II.NZ RDS + III.ČP mládeže - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 25.06.2022 12:41:33
Přihláška do: 27.06.2022
Datum závodu: 01.07. - 03.07.2022
Račice

ID jízdy.: 1C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
2 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
3 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
4 Wertheimová Ema 2008 PRVPRV
5 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
6 Studničková Klára 2005 ONVONV
7 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
8 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
9 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
ID jízdy.: 2C2 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kotková Lenka 2005 Janáčková Denisa 2006PRV PRVPRV
2 Jiskrová Tereza 2008 Wertheimová Ema 2008PRV PRVPRV
3 Andrýsková Simona 2005 Studničková Tereza 2009ONV ONVONV
4 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
ID jízdy.: 3C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
2 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
3 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
4 Wertheimová Ema 2008 PRVPRV
5 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
6 Studničková Klára 2005 ONVONV
7 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
8 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
9 Kodetová Tereza 2006 PPLPPL
ID jízdy.: 4C2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kotková Lenka 2005 Janáčková Denisa 2006PRV PRVPRV
2 Jiskrová Tereza 2008 Wertheimová Ema 2008PRV PRVPRV
3 Andrýsková Simona 2005 Studničková Tereza 2009ONV ONVONV
4 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
ID jízdy.: 370K2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 David Adam 2012 Louda Ondřej 2012RKL PDMPDM RKL
2 Zdráhal Lukáš 2011 Lukáš Matěj 2011SOS VSOSOS
3 Florián Michal 2011 Musil Jakub 2011DEC DECDEC
4 Svoboda Filip 2011 Šulc Filip 2011SKD LOBLOB
5 Gabrhel Alexandr 2011 Pavelka Petr 2011ONV ONVONV
6 Honců František 2012 Milota František 2012ZBR ZBRZBR
7 Baier Samuel 2011 Vaňas Mikuláš 2011LIB KKKLIB
8 Lukeš Jiří 2012 Hajič Tobiáš 2012PPL PPLPPL
ID jízdy.: 371C2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 374K2 bky - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kofroňová Karolína 2011 Skálová Tereza 2011DEC DECDEC
2 Vývodová Adéla 2012 Prchlíková Sabina 2012SLH ONVSLH ONV
3 Galušková Tereza 2011 Pochylá Sára 2011ONV ONVONV
4 Řihošková Anna 2011 Havlová Eliška 2011KOJ VSOKOJ
5 Šimáňová Jolana 2011 Janotová Darina 2011POD ZBRZBR
6 Vojíková Aneta 2013 ZBRZBR
7 Juklová Rozálie 2012 Kyshkar Maryana 2012PIS PISPIS
8 Kučerová Šárka 2011 Valášková Anna 2012PPL PPLPPL
ID jízdy.: 6K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
2 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
ID jízdy.: 7C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlík Josef 1998 PRVPRV
2 Drahokoupil Dan 1991 NYMNYM
ID jízdy.: 8K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 9C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nováček Vojtěch 2001 Havlík Josef 1998DUP PRVPRV
2 Bubanec Petr 1970 Drahokoupil Dan 1991NYM NYMNYM
ID jízdy.: 10K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
ID jízdy.: 11C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlík Josef 1998 PRVPRV
ID jízdy.: 12K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 13C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nováček Vojtěch 2001 Havlík Josef 1998DUP PRVPRV
ID jízdy.: 14K1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
ID jízdy.: 15C1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlík Josef 1998 PRVPRV
ID jízdy.: 16K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 17K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 18K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 19K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 20K1 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 188K2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 189C2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nováček Vojtěch 2001 Havlík Josef 1998DUP PRVPRV
ID jízdy.: 190K2 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 364C1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
ID jízdy.: 538C1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
ID jízdy.: 539C2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 630C2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 21K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Plhoň Jan 2004 USKUSK
2 Bien Matouš 2004 LIBLIB
3 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
