Moravský pohár - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 05.07.2020 15:37:59
Přihláška do: 15.06.2020
Datum závodu: 20.06. - 20.06.2020
Loděnice v Kojetíně

ID jízdy.: 149C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Miškolciová Martina 2005 TTSTTS
2 Tinková Sandra 2000 TTSTTS
3 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
4 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
5 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
6 Studničková Klára 2005 ONVONV
7 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
8 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
ID jízdy.: 286C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Miškolciová Martina 2005 TTSTTS
2 Tinková Sandra 2000 TTSTTS
3 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
4 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
5 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
6 Studničková Klára 2005 ONVONV
7 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
8 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
ID jízdy.: 287C2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
2 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
3 Hambrozyová Vanesa 2004 Miškolciová Martina 2005TTS TTSTTS
4 Tinková Sandra 2000 Klimová Veronika 2004TTS TTSTTS
5 Kotková Lenka 2005 Janáčková Denisa 2006PRV PRVPRV
ID jízdy.: 555C1 bci - B+C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
2 Vývoda Ondřej 2009 SLHSLH
ID jízdy.: 567C1 bky - B+C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 636K2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kováčik Marcus 2010 Kučmín Jakub 2009TTS TTSTTS
2 Gabrhel Alexandr 2011 Vymazal Erik 2010ONV ONVONV
3 Petráš Ondřej 2009 Rolenc Václav 2009ONV ONVONV
4 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
5 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
6 Uvíra Jiří 2009 Barták Jakub 2009ONV VSOVSO
7 Lukáš Matěj 2011 Coufal Petr 2010VSO VSOVSO
8 Havel Filip 2014 VSOVSO
9 Smolka Daniel 2011 Novák Jakub 2010VSO VSOVSO
10 Berčák Daniel 2010 Balhar Tomáš 2011SLH SLHSLH
11 Kubala Patrik 2010 Růžička Ondřej 2010FRM FRMFRM
12 Trojčínský Patrik 2010 Žák Radim 2010FRM FRMFRM
13 Milo Štěpán 2009 Lang Lukáš 2009RKL RKLRKL
14 David Patrik 2009 Janeček Kryštof 2009RKL RKLRKL
15 Váňa Adam 2010 Vičar Josef 2009PRV PRVPRV
16 Neradil David 2010 Šístek Matěj 2010PRV PRVPRV
ID jízdy.: 637C2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pechar Lukáš 2010 Vývoda Ondřej 2009SLH SLHSLH
ID jízdy.: 639K2 bky - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Studničková Tereza 2009 Stloukalová Klára 2009ONV ONVONV
2 Chovancová Daniela 2009 Vymazalová Ema 2009KOJ ONVONV
3 Jančová Bára 2010 Galušková Tereza 2011ONV ONVONV
4 Zalubilová Eva 2013 ONVONV
5 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
6 Mikulková Elen 2010 Purová Jůlie 2011VSO VSOVSO
7 Havlová Eliška 2011 Ladislavová Kateřina 2010VSO VSOVSO
8 Příkopová Veronika 2010 Cigánková Eliška 2010PRV PRVPRV
ID jízdy.: 640C2 bky - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 11K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrabovský Pavol 1989 LSBLSB
2 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
3 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
4 Sochací Jiří 1987 FRMFRM
5 Chocholka Lukáš 1994 OLOOLO
6 Havel Jakub 2000 VSOVSO
7 Ladislav David 1993 VSOVSO
ID jízdy.: 151C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrškový Andrej 1999 TTSTTS
ID jízdy.: 153K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
ID jízdy.: 290K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
2 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
3 Sochací Jiří 1987 FRMFRM
4 Chocholka Lukáš 1994 OLOOLO
5 Havel Jakub 2000 VSOVSO
6 Ladislav David 1993 VSOVSO
ID jízdy.: 291C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrškový Andrej 1999 TTSTTS
ID jízdy.: 292K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
2 Drabina Aleš 1977 Drabina Jiří 1979FRM FRMFRM
3 Havel Jakub 2000 Ladislav David 1993VSO VSOVSO
ID jízdy.: 293C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 299K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
ID jízdy.: 300K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 154K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
2 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
3 Húsek Josef 2003 ONVONV
4 Kusák Jiří 2003 ONVONV
ID jízdy.: 155C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kruták Dominik 2002 TTSTTS
2 Panák Adam 2002 TTSTTS
ID jízdy.: 158K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 303K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
2 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
3 Húsek Josef 2003 ONVONV
4 Kusák Jiří 2003 ONVONV
ID jízdy.: 304C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kruták Dominik 2002 TTSTTS
2 Panák Adam 2002 TTSTTS
