MČR na krátkých tratích - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 12.08.2020 02:04:06
Přihláška do: 26.07.2020
Datum závodu: 30.07. - 02.08.2020
Račice

ID jízdy.: 277K1 Veteráni - G 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Milan 1953 ZNOZNO
2 Kocum Mirek 1945 LIBLIB
3 Podloucký Viktor 1950 ZBRZBR
4 Borkovec Jindřich 1953 CHECHE
ID jízdy.: 278C1 Veteráni - G 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mucha Jaroslav 1955 KOJKOJ
2 Lenfeld Vladimír 1952 SLASLA
ID jízdy.: 283K1 Veteránky - G 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 464K2 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 465C2 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Lenfeld Vladimír 1952 Kocián Václav 1952SLA VPLVPL SLA
2 Smýkal Tomáš 1978 Mucha Jaroslav 1955HRA KOJKOJ
ID jízdy.: 470K1 Veteránky - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 636K2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 Vrátný Tomáš 2009CER CERCER
2 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
3 Klouda Matyáš 2009 Doležal Petr 2009TYN CHOCHO TYN
4 Vaňas Mikuláš 2011 Řezáč Tomáš 2011CHO TSECHO TSE
5 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO CHO
6 Liška Matěj 2009 Kozlík Jan 2009CHO CHOCHO
7 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009CHO CHOCHO
8 Štulík Kryštof 2009 Slánský Jakub 2010DEC DECDEC
9 Sýkora Sebastian 2010 Poddubnyi Nykyta 2010DEC DECDEC
10 Růžička Ondřej 2010 Trojčínský Patrik 2010FRM FRMFRM
11 Berčák Daniel 2010 Žák Radim 2010SLH FRMFRM SLH
12 Hastík Tomáš 2009 Hošek Dominik 2009KOJ KOJKOJ
13 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
14 Zahrada David 2010 Němeček Jaroslav 2010KOJ KOJKOJ
15 Hrubý Jakub 2009 Procházka Tomáš 2009KVS KVSKVS KVS
16 Horáček Albert 2010 Leipniker Luká 2010KVS KVSKVS KVS
17 Nikl Adam 2009 Svatoš Filip 2010LIB LIBLIB
18 Beránek Ondřej 2009 Čermák Jakub 2009LOB LOBLOB
19 Janouš Jakub 2009 Šára Petr 2010USK LOBLOB USK
20 Dogner Matouš 2009 Dogner Matěj 2010LOB LOBLOB
21 Vais Matyáš 2009 Velek Daniel 2010LSB LSBLSB
22 Kolesa Filip 2009 Šedivý Matěj 2010MOD MODMOD
23 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
24 Šedivý Šimon 2010 Ballay Rastislav 2010MOD MODMOD
25 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
26 Uvíra Jiří 2009 Vičar Josef 2009ONV PRVONV PRV
27 Petráš Ondřej 2009 Rolenc Václav 2009ONV ONVONV
28 Vituj Antonín 2010 Pavlát Šimon 2009PIS PISPIS
29 Vaverka Matyáš 2009 Ryska Tomáš 2010PIS SKDPIS SKD
30 Vích Jiří 2010 Vosejpka Ondřej 2010POD PODPOD
31 Hein Ondřej 2010 Kučera Radek 2009PPL PPLPPL
32 Milo Štěpán 2009 Lang Lukáš 2009RKL RKLRKL
33 Kříž Alex 2010 Kerner Štěpán 2010SED SEDSED
34 Hladík Jáchym 2009 Kverka Matěj 2009SHK SHKSHK
35 Kincl Jáchym 2009 Svoboda Josef 2009SKD SKDSKD
36 Suk Jan 2009 O`connell Maxim 2009SPA SPASPA
37 Čížek Tobiáš 2009 Suk David 2009SPA SPASPA
38 Houda Hynek 2010 Hes Václav 2011TSE TSETSE
39 Hladeček Vojtěch 2010 Ryska Matyáš 2010TYN TYNTYN
40 Smělý Jaroslav 2009 Buneš Lukáš 2009TYN TYNTYN
41 Mádlík Martin 2010 Majer Lukáš 2010UNL UNLUNL
42 Křivský David 2009 Plhoň Antonín 2009USK USKUSK
43 Neumann Daniel 2010 Hůlka Pavel 2009USK USKUSK
44 Barták Jakub 2009 Coufal Petr 2010VSO VSOVSO
45 Novák Jakub 2010 Dragůň Milan 2010VSO VSOVSO
46 Larisch Jakub 2009 Stránský Tomáš 2009ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 637C2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pechar Lukáš 2010 Vývoda Ondřej 2009SLH SLHSLH
2 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 639K2 bky - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Husinecká Anna 2009 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO CHO
2 Eisová Leontýna 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO CHO
3 Alexová Denisa 2010 Zubková Eliška 2011CHO CHOCHO CHO
4 Videmannová Monika 2010 Ladislavová Kateřina 2010CHO VSOCHO VSO
5 Bromová Rozálie 2010 Pavlišová Vendula 2010DEC DECDEC
6 Hartmanová Barbora 2009 Breňová Anna Ráchel 2009ZAM JABJAB ZAM
7 Mikešová Anna 2010 Kubová Dorka 2009KAD KADKAD
8 Chovancová Daniela 2009 Vymazalová Ema 2009KOJ ONVKOJ ONV
9 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD
10 Studničková Tereza 2009 Stloukalová Klára 2009ONV ONVONV
11 Válková Alice 2010 Mora Agáta 2010PDM SKDPDM SKD
12 Příkopová Veronika 2010 Cigánková Eliška 2010PRV PRVPRV
13 Řáhová Dominika 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
14 Košnarová Anna 2010 Krausová Barbora 2010SEZ ZVSSEZ ZVS
15 Skopalová Eva 2009 Kadlečková Eva 2010SOS TSESOS TSE
16 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009TSE TSETSE
17 Fedorjáková Lucie 2009 Derynková Tereza 2010UNL UNLUNL
18 Vamberová Kateřina 2009 Brandová Adéla 2009USK USKUSK
19 Junková Oliva 2009 Hrušková Magdaléna 2009USK USKUSK
20 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
21 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
22 Jančová Bára 2010 Baďurová Nela 2010ONV KOJKOJ ONV
23 Matějková Alexandra 2010 Psotová Lucie 2010PPL PPLPPL
24 Jindrová Ema 2009 Svrčinová Amelie 2010POD PODPOD
ID jízdy.: 699K2 bci - B+C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 Vrátný Tomáš 2009CER CERCER
2 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
3 Klouda Matyáš 2009 Doležal Petr 2009TYN CHOCHO TYN
4 Vaňas Mikuláš 2011 Řezáč Tomáš 2011CHO TSECHO TSE
5 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO CHO
6 Liška Matěj 2009 Kozlík Jan 2009CHO CHOCHO
7 Čech David 2009 Borecký Tadeáš 2009CHO CHOCHO
8 Štulík Kryštof 2009 Haluza Marek 2009DEC DECDEC
9 Sýkora Sebastian 2010 Slánský Jakub 2010DEC DECDEC
10 Florián Michal 2011 Poddubnyi Nykyta 2010DEC DECDEC
11 Růžička Ondřej 2010 Trojčínský Patrik 2010FRM FRMFRM
12 Berčák Daniel 2010 Žák Radim 2010SLH FRMFRM
13 Hastík Tomáš 2009 Hošek Dominik 2009KOJ KOJKOJ
14 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
15 Zahrada David 2010 Němeček Jaroslav 2010KOJ KOJKOJ
16 Hrubý Jakub 2009 Procházka Tomáš 2009KVS KVSKVS KVS
17 Horáček Albert 2010 Leipniker Luká 2010KVS KVSKVS KVS
18 Nikl Adam 2009 Svatoš Filip 2010LIB LIBLIB
19 Beránek Ondřej 2009 Čermák Jakub 2009LOB LOBLOB
20 Janouš Jakub 2009 Šára Petr 2010USK LOBLOB USK
21 Dogner Matouš 2009 Dogner Matěj 2010LOB LOBLOB
22 Vais Matyáš 2009 Velek Daniel 2010LSB LSBLSB
23 Zimčík Martin 2011 Šedivý Šimon 2010MOD MODMOD
24 Kolesa Filip 2009 Šedivý Matěj 2010MOD MODMOD
25 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
26 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
27 Uvíra Jiří 2009 Vičar Josef 2009ONV PRVONV PRV
28 Petráš Ondřej 2009 Rolenc Václav 2009ONV ONVONV
29 Obal Dominik 2011 Vymazal Erik 2010ONV ONVONV
30 Vituj Antonín 2010 Pavlát Šimon 2009PIS PISPIS
31 Mandík Alexandr 2012 Čajan Kryštof 2012PIS PISPIS
32 Vaverka Matyáš 2009 Ryska Tomáš 2010PIS SKDPIS SKD
33 Vích Jiří 2010 Vosejpka Ondřej 2010POD PODPOD
34 Hein Ondřej 2010 Sut Tadeáš 2011PPL PPLPPL
35 Milo Štěpán 2009 Lang Lukáš 2009RKL RKLRKL
36 Kříž Alex 2010 Kerner Štěpán 2010SED SEDSED
37 Krejčí Matyáš 2010 Krejčí Vítek 2012SEZ SEZSEZ
38 Hladík Jáchym 2009 Kverka Matěj 2009SHK SHKSHK
39 Kašpar Oliver 2010 Hladík Jonáš 2011SHK SHKSHK
40 Kurťák Jakub 2011 Svoboda Filip 2011SKD SKDSKD
41 Kincl Jáchym 2009 Svoboda Josef 2009SKD SKDSKD
42 Berčák Daniel 2010 Balhar Tomáš 2011SLH SLHSLH
43 Zdráhal Lukáš 2011 Kočí Štěpán 2011SOS SOSSOS
44 Suk Jan 2009 O`connell Maxim 2009SPA SPASPA
45 Čížek Tobiáš 2009 Suk David 2009SPA SPASPA
46 Houda Hynek 2010 Novotný Marek 2010TSE TSETSE
47 Hladeček Vojtěch 2010 Ryska Matyáš 2010TYN TYNTYN
48 Smělý Jaroslav 2009 Buneš Lukáš 2009TYN TYNTYN
49 Mádlík Martin 2010 Majer Lukáš 2010UNL UNLUNL
50 Neumann Daniel 2010 Lošťák Jan 2011USK USKUSK
51 Plhoň Antonín 2009 Hůlka Pavel 2009USK USKUSK
52 Lukáš Matěj 2011 Novák Jakub 2010VSO VSOVSO
53 Barták Jakub 2009 Coufal Petr 2010VSO VSOVSO
54 Horák Jan 2012 Dragůň Milan 2010VSO VSOVSO
55 Larisch Jakub 2009 Stránský Tomáš 2009ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 700C2 bci - B+C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pechar Lukáš 2010 Vývoda Ondřej 2009SLH SLHSLH
ID jízdy.: 705K2 bky - B+C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Husinecká Anna 2009 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO CHO
2 Eisová Leontýna 2009 Pilařová Kateřina 2009CHO CHOCHO CHO
3 Alexová Denisa 2010 Zubková Eliška 2011CHO CHOCHO CHO
4 Videmannová Monika 2010 Ladislavová Kateřina 2010CHO VSOCHO VSO
5 Bromová Rozálie 2010 Pavlišová Vendula 2010DEC DECDEC
6 Hartmanová Barbora 2009 Breňová Anna Ráchel 2009ZAM JABJAB ZAM
7 Mikešová Anna 2010 Kubová Dorka 2009KAD KADKAD
8 Chovancová Daniela 2009 Vymazalová Ema 2009KOJ ONVKOJ ONV
9 Galušková Tereza 2011 Baďurová Nela 2010ONV KOJKOJ ONV
10 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD
11 Studničková Tereza 2009 Stloukalová Klára 2009ONV ONVONV
12 Válková Alice 2010 Mora Agáta 2010PDM SKDPDM SKD
13 Příkopová Veronika 2010 Cigánková Eliška 2010PRV PRVPRV
14 Řáhová Dominika 2010 Páníková Nikola 2010SED SEDSED
15 Košnarová Anna 2010 Krausová Barbora 2010SEZ ZVSSEZ ZVS
16 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
17 Skopalová Eva 2009 Kadlečková Eva 2010SOS TSESOS TSE
18 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
19 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
20 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009TSE TSETSE
21 Pospíchalová Eliška 2012 Kloudová Zuzana 2012TYN TYNTYN
22 Fedorjáková Lucie 2009 Derynková Tereza 2010UNL UNLUNL
23 Vamberová Kateřina 2009 Brandová Adéla 2009USK USKUSK
24 Havlová Eliška 2011 Purová Julie 2011VSO VSOVSO
25 Jindrová Ema 2009 Svrčinová Amelie 2010POD PODPOD
ID jízdy.: 762K1 Veteráni - G 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Milan 1953 ZNOZNO
2 Kocum Mirek 1945 LIBLIB
3 Podloucký Viktor 1950 ZBRZBR
4 Borkovec Jindřich 1953 CHECHE
ID jízdy.: 763C1 Veteráni - G 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocián Václav 1952 VPLVPL
2 Mucha Jaroslav 1955 KOJKOJ
3 Lenfeld Vladimír 1952 SLASLA
ID jízdy.: 11K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hartig Tomáš 1981 BOHBOH
2 Vaněk Petr 1996 CERCER
3 Šimána Kryštof 1996 CHOCHO
4 Fridrych Tomáš 2000 CHOCHO
5 Oberman Jan 1984 DECDEC
6 Davídek Pavel 1987 DUPDUP
7 Nepraš Lukáš 1993 DUPDUP
8 Šlouf Radek 1994 DUPDUP
9 Veselý Tomáš 1996 DUPDUP
10 Dostál Josef 1993 DUPDUP
11 Klemperer Otto 1997 DUPDUP
12 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
13 Zadražil Lukáš 1999 DUPDUP
14 Šindelář Jakub 1998 DUPDUP
15 Volák David 1999 DUPDUP
16 Brabec Jakub 2001 DUPDUP
17 Sochací Jiří 1987 FRMFRM
18 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
19 Voronič Michal 2000 JABJAB
20 Müller Roman 2001 KADKAD
21 Šmátrala Patrik 2000 KADKAD
22 Fučík Michal 1989 KADKAD
23 Mlčoch Jakub 1996 ONVONV
24 Prokop Michael 2001 PDMPDM
25 Kortan Petr 2001 PISPIS
26 Šváb Filip 1983 USKUSK
27 Pavlík Tomáš 1987 USKUSK
28 Seidl Martin 1994 USKUSK
29 Zavřel Jakub 1996 USKUSK
30 Bišický Ondřej 1997 USKUSK
31 Záhora Josef 2001 USKUSK
32 Sedláček Dan 2001 USKUSK
33 Havel Jakub 2000 VSOVSO
34 Liška Josef 1993 ZBRZBR
35 Malý Ondřej 1994 ZBRZBR
36 Samec David 2001 ZBRZBR
37 Zapletal Mikuláš 2000 ZBRZBR
ID jízdy.: 12K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Nepraš Lukáš 1993 Volák David 1999DUP DUPDUP
2 Sobíšek Martin 1998 Mašek Ondřej 2000DUP DUPDUP
3 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001DUP DUPDUP
4 Šmátrala Patrik 2000 Řezníček Matouš 2002KAD KADKAD
5 Fučík Michal 1989 Sklenička Tomáš 1990KAD KADKAD
6 Prokop Marek 2002 Prokop Michael 2001PDM PDMPDM
7 Šváb Filip 1983 Bišický Ondřej 1997USK USKUSK
8 Samec David 2001 Sedláček Dan 2001ZBR USKUSK ZBR
9 Voronič Michal 2000 Havel Jakub 2000JAB VSOVSO JAB
10 Seidl Martin 1994 Zavřel Jakub 1996USK USKUSK
ID jízdy.: 151C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
2 Hartig Tomáš 1981 BOHBOH
3 Dvořák Filip 1988 DUPDUP
4 Maizner Sebastian 1995 DUPDUP
5 Hájek Kryštof 1997 DUPDUP
6 Fuksa Martin 1993 DUPDUP
7 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
8 Franěk Lukáš 1999 DUPDUP
9 Fuksa Petr 1998 DUPDUP
10 Kořínek Daniel 1998 DUPDUP
11 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
12 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
13 Kubeš Patrik 2001 PISPIS
14 Bokoč Matyáš 2001 SOPSOP
15 Počta Jan 1999 SPASPA
16 Janda Tomáš 1992 USKUSK
17 Procházka Ivan 1993 USKUSK
18 Janda Filip 1999 USKUSK
ID jízdy.: 152C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Antonín 1974 Hartig Tomáš 1981BOH BOHBOH
2 Bubanec Petr 1970 Drahokoupil Dan 1991NYM NYMNYM
3 Fuksa Martin 1993 Fuksa Petr 1998DUP DUPDUP
4 Zalubil Jiří 2000 Hrabal Antonín 1999DUP DUPDUP
5 Nováček Vojtěch 2001 Dolejší Jan 2000DUP TYNTYN DUP
6 Janda Tomáš 1992 Janda Filip 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 153K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zárubová Kateřina 2001 DECDEC
2 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
3 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
4 Štemberková Zuzana 1999 DUPDUP
5 Dimovová Barbora 2000 DUPDUP
6 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
7 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
8 Mílová Kateřina 2000 USKUSK
9 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
10 Reichová Michaela 2000 USKUSK
11 Telská Viktorie 1999 USKUSK
12 Součková Natálie 2001 SPASPA
13 Vodičková Barbora 2000 ZBRZBR
ID jízdy.: 290K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šimána Kryštof 1996 CHOCHO
2 Fridrych Tomáš 2000 CHOCHO
3 Voronič Michal 2000 JABJAB
4 Müller Roman 2001 KADKAD
5 Fučík Michal 1989 KADKAD
6 Kulich Michal 2001 NYMNYM
7 Mlčoch Jakub 1996 ONVONV
8 Prokop Michael 2001 PDMPDM
9 Kortan Petr 2001 PISPIS
10 Synek Petr 1985 SLASLA
11 Havel Jakub 2000 VSOVSO
12 Liška Josef 1993 ZBRZBR
13 Samec David 2001 ZBRZBR
14 Zapletal Mikuláš 2000 ZBRZBR
15 Havel Daniel 1991 DUPDUP
16 Špicar Jakub 1993 DUPDUP
17 Sobíšek Martin 1998 DUPDUP
18 Sobíšek Tomáš 2001 DUPDUP
19 Veselý Tomáš 1996 DUPDUP
20 Nepraš Lukáš 1993 DUPDUP
21 Brabec Jakub 2001 DUPDUP
22 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
23 Zadražil Lukáš 1999 DUPDUP
24 Klemperer Otto 1997 DUPDUP
25 Volák David 1999 DUPDUP
26 Sochací Jiří 1987 FRMFRM
27 Pavlík Tomáš 1987 USKUSK
28 Záhora Josef 2001 USKUSK
29 Vorel Jan 2000 USKUSK
30 Zavřel Jakub 1996 USKUSK
31 Stejskal Jakub 1998 USKUSK
32 Malý Ondřej 1994 ZBRZBR
33 Dostál Josef 1993 DUPDUP
34 Šlouf Radek 1994 DUPDUP
35 Davídek Pavel 1987 DUPDUP
36 Pavlík Matouš 1988 USKUSK
ID jízdy.: 291C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
2 Dvořák Filip 1988 DUPDUP
3 Fuksa Martin 1993 DUPDUP
4 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
5 Zalubil Jiří 2000 DUPDUP
6 Fuksa Petr 1998 DUPDUP
7 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
8 Minařík Jiří 2002 KOJKOJ
9 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
10 Kubeš Patrik 2001 PISPIS
11 Bokoč Matyáš 2001 SOPSOP
12 Počta Jan 1999 SPASPA
13 Dolejší Jan 2000 TYNTYN
14 Dlouhý Vojtěch 1992 TYNTYN
15 Janda Tomáš 1992 USKUSK
16 Procházka Ivan 1993 USKUSK
17 Janda Filip 1999 USKUSK
ID jízdy.: 292K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Daniel 1991 Špicar Jakub 1993DUP DUPDUP
2 Nepraš Lukáš 1993 Zavřel Jakub 1996DUP USKDUP USK
3 Sobíšek Martin 1998 Mašek Ondřej 2000DUP DUPDUP
4 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001DUP DUPDUP
5 Šmátrala Patrik 2000 Řezníček Matouš 2002KAD KADKAD
6 Fučík Michal 1989 Sklenička Tomáš 1990KAD KADKAD
7 Klemperer Otto 1997 Kulich Michal 2001DUP NYMNYM DUP
8 Voronič Michal 2000 Havel Jakub 2000JAB VSOVSO JAB
9 Liška Josef 1993 Zapletal Mikuláš 2000ZBR ZBRZBR
10 Samec David 2001 Sedláček Dan 2001ZBR USKZBR USK
11 Kukačka Vilém 2000 Vorel Jan 2000DUP USKUSK DUP
12 Kotrč David 1992 Malý Ondřej 1994ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 293C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák Filip 1988 Minařík Jiří 2002DUP KOJKOJ DUP
2 Fuksa Martin 1993 Fuksa Petr 1998DUP DUPDUP
3 Zalubil Jiří 2000 Hrabal Antonín 1999DUP DUPDUP
4 Janda Tomáš 1992 Janda Filip 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 298K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zárubová Kateřina 2001 Mílová Kateřina 2000DEC USKDEC USK
2 Kleanderová Michala 2001 Kotoučová Lucie 1980ZNO PRVPRV
3 Sobíšková Štěpánka 2001 Galádová Barbora 2002DUP SPADUP SPA
4 Štemberková Zuzana 1999 Dimovová Barbora 2000DUP DUPDUP
5 Betlachová Eliška 1998 Betlachová Barbora 2001USK USKUSK
6 Reichová Michaela 2000 Telská Viktorie 1999USK USKUSK
ID jízdy.: 299K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zárubová Kateřina 2001 DECDEC
2 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
3 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
4 Štemberková Zuzana 1999 DUPDUP
5 Dimovová Barbora 2000 DUPDUP
6 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
7 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
8 Mílová Kateřina 2000 USKUSK
9 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
10 Reichová Michaela 2000 USKUSK
11 Telská Viktorie 1999 USKUSK
12 Součková Natálie 2001 SPASPA
13 Vodičková Barbora 2000 ZBRZBR
ID jízdy.: 300K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zárubová Kateřina 2001 Mílová Kateřina 2000DEC USKDEC USK
2 Štemberková Zuzana 1999 Dimovová Barbora 2000DUP DUPDUP
3 Sobíšková Štěpánka 2001 Galádová Barbora 2002DUP SPADUP SPA
4 Kleanderová Michala 2001 Kotoučová Lucie 1980ZNO PRVPRV ZNO
5 Reichová Michaela 2000 Telská Viktorie 1999USK USKUSK
6 Betlachová Eliška 1998 Betlachová Barbora 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 489C1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
2 Ježová Jana 1991 DUPDUP
3 Jandová Lenka 1990 DUPDUP
4 Malíková Martina 1999 DUPDUP
5 Řáhová Denisa 2001 DUPDUP
6 Seidlerová Eliška 2001 SEZSEZ
7 Veverková Alžběta 2001 USKUSK
8 Kopanicová Eliška 1997 SPASPA
ID jízdy.: 490C2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vyoralová Monika 1995 Havlová Kristýna 2001PRV DECDEC PRV
2 Jandová Lenka 1990 Malíková Martina 1999DUP DUPDUP
3 Ježová Jana 1991 Řáhová Denisa 2001DUP DUPDUP
4 Brown Zuzana 1993 Kopanicová Eliška 1997SPA SPASPA
