MČR dlouhé tratě - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 25.09.2020 08:42:07
Přihláška do: 22.09.2020
Datum závodu: 26.09. - 27.09.2020
Praha Podolí - loděnice KVS Praha

ID jízdy.: 41K2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
2 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
3 Bezděka Vojtěch 2010 Liška Matěj 2009CHO CHOCHO CHO
4 Růžička Ondřej 2010 Trojčínský Patrik 2010FRM FRMFRM
5 Vais Václav 2010 Škoda Vojtěch 2010JAB JABJAB
6 Hastík Tomáš 2009 Hošek Dominik 2009KOJ KOJKOJ
7 Hirsch Štěpán 2010 Tinka Oliver 2010KOJ KOJKOJ
8 Skalka Tobiáš 2010 Němeček Jaromír 2010KOJ KOJKOJ
9 Šrámek Oscar 2009 Novák Jakub 2010KOJ VSOKOJ VSO
10 Hrubý Jakub 2009 Leipniker Luká 2010KVS KVSKVS
11 Horáček Albert 2010 Leipniker Mihály 2012KVS KVSKVS
12 Procházka Tomáš 2009 Pomazal Petr 2009KVS KVSKVS
13 Nikl Adam 2009 Svatoš Filip 2010LIB LIBLIB
14 Beránek Ondřej 2009 Čermák Jakub 2009LOB LOBLOB
15 Janouš Jakub 2009 Šára Petr 2010USK LOBLOB USK
16 Zimčík Martin 2011 Šedivý Šimon 2010MOD MODMOD
17 Hanuš Jakub 2010 Šedivý Matěj 2010MOD MODMOD
18 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
19 Uvíra Jiří 2009 Vičar Josef 2009ONV PRVONV PRV
20 Krejčí Matyáš 2010 Rolenc Václav 2009SEZ ONVONV SEZ
21 Vituj Antonín 2010 Pavlát Šimon 2009PIS PISPIS
22 Vaverka Matyáš 2009 Jiroušek Tobiáš Samuel 2009PIS PISPIS
23 Martínek Daniel 2009 Holub Ondřej 2009POD SEDPOD SED
24 Lebduška Matěj 2009 Horníček Hubert 2010POD PODPOD
25 Vích Jiří 2010 Vosejpka Ondřej 2010POD PODPOD
26 Šmída Vít 2010 Sut Tadeáš 2011ZBR PPLPPL ZBR
27 Scheck Liam 2010 Kučera Radek 2009PPL PPLPPL
28 Řezníček Josef 2011 Racek David 2010PPL PPLPPL
29 Kříž Alex 2010 Kerner Štěpán 2010SED SEDSED
30 Mohaupt Viktor 2012 Krejčí Vítek 2012SEZ SEZSEZ
31 Hladík Jáchym 2009 Kverka Matěj 2009SHK SHKSHK
32 Kašpar Oliver 2010 Smutný Václav 2010SHK SHKSHK
33 Kincl Jáchym 2009 Svoboda Josef 2009SKD SKDSKD
34 Svoboda Filip 2011 Řezáč Tomáš 2011SKD TSESKD TSE
35 Berčák Daniel 2010 Balhar Tomáš 2011SLH SLHSLH
36 Suk Jan 2009 O`connell Maxim 2009SPA SPASPA
37 Čížek Tobiáš 2009 Suk David 2009SPA SPASPA
38 Neužil Vojtěch 2010 Suk David 2009SPA SPASPA
39 Černý František 2010 Brožík Matěj 2010SPA SPASPA
40 Hes Václav 2011 Faktor Tadeáš 2010TSE TSETSE
41 Mádlík Martin 2010 Majer Lukáš 2010UNL UNLUNL
42 Křivský David 2009 Plhoň Antonín 2009USK USKUSK
43 Hůlka Pavel 2009 Roučka Martin 2010USK USKUSK
44 Lukáš Matěj 2011 Král Jáchym 2011VSO ZBRVSO ZBR
ID jízdy.: 42C2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 2009 Žirovnický Štěpán 2010NYM NYMNYM
ID jízdy.: 44K2 bky - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO CHO
2 Husinecká Anna 2009 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO CHO
3 Videmannová Monika 2010 Ladislavová Kateřina 2010CHO VSOCHO VSO
4 Bromová Rozálie 2010 Kofroňová Karolína 2011DEC DECDEC
5 Mikešová Anna 2010 Kubová Dorka 2009KAD KADKAD
6 Chovancová Daniela 2009 Vymazalová Ema 2009KOJ ONVKOJ ONV
7 Řihošková Anna 2011 Havlová Eliška 2011KOJ VSOKOJ VSO
8 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD
9 Studničková Tereza 2009 Stloukalová Klára 2009ONV ONVONV
10 Jindrová Ema 2009 Svrčinová Amelie 2010POD PODPOD
11 Skopalová Eva 2009 Psotová Lucie 2010SOS PPLPPL SOS
12 Matějková Alexandra 2010 Kučerová Šárka 2011PPL PPLPPL
13 Příkopová Veronika 2010 Cigánková Eliška 2010PRV PRVPRV
14 Řáhová Dominika 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
15 Košnarová Anna 2010 Krausová Barbora 2010SEZ ZVSSEZ ZVS
16 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
17 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
18 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
19 Košíková Barbora 2011 Vodičková Josefína 2011SPA SPASPA
20 Jechová Veronika 2010 Ondráčková Denisa 2010ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 93K1 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Borkovec Jindřich 1953 CHECHE
2 Kocum Mirek 1945 LIBLIB
ID jízdy.: 94C1 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 95K2 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 96C2 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 97K1 Veteránky - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 98K2 Veteránky - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 17K1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlík Tomáš 1987 USKUSK
2 Pavlík Matouš 1988 USKUSK
3 Havel Jakub 2000 VSOVSO
4 Zapletal Mikuláš 2000 ZBRZBR
5 Kotrč David 1992 ZBRZBR
6 Liška Josef 1993 ZBRZBR
7 Samec David 2001 ZBRZBR
8 Sochací Jiří 1987 FRMFRM
9 Záruba Štěpán 1999 SOPSOP
10 Voronič Michal 2000 JABJAB
11 Klemperer Otto 1997 DUPZBR
12 Klemperer Otto 1997 DUPDUP
13 Mojžíšek Petr 1977 USKUSK
ID jízdy.: 18C1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubeš Patrik 2001 PISPIS
2 Fuksa Martin 1993 DUPDUP
3 Dlouhý Vojtěch 1992 TYNTYN
4 Dlouhý Jan 1992 TYNTYN
5 Havlík Radek 1994 PRVPRV
6 Hager Filip 1989 PRVPRV
7 Havlík Josef 1998 PRVPRV
8 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
9 Dolejší Jan 2000 TYNTYN
10 Počta Jan 1999 SPASPA
ID jízdy.: 19K2 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Klemperer Otto 1997 Samec David 2001DUP ZBRDUP ZBR
2 Havel Jakub 2000 Sochací Jiří 1987VSO FRMFRM VSO
3 Záruba Štěpán 1999 Kortan Petr 2001SOP PISPIS
4 Pavlík Tomáš 1987 Pavlík Matouš 1988USK USKUSK
5 Kotrč David 1992 Malý Ondřej 1994ZBR ZBRZBR
6 Voronič Michal 2000 Záruba Štěpán 1999JAB SOPJAB SOP
ID jízdy.: 20C2 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fuksa Martin 1993 Fuksa Petr 1998DUP DUPDUP
2 Dlouhý Jan 1992 Dlouhý Vojtěch 1992TYN TYNTYN
3 Nováček Vojtěch 2001 Dolejší Jan 2000DUP TYNTYN DUP
ID jízdy.: 21K1 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mílová Kateřina 2000 USKUSK
2 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
3 Štemberková Zuzana 1999 DUPDUP
ID jízdy.: 22K2 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ryšavá Lucie 1988 Bambuskova Vlasta 1988FRM FRMFRM
ID jízdy.: 100C1 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
2 Kopanicová Eliška 1997 SPASPA
ID jízdy.: 1090C2 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 1K1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
2 Florián Heřman 2003 DECDEC
