NYM KVSKVS NYM
10 Svoboda Filip 2011 Šulc Filip 2011SKD LOBLOB SKD
11 Klejna Oliver 2011 Mareš Jiří 2012LOB LOBLOB
12 Klein František 2012 Rohaľ Adam 2012LOB LOBLOB
13 Zimčík Martin 2011 Ballay Jakub 2011MOD MODMOD MOD
14 Kristan Boris 2011 Růžička Lukáš 2012MOD MODMOD
15 Hančl Sebastián 2011 Růžička Jakub 2012MOD MODMOD
16 Gabrhel Alexandr 2011 Pavelka Petr 2011ONV ONVONV
17 Černý Jonáš 2011 Černý Jáchym 2012ONV ONVONV
18 David Adam 2012 Louda Ondřej 2012RKL PDMPDM RKL
19 Chatrný Filip 2011 Kuča Petr 2012PRV PRVPRV
20 Mohaupt Viktor 2012 Krejčí Vítek 2012SEZ SEZSEZ
21 Hladík Jonáš 2011 Jerman František 2011SHK SHKSHK
22 Balhar Tomáš 2011 Vaněk Vojtěch 2011SLH TSESLH TSE
23 Zdráhal Lukáš 2011 Lukáš Matěj 2011SOS VSOSOS VSO
24 Brožík Jakub 2012 Černý Antonín Jan 2012SPA SPASPA
25 Vařenka Martin 2012 Špíšek Michal 2012SPA SPASPA
26 Hes Václav 2011 Řezáč Tomáš 2011TSE TSETSE
27 Jarůšek Tomáš 2012 Nerad Vítek 2012TSE TSETSE
28 Mládek David 2011 Hruška Alexander 2011TYN TYNTYN
29 Veselý Kvido 2012 Hulan Petr 2011ZBR TYNTYN ZBR
30 Šolc Jáchym 2011 Doležal Daniel 2012UNL UNLUNL
31 Říha František 2011 Greiner Tomáš 2012UNL UNLUNL
32 Horký Šimon 2011 Pokorný Matouš 2011UNL UNLUNL
33 Lošťák Jan 2011 Budín Max 2012USK USKUSK
34 Hůlka Matyáš 2012 Hůlka Dan 2012USK USKUSK
35 Honců František 2012 Milota František 2012ZBR ZBRZBR
36 Stránský Jakub 2011 Hubálek Radim 2011ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 371C2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 Prokeš Jindřich 2011SKD KOJKOJ SKD
ID jízdy.: 374K2 bky - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malinová Kateřina 2011 Jirousková Alice 2011CER CERCER
2 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
3 Kofroňová Karolína 2011 Skálová Tereza 2011DEC DECDEC
4 Peroutková Eliška 2012 Svolinská Julie 2012JAB JABJAB
5 Vávrová Amálie 2011 Štočková Julie 2011JAB SKDJAB SKD
6 Pospíchalová Aneta 2012 Foldová Kateřina 2012KAD KADKAD
7 Zubková Eliška 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
8 Kučerová Jolana 2011 Teistlerová Nela 2011KKK SEDKKK SED
9 Řihošková Anna 2011 Havlová Eliška 2011KOJ VSOKOJ VSO
10 Vacková Františka 2012 Šárková Emma 2011MOD MODMOD
11 Vývodová Adéla 2012 Prchlíková Sabina 2012SLH ONVONV SLH
12 Galušková Tereza 2011 Pochylá Sára 2011ONV ONVONV
13 Parobková Rozálie 2012 Novotná Daniela 2012PDM UNLPDM UNL
14 Juklová Rozálie 2012 Kyshkar Maryana 2012PIS PISPIS
15 Šimáňová Jolana 2011 Janotová Darina 2011POD ZBRPOD ZBR
16 Kučerová Šárka 2011 Valášková Anna 2012PPL PPLPPL
17 Šimková Klaudie 2012 Němčáková Julie 2011PRV PRVPRV
18 Staňková Johana 2011 Pivodová Alice 2012SOP PRVPRV SOP
19 Košíková Barbora 2011 Vodičková Josefina 2011SPA SPASPA
20 Sýkorová Anja 2012 Špíšková Barbora 2012SPA SPASPA
21 Kafková Eliška 2012 Fárová Viktorie 2012TSE TSETSE
22 Štěpánková Leontýna 2012 Ešnerová Sofie 2012TSE TSETSE
23 Matalová Erika 2012 Kolínová Anna 2012TSE TSETSE
24 Pospíchalová Eliška 2012 Nesvačilová Tina 2012TYN TYNTYN
25 Pospíšilová Tereza 2011 Jiang Nian Ran 2011TYN TYNTYN
26 Sobotová Ella Marie 2012 Kunová Markéta 2012TYN TYNTYN
27 Fibigrová Julie 2011 Kozáková Kateřina 2011USK USKUSK
28 Švábová Linda 2011 Němcová Klára 2012ZAM ZAMZAM
ID jízdy.: 454K2 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 455C2 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lenfeld Vladimír 1952 Kocián Václav 1952SLA VPLVPL SLA
ID jízdy.: 460K1 Veteránky - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 461K2 Veteránky - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 621K1 Veteráni - G 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 622C1 Veteráni - G 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocián Václav 1952 VPLVPL
2 Lenfeld Vladimír 1952 SLASLA
3 Kubeš Milan 1951 USKUSK
ID jízdy.: 625K1 Veteránky - G 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 664K1 Veteráni - G 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bucháček Jan 1946 PODPOD
ID jízdy.: 665C1 Veteráni - G 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocián Václav 1952 VPLVPL
2 Lenfeld Vladimír 1952 SLASLA
3 Kubeš Milan 1951 USKUSK
ID jízdy.: 6K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hartig Tomáš 1981 BOHBOH
2 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
3 Predka Andreas 2002 CHOCHO
4 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
5 Klemperer Otto 1997 DUPDUP
6 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
7 Zadražil Lukáš 1999 DUPDUP
8 Kulich Michal 2001 DUPDUP
9 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
10 Volák David 1999 DUPDUP
11 Brabec Jakub 2001 DUPDUP
12 Macháček Jan 2002 DUPDUP
13 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
14 Termer Václav 2003 DUPDUP
15 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
16 Voronič Michal 2000 JABJAB
17 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
18 Troitskii Georgii 2000 LSBLSB
19 Mlčoch Jakub 1996 ONVONV
20 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
21 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
22 Bubák Milan 2002 SOPSOP
23 Remuta Jakub 2002 USKUSK
24 Havel Jakub 2000 VSOVSO
25 Liška Josef 1993 ZBRZBR
26 Malý Ondřej 1994 ZBRZBR
ID jízdy.: 7C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mareš Vojtěch 1989 MHPMHP
2 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
3 Janál Jakub 2000 TYNTYN
4 Bacílek Lukáš 2002 DUPDUP
5 Fuksa Petr 1998 DUPDUP
6 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
7 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
8 Tettinger Petr 2003 DUPDUP
9 Zalubil Jiří 2000 DUPDUP
10 Neradil Vojtěch 2003 DUPDUP
11 Kořínek Daniel 1998 DUPDUP
12 Havlík Josef 1998 PRVPRV
13 Burda Vojtěch 2001 SEZSEZ
14 Drahokoupil Dan 1991 NYMNYM
15 Štursa Otakar 2002 USKUSK
ID jízdy.: 8K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mlčoch Jakub 1996 Rác Václav 2001ONV SOPONV
2 Predka Andreas 2002 Bezděka Matěj 2003CHO CHOCHO
3 Kortan Petr 2001 Kropáček Jan 2002SOP SOPSOP
4 Voronič Michal 2000 Truhlář Filip 2003JAB SHKSHK JAB
5 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001DUP DUPDUP
6 Mašek Ondřej 2000 Termer Václav 2003DUP DUPDUP
7 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002DUP DUPDUP
8 Kulich Michal 2001 Remuta Jakub 2002DUP USKDUP USK
9 Seidl Martin 1994 Klemperer Otto 1997USK DUPDUP USK
10 Vorlický Vítek 2003 Makovský Vojtěch 2003PPL CERPPL CER
ID jízdy.: 9C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dolejší Jan 2000 Janál Jakub 2000TYN TYNTYN
2 Zalubil Jiří 2000 Hrabal Antonín 1999DUP DUPDUP
3 Nováček Vojtěch 2001 Havlík Josef 1998DUP PRVDUP PRV
4 Štursa Otakar 2002 Spěváček Jaroslav 2002USK PPLPPL USK
5 Bubanec Petr 1970 Drahokoupil Dan 1991NYM NYMNYM
6 Janda Tomáš 1992 Janda Filip 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 10K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Jakub 2000 VSOVSO
2 Mlčoch Jakub 1996 ONVONV
3 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
4 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
5 Predka Andreas 2002 CHOCHO
6 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
7 Bubák Milan 2002 SOPSOP
8 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
9 Kulich Michal 2001 DUPDUP
10 Macháček Jan 2002 DUPDUP
11 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
12 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
13 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
14 Sobíšek Tomáš 2001 DUPDUP
15 Termer Václav 2003 DUPDUP
16 Klemperer Otto 1997 DUPDUP
17 Troitskii Georgii 2000 LSBLSB
18 Voronič Michal 2000 JABJAB
19 Hartig Tomáš 1981 BOHBOH
20 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
21 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
22 Malý Ondřej 1994 ZBRZBR
23 Remuta Jakub 2002 USKUSK
24 Cerman Vladimír 2002 USKUSK
25 Humhal Jiří 2003 USKUSK
26 Stejskal Jakub 1998 USKUSK
27 Záhora Josef 2001 USKUSK
ID jízdy.: 11C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mareš Vojtěch 1989 MHPMHP
2 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
3 Bacílek Lukáš 2002 DUPDUP
4 Fuksa Martin 1993 DUPDUP
5 Minařík Jiří 2002 DUPDUP
6 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
7 Tettinger Petr 2003 DUPDUP
8 Neradil Vojtěch 2003 DUPDUP
9 Havlík Josef 1998 PRVPRV
10 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
11 Štursa Otakar 2002 USKUSK
12 Janda Filip 1999 USKUSK
13 Dlouhý Jan 1992 TYNTYN
ID jízdy.: 12K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mlčoch Jakub 1996 Rác Václav 2001ONV SOPONV
2 Predka Andreas 2002 Bezděka Matěj 2003CHO CHOCHO
3 Voronič Michal 2000 Truhlář Filip 2003JAB SHKSHK JAB
4 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001DUP DUPDUP
5 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002DUP DUPDUP
6 Kulich Michal 2001 Remuta Jakub 2002DUP USKDUP USK
7 Vorlický Vítek 2003 Makovský Vojtěch 2003PPL CERPPL CER
8 Záhora Josef 2001 Humhal Jiří 2003USK USKUSK
9 Stejskal Jakub 1998 Cerman Vladimír 2002USK USKUSK
ID jízdy.: 13C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dolejší Jan 2000 Janál Jakub 2000TYN TYNTYN
2 Zalubil Jiří 2000 Hrabal Antonín 1999DUP DUPDUP
3 Nováček Vojtěch 2001 Havlík Josef 1998DUP PRVDUP PRV
4 Štursa Otakar 2002 Spěváček Jaroslav 2002USK PPLPPL USK
5 Janda Tomáš 1992 Janda Filip 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 14K1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mlčoch Jakub 1996 ONVONV
2 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
3 Predka Andreas 2002 CHOCHO
4 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
5 Bubák Milan 2002 SOPSOP
6 Kulich Michal 2001 DUPDUP
7 Macháček Jan 2002 DUPDUP
8 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
9 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
10 Sobíšek Tomáš 2001 DUPDUP
11 Troitskii Georgii 2000 LSBLSB
12 Voronič Michal 2000 JABJAB
13 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
14 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
15 Remuta Jakub 2002 USKUSK
16 Cerman Vladimír 2002 USKUSK
17 Humhal Jiří 2003 USKUSK
18 Záhora Josef 2001 USKUSK
19 Pavlík Matouš 1988 USKUSK
20 Pavlík Tomáš 1987 USKUSK
21 Malý Ondřej 1994 ZBRZBR
ID jízdy.: 15C1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mareš Vojtěch 1989 MHPMHP
2 Bacílek Lukáš 2002 DUPDUP
3 Minařík Jiří 2002 DUPDUP
4 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
5 Tettinger Petr 2003 DUPDUP
6 Neradil Vojtěch 2003 DUPDUP
7 Havlík Radek 1994 LSBLSB
8 Havlík Josef 1998 PRVPRV
9 Janda Tomáš 1992 USKUSK
10 Štursa Otakar 2002 USKUSK
11 Březina Jakub 1993 USKUSK
12 Dlouhý Jan 1992 TYNTYN
ID jízdy.: 16K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
2 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
3 Galádová Barbora 2002 DUPDUP
4 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
5 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
6 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
7 Hermély Gabriela 2002 USKUSK
8 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
9 Reichová Michaela 2000 USKUSK
10 Telská Viktorie 1999 USKUSK
11 Zárubová Kateřina 2001 USKUSK
12 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
13 Házová Adéla 2002 USKUSK
ID jízdy.: 17K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vodičková Klára 2004 Sovová Barbora 2005SPA USKSPA USK
2 Reichová Michaela 2000 Hermély Gabriela 2002USK USKUSK
3 Betlachová Eliška 1998 Házová Adéla 2002USK USKUSK
4 Vrbenská Kateřina 2003 Pudilová Vlaďka 2003CHO USKUSK CHO
5 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
6 Zárubová Kateřina 2001 Betlachová Barbora 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 18K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
2 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
3 Galádová Barbora 2002 DUPDUP
4 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
5 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
6 Hermély Gabriela 2002 USKUSK
7 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
8 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
9 Reichová Michaela 2000 USKUSK
10 Telská Viktorie 1999 USKUSK
ID jízdy.: 19K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Reichová Michaela 2000 Hermély Gabriela 2002USK USKUSK
2 Telská Viktorie 1999 Pudilová Vlaďka 2003USK USKUSK
3 Zárubová Kateřina 2001 Betlachová Barbora 2001USK USKUSK
4 Betlachová Eliška 1998 Házová Adéla 2002USK USKUSK
ID jízdy.: 20K1 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
2 Galádová Barbora 2002 DUPDUP
3 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
4 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
5 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
6 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
7 Reichová Michaela 2000 USKUSK
8 Telská Viktorie 1999 USKUSK
ID jízdy.: 188K2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mlčoch Jakub 1996 Rác Václav 2001ONV SOPONV
2 Kotrč David 1992 Malý Ondřej 1994ZBR ZBRZBR
3 Voronič Michal 2000 Truhlář Filip 2003JAB SHKSHK JAB
4 Kukačka Vilém 2000 Vorel Jan 2000DUP USKDUP USK
5 Šára Pavel 1974 Šára František 1976LOB UNLUNL LOB
6 Pokorný Čestmír 1980 Kraft Jiří 1984NYM NYMNYM
7 Vorlický Vítek 2003 Makovský Vojtěch 2003PPL CERPPL CER
8 Záhora Josef 2001 Humhal Jiří 2003USK USKUSK
9 Stejskal Jakub 1998 Cerman Vladimír 2002USK USKUSK
10 Pavlík Tomáš 1987 Pavlík Matouš 1988USK USKUSK
ID jízdy.: 189C2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zalubil Jiří 2000 Hrabal Antonín 1999DUP DUPDUP
2 Nováček Vojtěch 2001 Havlík Josef 1998DUP PRVDUP PRV
3 Štursa Otakar 2002 Neradil Vojtěch 2003USK DUPDUP USK
4 Janda Tomáš 1992 Janda Filip 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 190K2 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Betlachová Eliška 1998 Galádová Barbora 2002USK DUPDUP USK
2 Telská Viktorie 1999 Pudilová Vlaďka 2003USK USKUSK
3 Reichová Michaela 2000 Hermély Gabriela 2002USK USKUSK
4 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
ID jízdy.: 364C1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
2 Řáhová Denisa 2001 USKUSK
3 Malíková Martina 1999 USKUSK
4 Veverková Alžběta 2001 USKUSK
5 Kočandrlová Viktorie 2003 USKUSK
6 Krausová Alena 2002 USKUSK
ID jízdy.: 538C1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
2 Řáhová Denisa 2001 USKUSK
3 Malíková Martina 1999 USKUSK
4 Veverková Alžběta 2001 USKUSK
5 Kočandrlová Viktorie 2003 USKUSK
6 Krausová Alena 2002 USKUSK
ID jízdy.: 539C2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kočandrlová Viktorie 2003 Vyoralová Monika 1995USK PRVPRV USK
2 Jandová Lenka 1990 DUPDUP
3 Malíková Martina 1999 Veverková Alžběta 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 630C2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kočandrlová Viktorie 2003 Vyoralová Monika 1995USK PRVPRV USK
2 Malíková Martina 1999 Veverková Alžběta 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 651K4 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák Filip 1999 Kortan Petr 2001 Kropáček Jan 2002 Bubák Milan 2002 SOP SOP SOP SOPSOP
2 Pfoff Michal 1989 Samec David 2001 Fulík Albert 2004 Moudrý Matyáš 2002 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
3 Topinka Pavel 1976 Kotrč David 1992 Liška Josef 1993 Malý Ondřej 1994 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
4 Havel Daniel 1991 Šlouf Radek 1994 Zavřel Jakub 1996 Špicar Jakub 1993 DUP DUP USK DUPDUP
5 Kulich Michal 2001 Sobíšek Tomáš 2001 Vorel Jan 2000 Macháček Jan 2002 DUP DUP USK DUPDUP
6 Mašek Ondřej 2000 Brabec Jakub 2001 Podraský Patrik 2002 Termer Václav 2003 DUP DUP DUP DUPDUP
7 Šára Pavel 1974 Budínský Robert 1975 Videman Karel 1974 Merhaut Michal 1970 LOB SHK CHO SHKSHK
8 Pokorný Čestmír 1980 Kraft Jiří 1984 Žďárský Hubert 2004 Kysilka Matouš 2004 NYM NYM NYM NYMNYM
9 Stejskal Jakub 1998 Záhora Josef 2001 Cerman Vladimír 2002 Humhal Jiří 2003 USK USK USK USKUSK
10 Mojžíšek Petr 1977 Pavlík Tomáš 1987 Kucián Martin 1992 Pavlík Matouš 1988 USK USK USK USKUSK
