I. náhradní závod ČP mládeže - MČR na 5 km - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 16.09.2021 22:29:42
Přihláška do: 14.09.2021
Datum závodu: 18.09. - 19.09.2021
Přehrada Pastviny

ID jízdy.: 359C1 kanoistky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
2 Slováková Alžběta 2005 NYMNYM
3 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
4 Studničková Klára 2005 ONVONV
5 Vitujová Josefína 2003 PISPIS
6 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
7 Matoušková Kateřina 2007 PPLPPL
8 Kočandrlová Viktorie 2003 PPLPPL
9 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
10 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
11 Kodetová Tereza 2006 SEDSED
12 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
13 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
14 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
15 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
ID jízdy.: 404K1 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 405C1 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koblížek Jindřich 1948 ZAMZAM
ID jízdy.: 406K1 Veteránky - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 424C2 kanoistky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hladíková Barbora 2006 Jiskrová Tereza 2008NYM PRVNYM PRV
2 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
3 Šloufová Kristina 2005 Matoušková Kateřina 2007PPL PPLPPL
4 Kodetová Tereza 2006 Kočandrlová Viktorie 2003SED PPLPPL SED
5 Smýkalová Darina 2006 Janáčková Denisa 2006SLH PRVPRV SLH
6 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 756K2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
2 Řezáč Tomáš 2011 Kopeček Jaromír 2011TSE CERCER TSE
3 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
4 Růžička Ondřej 2010 Trojčínský Patrik 2010FRM FRMFRM
5 Vaňas Mikuláš 2011 Svoboda Filip 2011KKK SKDKKK SKD
6 Lindauer Dan 2011 Mikolanda Tomáš 2011KKK CHOKKK
7 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Matěj 2014KOJ KOJKOJ
8 Vituj Antonín 2010 Němeček Jaromír 2010PIS KOJKOJ PIS
9 Kroutil David 2010 KVSKVS
10 Horáček Albert 2010 Kolanda Tomáš 2010KVS KVSKVS
11 Leipniker Luká 2010 Štědrý Vincent 2011KVS KVSKVS
12 Leipniker Mihály 2012 Kolanda Michal 2012KVS KVSKVS
13 Honěk Tomáš 2010 Rajdl Matěj 2010KVS KVSKVS
14 Baier Samuel 2011 Svatoš Filip 2010LIB LIBLIB
15 Šára Petr 2010 Šulc Filip 2011LOB LOBLOB
16 Vymazal Erik 2010 Pojezný Radim 2010ONV ONVONV
17 Horníček Hubert 2010 Vích Jiří 2010POD PODPOD
18 Kříž Alex 2010 Kerner Štěpán 2010SED SEDSED
19 Mohaupt Viktor 2012 Krejčí Vítek 2012SEZ SEZSEZ
20 Kašpar Oliver 2010 Hladík Jonáš 2011SHK SHKSHK
21 Mulač Tomáš 2010 SKDSKD
22 Zdráhal Lukáš 2011 Kočí Štěpán 2011SOS SOSSOS
23 Neužil Vojtěch 2010 Černý František 2010SPA SPASPA
24 Brožík Matěj 2010 Špíšek Vojtěch 2011SPA SPASPA
25 Brožík Jakub 2012 Tešovič Antonín 2013SPA SPASPA
26 Lukáš Matěj 2011 Novák Jakub 2010VSO VSOVSO
27 Stránský Jakub 2011 Hubálek Radim 2011ZVS ZVSZVS
28 Černý Antonín Jan 2012 Špíšek Michal 2012SPA SPASPA
29 Hladeček Vojtěch 2010 Mládek David 2011TYN TYNTYN
30 Ryska Matyáš 2010 Hruška Alexander 2011TYN TYNTYN
31 Šticha Nicolas 2011 SOPSOP
32 Neumann Daniel 2010 Lošťák Jan 2011USK USKUSK
33 Gabrhel Alexandr 2011 Pavelka Petr 2011ONV ONVONV
34 Mulač Tomáš 2010 Stevenson Luke 2010SKD JABJAB
35 Faktor Tadeáš 2010 Andrle Tomáš 2010TSE TSETSE
36 Houda Hynek 2010 Hes Václav 2011TSE TSETSE
37 Brdek Štěpán 2010 Šarf Petr 2010TSE TSETSE
ID jízdy.: 757C2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hein Ondřej 2010 Racek David 2010PPL PPLPPL
2 Žirovnický Štěpán 2010 Šťastný Jakub 2010NYM NYMNYM
ID jízdy.: 758K2 bky - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malinová Kateřina 2011 Štemberková Berenika 2010CER CHOCER CHO
2 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
3 Svolinská Julie 2012 JABJAB
4 Videmannová Monika 2010 Černá Aneta 2010KKK JABJAB KKK
5 Peroutková Eliška 2012 Stevenson Elizabeth 2012JAB JABJAB
6 Vávrová Amálie 2011 Kučerová Jolana 2011JAB KKKJAB KKK
7 Mikešová Anna 2010 Válková Alice 2010KAD PDMKAD PDM
8 Alexová Denisa 2010 Zubková Eliška 2011KKK KKKKKK
9 Vodochodská Elen 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
10 Řihošková Anna 2011 Havlová Eliška 2011KOJ VSOKOJ VSO
11 Drozdová Julie 2010 Teistlerová Nela 2011LIB SEDLIB SED
12 Šimáňová Jolana 2011 Svrčinová Amelie 2010POD PODPOD
13 Matějková Alexandra 2010 Kučerová Šárka 2011PPL PPLPPL
14 Příkopová Veronika 2010 Cigánková Eliška 2010PRV PRVPRV
15 Němčáková Julie 2011 Šimková Klaudie 2012PRV PRVPRV
16 Řáhová Dominika 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
17 Košnarová Anna 2010 Krausová Barbora 2010SEZ ZVSSEZ
18 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
19 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
20 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
21 Košíková Barbora 2011 Vodičková Josefina 2011SPA SPASPA
22 Špíšková Barbora 2012 Pokorná Violeta 2010SPA SPASPA
23 Pospíchalová Eliška 2012 Kloudová Zuzana 2012TYN TYNTYN
24 Viesnerová Laura 2010 Přikrylová Ida 2010USK USKUSK
25 Janotová Darina 2011 Burešová Soňa 2010ZBR ZBRZBR
26 Břízová Denisa 2013 Hartmannová Jitka 2013ZVS ZVSZVS
27 Kadlečková Eva 2010 Tulachová Lada 2010TSE TSETSE
28 Hartmannová Eliška 2011 Galušková Tereza 2011ZVS ONVONV
29 Jančová Bára 2010 Galušková Tereza 2011ONV ONVONV
ID jízdy.: 817K2 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 818C2 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 819K2 Veteránky - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 360K1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Jakub 2000 VSOVSO
2 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
3 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
4 Bubák Milan 2002 SOPSOP
5 Záhora Josef 2001 USKUSK
6 Pavlík Tomáš 1987 USKUSK
7 Pavlík Matouš 1988 USKUSK
8 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
9 Podraský Patrik 2002 DUPDUP
10 Havel Jakub 2000 VSOVSO
11 Predka Andreas 2002 CHOCHO
12 Seidl Martin 1994 USKUSK
13 Macháček Jan 2002 DUPDUP
14 Kotrč David 1992 ZBRZBR
15 Voronič Michal 2000 JABJAB
ID jízdy.: 361C1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Spěváček Jaroslav 2002 PPLPPL
2 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
3 Janda Filip 1999 USKUSK
4 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
