Přerovská 200 - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 05.07.2020 15:10:22
Přihláška do: 30.06.2020
Datum závodu: 04.07. - 04.07.2020
Loděnice Přerov, Bezručova ul.

ID jízdy.: 41K2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
2 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
3 Petráš Ondřej 2009 Rolenc Václav 2009ONV ONVONV
4 Gabrhel Alexandr 2011 Pavelka Petr 2011ONV ONVONV
5 Havel Filip 2014 VSOVSO
6 Novák Jakub 2010 VSOVSO
7 Uvíra Jiří 2009 Barták Jakub 2009ONV VSOVSO VSO
8 Lukáš Matěj 2011 Coufal Petr 2010VSO VSOVSO VSO
ID jízdy.: 42C2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
ID jízdy.: 44K2 bky - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jančová Bára 2010 Galušková Tereza 2011ONV ONVONV
2 Studničková Tereza 2009 Stloukalová Klára 2009ONV ONVONV
3 Skopalová Eva 2009 Havlová Eliška 2011SOS VSOVSO SOS
4 Havlová Eliška 2011 Ladislavová Kateřina 2010VSO VSOVSO
ID jízdy.: 288C1 kanoistky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
2 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
3 Studničková Klára 2005 ONVONV
4 Tinková Sandra 2000 TTSTTS
ID jízdy.: 289C2 kanoistky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
2 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
3 Tinková Sandra 2000 Klimová Veronika 2004TTS TTSTTS
ID jízdy.: 610K1 muži 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
2 Herzán Miroslav 1965 OLOOLO
3 Havel Jakub 2000 VSOVSO
4 Havel Jakub 2000 VSOVSO
5 Mamčar Robert 2000 VSOVSO
6 Ladislav David 1993 VSOVSO
7 Ladislav David 1993 VSOVSO
ID jízdy.: 611C1 muži 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrškový Andrej 1999 TTSTTS
2 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 612K1 ženy 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 971K2 muži 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Jakub 2000 Mamčar Robert 2000VSO VSOVSO
ID jízdy.: 972C2 muži 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 973K2 ženy 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 614K1 junioři 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsek Josef 2003 ONVONV
2 Kusák Jiří 2003 ONVONV
ID jízdy.: 615C1 junioři 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kruták Dominik 2002 TTSTTS
2 Panák Adam 2002 TTSTTS
ID jízdy.: 616K1 juniorky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Čulenová Dagmar 2002 TTSTTS
ID jízdy.: 974K2 junioři 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsek Josef 2003 Kusák Jiří 2003ONV ONVONV
ID jízdy.: 975C2 junioři 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kruták Dominik 2002 Panák Adam 2002TTS TTSTTS
ID jízdy.: 976K2 juniorky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 617K1 dorostenci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
2 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
3 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
ID jízdy.: 618C1 dorostenci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šišma Filip 2005 LITLIT
2 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
3 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
ID jízdy.: 619K1 dorostenky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
2 Hejcmanová Leona 2005 SOSSOS
3 Husáriková Diana 2004 TTSTTS
4 Muková Alena 2004 TTSTTS
5 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
6 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
7 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
8 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
9 Lišková Katka 2005 TTSTTS
ID jízdy.: 977K2 dorostenci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dumbrovský Vojtěch 2005 Honců Tomáš 2005OLO LSBOLO
2 Daněk Jindřich 2004 Prchlík Ondřej 2005ONV ONVONV
ID jízdy.: 978C2 dorostenci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
ID jízdy.: 979K2 dorostenky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejcmanová Leona 2005 Zdráhalová Tereza 2005SOS HRASOS
2 Pavlíčková Anna 2004 Bartáková Kateřina 2005ONV VSOVSO VSO
3 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005VSO LSBVSO VSO
4 Lišková Katka 2005 Muková Alena 2004TTS TTSTTS
5 Husáriková Diana 2004 TTSTTS
ID jízdy.: 620K1 žáci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Muka Jozef 2006 TTSTTS
2 Dvořák Brutus 2006 LITLIT
3 Malík Ondřej 2006 LITLIT
4 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
5 Růžička Václav 2006 FRMFRM
6 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
7 Filip Lukáš 2007 OLOOLO
8 Uher Jan 2007 OLOOLO
9 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
10 Foukal Jan 2006 RKLRKL
11 Weber Adam 2006 HRAHRA
12 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
13 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
14 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
15 Podráský Richard 2006 ONVONV
16 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
ID jízdy.: 621C1 žáci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Struhár Dano 2006 TTSTTS
2 Plško Jan 2006 TTSTTS
3 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
4 Knotek Daniel 2007 ONVONV
5 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
ID jízdy.: 622K1 žačky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
2 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
3 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
4 Bočková Eliška 2007 ONVONV
5 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
6 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
7 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
8 Kováčiková Chiara 2007 TTSTTS
ID jízdy.: 980K2 žáci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kunštár Jakub 2006 Růžička Václav 2006FRM FRMFRM
2 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007OLO OLOOLO
3 Rajnoch David 2007 Valenta Štěpán 2007OLO OLOOLO
4 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