3 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
4 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
5 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
6 Húsek Josef 2003 ONVONV
7 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
8 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
9 Macháček Jan 2002 PRVPRV
10 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
11 Bubák Milan 2002 SOPSOP
12 Moudrý Matyáš 2002 ZBRZBR
13 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
14 Podraský Patrik 2002 SPASPA
15 Tešovič Jan 2003 SPASPA
16 Termer Václav 2003 SPASPA
17 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
18 Predka Andreas 2002 CHOCHO
19 Remuta Jakub 2002 CHOCHO
20 Humhal Jiří 2003 USKUSK
21 Lovíšek David 2002 USKUSK
22 Rokos Petr 2002 USKUSK
23 Valsa Radek 2003 USKUSK
24 Novotný Lukáš 2002 USKUSK
ID jízdy.: 2K2 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Truhlář Filip 2003 Makovský Vojtěch 2003SHK CERCER SHK
2 Valsa Radek 2003 Kapoun Miroslav 2003USK KOJKOJ
3 Húsek Josef 2003 Vorlický Vítek 2003ONV PPLONV PPL
4 Dědič Tomislav 2002 Kropáček Jan 2002PIS PISPIS
5 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002PRV SPAPRV SPA
6 Novotný Lukáš 2002 Moudrý Matyáš 2002USK ZBRZBR USK
7 Termer Václav 2003 Hrábek Lukáš 2005SPA SPASPA
8 Tešovič Jan 2003 Bubák Milan 2002SPA SOPSPA
9 Remuta Jakub 2002 Predka Andreas 2002CHO CHOCHO
10 Lovíšek David 2002 Rokos Petr 2002USK USKUSK
11 Valsa Radek 2003 Humhal Jiří 2003USK USKUSK
ID jízdy.: 3K1 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
2 Házová Adéla 2002 DECDEC
3 Herzánová Lucie 2003 CERCER
4 Zadražilová Anežka 2003 SPASPA
5 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
6 Tomanová Magdalena 2002 CHOCHO
7 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
8 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
9 Kusovská Adéla 2003 USKUSK
10 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
ID jízdy.: 4K2 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 Hermély Gabriela 2002DEC PRVPRV DEC
2 Kusovská Adéla 2003 Herzánová Lucie 2003USK CERCER USK
3 Zadražilová Anežka 2003 Stengelová Denisa 2003SPA SPASPA
4 Vrbenská Kateřina 2003 Pudilová Vlaďka 2003CHO USKCHO USK
ID jízdy.: 23C1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Spěváček Jaroslav 2002 PPLPPL
2 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
3 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
4 Bacílek Lukáš 2002 NYMNYM
5 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
ID jízdy.: 24C2 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 Tettinger Petr 2003NYM NYMNYM
2 Štursa Otakar 2002 Spěváček Jaroslav 2002SEZ PPLPPL SEZ
ID jízdy.: 101C1 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vitujová Josefína 2003 PISPIS
2 Kočandrlová Viktorie 2003 PPLPPL
3 Krausová Alena 2002 SHKSHK
ID jízdy.: 768C2 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janatová Adéla 2004 Kočandrlová Viktorie 2003TYN PPLPPL TYN
ID jízdy.: 5K1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
2 Koreš Dan 2004 PISPIS
3 Jarolím Václav 2004 PISPIS
4 Forejtek Patrik 2005 PPLPPL
5 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
6 Kotek Petr 2005 PRVPRV
7 Kotek Petr 2005 PRVPRV
8 Přibyl Lukáš 2004 PRVPRV
9 Šimek Albert 2005 PRVPRV
10 Kurťák Šimon 2005 SKDSKD
11 Frolík Martin 2005 SPASPA
12 Odcházel Václav 2005 SPASPA
13 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
14 Fulík Albert 2004 ZBRZBR
15 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
16 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
17 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
18 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
19 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
20 Bien Matouš 2004 LIBLIB
21 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
22 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
23 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
24 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
25 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
26 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
27 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
28 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
29 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
30 Popelka Matyáš 2005 SOPSOP
31 Dušátko Jakub 2005 CERCER
32 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
33 Jahoda Filip 2004 SPASPA
34 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
35 Nykl Michal 2005 SPASPA
36 Bristrovič Vojtěch 2005 CHOCHO
37 Novák Pavel 2004 CHOCHO
38 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
39 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
40 Friml Pavel-Dmitrij 2004 USKUSK
41 Lošťák Eduard 2004 USKUSK
42 Plhoň Jan 2004 USKUSK
43 Puš Michal 2004 USKUSK
44 Reh Václav 2005 USKUSK
45 Trnka Filip 2004 USKUSK
ID jízdy.: 6K2 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Novák Pavel 2004 Dušátko Jakub 2005CHO CERCER CHO
2 Hirsch Ondřej 2005 Kapoun Pavel 2005KOJ KOJKOJ
3 Beneš Vojtěch 2004 Daněk Jindřich 2004KVS ONVKVS ONV
4 Kurťák Šimon 2005 Tejnora Štěpán 2005SKD KVSKVS SKD
5 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
6 Žďárský Hubert 2004 Kysilka Matouš 2004NYM NYMNYM
7 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV ZBRONV ZBR
8 Dědič Stanislav 2004 Jarolím Václav 2004PIS PISPIS
9 Macháček Vojtěch 2004 Bartoška Daniel 2004PRV UNLPRV UNL
10 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005PRV PRVPRV
11 Niebauer Jakub 2004 Jahoda Filip 2004SPA SPASPA
12 Frolík Martin 2005 Odcházel Václav 2005SPA SPASPA
13 Nykl Michal 2005 Reh Václav 2005SPA USKSPA USK
14 Večeř Karel 2005 Knoška Robert 2005ZBR ZBRZBR
15 Fulík Albert 2004 Kučírek Lukáš 2004ZBR ZBRZBR
16 Puš Michal 2004 Friml Pavel-Dmitrij 2004USK USKUSK
17 Trnka Filip 2004 Plhoň Jan 2004USK USKUSK
18 Hnízdil Štěpán 2004 Lošťák Eduard 2004USK USKUSK
ID jízdy.: 7K1 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Davidová Veronika 2004 CERCER
3 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
4 Sovová Barbora 2005 JABJAB
5 Hettfleischová Michaela 2005 JABJAB
6 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
7 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