5 Havlík Radek 1994 LSBLSB
6 Dlouhý Vojtěch 1992 TYNTYN
7 Dolejší Jan 2000 TYNTYN
ID jízdy.: 362K1 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bambušková Vlasta 1988 FRMFRM
2 Ryšavá Lucie 1988 FRMFRM
3 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
4 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
ID jízdy.: 363C1 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
ID jízdy.: 425K2 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mašek Ondřej 2000 Cerman Vladimír 2002DUP DECDEC DUP
2 Kotrč David 1992 Klemperer Otto 1997ZBR DUPDUP ZBR
3 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002DUP DUPDUP
4 Dědič Tomislav 2002 Dědič Stanislav 2004PIS PISPIS
5 Voronič Michal 2000 Truhlář Filip 2003JAB SHKSHK JAB
6 Pavlík Tomáš 1987 Pavlík Matouš 1988USK USKUSK
ID jízdy.: 426C2 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štursa Otakar 2002 Spěváček Jaroslav 2002SEZ PPLPPL SEZ
ID jízdy.: 427K2 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bambušková Vlasta 1988 Ryšavá Lucie 1988FRM FRMFRM
ID jízdy.: 837C2 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 364K1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
2 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
3 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
4 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
5 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
6 Jarolím Václav 2004 PISPIS
7 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
8 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
9 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
10 Tešovič Jan 2003 SPASPA
11 Termer Václav 2003 SPASPA
12 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
13 Jahoda Filip 2004 SPASPA
14 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
15 Bien Matouš 2004 LIBLIB
16 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
17 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
18 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
19 Húsek Josef 2003 ONVONV
20 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
21 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
22 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
23 Humhal Jiří 2003 USKUSK
24 Lošťák Eduard 2004 USKUSK
25 Plhoň Jan 2004 USKUSK
26 Puš Michal 2004 USKUSK
27 Trnka Filip 2004 USKUSK
28 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
ID jízdy.: 365C1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
2 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
3 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
4 Jelínek Filip 2004 SKDSKD
5 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
6 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
7 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
8 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
9 Tláskal Martin 2004 SOPSOP
ID jízdy.: 366K1 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Herzánová Lucie 2003 CERCER
2 Davidová Veronika 2004 CERCER
3 Nováková Eliška 2004 CERCER
4 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
5 Petráčková Magdalena 2004 CHOCHO
6 Mikšovicová Natálie 2004 CHOCHO
7 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
8 Zadražilová Anežka 2003 SPASPA
9 Vodičková Klára 2004 SPASPA
10 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
11 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
12 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
13 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
14 Samcová Veronika 2004 ZBRZBR
ID jízdy.: 428K2 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tešovič Jan 2003 Makovský Vojtěch 2003SPA CERCER SPA
2 Beneš Vojtěch 2004 Puš Michal 2004KVS USKKVS USK
3 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
4 Žďárský Hubert 2004 Kysilka Matouš 2004NYM NYMNYM
5 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
6 Húsek Josef 2003 Vorlický Vítek 2003ONV PPLONV PPL
7 Macháček Vojtěch 2004 Bartoška Daniel 2004PRV UNLPRV UNL
8 Niebauer Jakub 2004 Jahoda Filip 2004SPA SPASPA
9 Termer Václav 2003 Hrábek Lukáš 2005SPA SPASPA
10 Lošťák Eduard 2004 Humhal Jiří 2003USK USKUSK
11 Trnka Filip 2004 Plhoň Jan 2004USK USKUSK
ID jízdy.: 429C2 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janďourek Šimon 2004 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
2 Pavlíček Jan 2004 Fojtík Adam 2004ONV PPLPPL ONV
3 Rudolf Adam 2004 Neradil Vojtěch 2003SEZ PRVPRV SEZ
4 Jelínek Filip 2004 Tláskal Martin 2004SKD SOPSKD SOP
ID jízdy.: 430K2 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ondrová Vendula 2004 Pavlíčková Anna 2004SLH ONVSLH ONV
2 Samcová Veronika 2004 Stengelová Denisa 2003ZBR SPAZBR SPA
3 Zadražilová Anežka 2003 Vodičková Klára 2004SPA SPASPA
4 Málková Karolína 2004 Herzánová Lucie 2003ZAM CERZAM CER
5 Humhalová Lucie 2006 Málková Nikola 2004USK ZAMZAM USK
6 Davidová Veronika 2004 Nováková Eliška 2004CER CERCER
7 Petráčková Magdalena 2004 Kukačková Natálie 2004CHO USKCHO USK
ID jízdy.: 368K1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 CERCER
2 Kliment Lukáš 2006 CERCER
3 Král Jakub 2006 CHOCHO
4 Husák Alexandr 2006 CHOCHO
5 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
6 Florián Jindřich 2006 DECDEC
7 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
8 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
9 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
10 Zaitev Alexei 2005 KVSKVS
11 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
12 Šperka Štěpán 2006 OLOOLO
13 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
14 Podráský Richard 2006 ONVONV
15 Čajan Jakub 2006 PISPIS
16 Benešovský František 2006 PODPOD
17 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
18 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
19 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
20 Šimek Albert 2005 PRVPRV
21 Foukal Jan 2006 RKLRKL
22 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
23 Rödl Robert 2006 SHKSHK
24 Popelka Matyáš 2005 SOPSOP
25 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
26 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
27 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
28 Nykl Michal 2005 SPASPA
29 Valla Jakub 2006 SPASPA
30 Všetečka Jan 2006 TSETSE
31 Kurťák Šimon 2005 USKUSK
32 Hruška Šimon 2006 USKUSK
33 Heliš Daniel 2006 USKUSK