4 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
5 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
6 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
7 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
8 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
9 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
ID jízdy.: 22C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šantora Jáchym 2004 USKUSK
2 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
3 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
4 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
5 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
6 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
7 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
8 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
9 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
10 Kot Artur 2005 PPLPPL
11 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
ID jízdy.: 25K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
2 Zaitev Alexei 2005 KVSKVS
3 Martoch Filip 2005 SLHSLH
4 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
5 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
6 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
7 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
8 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
9 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
10 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
11 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
12 Plhoň Jan 2004 USKUSK
13 Bien Matouš 2004 LIBLIB
14 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
15 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
ID jízdy.: 26C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
2 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
3 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
4 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
5 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
6 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
7 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
8 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
9 Kot Artur 2005 PPLPPL
ID jízdy.: 27K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Macháček Vojtěch 2004 Prchlík Ondřej 2005PRV ONVONV
2 Hirsch Ondřej 2005 Šimek Albert 2005KOJ PRVKOJ
3 Beneš Vojtěch 2004 Kapoun Pavel 2005KVS KOJKOJ
4 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
ID jízdy.: 28C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janďourek Šimon 2004 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
2 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM NYMNYM
3 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005PPL PPLPPL
4 Vísner Ondřej 2006 Kocman Anthony 2006PPL HRAPPL
ID jízdy.: 29K1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
2 Zaitev Alexei 2005 KVSKVS
3 Martoch Filip 2005 SLHSLH
4 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
5 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
6 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
7 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
8 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
9 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
10 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
11 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
12 Plhoň Jan 2004 USKUSK
13 Bien Matouš 2004 LIBLIB
14 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
15 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
ID jízdy.: 30C1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
2 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
3 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
4 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
5 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
6 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
7 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
8 Kot Bartoloměj 2005 PPLPPL
9 Kot Artur 2005 PPLPPL
ID jízdy.: 31K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
2 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
3 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
4 Šulitková Kateřina 2005 DECDEC
ID jízdy.: 33K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
2 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
3 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
ID jízdy.: 34K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 35K1 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
2 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