ID jízdy.: 305K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsek Josef 2003 Kusák Jiří 2003ONV ONVONV
2 Macháček Jan 2002 Hermély Gabriela 2002PRV PRVPRV
ID jízdy.: 306C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kruták Dominik 2002 Panák Adam 2002TTS TTSTTS
ID jízdy.: 311K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 312K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 160K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Struhár Matej 2004 TTSTTS
2 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
3 Martoch Filip 2005 SLHSLH
4 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
5 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
ID jízdy.: 161C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černošek Radim 2005 SLHSLH
2 Hynčica Jan 2004 SLHSLH
3 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
4 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
5 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
ID jízdy.: 164K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Figurová Klára 2005 TTSTTS
2 Husáriková Diana 2004 TTSTTS
3 Muková Alena 2004 TTSTTS
4 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
5 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
6 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
7 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
8 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
9 Hejcmanová Leona 2005 SOSSOS
10 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
11 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
12 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
ID jízdy.: 315K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Struhár Matej 2004 TTSTTS
2 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
3 Martoch Filip 2005 SLHSLH
4 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
5 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
ID jízdy.: 316C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černošek Radim 2005 SLHSLH
2 Hynčica Jan 2004 SLHSLH
3 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
4 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
5 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
ID jízdy.: 317K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dumbrovský Vojtěch 2005 Honců Tomáš 2005OLO LSBLSB OLO
2 Daněk Jindřich 2004 Prchlík Ondřej 2005ONV ONVONV
ID jízdy.: 318C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černošek Radim 2005 Hynčica Jan 2004SLH SLHSLH
2 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
ID jízdy.: 323K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Figurová Klára 2005 TTSTTS
2 Husáriková Diana 2004 TTSTTS
3 Muková Alena 2004 TTSTTS
4 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
5 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
6 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
7 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
8 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
9 Hejcmanová Leona 2005 SOSSOS
10 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
11 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
12 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
ID jízdy.: 324K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Svozilová Petra 2005 Tvrdoňová Anna 2005VSO LSBLSB VSO
2 Zvěřová Kristýna 2004 Pavlíčková Anna 2004VSO ONVONV
3 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
4 Ondrová Vendula 2004 Lekešová Dominika 2005SLH SLHSLH
5 Husáriková Diana 2004 Klimová Veronika 2004TTS TTSTTS TTS
6 Figurová Klára 2005 Muková Alena 2004TTS TTSTTS TTS
7 Hejcmanová Leona 2005 SOSSOS
8 Pavlíčková Anna 2004 Bartáková Kateřina 2005ONV VSOVSO
9 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
ID jízdy.: 166K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
2 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
3 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
4 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
5 Podráský Richard 2006 ONVONV
6 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
7 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
8 Muka Jozef 2006 TTSTTS
9 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
10 Růžička Václav 2006 FRMFRM
11 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
12 Uher Jan 2007 OLOOLO
13 Rajnoch David 2007 OLOOLO
14 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
15 Filip Lukáš 2007 OLOOLO
16 Weber Adam 2006 HRAHRA
17 Foukal Jan 2006 RKLRKL
18 Beneš Bořek 2007 PRVPRV
19 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
20 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
21 Klim Martin 2007 PRVPRV
ID jízdy.: 167C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
2 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
3 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
4 Struhár Dano 2006 TTSTTS
5 Plško Jan 2006 TTSTTS
6 Knotek Daniel 2007 ONVONV
ID jízdy.: 171K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kováčiková Chiara 2007 TTSTTS