34 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
35 Dvořák Brutus 2006 ZAMZAM
36 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
37 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
38 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
39 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
40 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
41 Cakl Filip 2005 ZBRZBR
42 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
43 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
ID jízdy.: 369C1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
2 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
3 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
4 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
5 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
6 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
7 Vituj František 2006 PISPIS
8 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
9 Tichý Jan 2005 PPLPPL
10 Novák Jan 2006 PRVPRV
11 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
12 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
13 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
14 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
15 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
16 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
17 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
18 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
19 Šišma Filip 2005 ZAMZAM
20 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
21 Kot Artur 2005 SOPSOP
22 Kot Bartoloměj 2005 SOPSOP
23 Malina Tomáš 2005 TSETSE
ID jízdy.: 370K1 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
2 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
3 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
4 Válková Barbora 2006 NYMNYM
5 Bartáková Kateřina 2005 OLOOLO
6 Svozilová Petra 2005 OLOOLO
7 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
8 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
9 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
10 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
11 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
12 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
13 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
14 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
15 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
16 Larischová Anežka 2006 ZAMZAM
17 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
18 Schořová Johana 2005 UNLUNL
19 Hojná Anežka 2005 CERCER
20 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
21 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
22 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
23 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
24 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
25 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
26 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
27 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
28 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
29 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
30 Sovová Barbora 2005 USKUSK
31 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
32 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
33 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
ID jízdy.: 431K2 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Popelka Matyáš 2005 Dušátko Jakub 2005SOP CERCER SOP
2 Král Jakub 2006 Kliment Lukáš 2006CHO CERCER CHO
3 Husák Alexandr 2006 Prouza Vojtěch 2006CHO CHOCHO
4 Florián Jindřich 2006 Šimek Albert 2005DEC PRVDEC
5 Hirsch Ondřej 2005 Kapoun Pavel 2005KOJ KOJKOJ
6 Kurťák Šimon 2005 Tejnora Štěpán 2005USK KVSKVS USK
7 Čermák Ondřej 2006 Zaitev Alexei 2005USK KVSKVS USK
8 Dumbrovský Vojtěch 2005 Šperka Štěpán 2006OLO OLOOLO
9 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV ZBRONV ZBR
10 Podráský Richard 2006 Jahoda Matouš 2006ONV SEDONV SED
11 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
12 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPARKL SPA
13 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006SHK TSESHK TSE
14 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
15 Hruška Šimon 2006 Heliš Daniel 2006USK USKUSK
16 Stejskal Jan 2006 Dvořák Brutus 2006ZAM ZAMZAM
17 Večeř Karel 2005 Knoška Robert 2005ZBR ZBRZBR
18 Treybal Jonáš 2005 Cakl Filip 2005ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 432C2 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Michajlík Filip 2006 Kocman Anthony 2006SHK HRAHRA SHK
2 Pinkas Šimon 2006 Kozel Tadeáš 2006NYM NYMNYM
3 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM NYMNYM
4 Vituj František 2006 Šišma Filip 2005PIS ZAMPIS ZAM
5 Kot Artur 2005 Vísner Ondřej 2006SOP PPLPPL SOP
6 Tichý Jan 2005 Malina Tomáš 2005PPL TSEPPL TSE
7 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
8 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
9 Hrádek Adam 2005 Pavlis Jakub 2005SEZ SEZSEZ
10 Takáč Vojtěch 2006 Suchý Matěj 2006SEZ SEZSEZ
11 Kot Bartoloměj 2005 Vyčítal Tomáš 2006SOP SHKSHK SOP
ID jízdy.: 433K2 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Schořová Johana 2005 Hajná Veronika 2005UNL CHOCHO UNL
2 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Ludmila 2005CHO CHOCHO
3 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006HRA ONVHRA ONV
4 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005OLO LSBLSB OLO
5 Válková Barbora 2006 Tettingerová Tereza 2005NYM NYMNYM
6 Hojná Anežka 2005 Bartáková Kateřina 2005CER OLOOLO CER
7 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SED SEDSED
8 Sýkorová Helena 2006 Tmejová Tereza 2006SPA SPASPA
9 Neužilová Jitka 2006 Mihalová Silvie 2006SPA USKSPA USK
10 Flajzarová Natálie 2005 Pecharová Martina 2005SPA SLHSPA
11 Larischová Anežka 2006 Černohousová Silvie 2006ZAM ZVSZAM ZVS
12 Sovová Barbora 2005 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
13 Blechová Kateřina 2005 Kleinová Štěpánka 2005TYN TYNTYN
14 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
15 Lošťáková Anna 2008 Rokosová Barbora 2006USK USKUSK
ID jízdy.: 372K1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
3 Tonder Matěj 2007 DECDEC
4 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
5 Podzimek Adam 2008 DECDEC
6 Dvořák František 2008 DECDEC
7 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
