Sedlecká 500 - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 17.09.2021 06:14:52
Přihláška do: 23.06.2021
Datum závodu: 26.06. - 26.06.2021
Sedlecký rybník

ID jízdy.: 1C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knížková Eliška 2008 SEDSED
ID jízdy.: 2C2 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Neumanová Natálie 2008 Mulačová Ema 2009KKK SKDSKD
ID jízdy.: 3C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 4C2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Neumanová Natálie 2008 Mulačová Ema 2009KKK SKDSKD
ID jízdy.: 169C1 kanoistky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 7K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fučík Michal 1989 KADKAD
2 Šmátrala Patrik 2000 KADKAD
3 Voronič Michal 2000 JABJAB
ID jízdy.: 8C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 9K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voronič Michal 2000 JABJAB
ID jízdy.: 10C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 11K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fučík Michal 1989 KADKAD
2 Šmátrala Patrik 2000 KADKAD
3 Voronič Michal 2000 JABJAB
ID jízdy.: 12C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 13K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voronič Michal 2000 JABJAB
ID jízdy.: 14C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 17K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
2 Strýčková Štěpánka 1995 SEDSED
ID jízdy.: 18K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 19K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
2 Vernerová Barbora 1972 VPLVPL
ID jízdy.: 20K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 172K1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voronič Michal 2000 JABJAB
ID jízdy.: 173C1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 178K1 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabalová Zuzana 1986 KKKKKK
2 Vernerová Barbora 1972 VPLVPL
ID jízdy.: 22K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
ID jízdy.: 23C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 24K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vorlický Vítek 2003 Vísner Ondřej 2006PPL PPLPPL
ID jízdy.: 25C2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 26K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
ID jízdy.: 27C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 28K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vorlický Vítek 2003 Vísner Ondřej 2006PPL PPLPPL
ID jízdy.: 29C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 32K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
ID jízdy.: 33K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 34K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
ID jízdy.: 35K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 182K1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
ID jízdy.: 183C1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 188K1 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
ID jízdy.: 37K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
2 Hein Jakub 2006 PPLPPL
3 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
4 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
5 Lehner Jan 2006 SEDSED
6 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
ID jízdy.: 38C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
2 Tichý Jan 2005 PPLPPL
3 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
4 Allas Olivier 2006 PPLPPL
5 Kot Artur 2005 SOPSOP
6 Kot Bartoloměj 2005 SOPSOP
ID jízdy.: 39K2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejda Štěpán 2006 Hein Jakub 2006PPL PPLPPL
2 Lehner Jan 2006 Jahoda Matouš 2006SED SEDSED
3 Jahoda Matouš 2006 Šindel Jakub 2007SED SKDSKD
ID jízdy.: 40C2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005PPL TSEPPL
2 Tichý Jan 2005 Allas Olivier 2006PPL PPLPPL
3 Vísner Ondřej 2006 Tichý Michal 2007PPL PPLPPL
ID jízdy.: 41K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
2 Hein Jakub 2006 PPLPPL
3 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
4 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
5 Lehner Jan 2006 SEDSED
6 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
ID jízdy.: 42C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
2 Tichý Jan 2005 PPLPPL
3 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
4 Allas Olivier 2006 PPLPPL
5 Kot Artur 2005 SOPSOP
6 Kot Bartoloměj 2005 SOPSOP
ID jízdy.: 43K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejda Štěpán 2006 Hein Jakub 2006PPL PPLPPL
2 Lehner Jan 2006 Jahoda Matouš 2006SED SEDSED
3 Jahoda Matouš 2006 Šindel Jakub 2007SED SKDSKD
ID jízdy.: 44C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005PPL TSEPPL
2 Tichý Jan 2005 Allas Olivier 2006PPL PPLPPL
3 Vísner Ondřej 2006 Tichý Michal 2007PPL PPLPPL
ID jízdy.: 47K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
2 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
3 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
4 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
ID jízdy.: 48K2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voříšková Karolína 2006 Redondo Florencia Susana 2006VPL STESTE VPL
2 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SED SEDSED
ID jízdy.: 49K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
2 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