3 Tettingerová Terezie 2005 NYMNYM
ID jízdy.: 191K2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Macháček Vojtěch 2004 Prchlík Ondřej 2005PRV ONVONV
2 Hirsch Ondřej 2005 Šimek Albert 2005KOJ PRVKOJ
3 Beneš Vojtěch 2004 Kapoun Pavel 2005KVS KOJKOJ
4 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
ID jízdy.: 192C2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janďourek Šimon 2004 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
2 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM NYMNYM
3 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005PPL PPLPPL
ID jízdy.: 640K4 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Večeř Karel 2005 Kučírek Lukáš 2004 Knoška Robert 2005 Cakl Filip 2005 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 641C4 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005 Vísner Ondřej 2006 Fojtík Adam 2004 PPL PPL PPL PPLPPL
ID jízdy.: 642K4 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 40K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Florián Jindřich 2006 DECDEC
2 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
3 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
4 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
5 Tonder Matěj 2007 DECDEC
6 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
7 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
8 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
9 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
10 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
11 Všetečka Jan 2006 ZBRZBR
12 Dvořák Brutus 2006 ZBRZBR
13 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
14 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
15 Jech Karel 2007 ZBRZBR
16 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
17 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
18 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
19 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
20 Trojek Jan 2007 ONVONV
21 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
22 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
23 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
24 Foukal Jan 2006 RKLRKL
25 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
26 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
ID jízdy.: 41C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Novák Jan 2006 PRVPRV
2 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
3 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
4 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
5 Knotek Daniel 2007 ONVONV
6 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
7 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
8 Koula Adam 2007 NYMNYM
9 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
10 Michajlík Filip 2006 NYMNYM
11 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
12 Škrob Marek 2007 NYMNYM
13 Vituj František 2006 PISPIS
14 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
15 Allas Olivier 2006 PPLPPL
16 Calta Matěj 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 42K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Florián Jindřich 2006 Jahoda Matouš 2006DEC SPADEC
2 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC
3 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
4 Kirschner Kryštof Jan 2007 Majer Petr 2007DEC UNLDEC
5 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
6 Šindel Jakub 2007 Kerner Kryštof 2007SKD SEDSKD
7 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB
8 Všetečka Jan 2006 Dvořák Brutus 2006ZBR ZBRZBR
9 Šmida Antonín 2007 Kuncl Marek 2007ZBR ZBRZBR
10 Mikeš Michal 2007 Jech Karel 2007ZBR ZBRZBR
11 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
12 Trojek Jan 2007 ONVONV
13 Chovanec Martin 2007 Havlíček Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
14 Houda Vítek 2007 Kapoun Tomáš 2007TSE KOJKOJ
15 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPARKL
16 Hejda Štěpán 2006 Bartovský Jaroslav 2006PPL PPLPPL
ID jízdy.: 43C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
2 Nováček Martin 2007 Příkopa Vít 2007TYN PRVPRV
3 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
4 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
5 Pinkas Šimon 2006 Michajlík Filip 2006NYM NYMNYM
6 Koula Adam 2007 Škrob Marek 2007NYM NYMNYM
7 Kozel Tadeáš 2006 Vituj František 2006NYM PISPIS PIS
8 Calta Matěj 2007 Suchý Matěj 2006PPL SEZPPL
ID jízdy.: 44K1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Florián Jindřich 2006 DECDEC
2 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