8 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
9 Švábová Julie 2005 MODMOD
10 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
11 Slezáková Lucie 2004 SHKSHK
12 Antušová Ema 2005 SHKSHK
13 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
14 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
15 Vodičková Klára 2004 SPASPA
16 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
17 Čechová Zuzana 2004 TYNTYN
18 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
19 Schořová Johana 2005 UNLUNL
20 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
21 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
22 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
23 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
24 Samcová Veronika 2004 ZBRZBR
25 Boumová Aneta 2005 ZBRZBR
26 Dvořáková Eliška 2005 ZBRZBR
27 Pištorová Klára 2005 ZBRZBR
28 Benková Štěpánka 2005 CHOCHO
29 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
30 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
31 Mikšovicová Natálie 2004 CHOCHO
32 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
33 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
34 Petráčková Magda 2004 CHOCHO
35 Janoušová Markéta 2005 USKUSK
36 Barešová Judita 2005 USKUSK
37 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
ID jízdy.: 8K2 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 Davidová Veronika 2004CER CERCER
2 Petráčková Magda 2004 Kukačková Natálie 2004CHO USKCHO USK
3 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Ludmila 2005CHO CHOCHO
4 Pavlisová Štěpánka 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
5 Hettfleischová Michaela 2005 JABJAB
6 Tettingerová Tereza 2005 Sovová Barbora 2005NYM JABJAB NYM
7 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005VSO LSBLSB VSO
8 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005MOD MODMOD
9 Slezáková Lucie 2004 Antušová Ema 2005SHK SHKSHK
10 Samcová Veronika 2004 Vodičková Klára 2004ZBR SPASPA ZBR
11 Neužilová Jitka 2006 Flajzarová Natálie 2005SPA SPASPA
12 Čechová Zuzana 2004 Kleinová Štěpánka 2005TYN TYNTYN
13 Boumová Aneta 2005 Bartáková Kateřina 2005ZBR VSOVSO ZBR
14 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
15 Dvořáková Eliška 2005 Pištorová Klára 2005ZBR ZBRZBR
16 Ondrová Vendula 2004 Lekešová Dominika 2005SLH SLHSLH
17 Kresaňová Helena 2005 Hettfleischová Michaela 2005FRM JABFRM JAB
18 Janoušová Markéta 2005 Fléglová Anna 2004USK USKUSK
ID jízdy.: 25C1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
2 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
3 Tichý Jan 2005 PPLPPL
4 Špaček Marek 2005 PPLPPL
5 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
6 Šmíd Ondřej 2004 PISPIS
7 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
8 Černošek Radim 2005 SLHSLH
9 Hynčica Jan 2004 SLHSLH
10 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
11 Hillebrant Stanislav 2005 NYMNYM
12 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
13 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
14 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
15 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
16 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
17 Horáček Adam 2005 SOPSOP
18 Kot Artur 2005 SOPSOP
19 Kot Bartoloměj 2005 SOPSOP
20 Malina Tomáš 2005 TSETSE
21 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
22 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
23 Košnar Adam 2004 SEZSEZ
24 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
25 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
26 Šišma Filip 2005 ZAMZAM
27 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
ID jízdy.: 26C2 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíček Jan 2004 Fojtík Adam 2004ONV PPLPPL ONV
2 Tichý Jan 2005 Rašek Ondřej 2005PPL SKDPPL SKD
3 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005PPL TSEPPL TSE
4 Černošek Radim 2005 Hynčica Jan 2004SLH SLHSLH
5 Šafařík Filip 2005 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
6 Pták Zbyněk 2005 Janďourek Šimon 2004NYM NYMNYM
7 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005SOP SOPSOP
8 Rudolf Adam 2004 Hovorka Matěj 2005SEZ SEZSEZ
9 Hrádek Adam 2005 Košnar Adam 2004SEZ SEZSEZ
10 Tóth Pavel 2007 Šišma Filip 2005ZAM ZAMZAM
11 Kleňha Adam 2004 Pražský Lukáš 2004KVS USKKVS USK
ID jízdy.: 102C1 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černotská Vendula 2006 HRAHRA
2 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
3 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
4 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
5 Studničková Klára 2005 ONVONV
6 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
7 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
8 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
9 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
10 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
11 Kodetová Tereza 2006 SEDSED
ID jízdy.: 769C2 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kotková Lenka 2005 Černotská Vendula 2006PRV HRAHRA PRV
2 Kodetová Tereza 2006 Hladíková Barbora 2006SED NYMNYM SED
3 Gavalová Nikola 2005 Smýkalová Darina 2006ONV SLHONV SLH
4 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
5 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
6 Šloufová Kristina 2005 Matoušková Kateřina 2007PPL PPLPPL
ID jízdy.: 27K1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kliment Lukáš 2006 CERCER
2 Král Jakub 2006 CHOCHO
3 Vild Karel 2007 CHOCHO
4 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
5 Florián Jindřich 2006 DECDEC
6 Tonder Matěj 2007 DECDEC
7 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
8 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
9 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
10 Růžička Václav 2006 FRMFRM
11 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
12 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
13 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
14 Dvořák Jakub 2007 KVSKVS
15 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
16 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
17 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