3 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
4 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
5 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
ID jízdy.: 50K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voříšková Karolína 2006 Redondo Florencia Susana 2006VPL STESTE VPL
2 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SED SEDSED
ID jízdy.: 192K1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
2 Hein Jakub 2006 PPLPPL
3 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
4 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
5 Lehner Jan 2006 SEDSED
6 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
ID jízdy.: 193C1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
2 Tichý Jan 2005 PPLPPL
3 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
4 Allas Olivier 2006 PPLPPL
5 Kot Artur 2005 SOPSOP
6 Kot Bartoloměj 2005 SOPSOP
ID jízdy.: 198K1 dorostenky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
2 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
3 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
4 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
5 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
ID jízdy.: 52K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
2 Sýkora Matěj 2008 JABJAB
3 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
4 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
5 Landsperský Tobiáš 2008 PPLPPL
6 Kůs Filip 2007 SEDSED
7 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
8 Polák Dominik 2008 SKDSKD
9 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
ID jízdy.: 53C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tichý Michal 2007 PPLPPL
2 Calta Matěj 2007 PPLPPL
3 Soukup Filip 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 54K2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zhorela Ondřej 2008 Sýkora Matěj 2008JAB JABJAB
2 Polák Dominik 2008 SKDSKD
3 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB
4 Kůs Filip 2007 Kerner Kryštof 2007SED SEDSED
ID jízdy.: 55C2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Soukup Filip 2007 Calta Matěj 2007PPL PPLPPL
2 Scheck Liam 2010 Kučera Radek 2009PPL PPLPPL
ID jízdy.: 56K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
2 Sýkora Matěj 2008 JABJAB
3 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
4 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
5 Landsperský Tobiáš 2008 PPLPPL
6 Kůs Filip 2007 SEDSED
7 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
8 Polák Dominik 2008 SKDSKD
9 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
ID jízdy.: 57C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tichý Michal 2007 PPLPPL
2 Calta Matěj 2007 PPLPPL
3 Soukup Filip 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 58K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zhorela Ondřej 2008 Sýkora Matěj 2008JAB JABJAB
2 Polák Dominik 2008 SKDSKD
3 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB
4 Kůs Filip 2007 Kerner Kryštof 2007SED SEDSED
ID jízdy.: 59C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Soukup Filip 2007 Calta Matěj 2007PPL PPLPPL
2 Scheck Liam 2010 Kučera Radek 2009PPL PPLPPL
ID jízdy.: 62K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
2 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
3 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
4 Žáková Hana 2008 KADKAD
5 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
6 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
7 Mudrová Karla 2008 KADKAD
8 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
9 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
10 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
11 Divišová Adéla 2008 SEDSED
12 Knížková Eliška 2008 SEDSED
13 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
ID jízdy.: 63K2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knížková Eliška 2008 Pospíšilová Rozárie 2008SED JABJAB SED
2 Sivaková Andrea 2007 Mudrová Karla 2008JAB KADJAB KAD
3 Žáková Hana 2008 Hybnerová Michaela 2008KAD KADKAD KAD
4 Podhorná Eliška 2008 Rosolová Lenka 2007KAD KADKAD
5 Uhrová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK MOD
6 Vávrová Emanuela 2008 Divišová Adéla 2008SED SEDSED
ID jízdy.: 64K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
2 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
3 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
4 Žáková Hana 2008 KADKAD
5 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
6 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
7 Mudrová Karla 2008 KADKAD
8 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
9 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
10 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
11 Divišová Adéla 2008 SEDSED
12 Knížková Eliška 2008 SEDSED
13 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
ID jízdy.: 65K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knížková Eliška 2008 Pospíšilová Rozárie 2008SED JABJAB SED
2 Sivaková Andrea 2007 Mudrová Karla 2008JAB KADJAB KAD
3 Podhorná Eliška 2008 Rosolová Lenka 2007KAD KADKAD
4 Uhrová Karolína 2008 Neumanová Natálie 2008MOD KKKKKK MOD
5 Vávrová Emanuela 2008 Divišová Adéla 2008SED SEDSED
6 Žáková Hana 2008 Hybnerová Michaela 2008KAD KADKAD
ID jízdy.: 202K1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
2 Sýkora Matěj 2008 JABJAB
3 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