8 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
9 Veselý Robert 2008 DECDEC
10 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
11 Musil Adam 2008 DECDEC
12 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
13 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
14 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
15 Adamec Filip 2007 JABJAB
16 Sýkora Matěj 2008 JABJAB
17 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
18 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
19 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
20 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
21 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
22 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
23 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
24 Randáček Josef 2008 LIBLIB
25 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
26 Strážovský František 2008 LIBLIB
27 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
28 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
29 Filip Lukáš 2007 LSBLSB
30 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
31 Slezák Cyril 2008 LSBLSB
32 Uher Jan 2007 OLOOLO
33 Rajnoch David 2007 OLOOLO
34 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
35 Černohouz Kryštof 2008 OLOOLO
36 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
37 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
38 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
39 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
40 Trojek Jan 2007 ONVONV
41 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
42 Vituj Václav 2008 PISPIS
43 Smolík Jan 2008 PISPIS
44 Zagata Jáchym Jiří 2007 PISPIS
45 Zagata Prokop 2008 PISPIS
46 Kurka Štěpán 2008 PODPOD
47 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
48 Kůs Filip 2007 SEDSED
49 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
50 Stárek Antonín 2007 SHKSHK
51 Fink Theodor 2007 SHKSHK
52 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
53 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
54 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
55 Foltin Jakub 2007 SHKSHK
56 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
57 Široký Ondřej 2007 SHKSHK
58 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
59 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
60 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
61 Frajer Filip 2007 SOPSOP
62 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
63 Nykl Marek 2007 SPASPA
64 Novák Jonáš 2007 SPASPA
65 Vašina Josef 2008 SPASPA
66 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
67 Pudil Jan 2007 TSETSE
68 Řezáč Adam 2008 TSETSE
69 Houda Vítek 2007 TSETSE
70 Hončík Richard 2007 TSETSE
71 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
72 Mládek Jan 2008 TYNTYN
73 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
74 Klein Richard 2008 TYNTYN
75 Živný Cyril 2007 UNLUNL
76 Derynk Tomáš 2008 UNLUNL
77 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
78 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
79 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
80 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
81 Puš Ondřej 2008 USKUSK
82 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
83 Neumann Filipe 2008 USKUSK
84 Havel Jan 2008 VSOVSO
85 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
86 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
87 Gerhát Josef 2008 ZAMZAM
88 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
89 Šmída Antonín 2007 ZBRZBR
90 Ondráček Matěj 2008 ZBRZBR
91 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
92 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
93 Mach David 2008 ZBRZBR
94 Jech Karel 2007 ZBRZBR
95 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
96 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
97 Kuncl Marek 2007 ZBRZBR
ID jízdy.: 373C1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Oliver 2008 KVSKVS
2 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
3 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
4 Soukup Filip 2007 PPLPPL
5 Calta Matěj 2007 PPLPPL
6 Landsperský Tobiáš 2008 PPLPPL
7 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
8 Bouma Viktor 2008 NYMNYM
9 Koula Adam 2007 NYMNYM
10 Škrob Marek 2007 NYMNYM
11 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
12 Kunt Martin 2007 ZVSZVS
13 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
14 Keclík Jakub 2007 PISPIS
15 Němčák Jan 2007 PRVPRV
16 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
17 Valenta Lukáš 2008 SHKSHK
18 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
19 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
20 Cmol Tomáš 2007 ONVONV
21 Knotek Daniel 2007 ONVONV
22 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
23 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
24 Zezulka Antonín 2008 ZAMZAM
25 Voňka Pavel 2007 SPASPA
26 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
27 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
28 Nováček Martin 2007 TYNTYN
ID jízdy.: 374K1 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
3 Janů Karolína 2008 CHOCHO
4 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
5 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
6 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
7 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
8 Křížová Ester 2007 DECDEC
9 Válková Karolína 2008 DECDEC
10 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
11 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
12 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
13 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
14 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
15 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
16 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
17 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
18 Mudrová Karla 2008 KADKAD
19 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
20 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
21 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
22 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
23 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
24 Rochová Justýna 2007 LOBLOB
25 Šárová Ema 2008 LOBLOB