18 Klusáček Stanislav 2006 LSBLSB
19 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
20 Navrátil Robert 2007 MODMOD
21 Filip Lukáš 2007 OLOOLO
22 Uher Jan 2007 OLOOLO
23 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
24 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
25 Podráský Richard 2006 ONVONV
26 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
27 Zagata Jáchym Jiří 2007 PISPIS
28 Vosejpka Tomáš 2007 PODPOD
29 Benešovský František 2006 PODPOD
30 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
31 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
32 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
33 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
34 Jančík Tomáš 2007 PRVPRV
35 Beneš Bořek 2007 PRVPRV
36 Foukal Jan 2006 RKLRKL
37 Soukup Matěj 2006 SEDSED
38 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
39 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
40 Rödl Robert 2006 SHKSHK
41 Fink Theodor 2007 SHKSHK
42 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
43 Foltin Jakub 2007 SHKSHK
44 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
45 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
46 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
47 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
48 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
49 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
50 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
51 Nykl Marek 2007 SPASPA
52 Novák Jonáš 2007 SPASPA
53 Valla Jakub 2006 SPASPA
54 Chicevič Elian 2006 SPASPA
55 Oliva Patrik 2006 STESTE
56 Všetečka Jan 2006 TSETSE
57 Pudil Jan 2007 TSETSE
58 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
59 Živný Cyril 2007 UNLUNL
60 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
61 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
62 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
63 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
64 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
65 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
66 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
67 Dvořák Brutus 2006 ZAMZAM
68 Neumannn Adam 2006 ZBRZBR
69 Šmída Antonín 2007 ZBRZBR
70 Jech Karel 2007 ZBRZBR
71 Jaroš Matěj 2006 ZBRZBR
72 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
73 Heliš Daniel 2006 USKUSK
74 Hruška Šimon 2006 USKUSK
75 Adamec Filip 2007 JABJAB
ID jízdy.: 28C1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
2 Allas Olivier 2006 PPLPPL
3 Tichý Michal 2007 PPLPPL
4 Soukup Filip 2007 PPLPPL
5 Calta Matěj 2007 PPLPPL
6 Vituj František 2006 PISPIS
7 Keclík Jakub 2007 PISPIS
8 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
9 Novák Jan 2006 PRVPRV
10 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
11 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
12 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
13 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
14 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
15 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
16 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
17 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
18 Škrob Marek 2007 NYMNYM
19 Knotek Daniel 2007 ONVONV
20 Horák Štěpán 2006 LSBLSB
21 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
22 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
23 Suchý Matěj 2006 SEZSEZ
24 Tóth Pavel 2007 ZAMZAM
25 Škorjanc Oliver 2006 SEZSEZ
26 Nováček Martin 2007 TYNTYN
27 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
ID jízdy.: 29K2 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kliment Lukáš 2006 Dvořák Brutus 2006CER ZAMCER ZAM
2 Král Jakub 2006 Prouza Vojtěch 2006CHO CHOCHO
3 Florián Jindřich 2006 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
4 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
5 Zíval Jakub 2007 Kirschner Kryštof Jan 2007DEC DECDEC
6 Vild Karel 2007 Růžička Václav 2006CHO FRMFRM CHO
7 Kunštár Jakub 2006 Kubala Daniel 2007FRM FRMFRM
8 Chovanec Martin 2007 Havlíček Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
9 Šindel Jakub 2007 Kapoun Tomáš 2007SKD KOJKOJ SKD
10 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB
11 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
12 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
13 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007OLO OLOOLO
14 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
15 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
16 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
17 Jančík Tomáš 2007 Beneš Bořek 2007PRV PRVPRV
18 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPARKL SPA
19 Stejskal Jan 2006 Jahoda Matouš 2006ZAM SEDSED ZAM
20 Soukup Matěj 2006 Kerner Kryštof 2007SED SEDSED
21 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006SHK TSESHK TSE
22 Fink Theodor 2007 Ledecký Jakub 2007SHK SHKSHK
23 Foltin Jakub 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
24 Exler Štěpán 2007 Ondra Mikuláš 2007ZAM SLHSLH ZAM
25 Šperka Štěpán 2006 Bartovský Jaroslav 2006SOS PPLSOS PPL
26 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
27 Nykl Marek 2007 Novák Jonáš 2007SPA SPASPA
28 Lošťák Prokop 2007 Čermák Ondřej 2006USK USKUSK
29 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007USK USKUSK
30 Neumannn Adam 2006 Šmída Antonín 2007ZBR ZBRZBR
31 Jech Karel 2007 Bartek Matyáš 2007ZBR ZBRZBR
32 Hruška Šimon 2006 Heliš Daniel 2006USK USKUSK
ID jízdy.: 30C2 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 Příkopa Vít 2007PPL PRVPPL PRV
2 Allas Olivier 2006 Soukup Filip 2007PPL PPLPPL
3 Tichý Michal 2007 Calta Matěj 2007PPL PPLPPL
4 Nováček Martin 2007 Vituj František 2006TYN PISPIS TYN
5 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
6 Michajlík Filip 2006 Kocman Anthony 2006SHK HRASHK HRA
7 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007SLH SLHSLH
8 Prokeš Antonín 2007 Hirsch Robin 2007KOJ KOJKOJ
9 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
10 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPSOP
11 Takáč Vojtěch 2006 Suchý Matěj 2006SEZ SEZSEZ
12 Pinkas Šimon 2006 Škrob Marek 2007NYM NYMNYM
