Štít města Plzně - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 13.09.2021 06:38:39
Přihláška do: 23.06.2021
Datum závodu: 27.06. - 27.06.2021
Plzeň, loděnice TJ Prazdroj, U Radbuzy 1

ID jízdy.: 460K1 muži dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voronič Michal 2000 JABJAB
ID jízdy.: 461C1 muži dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Spěváček Jaroslav 2002 PPLPPL
ID jízdy.: 462K1 ženy dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 463C1 ženy dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 464K1 junioři dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
ID jízdy.: 465C1 junioři dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
ID jízdy.: 466K1 juniorky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
ID jízdy.: 467C1 juniorky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 468K1 dorostenci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
2 Hein Jakub 2006 PPLPPL
3 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
4 Lehner Jan 2006 SEDSED
5 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
ID jízdy.: 469C1 dorostenci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
2 Tichý Jan 2005 PPLPPL
3 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
4 Allas Olivier 2006 PPLPPL
ID jízdy.: 470K1 dorostenky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
2 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
ID jízdy.: 471C1 dorostenky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
ID jízdy.: 472K1 žáci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
2 Sýkora Matěj 2008 JABJAB
3 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
4 Landsperský Tobiáš 2008 PPLPPL
5 Kůs Filip 2007 SEDSED
6 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
7 Polák Dominik 2008 SKDSKD
ID jízdy.: 473C1 žáci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Calta Matěj 2007 PPLPPL
2 Tichý Michal 2007 PPLPPL
3 Soukup Filip 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 474K1 žačky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
2 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
3 Mudrová Karla 2008 KADKAD
4 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
5 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
6 Žáková Hana 2008 KADKAD
7 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
8 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
9 Divišová Adéla 2008 SEDSED
10 Knížková Eliška 2008 SEDSED
11 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
ID jízdy.: 475C1 žačky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 476K1 benjamínci - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
2 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
3 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
4 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
5 Havel Vít 2009 PPLPPL
6 Holub Ondřej 2009 SEDSED
7 Voráček Matěj 2009 SEDSED
ID jízdy.: 477C1 benjamínci - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 PPLPPL
ID jízdy.: 478K1 benjamínky - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
2 Kubová Dorka 2009 KADKAD
3 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
4 Hradská Anna 2009 PPLPPL
5 Fialová Markéta 2009 CHECHE
6 Knapková Eliška 2009 CHECHE
7 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
ID jízdy.: 479C1 benjamínky - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mulačová Ema 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 480K1 benjamínci - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lípa Jan 2010 CHECHE
2 Vais Václav 2010 JABJAB
3 Stevenson Luke 2010 JABJAB
4 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
5 Novotný Karel 2010 SKDSKD
6 Mulač Tomáš 2010 SKDSKD
7 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
8 Kříž Alex 2010 SEDSED
ID jízdy.: 481C1 benjamínci - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Scheck Liam 2010 PPLPPL
2 Racek David 2010 PPLPPL
ID jízdy.: 482K1 benjamínky - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sedláková Anna 2010 CHECHE
2 Mikešová Anna 2010 KADKAD
3 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
4 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
5 Černá Aneta 2010 JABJAB
6 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
7 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
ID jízdy.: 483C1 benjamínky - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 484K1 benjamínci - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
2 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
ID jízdy.: 485C1 benjamínci - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
ID jízdy.: 486K1 benjamínky - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
2 SED
3 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
ID jízdy.: 487C1 benjamínky - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 488K1 benjamínci - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dlas Jakub 2012 KADKAD
ID jízdy.: 489C1 benjamínci - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 490K1 benjamínky - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šindelová Tereza 2012 SKDSKD
2 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
3 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
4 Svolinská Julie 2012 JABJAB
5 Šimánová Štěpánka 2012 SEDSED
ID jízdy.: 491C1 benjamínky - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 492K1 benjamínci - E dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
2 Kubový Viktor 2013 KADKAD
3 Švestka Jan 2013 SEDSED
ID jízdy.: 493C1 benjamínci - E dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 494K1 benjamínky - E dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hnídková Klára 2013 SEDSED
ID jízdy.: 495C1 benjamínky - E dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 496K1 benjamínci - F dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 497C1 benjamínci - F dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 498K1 benjamínky - F dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
ID jízdy.: 499C1 benjamínky - F dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CHE 7 7x20=140 140
JAB 15 1x40=40 5x20=100 6x20=120 260
KAD 14 1x30=30 6x20=120 4x20=80 230
PPL 25 1x40=40 2x30=60 8x30=240 4x20=80 10x20=200 620
SED 17 1x30=30 5x20=100 7x20=140 270
SKD 7 1x30=30 1x20=20 4x20=80 130
VPL 2 2x30=60 60
Na těchto závodech startuje 96 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 7 oddílů.
Startovné činí celkově 1710 Kč