26 Honců Anna 2008 LSBLSB
27 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
28 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
29 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
30 Veselá Hana 2007 NYMNYM
31 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
32 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
33 Straková Karolína 2008 NYMNYM
34 Steinmetzová Kristina 2007 NYMNYM
35 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
36 Cigánková Markéta 2007 OLOOLO
37 Bočková Eliška 2007 ONVONV
38 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
39 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
40 Němčická Johana 2007 ONVONV
41 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
42 Kubátová Natálie 2008 PDMPDM
43 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
44 Csomová Laura 2008 PRVPRV
45 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
46 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
47 Divišová Adéla 2008 SEDSED
48 Knížková Eliška 2008 SEDSED
49 Mensová Hana 2008 SPASPA
50 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
51 Fischerová Simona 2008 SPASPA
52 Soukupová Anna 2008 SPASPA
53 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
54 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
55 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
56 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
57 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
58 Janotová Barbora 2008 ZBRZBR
59 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
60 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
61 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
62 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
63 Valsová Veronika 2007 TSETSE
ID jízdy.: 434K2 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
2 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
3 Kofroň Vojtěch 2007 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
4 Podzimek Adam 2008 Kirschner Kryštof Jan 2007DEC DECDEC
5 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008DEC DECDEC
6 Doležal Matyáš 2008 Musil Adam 2008DEC DECDEC
7 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAHRA KOJ
8 Pogorelov Leonid 2008 Adamec Filip 2007KVS JABJAB KVS
9 Zhorela Ondřej 2008 Sýkora Matěj 2008JAB JABJAB
10 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
11 Chovanec Martin 2007 Havlíček Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
12 Šindel Jakub 2007 Kapoun Tomáš 2007SKD KOJKOJ SKD
13 Mašík Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008LIB LIBLIB
14 Randáček Josef 2008 Strážovský František 2008LIB LIBLIB
15 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB SOP
16 Tvrdoň Bruno 2007 Slezák Cyril 2008LSB LSBLSB
17 Filip Lukáš 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
18 Uher Jan 2007 Valenta Štěpán 2007OLO OLOOLO
19 Rajnoch David 2007 Faktor Matyáš 2008OLO TSEOLO TSE
20 Černohouz Kryštof 2008 Polák Dominik 2008OLO SKDOLO SKD
21 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
22 Tischer Vojtěch 2008 Galuška Matyáš 2008ONV ONVONV
23 Žaba Daniel 2008 Hronek Mikuláš 2008SHK PDMPDM SHK
24 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
25 Zagata Jáchym Jiří 2007 Zagata Prokop 2008PIS PISPIS
26 Kurka Štěpán 2008 Šimáň Vojtěch 2008POD PODPOD
27 Kůs Filip 2007 Kerner Kryštof 2007SED SEDSED
28 Stárek Antonín 2007 Jožák Matěj 2008SHK SHKSHK
29 Fink Theodor 2007 Ledecký Jakub 2007SHK SHKSHK
30 Foltin Jakub 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
31 Exler Štěpán 2007 Ondra Mikuláš 2007ZAM SLHSLH ZAM
32 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSSOS VSO
33 Nykl Marek 2007 Novák Jonáš 2007SPA SPASPA
34 Vild Karel 2007 Houda Vítek 2007CHO TSETSE
35 Pudil Jan 2007 Hončík Richard 2007TSE TSETSE
36 Mládek Jan 2008 TYNTYN
37 Sobota Benjamin 2007 Klein Richard 2008TYN TYNTYN
38 Derynk Tomáš 2008 Waldhauser Rafael 2008UNL STEUNL
39 Lošťák Prokop 2007 Řezníček Jakub 2008USK USKUSK
40 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007USK USKUSK
41 Čermák Vojtěch 2008 Puš Ondřej 2008USK USKUSK
42 Faltus Tomáš 2008 Gerhát Josef 2008ZAM ZAMZAM
43 Mikeš Michal 2007 Jech Karel 2007ZBR ZBRZBR
44 Šmída Antonín 2007 Kuncl Marek 2007ZBR ZBRZBR
45 Ondráček Matěj 2008 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
46 Bartek Vít 2008 Mach David 2008ZBR ZBRZBR
47 Kubíček Kryštof 2008 Bartek Matyáš 2007ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 435C2 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Robin 2007 Němčák Jan 2007KOJ PRVKOJ PRV
2 Kraus Jan 2008 Král Oliver 2008ZVS KVSKVS ZVS
3 Koula Adam 2007 Škrob Marek 2007NYM NYMNYM
4 Žirovnický Jan 2008 Bouma Viktor 2008NYM NYMNYM
5 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
6 Soukup Filip 2007 Calta Matěj 2007PPL PPLPPL
7 Nováček Martin 2007 Příkopa Vít 2007TYN PRVPRV TYN
8 Takáč Jan 2008 Al-robai Hani 2008SEZ SEZSEZ
9 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007SLH SLHSLH
10 Žalkovský Adam 2007 Zalubil Ondřej 2008LSB ONVONV LSB
11 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
ID jízdy.: 436K2 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 Videmannová Tereza 2007CHO CHOCHO
2 Stahlová Eva 2007 Falisová Tereza 2007CHO CHOCHO
3 Dostálová Kateřina 2008 Hajná Aneta 2007CHO CHOCHO
4 Uhrová Karolína 2008 Válková Karolína 2008MOD DECDEC MOD
5 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007DEC DECDEC
6 Pokludová Beáta 2007 Neumanová Natálie 2008FRM KKKFRM KKK
7 Filipi Viktorie 2008 Mudrová Karla 2008HRA KADHRA KAD
8 Knížková Eliška 2008 Pospíšilová Rozárie 2008SED JABJAB SED
9 Hybnerová Michaela 2008 Sivaková Andrea 2007KAD JABJAB KAD
10 Podhorná Eliška 2008 Rosolová Lenka 2007KAD KADKAD
11 Hastíková Julie 2007 Zendulková Klára 2007KOJ KOJKOJ
12 Straková Karolína 2008 Svatošová Barbora 2008NYM LIBLIB NYM
13 Mádlíková Lucie 2007 Rochová Justýna 2007UNL LOBLOB UNL
14 Šárová Karolína 2008 Šárová Ema 2008UNL LOBLOB UNL
15 Honců Anna 2008 Babíčková Živa 2008LSB LSBLSB
16 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODMOD USK
17 Veselá Hana 2007 Steinmetzová Kristina 2007NYM NYMNYM
18 Fléglová Alžběta 2007 Hradilová Tereza 2008USK NYMNYM USK
19 Kupcová Kristýna 2008 Ščuková Sára 2008NYM NYMNYM
20 Bočková Eliška 2007 Kotačková Karolína 2007ONV ONVONV
21 Červenáková Amálie 2007 Němčická Johana 2007ONV ONVONV