ID jízdy.: 31K1 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
2 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
3 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
4 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
5 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
6 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
7 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
8 Válková Barbora 2006 NYMNYM
9 Veselá Hana 2007 NYMNYM
10 Steinmetzová Kristina 2007 NYMNYM
11 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
12 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
13 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
14 Tobrmanová Anna Sofie 2006 SEDSED
15 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
16 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
17 Müllerová Anežka 2006 SEDSED
18 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
19 Popelka Klára 2007 SOPSOP
20 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
21 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
22 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
23 Lahnerová Viktorie 2007 SPASPA
24 Rochová Justýna 2007 SPASPA
25 Bízková Magdalena 2006 SPASPA
26 Valsová Veronika 2007 TSETSE
27 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
28 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
29 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
30 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
31 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
32 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
33 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
34 Bišická Linda 2007 CHOCHO
35 Blažková Barbora 2007 CHOCHO
36 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
37 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
38 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
39 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
40 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
41 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
42 Bočková Eliška 2007 ONVONV
43 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
44 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
45 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
46 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
47 Řezníčková Veronika 2006 USKUSK
48 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
49 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
50 Svobodová Anna 2007 USKUSK
ID jízdy.: 32K2 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Křížová Ester 2007 Hlavatá Markéta 2007DEC DECDEC
2 Cigánková Markéta 2007 Pokludová Beáta 2007VSO FRMFRM VSO
3 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006HRA ONVHRA ONV
4 Hastíková Julie 2007 Zendulková Klára 2007KOJ KOJKOJ
5 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODMOD USK
6 Válková Barbora 2006 Larischová Anežka 2006NYM ZVSNYM
7 Veselá Hana 2007 Steinmetzová Kristina 2007NYM NYMNYM
8 Sýkorová Helena 2006 Tmejová Tereza 2006SPA SPASPA
9 Lahnerová Viktorie 2007 Bízková Magdalena 2006SPA SPASPA
10 Mádlíková Lucie 2007 Líbalová Michaela 2007UNL PODUNL POD
11 Voříšková Karolína 2006 Voříšková Veronika 2006VPL VPLVPL
12 Tobrmanová Anna Sofie 2006 Černohousová Silvie 2006SED ZVSZVS SED
13 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
14 Hnídková Aneta 2006 Müllerová Anežka 2006SED SEDSED
15 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SED SEDSED
16 Ammerová Patricie 2007 Bišická Linda 2007CHO CHOCHO
17 Falisová Tereza 2007 Blažková Barbora 2007CHO CHOCHO
18 Brabcová Barbora 2006 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
19 Videmannová Tereza 2007 Hajná Aneta 2007CHO CHOCHO
20 Bočková Eliška 2007 Červenáková Amálie 2007ONV ONVONV
21 Fléglová Alžběta 2007 Řezníčková Veronika 2006USK USKUSK
22 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
23 Mihalová Silvie 2006 Rokosová Barbora 2006USK USKUSK
ID jízdy.: 33K1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
3 Veselý Robert 2008 DECDEC
4 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
5 Havel Jan 2008 DECDEC
6 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
7 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
8 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
9 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
10 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
11 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
12 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
13 Slezák Cyril 2008 LSBLSB
14 Huptych Jan 2008 OLOOLO
15 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
16 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
17 Smolík Jan 2008 PISPIS
18 Zagata Prokop 2008 PISPIS
19 Kravar Ondřej 2008 PISPIS
20 Landsterský Tobiáš 2008 PPLPPL
21 Tobrman Filip Albert 2008 SEDSED
22 Pícl Kryštof 2008 SEDSED
23 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
24 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
25 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
26 Valla Jan 2008 SPASPA
27 Vašina Josef 2008 SPASPA
28 Štorek Daniel 2008 SPASPA
29 Chicevič Nikola 2008 SPASPA
30 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
31 Řezáč Adam 2008 TSETSE
32 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
33 Derynk Tomáš 2008 UNLUNL
34 Havel Jan 2008 VSOVSO
35 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
36 Gerhát Josef 2008 ZAMZAM
37 Ondráček Matěj 2008 ZBRZBR
38 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
39 Mach David 2008 ZBRZBR
40 Knoška Michal 2008 ZBRZBR
41 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
42 Randuška Dominik 2008 ZBRZBR
43 Pavliňák Šimon 2008 ZBRZBR
44 Vituj Václav 2008 PISPIS
45 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
46 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
47 Šlejtr David 2008 PODPOD
48 Vosáhlo Filip 2008 CHOCHO
49 Maják Daniel 2008 CHOCHO
50 Větrovský Matěj 2008 PODPOD
51 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
52 Neumann Filipe 2008 USKUSK
53 Puš Ondřej 2008 USKUSK
54 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
ID jízdy.: 34C1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vaňourek Jan 2008 PPLPPL