3 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
4 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
5 Tonder Matěj 2007 DECDEC
6 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
7 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
8 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
9 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
10 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
11 Všetečka Jan 2006 ZBRZBR
12 Dvořák Brutus 2006 ZBRZBR
13 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
14 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
15 Jech Karel 2007 ZBRZBR
16 Šmida Antonín 2007 ZBRZBR
17 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
18 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
19 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
20 Trojek Jan 2007 ONVONV
21 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
22 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
23 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
24 Foukal Jan 2006 RKLRKL
25 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
26 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
ID jízdy.: 45C1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Novák Jan 2006 PRVPRV
2 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
3 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
4 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
5 Knotek Daniel 2007 ONVONV
6 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
7 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
8 Koula Adam 2007 NYMNYM
9 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
10 Michajlík Filip 2006 NYMNYM
11 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
12 Škrob Marek 2007 NYMNYM
13 Vituj František 2006 PISPIS
14 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
15 Allas Olivier 2006 PPLPPL
16 Calta Matěj 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 46K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
2 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
3 Křížová Ester 2007 DECDEC
4 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
5 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
6 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
7 Martochová Livie 2007 SLHSLH
8 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
9 Válková Bára 2006 NYMNYM
10 Veselá Hana 2007 NYMNYM
11 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
12 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
13 Němčická Johana 2007 ONVONV
14 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
15 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
ID jízdy.: 48K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
2 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
3 Křížová Ester 2007 DECDEC
4 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
5 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
6 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
7 Martochová Livie 2007 SLHSLH
8 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
9 Válková Bára 2006 NYMNYM
10 Veselá Hana 2007 NYMNYM
11 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
12 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
13 Němčická Johana 2007 ONVONV
14 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
15 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
ID jízdy.: 49K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
2 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007DEC DECDEC
3 Voříšková Karolína 2006 Sýkorová Helena 2006VPL SPAVPL
4 Mádlíková Lucie 2007 Rochová Justýna 2007UNL LOBLOB
5 Valsová Veronika 2007 Martochová Livie 2007TSE SLHSLH
6 Líbalová Michaela 2007 Rzymanová Veronika 2007POD ZBRZBR
7 Černohousová Silvie 2006 Balcarová Nikola 2006ZVS ONVONV
8 Červenáková Amálie 2007 Němčická Johana 2007ONV ONVONV
9 Ammerová Patricie 2007 Zendulková Klára 2007CHO KOJKOJ
10 Válková Bára 2006 Fléglová Alžběta 2007NYM USKNYM
ID jízdy.: 643K4 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tonder Matěj 2007 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007 Kopecký Vojtěch 2007 DEC DEC UNL DECDEC
2 Kortan Filip 2007 Herzig Alexandr 2007 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007 PIS PIS LOB SOPLOB
3 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007 Podráský Richard 2006 ONV ONV ONVONV
4 Všetečka Jan 2006 Šmida Antonín 2007 Dvořák Brutus 2006 Kuncl Marek 2007 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 644C4 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nováček Martin 2007 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006 Příkopa Vít 2007 TYN PRV PRV PRVPRV