22 Hegedüsová Lucie 2008 Kubátová Natálie 2008PDM PDMPDM
23 Líbalová Michaela 2007 Rzymanová Veronika 2007POD ZBRPOD ZBR
24 Csomová Laura 2008 Bílková Michaela 2008PRV PRVPRV
25 Vávrová Emanuela 2008 Divišová Adéla 2008SED SEDSED
26 Mensová Hana 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
27 Křivánková Agáta 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
28 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
29 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
30 Rejnová Anežka 2008 Janotová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 76K1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 CERCER
2 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
3 Doležal Petr 2009 CHOCHO
4 Metlička Jan 2009 CHOCHO
5 Liška Matěj 2009 CHOCHO
6 Dvořák Denis 2009 GPCGPC
7 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
8 Čech David 2009 KKKKKK
9 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
10 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
11 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
12 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
13 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
14 Nikl Adam 2009 LIBLIB
15 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
16 Guida Alessandro 2009 LIBLIB
17 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
18 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
19 Šulc Jan 2009 LOBLOB
20 Vais Matyáš 2009 LSBLSB
21 Uher Josef 2009 OLOOLO
22 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
23 Barták Jakub 2009 OLOOLO
24 Juřička Jan 2009 OLOOLO
25 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
26 Rolenc Václav 2009 ONVONV
27 Drdacký Ondřej 2009 PDMPDM
28 Louda Lukáš 2009 PDMPDM
29 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
30 Vaverka Matyáš 2009 PISPIS
31 Martínek Daniel 2009 PODPOD
32 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
33 Granát Jonáš 2009 PODPOD
34 Vičar Josef 2009 PRVPRV
35 Holubář Šimon 2009 PRVPRV
36 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
37 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
38 David Patrik 2009 RKLRKL
39 Holub Ondřej 2009 SEDSED
40 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
41 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
42 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
43 Zahradníček František 2009 SOSSOS
44 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
45 Suk David 2009 SPASPA
46 O`connell Maxim 2009 SPASPA
47 Čakrt Vojtěch 2009 SPASPA
48 Redondo Nikolás Alejandro 2009 STESTE
49 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
50 Řehoř Filip 2009 TYNTYN
51 Buneš Lukáš 2009 TYNTYN
52 Janouš Jakub 2009 USKUSK
53 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
54 Larisch Jakub 2009 ZAMZAM
55 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
56 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 77C1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Vít 2009 PPLPPL
2 Kučera Radek 2009 PPLPPL
3 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
4 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
5 Mulačová Ema 2009 SKDSKD
6 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
7 Pomazal Petr 2009 KVSKVS
ID jízdy.: 78K2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nikl Adam 2009 Němeček Martin 2009LIB CERCER LIB
2 Liška Matěj 2009 Vrátný Tomáš 2009CHO CERCER CHO
3 Klouda Matyáš 2009 Doležal Petr 2009TYN CHOCHO TYN
4 Metlička Jan 2009 Bezděka Vojta 2010CHO CHOCHO
5 Vaverka Matyáš 2009 Křikava Vítězslav 2009PIS KADKAD PIS
6 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
7 Hošek Dominik 2009 Šrámek Oscar 2009KOJ KOJKOJ
8 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
9 Sulovský Jáchym 2009 Guida Alessandro 2009LIB LIBLIB
10 Beránek Ondřej 2009 Čermák Jakub 2009LOB LOBLOB
11 Janouš Jakub 2009 Šulc Jan 2009USK LOBLOB USK
12 Vais Matyáš 2009 Velek Daniel 2010LSB LSBLSB
13 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
14 Barták Jakub 2009 Juřička Jan 2009OLO OLOOLO
15 Uvíra Jiří 2009 Rolenc Václav 2009ONV ONVONV
16 Larisch Jakub 2009 Drdacký Ondřej 2009ZAM PDMPDM ZAM
17 Martínek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDPOD SED
18 Vičar Josef 2009 Holubář Šimon 2009PRV PRVPRV
19 Čížek Tobiáš 2009 Suk David 2009SPA SPASPA
20 O`connell Maxim 2009 Čakrt Vojtěch 2009SPA SPASPA
21 Dolejš Filip 2009 Šmida Vít 2010ZBR ZBRZBR
22 Křivský David 2009 Plhoň Antonín 2009USK USKUSK
23 Řehoř Filip 2009 Buneš Lukáš 2009TYN TYNTYN
ID jízdy.: 87K1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
4 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
5 Zelinková Ema 2009 DECDEC
6 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
7 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
8 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
9 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
10 Kopečná Andrea 2009 KOJKOJ
11 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
12 Studničková Tereza 2009 ONVONV
13 Stloukalová Klára 2009 ONVONV
14 Vymazalová Ema 2009 ONVONV
15 Hradská Anna 2009 PPLPPL
16 Maňáková Lucie 2009 PRVPRV
17 Maňáková Lucie 2009 PRVPRV
18 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
19 Rochová Matylda 2009 SPASPA
20 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
21 Sokolová Tereza 2009 SPASPA
22 Vlčková Adéla 2009 SPASPA
23 Hesová Anežka 2009 TSETSE
24 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
25 Šimková Karolína 2009 ZBRZBR
26 Bradnová Adéla 2009 USKUSK
27 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
28 Junková Oliva 2009 USKUSK
29 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
30 Veselá Anežka 2009 USKUSK
ID jízdy.: 89K2 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO
3 Fedorjáková Lucie 2009 Zelinková Ema 2009UNL DECDEC
4 Hartmanová Barbora 2009 Breňová Anna Ráchel 2009ZAM JABJAB ZAM
5 Hesová Anežka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009TSE KADKAD TSE
6 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK SED
7 Chovancová Daniela 2009 Maňáková Lucie 2009KOJ PRVKOJ KOJ
8 Žalkovská Barbora 2009 Vymazalová Ema 2009LSB ONVONV LSB
9 Studničková Tereza 2009 Stloukalová Klára 2009ONV ONVONV
10 Psotová Lucie 2010 Hradská Anna 2009PPL PPLPPL
11 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
12 Sokolová Tereza 2009 Vlčková Adéla 2009SPA SPASPA