5 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
6 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
7 Muka Jozef 2006 TTSTTS
ID jízdy.: 981C2 žáci 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Struhár Dano 2006 Plško Jan 2006TTS TTSTTS
2 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
ID jízdy.: 982K2 žačky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006HRA ONVHRA ONV
2 Bočková Eliška 2007 ONVONV
3 Kotačková Karolína 2007 Červenáková Amálie 2007ONV ONVONV
4 Kováčiková Chiara 2007 Weber Kristína 2007TTS SVKTTS
ID jízdy.: 33K1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
2 Otýpka Šimon 2008 FRMFRM
3 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
4 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
5 Gerhát Josef 2008 LITLIT
6 Černohouz Kryštof 2008 OLOOLO
7 Huptych Jan 2008 OLOOLO
8 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
9 Loupanec Richard 2008 ONVONV
10 Michnovič David 2008 ONVONV
11 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
12 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
13 Knotko Tobias 2008 TTSTTS
14 Motlo Filip 2008 TTSTTS
15 Vašek Alexander 2008 TTSTTS
16 Koreň Samuel 2008 TTSTTS
17 Havel Jan 2008 VSOVSO
18 Havel Jan 2008 VSOVSO
ID jízdy.: 34C1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Gibas Viktor 2008 TTSTTS
2 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
ID jízdy.: 35K2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotko Tobias 2008 Vašek Alexander 2008TTS TTSTTS
2 Motlo Filip 2008 Koreň Samuel 2008TTS TTSTTS
3 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSSOS VSO
4 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAHRA
5 Tischer Vojtěch 2008 Loupanec Richard 2008ONV ONVONV
6 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
ID jízdy.: 36C2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
2 Gibas Viktor 2008 TTSTTS
ID jízdy.: 37K1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
2 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
3 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
4 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
5 Bräuerová Nikola 2008 ONVONV
ID jízdy.: 38K2 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008PRV HRAHRA
2 Loupancová Evelína 2008 Bräuerová Nikola 2008ONV ONVONV
3 Pavlíčková Karolína 2008 Jančová Tereza Marie 2008ONV ONVONV
ID jízdy.: 39K1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Přádka Filip 2009 FRMFRM
2 Uher Josef 2009 OLOOLO
3 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
4 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
5 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
6 Rolenc Václav 2009 ONVONV
7 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
8 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
9 Klimeš Alex 2009 RKLRKL
10 David Patrik 2009 RKLRKL
11 Janeček Kryštof 2009 RKLRKL
12 Kučmín Jakub 2009 TTSTTS
13 Barták Jakub 2009 VSOVSO
14 Barták Jakub 2009 VSOVSO
ID jízdy.: 40C1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 43K1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
2 Stloukalová Klára 2009 ONVONV
3 Studničková Tereza 2009 ONVONV
ID jízdy.: 353K2 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 45K1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
2 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
3 Žák Radim 2010 FRMFRM
4 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
5 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
6 Zahrada David 2010 KOJKOJ
7 Němeček Jaroslav 2010 KOJKOJ
8 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
9 Kočí Štěpán 2011 SOSSOS
10 Palla Zdeněk 2010 VSOVSO
11 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
12 Havel Filip 2014 VSOVSO
13 Coufal Petr 2010 VSOVSO
14 Coufal Petr 2010 VSOVSO
15 Novák Jakub 2010 VSOVSO
16 Novák Jakub 2010 VSOVSO
ID jízdy.: 46C1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 47K1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jančová Bára 2010 ONVONV
2 Koreňová Veronika 2010 TTSTTS
ID jízdy.: 110C1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 358K2 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubala Patrik 2010 Růžička Ondřej 2010FRM FRMFRM
2 Zdráhal Lukáš 2011 Kočí Štěpán 2011SOS SOSSOS
3 Palla Zdeněk 2010 Horák Jan 2012VSO VSOVSO
ID jízdy.: 359C2 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 362K2 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 1006C2 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 48K1 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
2 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
3 Havel Filip 2014 VSOVSO
ID jízdy.: 49C1 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 50K1 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Galušková Tereza 2011 ONVONV
2 Zalubilová Eva 2013 ONVONV
3 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
ID jízdy.: 111C1 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 367K2 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 368C2 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 371K2 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 1007C2 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
FRM 10 6x20=120 8x20=160 280
HRA 7 1x40=40 2x30=60 4x20=80 4x20=80 260
KOJ 6 1x20=20 6x20=120 2x20=40 180
LIT 4 1x30=30 2x20=40 1x20=20 90
LSB 0 2x30=60 60
OLO 10 2x40=80 2x30=60 7x20=140 4x20=80 2x20=40 400
ONV 36 4x30=120 7x30=210 20x20=400 23x20=460 16x20=320 1510
PRV 0 1x20=20 20
RKL 7 1x30=30 1x20=20 5x20=100 150
SOS 6 2x30=60 2x20=40 7x20=140 1x20=20 260
SVK 0 1x20=20 20
TTS 19 1x40=40 5x30=150 6x30=180 8x20=160 12x20=240 3x20=60 830
VSO 13 7x40=280 6x30=180 14x20=280 8x20=160 900
Na těchto závodech startuje 128 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 13 oddílů.
Startovné činí celkově 4960 Kč