4 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
5 Landsperský Tobiáš 2008 PPLPPL
6 Kůs Filip 2007 SEDSED
7 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
8 Polák Dominik 2008 SKDSKD
ID jízdy.: 203C1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tichý Michal 2007 PPLPPL
2 Calta Matěj 2007 PPLPPL
3 Soukup Filip 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 208K1 žačky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
2 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
3 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
4 Žáková Hana 2008 KADKAD
5 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
6 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
7 Mudrová Karla 2008 KADKAD
8 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
9 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
10 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
11 Divišová Adéla 2008 SEDSED
12 Knížková Eliška 2008 SEDSED
13 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
ID jízdy.: 209C1 žačky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Neumanová Natálie 2008 KKKKKK
ID jízdy.: 68K1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
2 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
3 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
4 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
5 Čech David 2009 KKKKKK
6 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
7 Havel Vít 2009 PPLPPL
8 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
9 Šulc Jan 2009 LOBLOB
10 Holub Ondřej 2009 SEDSED
11 Voráček Matěj 2009 SEDSED
12 Němeček Martin 2009 CERCER
13 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
14 Doležal Petr 2009 CHOCHO
15 Metlička Jan 2009 CHOCHO
16 Doležal Petr 2009 CHOCHO
17 Metlička Jan 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 70K2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 Havel Vít 2009PPL PPLPPL
2 Jarolík Daniel 2009 Chovanec Mikuláš 2009CHE CHECHE
3 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
4 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
5 Šulc Jan 2009 LOBLOB
6 Voráček Matěj 2009 Holub Ondřej 2009SED SEDSED
7 Němeček Martin 2009 Vrátný Tomáš 2009CER CERCER
8 Klouda Matyáš 2009 Doležal Petr 2009TYN CHOCHO CHO
9 Metlička Jan 2009 Vosáhlo Jakub 2010CHO CHOCHO
ID jízdy.: 72K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
2 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
3 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
4 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
5 Čech David 2009 KKKKKK
6 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
7 Havel Vít 2009 PPLPPL
8 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
9 Šulc Jan 2009 LOBLOB
10 Holub Ondřej 2009 SEDSED
11 Voráček Matěj 2009 SEDSED
12 Němeček Martin 2009 CERCER
13 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
14 Doležal Petr 2009 CHOCHO
15 Metlička Jan 2009 CHOCHO
16 Doležal Petr 2009 CHOCHO
17 Metlička Jan 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 74K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 Havel Vít 2009PPL PPLPPL
2 Jarolík Daniel 2009 Chovanec Mikuláš 2009CHE CHECHE
3 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009KKK KKKKKK
4 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
5 Šulc Jan 2009 LOBLOB
6 Voráček Matěj 2009 Holub Ondřej 2009SED SEDSED
7 Němeček Martin 2009 Vrátný Tomáš 2009CER CERCER
8 Klouda Matyáš 2009 Doležal Petr 2009TYN CHOCHO CHO
9 Metlička Jan 2009 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
ID jízdy.: 79K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
2 Mulačová Ema 2009 SKDSKD
3 Hradská Anna 2009 PPLPPL
4 Kubová Dorka 2009 KADKAD
5 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
6 Fialová Markéta 2009 CHECHE
7 Knapková Eliška 2009 CHECHE
8 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
9 Sukeníková Eliška 2009 SEDSED
10 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
11 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
12 Průšová Julie 2009 CHOCHO
13 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
14 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
15 Průšová Julie 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 81K2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Breňová Anna Ráchel 2009 Mikešová Anna 2010JAB KADJAB KAD
2 Kubová Dorka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009KAD KADKAD
3 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK
4 Psotová Lucie 2010 Hradská Anna 2009PPL PPLPPL
5 Mulačová Ema 2009 SKDSKD
6 Kůsová Barbora 2009 Sukeníková Eliška 2009SED SEDSED
7 Husinecká Anna 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO
8 Průšová Julie 2009 Štemberková Berenika 2010CHO CHOCHO
ID jízdy.: 83K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
2 Mulačová Ema 2009 SKDSKD
3 Hradská Anna 2009 PPLPPL
4 Kubová Dorka 2009 KADKAD
5 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
6 Fialová Markéta 2009 CHECHE
7 Knapková Eliška 2009 CHECHE
8 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
9 Sukeníková Eliška 2009 SEDSED
10 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
11 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
12 Průšová Julie 2009 CHOCHO
13 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
14 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