13 Vlčková Adéla 2011 Šimková Karolína 2009ZBR ZBRZBR
14 Junková Oliva 2009 Fibigrová Ema 2009USK USKUSK
15 Vamberová Kateřina 2009 Bradnová Adéla 2009USK USKUSK
ID jízdy.: 627C2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 2009 Schorný František 2009NYM NYMNYM
2 Bříza Patrik 2009 Kučera Radek 2009ZVS PPLPPL ZVS
3 Mohaupt Matyáš 2009 Krejčí Matyáš 2010SEZ SEZSEZ
4 Pomazal Petr 2009 Mulačová Ema 2009KVS SKDSKD KVS
ID jízdy.: 94K1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
2 Vlček Jakub 2010 CERCER
3 Malina Jiří 2010 CERCER
4 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
5 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
6 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
7 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
8 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
9 Stevenson Luke 2010 JABJAB
10 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
11 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
12 Němeček Jaromír 2010 KOJKOJ
13 Horáček Albert 2010 KVSKVS
14 Leipniker Luká 2010 KVSKVS
15 Kolanda Tomáš 2010 KVSKVS
16 Kroutil David 2010 KVSKVS
17 Honěk Tomáš 2010 KVSKVS
18 Rajdl Matěj 2010 KVSKVS
19 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
20 Šára Petr 2010 LOBLOB
21 Velek Daniel 2010 LSBLSB
22 Vymazal Erik 2010 ONVONV
23 Pojezný Radim 2010 ONVONV
24 Vituj Antonín 2010 PISPIS
25 Horníček Hubert 2010 PODPOD
26 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
27 Vích Jiří 2010 PODPOD
28 Kříž Alex 2010 SEDSED
29 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
30 Kašpar Oliver 2010 SHKSHK
31 Mulač Tomáš 2010 SKDSKD
32 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
33 Černý František 2010 SPASPA
34 Brožík Matěj 2010 SPASPA
35 Houda Hynek 2010 TSETSE
36 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
37 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
38 Brdek Štěpán 2010 TSETSE
39 Šarf Petr 2010 TSETSE
40 Hladeček Vojtěch 2010 TYNTYN
41 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
42 Neumann Daniel 2010 USKUSK
43 Coufal Petr 2010 VSOVSO
44 Novák Jakub 2010 VSOVSO
45 Novák Jakub 2010 VSOVSO
46 Šmida Vít 2010 ZBRZBR
ID jízdy.: 100K1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
2 Černá Aneta 2010 JABJAB
3 Mikešová Anna 2010 KADKAD
4 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
5 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
6 Drozdová Julie 2010 LIBLIB
7 Petuellyová Eliška 2010 NYMNYM
8 Válková Alice 2010 PDMPDM
9 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
10 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
11 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
12 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
13 Cigánková Eliška 2010 PRVPRV
14 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
15 Páníková Nikola 2010 SEDSED
16 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
17 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
18 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
19 Mensová Veronika 2010 SPASPA
20 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
21 Pokorná Violeta 2010 SPASPA
22 Burešová Soňa 2010 ZBRZBR
23 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
24 Přikrylová Ida 2010 USKUSK
25 Viesnerová Laura 2010 USKUSK
26 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
27 Tulachová Lada 2010 TSETSE
ID jízdy.: 376C1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
2 Racek David 2010 PPLPPL
3 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
4 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
5 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
6 Šťastný Jakub 2010 NYMNYM
ID jízdy.: 106K1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
2 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
3 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
4 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
5 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
6 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
7 Leipniker Mihály 2012 KVSKVS
8 Kolanda Michal 2012 KVSKVS
9 Štědrý Vincent 2011 KVSKVS
10 Baier Samuel 2011 LIBLIB
11 Šulc Filip 2011 LOBLOB
12 Vajda Michal 2011 NYMNYM
13 Černohouz Vojtěch 2011 OLOOLO
14 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
15 Pavelka Petr 2011 ONVONV
16 Čajan Kryštof 2012 PISPIS
17 Mohaupt Viktor 2012 SEZSEZ
18 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
19 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
20 Jerman František 2011 SHKSHK
21 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
22 Šticha Nicolas 2011 SOPSOP
23 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
24 Kočí Štěpán 2011 SOSSOS
25 Brožík Jakub 2012 SPASPA
26 Tešovič Antonín 2013 SPASPA
27 Černý Antonín Jan 2012 SPASPA
28 Špíšek Michal 2012 SPASPA
29 Špíšek Vojtěch 2011 SPASPA
30 Mládek David 2011 TYNTYN
31 Hruška Alexander 2011 TYNTYN
32 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
33 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
34 Havel Filip 2014 VSOVSO
35 Král Jáchym 2011 ZBRZBR
36 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
37 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
38 Lošťák Jan 2011 USKUSK
39 Hes Václav 2011 TSETSE
40 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
41 Hrubý Martin 2011 TYNTYN
ID jízdy.: 112K1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malinová Kateřina 2011 CERCER
2 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
3 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
4 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
5 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
6 Svolinská Julie 2012 JABJAB
7 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
8 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
9 Vodochodská Elen 2011 KKKKKK
10 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
11 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
12 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
13 Galušková Tereza 2011 ONVONV
14 Prchlíková Sabina 2012 ONVONV
15 Parobková Rozálie 2012 PDMPDM
16 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
17 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
18 Šimková Klaudie 2012 PRVPRV
19 Němčáková Julie 2011 PRVPRV
20 Šimková Klaudie 2012 PRVPRV
21 Teistlerová Nela 2011 SEDSED