2 Martochová Livie 2007 SLHSLH
3 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
4 Bočková Eliška 2007 ONVONV
5 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
6 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
7 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
8 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
9 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
10 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
11 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
ID jízdy.: 327K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
2 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
3 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
4 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
5 Podráský Richard 2006 ONVONV
6 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
7 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
8 Muka Jozef 2006 TTSTTS
9 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
10 Růžička Václav 2006 FRMFRM
11 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
12 Uher Jan 2007 OLOOLO
13 Rajnoch David 2007 OLOOLO
14 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
15 Filip Lukáš 2007 OLOOLO
16 Weber Adam 2006 HRAHRA
17 Foukal Jan 2006 RKLRKL
18 Beneš Bořek 2007 PRVPRV
19 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
20 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
21 Klim Martin 2007 PRVPRV
ID jízdy.: 328C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
2 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
3 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
4 Struhár Dano 2006 TTSTTS
5 Plško Jan 2006 TTSTTS
6 Knotek Daniel 2007 ONVONV
ID jízdy.: 329K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Muka Jozef 2006 TTSTTS
2 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
3 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
4 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
5 Kunštár Jakub 2006 Růžička Václav 2006FRM FRMFRM
6 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
7 Rajnoch David 2007 Valenta Štěpán 2007OLO OLOOLO
8 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007OLO OLOOLO
9 Klim Martin 2007 Beneš Bořek 2007PRV PRVPRV
10 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
ID jízdy.: 330C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Struhár Dano 2006 Plško Jan 2006TTS TTSTTS
2 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
ID jízdy.: 335K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kováčiková Chiara 2007 TTSTTS
2 Martochová Livie 2007 SLHSLH
3 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
4 Bočková Eliška 2007 ONVONV
5 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
6 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
7 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
8 Žáková Vanda 2007 FRMFRM
9 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
10 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
11 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
ID jízdy.: 336K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kresaňová Zuzana 2007 Žáková Vanda 2007FRM FRMFRM
2 Cigánková Markéta 2007 Pokludová Beáta 2007VSO FRMFRM VSO
3 Obořilová Sabina 2006 Balcarová Nikola 2006HRA ONVHRA ONV
4 Cigánková Markéta 2007 Kotačková Karolína 2007VSO ONVONV
5 Bočková Eliška 2007 Červenáková Amálie 2007ONV ONVONV
6 Kováčiková Chiara 2007 Weber Kristína 2007TTS SVKTTS
ID jízdy.: 174K1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotko Tobias 2008 TTSTTS
2 Koreň Samuel 2008 TTSTTS
3 Motlo Filip 2008 TTSTTS
4 Vašek Alexander 2008 TTSTTS
5 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
6 Loupanec Richard 2008 ONVONV
7 Michnovič David 2008 ONVONV
8 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
9 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
10 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
11 Otýpka Šimon 2008 FRMFRM
12 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
13 Černohouz Kryštof 2008 OLOOLO
14 Huptych Jan 2008 OLOOLO
15 Havel Jan 2008 VSOVSO
16 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
17 Oslanec Adam 2008 PRVPRV
18 Oslanec Adam 2008 PRVPRV
19 Vařák Vít 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 175C1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Gibas Viktor 2008 TTSTTS
2 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
ID jízdy.: 178K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Plšková Natália 2008 TTSTTS
2 Honců Anna 2008 LSBLSB
3 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
4 Bräuerová Nikola 2008 ONVONV
5 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
6 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
7 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
8 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
9 Csomová Laura 2008 PRVPRV
10 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