11 Pavlík Tomáš 1987 Voronič Michal 2000 Kucián Martin 1992 Pavlík Matouš 1988 USK JAB USK USKJAB
12 Bišický Ondřej 1997 Štejnar Kryštof 1997 Čeřovský Michal 1998 Predka Andreas 2002 CHO CHO CHO CHOCHO
ID jízdy.: 652C4 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nováček Vojtěch 2001 Dolejší Jan 2000 Havlík Josef 1998 Neradil Vojtěch 2003 DUP TYN PRV DUPDUP
2 Hrůza Tomáš 1986 Bubanec Petr 1970 Drahokoupil Dan 1991 Černý Marek 1974 NYM NYM NYM NYMNYM
3 Petr Ondřej 1979 Bacílek Lukáš 2002 Tettinger Petr 2003 Semecký Pavel 1978 NYM DUP DUP NYMNYM
4 Nováček Vojtěch 2001 Dolejší Jan 2000 Havlík Josef 1998 Neradil Vojtěch 2003 DUP TYN PRV DUPPRV
5 Dumek Martin 1995 Burda Vojtěch 2001 Štěpánek Martin 2001 Suchý Jaroslav 1978 SEZ SEZ SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 653K4 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kusovská Adéla 2003 Zadražilová Anežka 2003 Beránková Valentýna 2003 Počepková Jana 2003 MOD SPA LOB DECDEC
2 Reichová Michaela 2000 Betlachová Eliška 1998 Galádová Barbora 2002 Paloudová Anežka 1999 USK USK DUP USKDUP
3 Vodičková Barbora 2000 Samcová Veronika 2004 Boumová Aneta 2005 Pištorová Klára 2005 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
4 Zárubová Kateřina 2001 Betlachová Barbora 2001 Sobíšková Štěpánka 2001 Házová Adéla 2002 USK USK DUP USKDUP
5 Kusovská Adéla 2003 Zadražilová Anežka 2003 Beránková Valentýna 2003 Počepková Jana 2003 MOD SPA LOB DECSPA
6 Mílová Kateřina 2000 Vrbenská Kateřina 2003 Hermély Gabriela 2002 Pudilová Vlaďka 2003 USK CHO USK USKUSK
ID jízdy.: 654C4 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kotková Lenka 2005 Janáčková Denisa 2006 Studničková Klára 2005 Jiskrová Tereza 2008 PRV PRV ONV PRVPRV
2 Kotková Lenka 2005 Janáčková Denisa 2006 Studničková Klára 2005 Jiskrová Tereza 2008 PRV PRV ONV PRVONV
3 Andrýsková Simona 2005 Jančová Tereza Marie 2008 ONV ONVONV
4 Navrátilová Anna 1988 Jandová Lenka 1990 Kopanicová Eliška 1997 KVS DUP SPADUP
5 Krausová Alena 2002 Veverková Alžběta 2001 Neumanová Natálie 2008 Mulačová Emma 2009 USK USK KKK SKDSKD
6 Šloufová Kristina 2005 Janatová Adéla 2004 Kodetová Tereza 2006 Kočandrlová Viktorie 2003 PPL TYN PPL USKPPL
7 Malíková Martina 1999 Řáhová Denisa 2001 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006 USK USK ZVS ZVSZVS
8 Šloufová Kristina 2005 Janatová Adéla 2004 Kodetová Tereza 2006 Kočandrlová Viktorie 2003 PPL TYN PPL USKTYN
ID jízdy.: 21K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 CERCER
2 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
3 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
4 Zaitev Alexei 2005 KVSKVS
5 Bien Matouš 2004 LIBLIB
6 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
7 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
8 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
9 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
10 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
11 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
12 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
13 Šimek Albert 2005 PRVPRV
14 Martoch Filip 2005 SLHSLH
15 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
16 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
17 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
18 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
19 Plhoň Jan 2004 USKUSK
20 Tejnora Štěpán 2005 USKUSK
21 Souček Lukáš 2005 USKUSK
22 Reh Václav 2005 USKUSK
23 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
24 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
25 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
26 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
27 Nykl Michal 2005 USKUSK
ID jízdy.: 22C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
2 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
3 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
4 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
5 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
6 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
7 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
8 Tichý Jan 2005 PPLPPL
9 Kot Artur 2005 PPLPPL
10 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
11 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
12 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
13 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
14 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
15 Malina Tomáš 2005 TSETSE
ID jízdy.: 25K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 CERCER
2 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
3 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
4 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
5 Zaitev Alexei 2005 KVSKVS
6 Bien Matouš 2004 LIBLIB
7 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
8 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
9 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
10 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
11 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
12 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
13 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
14 Šimek Albert 2005 PRVPRV
15 Martoch Filip 2005 SLHSLH
16 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
17 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
18 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
19 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
20 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
21 Plhoň Jan 2004 USKUSK
22 Tejnora Štěpán 2005 USKUSK
23 Souček Lukáš 2005 USKUSK
24 Reh Václav 2005 USKUSK
25 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
26 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
27 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
28 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
29 Nykl Michal 2005 USKUSK
ID jízdy.: 26C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
2 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
3 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
4 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
5 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
6 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
7 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
8 Tichý Jan 2005 PPLPPL
9 Kot Artur 2005 PPLPPL
10 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
11 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
12 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
13 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
14 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
15 Malina Tomáš 2005 TSETSE
ID jízdy.: 27K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Ondřej 2005 Šimek Albert 2005KOJ PRVKOJ PRV
2 Macháček Vojtěch 2004 Bartoška Daniel 2004PRV UNLUNL PRV
3 Beneš Vojtěch 2004 Kapoun Pavel 2005KVS KOJKOJ KVS
4 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV USKONV USK
5 Kučírek Lukáš 2004 Knoška Robert 2005ZBR ZBRZBR
6 Niebauer Jakub 2004 Hrábek Lukáš 2005SPA SPASPA
7 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
8 Dušátko Jakub 2005 Cakl Filip 2005CER ZBRCER ZBR
9 Kurťák Šimon 2005 Tejnora Štěpán 2005USK USKUSK
10 Plhoň Jan 2004 Nykl Michal 2005USK USKUSK
ID jízdy.: 28C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM NYMNYM
2 Tichý Jan 2005 Fojtík Adam 2004PPL PPLPPL
3 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005PPL PPLPPL
4 Vísner Ondřej 2006 Kocman Anthony 2006PPL HRAPPL HRA
5 Janďourek Šimon 2004 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
6 Rudolf Adam 2004 Hrádek Adam 2005SEZ SEZSEZ
7 Papoušek Štěpán 2005 Malina Tomáš 2005NYM TSETSE NYM
ID jízdy.: 29K1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 CERCER
2 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
3 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
4 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
5 Zaitev Alexei 2005 KVSKVS
6 Bien Matouš 2004 LIBLIB
7 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
8 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
9 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
10 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
11 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
12 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
13 Šimek Albert 2005 PRVPRV
14 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
15 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
16 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
17 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
18 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
19 Plhoň Jan 2004 USKUSK
20 Tejnora Štěpán 2005 USKUSK
21 Nykl Michal 2005 USKUSK
22 Reh Václav 2005 USKUSK
23 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
24 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
ID jízdy.: 30C1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
2 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
3 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
4 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
5 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
6 Tichý Jan 2005 PPLPPL
7 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
8 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
9 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
10 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
11 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
12 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
13 Malina Tomáš 2005 TSETSE
ID jízdy.: 31K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Davidová Veronika 2004 CERCER
3 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
4 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
5 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
6 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
7 Švábová Julie 2005 MODMOD
8 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
9 Svozilová Petra 2005 OLOOLO
10 Bartáková Kateřina 2005 OLOOLO
11 Procházková Barbora 2004 SHKSHK
12 Antušová Ema 2005 SHKSHK
13 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
14 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
15 Vodičková Klára 2004 SPASPA
16 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
17 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
18 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
19 Sovová Barbora 2005 USKUSK
20 Barešová Judita 2005 USKUSK
21 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
22 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
23 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
ID jízdy.: 33K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Davidová Veronika 2004 CERCER
3 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
4 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
5 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
6 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
7 Švábová Julie 2005 MODMOD
8 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
9 Svozilová Petra 2005 OLOOLO
10 Bartáková Kateřina 2005 OLOOLO
11 Procházková Barbora 2004 SHKSHK
12 Antušová Ema 2005 SHKSHK
13 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
14 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
15 Vodičková Klára 2004 SPASPA
16 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
17 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
18 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
19 Sovová Barbora 2005 USKUSK
20 Barešová Judita 2005 USKUSK
21 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
22 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
23 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
24 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
ID jízdy.: 34K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Svozilová Petra 2005 Bartáková Kateřina 2005OLO OLOOLO
2 Blechová Kateřina 2005 Kleinová Štěpánka 2005TYN TYNTYN
3 Flajzarová Natálie 2005 Švábová Julie 2005SPA MODMOD SPA
4 Petráčková Magdalena 2004 Kukačková Natálie 2004CHO USKCHO USK
5 Tettingerová Terezie 2005 Hajná Veronika 2005NYM CHOCHO NYM
6 Koubová Kateřina 2005 Hojná Anežka 2005CHO CERCHO CER
7 Procházková Barbora 2004 Antušová Ema 2005SHK SHKSHK
8 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
9 Vodičková Klára 2004 Sovová Barbora 2005SPA USKSPA USK
10 Ondrová Vendula 2004 Davidová Veronika 2004SLH CERSLH CER
ID jízdy.: 35K1 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Davidová Veronika 2004 CERCER
3 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
4 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
5 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
6 Švábová Julie 2005 MODMOD
7 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
8 Procházková Barbora 2004 SHKSHK
9 Antušová Ema 2005 SHKSHK
10 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
11 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
12 Vodičková Klára 2004 SPASPA
13 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
14 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
15 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
16 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
17 Sovová Barbora 2005 USKUSK
18 Barešová Judita 2005 USKUSK
19 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
ID jízdy.: 191K2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Ondřej 2005 Šimek Albert 2005KOJ PRVKOJ PRV
2 Macháček Vojtěch 2004 Bartoška Daniel 2004PRV UNLUNL PRV
3 Beneš Vojtěch 2004 Kapoun Pavel 2005KVS KOJKOJ KVS
4 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV USKONV USK
5 Kučírek Lukáš 2004 Knoška Robert 2005ZBR ZBRZBR
6 Niebauer Jakub 2004 Hrábek Lukáš 2005SPA SPASPA
7 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
8 Dušátko Jakub 2005 Cakl Filip 2005CER ZBRCER ZBR
9 Kurťák Šimon 2005 Tejnora Štěpán 2005USK USKUSK
10 Plhoň Jan 2004 Nykl Michal 2005USK USKUSK
ID jízdy.: 192C2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janďourek Šimon 2004 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
2 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM NYMNYM
3 Tichý Jan 2005 Fojtík Adam 2004PPL PPLPPL
4 Vísner Ondřej 2006 Kocman Anthony 2006PPL HRAPPL HRA
5 Rudolf Adam 2004 Hrádek Adam 2005SEZ SEZSEZ
6 Pavlis Jakub 2005 Suchý Matěj 2006SEZ SEZSEZ
7 Papoušek Štěpán 2005 Malina Tomáš 2005NYM TSETSE NYM
8 Pinkas Šimon 2006 Michajlík Filip 2006NYM NYMNYM
ID jízdy.: 316K1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
2 Zaitev Alexei 2005 KVSKVS
3 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
4 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
5 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
6 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
7 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
8 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
9 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
10 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
11 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
12 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
13 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
14 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
15 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
16 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
17 Jahoda Filip 2004 SPASPA
18 Bien Matouš 2004 LIBLIB
19 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
20 Šimek Albert 2005 PRVPRV
21 Dušátko Jakub 2005 CERCER
22 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
23 Tejnora Štěpán 2005 USKUSK
ID jízdy.: 317C1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 PPLPPL
2 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
3 Tichý Jan 2005 PPLPPL
4 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
5 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
6 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
7 Malina Tomáš 2005 TSETSE