2 Bartovská Lea 2008 PPLPPL
3 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
4 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
5 Bouma Viktor 2008 NYMNYM
6 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
7 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
8 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
9 Král Oliver 2008 KVSKVS
10 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
11 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
ID jízdy.: 35K2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Linc Štěpán 2008 Podzimek Adam 2008DEC DECDEC
2 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
3 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAKOJ HRA
4 Mašík Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008LIB LIBLIB
5 Tischer Vojtěch 2008 Galuška Matyáš 2008ONV ONVONV
6 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
7 Žaba Daniel 2008 Jožák Matěj 2008SHK SHKSHK
8 Valla Jan 2008 Vašina Josef 2008SPA SPASPA
9 Derynk Tomáš 2008 Greiner Martin 2008UNL UNLUNL
10 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSVSO SOS
11 Ondráček Matěj 2008 Mach David 2008ZBR ZBRZBR
12 Knoška Michal 2008 Pavliňák Šimon 2008ZBR ZBRZBR
13 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
14 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
15 Randuška Dominik 2008 Faktor Matyáš 2008ZBR TSEZBR TSE
16 Faltus Tomáš 2008 Gerhát Josef 2008ZAM ZAMZAM
17 Procházka Ondřej 2008 Tobrman Filip Albert 2008TYN SEDSED
18 Čermák Vojtěch 2008 Pogorelov Leonid 2008USK KVSKVS USK
19 Vosáhlo Filip 2008 Maják Daniel 2008CHO CHOCHO
20 Bartek Vít 2008 Dolejš Filip 2009ZBR ZBRZBR
21 Štorek Daniel 2008 Chicevič Nikola 2008SPA SPASPA
22 Puš Ondřej 2008 Řezníček Jakub 2008USK USKUSK
23 Neumann Filipe 2008 Neumann Daniel 2010USK USKUSK
24 Zagata Prokop 2008 Kravar Ondřej 2008PIS PISPIS
ID jízdy.: 36C2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bartovská Lea 2008 Vaňourek Jan 2008PPL PPLPPL
2 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
3 Žirovnický Jan 2008 Bouma Viktor 2008NYM NYMNYM
4 Neumanová Natálie 2008 Zalubil Ondřej 2008CHO ONVONV CHO
5 Takáč Jan 2008 Al-robai Hani 2008SEZ SEZSEZ
6 Kraus Jan 2008 Král Oliver 2008ZVS KVSKVS
7 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008KVS KVSKVS
ID jízdy.: 37K1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janatová Barbora 2008 ZBRZBR
2 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
3 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
4 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
5 Mudrová Karla 2008 KADKAD
6 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
7 Žáková Hana 2008 KADKAD
8 Fischerová Simona 2008 SPASPA
9 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
10 Mensová Hana 2008 SPASPA
11 Soukupová Anna 2008 SPASPA
12 Šárová Ema 2008 LOBLOB
13 Válková Karolína 2008 DECDEC
14 Hrubcová Kateřina 2008 UNLUNL
15 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
16 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
17 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
18 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
19 Straková Karolína 2008 NYMNYM
20 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
21 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
22 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
23 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
24 Honců Anna 2008 LSBLSB
25 Selucká Lucie 2008 MODMOD
26 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
27 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
28 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
29 Csomová Laura 2008 PRVPRV
30 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
31 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
32 Divišová Adéla 2008 SEDSED
33 Knížková Eliška 2008 SEDSED
34 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
35 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
36 Janů Karolína 2008 CHOCHO
37 Neumanová Natálie 2008 CHOCHO
38 Roscher Veronika 2008 CHOCHO
39 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
40 Slavíková Eva 2008 USKUSK
ID jízdy.: 38K2 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janatová Barbora 2008 Buršová Veronika 2008ZBR ZBRZBR
2 Hybnerová Michaela 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
3 Žáková Hana 2008 Podhorná Eliška 2008KAD KADKAD
4 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
5 Křivánková Agáta 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
6 Šárová Karolína 2008 Šárová Ema 2008UNL LOBLOB UNL
7 Divišová Adéla 2008 Svatošová Barbora 2008SED LIBLIB SED
8 Straková Karolína 2008 Hradilová Tereza 2008NYM NYMNYM
9 Kupcová Kristýna 2008 Ščuková Sára 2008NYM NYMNYM
10 Pavlíčková Karolína 2008 Loupancová Evelína 2008ONV ONVONV
11 Honců Anna 2008 Babíčková Živa 2008LSB LSBLSB
12 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008PRV HRAHRA PRV
13 Hartmanová Barbora 2009 Pospíšilová Rozárie 2008ZAM JABZAM JAB
14 Jiskrová Tereza 2008 Bílková Michaela 2008PRV PRVPRV
15 Knížková Eliška 2008 Neumanová Natálie 2008SED CHOSED CHO
16 Uhrová Karolína 2008 Vávrová Emanuela 2008MOD SEDSED
17 Uhrová Karolína 2008 Junková Oliva 2009MOD USKMOD USK
18 Janů Karolína 2008 Dostálová Kateřina 2008CHO CHOCHO
19 Slavíková Eva 2008 Lošťáková Anna 2008USK USKUSK
ID jízdy.: 39K1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 CERCER
2 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
3 Fiala Matyáš 2009 CHECHE
4 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
5 Doležal Petr 2009 CHOCHO
6 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
7 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
8 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
9 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
10 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
11 Pomazal Petr 2009 KVSKVS
12 Nikl Adam 2009 LIBLIB
13 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
14 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
15 Dogner Matouš 2009 LOBLOB
16 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
17 Šulc Jan 2009 LOBLOB
18 Uher Josef 2009 OLOOLO
19 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