15 Průšová Julie 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 85K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Breňová Anna Ráchel 2009 Mikešová Anna 2010JAB KADJAB KAD
2 Kubová Dorka 2009 Tomaštíková Kristýna 2009KAD KADKAD
3 Kůsová Barbora 2009 Eisová Leontýna 2009SED KKKKKK
4 Psotová Lucie 2010 Hradská Anna 2009PPL PPLPPL
5 Mulačová Ema 2009 SKDSKD
6 Kůsová Barbora 2009 Sukeníková Eliška 2009SED SEDSED
7 Husinecká Anna 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO
8 Průšová Julie 2009 Štemberková Berenika 2010CHO CHOCHO
ID jízdy.: 212K1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
2 Havel Vít 2009 PPLPPL
3 Křikava Vítězslav 2009 KADKAD
4 Borecký Tadeáš 2009 KKKKKK
5 Čech David 2009 KKKKKK
6 Šulc Jan 2009 LOBLOB
7 Holub Ondřej 2009 SEDSED
8 Voráček Matěj 2009 SEDSED
9 Němeček Martin 2009 CERCER
10 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
11 Doležal Petr 2009 CHOCHO
12 Metlička Jan 2009 CHOCHO
13 Doležal Petr 2009 CHOCHO
14 Metlička Jan 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 213C1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Radek 2009 PPLPPL
2 Scheck Liam 2010 PPLPPL
3 Racek David 2010 PPLPPL
4 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
ID jízdy.: 216K1 benjamínky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hradská Anna 2009 PPLPPL
2 Kubová Dorka 2009 KADKAD
3 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
4 Eisová Leontýna 2009 KKKKKK
5 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
6 Sukeníková Eliška 2009 SEDSED
7 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
8 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
9 Průšová Julie 2009 CHOCHO
10 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
11 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
12 Průšová Julie 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 798C1 benjamínky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mulačová Ema 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 90K1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lípa Jan 2010 CHECHE
2 Vais Václav 2010 JABJAB
3 Stevenson Luke 2010 JABJAB
4 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
5 Novotný Karel 2010 SKDSKD
6 Mulač Tomáš 2010 SKDSKD
7 Šára Petr 2010 LOBLOB
8 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
9 Kříž Alex 2010 SEDSED
10 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
11 Vlček Jakub 2010 CERCER
12 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
13 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
14 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
15 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
16 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
17 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
ID jízdy.: 91K2 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Scheck Liam 2010 Řezníček Josef 2011PPL PPLPPL
2 Hein Ondřej 2010 Racek David 2010PPL PPLPPL
3 Novotný Karel 2010 Mulač Tomáš 2010SKD SKDSKD
4 Vais Václav 2010 Stevenson Luke 2010JAB JABJAB
5 Šára Petr 2010 Šulc Filip 2011LOB LOBLOB
6 Kříž Alex 2010 Kerner Štěpán 2010SED SEDSED
7 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
8 Bezděka Vojta 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
ID jízdy.: 92K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lípa Jan 2010 CHECHE
2 Vais Václav 2010 JABJAB
3 Stevenson Luke 2010 JABJAB
4 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
5 Novotný Karel 2010 SKDSKD
6 Mulač Tomáš 2010 SKDSKD
7 Šára Petr 2010 LOBLOB
8 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
9 Kříž Alex 2010 SEDSED
10 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
11 Vlček Jakub 2010 CERCER
12 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
13 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
14 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
15 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
16 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
17 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
ID jízdy.: 93K2 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Scheck Liam 2010 Řezníček Josef 2011PPL PPLPPL
2 Hein Ondřej 2010 Racek David 2010PPL PPLPPL
3 Novotný Karel 2010 Mulač Tomáš 2010SKD SKDSKD
4 Vais Václav 2010 Stevenson Luke 2010JAB JABJAB
5 Šára Petr 2010 Šulc Filip 2011LOB LOBLOB
6 Kříž Alex 2010 Kerner Štěpán 2010SED SEDSED
7 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
8 Vosáhlo Jakub 2010 Bezděka Vojta 2010CHO CHOCHO
ID jízdy.: 96K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 KADKAD
2 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
3 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
4 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
5 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
6 Černá Aneta 2010 JABJAB
7 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
8 Páníková Nikola 2010 SEDSED
9 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
10 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
11 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
ID jízdy.: 97K2 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černá Aneta 2010 Vávrová Amálie 2011JAB JABJAB
2 Alexová Denisa 2010 Zubková Eliška 2011KKK KKKKKK
3 Videmannová Monika 2010 Páníková Nikola 2010KKK SEDKKK SED
4 Matějková Alexandra 2010 Kučerová Šárka 2011PPL PPLPPL
5 Šimánová Lucie 2010 SED SED