11 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
12 Snášelová Vendula 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 339K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotko Tobias 2008 TTSTTS
2 Koreň Samuel 2008 TTSTTS
3 Motlo Filip 2008 TTSTTS
4 Vašek Alexander 2008 TTSTTS
5 Galuška Matyáš 2008 ONVONV
6 Loupanec Richard 2008 ONVONV
7 Michnovič David 2008 ONVONV
8 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
9 Barabáš Ondřej 2008 FRMFRM
10 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
11 Otýpka Šimon 2008 FRMFRM
12 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
13 Černohouz Kryštof 2008 OLOOLO
14 Huptych Jan 2008 OLOOLO
15 Havel Jan 2008 VSOVSO
16 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
17 Oslanec Adam 2008 PRVPRV
18 Oslanec Adam 2008 PRVPRV
19 Vařák Vít 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 340C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Gibas Viktor 2008 TTSTTS
2 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
ID jízdy.: 341K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tischer Vojtěch 2008 Loupanec Richard 2008ONV ONVONV
2 Havel Jan 2008 Galuška Matyáš 2008VSO ONVONV
3 Knotko Tobias 2008 Vašek Alexander 2008TTS TTSTTS
4 Motlo Filip 2008 Koreň Samuel 2008TTS TTSTTS
5 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSVSO SOS
6 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAHRA
7 Vařák Vít 2008 Oslanec Adam 2008PRV PRVPRV
ID jízdy.: 342C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
ID jízdy.: 343K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Plšková Natália 2008 TTSTTS
2 Honců Anna 2008 LSBLSB
3 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
4 Bräuerová Nikola 2008 ONVONV
5 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
6 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
7 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
8 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
9 Csomová Laura 2008 PRVPRV
10 Bílková Michaela 2008 PRVPRV
11 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
12 Snášelová Vendula 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 344K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Honců Anna 2008 Žalkovská Barbora 2009LSB LSBLSB
2 Pavlíčková Karolína 2008 Loupancová Evelína 2008ONV ONVONV
3 Jančová Tereza Marie 2008 Bräuerová Nikola 2008ONV ONVONV
4 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008PRV HRAHRA PRV
5 Snášelová Vendula 2008 Bílková Michaela 2008PRV PRVPRV
6 Jiskrová Tereza 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 180K1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučmín Jakub 2009 TTSTTS
2 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
3 Rolenc Václav 2009 ONVONV
4 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
5 Švidrnoch Marek 2009 FRMFRM
6 Přádka Filip 2009 FRMFRM
7 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
8 Uher Josef 2009 OLOOLO
9 Barták Jakub 2009 VSOVSO
10 David Patrik 2009 RKLRKL
11 Janeček Kryštof 2009 RKLRKL
12 Klimeš Alex 2009 RKLRKL
13 Klimeš Alex 2009 RKLRKL
14 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
15 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
16 Vičar Josef 2009 PRVPRV
ID jízdy.: 184K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
2 Stloukalová Klára 2009 ONVONV
3 Studničková Tereza 2009 ONVONV
4 Vymazalová Ema 2009 ONVONV
5 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
ID jízdy.: 345K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučmín Jakub 2009 TTSTTS
2 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
3 Rolenc Václav 2009 ONVONV
4 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
5 Švidrnoch Marek 2009 FRMFRM
6 Přádka Filip 2009 FRMFRM
7 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
8 Uher Josef 2009 OLOOLO
9 Barták Jakub 2009 VSOVSO
10 David Patrik 2009 RKLRKL
11 Janeček Kryštof 2009 RKLRKL
12 Klimeš Alex 2009 RKLRKL
13 Klimeš Alex 2009 RKLRKL
14 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
15 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
16 Vičar Josef 2009 PRVPRV
ID jízdy.: 351K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
2 Stloukalová Klára 2009 ONVONV
3 Studničková Tereza 2009 ONVONV
4 Vymazalová Ema 2009 ONVONV
5 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
ID jízdy.: 187K1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vymazal Erik 2010 ONVONV
2 Kováčik Marcus 2010 TTSTTS
3 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
4 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
5 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
6 Žák Radim 2010 FRMFRM
7 Coufal Petr 2010 VSOVSO
8 Novák Jakub 2010 VSOVSO
9 Berčák Daniel 2010 SLHSLH
10 Neradil David 2010 PRVPRV
11 Šístek Matěj 2010 PRVPRV
12 Váňa Adam 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 193K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jančová Bára 2010 ONVONV