8 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
9 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
ID jízdy.: 318K1 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Davidová Veronika 2004 CERCER
3 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
4 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
5 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
6 Švábová Julie 2005 MODMOD
7 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
8 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
9 Vodičková Klára 2004 SPASPA
10 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
11 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
12 Sovová Barbora 2005 USKUSK
13 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
14 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
15 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
16 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
ID jízdy.: 319C1 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
ID jízdy.: 640K4 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Niebauer Jakub 2004 Macháček Vojtěch 2004 Bartoška Daniel 2004 Hrábek Lukáš 2005 SPA PRV UNL SPAPRV
2 Prchlík Ondřej 2005 Hirsch Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005 Šimek Albert 2005 ONV KOJ USK PRVONV
3 Niebauer Jakub 2004 Macháček Vojtěch 2004 Bartoška Daniel 2004 Hrábek Lukáš 2005 SPA PRV UNL SPAUNL
4 Niebauer Jakub 2004 Macháček Vojtěch 2004 Bartoška Daniel 2004 Hrábek Lukáš 2005 SPA PRV UNL SPASPA
5 Kurťák Šimon 2005 Plhoň Jan 2004 Tejnora Štěpán 2005 Nykl Michal 2005 USK USK USK USKUSK
6 Kučírek Lukáš 2004 Knoška Robert 2005 Treybal Jonáš 2005 Cakl Filip 2005 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 641C4 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005 Janďourek Šimon 2004 Hájek Tomáš 2005 NYM NYM NYM NYMNYM
2 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005 Tichý Jan 2005 Fojtík Adam 2004 PPL PPL PPL PPLPPL
3 Rudolf Adam 2004 Hrádek Adam 2005 Papoušek Štěpán 2005 Pavlis Jakub 2005 SEZ SEZ NYM SEZSEZ
4 Rudolf Adam 2004 Hrádek Adam 2005 Papoušek Štěpán 2005 Pavlis Jakub 2005 SEZ SEZ NYM SEZNYM
ID jízdy.: 642K4 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tettingerová Terezie 2005 Petráčková Magdalena 2004 Kukačková Natálie 2004 Hajná Veronika 2005 NYM CHO USK CHOCHO
2 Tettingerová Terezie 2005 Petráčková Magdalena 2004 Kukačková Natálie 2004 Hajná Veronika 2005 NYM CHO USK CHONYM
3 Vodičková Klára 2004 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004 Sovová Barbora 2005 SPA ZAM ZAM USKSPA
4 Koubová Kateřina 2005 Hojná Anežka 2005 Davidová Veronika 2004 Nováková Eliška 2004 CHO CER CER CERCER
5 Vodičková Klára 2004 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004 Sovová Barbora 2005 SPA ZAM ZAM USKZAM
ID jízdy.: 36K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 CHOCHO
2 Vild Karel 2007 CHOCHO
3 Husák Alexandr 2006 CHOCHO
4 Novotný Lukáš 2006 CHOCHO
5 Florián Jindřich 2006 SPADEC
6 Tonder Matěj 2007 DECDEC
7 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
8 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
9 Kubala Daniel 2007 FRMFRM
10 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
11 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
12 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
13 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
14 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
15 Navrátil Robert 2007 MODMOD
16 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
17 Šperka Štěpán 2006 OLOOLO
18 Uher Jan 2007 OLOOLO
19 Rajnoch David 2007 OLOOLO
20 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
21 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
22 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
23 Podráský Richard 2006 ONVONV
24 Trojek Jan 2007 ONVONV
25 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
26 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
27 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
28 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
29 Hroněk Štěpán 2007 SPASPA
30 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
31 Živný Cyril 2007 UNLUNL
32 Majer Petr 2007 UNLUNL
33 Všetečka Jan 2006 ZBRZBR
34 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
35 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
36 Dvořák Brutus 2006 ZBRZBR
37 Jech Karel 2007 ZBRZBR
38 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
39 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
40 Rödl Robert 2006 SHKSHK
41 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
42 Fink Theodor 2007 SHKSHK
43 Foltin Jakub 2007 SHKSHK
44 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
45 Filip Lukáš 2007 LSBLSB
46 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
47 Klusáček Stanislav 2006 LSBLSB
48 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
49 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
50 Foukal Jan 2006 RKLRKL
51 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
52 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
53 Adamec Filip 2007 JABJAB
54 Kortan Filip 2007 PISPIS
55 Herzig Alexandr 2007 PISPIS
56 Valla Jakub 2006 SPASPA
57 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
58 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
59 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
60 Novák Jonáš 2007 SPASPA
61 Hostek Martin 2007 SEDSED
62 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
63 Kůs Filip 2007 SEDSED
64 Lehner Jan 2006 SEDSED
65 Soukup Matěj 2006 SEDSED
66 Houda Vítek 2007 TSETSE
67 Hončík Richard 2007 TSETSE
68 Pudil Jan 2007 TSETSE
69 Kliment Lukáš 2006 CERCER
70 Hruška Šimon 2006 USKUSK
71 Heliš Daniel 2006 USKUSK
72 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
73 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
74 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
75 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
76 Nykl Marek 2007 USKUSK
77 Šindel Jakub 2007 USKUSK
78 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
79 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
80 Benešovský František 2006 PODPOD
ID jízdy.: 37C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nováček Martin 2007 TYNTYN
2 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
3 Knotek Daniel 2007 ONVONV
4 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
5 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
6 Novák Jan 2006 PRVPRV
7 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
8 Vituj František 2006 PISPIS
9 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
10 Koula Adam 2007 NYMNYM
11 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
12 Michajlík Filip 2006 NYMNYM
13 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
14 Škrob Marek 2007 NYMNYM
15 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
16 Horák Štěpán 2006 LSBLSB
17 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
18 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
19 Allas Olivier 2006 PPLPPL
20 Calta Matěj 2007 PPLPPL
21 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
22 Kunt Martin 2007 ZVSZVS
23 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
ID jízdy.: 40K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 CHOCHO
2 Vild Karel 2007 CHOCHO
3 Husák Alexandr 2006 CHOCHO
4 Novotný Lukáš 2006 CHOCHO
5 Florián Jindřich 2006 SPADEC
6 Tonder Matěj 2007 DECDEC
7 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
8 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
9 Kubala Daniel 2007 FRMFRM
10 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
11 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
12 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
13 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
14 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
15 Navrátil Robert 2007 MODMOD
16 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
17 Šperka Štěpán 2006 OLOOLO
18 Uher Jan 2007 OLOOLO
19 Rajnoch David 2007 OLOOLO
20 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
21 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
22 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
23 Podráský Richard 2006 ONVONV
24 Trojek Jan 2007 ONVONV
25 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
26 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
27 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
28 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
29 Hroněk Štěpán 2007 SPASPA
30 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
31 Živný Cyril 2007 UNLUNL
32 Majer Petr 2007 UNLUNL
33 Všetečka Jan 2006 ZBRZBR
34 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
35 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
36 Dvořák Brutus 2006 ZBRZBR
37 Jech Karel 2007 ZBRZBR
38 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
39 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
40 Rödl Robert 2006 SHKSHK
41 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
42 Fink Theodor 2007 SHKSHK
43 Foltin Jakub 2007 SHKSHK
44 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
45 Filip Lukáš 2007 LSBLSB
46 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
47 Klusáček Stanislav 2006 LSBLSB
48 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
49 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
50 Foukal Jan 2006 RKLRKL
51 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
52 Adamec Filip 2007 JABJAB
53 Kortan Filip 2007 PISPIS
54 Herzig Alexandr 2007 PISPIS
55 Valla Jakub 2006 SPASPA
56 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
57 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
58 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
59 Novák Jonáš 2007 SPASPA
60 Hostek Martin 2007 SEDSED
61 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
62 Kůs Filip 2007 SEDSED
63 Lehner Jan 2006 SEDSED
64 Soukup Matěj 2006 SEDSED
65 Houda Vítek 2007 TSETSE
66 Hončík Richard 2007 TSETSE
67 Pudil Jan 2007 TSETSE
68 Kliment Lukáš 2006 CERCER
69 Hruška Šimon 2006 USKUSK
70 Heliš Daniel 2006 USKUSK
71 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
72 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
73 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
74 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
75 Nykl Marek 2007 USKUSK
76 Šindel Jakub 2007 USKUSK
77 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
78 Benešovský František 2006 PODPOD
ID jízdy.: 41C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nováček Martin 2007 TYNTYN
2 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
3 Knotek Daniel 2007 ONVONV
4 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
5 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
6 Novák Jan 2006 PRVPRV
7 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
8 Vituj František 2006 PISPIS
9 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
10 Koula Adam 2007 NYMNYM
11 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
12 Michajlík Filip 2006 NYMNYM
13 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
14 Škrob Marek 2007 NYMNYM
15 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
16 Horák Štěpán 2006 LSBLSB
17 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
18 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
19 Allas Olivier 2006 PPLPPL
20 Calta Matěj 2007 PPLPPL
21 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
22 Kunt Martin 2007 ZVSZVS
23 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
ID jízdy.: 42K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 Kliment Lukáš 2006CHO CERCER CHO
2 Soukup Matěj 2006 Vild Karel 2007SED CHOCHO SED
3 Husák Alexandr 2006 Novotný Lukáš 2006CHO CHOCHO
4 Florián Jindřich 2006 Jahoda Matouš 2006SPA SPADEC SPA
5 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
6 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
7 Chovanec Martin 2007 Havlíček Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
8 Houda Vítek 2007 Kapoun Tomáš 2007TSE KOJKOJ TSE
9 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB SOP
10 Filip Lukáš 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
11 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
12 Lazák Tomáš 2007 Ouřada Vít 2007MOD MODMOD
13 Šperka Štěpán 2006 Rajnoch David 2007OLO OLOOLO
14 Uher Jan 2007 Valenta Štěpán 2007OLO OLOOLO
15 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
16 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
17 Bartek Matyáš 2007 Trojek Jan 2007ZBR ONVONV ZBR
18 Kortan Filip 2007 Herzig Alexandr 2007PIS PISPIS
19 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
20 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPARKL SPA
21 Lehner Jan 2006 Kerner Kryštof 2007SED SEDSED
22 Kůs Filip 2007 Hostek Martin 2007SED SEDSED
23 Rödl Robert 2006 Exler Štěpán 2007SHK ZAMSHK ZAM
24 Fink Theodor 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
25 Ledecký Jakub 2007 Foltin Jakub 2007SHK SHKSHK
26 Lošťák Prokop 2007 Novák Jonáš 2007USK SPASPA USK
27 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
28 Pudil Jan 2007 Hončík Richard 2007TSE TSETSE
29 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
30 Hruška Šimon 2006 Heliš Daniel 2006USK USKUSK
31 Lovíšek Adam 2007 Čermák Ondřej 2006USK USKUSK
32 Tichý Matyáš 2007 Nykl Marek 2007USK USKUSK
33 Všetečka Jan 2006 Dvořák Brutus 2006ZBR ZBRZBR
34 Mikeš Michal 2007 Jech Karel 2007ZBR ZBRZBR
35 Šmida Antonín 2007 Kuncl Marek 2007ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 43C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nováček Martin 2007 Příkopa Vít 2007TYN PRVTYN PRV
2 Sedlák Ondřej 2007 Hirsch Robin 2007SLH KOJKOJ SLH
3 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
4 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
5 Koula Adam 2007 Škrob Marek 2007NYM NYMNYM
6 Pinkas Šimon 2006 Michajlík Filip 2006NYM NYMNYM
7 Kozel Tadeáš 2006 Vituj František 2006NYM PISNYM PIS
8 Žalkovský Adam 2007 Horák Štěpán 2006LSB LSBLSB
9 Calta Matěj 2007 Suchý Matěj 2006PPL SEZPPL SEZ
10 Zezulka Antonín 2008 Kunt Martin 2007ZAM ZVSZAM ZVS
ID jízdy.: 44K1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 CHOCHO
2 Vild Karel 2007 CHOCHO
3 Florián Jindřich 2006 SPADEC
4 Tonder Matěj 2007 DECDEC
5 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
6 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
7 Kubala Daniel 2007 FRMFRM
8 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
9 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
10 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
11 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
12 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
13 Navrátil Robert 2007 MODMOD
14 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
15 Šperka Štěpán 2006 OLOOLO
16 Uher Jan 2007 OLOOLO
17 Rajnoch David 2007 OLOOLO
18 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
19 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
20 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
21 Podráský Richard 2006 ONVONV
22 Trojek Jan 2007 ONVONV
23 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
24 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
25 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
26 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
27 Hroněk Štěpán 2007 SPASPA
28 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
29 Živný Cyril 2007 UNLUNL
30 Majer Petr 2007 UNLUNL
31 Všetečka Jan 2006 ZBRZBR
32 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
33 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
34 Dvořák Brutus 2006 ZBRZBR
35 Jech Karel 2007 ZBRZBR
36 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
37 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
38 Rödl Robert 2006 SHKSHK
39 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
40 Fink Theodor 2007 SHKSHK
41 Foltin Jakub 2007 SHKSHK
42 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