ID jízdy.: 98K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 KADKAD
2 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
3 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
4 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
5 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
6 Černá Aneta 2010 JABJAB
7 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
8 Páníková Nikola 2010 SEDSED
9 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
10 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
11 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
ID jízdy.: 99K2 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černá Aneta 2010 Vávrová Amálie 2011JAB JABJAB
2 Alexová Denisa 2010 Zubková Eliška 2011KKK KKKKKK
3 Videmannová Monika 2010 Páníková Nikola 2010KKK SEDKKK SED
4 Matějková Alexandra 2010 Kučerová Šárka 2011PPL PPLPPL
5 Šimánová Lucie 2010 SED SED
ID jízdy.: 220K1 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
2 Novotný Karel 2010 SKDSKD
3 Mulač Tomáš 2010 SKDSKD
4 Stevenson Luke 2010 JABJAB
5 Vais Václav 2010 JABJAB
6 Šára Petr 2010 LOBLOB
7 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
8 Kříž Alex 2010 SEDSED
9 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
10 Vlček Jakub 2010 CERCER
11 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
12 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
13 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
14 Bezděka Vojta 2010 CHOCHO
15 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
16 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
ID jízdy.: 228K1 benjamínky - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
2 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
3 Mikešová Anna 2010 KADKAD
4 Alexová Denisa 2010 KKKKKK
5 Videmannová Monika 2010 KKKKKK
6 Černá Aneta 2010 JABJAB
7 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
8 Páníková Nikola 2010 SEDSED
9 Šimánová Lucie 2010 SEDSED
10 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
11 Štemberková Berenika 2010 CHOCHO
ID jízdy.: 102K1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
2 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
3 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
4 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
5 Šulc Filip 2011 LOBLOB
6 SED
7 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
8 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
9 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
ID jízdy.: 103K2 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
2 Vaňas Mikuláš 2011 Lindauer Dan 2011KKK KKKKKK
3 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
4 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
ID jízdy.: 104K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
2 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
3 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
4 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
5 Šulc Filip 2011 LOBLOB
6 SED
7 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
8 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
9 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
ID jízdy.: 105K2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
2 Vaňas Mikuláš 2011 Lindauer Dan 2011KKK KKKKKK
3 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
4 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
ID jízdy.: 108K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
2 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
3 Vodochodská Elen 2011 KKKKKK
4 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
5 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
6 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
7 SED
8 Malinová Kateřina 2011 CERCER
ID jízdy.: 109K2 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
2 Vodochodská Elen 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
3 Malinová Kateřina 2011 CERCER
4 Vávrová Amálie 2011 Kučerová Jolana 2011JAB KKKJAB
ID jízdy.: 110K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
2 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
3 Vodochodská Elen 2011 KKKKKK
4 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
5 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
6 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
7 SED
8 Malinová Kateřina 2011 CERCER
ID jízdy.: 111K2 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
2 Vodochodská Elen 2011 Lomascolo szittyay Chiara 2011KKK KKKKKK
3 Malinová Kateřina 2011 CERCER
4 Vávrová Amálie 2011 Kučerová Jolana 2011JAB KKKJAB
ID jízdy.: 234K1 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
2 Vaňas Mikuláš 2011 KKKKKK
3 Lindauer Dan 2011 KKKKKK
4 Resl Vojtěch 2011 JABJAB
5 Šulc Filip 2011 LOBLOB
6 SED
7 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
8 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
9 Mikolanda Tomáš 2011 CHOCHO
ID jízdy.: 238K1 benjamínky - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
2 Zubková Eliška 2011 KKKKKK
3 Vodochodská Elen 2011 KKKKKK
4 Lomascolo szittyay Chiara 2011 KKKKKK
5 Kučerová Jolana 2011 KKKKKK
6 Vávrová Amálie 2011 JABJAB
7 SED
8 Malinová Kateřina 2011 CERCER
ID jízdy.: 114K1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Borkovec Jindřich 2012 CHECHE
2 Dlas Jakub 2012 KADKAD