ID jízdy.: 491C1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
2 Ježová Jana 1991 DUPDUP
3 Jandová Lenka 1990 DUPDUP
4 Malíková Martina 1999 DUPDUP
5 Řáhová Denisa 2001 DUPDUP
6 Seidlerová Eliška 2001 SEZSEZ
7 Veverková Alžběta 2001 USKUSK
8 Kopanicová Eliška 1997 SPASPA
ID jízdy.: 492C2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vyoralová Monika 1995 Havlová Kristýna 2001PRV DECDEC PRV
2 Jandová Lenka 1990 Malíková Martina 1999DUP DUPDUP
3 Ježová Jana 1991 Řáhová Denisa 2001DUP DUPDUP
4 Brown Zuzana 1993 Kopanicová Eliška 1997SPA SPASPA
ID jízdy.: 626K4 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Voronič Michal 2000 Havel Jakub 2000 Truhlář Filip 2003 Makovský Vojtěch 2003 JAB VSO SHK CERCER
2 Fridrych Tomáš 2000 Remuta Jakub 2002 Predka Andreas 2002 Bezděka Matěj 2003 CHO CHO CHO CHOCHO
3 Cerman Vladimír 2002 Dvořák Čestmír 2002 Šulitka Jan 2002 Florián Heřman 2003 DEC DEC DEC DECDEC
4 Davídek Pavel 1987 Veselý Tomáš 1996 Seidl Martin 1994 Zavřel Jakub 1996 DUP DUP USK USKDUP
5 Trefil Lukáš 1988 Havel Daniel 1991 Nepraš Lukáš 1993 Špicar Jakub 1993 DUP DUP DUP DUPDUP
6 Šlouf Radek 1994 Dostál Josef 1993 Kukačka Vilém 2000 Vorel Jan 2000 DUP DUP DUP USKDUP
7 Klemperer Otto 1997 Novotný Vojtěch 2002 Samec David 2001 Moudrý Matyáš 2002 DUP POD ZBR ZBRDUP
8 Sobíšek Martin 1998 Mašek Ondřej 2000 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001 DUP DUP DUP DUPDUP
9 Voronič Michal 2000 Havel Jakub 2000 Truhlář Filip 2003 Makovský Vojtěch 2003 JAB VSO SHK CERJAB
10 Müller Roman 2001 Šmátrala Patrik 2000 Žák Michal 2003 Řezníček Matouš 2002 KAD KAD KAD KADKAD
11 Budínský Robert 1975 Klein Pavel 1976 Mareš Tomáš 1972 Merhaut Michal 1970 SHK TYN KVS SHKKVS
12 Húsek Josef 2003 Vorlický Vítek 2003 Kusák Jiří 2003 Zendulka Ondřej 2002 ONV PPL ONV KOJONV
13 Klemperer Otto 1997 Novotný Vojtěch 2002 Samec David 2001 Moudrý Matyáš 2002 DUP POD ZBR ZBRPOD
14 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002 Termer Václav 2003 Hrábek Lukáš 2005 PRV SPA SPA SPAPRV
15 Budínský Robert 1975 Klein Pavel 1976 Mareš Tomáš 1972 Merhaut Michal 1970 SHK TYN KVS SHKSHK
16 Voronič Michal 2000 Havel Jakub 2000 Truhlář Filip 2003 Makovský Vojtěch 2003 JAB VSO SHK CERSHK
17 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002 Termer Václav 2003 Hrábek Lukáš 2005 PRV SPA SPA SPASPA
18 Budínský Robert 1975 Klein Pavel 1976 Mareš Tomáš 1972 Merhaut Michal 1970 SHK TYN KVS SHKTYN
19 Davídek Pavel 1987 Veselý Tomáš 1996 Seidl Martin 1994 Zavřel Jakub 1996 DUP DUP USK USKUSK
20 Šlouf Radek 1994 Dostál Josef 1993 Kukačka Vilém 2000 Vorel Jan 2000 DUP DUP DUP USKUSK
21 Valsa Radek 2003 Novotný Lukáš 2002 Humhal Jiří 2003 Kapoun Miroslav 2003 USK USK USK KOJUSK
22 Voronič Michal 2000 Havel Jakub 2000 Truhlář Filip 2003 Makovský Vojtěch 2003 JAB VSO SHK CERVSO
23 Topinka Pavel 1976 Kotrč David 1992 Liška Josef 1993 Malý Ondřej 1994 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
24 Klemperer Otto 1997 Novotný Vojtěch 2002 Samec David 2001 Moudrý Matyáš 2002 DUP POD ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 627K4 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zárubová Kateřina 2001 Házová Adéla 2002 Hermély Gabriela 2002 Herzánová Lucie 2003 DEC DEC PRV CERPRV
2 Zárubová Kateřina 2001 Házová Adéla 2002 Hermély Gabriela 2002 Herzánová Lucie 2003 DEC DEC PRV CERDEC
3 Štemberková Zuzana 1999 Sobíšková Štěpánka 2001 Dimovová Barbora 2000 Galádová Barbora 2002 DUP DUP DUP SPADUP
4 Reichová Michaela 2000 Betlachová Eliška 1998 Betlachová Barbora 2001 Paloudová Anežka 1999 USK USK USK USKUSK
5 Mílová Kateřina 2000 Kusovská Adéla 2003 Telská Viktorie 1999 Pudilová Vlaďka 2003 USK USK USK USKUSK
6 Štemberková Zuzana 1999 Sobíšková Štěpánka 2001 Dimovová Barbora 2000 Galádová Barbora 2002 DUP DUP DUP SPASPA
7 Součková Natálie 2001 Zadražilová Anežka 2003 Vrbenská Kateřina 2003 Stengelová Denisa 2003 SPA SPA CHO SPASPA
8 Zárubová Kateřina 2001 Házová Adéla 2002 Hermély Gabriela 2002 Herzánová Lucie 2003 DEC DEC PRV CERCER
9 Reichová Magdaléna 2001 Ammerová Nicole 2001 Černohousová Monika 2001 Tomanová Magdalena 2002 CER CHO ZVS CHOCER
10 Reichová Magdaléna 2001 Ammerová Nicole 2001 Černohousová Monika 2001 Tomanová Magdalena 2002 CER CHO ZVS CHOCHO
11 Reichová Magdaléna 2001 Ammerová Nicole 2001 Černohousová Monika 2001 Tomanová Magdalena 2002 CER CHO ZVS CHOZVS
ID jízdy.: 655K1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Prokop Michael 2001 PDMPDM
2 Havel Jakub 2000 VSOVSO
3 Voronič Michal 2000 JABJAB
4 Kulich Michal 2001 NYMNYM
5 Kortan Petr 2001 PISPIS
6 Samec David 2001 ZBRZBR
7 Liška Josef 1993 ZBRZBR
8 Zapletal Mikuláš 2000 ZBRZBR
9 Trefil Lukáš 1988 DUPDUP
10 Špicar Jakub 1993 DUPDUP
11 Sobíšek Tomáš 2001 DUPDUP
12 Veselý Tomáš 1996 DUPDUP
13 Mašek Ondřej 2000 DUPDUP
14 Zadražil Lukáš 1999 DUPDUP
15 Záhora Josef 2001 USKUSK
16 Stejskal Jakub 1998 USKUSK
17 Dostál Josef 1993 DUPDUP
18 Šlouf Radek 1994 DUPDUP
19 Kukačka Vilém 2000 DUPDUP
20 Davídek Pavel 1987 DUPDUP
21 Sedláček Dan 2001 USKUSK
ID jízdy.: 656C1 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák Filip 1988 DUPDUP
2 Fuksa Martin 1993 DUPDUP
3 Nováček Vojtěch 2001 DUPDUP
4 Zalubil Jiří 2000 DUPDUP
5 Fuksa Petr 1998 DUPDUP
6 Hrabal Antonín 1999 DUPDUP
7 Kubeš Patrik 2001 PISPIS
8 Bokoč Matyáš 2001 SOPSOP
9 Počta Jan 1999 SPASPA
10 Dlouhý Jan 1992 TYNTYN
11 Dolejší Jan 2000 TYNTYN
12 Dlouhý Vojtěch 1992 TYNTYN
13 Janda Tomáš 1992 USKUSK
14 Janda Filip 1999 USKUSK
15 Březina Jakub 1993 USKUSK
16 Havlík Radek 1994 PRVPRV
ID jízdy.: 657K2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Trefil Lukáš 1988 Veselý Tomáš 1996DUP DUPDUP
2 Havel Daniel 1991 Špicar Jakub 1993DUP DUPDUP
3 Sobíšek Martin 1998 Mašek Ondřej 2000DUP DUPDUP
4 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001DUP DUPDUP
5 Voronič Michal 2000 Prokop Michael 2001JAB PDMPDM JAB
6 Samec David 2001 Sedláček Dan 2001ZBR USKZBR USK
7 Stejskal Jakub 1998 Záhora Josef 2001USK USKUSK
8 Kukačka Vilém 2000 Vorel Jan 2000DUP USKUSK DUP
9 Liška Josef 1993 Zapletal Mikuláš 2000ZBR ZBRZBR
10 Šlouf Radek 1994 Dostál Josef 1993DUP DUPDUP
11 Kotrč David 1992 Malý Ondřej 1994ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 658C2 muži 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák Filip 1988 Minařík Jiří 2002DUP KOJKOJ DUP
2 Fuksa Martin 1993 Fuksa Petr 1998DUP DUPDUP
3 Zalubil Jiří 2000 Hrabal Antonín 1999DUP DUPDUP
4 Dlouhý Jan 1992 Dlouhý Vojtěch 1992TYN TYNTYN
5 Janda Tomáš 1992 Březina Jakub 1993USK USKUSK
ID jízdy.: 659K1 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zárubová Kateřina 2001 DECDEC
2 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
3 Sobíšková Štěpánka 2001 DUPDUP
4 Štemberková Zuzana 1999 DUPDUP
5 Dimovová Barbora 2000 DUPDUP
6 Betlachová Eliška 1998 USKUSK
7 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
8 Mílová Kateřina 2000 USKUSK
9 Paloudová Anežka 1999 USKUSK
10 Reichová Michaela 2000 USKUSK
11 Telská Viktorie 1999 USKUSK
12 Součková Natálie 2001 SPASPA
13 Vodičková Barbora 2000 ZBRZBR
ID jízdy.: 661K2 ženy 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sobíšková Štěpánka 2001 Galádová Barbora 2002DUP SPADUP SPA
2 Kleanderová Michala 2001 Kotoučová Lucie 1980ZNO PRVPRV ZNO
3 Reichová Michaela 2000 Telská Viktorie 1999USK USKUSK
4 Betlachová Eliška 1998 Betlachová Barbora 2001USK USKUSK
ID jízdy.: 779C4 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák Filip 1988 Fuksa Martin 1993 Fuksa Petr 1998 Hrabal Antonín 1999 DUP DUP DUP DUPDUP
2 Nováček Vojtěch 2001 Dolejší Jan 2000 Bacílek Lukáš 2002 Tettinger Petr 2003 DUP TYN NYM NYMNYM
3 Nováček Vojtěch 2001 Dolejší Jan 2000 Bacílek Lukáš 2002 Tettinger Petr 2003 DUP TYN NYM NYMTYN
4 Nováček Vojtěch 2001 Dolejší Jan 2000 Bacílek Lukáš 2002 Tettinger Petr 2003 DUP TYN NYM NYMDUP
5 Bouší Jiří 1965 Daněk Antonín 1974 Hartig Tomáš 1981 Bouší Jiří 1942 BOH BOH BOH BOHBOH
ID jízdy.: 782C4 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jandová Lenka 1990 Malíková Martina 1999 Řáhová Denisa 2001 Krausová Alena 2002 DUP DUP DUP SHKSHK
2 Kotková Lenka 2005 Janáčková Denisa 2006 Vyoralová Monika 1995 Havlová Kristýna 2001 PRV PRV PRV DECPRV
3 Gavalová Nikola 2005 Smýkalová Darina 2006 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005 ONV SLH ONV ONVONV
4 Gavalová Nikola 2005 Smýkalová Darina 2006 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005 ONV SLH ONV ONVSLH
5 Kotková Lenka 2005 Janáčková Denisa 2006 Vyoralová Monika 1995 Havlová Kristýna 2001 PRV PRV PRV DECDEC
6 Jandová Lenka 1990 Malíková Martina 1999 Řáhová Denisa 2001 Krausová Alena 2002 DUP DUP DUP SHKDUP
7 Kopanicová Eliška 1997 Tillerová Andrea 2003 Seidlerová Eliška 2001 Černotská Vendula 2006 SPA KVS SEZ HRASPA
8 Šloufová Kristina 2005 Matoušková Kateřina 2007 Janatová Adéla 2004 Kočandrlová Viktorie 2003 PPL PPL TYN PPLPPL
9 Kopanicová Eliška 1997 Tillerová Andrea 2003 Seidlerová Eliška 2001 Černotská Vendula 2006 SPA KVS SEZ HRAHRA
10 Kopanicová Eliška 1997 Tillerová Andrea 2003 Seidlerová Eliška 2001 Černotská Vendula 2006 SPA KVS SEZ HRAKVS
ID jízdy.: 154K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
2 Remuta Jakub 2002 CHOCHO
3 Predka Andreas 2002 CHOCHO
4 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
5 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
6 Dvořák Čestmír 2002 DECDEC
7 Šulitka Jan 2002 DECDEC
8 Florián Heřman 2003 DECDEC
9 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
10 Žák Michal 2003 KADKAD
11 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
12 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
13 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
14 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
15 Húsek Josef 2003 ONVONV
16 Kusák Jiří 2003 ONVONV
17 Prokop Marek 2002 PDMPDM
18 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
19 Kropáček Jan 2002 PISPIS
20 Novotný Vojtěch 2002 PODPOD
21 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
22 Macháček Jan 2002 PRVPRV
23 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
24 Bubák Milan 2002 SOPSOP
25 Podraský Patrik 2002 SPASPA
26 Termer Václav 2003 SPASPA
27 Hrábek Nikola 2003 SPASPA
28 Tešovič Jan 2003 SPASPA
29 Lovíšek David 2002 USKUSK
30 Valsa Radek 2003 USKUSK
31 Novotný Lukáš 2002 USKUSK
32 Humhal Jiří 2003 USKUSK
33 Rokos Petr 2002 USKUSK
34 Moudrý Matyáš 2002 ZBRZBR
35 Janeček Josef 2002 SPASPA
ID jízdy.: 155C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
2 Bacílek Lukáš 2002 NYMNYM
3 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
4 Papoušek Jonáš 2002 NYMNYM
5 Minařík Jiří 2002 KOJKOJ
6 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
7 Spěváček Jaroslav 2002 PPLPPL
ID jízdy.: 156K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Truhlář Filip 2003 Makovský Vojtěch 2003SHK CERCER SHK
2 Remuta Jakub 2002 Dvořák Čestmír 2002CHO DECCHO DEC
3 Cerman Vladimír 2002 Šulitka Jan 2002DEC DECDEC
4 Valsa Radek 2003 Kapoun Miroslav 2003USK KOJKOJ USK
5 Kusák Jiří 2003 Zendulka Ondřej 2002ONV KOJKOJ ONV
6 Húsek Josef 2003 Vorlický Vítek 2003ONV PPLONV PPL
7 Dědič Tomislav 2002 Kropáček Jan 2002PIS PISPIS
8 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002PRV SPAPRV SPA
9 Termer Václav 2003 Hrábek Lukáš 2005SPA SPASPA
10 Lovíšek David 2002 Rokos Petr 2002USK USKUSK
11 Novotný Lukáš 2002 Moudrý Matyáš 2002USK ZBRUSK ZBR
ID jízdy.: 157C2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 Tettinger Petr 2003NYM NYMNYM
2 Papoušek Jonáš 2002 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
3 Štursa Otakar 2002 Spěváček Jaroslav 2002SEZ PPLSEZ PPL
ID jízdy.: 158K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
2 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
3 Házová Adéla 2002 DECDEC
4 Kusovská Adéla 2003 USKUSK
5 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
6 Galádová Barbora 2002 SPASPA
7 Zadražilová Anežka 2003 SPASPA
8 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
9 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
10 Herzánová Lucie 2003 CERCER
ID jízdy.: 159K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 Hermély Gabriela 2002DEC PRVPRV DEC
2 Vrbenská Kateřina 2003 Pudilová Vlaďka 2003CHO USKCHO USK
3 Kusovská Adéla 2003 Herzánová Lucie 2003USK CERUSK CER
4 Zadražilová Anežka 2003 Stengelová Denisa 2003SPA SPASPA
ID jízdy.: 303K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
2 Remuta Jakub 2002 CHOCHO
3 Predka Andreas 2002 CHOCHO
4 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
5 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
6 Dvořák Čestmír 2002 DECDEC
7 Šulitka Jan 2002 DECDEC
8 Florián Heřman 2003 DECDEC
9 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
10 Žák Michal 2003 KADKAD
11 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
12 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
13 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
14 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
15 Húsek Josef 2003 ONVONV
16 Kusák Jiří 2003 ONVONV
17 Prokop Marek 2002 PDMPDM
18 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
19 Jarolím Jáchym 2002 PISPIS
20 Kropáček Jan 2002 PISPIS
21 Novotný Vojtěch 2002 PODPOD
22 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
23 Macháček Jan 2002 PRVPRV
24 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
25 Bubák Milan 2002 SOPSOP
26 Podraský Patrik 2002 SPASPA
27 Termer Václav 2003 SPASPA
28 Hrábek Nikola 2003 SPASPA
29 Tešovič Jan 2003 SPASPA
30 Lovíšek David 2002 USKUSK
31 Valsa Radek 2003 USKUSK
32 Novotný Lukáš 2002 USKUSK
33 Humhal Jiří 2003 USKUSK
34 Rokos Petr 2002 USKUSK
35 Moudrý Matyáš 2002 ZBRZBR
36 Janeček Josef 2002 SPASPA
ID jízdy.: 304C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
2 Bacílek Lukáš 2002 NYMNYM
3 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
4 Papoušek Jonáš 2002 NYMNYM
5 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
6 Spěváček Jaroslav 2002 PPLPPL
ID jízdy.: 305K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Truhlář Filip 2003 Makovský Vojtěch 2003SHK CERCER SHK
2 Remuta Jakub 2002 Dvořák Čestmír 2002CHO DECCHO DEC
3 Predka Andreas 2002 Bezděka Matěj 2003CHO CHOCHO
4 Cerman Vladimír 2002 Šulitka Jan 2002DEC DECDEC
5 Valsa Radek 2003 Kapoun Miroslav 2003USK KOJKOJ USK
6 Kusák Jiří 2003 Zendulka Ondřej 2002ONV KOJKOJ ONV
7 Húsek Josef 2003 Vorlický Vítek 2003ONV PPLONV PPL
8 Dědič Tomislav 2002 Kropáček Jan 2002PIS PISPIS
9 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002PRV SPAPRV SPA
10 Termer Václav 2003 Hrábek Lukáš 2005SPA SPASPA
11 Lovíšek David 2002 Rokos Petr 2002USK USKUSK
12 Lošťák Eduard 2004 Humhal Jiří 2003USK USKUSK
ID jízdy.: 306C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 Tettinger Petr 2003NYM NYMNYM
2 Papoušek Jonáš 2002 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
3 Štursa Otakar 2002 Spěváček Jaroslav 2002SEZ PPLSEZ PPL
ID jízdy.: 311K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
2 Tomanová Magdalena 2002 CHOCHO
3 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
4 Házová Adéla 2002 DECDEC
5 Kusovská Adéla 2003 USKUSK
6 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
7 Galádová Barbora 2002 SPASPA
8 Zadražilová Anežka 2003 SPASPA
9 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
10 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
11 Herzánová Lucie 2003 CERCER
ID jízdy.: 312K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 Hermély Gabriela 2002DEC PRVPRV DEC
2 Tomanová Magdalena 2002 Mikšovicová Natálie 2004CHO CHOCHO
3 Vrbenská Kateřina 2003 Pudilová Vlaďka 2003CHO USKCHO USK
4 Kusovská Adéla 2003 Herzánová Lucie 2003USK CERUSK CER
5 Zadražilová Anežka 2003 Stengelová Denisa 2003SPA SPASPA
ID jízdy.: 493C1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tillerová Andrea 2003 KVSKVS
2 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
3 Krausová Alena 2002 SHKSHK
4 Vitujová Josefína 2003 PISPIS
5 Kočandrlová Viktorie 2003 PPLPPL
ID jízdy.: 494C2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tillerová Andrea 2003 Krausová Alena 2002KVS SHKKVS SHK
2 Janatová Adéla 2004 Kočandrlová Viktorie 2003TYN PPLPPL TYN
ID jízdy.: 495C1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tillerová Andrea 2003 KVSKVS
2 Krausová Alena 2002 SHKSHK
3 Vitujová Josefína 2003 PISPIS
4 Kočandrlová Viktorie 2003 PPLPPL
ID jízdy.: 496C2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tillerová Andrea 2003 Krausová Alena 2002KVS SHKKVS SHK
2 Janatová Adéla 2004 Kočandrlová Viktorie 2003TYN PPLPPL TYN
ID jízdy.: 663K1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Macháček Jan 2002 PRVPRV
2 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
3 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
4 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
5 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
6 Predka Andreas 2002 CHOCHO
7 Húsek Josef 2003 ONVONV
8 Kusák Jiří 2003 ONVONV
9 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
10 Žák Michal 2003 KADKAD
11 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
12 Dvořák Čestmír 2002 DECDEC
13 Florián Heřman 2003 DECDEC
14 Šulitka Jan 2002 DECDEC
15 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
16 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
17 Jarolím Jáchym 2002 PISPIS
18 Kropáček Jan 2002 PISPIS
19 Moudrý Matyáš 2002 ZBRZBR
20 Bubák Milan 2002 SOPSOP
21 Lovíšek David 2002 USKUSK
22 Rokos Petr 2002 USKUSK
23 Novotný Lukáš 2002 USKUSK
24 Valsa Radek 2003 USKUSK
25 Humhal Jiří 2003 USKUSK
26 Podraský Patrik 2002 SPASPA
27 Termer Václav 2003 SPASPA
28 Hrábek Nikola 2003 SPASPA
29 Tešovič Jan 2003 SPASPA
30 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
31 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
32 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
33 Novotný Vojtěch 2002 PODPOD
ID jízdy.: 664C1 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
2 Bacílek Lukáš 2002 NYMNYM
3 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
4 Papoušek Jonáš 2002 NYMNYM
5 Minařík Jiří 2002 KOJKOJ
6 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
