Memorial Bóži Karlíka - BACUNDA CUP - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 18.09.2020 13:03:20
Přihláška do: 15.09.2020
Datum závodu: 19.09. - 19.09.2020
Slapská přehrada - Častoboř

ID jízdy.: 41K2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Baier Samuel 2011 Svatoš Filip 2010LIB LIBLIB
2 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
3 Šedivý Matěj 2010 Nedvěd Matouš 2009MOD MODMOD
4 Zimčík Martin 2011 Dufek Hugo 2013MOD MODMOD
5 Kurťák Jakub 2011 Vaňas Mikuláš 2011SKD CHOSKD
6 Faktor Tadeáš 2010 Andrle Tomáš 2010TSE TSETSE
7 Houda Hynek 2010 Hes Václav 2011TSE TSETSE
8 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
9 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
10 Karel Matyáš 2012 Kopeček Jaromír 2011CER CERCER
ID jízdy.: 42C2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 44K2 bky - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 Kubová Dorka 2009KAD KADKAD
2 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD
3 Kadlečková Eva 2010 Tulachová Lada 2010TSE TSETSE
ID jízdy.: 556K2 bci - B+C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Baier Samuel 2011 Svatoš Filip 2010LIB LIBLIB
2 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
3 Šedivý Matěj 2010 Nedvěd Matouš 2009MOD MODMOD
4 Zimčík Martin 2011 Dufek Hugo 2013MOD MODMOD
5 Kurťák Jakub 2011 Vaňas Mikuláš 2011SKD CHOSKD
6 Faktor Tadeáš 2010 Andrle Tomáš 2010TSE TSETSE
7 Houda Hynek 2010 Hes Václav 2011TSE TSETSE
8 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
9 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
10 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
11 Karel Matyáš 2012 Kopeček Jaromír 2011CER CERCER
12 Němeček Tomáš 2013 Malina Jiří 2010CER CERCER
13 Švestka Jan 2013 SEDSED
ID jízdy.: 557C2 bci - B+C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 568K2 bky - B+C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 Kubová Dorka 2009KAD KADKAD
2 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD
3 Kadlečková Eva 2010 Tulachová Lada 2010TSE TSETSE
4 Kůsová Barbora 2009 Sukeníková Eliška 2009SED SEDSED
ID jízdy.: 569C2 bky - B+C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 1089C2 bky - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 11K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sůsa Jakub 1988 TSETSE
ID jízdy.: 12K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 17K1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sůsa Jakub 1988 TSETSE
ID jízdy.: 18C1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Počta Jan 1999 SPASPA
ID jízdy.: 21K1 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štemberková Zuzana 1999 DUPSPA
ID jízdy.: 100C1 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 151C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Počta Jan 1999 SPASPA
ID jízdy.: 152C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 153K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štemberková Zuzana 1999 DUPSPA
2 Strýčková Štěpánka 1995 SEDSED
ID jízdy.: 298K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 489C1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tulachová Johanka 2000 TSETSE
ID jízdy.: 490C2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 1K1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
2 Hrábek Nikola 2003 SPASPA
3 Tešovič Jan 2003 SPASPA
4 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
ID jízdy.: 3K1 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
ID jízdy.: 23C1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 101C1 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 154K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
2 Hrábek Nikola 2003 SPASPA
3 Tešovič Jan 2003 SPASPA
4 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
ID jízdy.: 155C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 156K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jahoda Filip 2004 Tešovič Jan 2003SPA SPASPA
ID jízdy.: 157C2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 158K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
ID jízdy.: 159K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Samcová Veronika 2004 Stengelová Denisa 2003ZBR SPASPA
ID jízdy.: 493C1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 494C2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 5K1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jahoda Filip 2004 SPASPA
2 Horňák Rostislav 2004 SPASPA
3 Nykl Michal 2005 SPASPA
4 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
5 Dušátko Jakub 2005 CERCER
ID jízdy.: 7K1 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
2 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
3 Švábová Julie 2005 MODMOD
4 Davidová Veronika 2004 CERCER
ID jízdy.: 25C1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malina Tomáš 2005 TSETSE
ID jízdy.: 102C1 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 160K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jahoda Filip 2004 SPASPA
2 Horňák Rostislav 2004 SPASPA
3 Nykl Michal 2005 SPASPA
4 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
5 Dušátko Jakub 2005 CERCER
ID jízdy.: 161C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Malina Tomáš 2005 TSETSE
ID jízdy.: 162K2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 163C2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005PPL TSETSE
ID jízdy.: 164K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
2 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
3 Švábová Julie 2005 MODMOD
4 Davidová Veronika 2004 CERCER
ID jízdy.: 165K2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
2 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005MOD MODMOD
ID jízdy.: 497C1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 498C2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 27K1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Navrátil Robert 2007 MODMOD
2 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
3 Pavlásek Viktor 2006 SKDSKD
4 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
5 Valla Jakub 2006 SPASPA
6 Houda Vítek 2007 TSETSE
7 Pudil Jan 2007 TSETSE
8 Hončík Richard 2007 TSETSE
9 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
10 Kůs Filip 2007 SEDSED
11 Kliment Lukáš 2006 CERCER
12 Zika Matyáš 2006 CERCER
ID jízdy.: 28C1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 31K1 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
2 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
3 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