ID jízdy.: 115K2 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 116K1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Borkovec Jindřich 2012 CHECHE
2 Dlas Jakub 2012 KADKAD
ID jízdy.: 117K2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 120K1 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
2 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
3 Šindelová Tereza 2012 SKDSKD
4 Svolinská Julie 2012 JABJAB
5 Šimánová Štěpánka 2012 SEDSED
6 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
7 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
ID jízdy.: 121K2 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Peroutková Eliška 2012 Šindelová Tereza 2012JAB SKDJAB SKD
2 Stevenson Elizabeth 2012 Svolinská Julie 2012JAB JABJAB JAB
3 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
ID jízdy.: 122K1 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
2 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
3 Šindelová Tereza 2012 SKDSKD
4 Svolinská Julie 2012 JABJAB
5 Šimánová Štěpánka 2012 SEDSED
6 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
7 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
ID jízdy.: 123K2 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Peroutková Eliška 2012 Šindelová Tereza 2012JAB SKDJAB SKD
2 Stevenson Elizabeth 2012 Svolinská Julie 2012JAB JABJAB JAB
3 Doležalová Barbora 2012 Pilařová Barbora 2012CHO CHOCHO
ID jízdy.: 242K1 benjamínci - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dlas Jakub 2012 KADKAD
ID jízdy.: 246K1 benjamínky - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Stevenson Elizabeth 2012 JABJAB
2 Šindelová Tereza 2012 SKDSKD
3 Peroutková Eliška 2012 JABJAB
4 Svolinská Julie 2012 JABJAB
5 Šimánová Štěpánka 2012 SEDSED
6 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
7 Pilařová Barbora 2012 CHOCHO
ID jízdy.: 126K1 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
2 Kubový Viktor 2013 KADKAD
3 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
4 Švestka Jan 2013 SEDSED
5 Němeček Tomáš 2013 CERCER
ID jízdy.: 127K2 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKKKK
2 Němeček Tomáš 2013 CERCER
ID jízdy.: 128K1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
2 Kubový Viktor 2013 KADKAD
3 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
4 Švestka Jan 2013 SEDSED
5 Němeček Tomáš 2013 CERCER
ID jízdy.: 129K2 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Švestka Jan 2013 Hrabal Tomáš 2013SED KKKKKK
2 Němeček Tomáš 2013 CERCER
ID jízdy.: 131K1 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hnídková Klára 2013 SEDSED
ID jízdy.: 132K2 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Píclová Kristýna 2014 Hnídková Klára 2013SED SEDSED
ID jízdy.: 133K1 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hnídková Klára 2013 SEDSED
ID jízdy.: 134K2 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Píclová Kristýna 2014 Hnídková Klára 2013SED SEDSED
ID jízdy.: 250K1 benjamínci - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Křikava Lukáš 2013 KADKAD
2 Kubový Viktor 2013 KADKAD
3 Hrabal Tomáš 2013 KKKKKK
4 Švestka Jan 2013 SEDSED
5 Němeček Tomáš 2013 CERCER
ID jízdy.: 254K1 benjamínky - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hnídková Klára 2013 SEDSED
ID jízdy.: 136K1 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 137K2 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 138K1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 139K2 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 141K1 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
2 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
ID jízdy.: 142K2 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 143K1 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
2 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
ID jízdy.: 144K2 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 258K1 benjamínci - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 262K1 benjamínky - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Karolína 2015 KKKKKK
2 Píclová Kristýna 2014 SEDSED
ID jízdy.: 162K2 dospělí mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 160K2 juniorstvo mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 158K2 dorost mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 156K2 žáctvo mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zhorela Ondřej 2008 Pospíšilová Rozárie 2008JAB JABJAB
2 Sivaková Andrea 2007 Sýkora Matěj 2008JAB JABJAB
ID jízdy.: 154K2 benjamínci mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vais Václav 2010 Breňová Anna Ráchel 2009JAB JABJAB
2 Šára Petr 2010 Videmannová Monika 2010LOB KKKLOB KKK
3 Vlček Jakub 2010 Malinová Kateřina 2011CER CERCER
ID jízdy.: 164K2 veteránstvo mix 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 7 32x20=640 640
CHE 7 16x20=320 320
CHO 12 78x20=1560 1560
JAB 15 5x40=200 27x20=540 34x20=680 1420
KAD 16 4x40=160 3x30=90 28x20=560 18x20=360 1170
KKK 15 3x40=120 6x20=120 58x20=1160 2x20=40 1440
LOB 4 5x20=100 16x20=320 420
MOD 1 5x20=100 100
PPL 22 7x30=210 35x30=1050 20x20=400 42x20=840 2500
SED 23 1x40=40 25x30=750 25x20=500 42x20=840 1x20=20 2150
SKD 8 5x30=150 5x20=100 25x20=500 2x20=40 790
SOP 2 6x30=180 2x20=40 220
STE 2 4x30=120 2x20=40 160
TSE 0 2x30=60 60
TYN 0 2x20=40 40
VPL 2 2x40=80 5x30=150 230
Na těchto závodech startuje 153 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 16 oddílů.
Startovné činí celkově 13220 Kč