7 Spěváček Jaroslav 2002 PPLPPL
ID jízdy.: 665K2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Truhlář Filip 2003 Makovský Vojtěch 2003SHK CERCER SHK
2 Cerman Vladimír 2002 Šulitka Jan 2002DEC DECDEC
3 Dvořák Čestmír 2002 Florián Heřman 2003DEC DECDEC
4 Valsa Radek 2003 Kapoun Miroslav 2003USK KOJKOJ USK
5 Kusák Jiří 2003 Zendulka Ondřej 2002ONV KOJKOJ ONV
6 Húsek Josef 2003 Vorlický Vítek 2003ONV PPLONV PPL
7 Dědič Tomislav 2002 Kropáček Jan 2002PIS PISPIS
8 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002PRV SPAPRV SPA
9 Termer Václav 2003 Hrábek Lukáš 2005SPA SPASPA
10 Lovíšek David 2002 Rokos Petr 2002USK USKUSK
11 Novotný Lukáš 2002 Moudrý Matyáš 2002USK ZBRUSK ZBR
12 Lošťák Eduard 2004 Humhal Jiří 2003USK USKUSK
ID jízdy.: 666C2 junioři 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 Tettinger Petr 2003NYM NYMNYM
2 Papoušek Jonáš 2002 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
3 Štursa Otakar 2002 Spěváček Jaroslav 2002SEZ PPLSEZ PPL
ID jízdy.: 667K1 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
2 Tomanová Magdalena 2002 CHOCHO
3 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
4 Házová Adéla 2002 DECDEC
5 Kusovská Adéla 2003 USKUSK
6 Pudilová Vlaďka 2003 USKUSK
7 Galádová Barbora 2002 SPASPA
8 Zadražilová Anežka 2003 SPASPA
9 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
10 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
11 Herzánová Lucie 2003 CERCER
ID jízdy.: 669K2 juniorky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Házová Adéla 2002 Hermély Gabriela 2002DEC PRVPRV DEC
2 Vrbenská Kateřina 2003 Pudilová Vlaďka 2003CHO USKCHO USK
3 Kusovská Adéla 2003 Herzánová Lucie 2003USK CERUSK CER
4 Zadražilová Anežka 2003 Stengelová Denisa 2003SPA SPASPA
ID jízdy.: 160K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
2 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
3 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
4 Kotek Petr 2005 PRVPRV
5 Šimek Albert 2005 PRVPRV
6 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
7 Kurťák Šimon 2005 SKDSKD
8 Žaba Filip 2005 SHKSHK
9 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
10 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
11 Doubrava Tomáš 2005 NYMNYM
12 Váňa Vojtěch 2004 NYMNYM
13 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
14 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
15 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
16 Martoch Filip 2005 SLHSLH
17 Novák Pavel 2004 CHOCHO
18 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
19 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
20 Fuksa Lukáš 2005 KADKAD
21 Scowen Maxmilian R 2004 DECDEC
22 Cíza David 2005 DECDEC
23 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
24 Jarolím Václav 2004 PISPIS
25 Koreš Dan 2004 PISPIS
26 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
27 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
28 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
29 Fulík Albert 2004 ZBRZBR
30 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
31 Saw Morgan Luboš 2004 ZBRZBR
32 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
33 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
34 Popelka Matyáš 2005 SOPSOP
35 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
36 Malý Bronislav 2005 TYNTYN
37 Procházka Daniel 2005 TYNTYN
38 Friml Pavel-Dmitrij 2004 USKUSK
39 Lošťák Eduard 2004 USKUSK
40 Plhoň Jan 2004 USKUSK
41 Puš Michal 2004 USKUSK
42 Reh Václav 2005 USKUSK
43 Trnka Filip 2004 USKUSK
44 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
45 Jahoda Filip 2004 SPASPA
46 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
47 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
48 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
49 Nykl Michal 2005 SPASPA
50 Bien Matouš 2004 LIBLIB
51 Půta Pavel 2005 LIBLIB
52 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
53 Budka Ondra 2005 TSETSE
54 Dušátko Jakub 2005 CERCER
55 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
56 Frolík Martin 2005 SPASPA
57 Odcházel Václav 2005 SPASPA
ID jízdy.: 161C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
2 Šišma Filip 2005 LITLIT
3 Hillebrant Stanislav 2005 NYMNYM
4 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
5 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
6 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
7 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
8 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
9 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
10 Šmíd Ondřej 2004 PISPIS
11 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
12 Jelínek Filip 2004 SKDSKD
13 Černošek Radim 2005 SLHSLH
14 Hynčica Jan 2004 SLHSLH
15 Kot Artur 2005 SOPSOP
16 Kot Bartoloměj 2005 SOPSOP
17 Horáček Adam 2005 SOPSOP
18 Malina Tomáš 2005 TSETSE
19 Pražský Lukáš 2004 USKUSK
20 Doktor Tomáš 2004 SEZSEZ
21 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
22 Košnar Adam 2004 SEZSEZ
23 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
24 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
25 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
26 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
27 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
28 Tichý Jan 2005 PPLPPL
29 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
ID jízdy.: 164K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráčková Magda 2004 CHOCHO
2 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
3 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
4 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
5 Mikšovicová Natálie 2004 CHOCHO
6 Benková Štěpánka 2005 CHOCHO
7 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
8 Šulitková Kateřina 2005 DECDEC
9 Žáčková Barbora 2005 DECDEC
10 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
11 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
12 Sovová Barbora 2005 JABJAB
13 Hettfleischová Michaela 2005 JABJAB
14 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
15 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
16 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
17 Švábová Julie 2005 MODMOD
18 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
19 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
20 Kašíková Tereza 2004 PISPIS
21 Slezáková Lucie 2004 SHKSHK
22 Merhautová Lucie 2005 SHKSHK
23 Antušová Ema 2005 SHKSHK
24 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
25 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
26 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
27 Hejcmanová Leona 2005 SOSSOS
28 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
29 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
30 Samcová Veronika 2004 ZBRZBR
31 Boumová Aneta 2005 ZBRZBR
32 Dvořáková Eliška 2005 ZBRZBR
33 Pištorová Klára 2005 ZBRZBR
34 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
35 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
36 Schořová Johana 2005 UNLUNL
37 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
38 Čechová Zuzana 2004 TYNTYN
39 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
40 Pastorová Denisa 2005 TYNTYN
41 Barešová Judita 2005 USKUSK
42 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
43 Vodičková Klára 2004 SPASPA
44 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
45 Hovorková Sára Helen 2005 LIBLIB
46 Janoušová Markéta 2005 USKUSK
47 Davidová Veronika 2004 CERCER
48 Hojná Anežka 2005 CERCER
49 Kotěrová Marie 2004 CERCER
50 Nováková Eliška 2004 CERCER
51 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
52 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
ID jízdy.: 165K2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráčková Magda 2004 Kukačková Natálie 2004CHO USKCHO USK
2 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Ludmila 2005CHO CHOCHO
3 Pavlisová Štěpánka 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
4 Benková Štěpánka 2005 Pištorová Klára 2005CHO ZBRCHO ZBR
5 Šulitková Kateřina 2005 Žáčková Barbora 2005DEC DECDEC
6 Hejcmanová Leona 2005 Zdráhalová Tereza 2005SOS HRAHRA SOS
7 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005MOD MODMOD
8 Tettingerová Tereza 2005 Sovová Barbora 2005NYM JABNYM JAB
9 Pavlíčková Anna 2004 Bartáková Kateřina 2005ONV VSOONV VSO
10 Hojná Anežka 2005 Merhautová Lucie 2005CER SHKSHK CER
11 Slezáková Lucie 2004 Antušová Ema 2005SHK SHKSHK
12 Ondrová Vendula 2004 Lekešová Dominika 2005SLH SLHSLH
13 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005VSO LSBVSO LSB
14 Samcová Veronika 2004 Vodičková Klára 2004ZBR SPAZBR SPA
15 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
16 Kukačková Karolína 2005 Schořová Johana 2005UNL UNLUNL
17 Blechová Kateřina 2005 Čechová Zuzana 2004TYN TYNTYN
18 Pastorová Denisa 2005 Kleinová Štěpánka 2005TYN TYNTYN
19 Dvořáková Eliška 2005 Kresaňová Helena 2005ZBR FRMZBR FRM
20 Hettfleischová Michaela 2005 JABJAB
21 Rosolová Karolína 2004 Nováková Eliška 2004KAD CERKAD CER
22 Janoušová Markéta 2005 Rokosová Barbora 2006USK USKUSK
23 Kotěrová Marie 2004 Davidová Veronika 2004CER CERCER
24 Hettfleischová Michaela 2005 Kašíková Tereza 2004JAB PISPIS JAB
25 Neužilová Jitka 2006 Flajzarová Natálie 2005SPA SPASPA
ID jízdy.: 315K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
2 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
3 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
4 Kotek Petr 2005 PRVPRV
5 Šimek Albert 2005 PRVPRV
6 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
7 Kurťák Šimon 2005 SKDSKD
8 Žaba Filip 2005 SHKSHK
9 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
10 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
11 Doubrava Tomáš 2005 NYMNYM
12 Váňa Vojtěch 2004 NYMNYM
13 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
14 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
15 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
16 Martoch Filip 2005 SLHSLH
17 Novák Pavel 2004 CHOCHO
18 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
19 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
20 Fuksa Lukáš 2005 KADKAD
21 Scowen Maxmilian R 2004 DECDEC
22 Cíza David 2005 DECDEC
23 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
24 Jarolím Václav 2004 PISPIS
25 Koreš Dan 2004 PISPIS
26 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
27 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
28 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
29 Fulík Albert 2004 ZBRZBR
30 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
31 Saw Morgan Luboš 2004 ZBRZBR
32 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
33 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
34 Popelka Matyáš 2005 SOPSOP
35 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
36 Malý Bronislav 2005 TYNTYN
37 Procházka Daniel 2005 TYNTYN
38 Friml Pavel-Dmitrij 2004 USKUSK
39 Lošťák Eduard 2004 USKUSK
40 Plhoň Jan 2004 USKUSK
41 Puš Michal 2004 USKUSK
42 Reh Václav 2005 USKUSK
43 Trnka Filip 2004 USKUSK
44 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
45 Jahoda Filip 2004 SPASPA
46 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
47 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
48 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
49 Nykl Michal 2005 SPASPA
50 Bien Matouš 2004 LIBLIB
51 Půta Pavel 2005 LIBLIB
52 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
53 Budka Ondra 2005 TSETSE
54 Dušátko Jakub 2005 CERCER
55 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
56 Frolík Martin 2005 SPASPA
57 Odcházel Václav 2005 SPASPA
ID jízdy.: 316C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
2 Šišma Filip 2005 LITLIT
3 Hillebrant Stanislav 2005 NYMNYM
4 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
5 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
6 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
7 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
8 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
9 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
10 Šmíd Ondřej 2004 PISPIS
11 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
12 Jelínek Filip 2004 SKDSKD
13 Černošek Radim 2005 SLHSLH
14 Hynčica Jan 2004 SLHSLH
15 Kot Artur 2005 SOPSOP
16 Kot Bartoloměj 2005 SOPSOP
17 Horáček Adam 2005 SOPSOP
18 Malina Tomáš 2005 TSETSE
19 Pražský Lukáš 2004 USKUSK
20 Doktor Tomáš 2004 SEZSEZ
21 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
22 Košnar Adam 2004 SEZSEZ
23 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
24 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
25 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
26 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
27 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
28 Tichý Jan 2005 PPLPPL
29 Špaček Marek 2005 PPLPPL
30 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
ID jízdy.: 317K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 Tejnora Štěpán 2005CER KVSCER KVS
2 Kurťák Šimon 2005 Novák Pavel 2004SKD CHOCHO SKD
3 Scowen Maxmilian R 2004 Cíza David 2005DEC DECDEC
4 Hirsch Ondřej 2005 Kapoun Pavel 2005KOJ KOJKOJ
5 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
6 Dumbrovský Vojtěch 2005 Honců Tomáš 2005OLO LSBLSB OLO
7 Žďárský Hubert 2004 Váňa Vojtěch 2004NYM NYMNYM
8 Kupec Kryštof 2004 Kysilka Matouš 2004NYM NYMNYM
9 Žaba Filip 2005 Daněk Jindřich 2004SHK ONVONV SHK
10 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV ZBRONV ZBR
11 Dědič Stanislav 2004 Jarolím Václav 2004PIS PISPIS
12 Macháček Vojtěch 2004 Bartoška Daniel 2004PRV UNLPRV UNL
13 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005PRV PRVPRV
14 Martoch Filip 2005 Saw Morgan Luboš 2004SLH ZBRSLH ZBR
15 Niebauer Jakub 2004 Jahoda Filip 2004SPA SPASPA
16 Bassiouni Adam 2004 Kuchár Zdeněk 2004SPA SPASPA
17 Frolík Martin 2005 Odcházel Václav 2005SPA SPASPA
18 Nykl Michal 2005 Reh Václav 2005SPA USKSPA USK
19 Procházka Daniel 2005 Malý Bronislav 2005TYN TYNTYN
20 Trnka Filip 2004 Plhoň Jan 2004USK USKUSK
21 Puš Michal 2004 Friml Pavel-Dmitrij 2004USK USKUSK
22 Večeř Karel 2005 Knoška Robert 2005ZBR ZBRZBR
23 Fulík Albert 2004 Kučírek Lukáš 2004ZBR ZBRZBR
24 Vašek Otakar 2005 Treybal Jonáš 2005ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 318C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 Pražský Lukáš 2004KVS USKKVS USK
2 Hillebrant Stanislav 2005 Papoušek Štěpán 2005NYM NYMNYM
3 Pták Zbyněk 2005 Janďourek Šimon 2004NYM NYMNYM
4 Pavlíček Jan 2004 Fojtík Adam 2004ONV PPLONV PPL
5 Doktor Tomáš 2004 Rudolf Adam 2004SEZ SEZSEZ
6 Hrádek Adam 2005 Košnar Adam 2004SEZ SEZSEZ
7 Hovorka Matěj 2005 Pavlis Jakub 2005SEZ SEZSEZ
8 Jelínek Filip 2004 Vyčítal Tomáš 2006SKD SHKSKD SHK
9 Černošek Radim 2005 Hynčica Jan 2004SLH SLHSLH
10 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005SOP SOPSOP
11 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005PPL TSETSE PPL
12 Tichý Jan 2005 Špaček Marek 2005PPL PPLPPL
ID jízdy.: 323K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráčková Magda 2004 CHOCHO
2 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
3 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
4 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
5 Mikšovicová Natálie 2004 CHOCHO
6 Benková Štěpánka 2005 CHOCHO
7 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
8 Šulitková Kateřina 2005 DECDEC
9 Žáčková Barbora 2005 DECDEC
10 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
11 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
12 Sovová Barbora 2005 JABJAB
13 Hettfleischová Michaela 2005 JABJAB
14 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
15 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
16 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
17 Švábová Julie 2005 MODMOD
18 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
19 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
20 Kašíková Tereza 2004 PISPIS
21 Slezáková Lucie 2004 SHKSHK
22 Merhautová Lucie 2005 SHKSHK
23 Antušová Ema 2005 SHKSHK
24 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
25 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
26 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
27 Hejcmanová Leona 2005 SOSSOS
28 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
29 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
30 Samcová Veronika 2004 ZBRZBR
31 Boumová Aneta 2005 ZBRZBR
32 Dvořáková Eliška 2005 ZBRZBR
33 Pištorová Klára 2005 ZBRZBR
34 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
35 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
36 Schořová Johana 2005 UNLUNL
37 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
38 Čechová Zuzana 2004 TYNTYN
39 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
40 Pastorová Denisa 2005 TYNTYN
41 Barešová Judita 2005 USKUSK
42 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
43 Vodičková Klára 2004 SPASPA
44 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
45 Hovorková Sára Helen 2005 LIBLIB
46 Janoušová Markéta 2005 USKUSK
47 Davidová Veronika 2004 CERCER
48 Hojná Anežka 2005 CERCER
49 Kotěrová Marie 2004 CERCER
50 Nováková Eliška 2004 CERCER
51 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
52 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
ID jízdy.: 324K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 Merhautová Lucie 2005CER SHKSHK CER
2 Slezáková Lucie 2004 Antušová Ema 2005SHK SHKSHK
3 Pavlíčková Anna 2004 Bartáková Kateřina 2005ONV VSOVSO ONV
4 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005VSO LSBVSO LSB
5 Hejcmanová Leona 2005 Zdráhalová Tereza 2005SOS HRASOS HRA
6 Tettingerová Tereza 2005 Sovová Barbora 2005NYM JABNYM JAB
7 Ondrová Vendula 2004 Lekešová Dominika 2005SLH SLHSLH
8 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005MOD MODMOD
9 Benková Štěpánka 2005 Pištorová Klára 2005CHO ZBRCHO ZBR
10 Pavlisová Štěpánka 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
11 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Ludmila 2005CHO CHOCHO
12 Petráčková Magda 2004 Kukačková Natálie 2004CHO USKCHO USK