22 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
23 Košíková Barbora 2011 SPASPA
24 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
25 Vodičková Josefina 2011 SPASPA
26 Špíšková Barbora 2012 SPASPA
27 Pospíchalová Eliška 2012 TYNTYN
28 Kloudová Zuzana 2012 TYNTYN
29 Nesvačilová Tina 2012 TYNTYN
30 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
31 Vlčková Adéla 2011 ZBRZBR
32 Janotová Darina 2011 ZBRZBR
33 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
34 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
35 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
ID jízdy.: 378C1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 380K1 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraft Jiří 1984 NYMNYM
ID jízdy.: 381C1 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lukeš Vratislav 1984 PPLPPL
ID jízdy.: 382K1 Veteránky - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
ID jízdy.: 455K2 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 456C2 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 457K2 Veteránky - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 384K1 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
2 Kolanda Martin 1977 KVSKVS
3 Csoma Tomáš 1979 PRVPRV
ID jízdy.: 385C1 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
2 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
3 Šulák Libor 1980 PRVPRV
ID jízdy.: 386K1 Veteránky - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 802K2 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mareš Tomáš 1972 Kolanda Martin 1977KVS KVSKVS
ID jízdy.: 803C2 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 804K2 Veteránky - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 388K1 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Pavel 1974 LOBLOB
2 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
3 Budínský Robert 1975 SHKSHK
4 Mareš Tomáš 1972 KVSKVS
5 Šára František 1976 UNLUNL
6 Klein Pavel 1976 TYNTYN
7 Prchal Martin 1976 ZBRZBR
ID jízdy.: 389C1 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 390K1 Veteránky - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 805K2 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Pavel 1974 Hřivna Martin 1971LOB OLOLOB OLO
ID jízdy.: 806C2 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 807K2 Veteránky - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 392K1 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beránek Ondřej 1967 LOBLOB
2 Hřivna Martin 1971 OLOOLO
3 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
ID jízdy.: 393C1 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 1967 PISPIS
ID jízdy.: 394K1 Veteránky - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 808K2 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák Martin 1960 Polívka Tomáš 1970KVS KVSKVS
ID jízdy.: 809C2 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 810K2 Veteránky - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 396K1 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bříza Petr 1962 ZVSZVS
2 Horáček Roman 1966 LIBLIB
ID jízdy.: 397C1 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 398K1 Veteránky - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 811K2 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 812C2 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 813K2 Veteránky - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 400K1 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Milan 1958 PISPIS
2 Lorenc Dalibor 1954 LSBLSB
3 Janeček Milan 1953 ZNOZNO
4 Kobera Jiří 1961 TYNTYN
ID jízdy.: 401C1 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lenfeld Vladimír 1952 SLASLA
2 Janeček Zdeněk 1961 LSBLSB
ID jízdy.: 402K1 Veteránky - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 814K2 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 815C2 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 816K2 Veteránky - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 16 8x30=240 6x30=180 4x20=80 9x20=180 4x20=80 760
CHO 33 1x40=40 5x30=150 13x30=390 14x20=280 22x20=440 6x20=120 1420
DEC 15 2x40=80 2x30=60 24x20=480 2x20=40 660
DUP 4 8x40=320 320
FRM 6 4x40=160 3x20=60 2x20=40 2x20=40 300
GPC 1 1x20=20 20
HRA 5 4x30=120 4x20=80 1x100=100 300
JAB 14 2x40=80 11x20=220 8x20=160 6x20=120 580
KAD 8 10x20=200 5x20=100 1x20=20 320
KKK 14 2x20=40 15x20=300 1x100=100 8x20=160 600
KOJ 20 1x30=30 4x30=120 14x20=280 13x20=260 4x20=80 770
KVS 18 2x30=60 4x30=120 4x20=80 13x20=260 6x100=600 9x20=180 1300
LIB 15 5x30=150 10x20=200 9x20=180 1x100=100 3x20=60 690
LOB 10 6x20=120 8x20=160 3x100=300 2x20=40 620
LSB 14 1x40=40 2x30=60 14x20=280 6x20=120 2x100=200 700
MOD 2 4x20=80 80
NYM 33 9x30=270 14x30=420 20x20=400 7x20=140 3x100=300 5x20=100 1630
OLO 16 8x30=240 9x20=180 9x20=180 3x100=300 900
ONV 32 7x30=210 7x30=210 24x20=480 16x20=320 11x20=220 1440
PDM 7 6x20=120 5x20=100 1x20=20 240
PIS 17 3x40=120 2x30=60 3x30=90 9x20=180 5x20=100 2x100=200 2x20=40 790
POD 12 1x30=30 6x20=120 9x20=180 4x20=80 410
PPL 21 2x40=80 4x30=120 5x30=150 5x20=100 11x20=220 1x100=100 10x20=200 970
PRV 26 2x40=80 4x30=120 10x30=300 8x20=160 12x20=240 2x100=200 8x20=160 1260
RKL 5 1x30=30 2x30=60 3x20=60 150
SED 16 6x30=180 10x20=200 9x20=180 7x20=140 700
SEZ 14 2x40=80 2x30=60 10x30=300 4x20=80 7x20=140 3x20=60 720
SHK 22 1x40=40 1x30=30 6x30=180 16x20=320 7x20=140 2x100=200 4x20=80 990
SKD 6 2x30=60 3x20=60 5x20=100 3x20=60 280
SLA 1 1x100=100 100
SLH 8 2x30=60 2x30=60 6x20=120 2x20=40 3x20=60 340
SOP 9 1x40=40 2x30=60 7x30=210 3x20=60 1x20=20 1x20=20 410
SOS 5 1x30=30 2x20=40 3x20=60 2x20=40 170
SPA 47 15x30=450 16x30=480 14x20=280 31x20=620 14x20=280 2110
STE 2 2x20=40 1x20=20 60
TSE 19 4x30=120 14x20=280 11x20=220 9x20=180 800
TYN 24 2x40=80 4x30=120 12x20=240 14x20=280 2x100=200 7x20=140 1060
UNL 7 2x30=60 2x30=60 8x20=160 1x20=20 1x100=100 400
USK 42 7x40=280 13x30=390 19x30=570 18x20=360 18x20=360 4x20=80 2040
VPL 2 2x30=60 60
VSO 7 2x40=80 2x20=40 7x20=140 3x20=60 320
ZAM 13 4x30=120 8x30=240 7x20=140 4x20=80 1x100=100 680
ZBR 30 2x40=80 3x30=90 11x30=330 26x20=520 11x20=220 1x100=100 2x20=40 1380
ZNO 2 1x40=40 1x100=100 140
ZVS 14 2x30=60 3x20=60 9x20=180 1x100=100 10x20=200 600
Na těchto závodech startuje 699 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 45 oddílů.
Startovné činí celkově 30590 Kč