2 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007 ONV ONVONV
3 Kocman Anthony 2006 Allas Olivier 2006 Calta Matěj 2007 Suchý Matěj 2006 HRA PPL PPL SEZPPL
ID jízdy.: 645K4 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Líbalová Michaela 2007 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007 Rzymanová Veronika 2007 POD DEC DEC ZBRDEC
2 Voříšková Karolína 2006 Sýkorová Helena 2006 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006 VPL SPA SPA SPAVPL
3 Mádlíková Lucie 2007 Kropáčková Ema 2006 Rochová Justýna 2007 Bočková Evelína 2006 UNL PIS LOB PISLOB
4 Červenáková Amálie 2007 Němčická Johana 2007 ONV ONVONV
5 Humhalová Lucie 2006 Mihalová Silvie Anna 2006 Vaculíková Vendula 2006 Balcarová Nikola 2006 USK USK USK ONVONV
6 Válková Bára 2006 Činovcová Lucie 2007 Fléglová Alžběta 2007 Hanušová Zuzana 2007 NYM USK USK MODNYM
ID jízdy.: 55K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
2 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
3 Havel Jan 2008 VSOVSO
4 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
5 Zahradníček František 2009 SOSSOS
6 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
7 Dvořák František 2008 DECDEC
8 Musil Adam 2008 DECDEC
9 Veselý Robert 2008 DECDEC
10 Vičar Josef 2009 PRVPRV
11 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
12 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
13 Šulc Jan 2009 LOBLOB
14 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
15 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
16 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
17 Mach David 2008 ZBRZBR
18 Richter Vilém 2008 ZBRZBR
19 Richter Adam 2008 ZBRZBR
20 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
21 Kurka Štěpán 2008 NYMNYM
22 Rolenc Václav 2009 ONVONV
23 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
24 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
25 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
26 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
27 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
28 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
29 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
30 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
31 Nikl Adam 2009 LIBLIB
32 David Patrik 2009 RKLRKL
33 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
34 Milo Štěpán Jan 2009 RKLRKL
35 Bašta Robin 2008 PISPIS
36 Vituj Václav 2008 PISPIS
37 Smolík Jan 2008 PISPIS
38 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
39 Vaverka Matyáš 2009 PISPIS
40 Stacha Vojtěch 2009 FRMFRM
41 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
ID jízdy.: 56C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Oliver 2008 KVSKVS
2 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
3 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
4 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
5 Dostál Tobiáš 2009 ONVONV
6 Kučera Radek 2009 PPLPPL
7 Havel Vít 2009 PPLPPL
ID jízdy.: 57K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Louda Lukáš 2009 Křikava Vítězslav 2009PDM KADPDM
2 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSVSO SOS
3 Zahradníček František 2009 Stacha Vojtěch 2009SOS FRMSOS FRM
4 Doležal Matyáš 2008 Musil Adam 2008DEC DECDEC
5 Žaba Daniel 2008 Hronek Mikuláš 2008SHK PDMPDM
6 Beránek Ondřej 2009 Čermák Jakub 2009LOB LOBLOB
7 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008DEC DECDEC
8 Bartek Vít 2008 Mach David 2008ZBR ZBRZBR
9 Kubíček Kryštof 2008 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
10 Tischer Vojtěch 2008 Barabáš Ondřej 2008ONV FRMONV FRM
11 Uvíra Jiří 2009 Rolenc Václav 2009ONV ONVONV
12 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAKOJ
13 Hošek Dominik 2009 Šrámek Oscar 2009KOJ KOJKOJ
14 Mašík Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008LIB LIBLIB
15 Nikl Adam 2009 Němeček Martin 2009LIB CERLIB
16 Milo Štěpán Jan 2009 David Patrik 2009RKL RKLRKL
17 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
18 Pavlát Šimon 2009 Bašta Robin 2008PIS PISPIS
ID jízdy.: 58C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008KVS KVSKVS
2 Zalubil Ondřej 2008 Dostál Tobiáš 2009ONV ONVONV
3 Kučera Radek 2009 Havel Vít 2009PPL PPLPPL
ID jízdy.: 59K1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
2 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
3 Havel Jan 2008 VSOVSO
4 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
5 Zahradníček František 2009 SOSSOS