13 Šulitková Kateřina 2005 Žáčková Barbora 2005DEC DECDEC
14 Samcová Veronika 2004 Vodičková Klára 2004ZBR SPAZBR SPA
15 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
16 Blechová Kateřina 2005 Pastorová Denisa 2005TYN TYNTYN
17 Čechová Zuzana 2004 Kleinová Štěpánka 2005TYN TYNTYN
18 Dvořáková Eliška 2005 Kresaňová Helena 2005ZBR FRMZBR FRM
19 Hettfleischová Michaela 2005 JABJAB
20 Rosolová Karolína 2004 Nováková Eliška 2004KAD CERKAD CER
21 Janoušová Markéta 2005 Rokosová Barbora 2006USK USKUSK
22 Kotěrová Marie 2004 Davidová Veronika 2004CER CERCER
23 Hettfleischová Michaela 2005 Kašíková Tereza 2004JAB PISPIS JAB
24 Neužilová Jitka 2006 Flajzarová Natálie 2005SPA SPASPA
ID jízdy.: 497C1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černotská Vendula 2006 HRAHRA
2 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
3 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
4 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
5 Studničková Klára 2005 ONVONV
6 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
7 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
8 Kodetová Tereza 2006 SEDSED
9 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
10 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
11 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
12 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
13 Matoušková Kateřina 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 498C2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šloufová Kristina 2005 Černotská Vendula 2006PPL HRAHRA PPL
2 Kodetová Tereza 2006 Hladíková Barbora 2006SED NYMNYM SED
3 Gavalová Nikola 2005 Smýkalová Darina 2006ONV SLHONV SLH
4 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
5 Kotková Lenka 2005 Janáčková Denisa 2006PRV PRVPRV
6 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 499C1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černotská Vendula 2006 HRAHRA
2 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
3 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
4 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
5 Studničková Klára 2005 ONVONV
6 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
7 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
8 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
9 Kodetová Tereza 2006 SEDSED
10 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
11 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
12 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
13 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
14 Matoušková Kateřina 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 500C2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šloufová Kristina 2005 Černotská Vendula 2006PPL HRAHRA PPL
2 Kodetová Tereza 2006 Hladíková Barbora 2006SED NYMNYM SED
3 Gavalová Nikola 2005 Smýkalová Darina 2006ONV SLHONV SLH
4 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
5 Kotková Lenka 2005 Janáčková Denisa 2006PRV PRVPRV
6 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 630K4 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Procházka Daniel 2005 Malý Bronislav 2005 Dušátko Jakub 2005 Tejnora Štěpán 2005 TYN TYN CER KVSCER
2 Kurťák Šimon 2005 Novák Pavel 2004 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005 SKD CHO PRV PRVCHO
3 Prchlík Ondřej 2005 Hirsch Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005 Kapoun Pavel 2005 ONV KOJ ZBR KOJKOJ
4 Procházka Daniel 2005 Malý Bronislav 2005 Dušátko Jakub 2005 Tejnora Štěpán 2005 TYN TYN CER KVSKVS
5 Žďárský Hubert 2004 Kupec Kryštof 2004 Kysilka Matouš 2004 Váňa Vojtěch 2004 NYM NYM NYM NYMNYM
6 Žaba Filip 2005 Daněk Jindřich 2004 Váverka Filip 2005 Veselý Vojtěch 2005 SHK ONV ONV ONVONV
7 Prchlík Ondřej 2005 Hirsch Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005 Kapoun Pavel 2005 ONV KOJ ZBR KOJONV
8 Niebauer Jakub 2004 Macháček Vojtěch 2004 Jahoda Filip 2004 Bartoška Daniel 2004 SPA PRV SPA UNLPRV
9 Kurťák Šimon 2005 Novák Pavel 2004 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005 SKD CHO PRV PRVPRV
10 Kurťák Šimon 2005 Novák Pavel 2004 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005 SKD CHO PRV PRVSKD
11 Niebauer Jakub 2004 Macháček Vojtěch 2004 Jahoda Filip 2004 Bartoška Daniel 2004 SPA PRV SPA UNLSPA
12 Bassiouni Adam 2004 Frolík Martin 2005 Nykl Michal 2005 Odcházel Václav 2005 SPA SPA SPA SPASPA
13 Procházka Daniel 2005 Malý Bronislav 2005 Dušátko Jakub 2005 Tejnora Štěpán 2005 TYN TYN CER KVSTYN
14 Niebauer Jakub 2004 Macháček Vojtěch 2004 Jahoda Filip 2004 Bartoška Daniel 2004 SPA PRV SPA UNLUNL
15 Lošťák Eduard 2004 Trnka Filip 2004 Plhoň Jan 2004 Puš Michal 2004 USK USK USK USKUSK
16 Večeř Karel 2005 Fulík Albert 2004 Kučírek Lukáš 2004 Knoška Robert 2005 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
17 Prchlík Ondřej 2005 Hirsch Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005 Kapoun Pavel 2005 ONV KOJ ZBR KOJZBR
ID jízdy.: 631K4 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Štěpánka 2005 Pavlisová Ludmila 2005 Hajná Veronika 2005 CHO CHO CHO CHOCHO
2 Šulitková Kateřina 2005 Žáčková Barbora 2005 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005 DEC DEC MOD MODDEC
3 Hejcmanová Leona 2005 Dvořáková Eliška 2005 Janoušová Markéta 2005 Zdráhalová Tereza 2005 SOS ZBR USK HRAHRA
4 Šulitková Kateřina 2005 Žáčková Barbora 2005 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005 DEC DEC MOD MODMOD
5 Tettingerová Tereza 2005 Hojná Anežka 2005 Sovová Barbora 2005 Merhautová Lucie 2005 NYM CER JAB SHKNYM
6 Pavlíčková Anna 2004 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005 Bartáková Kateřina 2005 ONV VSO LSB VSOONV
7 Krausová Karolína 2005 Benková Štěpánka 2005 Slezáková Lucie 2004 Pištorová Klára 2005 ZVS CHO SHK ZBRSHK
8 Hejcmanová Leona 2005 Dvořáková Eliška 2005 Janoušová Markéta 2005 Zdráhalová Tereza 2005 SOS ZBR USK HRASOS
9 Blechová Kateřina 2005 Čechová Zuzana 2004 Pastorová Denisa 2005 Kleinová Štěpánka 2005 TYN TYN TYN TYNTYN
10 Pavlíčková Anna 2004 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005 Bartáková Kateřina 2005 ONV VSO LSB VSOVSO
11 Samcová Veronika 2004 Vodičková Klára 2004 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004 ZBR SPA ZAM ZAMZAM
12 Samcová Veronika 2004 Vodičková Klára 2004 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004 ZBR SPA ZAM ZAMZBR
13 Hejcmanová Leona 2005 Dvořáková Eliška 2005 Janoušová Markéta 2005 Zdráhalová Tereza 2005 SOS ZBR USK HRAZBR
14 Krausová Karolína 2005 Benková Štěpánka 2005 Slezáková Lucie 2004 Pištorová Klára 2005 ZVS CHO SHK ZBRZBR
15 Tettingerová Tereza 2005 Hojná Anežka 2005 Sovová Barbora 2005 Merhautová Lucie 2005 NYM CER JAB SHKSHK
16 Samcová Veronika 2004 Vodičková Klára 2004 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004 ZBR SPA ZAM ZAMSPA
17 Tettingerová Tereza 2005 Hojná Anežka 2005 Sovová Barbora 2005 Merhautová Lucie 2005 NYM CER JAB SHKJAB
18 Krausová Karolína 2005 Benková Štěpánka 2005 Slezáková Lucie 2004 Pištorová Klára 2005 ZVS CHO SHK ZBRZVS
19 Tettingerová Tereza 2005 Hojná Anežka 2005 Sovová Barbora 2005 Merhautová Lucie 2005 NYM CER JAB SHKCER
20 Kotěrová Marie 2004 Davidová Veronika 2004 Nováková Eliška 2004 Kašíková Tereza 2004 CER CER CER PISCER
21 Pavlíčková Anna 2004 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005 Bartáková Kateřina 2005 ONV VSO LSB VSOLSB
22 Kotěrová Marie 2004 Davidová Veronika 2004 Nováková Eliška 2004 Kašíková Tereza 2004 CER CER CER PISPIS
23 Schořová Johana 2005 Kukačková Natálie 2004 Fléglová Anna 2004 Barešová Judita 2005 UNL USK USK USKUSK
24 Schořová Johana 2005 Kukačková Natálie 2004 Fléglová Anna 2004 Barešová Judita 2005 UNL USK USK USKUNL
ID jízdy.: 671K1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
2 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
3 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
4 Kotek Petr 2005 PRVPRV
5 Šimek Albert 2005 PRVPRV
6 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
7 Kurťák Šimon 2005 SKDSKD
8 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
9 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
10 Doubrava Tomáš 2005 NYMNYM
11 Váňa Vojtěch 2004 NYMNYM
12 Žďárský Hubert 2004 NYMNYM
13 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
14 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
15 Martoch Filip 2005 SLHSLH
16 Novák Pavel 2004 CHOCHO
17 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
18 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
19 Fuksa Lukáš 2005 KADKAD
20 Scowen Maxmilian R 2004 DECDEC
21 Cíza David 2005 DECDEC
22 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
23 Jarolím Václav 2004 PISPIS
24 Koreš Dan 2004 PISPIS
25 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
26 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
27 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
28 Fulík Albert 2004 ZBRZBR
29 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
30 Saw Morgan Luboš 2004 ZBRZBR
31 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
32 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
33 Popelka Matyáš 2005 SOPSOP
34 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
35 Malý Bronislav 2005 TYNTYN
36 Procházka Daniel 2005 TYNTYN
37 Friml Pavel-Dmitrij 2004 USKUSK
38 Lošťák Eduard 2004 USKUSK
39 Plhoň Jan 2004 USKUSK
40 Puš Michal 2004 USKUSK
41 Reh Václav 2005 USKUSK
42 Trnka Filip 2004 USKUSK
43 Niebauer Jakub 2004 SPASPA
44 Jahoda Filip 2004 SPASPA
45 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
46 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
47 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
48 Nykl Michal 2005 SPASPA
49 Bien Matouš 2004 LIBLIB
50 Půta Pavel 2005 LIBLIB
51 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
52 Budka Ondra 2005 TSETSE
53 Dušátko Jakub 2005 CERCER
54 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
55 Frolík Martin 2005 SPASPA
56 Odcházel Václav 2005 SPASPA
ID jízdy.: 672C1 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
2 Šišma Filip 2005 LITLIT
3 Hillebrant Stanislav 2005 NYMNYM
4 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
5 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
6 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
7 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
8 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
9 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
10 Šmíd Ondřej 2004 PISPIS
11 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
12 Jelínek Filip 2004 SKDSKD
13 Černošek Radim 2005 SLHSLH
14 Hynčica Jan 2004 SLHSLH
15 Kot Artur 2005 SOPSOP
16 Kot Bartoloměj 2005 SOPSOP
17 Horáček Adam 2005 SOPSOP
18 Malina Tomáš 2005 TSETSE
19 Pražský Lukáš 2004 USKUSK
20 Doktor Tomáš 2004 SEZSEZ
21 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
22 Košnar Adam 2004 SEZSEZ
23 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
24 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
25 Pavlis Jakub 2005 SEZSEZ
26 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
27 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
28 Tichý Jan 2005 PPLPPL
29 Špaček Marek 2005 PPLPPL
30 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
ID jízdy.: 673K2 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 Tejnora Štěpán 2005CER KVSCER KVS
2 Kurťák Šimon 2005 Novák Pavel 2004SKD CHOCHO SKD
3 Scowen Maxmilian R 2004 Cíza David 2005DEC DECDEC
4 Hirsch Ondřej 2005 Kapoun Pavel 2005KOJ KOJKOJ
5 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
6 Dumbrovský Vojtěch 2005 Honců Tomáš 2005OLO LSBLSB OLO
7 Žďárský Hubert 2004 Váňa Vojtěch 2004NYM NYMNYM
8 Kupec Kryštof 2004 Kysilka Matouš 2004NYM NYMNYM
9 Žaba Filip 2005 Daněk Jindřich 2004SHK ONVONV SHK
10 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV ZBRONV ZBR
11 Dědič Stanislav 2004 Jarolím Václav 2004PIS PISPIS
12 Macháček Vojtěch 2004 Bartoška Daniel 2004PRV UNLPRV UNL
13 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005PRV PRVPRV
14 Martoch Filip 2005 Saw Morgan Luboš 2004SLH ZBRSLH ZBR
15 Niebauer Jakub 2004 Jahoda Filip 2004SPA SPASPA
16 Bassiouni Adam 2004 Kuchár Zdeněk 2004SPA SPASPA
17 Frolík Martin 2005 Odcházel Václav 2005SPA SPASPA
18 Nykl Michal 2005 Reh Václav 2005SPA USKSPA USK
19 Procházka Daniel 2005 Malý Bronislav 2005TYN TYNTYN
20 Trnka Filip 2004 Plhoň Jan 2004USK USKUSK
21 Puš Michal 2004 Friml Pavel-Dmitrij 2004USK USKUSK
22 Večeř Karel 2005 Knoška Robert 2005ZBR ZBRZBR
23 Fulík Albert 2004 Kučírek Lukáš 2004ZBR ZBRZBR
24 Vašek Otakar 2005 Treybal Jonáš 2005ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 674C2 dorostenci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 Pražský Lukáš 2004KVS USKKVS USK
2 Hillebrant Stanislav 2005 Papoušek Štěpán 2005NYM NYMNYM
3 Pták Zbyněk 2005 Janďourek Šimon 2004NYM NYMNYM
4 Pavlíček Jan 2004 Fojtík Adam 2004ONV PPLONV PPL
5 Doktor Tomáš 2004 Rudolf Adam 2004SEZ SEZSEZ
6 Hrádek Adam 2005 Košnar Adam 2004SEZ SEZSEZ
7 Hovorka Matěj 2005 Pavlis Jakub 2005SEZ SEZSEZ
8 Jelínek Filip 2004 Vyčítal Tomáš 2006SKD SHKSKD SHK
9 Černošek Radim 2005 Hynčica Jan 2004SLH SLHSLH
10 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005SOP SOPSOP
11 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005PPL TSETSE PPL
12 Tichý Jan 2005 Špaček Marek 2005PPL PPLPPL
ID jízdy.: 675K1 dorostenky 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráčková Magda 2004 CHOCHO
2 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
3 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
4 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
5 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
6 Šulitková Kateřina 2005 DECDEC
7 Žáčková Barbora 2005 DECDEC
8 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
9 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
10 Sovová Barbora 2005 JABJAB
11 Hettfleischová Michaela 2005 JABJAB
12 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
13 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
14 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
15 Švábová Julie 2005 MODMOD
16 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
17 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
18 Kašíková Tereza 2004 PISPIS
19 Slezáková Lucie 2004 SHKSHK
20 Merhautová Lucie 2005 SHKSHK
21 Antušová Ema 2005 SHKSHK
22 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
23 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
24 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
25 Hejcmanová Leona 2005 SOSSOS
26 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
27 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
28 Samcová Veronika 2004 ZBRZBR
29 Boumová Aneta 2005 ZBRZBR
30 Dvořáková Eliška 2005 ZBRZBR
31 Pištorová Klára 2005 ZBRZBR
32 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
33 Schořová Johana 2005 UNLUNL
34 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
35 Čechová Zuzana 2004 TYNTYN
36 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
37 Pastorová Denisa 2005 TYNTYN
38 Barešová Judita 2005 USKUSK
39 Kukačková Natálie 2004 USKUSK
40 Vodičková Klára 2004 SPASPA
41 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
42 Hovorková Sára Helen 2005 LIBLIB
43 Janoušová Markéta 2005 USKUSK
44 Davidová Veronika 2004 CERCER
45 Hojná Anežka 2005 CERCER
46 Kotěrová Marie 2004 CERCER
47 Nováková Eliška 2004 CERCER
48 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
49 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
ID jízdy.: 791C4 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíček Jan 2004 Fojtík Adam 2004 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005 ONV PPL PPL TSETSE
2 Pavlíček Jan 2004 Fojtík Adam 2004 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005 ONV PPL PPL TSEONV
3 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005 Janďourek Šimon 2004 Hájek Tomáš 2005 NYM NYM NYM NYMNYM
4 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005 Kleňha Adam 2004 Horáček Adam 2005 SOP SOP KVS SOPSOP
5 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005 Kleňha Adam 2004 Horáček Adam 2005 SOP SOP KVS SOPKVS
6 Doktor Tomáš 2004 Rudolf Adam 2004 Hrádek Adam 2005 Košnar Adam 2004 SEZ SEZ SEZ SEZSEZ
7 Pavlíček Jan 2004 Fojtík Adam 2004 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005 ONV PPL PPL TSEPPL
ID jízdy.: 794C4 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 166K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kliment Lukáš 2006 CERCER
2 Král Jakub 2006 CHOCHO
3 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
4 Florián Jindřich 2006 DECDEC
5 Tonder Matěj 2007 DECDEC
6 Tržil Eduard 2007 DECDEC
7 Rektor Albert 2006 DECDEC
8 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
9 Zelinka David 2006 DECDEC
10 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
11 Zíval Jakub 2007 DECDEC
12 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
13 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
14 Růžička Václav 2006 FRMFRM
15 Honzík Lukáš 2007 JABJAB
16 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
17 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
18 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
19 Dvořák Jakub 2007 KVSKVS
20 Dvořák Brutus 2006 LITLIT
21 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
22 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
23 Navrátil Robert 2007 MODMOD
24 Filip Lukáš 2007 OLOOLO
25 Uher Jan 2007 OLOOLO
26 Rajnoch David 2007 OLOOLO
27 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
28 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
29 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
30 Podráský Richard 2006 ONVONV
31 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
32 Kortan Filip 2007 PISPIS
33 Herzig Alexandr 2007 PISPIS
34 Čajan Jakub 2006 PISPIS
35 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
36 Klim Martin 2007 PRVPRV
37 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
38 Zahradníček Ondřej 2007 PRVPRV
39 Jančík Tomáš 2007 PRVPRV
40 Foukal Jan 2006 RKLRKL
41 Lehner Jan 2006 SEDSED