43 Filip Lukáš 2007 LSBLSB
44 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
45 Klusáček Stanislav 2006 LSBLSB
46 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
47 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
48 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
49 Adamec Filip 2007 JABJAB
50 Valla Jakub 2006 SPASPA
51 Jahoda Matouš 2006 SPASPA
52 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
53 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
54 Novák Jonáš 2007 SPASPA
55 Hostek Martin 2007 SEDSED
56 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
57 Kůs Filip 2007 SEDSED
58 Lehner Jan 2006 SEDSED
59 Soukup Matěj 2006 SEDSED
60 Houda Vítek 2007 TSETSE
61 Hončík Richard 2007 TSETSE
62 Pudil Jan 2007 TSETSE
63 Kliment Lukáš 2006 CERCER
64 Hruška Šimon 2006 USKUSK
65 Heliš Daniel 2006 USKUSK
66 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
67 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
68 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
69 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
70 Nykl Marek 2007 USKUSK
71 Šindel Jakub 2007 USKUSK
72 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
73 Benešovský František 2006 PODPOD
ID jízdy.: 45C1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nováček Martin 2007 TYNTYN
2 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
3 Knotek Daniel 2007 ONVONV
4 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
5 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
6 Novák Jan 2006 PRVPRV
7 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
8 Vituj František 2006 PISPIS
9 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
10 Koula Adam 2007 NYMNYM
11 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
12 Michajlík Filip 2006 NYMNYM
13 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
14 Škrob Marek 2007 NYMNYM
15 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
16 Horák Štěpán 2006 LSBLSB
17 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
18 Allas Olivier 2006 PPLPPL
19 Calta Matěj 2007 PPLPPL
20 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
21 Kunt Martin 2007 ZVSZVS
22 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
ID jízdy.: 46K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
2 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
3 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
4 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
5 Křížová Ester 2007 DECDEC
6 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
7 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
8 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
9 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
10 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
11 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
12 Němčická Johana 2007 ONVONV
13 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
14 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
15 Válková Bára 2006 NYMNYM
16 Veselá Hana 2007 NYMNYM
17 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
18 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
19 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
20 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
21 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
22 Martochová Livie 2007 SLHSLH
23 Jirouchová Magdaléna 2006 SOPSOP
24 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
25 Siváková Andrea 2007 JABJAB
26 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
27 Bočková Evelína 2006 PISPIS
28 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
29 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
30 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
31 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
32 Kočandrlová Nella 2006 SPASPA
33 Kočandrlová Johana 2006 SPASPA
34 Skrovná Ema 2007 SEDSED
35 Kadlečková Barbora 2007 NYMTSE
36 Valsová Veronika 2007 TSETSE
37 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
38 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
39 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
40 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
41 Mihalová Silvie Anna 2006 USKUSK
42 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
43 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
ID jízdy.: 48K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Křížová Ester 2007 DECDEC
2 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
3 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
4 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
5 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
6 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
7 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
8 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
9 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
10 Němčická Johana 2007 ONVONV
11 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
12 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
13 Válková Bára 2006 NYMNYM
14 Veselá Hana 2007 NYMNYM
15 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
16 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
17 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
18 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
19 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
20 Martochová Livie 2007 SLHSLH
21 Jirouchová Magdaléna 2006 SOPSOP
22 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
23 Siváková Andrea 2007 JABJAB
24 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
25 Bočková Evelína 2006 PISPIS
26 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
27 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
28 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
29 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
30 Kočandrlová Nella 2006 SPASPA
31 Kočandrlová Johana 2006 SPASPA
32 Skrovná Ema 2007 SEDSED
33 Kadlečková Barbora 2007 NYMTSE
34 Valsová Veronika 2007 TSETSE
35 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
36 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
37 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
38 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
39 Mihalová Silvie Anna 2006 USKUSK
40 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
41 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
ID jízdy.: 49K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brabcová Barbora 2006 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
2 Ammerová Patricie 2007 Zendulková Klára 2007CHO KOJCHO KOJ
3 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007DEC DECDEC
4 Kresaňová Zuzana 2007 Žáková Vanda 2007FRM FRMFRM
5 Siváková Andrea 2007 Podlipná Veronika 2007JAB JABJAB
6 Mádlíková Lucie 2007 Rochová Justýna 2007UNL LOBLOB UNL
7 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODMOD USK
8 Válková Bára 2006 Fléglová Alžběta 2007NYM USKNYM USK
9 Veselá Hana 2007 Kadlečková Barbora 2007NYM NYMNYM TSE
10 Černohousová Silvie 2006 Balcarová Nikola 2006ZVS ONVONV ZVS
11 Červenáková Amálie 2007 Němčická Johana 2007ONV ONVONV
12 Kropáčková Ema 2006 Bočková Evelína 2006PIS PISPIS
13 Líbalová Michaela 2007 Rzymanová Veronika 2007POD ZBRPOD ZBR
14 Valsová Veronika 2007 Martochová Livie 2007TSE SLHSLH TSE
15 Voříšková Karolína 2006 Sýkorová Helena 2006VPL SPASPA VPL
16 Neužilová Jitka 2006 Mihalová Silvie Anna 2006SPA USKSPA USK
17 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SPA SPASPA
18 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
ID jízdy.: 50K1 dorostenky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
2 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
3 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
4 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
5 Křížová Ester 2007 DECDEC
6 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
7 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
8 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
9 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
10 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
11 Němčická Johana 2007 ONVONV
12 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
13 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
14 Válková Bára 2006 NYMNYM
15 Veselá Hana 2007 NYMNYM
16 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
17 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
18 Jirouchová Magdaléna 2006 SOPSOP
19 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
20 Siváková Andrea 2007 JABJAB
21 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
22 Csomová Laura 2008 PRVPRV
23 Bočková Evelína 2006 PISPIS
24 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
25 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
26 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
27 Kočandrlová Nella 2006 SPASPA
28 Kočandrlová Johana 2006 SPASPA
29 Skrovná Ema 2007 SEDSED
30 Kadlečková Barbora 2007 NYMTSE
31 Valsová Veronika 2007 TSETSE
32 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
33 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
34 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
35 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
36 Mihalová Silvie Anna 2006 USKUSK
37 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
38 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
ID jízdy.: 643K4 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006 Král Jakub 2006 Kliment Lukáš 2006 SPA SPA CHO CERCER
2 Lošťák Prokop 2007 Soukup Matěj 2006 Vild Karel 2007 Novák Jonáš 2007 USK SED CHO SPACHO
3 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006 Král Jakub 2006 Kliment Lukáš 2006 SPA SPA CHO CERCHO
4 Florián Jindřich 2006 Jahoda Matouš 2006 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006 SPA SPA RKL SPADEC
5 Tonder Matěj 2007 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007 Kopecký Vojtěch 2007 DEC DEC UNL DECDEC
6 Kortan Filip 2007 Herzig Alexandr 2007 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007 PIS PIS LOB SOPLOB
7 Tvrdoň Bruno 2007 Filip Lukáš 2007 Janeček Patrik 2007 Kapoun Tomáš 2007 LSB LSB LSB KOJLSB
8 Zimčík Tomáš 2007 Pudil Jan 2007 Navrátil Robert 2007 Lazák Tomáš 2007 MOD TSE MOD MODMOD
9 Šmida Antonín 2007 Bartek Matyáš 2007 Trojek Jan 2007 Kuncl Marek 2007 ZBR ZBR ONV ZBRONV
10 Csoma Jakub 2006 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007 Vičar Mikuláš 2006 PRV ONV ONV PRVPRV
11 Fink Theodor 2007 Ledecký Jakub 2007 Foltin Jakub 2007 Antuš Andrej 2007 SHK SHK SHK SHKSHK
12 Florián Jindřich 2006 Jahoda Matouš 2006 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006 SPA SPA RKL SPASPA
13 Lošťák Prokop 2007 Soukup Matěj 2006 Vild Karel 2007 Novák Jonáš 2007 USK SED CHO SPASPA
14 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006 Král Jakub 2006 Kliment Lukáš 2006 SPA SPA CHO CERSPA
15 Zimčík Tomáš 2007 Pudil Jan 2007 Navrátil Robert 2007 Lazák Tomáš 2007 MOD TSE MOD MODTSE
16 Tonder Matěj 2007 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007 Kopecký Vojtěch 2007 DEC DEC UNL DECUNL
17 Hruška Šimon 2006 Heliš Daniel 2006 Šindel Jakub 2007 Kerner Kryštof 2007 USK USK USK SEDUSK
18 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007 Čermák Ondřej 2006 Nykl Marek 2007 USK USK USK USKUSK
19 Všetečka Jan 2006 Mikeš Michal 2007 Dvořák Brutus 2006 Jech Karel 2007 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
20 Šmida Antonín 2007 Bartek Matyáš 2007 Trojek Jan 2007 Kuncl Marek 2007 ZBR ZBR ONV ZBRZBR
21 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006 ONV ONV ONV ONVONV
22 Florián Jindřich 2006 Jahoda Matouš 2006 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006 SPA SPA RKL SPARKL
ID jízdy.: 644C4 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007 ONV ONVONV
2 Nováček Martin 2007 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006 Příkopa Vít 2007 TYN PRV PRV PRVPRV
3 Nováček Martin 2007 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006 Příkopa Vít 2007 TYN PRV PRV PRVTYN
4 Pinkas Šimon 2006 Kozel Tadeáš 2006 Koula Adam 2007 Škrob Marek 2007 NYM NYM NYM NYMNYM
5 Sedlák Ondřej 2007 Hirsch Robin 2007 Žalkovský Adam 2007 Horák Štěpán 2006 SLH KOJ LSB LSBLSB
6 Vísner Ondřej 2006 Kocman Anthony 2006 Calta Matěj 2007 Suchý Matěj 2006 PPL HRA PPL SEZPPL
7 Vísner Ondřej 2006 Kocman Anthony 2006 Calta Matěj 2007 Suchý Matěj 2006 PPL HRA PPL SEZSEZ
8 Sedlák Ondřej 2007 Hirsch Robin 2007 Žalkovský Adam 2007 Horák Štěpán 2006 SLH KOJ LSB LSBSLH
9 Vísner Ondřej 2006 Kocman Anthony 2006 Calta Matěj 2007 Suchý Matěj 2006 PPL HRA PPL SEZHRA
ID jízdy.: 645K4 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brabcová Barbora 2006 Ammerová Patricie 2007 Videmannová Tereza 2007 Zendulková Klára 2007 CHO CHO CHO KOJCHO
2 Líbalová Michaela 2007 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007 Rzymanová Veronika 2007 POD DEC DEC ZBRDEC
3 Škrabolová Zuzana 2006 Jirouchová Magdaléna 2006 Kresaňová Zuzana 2007 Žáková Vanda 2007 SOS SOP FRM FRMFRM
4 Mádlíková Lucie 2007 Kropáčková Ema 2006 Rochová Justýna 2007 Bočková Evelína 2006 UNL PIS LOB PISLOB
5 Válková Bára 2006 Činovcová Lucie 2007 Fléglová Alžběta 2007 Hanušová Zuzana 2007 NYM USK USK MODNYM
6 Valsová Veronika 2007 Martochová Livie 2007 Veselá Hana 2007 Kadlečková Barbora 2007 TSE SLH NYM NYMSLH
7 Škrabolová Zuzana 2006 Jirouchová Magdaléna 2006 Kresaňová Zuzana 2007 Žáková Vanda 2007 SOS SOP FRM FRMSOS
8 Voříšková Karolína 2006 Sýkorová Helena 2006 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006 VPL SPA SPA SPASPA
9 Humhalová Lucie 2006 Neužilová Jitka 2006 Mihalová Silvie Anna 2006 Vaculíková Vendula 2006 USK SPA USK USKSPA
10 Valsová Veronika 2007 Martochová Livie 2007 Veselá Hana 2007 Kadlečková Barbora 2007 TSE SLH NYM NYMTSE
11 Mádlíková Lucie 2007 Kropáčková Ema 2006 Rochová Justýna 2007 Bočková Evelína 2006 UNL PIS LOB PISUNL
12 Válková Bára 2006 Činovcová Lucie 2007 Fléglová Alžběta 2007 Hanušová Zuzana 2007 NYM USK USK MODUSK
13 Voříšková Karolína 2006 Sýkorová Helena 2006 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006 VPL SPA SPA SPAVPL
14 Líbalová Michaela 2007 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007 Rzymanová Veronika 2007 POD DEC DEC ZBRZBR
15 Černohousová Silvie 2006 Balcarová Nikola 2006 Červenáková Amálie 2007 Němčická Johana 2007 ZVS ONV ONV ONVONV
ID jízdy.: 55K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
3 Němeček Martin 2009 CERCER
4 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
5 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
6 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
7 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
8 Doležal Petr 2009 CHOCHO
9 Metlička Jan 2009 CHOCHO
10 Liška Matěj 2009 CHOCHO
11 Dvořák František 2008 DECDEC
12 Veselý Robert František 2008 DECDEC
13 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
14 Musil Adam 2008 DECDEC
15 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
16 Stacha Vojtěch 2009 FRMFRM
17 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
18 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
19 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
20 Čech David 2009 KKKKKK
21 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
22 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
23 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
24 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
25 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
26 Nikl Adam 2009 LIBLIB
27 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
28 Randáček Josef 2008 LIBLIB
29 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
30 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
31 Strážovský František 2008 LIBLIB
32 Guida Alessandro 2009 LIBLIB
33 Miekhtiev Ruslan 2008 LIBLIB
34 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