20 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
21 Rolenc Václav 2009 ONVONV
22 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
23 Vaverka Matyáš 2009 PISPIS
24 Martínek Daniel 2009 PODPOD
25 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
26 Kučera Radek 2009 PPLPPL
27 Vičar Josef 2009 PRVPRV
28 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
29 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
30 David Patrik 2009 RKLRKL
31 Janeček Kryštof 2009 RKLRKL
32 Holub Ondřej 2009 SEDSED
33 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
34 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
35 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
36 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
37 Suk Jan 2009 SPASPA
38 Suk David 2009 SPASPA
39 O`connell Maxim 2009 SPASPA
40 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
41 Liška Matěj 2009 CHOCHO
42 Janouš Jakub 2009 USKUSK
43 Křivský David 2009 USKUSK
44 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
45 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
46 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
ID jízdy.: 40C1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
2 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
ID jízdy.: 43K1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Seifrtová Aneta 2009 CHECHE
2 Knapková Eliška 2009 CHECHE
3 Fialová Markéta 2009 CHECHE
4 Zelinková Ema 2009 DECDEC
5 Kubová Dorka 2009 KADKAD
6 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
7 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
8 Studničková Tereza 2009 ONVONV
9 Stloukalová Klára 2009 ONVONV
10 Vymazalová Ema 2009 ONVONV
11 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
12 Rochová Matylda 2009 SPASPA
13 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
14 Havlová Julie 2009 TSETSE
15 Hesová Anežka 2009 TSETSE
16 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
17 Jindrová Ema 2009 PODPOD
18 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
19 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
20 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
21 Průšová Julie 2009 CHOCHO
22 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
23 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
24 Junková Oliva 2009 USKUSK
ID jízdy.: 353K2 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009TSE TSETSE
2 Vamberová Kateřina 2009 Brandová Adéla 2009USK USKUSK
3 Fibigrová Ema 2009 Roučková Markéta 2009USK USKUSK
ID jízdy.: 45K1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
2 Vlček Jakub 2010 CERCER
3 Lipa Jan 2010 CHECHE
4 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
5 Bezděka Vojtěch 2010 CHOCHO
6 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
7 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
8 Florián Michal 2011 DECDEC
9 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
10 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
11 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
12 Vais Václav 2010 JABJAB
13 Škoda Vojtěch 2010 JABJAB
14 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
15 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
16 Němeček Jaromír 2010 KOJKOJ
17 Horáček Albert 2010 KVSKVS
18 Leipniker Luká 2010 KVSKVS
19 Leipniker Mihály 2012 KVSKVS
20 Kolanda Tomáš 2010 KVSKVS
21 Baier Samuel 2011 LIBLIB
22 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
23 Šára Petr 2010 LOBLOB
24 Dogner Matěj 2010 LOBLOB
25 Velek Daniel 2010 LSBLSB
26 Zimčík Martin 2011 MODMOD
27 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
28 Dufek Hugo 2013 MODMOD
29 Šedivý Matěj 2010 MODMOD
30 Šedivý Šimon 2010 MODMOD
31 Vymazal Erik 2010 ONVONV
32 Vituj Antonín 2010 PISPIS
33 Janda Jan 2011 PISPIS
34 Horníček Hubert 2010 PODPOD
35 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
36 Vích Jiří 2010 PODPOD
37 Vosejpka Ondřej 2010 PODPOD
38 Scheck Liam 2010 PPLPPL
39 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
40 Sut Tadeáš 2011 PPLPPL
41 Racek David 2010 PPLPPL
42 Kříž Alex 2010 SEDSED
43 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
44 Mohaupt Viktor 2012 SEZSEZ
45 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
46 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
47 Kašpar Oliver 2010 SHKSHK
48 Smutný Václav 2010 SHKSHK
49 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
50 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
51 Berčák Daniel 2010 SLHSLH
52 Šticha Nicolas 2011 SOPSOP
53 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
54 Černý František 2010 SPASPA
55 Brožík Matěj 2010 SPASPA
56 Brožík Jakub 2012 SPASPA
57 Hes Václav 2011 TSETSE
58 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
59 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
60 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
61 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
62 Neumann Daniel 2010 USKUSK
63 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
64 Novák Jakub 2010 VSOVSO
65 Šmída Vít 2010 ZBRZBR
66 Král Jáchym 2011 ZBRZBR
ID jízdy.: 46C1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
2 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
ID jízdy.: 47K1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 KADKAD
2 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
3 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
4 Kučerová Šárka 2011 PPLPPL
5 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
6 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
7 Mensová Veronika 2010 SPASPA
8 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
9 Sýkorová Anja 2012 SPASPA
10 Vodičková Josefína 2011 SPASPA
11 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
12 Ladislavová Kateřina 2010 VSOVSO
13 Jechová Veronika 2010 ZBRZBR
14 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
15 Dufková Pavla 2010 MODMOD
16 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
17 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
18 Cigánková Eliška 2010 PRVPRV
19 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
20 Páníková Nikola 2010 SEDSED
21 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