42 Kůs Filip 2007 SEDSED
43 Soukup Matěj 2006 SEDSED
44 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
45 Voráček Jaroslav 2006 SEDSED
46 Kodet Jan 2006 SEDSED
47 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
48 Rödl Robert 2006 SHKSHK
49 Fink Theodor 2007 SHKSHK
50 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
51 Foltin Jakub 2007 SHKSHK
52 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
53 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
54 Pavlásek Viktor 2006 SKDSKD
55 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
56 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
57 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
58 Valla Jakub 2006 SPASPA
59 Všetečka Jan 2006 TSETSE
60 Pudil Jan 2007 TSETSE
61 Houda Vítek 2007 TSETSE
62 Hončík Richard 2007 TSETSE
63 Živný Cyril 2007 UNLUNL
64 Majer Petr 2007 UNLUNL
65 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
66 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
67 Hruška Šimon 2006 USKUSK
68 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
69 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
70 Heliš Daniel 2006 USKUSK
71 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
72 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
73 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
74 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
75 Neumannn Adam 2006 ZBRZBR
76 Jech Karel 2007 ZBRZBR
77 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
78 Ulrych Filip 2007 ZVSZVS
79 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
80 Klusáček Stanislav 2006 LSBLSB
81 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
82 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
83 Nykl Marek 2007 SPASPA
84 Novák Jonáš 2007 SPASPA
85 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
86 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
87 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
88 Hein Jakub 2006 PPLPPL
89 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
90 Benešovský František 2006 PODPOD
91 Vosejpka Tomáš 2007 PODPOD
ID jízdy.: 167C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němčák Jan 2007 PRVPRV
2 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
3 Novák Jan 2006 PRVPRV
4 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
5 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
6 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
7 Koula Adam 2007 NYMNYM
8 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
9 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
10 Škrob Marek 2007 NYMNYM
11 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
12 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
13 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
14 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
15 Knotek Daniel 2007 ONVONV
16 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
17 Vituj František 2006 PISPIS
18 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
19 Nováček Martin 2007 TYNTYN
20 Škorjanc Oliver 2006 SEZSEZ
21 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
22 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
23 Allas Olivier 2006 PPLPPL
24 Tichý Michal 2007 PPLPPL
25 Soukup Filip 2007 PPLPPL
26 Calta Matěj 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 171K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
2 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
3 Bišická Linda 2007 CHOCHO
4 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
5 Svobodová Barbora 2007 CHOCHO
6 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
7 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
8 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
9 Blažková Barbora 2007 CHOCHO
10 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
11 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
12 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
13 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
14 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
15 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
16 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
17 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
18 Válková Barbora 2006 NYMNYM
19 Veselá Hana 2007 NYMNYM
20 Steinmetzová Kristina 2007 NYMNYM
21 Bočková Eliška 2007 ONVONV
22 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
23 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
24 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
25 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
26 Tobrmanová Anna Sofie 2006 SEDSED
27 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
28 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
29 Müllerová Anežka 2006 SEDSED
30 Martochová Livie 2007 SLHSLH
31 Valsová Veronika 2007 TSETSE
32 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
33 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
34 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
35 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
36 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
37 Bočková Evelína 2006 PISPIS
38 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
39 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
40 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
41 Wilimová Sára 2007 ONVONV
42 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
43 Popelka Klára 2007 SOPSOP
44 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
45 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
46 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
47 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
48 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
49 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
50 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
51 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
52 Řezníčková Veronika 2006 USKUSK
53 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
54 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
55 Svobodová Anna 2007 USKUSK
56 Rochová Justýna 2007 SPASPA
57 Bízková Magdalena 2006 SPASPA
58 Ronovská Justina 2006 SPASPA
59 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
60 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
61 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
62 Horňáková Mirjana 2006 SPASPA
63 Lahnerová Viktorie 2007 SPASPA
64 Hovorová Karolína 2006 SPASPA
65 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
ID jízdy.: 173K2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 Bišická Linda 2007CHO CHOCHO
2 Videmannová Tereza 2007 Hajná Aneta 2007CHO CHOCHO
3 Svobodová Barbora 2007 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
4 Falisová Tereza 2007 Blažková Barbora 2007CHO CHOCHO
5 Kresaňová Zuzana 2007 Žáková Vanda 2007FRM FRMFRM
6 Cigánková Markéta 2007 Pokludová Beáta 2007VSO FRMFRM VSO
7 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006HRA ONVHRA ONV
8 Sivaková Andrea 2007 Podlipná Veronika 2007JAB JABJAB
9 Hastíková Julie 2007 Zendulková Klára 2007KOJ KOJKOJ
10 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODMOD USK
11 Válková Barbora 2006 Larischová Anežka 2006NYM ZVSNYM ZVS
12 Veselá Hana 2007 Steinmetzová Kristina 2007NYM NYMNYM
13 Bočková Eliška 2007 Rzymanová Veronika 2007ONV ZBRONV ZBR
14 Kotačková Karolína 2007 Červenáková Amálie 2007ONV ONVONV
15 Kropáčková Ema 2006 Bočková Evelína 2006PIS PISPIS
16 Hnídková Aneta 2006 Müllerová Anežka 2006SED SEDSED
17 Tobrmanová Anna Sofie 2006 Černohousová Silvie 2006SED ZVSSED ZVS
18 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SED SEDSED
19 Martochová Livie 2007 Rochová Justýna 2007SLH SPASLH SPA
20 Jirouchová Magdalena 2006 Popelka Klára 2007SOP SOPSOP
21 Mihalová Silvie 2006 Redondo Florencia Susana 2006USK STESTE USK
22 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
23 Mádlíková Lucie 2007 Líbalová Michaela 2007UNL PODUNL POD
24 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
25 Fléglová Alžběta 2007 Řezníčková Veronika 2006USK USKUSK
26 Voříšková Karolína 2006 Voříšková Veronika 2006VPL VPLVPL
27 Bízková Magdalena 2006 Ronovská Justina 2006SPA SPASPA
28 Sýkorová Helena 2006 Tmejová Tereza 2006SPA SPASPA
29 Horňáková Mirjana 2006 Lahnerová Viktorie 2007SPA SPASPA
ID jízdy.: 329K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kliment Lukáš 2006 Dvořák Brutus 2006CER LITCER LIT
2 Král Jakub 2006 Prouza Vojtěch 2006CHO CHOCHO
3 Florián Jindřich 2006 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
4 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
5 Tržil Eduard 2007 Kofroň Vojtěch 2007DEC DECDEC
6 Rektor Albert 2006 Zelinka David 2006DEC DECDEC
7 Zíval Jakub 2007 Kirschner Kryštof Jan 2007DEC DECDEC
8 Kunštár Jakub 2006 Růžička Václav 2006FRM FRMFRM
9 Chovanec Martin 2007 Havlíček Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
10 Šindel Jakub 2007 Kapoun Tomáš 2007SKD KOJKOJ SKD
11 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB SOP
12 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
13 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
14 Hončík Richard 2007 Lazák Tomáš 2007TSE MODMOD TSE
15 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007OLO OLOOLO
16 Rajnoch David 2007 Valenta Štěpán 2007OLO OLOOLO
17 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
18 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
19 Kortan Filip 2007 Herzig Alexandr 2007PIS PISPIS
20 Hejda Štěpán 2006 Hein Jakub 2006PPL PPLPPL
21 Vísner Ondřej 2006 Bartovský Jaroslav 2006PPL PPLPPL
22 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
23 Zahradníček Ondřej 2007 Jančík Tomáš 2007PRV PRVPRV
24 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPARKL SPA
25 Stejskal Jan 2006 Jahoda Matouš 2006ZAM SEDSED ZAM
26 Lehner Jan 2006 Soukup Matěj 2006SED SEDSED
27 Kůs Filip 2007 Kerner Kryštof 2007SED SEDSED
28 Voráček Jaroslav 2006 Kodet Jan 2006SED SEDSED
29 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006SHK TSESHK TSE
30 Fink Theodor 2007 Ledecký Jakub 2007SHK SHKSHK
31 Foltin Jakub 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
32 Ulrych Filip 2007 Pavlásek Viktor 2006ZVS SKDSKD ZVS
33 Exler Štěpán 2007 Ondra Mikuláš 2007ZAM SLHSLH ZAM
34 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
35 Nykl Marek 2007 Novák Jonáš 2007SPA SPASPA
36 Pudil Jan 2007 Houda Vítek 2007TSE TSETSE
37 Lošťák Prokop 2007 Čermák Ondřej 2006USK USKUSK
38 Hruška Šimon 2006 Heliš Daniel 2006USK USKUSK
39 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007USK USKUSK
40 Mikeš Michal 2007 Neumannn Adam 2006ZBR ZBRZBR
41 Jech Karel 2007 Bartek Matyáš 2007ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 330C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pinkas Šimon 2006 Koula Adam 2007NYM NYMNYM
2 Kozel Tadeáš 2006 Škrob Marek 2007NYM NYMNYM
3 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
4 Příkopa Vít 2007 Němčák Jan 2007PRV PRVPRV
5 Michajlík Filip 2006 Kocman Anthony 2006SHK HRASHK HRA
6 Prokeš Antonín 2007 Hirsch Robin 2007KOJ KOJKOJ
7 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007SLH SLHSLH
8 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
9 Nováček Martin 2007 Vituj František 2006TYN PISPIS TYN
10 Takáč Vojtěch 2006 Škorjanc Oliver 2006SEZ SEZSEZ
11 Allas Olivier 2006 Calta Matěj 2007PPL PPLPPL
12 Tichý Michal 2007 Soukup Filip 2007PPL PPLPPL
ID jízdy.: 335K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
2 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
3 Bišická Linda 2007 CHOCHO
4 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
5 Svobodová Barbora 2007 CHOCHO
6 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
7 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
8 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
9 Blažková Barbora 2007 CHOCHO
10 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
11 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
12 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
13 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
14 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
15 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
16 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
17 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
18 Válková Barbora 2006 NYMNYM
19 Veselá Hana 2007 NYMNYM
20 Steinmetzová Kristina 2007 NYMNYM
21 Bočková Eliška 2007 ONVONV
22 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
23 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
24 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
25 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
26 Tobrmanová Anna Sofie 2006 SEDSED
27 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
28 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
29 Müllerová Anežka 2006 SEDSED
30 Martochová Livie 2007 SLHSLH
31 Valsová Veronika 2007 TSETSE
32 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
33 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
34 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
35 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
36 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
37 Křížová Ester 2007 DECDEC
38 Bočková Evelína 2006 PISPIS
39 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
40 Rzymanová Veronika 2007 ZBRZBR
41 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
42 Wilimová Sára 2007 ONVONV
43 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
44 Popelka Klára 2007 SOPSOP
45 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
46 Redondo Florencia Susana 2006 STESTE
47 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
48 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
49 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
50 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
51 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
52 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
53 Řezníčková Veronika 2006 USKUSK
54 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
55 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
56 Rochová Justýna 2007 SPASPA
57 Bízková Magdalena 2006 SPASPA
58 Ronovská Justina 2006 SPASPA
59 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
60 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
61 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
62 Horňáková Mirjana 2006 SPASPA
63 Lahnerová Viktorie 2007 SPASPA
64 Hovorová Karolína 2006 SPASPA
65 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
ID jízdy.: 336K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brabcová Barbora 2006 Křížová Ester 2007CHO DECCHO DEC
2 Ammerová Patricie 2007 Bišická Linda 2007CHO CHOCHO
3 Videmannová Tereza 2007 Hajná Aneta 2007CHO CHOCHO
4 Svobodová Barbora 2007 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
5 Falisová Tereza 2007 Blažková Barbora 2007CHO CHOCHO
6 Kresaňová Zuzana 2007 Žáková Vanda 2007FRM FRMFRM
7 Cigánková Markéta 2007 Pokludová Beáta 2007VSO FRMFRM VSO
8 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006HRA ONVHRA ONV
9 Sivaková Andrea 2007 Podlipná Veronika 2007JAB JABJAB
10 Hastíková Julie 2007 Zendulková Klára 2007KOJ KOJKOJ
11 Činovcová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007USK MODMOD USK
12 Válková Barbora 2006 Larischová Anežka 2006NYM ZVSNYM ZVS
13 Veselá Hana 2007 Steinmetzová Kristina 2007NYM NYMNYM
14 Bočková Eliška 2007 Rzymanová Veronika 2007ONV ZBRONV ZBR
15 Kotačková Karolína 2007 Červenáková Amálie 2007ONV ONVONV
16 Kropáčková Ema 2006 Bočková Evelína 2006PIS PISPIS
17 Mádlíková Lucie 2007 Líbalová Michaela 2007UNL PODPOD UNL
18 Hnídková Aneta 2006 Müllerová Anežka 2006SED SEDSED
19 Tobrmanová Anna Sofie 2006 Černohousová Silvie 2006SED ZVSSED ZVS
20 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SED SEDSED
21 Martochová Livie 2007 Rochová Justýna 2007SLH SPASLH SPA
22 Jirouchová Magdalena 2006 Popelka Klára 2007SOP SOPSOP
23 Sýkorová Helena 2006 Tmejová Tereza 2006SPA SPASPA
24 Horňáková Mirjana 2006 Lahnerová Viktorie 2007SPA SPASPA
25 Bízková Magdalena 2006 Ronovská Justina 2006SPA SPASPA
26 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
27 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
28 Fléglová Alžběta 2007 Řezníčková Veronika 2006USK USKUSK
29 Voříšková Karolína 2006 Voříšková Veronika 2006VPL VPLVPL
ID jízdy.: 632K4 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vísner Ondřej 2006 Král Jakub 2006 Prouza Vojtěch 2006 Bartovský Jaroslav 2006 PPL CHO CHO PPLCHO
2 Florián Jindřich 2006 Tonder Matěj 2007 Živný Cyril 2007 Kopecký Vojtěch 2007 DEC DEC UNL DECDEC
3 Tržil Eduard 2007 Kofroň Vojtěch 2007 Zíval Jakub 2007 Kirschner Kryštof Jan 2007 DEC DEC DEC DECDEC
4 Dvořák Jakub 2007 Ryska Jakub 2007 Majer Petr 2007 Novotný Luboš 2007 KVS UNL UNL LOBKVS
5 Dvořák Jakub 2007 Ryska Jakub 2007 Majer Petr 2007 Novotný Luboš 2007 KVS UNL UNL LOBLOB
6 Tvrdoň Bruno 2007 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007 Janeček Patrik 2007 LSB OLO OLO LSBLSB
7 Zimčík Tomáš 2007 Pudil Jan 2007 Navrátil Robert 2007 Lazák Tomáš 2007 MOD TSE MOD MODMOD
8 Tvrdoň Bruno 2007 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007 Janeček Patrik 2007 LSB OLO OLO LSBOLO
9 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006 ONV ONV ONV ONVONV
10 Vísner Ondřej 2006 Král Jakub 2006 Prouza Vojtěch 2006 Bartovský Jaroslav 2006 PPL CHO CHO PPLPPL
11 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006 Šindel Jakub 2007 Kapoun Tomáš 2007 PRV PRV SKD KOJPRV
12 Klim Martin 2007 Zahradníček Ondřej 2007 Jančík Tomáš 2007 Ptáček Tobiáš 2007 PRV PRV PRV SOPPRV
13 Hruška Šimon 2006 Heliš Daniel 2006 Jahoda Matouš 2006 Foukal Jan 2006 USK USK SED RKLRKL
14 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006 Ondra Mikuláš 2007 Houda Vítek 2007 SHK TSE SLH TSESHK
15 Fink Theodor 2007 Ledecký Jakub 2007 Foltin Jakub 2007 Antuš Andrej 2007 SHK SHK SHK SHKSHK
16 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006 Šindel Jakub 2007 Kapoun Tomáš 2007 PRV PRV SKD KOJSKD