6 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
7 Dvořák František 2008 DECDEC
8 Musil Adam 2008 DECDEC
9 Veselý Robert 2008 DECDEC
10 Vičar Josef 2009 PRVPRV
11 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
12 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
13 Šulc Jan 2009 LOBLOB
14 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
15 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
16 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
17 Mach David 2008 ZBRZBR
18 Richter Vilém 2008 ZBRZBR
19 Richter Adam 2008 ZBRZBR
20 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
21 Kurka Štěpán 2008 NYMNYM
22 Rolenc Václav 2009 ONVONV
23 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
24 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
25 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
26 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
27 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
28 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
29 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
30 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
31 Nikl Adam 2009 LIBLIB
32 David Patrik 2009 RKLRKL
33 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
34 Milo Štěpán Jan 2009 RKLRKL
35 Bašta Robin 2008 PISPIS
36 Vituj Václav 2008 PISPIS
37 Smolík Jan 2008 PISPIS
38 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
39 Vaverka Matyáš 2009 PISPIS
40 Stacha Vojtěch 2009 FRMFRM
41 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
ID jízdy.: 60C1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Oliver 2008 KVSKVS
2 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
3 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
4 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
5 Dostál Tobiáš 2009 ONVONV
6 Kučera Radek 2009 PPLPPL
7 Havel Vít 2009 PPLPPL
ID jízdy.: 61K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Válková Karolína 2008 DECDEC
2 Zelinková Ema 2009 DECDEC
3 Košnarová Adéla 2009 DECDEC
4 Šárová Ema 2008 LOBLOB
5 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
6 Csomová Laura 2008 PRVPRV
7 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
8 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
9 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
10 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
11 Cimlová Johana 2009 NYMNYM
12 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
13 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
14 Maršíková Marie 2009 NYMNYM
15 Pěkná Laura 2009 NYMNYM
16 Sklenářová Anna 2009 NYMNYM
17 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
18 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
19 Studničková Tereza 2009 ONVONV
20 Vymazalová Ema 2009 ONVONV
21 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
22 Kopečná Andrea 2009 KOJKOJ
ID jízdy.: 63K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Válková Karolína 2008 DECDEC
2 Zelinková Ema 2009 DECDEC
3 Košnarová Adéla 2009 DECDEC
4 Šárová Ema 2008 LOBLOB
5 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
6 Csomová Laura 2008 PRVPRV
7 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
8 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
9 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
10 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
11 Cimlová Johana 2009 NYMNYM
12 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
13 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
14 Maršíková Marie 2009 NYMNYM
15 Pěkná Laura 2009 NYMNYM
16 Sklenářová Anna 2009 NYMNYM
17 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
18 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
19 Studničková Tereza 2009 ONVONV
20 Vymazalová Ema 2009 ONVONV
21 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
22 Kopečná Andrea 2009 KOJKOJ
ID jízdy.: 64K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008PDM KADPDM
2 Válková Karolína 2008 Straková Karolína 2008DEC NYMDEC
3 Zelinková Ema 2009 Breňová Anna Ráchel 2009DEC JABDEC
4 Csomová Laura 2008 Bílková Michaela 2008PRV PRVPRV
5 Šárová Karolína 2008 Šárová Ema 2008UNL LOBLOB
6 Rejnová Anežka 2008 Janotová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
7 Honců Anna 2008 Vymazalová Ema 2009LSB ONVONV
8 Pavlíčková Karolína 2008 Studničková Tereza 2009ONV ONVONV
9 Chovancová Daniela 2009 Žalkovská Barbora 2009KOJ LSBKOJ
10 Kopečná Andrea 2009 KOJKOJ KOJ
11 Válková Karolína 2008 Ščuková Sára 2008DEC NYMDEC
12 Hradilová Tereza 2008 Pěkná Laura 2009NYM NYMNYM
13 Knížková Eliška 2008 Kupcová Kristýna 2008SED NYMNYM