35 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
36 Šulc Jan 2009 LOBLOB
37 Slezák Cyril 2008 LSBLSB
38 Vais Matyáš 2009 LSBLSB
39 Kolesa Filip 2009 MODMOD
40 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
41 Kurka Štěpán 2008 NYMNYM
42 Uher Josef 2009 OLOOLO
43 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
44 Barták Jakub 2009 OLOOLO
45 Černohouz Kryštof 2008 OLOOLO
46 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
47 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
48 Rolenc Václav 2009 ONVONV
49 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
50 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
51 Vituj Václav 2008 PISPIS
52 Smolík Jan 2008 PISPIS
53 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
54 Vaverka Matyáš 2009 PISPIS
55 Bašta Robin 2008 PISPIS
56 Vičar Josef 2009 PRVPRV
57 Milo Štěpán Jan 2009 RKLRKL
58 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
59 David Patrik 2009 RKLRKL
60 Holub Ondřej 2009 SEDSED
61 Hodek Vít 2009 SEDSED
62 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
63 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
64 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
65 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
66 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
67 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
68 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
69 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
70 Suk David 2009 SPASPA
71 O'connell Maxim 2009 SPASPA
72 Pohl Jan 2008 SPASPA
73 Heusler David 2008 SPASPA
74 Čakrt Vojtěch 2009 SPASPA
75 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
76 Řezáč Adam 2008 TSETSE
77 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
78 Mládek Jan 2008 TYNTYN
79 Mikulka Jan 2009 UNLUNL
80 Taške Adam 2009 UNLUNL
81 Pokorný Šimon 2009 UNLUNL
82 Havel Jan 2008 VSOVSO
83 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
84 Gerhát Josef 2008 ZAMZAM
85 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
86 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
87 Mach David 2008 ZBRZBR
88 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
89 Richter Vilém 2008 ZBRZBR
90 Richter Adam 2008 ZBRZBR
91 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
92 Kopanica Jan 2008 SPASPA
93 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
94 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
95 Janouš Jakub 2009 USKUSK
96 Křivský David 2009 USKUSK
97 Neumann Filipe 2008 USKUSK
98 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
99 Pogorelov Leonid 2008 USKUSK
100 Puš Ondřej 2008 USKUSK
101 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
102 Venc Lukáš 2008 USKUSK
103 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
104 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
105 Martinek Daniel 2009 PODPOD
106 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
107 Granát Jonáš 2009 PODPOD
ID jízdy.: 56C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Oliver 2008 KVSKVS
2 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
3 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
4 Pomazal Petr 2009 KVSKVS
5 Kroutil Milan 2008 KVSKVS
6 Horváth Vincent 2008 KVSKVS
7 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
8 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
9 Dostál Tobiáš 2009 ONVONV
10 Valenta Lukáš 2008 SHKSHK
11 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
12 Vašina Josef 2008 SPASPA
13 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
14 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
15 Kučera Radek 2009 PPLPPL
16 Havel Vít 2009 PPLPPL
17 Bouma Viktor 2008 NYMNYM
18 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
19 Schorný František 2009 NYMNYM
20 Zezulka Antonín 2008 ZAMZAM
21 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
22 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
23 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
24 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
ID jízdy.: 57K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nikl Adam 2009 Němeček Martin 2009LIB CERCER LIB
2 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
3 Doležal Petr 2009 Vrátný Tomáš 2009CHO CERCER CHO
4 Jarolík Daniel 2009 Chovanec Mikuláš 2009CHE CHECHE
5 Metlička Jan 2009 Liška Matěj 2009CHO CHOCHO
6 Dvořák František 2008 Veselý Robert František 2008DEC DECDEC
7 Doležal Matyáš 2008 Musil Adam 2008DEC DECDEC
8 Tischer Vojtěch 2008 Barabáš Ondřej 2008ONV FRMFRM ONV
9 Kurka Štěpán 2008 Zhorela Ondřej Jakub 2008NYM JABJAB NYM
10 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
11 Louda Lukáš 2009 Křikava Vítězslav 2009PDM KADKAD PDM
12 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
13 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAKOJ HRA
14 Hošek Dominik 2009 Šrámek Oscar 2009KOJ KOJKOJ
15 Hrubý Jakub 2009 Faktor Matyáš 2008KVS TSEKVS TSE
16 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
17 Mašík Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008LIB LIBLIB
18 Randáček Josef 2008 Guida Alessandro 2009LIB LIBLIB
19 Strážovský František 2008 Miekhtiev Ruslan 2008LIB LIBLIB
20 Beránek Ondřej 2009 Šulc Jan 2009LOB LOBLOB
21 Svoboda Josef 2009 Čermák Jakub 2009SKD LOBLOB SKD
22 Slezák Cyril 2008 Vais Matyáš 2009LSB LSBLSB
23 Kolesa Filip 2009 Fišer Břetislav 2008MOD MODMOD
24 Vičar Josef 2009 Černohouz Kryštof 2008PRV OLOOLO PRV
25 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
26 Uvíra Jiří 2009 Rolenc Václav 2009ONV ONVONV
27 Žaba Daniel 2008 Hronek Mikuláš 2008SHK PDMPDM SHK
28 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
29 Pavlát Šimon 2009 Bašta Robin 2008PIS PISPIS
30 Milo Štěpán Jan 2009 David Patrik 2009RKL RKLRKL
31 Martinek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDSED POD
32 Jožák Matěj 2008 Hladík Jáchym 2009SHK SHKSHK
33 Kincl Jáchym 2009 Waldhauser Rafael 2008SKD STESKD STE
34 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSSOS VSO
35 Řezníček Jakub 2008 Suk David 2009USK SPASPA USK
36 Čížek Tobiáš 2009 O'connell Maxim 2009SPA SPASPA
37 Mládek Jan 2008 TYNTYN
38 Mikulka Jan 2009 Pokorný Šimon 2009UNL UNLUNL
39 Faltus Tomáš 2008 Gerhát Josef 2008ZAM ZAMZAM
40 Kubíček Kryštof 2008 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
41 Dolejš Filip 2009 Mach David 2008ZBR ZBRZBR
42 Richter Vilém 2008 Richter Adam 2008ZBR ZBRZBR
43 Pohl Jan 2008 Čakrt Vojtěch 2009SPA SPASPA
44 Kopanica Jan 2008 Heusler David 2008SPA SPASPA
45 Čermák Vojtěch 2008 Janouš Jakub 2009USK USKUSK
46 Pogorelov Leonid 2008 Puš Ondřej 2008USK USKUSK
47 Neumann Filipe 2008 Venc Lukáš 2008USK USKUSK
48 Lebduška Matěj 2009 Granát Jonáš 2009POD PODPOD
ID jízdy.: 58C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008KVS KVSKVS
2 Procházka Ondřej 2008 Klouda Matyáš 2009TYN TYNTYN
3 Zalubil Ondřej 2008 Dostál Tobiáš 2009ONV ONVONV
4 Žirovnický Jan 2008 Bouma Viktor 2008NYM NYMNYM
5 Pomazal Petr 2009 Horváth Vincent 2008KVS KVSKVS
6 Kučera Radek 2009 Havel Vít 2009PPL PPLPPL
7 Pokorný Čestmír 2009 Schorný František 2009NYM NYMNYM
8 Kraus Jan 2008 Al-robai Hani 2008ZVS SEZSEZ ZVS
9 Mohaupt Matyáš 2009 Bříza Patrik 2009SEZ ZVSSEZ ZVS
ID jízdy.: 59K1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
3 Němeček Martin 2009 CERCER
4 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
5 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
6 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
7 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
8 Doležal Petr 2009 CHOCHO
9 Metlička Jan 2009 CHOCHO
10 Liška Matěj 2009 CHOCHO
11 Dvořák František 2008 DECDEC
12 Veselý Robert František 2008 DECDEC
13 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
14 Musil Adam 2008 DECDEC
15 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
16 Stacha Vojtěch 2009 FRMFRM
17 Zhorela Ondřej Jakub 2008 JABJAB
18 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
19 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
20 Čech David 2009 KKKKKK
21 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
22 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
23 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
24 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
25 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
26 Nikl Adam 2009 LIBLIB
27 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
28 Randáček Josef 2008 LIBLIB
29 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
30 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
31 Strážovský František 2008 LIBLIB
32 Guida Alessandro 2009 LIBLIB
33 Miekhtiev Ruslan 2008 LIBLIB
34 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
35 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
36 Šulc Jan 2009 LOBLOB
37 Slezák Cyril 2008 LSBLSB
38 Vais Matyáš 2009 LSBLSB
39 Kolesa Filip 2009 MODMOD
40 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
41 Kurka Štěpán 2008 NYMNYM
42 Uher Josef 2009 OLOOLO
43 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
44 Barták Jakub 2009 OLOOLO
45 Černohouz Kryštof 2008 OLOOLO
46 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
47 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
48 Rolenc Václav 2009 ONVONV
49 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
50 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
51 Vituj Václav 2008 PISPIS
52 Smolík Jan 2008 PISPIS
53 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
54 Vaverka Matyáš 2009 PISPIS
55 Bašta Robin 2008 PISPIS
56 Vičar Josef 2009 PRVPRV
57 Milo Štěpán Jan 2009 RKLRKL
58 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
59 David Patrik 2009 RKLRKL
60 Holub Ondřej 2009 SEDSED
61 Hodek Vít 2009 SEDSED
62 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
63 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
64 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
65 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
66 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
67 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
68 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
69 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
70 Suk David 2009 SPASPA
71 O'connell Maxim 2009 SPASPA
72 Pohl Jan 2008 SPASPA
73 Heusler David 2008 SPASPA
74 Čakrt Vojtěch 2009 SPASPA
75 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
76 Řezáč Adam 2008 TSETSE
77 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
78 Mládek Jan 2008 TYNTYN
79 Mikulka Jan 2009 UNLUNL
80 Taške Adam 2009 UNLUNL
81 Pokorný Šimon 2009 UNLUNL
82 Havel Jan 2008 VSOVSO
83 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
84 Gerhát Josef 2008 ZAMZAM
85 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
86 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
87 Mach David 2008 ZBRZBR
88 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
89 Richter Vilém 2008 ZBRZBR
90 Richter Adam 2008 ZBRZBR
91 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
92 Kopanica Jan 2008 SPASPA
93 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
94 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
95 Janouš Jakub 2009 USKUSK
96 Křivský David 2009 USKUSK
97 Neumann Filipe 2008 USKUSK
98 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
99 Pogorelov Leonid 2008 USKUSK
100 Puš Ondřej 2008 USKUSK
101 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
102 Venc Lukáš 2008 USKUSK
103 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
104 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
105 Martinek Daniel 2009 PODPOD
106 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
107 Granát Jonáš 2009 PODPOD
ID jízdy.: 60C1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Oliver 2008 KVSKVS
2 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
3 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
4 Pomazal Petr 2009 KVSKVS
5 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
6 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
7 Dostál Tobiáš 2009 ONVONV
8 Valenta Lukáš 2008 SHKSHK
9 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
10 Vašina Josef 2008 SPASPA
11 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
12 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
13 Kučera Radek 2009 PPLPPL
14 Havel Vít 2009 PPLPPL
15 Bouma Viktor 2008 NYMNYM
16 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
17 Schorný František 2009 NYMNYM
18 Zezulka Antonín 2008 ZAMZAM
19 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
20 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
21 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
22 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
ID jízdy.: 61K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Selucká Lucie 2008 MODMOD
2 Uhrová Karolína 2008 SPAMOD
3 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
4 Kubátová Natálie 2008 PDMPDM
5 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
6 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
7 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
8 Janů Karolína 2008 CHOCHO
9 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
10 Průšová Julie 2009 CHOCHO
11 Šárová Ema 2008 LOBLOB
12 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
13 Košnarová Adéla 2009 DECDEC
14 Válková Karolína 2008 DECDEC
15 Zelinková Ema 2009 DECDEC
16 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
17 Kopečná Andrea 2009 KOJKOJ
18 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
19 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
20 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
21 Studničková Tereza 2009 ONVONV
22 Vymazalová Ema 2009 LSBONV
23 Kubová Dorka 2009 KADKAD
24 Mudrová Karla 2008 KADKAD
25 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
26 Petrovičová Eva 2009 PRVPRV
27 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
28 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
29 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
30 Maršíková Marie 2009 NYMNYM
31 Pěkná Laura 2009 NYMNYM
32 Sklenářová Anna 2009 NYMNYM
33 Cimlová Johana 2009 NYMNYM
34 Straková Karolína 2008 NYMNYM
35 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
36 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
37 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
38 Hesová Anežka 2009 TSETSE
39 Havlová Julie 2009 TSETSE
40 Fischerová Simona 2008 SPASPA
41 Mensová Hana 2008 SPASPA
42 Soukupová Anna 2008 SPASPA
43 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
44 Sýkorová Linda 2009 USKSPA
45 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
46 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
47 Červená Kateřina 2008 ZBRZBR
48 Vlčková Adéla 2009 SPASPA
49 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
50 Csomová Laura 2008 PRVPRV
51 Honců Anna 2008 LSBLSB
52 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
53 Berková Lenka 2009 JABJAB
54 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
55 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
56 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
57 Malá Anna Marie 2009 SEZSEZ
58 Knížková Eliška 2008 SEDSED
59 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
60 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
61 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
62 Fialová Markéta 2009 CHECHE
63 Knapková Eliška 2009 CHECHE
64 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
65 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
66 Junková Oliva 2009 USKUSK
67 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
68 Rochová Matylda 2009 USKUSK
69 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
ID jízdy.: 63K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Selucká Lucie 2008 MODMOD
2 Uhrová Karolína 2008 SPAMOD
3 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
4 Kubátová Natálie 2008 PDMPDM
5 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