17 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006 Ondra Mikuláš 2007 Houda Vítek 2007 SHK TSE SLH TSESLH
18 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006 Nykl Marek 2007 Valla Jakub 2006 SPA SPA SPA SPASPA
19 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006 Ondra Mikuláš 2007 Houda Vítek 2007 SHK TSE SLH TSETSE
20 Zimčík Tomáš 2007 Pudil Jan 2007 Navrátil Robert 2007 Lazák Tomáš 2007 MOD TSE MOD MODTSE
21 Florián Jindřich 2006 Tonder Matěj 2007 Živný Cyril 2007 Kopecký Vojtěch 2007 DEC DEC UNL DECUNL
22 Dvořák Jakub 2007 Ryska Jakub 2007 Majer Petr 2007 Novotný Luboš 2007 KVS UNL UNL LOBUNL
23 Lošťák Prokop 2007 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007 Čermák Ondřej 2006 USK USK USK USKUSK
24 Mikeš Michal 2007 Neumannn Adam 2006 Jech Karel 2007 Bartek Matyáš 2007 ZBR ZBR ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 633K4 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 Bišická Linda 2007 Videmannová Tereza 2007 Hajná Aneta 2007 CHO CHO CHO CHOCHO
2 Svobodová Barbora 2007 Stahlová Eva 2007 Falisová Tereza 2007 Blažková Barbora 2007 CHO CHO CHO CHOCHO
3 Kresaňová Zuzana 2007 Cigánková Markéta 2007 Pokludová Beáta 2007 Žáková Vanda 2007 FRM VSO FRM FRMFRM
4 Hastíková Julie 2007 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006 Zendulková Klára 2007 KOJ HRA ONV KOJHRA
5 Hastíková Julie 2007 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006 Zendulková Klára 2007 KOJ HRA ONV KOJKOJ
6 Valsová Veronika 2007 Činovcová Lucie 2007 Kadlečková Barbora 2007 Hanušová Zuzana 2007 TSE USK TSE MODMOD
7 Válková Barbora 2006 Tobrmanová Anna Sofie 2006 Larischová Anežka 2006 Černohousová Silvie 2006 NYM SED ZVS ZVSNYM
8 Hastíková Julie 2007 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006 Zendulková Klára 2007 KOJ HRA ONV KOJONV
9 Valsová Veronika 2007 Činovcová Lucie 2007 Kadlečková Barbora 2007 Hanušová Zuzana 2007 TSE USK TSE MODTSE
10 Voříšková Karolína 2006 Voříšková Veronika 2006 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006 VPL VPL SED SEDVPL
11 Kresaňová Zuzana 2007 Cigánková Markéta 2007 Pokludová Beáta 2007 Žáková Vanda 2007 FRM VSO FRM FRMVSO
12 Bočková Eliška 2007 Kotačková Karolína 2007 Červenáková Amálie 2007 Rzymanová Veronika 2007 ONV ONV ONV ZBRONV
13 Válková Barbora 2006 Tobrmanová Anna Sofie 2006 Larischová Anežka 2006 Černohousová Silvie 2006 NYM SED ZVS ZVSZVS
14 Jirouchová Magdalena 2006 Fléglová Alžběta 2007 Rokosová Barbora 2006 Řezníčková Veronika 2006 SOP USK USK USKUSK
15 Humhalová Lucie 2006 Mihalová Silvie 2006 Vaculíková Vendula 2006 Redondo Florencia Susana 2006 USK USK USK STEUSK
16 Sýkorová Helena 2006 Tmejová Tereza 2006 Neužilová Jitka 2006 Horňáková Mirjana 2006 SPA SPA SPA SPASPA
17 Lahnerová Viktorie 2007 Kropáčková Ema 2006 Bízková Magdalena 2006 Ronovská Justina 2006 SPA PIS SPA SPASPA
ID jízdy.: 679K1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kliment Lukáš 2006 CERCER
2 Král Jakub 2006 CHOCHO
3 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
4 Florián Jindřich 2006 DECDEC
5 Tonder Matěj 2007 DECDEC
6 Tržil Eduard 2007 DECDEC
7 Rektor Albert 2006 DECDEC
8 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
9 Zelinka David 2006 DECDEC
10 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
11 Zíval Jakub 2007 DECDEC
12 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
13 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
14 Růžička Václav 2006 FRMFRM
15 Honzík Lukáš 2007 JABJAB
16 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
17 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
18 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
19 Dvořák Jakub 2007 KVSKVS
20 Dvořák Brutus 2006 LITLIT
21 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
22 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
23 Navrátil Robert 2007 MODMOD
24 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
25 Filip Lukáš 2007 OLOOLO
26 Uher Jan 2007 OLOOLO
27 Rajnoch David 2007 OLOOLO
28 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
29 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
30 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
31 Podráský Richard 2006 ONVONV
32 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
33 Kortan Filip 2007 PISPIS
34 Herzig Alexandr 2007 PISPIS
35 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
36 Klim Martin 2007 PRVPRV
37 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
38 Zahradníček Ondřej 2007 PRVPRV
39 Jančík Tomáš 2007 PRVPRV
40 Foukal Jan 2006 RKLRKL
41 Lehner Jan 2006 SEDSED
42 Kůs Filip 2007 SEDSED
43 Soukup Matěj 2006 SEDSED
44 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
45 Voráček Jaroslav 2006 SEDSED
46 Kodet Jan 2006 SEDSED
47 Kerner Kryštof 2007 SEDSED
48 Rödl Robert 2006 SHKSHK
49 Fink Theodor 2007 SHKSHK
50 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
51 Foltin Jakub 2007 SHKSHK
52 Antuš Andrej 2007 SHKSHK
53 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
54 Pavlásek Viktor 2006 SKDSKD
55 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
56 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
57 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
58 Valla Jakub 2006 SPASPA
59 Všetečka Jan 2006 TSETSE
60 Pudil Jan 2007 TSETSE
61 Houda Vítek 2007 TSETSE
62 Hončík Richard 2007 TSETSE
63 Ryska Jakub 2007 UNLUNL
64 Živný Cyril 2007 UNLUNL
65 Majer Petr 2007 UNLUNL
66 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
67 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
68 Hruška Šimon 2006 USKUSK
69 Lovíšek Adam 2007 USKUSK
70 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
71 Heliš Daniel 2006 USKUSK
72 Čermák Ondřej 2006 USKUSK
73 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
74 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
75 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
76 Neumannn Adam 2006 ZBRZBR
77 Jech Karel 2007 ZBRZBR
78 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
79 Ulrych Filip 2007 ZVSZVS
80 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
81 Klusáček Stanislav 2006 LSBLSB
82 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
83 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
84 Nykl Marek 2007 SPASPA
85 Novák Jonáš 2007 SPASPA
86 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
87 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
88 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
89 Hein Jakub 2006 PPLPPL
90 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
91 Benešovský František 2006 PODPOD
92 Vosejpka Tomáš 2007 PODPOD
ID jízdy.: 680C1 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němčák Jan 2007 PRVPRV
2 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
3 Novák Jan 2006 PRVPRV
4 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
5 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
6 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
7 Koula Adam 2007 NYMNYM
8 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
9 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
10 Škrob Marek 2007 NYMNYM
11 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
12 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
13 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
14 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
15 Knotek Daniel 2007 ONVONV
16 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
17 Vituj František 2006 PISPIS
18 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
19 Nováček Martin 2007 TYNTYN
20 Škorjanc Oliver 2006 SEZSEZ
21 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
22 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
23 Allas Olivier 2006 PPLPPL
24 Tichý Michal 2007 PPLPPL
25 Soukup Filip 2007 PPLPPL
26 Calta Matěj 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 681K2 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kliment Lukáš 2006 Dvořák Brutus 2006CER LITCER LIT
2 Král Jakub 2006 Prouza Vojtěch 2006CHO CHOCHO
3 Florián Jindřich 2006 Živný Cyril 2007DEC UNLDEC UNL
4 Tonder Matěj 2007 Kopecký Vojtěch 2007DEC DECDEC
5 Tržil Eduard 2007 Kofroň Vojtěch 2007DEC DECDEC
6 Zíval Jakub 2007 Kirschner Kryštof Jan 2007DEC DECDEC
7 Kunštár Jakub 2006 Růžička Václav 2006FRM FRMFRM
8 Chovanec Martin 2007 Havlíček Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
9 Šindel Jakub 2007 Kapoun Tomáš 2007SKD KOJKOJ SKD
10 Novotný Luboš 2007 Ptáček Tobiáš 2007LOB SOPLOB SOP
11 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
12 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
13 Hončík Richard 2007 Lazák Tomáš 2007TSE MODMOD TSE
14 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007OLO OLOOLO
15 Rajnoch David 2007 Valenta Štěpán 2007OLO OLOOLO
16 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
17 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
18 Kortan Filip 2007 Herzig Alexandr 2007PIS PISPIS
19 Hejda Štěpán 2006 Hein Jakub 2006PPL PPLPPL
20 Vísner Ondřej 2006 Bartovský Jaroslav 2006PPL PPLPPL
21 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
22 Zahradníček Ondřej 2007 Jančík Tomáš 2007PRV PRVPRV
23 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPARKL SPA
24 Stejskal Jan 2006 Jahoda Matouš 2006ZAM SEDSED ZAM
25 Lehner Jan 2006 Soukup Matěj 2006SED SEDSED
26 Kůs Filip 2007 Kerner Kryštof 2007SED SEDSED
27 Voráček Jaroslav 2006 Kodet Jan 2006SED SEDSED
28 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006SHK TSESHK TSE
29 Fink Theodor 2007 Ledecký Jakub 2007SHK SHKSHK
30 Foltin Jakub 2007 Antuš Andrej 2007SHK SHKSHK
31 Ulrych Filip 2007 Pavlásek Viktor 2006ZVS SKDSKD ZVS
32 Exler Štěpán 2007 Ondra Mikuláš 2007ZAM SLHSLH ZAM
33 Tešovič Jakub 2006 Hofbauer Ondřej 2006SPA SPASPA
34 Nykl Marek 2007 Novák Jonáš 2007SPA SPASPA
35 Pudil Jan 2007 Houda Vítek 2007TSE TSETSE
36 Ryska Jakub 2007 Majer Petr 2007UNL UNLUNL
37 Lošťák Prokop 2007 Čermák Ondřej 2006USK USKUSK
38 Hruška Šimon 2006 Heliš Daniel 2006USK USKUSK
39 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007USK USKUSK
40 Mikeš Michal 2007 Neumannn Adam 2006ZBR ZBRZBR
41 Jech Karel 2007 Bartek Matyáš 2007ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 682C2 žáci 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pinkas Šimon 2006 Koula Adam 2007NYM NYMNYM
2 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
3 Příkopa Vít 2007 Němčák Jan 2007PRV PRVPRV
4 Michajlík Filip 2006 Kocman Anthony 2006SHK HRASHK HRA
5 Prokeš Antonín 2007 Hirsch Robin 2007KOJ KOJKOJ
6 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007SLH SLHSLH
7 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
8 Nováček Martin 2007 Vituj František 2006TYN PISPIS TYN
9 Takáč Vojtěch 2006 Škorjanc Oliver 2006SEZ SEZSEZ
10 Allas Olivier 2006 Calta Matěj 2007PPL PPLPPL
11 Tichý Michal 2007 Soukup Filip 2007PPL PPLPPL
ID jízdy.: 797C4 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006 Příkopa Vít 2007 Němčák Jan 2007 PRV PRV PRV PRVPRV
2 Pinkas Šimon 2006 Kozel Tadeáš 2006 Koula Adam 2007 Škrob Marek 2007 NYM NYM NYM NYMNYM
3 Prokeš Antonín 2007 Hirsch Robin 2007 KOJ KOJKOJ
4 Knotek Daniel 2007 Takáč Vojtěch 2006 Zálešák Lukáš 2007 Škorjanc Oliver 2006 ONV SEZ ONV SEZONV
5 Nováček Martin 2007 Prokeš Antonín 2007 Hirsch Robin 2007 Vituj František 2006 TYN KOJ KOJ PISPIS
6 Nováček Martin 2007 Prokeš Antonín 2007 Hirsch Robin 2007 Vituj František 2006 TYN KOJ KOJ PISTYN
7 Tichý Michal 2007 Allas Olivier 2006 Soukup Filip 2007 Calta Matěj 2007 PPL PPL PPL PPLPPL
8 Prokeš Antonín 2007 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007 Hirsch Robin 2007 KOJ SLH SLH KOJSLH
ID jízdy.: 178K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
2 Neumanová Natálie 2008 CHOCHO
3 Roscher Veronika 2008 CHOCHO
4 Mašková Eliška 2008 JABJAB
5 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
6 Šárová Ema 2008 LOBLOB
7 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
8 Selucká Lucie 2008 MODMOD
9 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
10 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
11 Straková Karolína 2008 NYMNYM
12 Hladíková Anna 2008 NYMNYM
13 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
14 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
15 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
16 Bräuerová Nikola 2008 ONVONV
17 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
18 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
19 Divišová Adéla 2008 SEDSED
20 Knížková Eliška 2008 SEDSED
21 Bednářová Matylda 2008 TSETSE
22 Křivská Julie 2008 TSETSE
23 Csomová Laura 2008 PRVPRV
24 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
25 Mudrová Karla 2008 KADKAD
26 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
27 Žáková Hana 2008 KADKAD
28 Válková Karolína 2008 DECDEC
29 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
30 Janatová Barbora 2008 ZBRZBR
31 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
32 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
33 Jedličková Tereza 2008 ZAMZAM
34 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
35 Hrubcová Kateřina 2008 UNLUNL
36 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
37 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
38 Třešňáková Ester 2008 LIBLIB
39 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
40 Slavíková Eva 2008 USKUSK
41 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
42 Fischerová Simona 2008 SPASPA
43 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
44 Mensová Hana 2008 SPASPA
45 Soukupová Anna 2008 SPASPA
46 Honců Anna 2008 LSBLSB
47 Bartovská Lea 2008 PPLPPL
ID jízdy.: 339K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vosáhlo Filip 2008 CHOCHO
2 Maják Daniel 2008 CHOCHO
3 Linc Štěpán 2008 DECDEC
4 Podzimek Adam 2008 DECDEC
5 Dvořák František 2008 DECDEC
6 Veselý Robert 2008 DECDEC
7 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
8 Havel Jan 2008 DECDEC
9 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
10 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
11 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
12 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
13 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
14 Rozboud Štěpán 2008 KVSKVS
15 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
16 Gerhát Josef 2008 LITLIT
17 Štěpánek Michal 2008 MODMOD
18 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
19 Loupanec Richard 2008 ONVONV
20 Michnovič David 2008 ONVONV
21 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
22 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
23 Vituj Václav 2008 PISPIS
24 Smolík Jan 2008 PISPIS
25 Zagata Prokop 2008 PISPIS
26 Tobrman Filip Albert 2008 SEDSED
27 Pícl Kryštof 2008 SEDSED
28 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
29 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
30 Polák Dominik 2008 SKDSKD
31 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
32 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
33 Řezáč Adam 2008 TSETSE
34 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
35 Derynk Tomáš 2008 UNLUNL
36 Greiner Martin 2008 UNLUNL
37 Havel Jan 2008 VSOVSO
38 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
39 Ondráček Matěj 2008 ZBRZBR
40 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
41 Mach David 2008 ZBRZBR
42 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
43 Randuška Dominik 2008 ZBRZBR
44 Pavliňák Šimon 2008 ZBRZBR
45 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
46 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
47 Randáček Josef 2008 LIBLIB
48 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
49 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
50 Neumann Filipe 2008 USKUSK
51 Puš Ondřej 2008 USKUSK
52 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
53 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
54 Hojný Václav 2008 CERCER
55 Klein Richard 2008 TYNTYN
56 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
57 Štorek Daniel 2008 SPASPA
58 Termer Štěpán 2008 SPASPA
59 Valla Jan 2008 SPASPA
60 Vašina Josef 2008 SPASPA
61 Slezák Cyril 2008 LSBLSB
62 Kurka Štěpán 2008 PODPOD
63 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
64 Šlejtr David 2008 PODPOD
65 Šostek Filip 2008 JABJAB
ID jízdy.: 340C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
2 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
3 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
4 Obal Rudolf 2008 ONVONV
5 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
6 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
7 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
8 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
9 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
10 Král Oliver 2008 KVSKVS
11 Vaňourek Jan 2008 PPLPPL
ID jízdy.: 341K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vosáhlo Filip 2008 Maják Daniel 2008CHO CHOCHO
2 Linc Štěpán 2008 Podzimek Adam 2008DEC DECDEC
3 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008DEC DECDEC
4 Doležal Matyáš 2008 Havel Jan 2008DEC DECDEC
5 Czerný Kristián 2008 Gerhát Josef 2008FRM LITFRM LIT
6 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAHRA KOJ
7 Zhorela Ondřej 2008 Zagata Prokop 2008JAB PISJAB PIS
8 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
9 Čermák Vojtěch 2008 Pogorelov Leonid 2008USK KVSKVS USK
10 Mašík Štěpán 2008 Randáček Josef 2008LIB LIBLIB
11 Štěpánek Michal 2008 Briki Adam 2009MOD MODMOD
12 Tischer Vojtěch 2008 Loupanec Richard 2008ONV ONVONV
13 Michnovič David 2008 Galuška Matyáš 2008ONV ONVONV
14 Faltus Tomáš 2008 Hronek Mikuláš 2008ZAM PDMPDM ZAM
15 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
16 Procházka Ondřej 2008 Tobrman Filip Albert 2008TYN SEDSED TYN
17 Pícl Kryštof 2008 Holub Ondřej 2009SED SEDSED
18 Žaba Daniel 2008 Jožák Matěj 2008SHK SHKSHK
19 Klein Richard 2008 Polák Dominik 2008TYN SKDSKD TYN
20 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSSOS VSO
21 Derynk Tomáš 2008 Greiner Martin 2008UNL UNLUNL
22 Puš Ondřej 2008 Řezníček Jakub 2008USK USKUSK
23 Dolejš Filip 2009 Neumann Filipe 2008ZBR USKUSK ZBR