ID jízdy.: 646K4 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008 Doležal Matyáš 2008 Musil Adam 2008 DEC DEC DEC DECDEC
2 Beránek Ondřej 2009 Šára Petr 2010 Čermák Jakub 2009 Šulc Jan 2009 LOB LOB LOB LOBLOB
3 Tischer Vojtěch 2008 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008 Barabáš Ondřej 2008 ONV KOJ HRA FRMONV
4 Uvíra Jiří 2009 Rolenc Václav 2009 ONV ONVONV
5 Tischer Vojtěch 2008 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008 Barabáš Ondřej 2008 ONV KOJ HRA FRMFRM
ID jízdy.: 647C4 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zalubil Ondřej 2008 Dostál Tobiáš 2009 ONV ONVONV
ID jízdy.: 648K4 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Csomová Laura 2008 Hegedüsová Lucie 2008 Mudrová Karla 2008 Bílková Michaela 2008 PRV PDM KAD PRVPRV
2 Uhrová Karolína 2008 Šárová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008 Šárová Ema 2008 MOD UNL KKK LOBLOB
3 Honců Anna 2008 Pavlíčková Karolína 2008 Studničková Tereza 2009 Vymazalová Ema 2009 LSB ONV ONV ONVONV
4 Válková Karolína 2008 Ščuková Sára 2008 Zelinková Ema 2009 Breňová Anna Ráchel 2009 DEC NYM DEC JABDEC
ID jízdy.: 70K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kremla Jakub 2010 DECDEC
2 Málek František 2010 DECDEC
3 Nyári Jakub 2010 DECDEC
4 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
5 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
6 Šára Petr 2010 LOBLOB
7 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
8 Vymazal Erik 2010 ONVONV
9 Pojezný Radim 2010 ONVONV
10 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
11 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
12 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
13 Bašta Richard 2010 PISPIS
14 Vituj Antonín 2010 PISPIS
15 Čechák Jakub 2010 FRMFRM
16 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
ID jízdy.: 71C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
2 Němeček Jaromír 2010 KOJKOJ
3 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
4 Racek David 2010 PPLPPL
5 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
ID jízdy.: 72K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Málek František 2010 Kremla Jakub 2010DEC DECDEC
2 Nyári Jakub 2010 Poddubnyi Nykyta 2010DEC DECDEC
3 Sýkora Sebastian 2010 Mulač Tomáš 2010DEC SKDDEC
4 Šára Petr 2010 Kerner Štěpán 2010LOB SEDLOB
5 Vymazal Erik 2010 Pojezný Radim 2010ONV ONVONV
6 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
7 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
8 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
9 Vituj Antonín 2010 Bašta Richard 2010PIS PISPIS
10 Růžička Ondřej 2010 Čechák Jakub 2010FRM FRMFRM
ID jízdy.: 73C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hein Ondřej 2010 Řáhová Dominika 2010PPL PPLPPL
2 Řezníček Josef 2011 Racek David 2010PPL PPLPPL
ID jízdy.: 74K1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kremla Jakub 2010 DECDEC
2 Málek František 2010 DECDEC
3 Nyári Jakub 2010 DECDEC
4 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
5 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
6 Šára Petr 2010 LOBLOB
7 Vojík Filip 2010 ZBRZBR
8 Vymazal Erik 2010 ONVONV
9 Pojezný Radim 2010 ONVONV
10 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
11 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
12 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
13 Bašta Richard 2010 PISPIS
14 Vituj Antonín 2010 PISPIS
15 Čechák Jakub 2010 FRMFRM
16 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
ID jízdy.: 75C1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
2 Němeček Jaromír 2010 KOJKOJ
3 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
4 Racek David 2010 PPLPPL
5 Řáhová Dominika 2010 PPLPPL
ID jízdy.: 80K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bromová Rozálie 2010 DECDEC
2 Pavlišová Vendula 2010 DECDEC
3 Šteflová Markéta 2010 DECDEC
4 Pešková Viola Viktorie 2010 DECDEC
5 Drmlová Michaela 2010 DECDEC
6 Válková Alice 2010 PDMPDM
7 Burešová Soňa 2010 ZBRZBR
8 Kunclová Mariana 2010 ZBRZBR
9 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
ID jízdy.: 82K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 Válková Alice 2010KAD PDMPDM
2 Pavlišová Vendula 2010 Šteflová Markéta 2010DEC DECDEC
3 Bromová Rozálie 2010 Drmlová Michaela 2010DEC DECDEC
4 Pešková Viola Viktorie 2010 Dočekalová Tereza 2010DEC DECDEC
5 Burešová Soňa 2010 Kunclová Mariana 2010ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 84K1 benjamínky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bromová Rozálie 2010 DECDEC