4 Valsová Veronika 2007 TSETSE
5 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
6 Popelka Klára 2007 SOPSOP
7 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
ID jízdy.: 103C1 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 SEDSED
ID jízdy.: 166K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Navrátil Robert 2007 MODMOD
2 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
3 Pavlásek Viktor 2006 SKDSKD
4 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
5 Valla Jakub 2006 SPASPA
6 Houda Vítek 2007 TSETSE
7 Pudil Jan 2007 TSETSE
8 Hončík Richard 2007 TSETSE
9 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
10 Kůs Filip 2007 SEDSED
11 Kliment Lukáš 2006 CERCER
12 Zika Matyáš 2006 CERCER
ID jízdy.: 167C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 168K2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
2 Šindel Jakub 2007 Valla Jakub 2006SKD SPASPA SKD
3 Pudil Jan 2007 Houda Vítek 2007TSE TSETSE
4 Kliment Lukáš 2006 Zika Matyáš 2006CER CERCER
ID jízdy.: 169C2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 171K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
2 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
3 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
4 Valsová Veronika 2007 TSETSE
5 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
6 Popelka Klára 2007 SOPSOP
7 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
8 Knížková Eliška 2008 SEDSED
ID jízdy.: 172C1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kodetová Tereza 2006 SEDSED
ID jízdy.: 173K2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
2 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
3 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
ID jízdy.: 501C2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 33K1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
2 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
3 Randáček Josef 2008 LIBLIB
4 Strážovský František 2008 LIBLIB
5 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
6 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
7 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
8 Řezáč Adam 2008 TSETSE
9 Pícl Kryštof 2008 SEDSED
10 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
11 Hojný Václav 2008 CERCER
ID jízdy.: 34C1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 35K2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mašík Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008LIB LIBLIB
2 Nikl Adam 2009 Randáček Josef 2008LIB LIBLIB
3 Sulovský Jáchym 2009 Strážovský František 2008LIB LIBLIB
4 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
5 Kolesa Filip 2009 Fišer Břetislav 2008MOD MODMOD
6 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
ID jízdy.: 36C2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 37K1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
2 Třešňáková Ester 2008 LIBLIB
3 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
4 Mudrová Karla 2008 KADKAD
5 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
6 Žáková Hana 2008 KADKAD
7 Selucká Lucie 2008 MODMOD
8 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
9 Křivská Julie 2008 TSETSE
10 Bednářová Matylda 2008 TSETSE
11 Divišová Adéla 2008 SEDSED
12 Knížková Eliška 2008 SEDSED
ID jízdy.: 38K2 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Divišová Adéla 2008 Svatošová Barbora 2008SED LIBLIB SED
2 Hybnerová Michaela 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
3 Žáková Hana 2008 Podhorná Eliška 2008KAD KADKAD
4 Uhrová Karolína 2008 Selucká Lucie 2008MOD MODMOD
5 Bednářová Matylda 2008 Křivská Julie 2008TSE TSETSE
6 Divišová Adéla 2008 Neumanová Natálie 2008SED CHOSED
ID jízdy.: 104C1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 174K1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
2 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
3 Randáček Josef 2008 LIBLIB
4 Strážovský František 2008 LIBLIB
5 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
6 Fišer Břetislav 2008 MODMOD
7 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
8 Řezáč Adam 2008 TSETSE
9 Pícl Kryštof 2008 SEDSED
10 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
11 Hojný Václav 2008 CERCER
ID jízdy.: 175C1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 176K2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mašík Štěpán 2008 Drozda Hynek 2008LIB LIBLIB
2 Nikl Adam 2009 Randáček Josef 2008LIB LIBLIB
3 Sulovský Jáchym 2009 Strážovský František 2008LIB LIBLIB
4 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
5 Kolesa Filip 2009 Fišer Břetislav 2008MOD MODMOD
6 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
ID jízdy.: 177C2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 178K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
2 Třešňáková Ester 2008 LIBLIB
3 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
4 Mudrová Karla 2008 KADKAD
5 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
6 Žáková Hana 2008 KADKAD
7 Selucká Lucie 2008 MODMOD
8 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
9 Křivská Julie 2008 TSETSE
10 Bednářová Matylda 2008 TSETSE
11 Divišová Adéla 2008 SEDSED
12 Knížková Eliška 2008 SEDSED
ID jízdy.: 179K2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Divišová Adéla 2008 Svatošová Barbora 2008SED LIBLIB SED
2 Hybnerová Michaela 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
3 Žáková Hana 2008 Podhorná Eliška 2008KAD KADKAD
4 Uhrová Karolína 2008 Selucká Lucie 2008MOD MODMOD
5 Bednářová Matylda 2008 Křivská Julie 2008TSE TSETSE
6 Divišová Adéla 2008 Neumanová Natálie 2008SED CHOSED
ID jízdy.: 504C1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 505C2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 1087C2 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 39K1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nikl Adam 2009 LIBLIB
2 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
3 Kolesa Filip 2009 MODMOD
4 Nedvěd Matouš 2009 MODMOD
5 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
6 Němeček Martin 2009 CERCER
7 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
ID jízdy.: 40C1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 43K1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubová Dorka 2009 KADKAD
2 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
3 Hesová Anežka 2009 TSETSE
4 Havlová Julie 2009 TSETSE
5 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
6 Sukeníková Eliška 2009 SEDSED