6 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
7 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
8 Janů Karolína 2008 CHOCHO
9 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
10 Průšová Julie 2009 CHOCHO
11 Šárová Ema 2008 LOBLOB
12 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
13 Košnarová Adéla 2009 DECDEC
14 Válková Karolína 2008 DECDEC
15 Zelinková Ema 2009 DECDEC
16 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
17 Kopečná Andrea 2009 KOJKOJ
18 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
19 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
20 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
21 Studničková Tereza 2009 ONVONV
22 Vymazalová Ema 2009 LSBONV
23 Kubová Dorka 2009 KADKAD
24 Mudrová Karla 2008 KADKAD
25 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
26 Petrovičová Eva 2009 PRVPRV
27 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
28 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
29 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
30 Maršíková Marie 2009 NYMNYM
31 Pěkná Laura 2009 NYMNYM
32 Sklenářová Anna 2009 NYMNYM
33 Cimlová Johana 2009 NYMNYM
34 Straková Karolína 2008 NYMNYM
35 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
36 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
37 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
38 Hesová Anežka 2009 TSETSE
39 Havlová Julie 2009 TSETSE
40 Fischerová Simona 2008 SPASPA
41 Mensová Hana 2008 SPASPA
42 Soukupová Anna 2008 SPASPA
43 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
44 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
45 Sýkorová Linda 2009 USKSPA
46 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
47 Červená Kateřina 2008 ZBRZBR
48 Vlčková Adéla 2009 SPASPA
49 Kačenová Magdalena 2009 SPASPA
50 Csomová Laura 2008 PRVPRV
51 Honců Anna 2008 LSBLSB
52 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
53 Berková Lenka 2009 JABJAB
54 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
55 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
56 Svobodová Nikola 2008 JABJAB
57 Malá Anna Marie 2009 SEZSEZ
58 Knížková Eliška 2008 SEDSED
59 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
60 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
61 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
62 Fialová Markéta 2009 CHECHE
63 Knapková Eliška 2009 CHECHE
64 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
65 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
66 Junková Oliva 2009 USKUSK
67 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
68 Rochová Matylda 2009 USKUSK
69 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
ID jízdy.: 64K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO
3 Dostálová Kateřina 2008 Kubátová Natálie 2008CHO PDMCHO PDM
4 Válková Karolína 2008 Straková Karolína 2008DEC NYMDEC NYM
5 Zelinková Ema 2009 Breňová Anna Ráchel 2009DEC JABDEC JAB
6 Chovancová Daniela 2009 Žalkovská Barbora 2009KOJ LSBKOJ LSB
7 Šárová Karolína 2008 Šárová Ema 2008UNL LOBLOB UNL
8 Uhrová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008SPA KKKMOD KKK
9 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008PDM KADPDM KAD
10 Pavlíčková Karolína 2008 Studničková Tereza 2009ONV ONVONV
11 Honců Anna 2008 Vymazalová Ema 2009LSB LSBONV LSB
12 Shánělová Karolína 2008 Selucká Lucie 2008TYN MODMOD TYN
13 Csomová Laura 2008 Bílková Michaela 2008PRV PRVPRV
14 Vávrová Emanuela 2008 Kopečná Andrea 2009SED KOJKOJ SED
15 Havlová Julie 2009 Kubová Dorka 2009TSE KADKAD TSE
16 Hesová Anežka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009TSE KADKAD TSE
17 Ščuková Sára 2008 Sklenářová Anna 2009NYM NYMNYM
18 Hradilová Tereza 2008 Pěkná Laura 2009NYM NYMNYM
19 Knížková Eliška 2008 Kupcová Kristýna 2008SED NYMNYM SED
20 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK SED
21 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
22 Křivánková Agáta 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
23 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009USK USKSPA USK
24 Lošťáková Anna 2008 Buršová Veronika 2008USK ZBRZBR USK
25 Kačenová Magdalena 2009 Vlčková Adéla 2009SPA SPASPA
26 Fedorjáková Lucie 2009 Janotová Barbora 2008UNL ZBRZBR UNL
27 Košnarová Adéla 2009 Červená Kateřina 2008DEC ZBRDEC ZBR
28 Pospíšilová Rozárie 2008 Fialová Markéta 2009JAB CHEJAB CHE
29 Knapková Eliška 2009 Svobodová Nikola 2008CHE JABJAB CHE
30 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
31 Vamberová Kateřina 2009 Bradnová Adéla 2009USK USKUSK
32 Junková Oliva 2009 Fibigrová Ema 2009USK USKUSK
ID jízdy.: 646K4 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řezáč Adam 2008 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008 Řezníček Šimon 2008 TSE CER CER KADCER
2 Nikl Adam 2009 Němeček Martin 2009 Doležal Petr 2009 Vrátný Tomáš 2009 LIB CER CHO CERCER
3 Nikl Adam 2009 Němeček Martin 2009 Doležal Petr 2009 Vrátný Tomáš 2009 LIB CER CHO CERCHO
4 Dvořák František 2008 Veselý Robert František 2008 Doležal Matyáš 2008 Musil Adam 2008 DEC DEC DEC DECDEC
5 Tischer Vojtěch 2008 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008 Barabáš Ondřej 2008 ONV KOJ HRA FRMFRM
6 Tischer Vojtěch 2008 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008 Barabáš Ondřej 2008 ONV KOJ HRA FRMHRA
7 Řezáč Adam 2008 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008 Řezníček Šimon 2008 TSE CER CER KADKAD
8 Fiala Matyáš 2009 Jarolík Daniel 2009 Chovanec Mikuláš 2009 Křikava Vítězslav 2009 CHE CHE CHE KADKAD
9 Kincl Jáchym 2009 Redondo Nicolás Alejandro 2009 Borecký Tadeáš 2009 Waldhauser Rafael 2008 SKD STE KKK STEKKK
10 Tischer Vojtěch 2008 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008 Barabáš Ondřej 2008 ONV KOJ HRA FRMKOJ
11 Mašík Štěpán 2008 Randáček Josef 2008 Drozda Hynek 2008 Miekhtiev Ruslan 2008 LIB LIB LIB LIBLIB
12 Beránek Ondřej 2009 Svoboda Josef 2009 Čermák Jakub 2009 Šulc Jan 2009 LOB SKD LOB LOBLOB
13 Kubíček Kryštof 2008 Kurka Štěpán 2008 Mach David 2008 Treybal Jáchym 2008 ZBR NYM ZBR ZBRNYM
14 Vičar Josef 2009 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009 Černohouz Kryštof 2008 PRV OLO OLO OLOOLO
15 Uvíra Jiří 2009 Hrubý Jakub 2009 Faktor Matyáš 2008 Rolenc Václav 2009 ONV KVS TSE ONVONV
16 Tischer Vojtěch 2008 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008 Barabáš Ondřej 2008 ONV KOJ HRA FRMONV
17 Faltus Tomáš 2008 Žaba Daniel 2008 Hronek Mikuláš 2008 Gerhát Josef 2008 ZAM SHK PDM ZAMPDM
18 Jožák Matěj 2008 Hladík Jáchym 2009 Kverka Matěj 2009 Louda Lukáš 2009 SHK SHK SHK PDMPDM
19 Martinek Daniel 2009 Lebduška Matěj 2009 Granát Jonáš 2009 Holub Ondřej 2009 POD POD POD SEDPOD
20 Vičar Josef 2009 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009 Černohouz Kryštof 2008 PRV OLO OLO OLOPRV
21 Martinek Daniel 2009 Lebduška Matěj 2009 Granát Jonáš 2009 Holub Ondřej 2009 POD POD POD SEDSED
22 Faltus Tomáš 2008 Žaba Daniel 2008 Hronek Mikuláš 2008 Gerhát Josef 2008 ZAM SHK PDM ZAMSHK
23 Jožák Matěj 2008 Hladík Jáchym 2009 Kverka Matěj 2009 Louda Lukáš 2009 SHK SHK SHK PDMSHK
24 Kincl Jáchym 2009 Redondo Nicolás Alejandro 2009 Borecký Tadeáš 2009 Waldhauser Rafael 2008 SKD STE KKK STESKD
25 Pogorelov Leonid 2008 Puš Ondřej 2008 Řezníček Jakub 2008 Suk David 2009 USK USK USK SPASPA
26 Kolesa Filip 2009 Čížek Tobiáš 2009 Fišer Břetislav 2008 O'connell Maxim 2009 MOD SPA MOD SPASPA
27 Uvíra Jiří 2009 Hrubý Jakub 2009 Faktor Matyáš 2008 Rolenc Václav 2009 ONV KVS TSE ONVTSE
28 Řezáč Adam 2008 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008 Řezníček Šimon 2008 TSE CER CER KADTSE
29 Čermák Vojtěch 2008 Janouš Jakub 2009 Neumann Filipe 2008 Venc Lukáš 2008 USK USK USK USKUSK
30 Zahradníček František 2009 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008 Stacha Vojtěch 2009 SOS VSO SOS FRMVSO
31 Kubíček Kryštof 2008 Kurka Štěpán 2008 Mach David 2008 Treybal Jáchym 2008 ZBR NYM ZBR ZBRZBR
32 Dolejš Filip 2009 Richter Vilém 2008 Richter Adam 2008 Vojík Filip 2010 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 647C4 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zalubil Ondřej 2008 Kučera Radek 2009 Havel Vít 2009 Dostál Tobiáš 2009 ONV PPL PPL ONVONV
2 Pokorný Čestmír 2009 Žirovnický Jan 2008 Bouma Viktor 2008 Schorný František 2009 NYM NYM NYM NYMNYM
3 Král Oliver 2008 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008 Pomazal Petr 2009 KVS KVS KVS KVSKVS
4 Zalubil Ondřej 2008 Kučera Radek 2009 Havel Vít 2009 Dostál Tobiáš 2009 ONV PPL PPL ONVPPL
5 Procházka Ondřej 2008 Kraus Jan 2008 Klouda Matyáš 2009 Al-robai Hani 2008 TYN ZVS TYN SEZSEZ
6 Procházka Ondřej 2008 Kraus Jan 2008 Klouda Matyáš 2009 Al-robai Hani 2008 TYN ZVS TYN SEZZVS
7 Procházka Ondřej 2008 Kraus Jan 2008 Klouda Matyáš 2009 Al-robai Hani 2008 TYN ZVS TYN SEZTYN
ID jízdy.: 648K4 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 Husinecká Anna 2009 Hamouzová Viktorie 2009 Pilařová Kateřina 2009 CHO CHO CHO CHOCHO
2 Válková Karolína 2008 Zelinková Ema 2009 Breňová Anna Ráchel 2009 Straková Karolína 2008 DEC DEC JAB NYMDEC
3 Uhrová Karolína 2008 Šárová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008 Šárová Ema 2008 SPA UNL KKK LOBLOB
4 Csomová Laura 2008 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008 Bílková Michaela 2008 PRV PDM KAD PRVPDM
5 Honců Anna 2008 Pavlíčková Karolína 2008 Studničková Tereza 2009 Vymazalová Ema 2009 LSB ONV ONV LSBONV
6 Csomová Laura 2008 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008 Bílková Michaela 2008 PRV PDM KAD PRVPRV
7 Válková Karolína 2008 Zelinková Ema 2009 Breňová Anna Ráchel 2009 Straková Karolína 2008 DEC DEC JAB NYMNYM
8 Uhrová Karolína 2008 Šárová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008 Šárová Ema 2008 SPA UNL KKK LOBKKK
9 Křivánková Agáta 2008 Selucká Lucie 2008 Soukupová Anna 2008 Sýkorová Linda 2009 SPA MOD SPA USKSPA
10 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008 Pospíšilová Rozárie 2008 Fialová Markéta 2009 SPA SPA JAB CHESPA
11 Csomová Laura 2008 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008 Bílková Michaela 2008 PRV PDM KAD PRVKAD
12 Lošťáková Anna 2008 Janotová Barbora 2008 Buršová Veronika 2008 Červená Kateřina 2008 USK ZBR ZBR ZBRZBR
13 Honců Anna 2008 Pavlíčková Karolína 2008 Studničková Tereza 2009 Vymazalová Ema 2009 LSB ONV ONV LSBLSB
14 Uhrová Karolína 2008 Šárová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008 Šárová Ema 2008 SPA UNL KKK LOBUNL
15 Válková Karolína 2008 Zelinková Ema 2009 Breňová Anna Ráchel 2009 Straková Karolína 2008 DEC DEC JAB NYMJAB
16 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008 Pospíšilová Rozárie 2008 Fialová Markéta 2009 SPA SPA JAB CHEJAB
17 Kupcová Kristýna 2008 Hradilová Tereza 2008 Sklenářová Anna 2009 Pěkná Laura 2009 NYM NYM NYM NYMNYM
18 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009 Tulachová Lada 2010 TSE TSE TSETSE
19 Lošťáková Anna 2008 Junková Oliva 2009 Fibigrová Ema 2009 Vamberová Kateřina 2009 USK USK USK USKUSK
20 Vávrová Emanuela 2008 Fedorjáková Lucie 2009 Eisová Leontýna 2009 Bradnová Adéla 2009 SED UNL KKK USKUSK
21 Vávrová Emanuela 2008 Fedorjáková Lucie 2009 Eisová Leontýna 2009 Bradnová Adéla 2009 SED UNL KKK USKUNL
22 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009 Tulachová Lada 2010 TSE TSE KAD TSEKAD
ID jízdy.: 70K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
2 Vlček Jakub 2010 CERCER
3 Malina Jiří 2010 CERCER
4 Lípa Jan 2010 CHECHE
5 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
6 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
7 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
8 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
9 Nyári Jakub 2010 DECDEC
10 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
11 Málek František 2010 DECDEC
12 Kremla Jakub 2010 DECDEC
13 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
14 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
15 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
16 Čechák Jakub 2010 FRMFRM
17 Vaclas André 2010 GPCGPC
18 Studziński Ondřej 2010 GPCGPC
19 Stevenson Luke Joshua 2010 JABJAB
20 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
21 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
22 Leipniker Luká 2010 KVSKVS
23 Kolanda Tomáš 2010 KVSKVS
24 Kroutil David 2010 KVSKVS
25 Honěk Tomáš 2010 KVSKVS
26 Rajdl Matěj 2010 KVSKVS
27 Čečelovský Václav 2010 KVSKVS
28 Lukeš Šimon 2010 KVSKVS
29 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
30 Šára Petr 2010 LOBLOB
31 Nečas Daniel 2010 LOBLOB
32 Velek Daniel 2010 LSBLSB
33 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
34 Horáček Albert 2010 MODMOD
35 Šedivý Matěj 2010 MODMOD
36 Šedivý Šimon 2010 MODMOD
37 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
38 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
39 Kloza Richard 2010 MODMOD
40 Tax Pavel 2010 NYMNYM
41 Coufal Petr 2010 OLOOLO
42 Vymazal Erik 2010 LSBONV
43 Pojezný Radim 2010 ONVONV
44 Vituj Antonín 2010 PISPIS
45 Bašta Richard 2010 PISPIS
46 Jánošík Alex 2010 PRVPRV
47 Jűttner Jan 2010 PRVPRV
48 Přikryl Matyáš 2010 PRVPRV
49 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
50 Mulač Tomáš 2010 SKDSKD
51 Jelen Matyáš 2010 SOPSOP
52 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
53 Černý František 2010 SPASPA
54 Vařenka Filip 2010 SPASPA
55 Brožík Matěj 2010 SPASPA
56 Šebelle Jakub 2010 SPASPA
57 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
58 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
59 Brdek Štěpán 2010 TSETSE
60 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
61 Havlat Matyáš 2010 UNLUNL
62 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
63 Novák Ondřej 2010 UNLUNL
64 Kazda Matyáš 2010 UNLUNL
65 Novák Jakub 2010 VSOVSO
66 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
67 Hermann Petr 2010 USKUSK
68 Horníček Hubert 2010 PODPOD
69 Vích Jiří 2010 PODPOD
70 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
71 Hladeček Vojtěch 2010 TYNTYN
72 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
ID jízdy.: 71C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Jaromír 2010 KOJKOJ
2 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
3 Šťastný Jakub 2010 NYMNYM
4 Havlík Jiří 2010 NYMNYM
5 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
6 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
7 Racek David 2010 PPLPPL
8 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
9 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
10 Půlpán Marek 2010 SEZSEZ
11 Herzog Ondřej 2010 PRVPRV
12 Neradil David 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 72K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
2 Malina Jiří 2010 Lípa Jan 2010CER CHECER CHE
3 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
4 Bezděka Vojta 2010 Andrle Tomáš 2010CHO TSECHO TSE
5 Sýkora Sebastian 2010 Mulač Tomáš 2010DEC SKDDEC SKD
6 Nyári Jakub 2010 Poddubnyi Nykyta 2010DEC DECDEC
7 Málek František 2010 Kremla Jakub 2010DEC DECDEC
8 Kubala Patrik 2010 Čechák Jakub 2010FRM FRMFRM
9 Růžička Ondřej 2010 Trojčínský Patrik 2010FRM FRMFRM
10 Vaclas André 2010 Studziński Ondřej 2010GPC GPCGPC
11 Vais Václav 2010 Stevenson Luke Joshua 2010JAB JABJAB
12 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
13 Leipniker Luká 2010 Kolanda Tomáš 2010KVS KVSKVS
14 Kroutil David 2010 Lukeš Šimon 2010KVS KVSKVS
15 Honěk Tomáš 2010 Rajdl Matěj 2010KVS KVSKVS
16 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
17 Šára Petr 2010 Kerner Štěpán 2010LOB SEDLOB SED
18 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
19 Horáček Albert 2010 Kloza Richard 2010MOD MODMOD
20 Šedivý Matěj 2010 Ballay Rastislav 2010MOD MODMOD
21 Coufal Petr 2010 Černohouz Vojtěch 2011OLO OLOOLO
22 Vymazal Erik 2010 Pojezný Radim 2010LSB ONVONV
23 Vituj Antonín 2010 Bašta Richard 2010PIS PISPIS
24 Horníček Hubert 2010 Vích Jiří 2010POD PODPOD