2 Galušková Tereza 2011 ONVONV
3 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
4 Cigánková Eliška 2010 PRVPRV
5 Koreňová Veronika 2010 TTSTTS
6 Mikulková Elen 2010 VSOVSO
ID jízdy.: 354K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vymazal Erik 2010 ONVONV
2 Kováčik Marcus 2010 TTSTTS
3 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
4 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
5 Trojčínský Patrik 2010 FRMFRM
6 Žák Radim 2010 FRMFRM
7 Coufal Petr 2010 VSOVSO
8 Novák Jakub 2010 VSOVSO
9 Berčák Daniel 2010 SLHSLH
10 Neradil David 2010 PRVPRV
11 Šístek Matěj 2010 PRVPRV
12 Váňa Adam 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 360K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jančová Bára 2010 ONVONV
2 Galušková Tereza 2011 ONVONV
3 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
4 Cigánková Eliška 2010 PRVPRV
5 Koreňová Veronika 2010 TTSTTS
6 Mikulková Elen 2010 VSOVSO
ID jízdy.: 196K1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
2 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
3 Kočí Štěpán 2011 SOSSOS
4 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
5 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
6 Smolka Daniel 2011 VSOVSO
7 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
8 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
9 Berka Daniel 2011 RKLRKL
ID jízdy.: 202K1 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Galušková Tereza 2011 ONVONV
2 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
3 Purová Jůlie 2011 VSOVSO
ID jízdy.: 363K1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
2 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
3 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
4 Kočí Štěpán 2011 SOSSOS
5 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
6 Smolka Daniel 2011 VSOVSO
7 Berka Daniel 2011 RKLRKL
ID jízdy.: 365K2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zdráhal Lukáš 2011 Kočí Štěpán 2011SOS SOSSOS
2 Lukáš Matěj 2011 Coufal Petr 2010VSO VSOVSO
ID jízdy.: 369K1 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Galušková Tereza 2011 ONVONV
2 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
3 Purová Jůlie 2011 VSOVSO
ID jízdy.: 370K2 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 205K1 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Berčák Alexandr 2012 SLHSLH
ID jízdy.: 211K1 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
ID jízdy.: 372K1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Berčák Alexandr 2012 SLHSLH
ID jízdy.: 374K2 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Filip 2014 VSOVSO
ID jízdy.: 378K1 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vývodová Adéla 2012 SLHSLH
ID jízdy.: 379K2 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 214K1 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Filip 2014 VSOVSO
ID jízdy.: 220K1 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kováčiková Bianka 2013 TTSTTS
2 Zalubilová Eva 2013 ONVONV
ID jízdy.: 381K1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Filip 2014 VSOVSO
ID jízdy.: 387K1 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kováčiková Bianka 2013 TTSTTS
2 Zalubilová Eva 2013 ONVONV
ID jízdy.: 223K1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
2 Kušner Dalimil 1968 HRAHRA
3 Brychta František 1959 ZNOZNO
ID jízdy.: 224C1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Růžička Robert 1974 LSBLSB
2 Janeček Zděnek 1961 LSBLSB
3 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 229K1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 390K1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
2 Brychta František 1959 ZNOZNO
ID jízdy.: 391C1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Růžička Robert 1974 LSBLSB
2 Janeček Zděnek 1961 LSBLSB
3 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 392K2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 393C2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 398K1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 399K2 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
FRM 18 6x40=240 3x30=90 15x20=300 18x20=360 4x20=80 1070
HRA 6 5x20=100 6x20=120 3x100=300 520
KOJ 1 4x30=120 1x20=20 1x20=20 160
LSB 11 1x40=40 6x30=180 8x20=160 8x20=160 4x100=400 940
OLO 11 2x40=80 3x30=90 12x20=240 8x20=160 2x100=200 2x20=40 810
ONV 40 3x40=120 6x30=180 13x30=390 30x20=600 44x20=880 21x20=420 2590
PRV 18 2x30=60 12x20=240 32x20=640 12x20=240 1180
RKL 8 2x30=60 2x20=40 12x20=240 4x20=80 420
SLH 16 17x30=510 6x20=120 2x20=40 8x20=160 830
SOS 6 3x30=90 3x20=60 5x20=100 1x20=20 270
SVK 0 1x20=20 20
TTS 23 2x40=80 6x30=180 12x30=360 12x20=240 22x20=440 10x20=200 1500
VSO 15 6x40=240 7x30=210 4x20=80 12x20=240 10x20=200 970
ZNO 2 2x40=80 2x100=200 280
Na těchto závodech startuje 188 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 14 oddílů.
Startovné činí celkově 11560 Kč