2 Pavlišová Vendula 2010 DECDEC
3 Šteflová Markéta 2010 DECDEC
4 Pešková Viola Viktorie 2010 DECDEC
5 Drmlová Michaela 2010 DECDEC
6 Válková Alice 2010 PDMPDM
7 Burešová Soňa 2010 ZBRZBR
8 Kunclová Mariana 2010 ZBRZBR
9 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
ID jízdy.: 88K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
2 Florián Michal 2011 DECDEC
3 Musil Jakub 2011 DECDEC
4 Šulc Filip 2011 LOBLOB
5 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
6 Pavelka Petr 2011 ONVONV
7 Baier Samuel 2011 LIBLIB
8 Janda Jan 2011 PISPIS
9 Suchan William Benjamin 2011 PISPIS
ID jízdy.: 90K1 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
2 Florián Michal 2011 DECDEC
3 Musil Jakub 2011 DECDEC
4 Šulc Filip 2011 LOBLOB
5 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
6 Pavelka Petr 2011 ONVONV
7 Baier Samuel 2011 LIBLIB
8 Janda Jan 2011 PISPIS
9 Suchan William Benjamin 2011 PISPIS
ID jízdy.: 93K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kofroňová Karolína 2011 DECDEC
2 Skálová Tereza 2011 DECDEC
3 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
4 Galušková Tereza 2011 ONVONV
5 Pochylá Sára 2011 ONVONV
6 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
7 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
ID jízdy.: 95K1 benjamínky - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kofroňová Karolína 2011 DECDEC
2 Skálová Tereza 2011 DECDEC
3 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
4 Galušková Tereza 2011 ONVONV
5 Pochylá Sára 2011 ONVONV
6 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
7 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
ID jízdy.: 367C1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
2 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
ID jízdy.: 649C1 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
2 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
ID jízdy.: 98K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Louda Ondřej 2012 PDMPDM
2 Milota František 2012 ZBRZBR
3 Honců František 2012 ZBRZBR
4 David Adam 2012 RKLRKL
5 Hajič Tobiáš 2012 PPLPPL
6 Lukeš Jiří 2012 PPLPPL
ID jízdy.: 100K1 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Louda Ondřej 2012 PDMPDM
2 Milota František 2012 ZBRZBR
3 Honců František 2012 ZBRZBR
4 David Adam 2012 RKLRKL
5 Hajič Tobiáš 2012 PPLPPL
6 Lukeš Jiří 2012 PPLPPL
ID jízdy.: 103K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Parobková Rozálie 2012 PDMPDM
2 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
3 Vojíková Aneta 2013 ZBRZBR
4 Prchlíková Sabina 2012 ONVONV
5 Juklová Rozálie 2012 PISPIS
6 Kyshkar Maryana 2012 PISPIS
7 Valášková Anna 2012 PPLPPL
ID jízdy.: 105K1 benjamínky - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Parobková Rozálie 2012 PDMPDM
2 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
3 Vojíková Aneta 2013 ZBRZBR
4 Prchlíková Sabina 2012 ONVONV
5 Juklová Rozálie 2012 PISPIS
6 Kyshkar Maryana 2012 PISPIS
7 Valášková Anna 2012 PPLPPL
ID jízdy.: 376C1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 650C1 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 0 1x20=20 20
CHO 0 1x30=30 30
DEC 29 1x30=30 26x30=780 27x20=540 39x20=780 4x20=80 2210
DUP 0 3x40=120 120
FRM 6 1x40=40 2x30=60 8x20=160 6x20=120 380
HRA 2 1x30=30 1x30=30 3x20=60 120
JAB 1 2x20=40 40
KAD 1 3x20=60 1x20=20 80
KKK 1 1x20=20 1x20=20 40
KOJ 17 8x30=240 15x30=450 17x20=340 12x20=240 1x20=20 1290
KVS 5 6x30=180 8x20=160 340
LIB 8 3x40=120 10x30=300 9x20=180 5x20=100 1x20=20 720
LOB 8 8x30=240 16x20=320 5x20=100 1x20=20 680
LSB 1 3x20=60 60
MOD 2 1x30=30 1x20=20 50
NYM 22 3x40=120 26x30=780 21x30=630 22x20=440 1970
ONV 28 4x30=120 32x30=960 33x20=660 16x20=320 17x20=340 2400
PDM 6 10x20=200 7x20=140 1x20=20 360
PIS 17 3x30=90 7x30=210 14x20=280 14x20=280 2x20=40 900
POD 1 2x30=60 1x20=20 80
PPL 21 19x30=570 15x30=450 6x20=120 22x20=440 8x20=160 1740
PRV 14 8x40=320 4x30=120 18x30=540 10x20=200 16x20=320 1500
RKL 6 3x30=90 3x30=90 8x20=160 2x20=40 1x20=20 400
SED 0 1x30=30 1x20=20 1x20=20 70
SEZ 1 2x30=60 60
SHK 0 1x20=20 20
SKD 2 3x30=90 2x20=40 1x20=20 1x20=20 170
SLH 8 8x30=240 7x30=210 4x20=80 1x20=20 550
SOP 1 2x30=60 60
SOS 4 3x30=90 6x20=120 2x20=40 1x20=20 270
SPA 3 6x30=180 180
TSE 0 2x30=60 60
TYN 1 2x30=60 60
UNL 3 5x30=150 2x20=40 190
USK 7 4x30=120 6x30=180 300
VPL 2 6x30=180 180
VSO 1 3x20=60 2x20=40 100
ZBR 30 19x30=570 28x30=840 26x20=520 17x20=340 4x20=80 2350
ZVS 0 1x30=30 30
Na těchto závodech startuje 294 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 39 oddílů.
Startovné činí celkově 20180 Kč