25 Jánošík Alex 2010 Přikryl Matyáš 2010PRV PRVPRV
26 Jűttner Jakub 2011 Jűttner Jan 2010PRV PRVPRV
27 Jelen Matyáš 2010 Purma Adam 2010SOP SOPSOP
28 Neužil Vojtěch 2010 Černý František 2010SPA SPASPA
29 Vařenka Filip 2010 Brožík Matěj 2010SPA SPASPA
30 Faktor Tadeáš 2010 Brdek Štěpán 2010TSE TSETSE
31 Hladeček Vojtěch 2010 Ryska Matyáš 2010TYN TYNTYN
32 Mádlík Martin 2010 Majer Lukáš 2010UNL UNLUNL
33 Havlat Matyáš 2010 Novák Ondřej 2010UNL UNLUNL
34 Svatoš Filip 2010 Vojík Filip 2010LIB ZBRZBR
ID jízdy.: 73C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Racek David 2010 Kučerová Šárka 2011PPL PPLPPL
2 Hein Ondřej 2010 Řáhová Dominika 2010PPL PPLPPL
3 Šťastný Jakub 2010 Havlík Jiří 2010NYM NYMNYM
4 Žirovnický Štěpán 2010 Havlíček Viktor 2011NYM NYMNYM
5 Krejčí Matyáš 2010 Půlpán Marek 2010SEZ SEZSEZ
6 Herzog Ondřej 2010 Přikryl Matyáš 2010PRV PRVPRV
ID jízdy.: 74K1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
2 Vlček Jakub 2010 CERCER
3 Malina Jiří 2010 CERCER
4 Lípa Jan 2010 CHECHE
5 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
6 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
7 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
8 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
9 Nyári Jakub 2010 DECDEC
10 Málek František 2010 DECDEC
11 Kremla Jakub 2010 DECDEC
12 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
13 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
14 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
15 Čechák Jakub 2010 FRMFRM
16 Vaclas André 2010 GPCGPC
17 Studziński Ondřej 2010 GPCGPC
18 Stevenson Luke Joshua 2010 JABJAB
19 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
20 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
21 Leipniker Luká 2010 KVSKVS
22 Kolanda Tomáš 2010 KVSKVS
23 Kroutil David 2010 KVSKVS
24 Honěk Tomáš 2010 KVSKVS
25 Rajdl Matěj 2010 KVSKVS
26 Čečelovský Václav 2010 KVSKVS
27 Lukeš Šimon 2010 KVSKVS
28 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
29 Šára Petr 2010 LOBLOB
30 Nečas Daniel 2010 LOBLOB
31 Velek Daniel 2010 LSBLSB
32 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
33 Horáček Albert 2010 MODMOD
34 Šedivý Matěj 2010 MODMOD
35 Šedivý Šimon 2010 MODMOD
36 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
37 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
38 Kloza Richard 2010 MODMOD
39 Havlík Jiří 2010 NYMNYM
40 Tax Pavel 2010 NYMNYM
41 Coufal Petr 2010 OLOOLO
42 Vymazal Erik 2010 LSBONV
43 Pojezný Radim 2010 ONVONV
44 Vituj Antonín 2010 PISPIS
45 Bašta Richard 2010 PISPIS
46 Jánošík Alex 2010 PRVPRV
47 Jűttner Jan 2010 PRVPRV
48 Přikryl Matyáš 2010 PRVPRV
49 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
50 Mulač Tomáš 2010 SKDSKD
51 Jelen Matyáš 2010 SOPSOP
52 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
53 Černý František 2010 SPASPA
54 Vařenka Filip 2010 SPASPA
55 Brožík Matěj 2010 SPASPA
56 Šebelle Jakub 2010 SPASPA
57 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
58 Brdek Štěpán 2010 TSETSE
59 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
60 Havlat Matyáš 2010 UNLUNL
61 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
62 Novák Ondřej 2010 UNLUNL
63 Kazda Matyáš 2010 UNLUNL
64 Novák Jakub 2010 VSOVSO
65 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
66 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
67 Horníček Hubert 2010 PODPOD
68 Vích Jiří 2010 PODPOD
69 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
70 Hladeček Vojtěch 2010 TYNTYN
71 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
ID jízdy.: 75C1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Jaromír 2010 KOJKOJ
2 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
3 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
4 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
5 Racek David 2010 PPLPPL
6 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
7 Šťastný Jakub 2010 NYMNYM
8 Havlík Jiří 2010 NYMNYM
9 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
10 Půlpán Marek 2010 SEZSEZ
11 Herzog Ondřej 2010 PRVPRV
12 Neradil David 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 80K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
2 Bromová Rozálie 2010 DECDEC
3 Pavlišová Vendula 2010 DECDEC
4 Šteflová Markéta 2010 DECDEC
5 Pešková Viola Viktorie 2010 DECDEC
6 Drmlová Michaela 2010 DECDEC
7 Grygerová Ella 2010 GPCGPC
8 Árva Dominika 2010 GPCGPC
9 Mikešová Anna 2010 KADKAD
10 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
11 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
12 Dufková Pavla 2010 MODMOD
13 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
14 Fišerová Šárka 2010 MODMOD
15 Čenovská Rozárie 2010 NYMNYM
16 Koulová Tereza 2010 NYMNYM
17 Válková Alice 2010 PDMPDM
18 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
19 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
20 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
21 Purmová Anna 2010 SOPSOP
22 Mensová Veronika 2010 SPASPA
23 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
24 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
25 Tulachová Lada 2010 TSETSE
26 Matalová Barbora 2010 TSETSE
27 Burešová Soňa 2010 ZBRZBR
28 Černá Aneta 2010 JABJAB
29 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
30 Páníková Nikola 2010 SEDSED
31 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
32 Cigánková Eliška 2010 PRVPRV
33 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
34 Juhosová Hana 2010 CHECHE
35 Sedláková Anna 2010 CHECHE
36 Přikrylová Ida 2010 USKUSK
37 Sůvová Sofia 2010 GPCGPC
38 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
ID jízdy.: 82K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sedláková Anna 2010 Juhosová Hana 2010CHE CHECHE
2 Kadlečková Eva 2010 Štemberková Berenika 2010TSE CHOCHO TSE
3 Bromová Rozálie 2010 Drmlová Michaela 2010DEC DECDEC
4 Pavlišová Vendula 2010 Šteflová Markéta 2010DEC DECDEC
5 Grygerová Ella 2010 Árva Dominika 2010GPC GPCGPC
6 Mikešová Anna 2010 Válková Alice 2010KAD PDMKAD PDM
7 Alexová Denisa 2010 Videmannová Monika 2010KKK KKKKKK
8 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
9 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD
10 Fišerová Šárka 2010 Vondrová Eliška 2011MOD MODMOD
11 Příkopová Veronika 2010 Cigánková Eliška 2010PRV PRVPRV
12 Páníková Nikola 2010 Černá Aneta 2010SED JABSED JAB
13 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
14 Krausová Barbora 2010 Cvachoučková Anna 2010ZVS SKDSKD ZVS
15 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
16 Tulachová Lada 2010 Peštová Barbora 2011TSE TSETSE
17 Matalová Barbora 2010 Jiráčková Kateřina 2011TSE TSETSE
18 Svrčinová Amelie 2010 Burešová Soňa 2010POD ZBRZBR POD
19 Sůvová Paulina 2011 Sůvová Sofia 2010GPC GPCGPC
ID jízdy.: 84K1 benjamínky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
2 Bromová Rozálie 2010 DECDEC
3 Pavlišová Vendula 2010 DECDEC
4 Šteflová Markéta 2010 DECDEC
5 Drmlová Michaela 2010 DECDEC
6 Grygerová Ella 2010 GPCGPC
7 Árva Dominika 2010 GPCGPC
8 Mikešová Anna 2010 KADKAD
9 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
10 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
11 Dufková Pavla 2010 MODMOD
12 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
13 Fišerová Šárka 2010 MODMOD
14 Čenovská Rozárie 2010 NYMNYM
15 Petuellyová Eliška 2010 NYMNYM
16 Válková Alice 2010 PDMPDM
17 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
18 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
19 Cvachoučková Anna 2010 SKDSKD
20 Mensová Veronika 2010 SPASPA
21 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
22 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
23 Tulachová Lada 2010 TSETSE
24 Matalová Barbora 2010 TSETSE
25 Burešová Soňa 2010 ZBRZBR
26 Černá Aneta 2010 JABJAB
27 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
28 Páníková Nikola 2010 SEDSED
29 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
30 Cigánková Eliška 2010 PRVPRV
31 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
32 Juhosová Hana 2010 CHECHE
33 Sedláková Anna 2010 CHECHE
34 Přikrylová Ida 2010 USKUSK
35 Sůvová Sofia 2010 GPCGPC
36 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
ID jízdy.: 88K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
2 Florián Michal 2011 DECDEC
3 Musil Jakub 2011 DECDEC
4 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
5 Řezníček Michal 2011 FRMFRM
6 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
7 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
8 Macháč David 2011 KVSKVS
9 Štědrý Vincent Karel 2011 KVSKVS
10 Šulc Filip 2011 LOBLOB
11 Klejna Oliver 2011 LOBLOB
12 Zimčík Martin 2011 MODMOD
13 Ballay Jakub 2011 MODMOD
14 Pokorný Rostislav 2011 NYMNYM
15 Hamtil David 2011 NYMNYM
16 Černohouz Vojtěch 2011 OLOOLO
17 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
18 Pavelka Petr 2011 ONVONV
19 Černý Jonáš 2011 ONVONV
20 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
21 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
22 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
23 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
24 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
25 Špíšek Vojtěch 2011 SPASPA
26 Hes Václav 2011 TSETSE
27 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
28 Vaněk Vojtěch 2011 TSETSE
29 Šolc Jáchym 2011 UNLUNL
30 Říha František 2011 UNLUNL
31 Horký Šimon 2011 UNLUNL
32 Pokorný Matouš 2011 UNLUNL
33 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
34 Suchan William Benjamin 2011 PISPIS
35 JAB
36 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
37 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
38 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
39 Baier Samuel 2011 LIBLIB
40 Chatrný Filip 2011 PRVPRV
41 Jűttner Jakub 2011 PRVPRV
42 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
43 Lošťák Jan 2011 USKUSK
44 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
45 Hulan Petr 2011 TYNTYN
46 Mládek David 2011 TYNTYN
ID jízdy.: 90K1 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
2 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
3 Florián Michal 2011 DECDEC
4 Musil Jakub 2011 DECDEC
5 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
6 Řezníček Michal 2011 FRMFRM
7 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
8 JAB
9 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
10 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
11 Macháč David 2011 KVSKVS
12 Štědrý Vincent Karel 2011 KVSKVS
13 Baier Samuel 2011 LIBLIB
14 Šulc Filip 2011 LOBLOB
15 Klejna Oliver 2011 LOBLOB
16 Zimčík Martin 2011 MODMOD
17 Ballay Jakub 2011 MODMOD
18 Pokorný Rostislav 2011 NYMNYM
19 Hamtil David 2011 NYMNYM
20 Černohouz Vojtěch 2011 OLOOLO
21 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
22 Pavelka Petr 2011 ONVONV
23 Chatrný Filip 2011 PRVPRV
24 Jűttner Jakub 2011 PRVPRV
25 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
26 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
27 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
28 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
29 Špíšek Vojtěch 2011 SPASPA
30 Hes Václav 2011 TSETSE
31 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
32 Vaněk Vojtěch 2011 TSETSE
33 Šolc Jáchym 2011 UNLUNL
34 Říha František 2011 UNLUNL
35 Horký Šimon 2011 UNLUNL
36 Pokorný Matouš 2011 UNLUNL
37 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
38 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
39 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
40 Lošťák Jan 2011 USKUSK
41 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
42 Hulan Petr 2011 TYNTYN
43 Mládek David 2011 TYNTYN
ID jízdy.: 93K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kofroňová Karolína 2011 DECDEC
2 Skálová Tereza 2011 DECDEC
3 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
4 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
5 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
6 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
7 Šárková Emma 2011 MODMOD
8 Fialová Elen 2011 NYMNYM
9 Semecká Elsa 2011 NYMNYM
10 Galušková Tereza 2011 ONVONV
11 Pochylá Sára 2011 ONVONV
12 Štočková Julie 2011 SKDSKD
13 Staňková Johana 2011 SOPSOP
14 Košíková Barbora 2011 SPASPA
15 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
16 Peštová Barbora 2011 TSETSE
17 Jiráčková Kateřina 2011 TSETSE
18 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
19 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
20 Švábová Linda 2011 ZAMZAM
21 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
22 Malá Eliška 2011 SEZSEZ
23 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
24 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
25 Němčáková Julie 2011 PRVPRV
26 Jirousková Alice 2011 CERCER
27 Malinová Kateřina 2011 CERCER
28 Borkovcová Kristýna 2011 CHECHE
29 Fibigrová Julie 2011 USKUSK
30 Kozáková Kateřina 2011 USKUSK
31 Sůvová Paulina 2011 GPCGPC
32 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
33 Jiang Nian Ran 2011 TYNTYN
34 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
ID jízdy.: 95K1 benjamínky - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malinová Kateřina 2011 CERCER
2 Jirousková Alice 2011 CERCER
3 Borkovcová Kristýna 2011 CHECHE
4 Kofroňová Karolína 2011 DECDEC
5 Skálová Tereza 2011 DECDEC
6 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
7 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
8 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
9 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
10 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
11 Šárková Emma 2011 MODMOD
12 Fialová Elen 2011 NYMNYM
13 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
14 Němčáková Julie 2011 PRVPRV
15 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
16 Malá Eliška 2011 SEZSEZ
17 Štočková Julie 2011 SKDSKD
18 Staňková Johana 2011 SOPSOP
19 Košíková Barbora 2011 SPASPA
20 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
21 Peštová Barbora 2011 TSETSE
22 Jiráčková Kateřina 2011 TSETSE
23 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
24 Švábová Linda 2011 ZAMZAM
25 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
26 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
27 Fibigrová Julie 2011 USKUSK
28 Kozáková Kateřina 2011 USKUSK
29 Sůvová Paulina 2011 GPCGPC
30 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
31 Jiang Nian Ran 2011 TYNTYN
32 Pospíšilová Tereza 2011 TYNTYN
ID jízdy.: 367C1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
2 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
3 Havlíček Viktor 2011 NYMNYM
4 Moravec Jan 2011 SEZSEZ
ID jízdy.: 649C1 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
2 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
3 Havlíček Viktor 2011 NYMNYM
4 Moravec Jan 2011 SEZSEZ
ID jízdy.: 98K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Karel Matyáš 2012 CERCER
2 Borkovec Jindřich 2012 CHECHE
3 Jarolík Tobiáš 2012 CHECHE
4 Ostrčil Patrik 2014 GPCGPC
5 Leipniker Mihály 2012 KVSKVS
6 Kolanda Lukáš 2012 KVSKVS
7 Klein František 2012 LOBLOB
8 Rohaľ Adam 2012 LOBLOB
9 Mareš Jiří 2012 LOBLOB
10 Růžička Lukáš 2012 MODMOD
11 Růžička Jakub 2012 MODMOD
12 Fábin Mikuláš 2012 NYMNYM
13 Sedlák Vojtěch 2012 NYMNYM
14 Švanda Albert 2012 NYMNYM
15 Černý Jáchym 2012 ONVONV
16 Louda Ondřej 2012 PDMPDM
17 Kuča Petr 2012 PRVPRV
18 David Adam 2012 RKLRKL
19 Mohaupt Viktor 2012 SEZSEZ
20 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
21 Staněk Jáchym 2015 SOPSOP
22 Brožík Jakub 2012 SPASPA
23 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
24 Vařenka Martin 2012 SPASPA
25 Špíšek Michal 2012 SPASPA
26 Jarůšek Tomáš 2012 TSETSE
27 Nerad Vítek 2012 TSETSE
28 Greiner Tomáš 2012 UNLUNL
29 Vostradovský Ján 2012 UNLUNL
30 Doležal Daniel 2012 UNLUNL
31 Hůlka Matyáš 2012 USKUSK
32 Hůlka Dan 2012 USKUSK
33 Budín Max 2012 USKUSK