ID jízdy.: 107C1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 180K1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nikl Adam 2009 LIBLIB
2 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
3 Kolesa Filip 2009 MODMOD
4 Nedvěd Matouš 2009 MODMOD
5 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
6 Němeček Martin 2009 CERCER
7 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
ID jízdy.: 181C1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 184K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubová Dorka 2009 KADKAD
2 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
3 Hesová Anežka 2009 TSETSE
4 Havlová Julie 2009 TSETSE
5 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
6 Sukeníková Eliška 2009 SEDSED
ID jízdy.: 349K2 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 350C2 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 353K2 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009TSE TSETSE
2 Kůsová Barbora 2009 Sukeníková Eliška 2009SED SEDSED
ID jízdy.: 508C1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 1088C2 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 45K1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
2 Ryska Tomáš 2010 SKDSKD
3 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
4 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
5 Houda Hynek 2010 TSETSE
6 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
7 Vlček Jakub 2010 CERCER
8 Malina Jiří 2010 CERCER
ID jízdy.: 46C1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 47K1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 KADKAD
2 Dufková Pavla 2010 MODMOD
3 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
4 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
5 Tulachová Lada 2010 TSETSE
6 Páníková Nikola 2010 SEDSED
7 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
ID jízdy.: 110C1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 187K1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
2 Ryska Tomáš 2010 SKDSKD
3 Andrle Tomáš 2010 TSETSE
4 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
5 Houda Hynek 2010 TSETSE
6 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
7 Vlček Jakub 2010 CERCER
8 Malina Jiří 2010 CERCER
ID jízdy.: 188C1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 193K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mikešová Anna 2010 KADKAD
2 Dufková Pavla 2010 MODMOD
3 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
4 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
5 Tulachová Lada 2010 TSETSE
6 Páníková Nikola 2010 SEDSED
7 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
ID jízdy.: 358K2 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 359C2 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 362K2 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 512C1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 1006C2 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 48K1 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Baier Samuel 2011 LIBLIB
2 Zimčík Martin 2011 MODMOD
3 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
4 Hes Václav 2011 TSETSE
5 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
6 Šticha Nicolas 2011 SOPSOP
7 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
ID jízdy.: 49C1 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 50K1 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janíčková Alice 2011 TSETSE
2 Malinová Kateřina 2011 CERCER
3 Hnídková Klára 2013 SEDSED
ID jízdy.: 111C1 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 196K1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Baier Samuel 2011 LIBLIB
2 Zimčík Martin 2011 MODMOD
3 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
4 Hes Václav 2011 TSETSE
5 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
6 Šticha Nicolas 2011 SOPSOP
7 Kopeček Jaromír 2011 CERCER
ID jízdy.: 197C1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 198K2 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 199C2 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 202K1 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janíčková Alice 2011 TSETSE
2 Malinová Kateřina 2011 CERCER
3 Hnídková Klára 2013 SEDSED
ID jízdy.: 203K2 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 367K2 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 368C2 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 371K2 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 516C1 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 517C2 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 1007C2 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 51K1 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Hugo 2013 MODMOD
2 Karel Matyáš 2012 CERCER
3 Němeček Tomáš 2013 CERCER
4 Švestka Jan 2013 SEDSED
ID jízdy.: 52C1 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 205K1 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Hugo 2013 MODMOD
2 Karel Matyáš 2012 CERCER
3 Němeček Tomáš 2013 CERCER
4 Švestka Jan 2013 SEDSED
ID jízdy.: 206C1 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 207K2 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 208C2 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 376K2 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 377C2 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 57K1 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 58C1 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 61K1 Veteránky - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 116C1 Veteránky - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 223K1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 224C1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 225K2 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 226C2 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 229K1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 230K2 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 16 2x30=60 4x30=120 6x20=120 18x20=360 11x20=220 880
CHO 0 2x20=40 2x20=40 80
DUP 1 2x40=80 80
KAD 11 2x30=60 3x30=90 3x20=60 26x20=520 4x20=80 810
LIB 10 32x20=640 4x20=80 720
MOD 14 6x30=180 9x20=180 22x20=440 16x20=320 1120
PPL 0 1x30=30 30
SED 13 1x40=40 7x20=140 20x20=400 3x20=60 640
SKD 5 5x20=100 5x20=100 2x20=40 240
SOP 4 6x20=120 120
SPA 9 2x40=80 9x30=270 8x30=240 3x20=60 650
TSE 22 3x40=120 3x30=90 14x20=280 30x20=600 14x20=280 1370
ZBR 0 1x30=30 30
Na těchto závodech startuje 115 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 13 oddílů.
Startovné činí celkově 6770 Kč