24 Ondráček Matěj 2008 Kubíček Kryštof 2008ZBR ZBRZBR
25 Mach David 2008 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
26 Randuška Dominik 2008 Pavliňák Šimon 2008ZBR ZBRZBR
27 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
28 Valla Jan 2008 Termer Štěpán 2008SPA SPASPA
29 Kurka Štěpán 2008 Šimáň Vojtěch 2008POD PODPOD
ID jízdy.: 342C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008KVS KVSKVS
2 Žirovnický Jan 2008 Bouma Viktor 2008NYM NYMNYM
3 Zalubil Ondřej 2008 Obal Rudolf 2008ONV ONVONV
4 Takáč Jan 2008 Al-robai Hani 2008SEZ SEZSEZ
5 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 343K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
2 Neumanová Natálie 2008 CHOCHO
3 Roscher Veronika 2008 CHOCHO
4 Mašková Eliška 2008 JABJAB
5 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
6 Šárová Ema 2008 LOBLOB
7 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
8 Selucká Lucie 2008 MODMOD
9 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
10 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
11 Straková Karolína 2008 NYMNYM
12 Hladíková Anna 2008 NYMNYM
13 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
14 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
15 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
16 Bräuerová Nikola 2008 ONVONV
17 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
18 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
19 Divišová Adéla 2008 SEDSED
20 Knížková Eliška 2008 SEDSED
21 Bednářová Matylda 2008 TSETSE
22 Křivská Julie 2008 TSETSE
23 Csomová Laura 2008 PRVPRV
24 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
25 Mudrová Karla 2008 KADKAD
26 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
27 Žáková Hana 2008 KADKAD
28 Válková Karolína 2008 DECDEC
29 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
30 Janatová Barbora 2008 ZBRZBR
31 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
32 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
33 Jedličková Tereza 2008 ZAMZAM
34 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
35 Hrubcová Kateřina 2008 UNLUNL
36 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
37 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
38 Třešňáková Ester 2008 LIBLIB
39 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
40 Slavíková Eva 2008 USKUSK
41 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
42 Fischerová Simona 2008 SPASPA
43 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
44 Mensová Hana 2008 SPASPA
45 Soukupová Anna 2008 SPASPA
46 Honců Anna 2008 LSBLSB
47 Bartovská Lea 2008 PPLPPL
ID jízdy.: 344K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knížková Eliška 2008 Neumanová Natálie 2008SED CHOCHO SED
2 Dostálová Kateřina 2008 Roscher Veronika 2008CHO CHOCHO
3 Válková Karolína 2008 Zelinková Ema 2009DEC DECDEC
4 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008PRV HRAHRA PRV
5 Mašková Eliška 2008 Pospíšilová Rozárie 2008JAB JABJAB
6 Žáková Hana 2008 Podhorná Eliška 2008KAD KADKAD
7 Hybnerová Michaela 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
8 Šárová Karolína 2008 Šárová Ema 2008UNL LOBLOB UNL
9 Uhrová Karolína 2008 Selucká Lucie 2008MOD MODMOD
10 Lošťáková Anna 2008 Hladíková Anna 2008USK NYMNYM USK
11 Kupcová Kristýna 2008 Ščuková Sára 2008NYM NYMNYM
12 Straková Karolína 2008 Hradilová Tereza 2008NYM NYMNYM
13 Pavlíčková Karolína 2008 Jančová Tereza Marie 2008ONV ONVONV
14 Loupancová Evelína 2008 Bräuerová Nikola 2008ONV ONVONV
15 Jedličková Tereza 2008 Hegedüsová Lucie 2008ZAM PDMPDM ZAM
16 Vávrová Emanuela 2008 Kůsová Barbora 2009SED SEDSED
17 Bednářová Matylda 2008 Křivská Julie 2008TSE TSETSE
18 Rejnová Anežka 2008 Janatová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
19 Bartovská Lea 2008 Buršová Veronika 2008PPL ZBRZBR PPL
20 Hrubcová Kateřina 2008 UNLUNL
21 Divišová Adéla 2008 Třešňáková Ester 2008SED LIBSED LIB
22 Shánělová Karolína 2008 Svatošová Barbora 2008TYN LIBLIB TYN
23 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
24 Křivánková Agáta 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
25 Honců Anna 2008 Žalkovská Barbora 2009LSB LSBLSB
ID jízdy.: 687K1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vosáhlo Filip 2008 CHOCHO
2 Maják Daniel 2008 CHOCHO
3 Linc Štěpán 2008 DECDEC
4 Podzimek Adam 2008 DECDEC
5 Dvořák František 2008 DECDEC
6 Veselý Robert 2008 DECDEC
7 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
8 Havel Jan 2008 DECDEC
9 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
10 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
11 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
12 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
13 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
14 Rozboud Štěpán 2008 KVSKVS
15 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
16 Gerhát Josef 2008 LITLIT
17 Štěpánek Michal 2008 MODMOD
18 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
19 Loupanec Richard 2008 ONVONV
20 Michnovič David 2008 ONVONV
21 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
22 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
23 Vituj Václav 2008 PISPIS
24 Smolík Jan 2008 PISPIS
25 Zagata Prokop 2008 PISPIS
26 Tobrman Filip Albert 2008 SEDSED
27 Pícl Kryštof 2008 SEDSED
28 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
29 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
30 Polák Dominik 2008 SKDSKD
31 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
32 Waldhauser Rafael 2008 STESTE
33 Řezáč Adam 2008 TSETSE
34 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
35 Derynk Tomáš 2008 UNLUNL
36 Greiner Martin 2008 UNLUNL
37 Havel Jan 2008 VSOVSO
38 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
39 Ondráček Matěj 2008 ZBRZBR
40 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
41 Mach David 2008 ZBRZBR
42 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
43 Randuška Dominik 2008 ZBRZBR
44 Pavliňák Šimon 2008 ZBRZBR
45 Drozda Hynek 2008 LIBLIB
46 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
47 Randáček Josef 2008 LIBLIB
48 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
49 Čermák Vojtěch 2008 USKUSK
50 Neumann Filipe 2008 USKUSK
51 Puš Ondřej 2008 USKUSK
52 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
53 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
54 Hojný Václav 2008 CERCER
55 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
56 Klein Richard 2008 TYNTYN
57 Štorek Daniel 2008 SPASPA
58 Termer Štěpán 2008 SPASPA
59 Valla Jan 2008 SPASPA
60 Vašina Josef 2008 SPASPA
61 Slezák Cyril 2008 LSBLSB
62 Kurka Štěpán 2008 PODPOD
63 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
64 Šlejtr David 2008 PODPOD
65 Šostek Filip 2008 JABJAB
ID jízdy.: 688C1 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
2 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
3 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
4 Obal Rudolf 2008 ONVONV
5 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
6 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
7 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
8 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
9 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
10 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
11 Král Oliver 2008 KVSKVS
12 Vaňourek Jan 2008 PPLPPL
ID jízdy.: 689K2 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vosáhlo Filip 2008 Maják Daniel 2008CHO CHOCHO
2 Linc Štěpán 2008 Podzimek Adam 2008DEC DECDEC
3 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008DEC DECDEC
4 Doležal Matyáš 2008 Havel Jan 2008DEC DECDEC
5 Czerný Kristián 2008 Gerhát Josef 2008FRM LITFRM LIT
6 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAHRA KOJ
7 Zhorela Ondřej 2008 Zagata Prokop 2008JAB PISJAB PIS
8 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
9 Čermák Vojtěch 2008 Pogorelov Leonid 2008USK KVSKVS USK
10 Mašík Štěpán 2008 Randáček Josef 2008LIB LIBLIB
11 Štěpánek Michal 2008 Briki Adam 2009MOD MODMOD
12 Tischer Vojtěch 2008 Loupanec Richard 2008ONV ONVONV
13 Michnovič David 2008 Galuška Matyáš 2008ONV ONVONV
14 Faltus Tomáš 2008 Hronek Mikuláš 2008ZAM PDMPDM ZAM
15 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
16 Procházka Ondřej 2008 Tobrman Filip Albert 2008TYN SEDSED TYN
17 Pícl Kryštof 2008 Holub Ondřej 2009SED SEDSED
18 Žaba Daniel 2008 Jožák Matěj 2008SHK SHKSHK
19 Klein Richard 2008 Polák Dominik 2008TYN SKDSKD TYN
20 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSSOS VSO
21 Derynk Tomáš 2008 Štěrba Matouš 2008UNL UNLUNL
22 Puš Ondřej 2008 Řezníček Jakub 2008USK USKUSK
23 Dolejš Filip 2009 Neumann Filipe 2008ZBR USKUSK ZBR
24 Ondráček Matěj 2008 Kubíček Kryštof 2008ZBR ZBRZBR
25 Mach David 2008 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
26 Randuška Dominik 2008 Pavliňák Šimon 2008ZBR ZBRZBR
27 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
28 Valla Jan 2008 Termer Štěpán 2008SPA SPASPA
29 Kurka Štěpán 2008 Šimáň Vojtěch 2008POD PODPOD
ID jízdy.: 690C2 benjamínci - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008KVS KVSKVS
2 Žirovnický Jan 2008 Bouma Viktor 2008NYM NYMNYM
3 Zalubil Ondřej 2008 Obal Rudolf 2008ONV ONVONV
4 Takáč Jan 2008 Al-robai Hani 2008SEZ SEZSEZ
5 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 692K2 benjamínky - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knížková Eliška 2008 Neumanová Natálie 2008SED CHOCHO SED
2 Dostálová Kateřina 2008 Roscher Veronika 2008CHO CHOCHO
3 Válková Karolína 2008 Zelinková Ema 2009DEC DECDEC
4 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008PRV HRAHRA PRV
5 Mašková Eliška 2008 Pospíšilová Rozárie 2008JAB JABJAB
6 Žáková Hana 2008 Podhorná Eliška 2008KAD KADKAD
7 Hybnerová Michaela 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
8 Šárová Karolína 2008 Šárová Ema 2008UNL LOBLOB UNL
9 Uhrová Karolína 2008 Selucká Lucie 2008MOD MODMOD
10 Lošťáková Anna 2008 Hladíková Anna 2008USK NYMNYM USK
11 Kupcová Kristýna 2008 Ščuková Sára 2008NYM NYMNYM
12 Straková Karolína 2008 Hradilová Tereza 2008NYM NYMNYM
13 Pavlíčková Karolína 2008 Jančová Tereza Marie 2008ONV ONVONV
14 Loupancová Evelína 2008 Bräuerová Nikola 2008ONV ONVONV
15 Jedličková Tereza 2008 Hegedüsová Lucie 2008ZAM PDMPDM ZAM
16 Vávrová Emanuela 2008 Kůsová Barbora 2009SED SEDSED
17 Bednářová Matylda 2008 Křivská Julie 2008TSE TSETSE
18 Rejnová Anežka 2008 Janatová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
19 Bartovská Lea 2008 Buršová Veronika 2008PPL ZBRZBR PPL
20 Hrubcová Kateřina 2008 UNLUNL
21 Divišová Adéla 2008 Třešňáková Ester 2008SED LIBSED LIB
22 Shánělová Karolína 2008 Svatošová Barbora 2008TYN LIBLIB TYN
23 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
24 Křivánková Agáta 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
25 Honců Anna 2008 Žalkovská Barbora 2009LSB LSBLSB
ID jízdy.: 184K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Fadrhoncová Tereza 2009 NYMNYM
2 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
3 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
4 Havlová Julie 2009 TSETSE
5 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
6 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
7 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
8 Eisová Leontýna 2009 CHOCHO
9 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
10 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
11 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
12 Průšová Julie 2009 CHOCHO
13 Stloukalová Klára 2009 ONVONV
14 Studničková Tereza 2009 ONVONV
15 Vymazalová Ema 2009 ONVONV
16 Kubová Dorka 2009 KADKAD
17 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
18 Zelinková Ema 2009 DECDEC
19 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
20 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
21 Špundová Anna 2009 LITLIT
22 Kalousová Sára 2009 ZVSZVS
23 Junková Oliva 2009 USKUSK
24 Fibigrová Ema 2009 USKUSK
25 Vornayová Natálie 2009 TYNTYN
26 Rochová Matylda 2009 SPASPA
27 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
28 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
29 Hrušková Magdaléna 2009 USKUSK
30 Jindrová Ema 2009 PODPOD
ID jízdy.: 345K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 David Patrik 2009 RKLRKL
2 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
3 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
4 Janeček Kryštof 2009 RKLRKL
5 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
6 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
7 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
8 Uher Josef 2009 OLOOLO
9 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
10 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
11 Barták Jakub 2009 VSOVSO
12 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
13 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
14 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
15 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
16 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
17 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
18 Holub Ondřej 2009 SEDSED
19 Briki Adam 2009 MODMOD
20 Kolesa Filip 2009 MODMOD
21 Borecký Tadeáš 2009 CHOCHO
22 Čech David 2009 CHOCHO
23 Doležal Petr 2009 CHOCHO
24 Kozlík Jan 2009 CHOCHO
25 Liška Matěj 2009 CHOCHO
26 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
27 Rolenc Václav 2009 ONVONV
28 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
29 Vičar Josef 2009 PRVPRV
30 Štulík Kryštof 2009 DECDEC
31 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
32 Vaverka Matyáš 2009 PISPIS
33 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
34 Mikulka Jan 2009 UNLUNL
35 Redondo Nikolás Alejandro 2009 STESTE
36 Larisch Jakub 2009 ZVSZVS
37 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
38 Nikl Adam 2009 LIBLIB
39 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
40 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
41 Janouš Jakub 2009 USKUSK
42 Křivský David 2009 USKUSK
43 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
44 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
45 Němeček Martin 2009 CERCER
46 Buneš Lukáš 2009 TYNTYN
47 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
48 Řehoř Filip 2009 TYNTYN
49 Smělý Jaroslav 2009 TYNTYN
50 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
51 O`connell Maxim 2009 SPASPA
52 Suk Jan 2009 SPASPA
53 Suk David 2009 SPASPA
54 Vais Matyáš 2009 LSBLSB
55 Chovanec Mikuláš 2009 CHECHE
56 Fiala Matias 2009 CHECHE
57 Jarolík Daniel 2009 CHECHE
58 Kučera Radek 2009 PPLPPL
59 Martínek Daniel 2009 PODPOD
60 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
61 Granát Jonáš 2009 PODPOD
ID jízdy.: 346C1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
2 Vývoda Ondřej 2009 SLHSLH
3 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
4 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
5 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
6 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
ID jízdy.: 351K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Cimlová Johana 2009 NYMNYM
2 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
3 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
4 Havlová Julie 2009 TSETSE
5 Hesová Anežka 2009 TSETSE
6 Šrámek Oscar 2009 KOJKOJ
7 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
8 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
9 Eisová Leontýna 2009 CHOCHO
10 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
11 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
12 Pilařová Kateřina 2009 CHOCHO
13 Průšová Julie 2009 CHOCHO
14 Stloukalová Klára 2009 ONVONV
15 Studničková Tereza 2009 ONVONV
16 Vymazalová Ema 2009 ONVONV
17 Kubová Dorka 2009 KADKAD
18 Tomaštíková Kristýna 2009 KADKAD
19 Zelinková Ema 2009 DECDEC
20 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
21 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
22 Špundová Anna 2009 LITLIT
23 Junková Oliva 2009 USKUSK
24 Brandová Adéla 2009 USKUSK
25 Vamberová Kateřina 2009 USKUSK
26 Vornayová Natálie 2009 TYNTYN
27 Rochová Matylda 2009 SPASPA
28 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
29 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
30 Knapková Eliška 2009 CHECHE
31 Seifrtová Aneta 2009 CHECHE
32 Jindrová Ema 2009 PODPOD
ID jízdy.: 693K1 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 David Patrik 2009 RKLRKL
2 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
3 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
4 Janeček Kryštof 2009 RKLRKL
5 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
6 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
7 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
8 Uher Josef 2009 OLOOLO
9 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
10 Kverka Matěj 2009 SHKSHK
11 Barták Jakub 2009 VSOVSO
12 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
13 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
14 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
15 Čermák Jakub 2009 LOBLOB
16 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
17 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
18 Holub Ondřej 2009 SEDSED
19 Briki Adam 2009 MODMOD
20 Kolesa Filip 2009 MODMOD
21 Borecký Tadeáš 2009 CHOCHO
22 Čech David 2009 CHOCHO
23 Doležal Petr 2009 CHOCHO
24 Kozlík Jan 2009 CHOCHO
25 Liška Matěj 2009 CHOCHO
26 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
27 Rolenc Václav 2009 ONVONV
28 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
29 Vičar Josef 2009 PRVPRV
30 Štulík Kryštof 2009 DECDEC
31 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
32 Vaverka Matyáš 2009 PISPIS
33 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
34 Mikulka Jan 2009 UNLUNL
35 Redondo Nikolás Alejandro 2009 STESTE
36 Larisch Jakub 2009 ZVSZVS
37 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
38 Nikl Adam 2009 LIBLIB
39 Sulovský Jáchym 2009 LIBLIB
40 Hůlka Pavel 2009 USKUSK
41 Janouš Jakub 2009 USKUSK
42 Křivský David 2009 USKUSK