22 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
23 Košíková Barbora 2011 SPASPA
24 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
25 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
26 Baďurová Nela 2010 KOJKOJ
27 Alexová Denisa 2010 CHOCHO
28 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
29 Videmannová Monika 2010 CHOCHO
ID jízdy.: 110C1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 57K1 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Oberman Jan 1984 DECDEC
2 Kraft Jiří 1984 NYMNYM
3 Synek Petr 1985 SLASLA
ID jízdy.: 58C1 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 59K2 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 1980 Kraft Jiří 1984NYM NYMNYM
ID jízdy.: 60C2 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 61K1 Veteránky - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrochová Lenka 1981 DECDEC
ID jízdy.: 62K2 Veteránky - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 63K1 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Klein Pavel 1976 TYNTYN
2 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
3 Kolanda Martin 1977 KVSKVS
4 Mráz Pavel 1976 KVSKVS
ID jízdy.: 64C1 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
2 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 65K2 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mojžíšek Petr 1977 Zástěra Tomáš 1964USK PISPIS USK
2 Šamšula Luděk 1976 Klein Pavel 1976OLO TYNTYN
3 Mareš Tomáš 1972 Kolanda Martin 1977KVS KVSKVS
ID jízdy.: 66C2 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 67K1 Veteránky - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Borkovcová Šárka 1976 CHECHE
2 Kotoučová Lucie 1980 PRVPRV
ID jízdy.: 68K2 Veteránky - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 69K1 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mareš Tomáš 1972 KVSKVS
2 Šára Pavel 1974 LOBLOB
3 Hřivna Martin 1971 OLOOLO
4 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
5 Strangmüller Jiří 1975 KVSKVS
ID jízdy.: 70C1 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Růžička Robert 1974 LSBLSB
ID jízdy.: 71K2 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Pavel 1974 Hřivna Martin 1971LOB OLOLOB OLO
2 Budínský Robert 1975 Merhaut Michal 1970SHK SHKSHK
ID jízdy.: 72C2 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 73K1 Veteránky - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 74K2 Veteránky - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 75K1 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Langmaier Pavel 1968 CHECHE
2 Beránek Ondřej 1967 LOBLOB
3 Souček Petr 1967 LOBLOB
4 Horáček Roman 1966 LIBLIB
ID jízdy.: 76C1 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 1967 PISPIS
ID jízdy.: 77K2 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 78C2 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 79K1 Veteránky - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 80K2 Veteránky - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 81K1 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zástěra Tomáš 1964 PISPIS
2 Herzán Miroslav 1965 OLOOLO
3 Dvořák Martin 1960 KVSKVS
ID jízdy.: 82C1 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Zděnek 1961 LSBLSB
ID jízdy.: 83K2 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 84C2 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 85K1 Veteránky - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 86K2 Veteránky - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 87K1 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lorenc Dalibor 1954 LSBLSB
2 Kučera Milan 1958 PISPIS
3 Rajnyš Stanislav 1955 LOBLOB
4 Pánek Miroslav 1957 LOBLOB
ID jízdy.: 88C1 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 89K2 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 90C2 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 91K1 Veteránky - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 92K2 Veteránky - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 12 4x30=120 6x30=180 2x20=40 8x20=160 2x20=40 540
CHE 9 6x20=120 3x100=300 420
CHO 43 8x30=240 15x30=450 22x20=440 24x20=480 9x20=180 1790
DEC 18 5x30=150 11x20=220 10x20=200 2x100=200 2x20=40 810
DUP 4 9x40=360 360
FRM 9 4x40=160 2x30=60 8x20=160 3x20=60 2x20=40 480
HRA 6 2x30=60 4x20=80 4x20=80 1x100=100 320
JAB 8 2x40=80 5x30=150 1x20=20 6x20=120 2x20=40 410
KAD 10 1x30=30 1x20=20 13x20=260 2x20=40 350
KOJ 19 2x30=60 4x30=120 14x20=280 10x20=200 9x20=180 840
KVS 20 6x30=180 1x20=20 15x20=300 7x100=700 6x20=120 1320
LIB 12 1x30=30 4x30=120 10x20=200 2x100=200 2x20=40 590
LOB 13 3x20=60 8x20=160 6x100=600 3x20=60 880
LSB 13 3x30=90 6x20=120 6x20=120 3x100=300 630
MOD 14 4x30=120 6x20=120 11x20=220 6x20=120 580
NYM 30 4x30=120 19x30=570 11x20=220 14x20=280 5x100=500 2x20=40 1730
OLO 8 5x20=100 3x20=60 4x100=400 2x20=40 600
ONV 26 2x30=60 12x30=360 17x20=340 16x20=320 5x20=100 1180
PIS 21 2x40=80 4x30=120 6x30=180 4x20=80 12x20=240 4x100=400 4x20=80 1180
POD 15 4x20=80 12x20=240 7x20=140 460
PPL 27 6x30=180 11x30=330 13x20=260 13x20=260 8x20=160 1190
PRV 26 4x40=160 5x30=150 10x30=300 14x20=280 9x20=180 1x100=100 3x20=60 1230
RKL 6 1x30=30 2x20=40 4x20=80 150
SED 19 2x30=60 16x20=320 14x20=280 5x20=100 760
SEZ 16 2x30=60 9x30=270 5x20=100 9x20=180 4x20=80 690
SHK 21 3x30=90 4x30=120 13x20=260 11x20=220 3x100=300 6x20=120 1110
SKD 6 4x30=120 2x20=40 3x20=60 3x20=60 280
SLA 1 1x100=100 100
SLH 9 10x30=300 5x20=100 2x20=40 2x20=40 480
SOP 10 3x40=120 2x30=60 6x30=180 5x20=100 1x20=20 480
SOS 3 2x20=40 3x20=60 1x20=20 120
SPA 50 2x40=80 11x30=330 16x30=480 21x20=420 31x20=620 14x20=280 2210
STE 2 1x20=20 1x20=20 40
TSE 13 2x30=60 7x20=140 12x20=240 3x20=60 500
TYN 8 6x40=240 1x30=30 4x30=120 3x20=60 1x20=20 2x100=200 670
UNL 9 3x30=90 4x20=80 8x20=160 2x20=40 370
USK 50 6x40=240 16x30=480 20x30=600 28x20=560 26x20=520 1x100=100 5x20=100 2600
VPL 2 4x20=80 80
VSO 9 2x40=80 4x30=120 2x20=40 6x20=120 4x20=80 440
ZAM 10 7x30=210 7x20=140 6x20=120 470
ZBR 34 7x40=280 2x30=60 19x30=570 9x20=180 23x20=460 4x20=80 1630
ZNO 1 1x40=40 40
ZVS 5 4x30=120 3x20=60 5x20=100 1x20=20 300
Na těchto závodech startuje 690 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 43 oddílů.
Startovné činí celkově 31410 Kč