34 Honců František 2012 ZBRZBR
35 Veselý Kvido 2012 ZBRZBR
36 Milota František 2012 ZBRZBR
37 Moskal Artem Maximovič 2012 ZNOZNO
ID jízdy.: 100K1 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Karel Matyáš 2012 CERCER
2 Jarolík Tobiáš 2012 CHECHE
3 Ostrčil Patrik 2014 GPCGPC
4 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
5 Leipniker Mihály 2012 KVSKVS
6 Kolanda Lukáš 2012 KVSKVS
7 Macháč Adam 2014 KVSKVS
8 Klein František 2012 LOBLOB
9 Rohaľ Adam 2012 LOBLOB
10 Mareš Jiří 2012 LOBLOB
11 Dufek Hugo 2013 MODMOD
12 Růžička Lukáš 2012 MODMOD
13 Fábin Mikuláš 2012 NYMNYM
14 Sedlák Vojtěch 2012 NYMNYM
15 Švanda Albert 2012 NYMNYM
16 Louda Ondřej 2012 PDMPDM
17 Lukeš Vratislav 2013 PPLPPL
18 Kuča Petr 2012 PRVPRV
19 David Adam 2012 RKLRKL
20 Švestka Jan 2013 SEDSED
21 Holeček Petr 2013 SEDSED
22 Mohaupt Viktor 2012 SEZSEZ
23 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
24 Staněk Jáchym 2015 SOPSOP
25 Brožík Jakub 2012 SPASPA
26 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
27 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
28 Vařenka Martin 2012 SPASPA
29 Špíšek Michal 2012 SPASPA
30 Kafka Ondřej 2014 TSETSE
31 Jarůšek Petr 2014 TSETSE
32 Jarůšek Tomáš 2012 TSETSE
33 Nerad Vítek 2012 TSETSE
34 Greiner Tomáš 2012 UNLUNL
35 Schmied Miloš 2013 UNLUNL
36 Vostradovský Ján 2012 UNLUNL
37 Doležal Daniel 2012 UNLUNL
38 Doležal Samuel 2013 UNLUNL
39 Honců František 2012 ZBRZBR
40 Veselý Kvido 2012 ZBRZBR
41 Milota František 2012 ZBRZBR
42 Moskal Artem Maximovič 2012 ZNOZNO
43 Budín Max 2012 USKUSK
44 Hůlka Matyáš 2012 USKUSK
45 Hůlka Dan 2012 USKUSK
46 Klein Robert 2013 TYNTYN
47 Hulan Lukáš 2013 TYNTYN
48 Janata Jan 2013 TYNTYN
ID jízdy.: 103K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
2 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
3 Ostrčilová Gabriela 2014 GPCGPC
4 Vaclas Roxane 2014 GPCGPC
5 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
6 Stevenson Elisabeth Eve 2012 JABJAB
7 Svolinská Julie 2012 JABJAB
8 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
9 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
10 Drbohlavová Magdaléna 2012 KVSKVS
11 Vacková Františka 2012 MODMOD
12 Prchlíková Sabina 2012 ONVONV
13 Parobková Rozálie 2012 PDMPDM
14 Juklová Rozálie 2012 PISPIS
15 Valášková Anna 2012 PPLPPL
16 Šimková Klaudie 2012 PRVPRV
17 Pivodová Alice 2012 PRVPRV
18 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
19 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
20 Špíšková Barbora 2012 SPASPA
21 Kafková Eliška 2012 TSETSE
22 Fárová Viktorie 2012 TSETSE
23 Štěpánková Leontýna 2012 TSETSE
24 Matalová Erika 2012 TSETSE
25 Ešnerová Sofie 2012 TSETSE
26 Kolínová Anna 2012 TSETSE
27 Novotná Daniela 2012 UNLUNL
28 Němcová Klára 2012 ZAMZAM
29 Činovcová Viktorie 2012 USKUSK
30 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
31 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
32 Sobotová Ella Marie 2012 TYNTYN
33 Kunová Markéta 2012 TYNTYN
ID jízdy.: 105K1 benjamínky - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
2 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
3 Ostrčilová Gabriela 2014 GPCGPC
4 Vaclas Roxane 2014 GPCGPC
5 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
6 Stevenson Elisabeth Eve 2012 JABJAB
7 Svolinská Julie 2012 JABJAB
8 Pospíchalová Aneta 2012 KADKAD
9 Foldová Kateřina 2012 KADKAD
10 Drbohlavová Magdaléna 2012 KVSKVS
11 Vacková Františka 2012 MODMOD
12 Prchlíková Sabina 2012 ONVONV
13 Parobková Rozálie 2012 PDMPDM
14 Juklová Rozálie 2012 PISPIS
15 Matoušková Viktorie 2013 PPLPPL
16 Valášková Anna 2012 PPLPPL
17 Šimková Klaudie 2012 PRVPRV
18 Pivodová Alice 2012 PRVPRV
19 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
20 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
21 Špíšková Barbora 2012 SPASPA
22 Kafková Eliška 2012 TSETSE
23 Fárová Viktorie 2012 TSETSE
24 Fárová Justýna 2014 TSETSE
25 Doubravová Viktorie 2013 TSETSE
26 Štěpánková Leontýna 2012 TSETSE
27 Matalová Erika 2012 TSETSE
28 Ešnerová Sofie 2012 TSETSE
29 Kolínová Anna 2012 TSETSE
30 Hejnová Ema 2013 TSETSE
31 Novotná Daniela 2012 UNLUNL
32 Němcová Klára 2012 ZAMZAM
33 Vojíková Aneta 2013 ZBRZBR
34 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
35 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
36 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
37 Sobotová Ella Marie 2012 TYNTYN
38 Kunová Markéta 2012 TYNTYN
39 Pospíšilová Emma 2013 TYNTYN
ID jízdy.: 376C1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 650C1 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 136K1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sochací Jiří 1987 FRMFRM
2 Zahradník Jan 1986 ZNOZNO
3 Obermann Jan 1984 DECDEC
4 Kraft Jiří 1984 NYMNYM
ID jízdy.: 137C1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lukeš Vratislav 1984 PPLPPL
2 Mohaupt Martin 1986 SEZSEZ
3 Hrůza Tomáš 1986 NYMNYM
ID jízdy.: 141K2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 1980 Kraft Jiří 1984NYM NYMNYM
2 Tonder Tomáš 1976 Obermann Jan 1984DEC DECDEC
ID jízdy.: 142K1 Veteráni - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sochací Jiří 1987 FRMFRM
2 Obermann Jan 1984 DECDEC
3 Kraft Jiří 1984 NYMNYM
ID jízdy.: 143C1 Veteráni - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lukeš Vratislav 1984 PPLPPL
2 Mohaupt Martin 1986 SEZSEZ
ID jízdy.: 214C2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Antonín 1974 Hájek Martin 1968BOH SOPBOH
2 Mohaupt Martin 1986 Suchý Jaroslav 1978SEZ SEZSEZ
3 Hrůza Tomáš 1986 Podnecký Miroslav 1968NYM NYMNYM
ID jízdy.: 217K1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ryšavá Lucie 1988 FRMFRM
2 Bambušková Vlasta 1988 FRMFRM
3 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
ID jízdy.: 218K2 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bambušková Vlasta 1988 Ryšavá Lucie 1988FRM FRMFRM
2 Hrabalová Zuzana 1986 Hrochová Lenka 1981KKK DECKKK DEC
ID jízdy.: 571K1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ryšavá Lucie 1988 FRMFRM
2 Bambušková Vlasta 1988 FRMFRM
3 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
ID jízdy.: 394K2 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 395C2 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák Zbyněk 1982 Vatěra Václav 1981KVS KVSKVS
2 Petr Ondřej 1979 Semecký Pavel 1978NYM NYMNYM
3 Veleta Martin 1972 Vejtruba Jaroslav 1978NYM NYMNYM
ID jízdy.: 400K1 Veteránky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrochová Lenka 1981 DECDEC
2 Kotoučová Lucie 1980 PRVPRV
ID jízdy.: 401K2 Veteránky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 Hrochová Lenka 1981KKK DECDEC
ID jízdy.: 576K1 Veteráni - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
2 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
3 Csoma Tomáš 1979 PRVPRV
4 Borkovec Jindřich 1982 CHECHE
5 Pfoff Jan 1980 PODPOD
ID jízdy.: 577C1 Veteráni - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Suchý Jaroslav 1978 SEZSEZ
2 Semecký Pavel 1978 NYMNYM
3 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
4 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 580K1 Veteránky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrochová Lenka 1981 DECDEC
2 Kotoučová Lucie 1980 PRVPRV
ID jízdy.: 637K1 Veteráni - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
2 Csoma Tomáš 1979 PRVPRV
3 Pfoff Jan 1980 PODPOD
ID jízdy.: 655C1 Veteráni - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Suchý Jaroslav 1978 SEZSEZ
2 Semecký Pavel 1978 NYMNYM
3 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
4 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 406K2 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šamšula Luděk 1976 Klein Pavel 1976OLO TYNOLO TYN
2 Šára Pavel 1974 Šára František 1976LOB UNLLOB UNL
3 Polívka Tomáš 1970 Holub Martin 1977KVS KVSKVS
4 Budínský Robert 1975 Merhaut Michal 1970SHK SHKSHK
5 Topinka Pavel 1976 Holub Martin 1977ZBR KVSZBR
ID jízdy.: 407C2 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Macháč Jan 1977 Mareš Tomáš 1972KVS KVSKVS
2 Kolísek Petr 1975 Venta Otakar 1972SOP SOPSOP
3 Daněk Antonín 1974 Hájek Martin 1968BOH SOPSOP
4 Černý Marek 1974 Soukup Radek 1966NYM NYMNYM
ID jízdy.: 412K1 Veteránky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pelantová Lenka 1973 JABJAB
ID jízdy.: 413K2 Veteránky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 585K1 Veteráni - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
2 Tonder Tomáš 1976 DECDEC
3 Holub Martin 1977 KVSKVS
4 Prchal Martin 1976 ZBRZBR
5 Budínský Robert 1975 SHKSHK
6 Kopta Ivan 1975 SHKSHK
7 Šára František 1976 UNLUNL
8 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
9 Podloucký Martin 1976 ZBRZBR
10 Ježek Tomáš 1973 USKUSK
11 Klein Pavel 1976 TYNTYN
ID jízdy.: 586C1 Veteráni - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
2 Macháč Jan 1977 KVSKVS
3 Falada Gabriel 1976 PISPIS
4 Růžička Robert 1974 LSBLSB
5 Černý Marek 1974 NYMNYM
ID jízdy.: 589K1 Veteránky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Švábová Renáta 1974 ZAMZAM
2 Pelantová Lenka 1973 JABJAB
ID jízdy.: 656K1 Veteráni - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
2 Šára Pavel 1974 LOBLOB
3 Holub Martin 1977 KVSKVS
4 Staněk Petr 1976 SOPSOP
5 Budínský Robert 1975 SHKSHK
6 Šára František 1976 UNLUNL
7 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
8 Ježek Tomáš 1973 USKUSK
9 Klein Pavel 1976 TYNTYN
ID jízdy.: 657C1 Veteráni - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
2 Macháč Jan 1977 KVSKVS
3 Falada Gabriel 1976 PISPIS
4 Růžička Robert 1974 LSBLSB
ID jízdy.: 418K2 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Herzán Miroslav 1965 Hřivna Martin 1971OLO OLOOLO
ID jízdy.: 419C2 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bubanec Petr 1970 Vítek Libor 1969NYM ZBRZBR NYM
ID jízdy.: 424K1 Veteránky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vernerová Barbora 1972 VPLVPL
2 Bártová Zdeňka 1969 JABJAB
ID jízdy.: 425K2 Veteránky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 594K1 Veteráni - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Polívka Tomáš 1970 KVSKVS
2 Mareš Tomáš 1972 KVSKVS
3 Hřivna Martin 1971 OLOOLO
ID jízdy.: 595C1 Veteráni - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Venta Otakar 1972 SOPSOP
2 Hamtil Michal 1971 NYMNYM
3 Bubanec Petr 1970 NYMNYM
4 Podnecký Miroslav 1968 NYMNYM
ID jízdy.: 598K1 Veteránky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bártová Zdeňka 1969 JABJAB
ID jízdy.: 658K1 Veteráni - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mráz Antonín 1972 KVSKVS
2 Polívka Tomáš 1970 KVSKVS
3 Mareš Tomáš 1972 KVSKVS
4 Hřivna Martin 1971 OLOOLO
ID jízdy.: 659C1 Veteráni - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Venta Otakar 1972 SOPSOP
2 Hájek Martin 1968 SOPSOP
3 Bubanec Petr 1970 NYMNYM
4 Podnecký Miroslav 1968 NYMNYM
ID jízdy.: 430K2 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 431C2 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 436K1 Veteránky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 437K2 Veteránky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 603K1 Veteráni - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Souček Petr 1967 LOBLOB
2 Herzán Miroslav 1965 OLOOLO
ID jízdy.: 604C1 Veteráni - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Zdeněk 1961 LSBLSB
2 Soukup Radek 1966 NYMNYM
ID jízdy.: 607K1 Veteránky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 660K1 Veteráni - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Souček Petr 1967 LOBLOB
2 Herzán Miroslav 1965 OLOOLO
3 Loukota Václav 1966 SPASPA
ID jízdy.: 661C1 Veteráni - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 1967 PISPIS
2 Janeček Zdeněk 1961 LSBLSB
3 Soukup Radek 1966 NYMNYM
ID jízdy.: 442K2 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Milan 1953 Brychta František 1959ZNO ZNOZNO
2 Lorenc Dalibor 1954 Krásný Milan 1957LSB LSBLSB
ID jízdy.: 443C2 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 448K1 Veteránky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 449K2 Veteránky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 612K1 Veteráni - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Milan 1953 ZNOZNO
2 Brychta František 1959 ZNOZNO
3 Kučera Milan 1958 PISPIS
4 Krásný Milan 1957 LSBLSB
5 Borkovec Jindřich 1953 CHECHE
6 Pfoff Jan 1953 PODPOD
7 Kobera Jiří 1961 TYNTYN
ID jízdy.: 613C1 Veteráni - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ševčík Zdeněk 1947 SKMSKM
ID jízdy.: 616K1 Veteránky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 662K1 Veteráni - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Milan 1953 ZNOZNO
2 Brychta František 1959 ZNOZNO
3 Kučera Milan 1958 PISPIS
4 Krásný Milan 1957 LSBLSB
5 Borkovec Jindřich 1953 CHECHE
6 Pfoff Jan 1953 PODPOD
7 Kobera Jiří 1961 TYNTYN
ID jízdy.: 663C1 Veteráni - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ševčík Zdeněk 1947 SKMSKM

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
BOH 2 4x40=160 4x100=400 560
CER 17 6x40=240 19x30=570 7x30=210 22x20=440 17x20=340 4x20=80 1880
CHE 13 19x20=380 14x20=280 3x100=300 2x20=40 1000
CHO 35 20x40=800 20x30=600 37x30=1110 32x20=640 18x20=360 2x20=40 3550
DEC 30 2x40=80 30x30=900 31x20=620 35x20=700 9x100=900 4x20=80 3280
DUP 27 92x40=3680 3680
FRM 15 2x40=80 15x30=450 10x20=200 16x20=320 9x100=900 2x20=40 1990
GPC 9 24x20=480 480
HRA 3 2x30=60 6x30=180 7x20=140 2x100=200 580
JAB 18 7x40=280 11x30=330 19x20=380 17x20=340 4x100=400 4x20=80 1810
KAD 8 23x20=460 7x20=140 2x20=40 640
KKK 13 1x40=40 19x20=380 17x20=340 4x100=400 8x20=160 1320
KOJ 17 12x30=360 24x30=720 19x20=380 12x20=240 2x20=40 1740
KVS 28 1x40=40 10x30=300 23x20=460 31x20=620 16x100=1600 3x20=60 3080
LIB 15 3x40=120 12x30=360 33x20=660 9x20=180 1x20=20 1340
LOB 16 4x40=160 11x30=330 18x20=360 15x20=300 4x100=400 5x20=100 1650
LSB 21 4x40=160 2x30=60 29x30=870 19x20=380 5x20=100 8x100=800 6x20=120 2490
MHP 1 3x40=120 120
MOD 26 2x40=80 5x30=150 25x30=750 12x20=240 42x20=840 8x20=160 2220
NYM 57 16x40=640 46x30=1380 42x30=1260 50x20=1000 32x20=640 28x100=2800 10x20=200 7920
OLO 16 9x30=270 16x30=480 17x20=340 6x20=120 9x100=900 2110
ONV 30 10x40=400 7x30=210 50x30=1500 37x20=740 13x20=260 18x20=360 3470
PDM 7 19x20=380 7x20=140 2x20=40 560
PIS 19 2x40=80 4x30=120 24x30=720 14x20=280 9x20=180 5x100=500 2x20=40 1920
POD 14 9x30=270 17x20=340 13x20=260 5x100=500 1x20=20 1390
PPL 21 10x40=400 25x30=750 18x30=540 10x20=200 15x20=300 2x100=200 10x20=200 2590
PRV 31 18x40=720 16x30=480 29x30=870 19x20=380 34x20=680 4x100=400 17x20=340 3870
RKL 6 3x30=90 6x30=180 8x20=160 2x20=40 1x20=20 490
SED 16 26x30=780 18x20=360 10x20=200 1x20=20 1360
SEZ 18 5x40=200 24x30=720 7x30=210 11x20=220 14x20=280 6x100=600 2x20=40 2270
SHK 21 7x40=280 8x30=240 27x30=810 21x20=420 8x20=160 7x100=700 5x20=100 2710
SKD 8 1x40=40 11x20=220 13x20=260 8x20=160 680
SKM 1 2x100=200 200
SLA 1 3x100=300 300
SLH 9 11x30=330 14x30=420 6x20=120 2x20=40 910
SOP 14 12x40=480 3x30=90 10x30=300 9x20=180 8x100=800 1x20=20 1870
SOS 4 5x30=150 5x20=100 2x20=40 1x20=20 310
SPA 53 7x40=280 34x30=1020 67x30=2010 56x20=1120 39x20=780 1x100=100 8x20=160 5470
STE 3 3x30=90 7x20=140 230
TSE 33 6x30=180 20x30=600 23x20=460 51x20=1020 11x20=220 2480
TYN 29 11x40=440 11x30=330 10x30=300 18x20=360 28x20=560 5x100=500 13x20=260 2750
UNL 25 1x40=40 9x30=270 15x30=450 19x20=380 32x20=640 3x100=300 7x20=140 2220
USK 81 128x40=5120 50x30=1500 71x30=2130 63x20=1260 16x20=320 4x100=400 6x20=120 10850
VPL 4 2x30=60 6x30=180 4x100=400 640
VSO 5 2x40=80 4x20=80 6x20=120 2x20=40 320
ZAM 10 2x40=80 13x30=390 6x30=180 12x20=240 4x20=80 1x100=100 2x20=40 1110
ZBR 43 18x40=720 25x30=750 44x30=1320 40x20=800 15x20=300 4x100=400 4x20=80 4370
ZNO 4 2x20=40 7x100=700 740
ZVS 12 2x40=80 8x30=240 11x20=220 10x20=200 10x20=200 940
Na těchto závodech startuje 963 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 49 oddílů.
Startovné činí celkově 100460 Kč