43 Plhoň Antonín 2009 USKUSK
44 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
45 Němeček Martin 2009 CERCER
46 Buneš Lukáš 2009 TYNTYN
47 Vrátný Tomáš 2009 CERCER
48 Řehoř Filip 2009 TYNTYN
49 Smělý Jaroslav 2009 TYNTYN
50 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
51 O`connell Maxim 2009 SPASPA
52 Suk Jan 2009 SPASPA
53 Suk David 2009 SPASPA
54 Vais Matyáš 2009 LSBLSB
55 Kučera Radek 2009 PPLPPL
56 Martínek Daniel 2009 PODPOD
57 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
58 Granát Jonáš 2009 PODPOD
ID jízdy.: 772C1 benjamínci - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
2 Vývoda Ondřej 2009 SLHSLH
3 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
4 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 193K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Alexová Denisa 2010 CHOCHO
2 Zubková Eliška 2011 CHOCHO
3 Videmannová Monika 2010 CHOCHO
4 Bromová Rozálie 2010 DECDEC
5 Pavlišová Vendula 2010 DECDEC
6 Mikešová Anna 2010 KADKAD
7 Baďurová Nela 2010 KOJKOJ
8 Dufková Pavla 2010 MODMOD
9 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
10 Koulová Tereza 2010 NYMNYM
11 Jančová Bára 2010 ONVONV
12 Válková Alice 2010 PDMPDM
13 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
14 Cigánková Eliška 2010 PRVPRV
15 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
16 Páníková Nikola 2010 SEDSED
17 Mora Agáta 2010 SKDSKD
18 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
19 Derynková Tereza 2010 UNLUNL
20 Ladislavová Kateřina 2010 VSOVSO
21 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
22 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
23 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
24 Mensová Veronika 2010 SPASPA
25 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
26 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
27 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
28 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
29 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
30 Purová Julie 2011 VSOVSO
ID jízdy.: 354K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
2 Vlček Jakub 2010 CERCER
3 Vaňas Mikuláš 2011 CHOCHO
4 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
5 Bezděka Vojtěch 2010 CHOCHO
6 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
7 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
8 Slánský Jakub 2010 DECDEC
9 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
10 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
11 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
12 Žák Radim 2010 FRMFRM
13 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
14 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
15 Zahrada David 2010 KOJKOJ
16 Němeček Jaroslav 2010 KOJKOJ
17 Horáček Albert 2010 KVSKVS
18 Leipniker Luká 2010 KVSKVS
19 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
20 Šára Petr 2010 LOBLOB
21 Velek Daniel 2010 LSBLSB
22 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
23 Šedivý Matěj 2010 MODMOD
24 Šedivý Šimon 2010 MODMOD
25 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
26 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
27 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
28 Šťastný Jakub 2010 NYMNYM
29 Vymazal Erik 2010 ONVONV
30 Vituj Antonín 2010 PISPIS
31 Horníček Hubert 2010 PODPOD
32 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
33 Vích Jiří 2010 PODPOD
34 Vosejpka Ondřej 2010 PODPOD
35 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
36 Racek David 2010 PPLPPL
37 Kříž Alex 2010 SEDSED
38 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
39 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
40 Kašpar Oliver 2010 SHKSHK
41 Ryska Tomáš 2010 SKDSKD
42 Berčák Daniel 2010 SLHSLH
43 Houda Hynek 2010 TSETSE
44 Novotný Marek 2010 TSETSE
45 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
46 Hladeček Vojtěch 2010 TYNTYN
47 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
48 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
49 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
50 Novák Ondřej 2010 UNLUNL
51 Neumann Daniel 2010 USKUSK
52 Coufal Petr 2010 VSOVSO
53 Novák Jakub 2010 VSOVSO
54 Dragůň Milan 2010 VSOVSO
55 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
ID jízdy.: 360K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Alexová Denisa 2010 CHOCHO
2 Zubková Eliška 2011 CHOCHO
3 Videmannová Monika 2010 CHOCHO
4 Bromová Rozálie 2010 DECDEC
5 Pavlišová Vendula 2010 DECDEC
6 Mikešová Anna 2010 KADKAD
7 Baďurová Nela 2010 KOJKOJ
8 Dufková Pavla 2010 MODMOD
9 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
10 Jančová Bára 2010 ONVONV
11 Válková Alice 2010 PDMPDM
12 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
13 Cigánková Eliška 2010 PRVPRV
14 Řáhová Dominika 2010 SEDSED
15 Páníková Nikola 2010 SEDSED
16 Mora Agáta 2010 SKDSKD
17 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
18 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
19 Derynková Tereza 2010 UNLUNL
20 Ladislavová Kateřina 2010 VSOVSO
21 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
22 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
23 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
24 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
25 Mensová Veronika 2010 SPASPA
26 Matějková Alexandra 2010 PPLPPL
27 Psotová Lucie 2010 PPLPPL
28 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
29 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
30 Purová Julie 2011 VSOVSO
ID jízdy.: 706K1 benjamínci - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
2 Vlček Jakub 2010 CERCER
3 Vaňas Mikuláš 2011 CHOCHO
4 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
5 Bezděka Vojtěch 2010 CHOCHO
6 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
7 Sýkora Sebastian 2010 DECDEC
8 Florián Michal 2011 DECDEC
9 Slánský Jakub 2010 DECDEC
10 Poddubnyi Nykyta 2010 DECDEC
11 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
12 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
13 Žák Radim 2010 FRMFRM
14 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
15 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
16 Zahrada David 2010 KOJKOJ
17 Němeček Jaroslav 2010 KOJKOJ
18 Horáček Albert 2010 KVSKVS
19 Leipniker Luká 2010 KVSKVS
20 Leipniker Mihály 2012 KVSKVS
21 Kocourek David 2010 KVSKVS
22 Baier Samuel 2011 LIBLIB
23 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
24 Šára Petr 2010 LOBLOB
25 Velek Daniel 2010 LSBLSB
26 Zimčík Martin 2011 MODMOD
27 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
28 Šedivý Matěj 2010 MODMOD
29 Šedivý Šimon 2010 MODMOD
30 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
31 Žirovnický Štěpán 2010 NYMNYM
32 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
33 Vymazal Erik 2010 ONVONV
34 Vituj Antonín 2010 PISPIS
35 Mandík Alexandr 2012 PISPIS
36 Čajan Kryštof 2012 PISPIS
37 Horníček Hubert 2010 PODPOD
38 Klubíčko Vít 2010 PODPOD
39 Vích Jiří 2010 PODPOD
40 Vosejpka Ondřej 2010 PODPOD
41 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
42 Řezníček Josef 2011 PPLPPL
43 Sut Tadeáš 2011 PPLPPL
44 Racek David 2010 PPLPPL
45 Kříž Alex 2010 SEDSED
46 Kerner Štěpán 2010 SEDSED
47 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
48 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
49 Kašpar Oliver 2010 SHKSHK
50 Hladík Jonáš 2011 SHKSHK
51 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
52 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
53 Ryska Tomáš 2010 SKDSKD
54 Berčák Daniel 2010 SLHSLH
55 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
56 Šticha Nicolas 2011 SOPSOP
57 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
58 Kočí Štěpán 2011 SOSSOS
59 Houda Hynek 2010 TSETSE
60 Hes Václav 2011 TSETSE
61 Novotný Marek 2010 TSETSE
62 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
63 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
64 Ryska Matyáš 2010 TYNTYN
65 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
66 Šolc Jáchym 2011 UNLUNL
67 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
68 Říha František 2011 UNLUNL
69 Novák Ondřej 2010 UNLUNL
70 Greiner Tomáš 2012 UNLUNL
71 Horký Šimon 2011 UNLUNL
72 Neumann Daniel 2010 USKUSK
73 Lošťák Jan 2011 USKUSK
74 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
75 Coufal Petr 2010 VSOVSO
76 Novák Jakub 2010 VSOVSO
77 Horák Jan 2012 VSOVSO
78 Dragůň Milan 2010 VSOVSO
79 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
ID jízdy.: 223K1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Synek Petr 1985 SLASLA
2 Kraft Jiří 1984 NYMNYM
3 Šmída Štěpán 1980 ZBRZBR
ID jízdy.: 224C1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 229K1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrochová Lenka 1981 DECDEC
ID jízdy.: 392K2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 1980 Kraft Jiří 1984NYM NYMNYM
2 Šváb Filip 1983 Ježek Tomáš 1973USK USKUSK
ID jízdy.: 393C2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 398K1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrochová Lenka 1981 DECDEC
2 Adamovská Tereza 1982 SOPSOP
ID jízdy.: 726K1 Veteráni - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Synek Petr 1985 SLASLA
2 Kraft Jiří 1984 NYMNYM
3 Šmída Štěpán 1980 ZBRZBR
ID jízdy.: 727C1 Veteráni - A 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 232K1 Veteráni - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
2 Budínský Robert 1975 SHKSHK
3 Kopta Ivan 1975 SHKSHK
4 Csoma Tomáš 1979 PRVPRV
5 Klein Pavel 1976 TYNTYN
6 Drabina Aleš 1977 FRMFRM
7 Podloucký Martin 1976 ZBRZBR
8 Holub Martin 1977 KVSKVS
ID jízdy.: 233C1 Veteráni - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
2 Šulák Libor 1980 PRVPRV
3 Drabina Aleš 1977 FRMFRM
ID jízdy.: 238K1 Veteránky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kotoučová Lucie 1980 PRVPRV
2 Pošvicová Jaroslava 1976 NYMNYM
3 Borkovcová Šárka 1976 CHECHE
ID jízdy.: 404K2 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šamšula Luděk 1976 Klein Pavel 1976OLO TYNOLO TYN
2 Holub Martin 1977 Kolanda Martin 1977KVS KVSKVS
3 Mráz Pavel 1976 Kolanda Jan 1975KVS KVSKVS
4 Drabina Aleš 1977 Drabina Jiří 1979FRM FRMFRM
ID jízdy.: 405C2 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Smýkal Tomáš 1978 Mucha Jaroslav 1955HRA KOJHRA
ID jízdy.: 410K1 Veteránky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kotoučová Lucie 1980 PRVPRV
2 Pošvicová Jaroslava 1976 NYMNYM
3 Borkovcová Šárka 1976 CHECHE
ID jízdy.: 732K1 Veteráni - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
2 Budínský Robert 1975 SHKSHK
3 Csoma Tomáš 1979 PRVPRV
4 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
5 Klein Pavel 1976 TYNTYN
6 Prchal Martin 1976 ZBRZBR
7 Holub Martin 1977 KVSKVS
8 Kolanda Martin 1977 KVSKVS
9 Mráz Pavel 1976 KVSKVS
ID jízdy.: 733C1 Veteráni - B 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
2 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
3 Šulák Libor 1980 PRVPRV
ID jízdy.: 241K1 Veteráni - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hřivna Martin 1971 OLOOLO
2 Šára Pavel 1974 LOBLOB
3 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
4 Ježek Tomáš 1973 USKUSK
5 Pogorelov Mikhail 1971 KVSKVS
6 Kolanda Jan 1975 KVSKVS
7 Mareš Tomáš 1972 KVSKVS
ID jízdy.: 242C1 Veteráni - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Venta Otakar 1972 SOPSOP
2 Bubanec Pavel 1974 NYMNYM
3 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
ID jízdy.: 247K1 Veteránky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pelantová Lenka 1973 JABJAB
2 Bártová Zdeňka 1969 JABJAB
ID jízdy.: 416K2 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Herzán Miroslav 1965 Hřivna Martin 1971OLO OLOOLO
2 Šára Pavel 1974 Šára František 1976LOB UNLLOB UNL
3 Budínský Robert 1975 Merhaut Michal 1970SHK SHKSHK
4 Mráz Antonín 1972 Mareš Tomáš 1972KVS KVSKVS
ID jízdy.: 417C2 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černý Marek 1974 Bubanec Pavel 1974NYM NYMNYM
ID jízdy.: 422K1 Veteránky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pelantová Lenka 1973 JABJAB
2 Bártová Zdeňka 1969 JABJAB
ID jízdy.: 738K1 Veteráni - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hřivna Martin 1971 OLOOLO
2 Šára Pavel 1974 LOBLOB
3 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
4 Ježek Tomáš 1973 USKUSK
5 Mareš Tomáš 1972 KVSKVS
6 Mráz Antonín 1972 KVSKVS
ID jízdy.: 739C1 Veteráni - C 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Venta Otakar 1972 SOPSOP
2 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
ID jízdy.: 250K1 Veteráni - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beránek Ondřej 1967 LOBLOB
2 Souček Petr 1967 LOBLOB
3 Langmaier Pavel 1968 CHECHE
4 Polívka Tomáš 1970 KVSKVS
ID jízdy.: 251C1 Veteráni - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 1967 PISPIS
2 Bubanec Petr 1970 NYMNYM
3 Podnecký Miroslav 1968 NYMNYM
ID jízdy.: 256K1 Veteránky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 428K2 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Polívka Tomáš 1970 Hrdý Přemysl 1969KVS KVSKVS
ID jízdy.: 429C2 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 434K1 Veteránky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 744K1 Veteráni - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beránek Ondřej 1967 LOBLOB
2 Souček Petr 1967 LOBLOB
3 Langmaier Pavel 1968 CHECHE
4 Polívka Tomáš 1970 KVSKVS
ID jízdy.: 745C1 Veteráni - D 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 1967 PISPIS
2 Bubanec Petr 1970 NYMNYM
3 Podnecký Miroslav 1968 NYMNYM
ID jízdy.: 259K1 Veteráni - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Herzán Miroslav 1965 OLOOLO
2 Kobera Jiří 1961 TYNTYN
ID jízdy.: 260C1 Veteráni - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubeš Milan 1951 USKUSK
2 Janeček Zděnek 1961 LSBLSB
ID jízdy.: 265K1 Veteránky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 440K2 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 441C2 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 446K1 Veteránky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zelená Markéta 1958 USKUSK
ID jízdy.: 750K1 Veteráni - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Herzán Miroslav 1965 OLOOLO
2 Kobera Jiří 1961 TYNTYN
ID jízdy.: 751C1 Veteráni - E 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubeš Milan 1951 USKUSK
2 Janeček Zděnek 1961 LSBLSB
ID jízdy.: 268K1 Veteráni - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krásný Milan 1957 LSBLSB
2 Lorenc Dalibor 1954 LSBLSB
ID jízdy.: 269C1 Veteráni - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 274K1 Veteránky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Březinová Dagmar 1958 KADKAD
ID jízdy.: 452K2 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Milan 1953 Krásný Milan 1957ZNO LSBLSB ZNO
ID jízdy.: 453C2 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 458K1 Veteránky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Březinová Dagmar 1958 KADKAD
ID jízdy.: 756K1 Veteráni - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučera Milan 1958 PISPIS
2 Krásný Milan 1957 LSBLSB
3 Lorenc Dalibor 1954 LSBLSB
ID jízdy.: 757C1 Veteráni - F 1.000m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
BOH 4 10x40=400 2x100=200 600
CER 16 11x40=440 12x30=360 38x30=1140 4x20=80 16x20=320 8x20=160 2500
CHE 8 5x20=100 6x100=600 700
CHO 50 15x40=600 22x30=660 46x30=1380 55x20=1100 56x20=1120 30x20=600 5460
DEC 39 20x40=800 31x30=930 24x30=720 46x20=920 45x20=900 2x100=200 14x20=280 4750
DUP 34 169x40=6760 6760
FRM 14 3x40=120 5x30=150 26x20=520 12x20=240 4x100=400 6x20=120 1550
HRA 7 3x40=120 12x30=360 11x20=220 8x20=160 4x100=400 1260
JAB 13 10x40=400 16x30=480 10x20=200 16x20=320 4x100=400 2x20=40 1840
KAD 17 17x40=680 6x30=180 11x30=330 2x20=40 26x20=520 2x100=200 4x20=80 2030
KOJ 23 5x40=200 14x30=420 16x30=480 44x20=880 22x20=440 4x100=400 16x20=320 3140
KVS 24 6x40=240 4x30=120 18x30=540 5x20=100 26x20=520 19x100=1900 8x20=160 3580
LIB 15 3x30=90 16x30=480 25x20=500 2x100=200 4x20=80 1350
LIT 4 3x30=90 4x20=80 6x20=120 290
LOB 8 7x20=140 10x20=200 7x100=700 10x20=200 1240
LSB 14 13x30=390 16x20=320 14x20=280 7x100=700 4x20=80 1770
MOD 19 14x30=420 23x20=460 32x20=640 16x20=320 1840
NYM 43 13x40=520 21x30=630 70x30=2100 32x20=640 34x20=680 15x100=1500 6070
OLO 10 5x30=150 20x20=400 4x20=80 9x100=900 4x20=80 1610
ONV 42 10x40=400 12x30=360 44x30=1320 54x20=1080 59x20=1180 16x20=320 4660
PDM 5 6x40=240 2x30=60 10x20=200 2x20=40 540
PIS 27 6x40=240 16x30=480 23x30=690 24x20=480 20x20=400 3x100=300 8x20=160 2750
POD 16 3x40=120 3x30=90 8x20=160 28x20=560 8x20=160 1090
PPL 26 4x40=160 16x30=480 31x30=930 40x20=800 18x20=360 6x20=120 2850
PRV 26 19x40=760 16x30=480 31x30=930 45x20=900 10x20=200 6x100=600 6x20=120 3990
RKL 6 3x30=90 5x20=100 8x20=160 4x20=80 430
SED 24 4x30=120 53x20=1060 36x20=720 8x20=160 2060
SEZ 15 5x40=200 6x30=180 34x30=1020 10x20=200 13x20=260 4x20=80 1940
SHK 22 12x40=480 10x30=300 29x30=870 33x20=660 15x20=300 7x100=700 6x20=120 3430
SKD 12 16x30=480 10x20=200 15x20=300 11x20=220 1200
SLA 2 1x40=40 5x100=500 540
SLH 16 2x40=80 32x30=960 21x20=420 8x20=160 9x20=180 1800
SOP 12 3x40=120 3x30=90 22x30=660 14x20=280 1x20=20 3x100=300 1470
SOS 6 8x30=240 2x20=40 8x20=160 4x20=80 520
SPA 51 29x40=1160 38x30=1140 63x30=1890 63x20=1260 44x20=880 16x20=320 6650
STE 3 4x20=80 4x20=80 160
TSE 20 11x30=330 36x20=720 27x20=540 12x20=240 1830
TYN 23 15x40=600 2x30=60 42x30=1260 6x20=120 26x20=520 5x100=500 12x20=240 3300
UNL 20 15x30=450 21x20=420 32x20=640 1x100=100 8x20=160 1770
USK 75 94x40=3760 45x30=1350 61x30=1830 66x20=1320 39x20=780 7x100=700 16x20=320 10060
VPL 3 10x20=200 2x100=200 400
VSO 14 9x40=360 16x30=480 6x20=120 21x20=420 14x20=280 1660
ZAM 7 15x30=450 8x20=160 10x20=200 2x20=40 850
ZBR 39 35x40=1400 5x30=150 74x30=2220 25x20=500 40x20=800 6x100=600 5670
ZNO 2 6x40=240 3x100=300 540
ZVS 14 3x40=120 14x30=420 16x20=320 17x20=340 6x20=120 1320
Na těchto závodech startuje 939 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 46 oddílů.
Startovné činí celkově 111820 Kč