Memorial Bóži Karlíka+Bacunda cup - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 22.09.2019 15:19:37
Přihláška do: 10.09.2019
Datum závodu: 14.09. - 14.09.2019
Častoboř-Slapy

ID jízdy.: 1C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 2C2 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 236C1 kanoistky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 4K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Procházka Vojtěch 1999 ZAMZAM
2 Stejskal Jakub 1998 USKZAM
3 Seidl Martin 1994 USKZAM
4 Hrabovský Pavol 1989 LSBLSB
5 Sůsa Jakub 1988 TSETSE
ID jízdy.: 5C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 1967 PISPIS
2 Počta Jan 1999 SPASPA
3 Mareš Tomáš 1972 KVSKVS
ID jízdy.: 6K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Stejskal Jakub 1998 Procházka Vojtěch 1999USK ZAMZAM
ID jízdy.: 7C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 10K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Schwarzenbachová Sára 1997 SPASPA
2 Vernerová Barbora 1972 VPLVPL
ID jízdy.: 12K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 237K1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Procházka Vojtěch 1999 ZAMZAM
2 Stejskal Jakub 1998 USKZAM
3 Seidl Martin 1994 USKZAM
4 Sobíšek Tomáš 2001 SPASPA
5 Sůsa Jakub 1988 TSETSE
ID jízdy.: 238C1 muži 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 1967 PISPIS
2 Počta Jan 1999 SPASPA
3 Mareš Tomáš 1972 KVSKVS
ID jízdy.: 239K1 ženy 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vernerová Barbora 1972 VPLVPL
ID jízdy.: 16K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
2 Jarolím Jáchym 2002 PISPIS
3 Kropáček Jan 2002 PISPIS
ID jízdy.: 17C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bokoč Matyáš 2001 SOPSOP
ID jízdy.: 18K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 2002 Jarolím Jáchym 2002PIS PISPIS
ID jízdy.: 19C2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 22K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Součková Natálie 2001 SPASPA
ID jízdy.: 24K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 241K1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
2 Jarolím Jáchym 2002 PISPIS
3 Kropáček Jan 2002 PISPIS
ID jízdy.: 242C1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bokoč Matyáš 2001 SOPSOP
ID jízdy.: 243K1 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Součková Natálie 2001 SPASPA
ID jízdy.: 28K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrábek Nikola 2003 SPASPA
2 Horňák Rostislav 2004 SPASPA
3 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
4 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
5 Tešovič Jan 2003 SPASPA
6 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
7 Jarolím Václav 2004 PISPIS
8 Koreš Dan 2004 PISPIS
9 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
10 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
ID jízdy.: 29C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šmíd Ondřej 2004 PISPIS
2 Fiala Oldřich 2004 LSBLSB
3 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
4 Hanák Ondřej 2003 KVSKVS
5 Tláskal Martin 2004 KVSKVS
ID jízdy.: 30K2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bassiouni Adam 2004 Kuchár Zdeněk 2004SPA SPASPA
2 Tešovič Jan 2003 Horňák Rostislav 2004SPA SPASPA
3 Dědič Stanislav 2004 Jarolím Václav 2004PIS PISPIS
ID jízdy.: 31C2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vituj František 2006 Šmíd Ondřej 2004PIS PISPIS
2 Kleňha Adam 2004 Hanák Ondřej 2003KVS KVSKVS
ID jízdy.: 34K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
2 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
3 Davidová Veronika 2004 CERCER
4 Kotěrová Marie 2004 CERCER
5 Nováková Eliška 2004 CERCER
ID jízdy.: 36K2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
2 Kotěrová Marie 2004 Davidová Veronika 2004CER CERCER
ID jízdy.: 245K1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hrábek Nikola 2003 SPASPA
2 Horňák Rostislav 2004 SPASPA
3 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
4 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
5 Tešovič Jan 2003 SPASPA
6 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
7 Jarolím Václav 2004 PISPIS
8 Koreš Dan 2004 PISPIS
9 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
10 Beneš Vojtěch 2004 KVSKVS
ID jízdy.: 246C1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šmíd Ondřej 2004 PISPIS
2 Fiala Oldřich 2004 LSBLSB
3 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
4 Hanák Ondřej 2003 KVSKVS
5 Tláskal Martin 2004 KVSKVS
ID jízdy.: 247K1 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
2 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
3 Davidová Veronika 2004 CERCER
4 Kotěrová Marie 2004 CERCER
5 Nováková Eliška 2004 CERCER
ID jízdy.: 40K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 CERCER
2 Cimbál Filip 2005 JABJAB
3 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
4 Darazs Adam 2006 KVSKVS
5 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
6 Kurťák Šimon 2005 SKDSKD
7 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
8 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
9 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
10 Frolík Martin 2005 SPASPA
11 Nykl Michal 2005 SPASPA
12 Odcházel Václav 2005 SPASPA
13 Valla Jakub 2006 SPASPA
14 Malina Tomáš 2005 TSETSE
15 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
16 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
ID jízdy.: 41C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vituj František 2006 PISPIS
2 Horáček Adam 2005 KVSSOP
ID jízdy.: 42K2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Cimbál Filip 2005 JABJAB
2 Hofbauer Ondřej 2006 Nykl Michal 2005SPA SPASPA
3 Frolík Martin 2005 Odcházel Václav 2005SPA SPASPA
4 Tešovič Jakub 2006 Valla Jakub 2006SPA SPASPA
5 Stejskal Jan 2006 Exler Štěpán 2007ZAM ZAMZAM
6 Dušátko Jakub 2005 Kliment Lukáš 2006CER CERCER
7 Budka Ondra 2005 Kurťák Šimon 2005TSE SKDSKD
8 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
9 Tejnora Štěpán 2005 Darazs Adam 2006KVS KVSKVS
ID jízdy.: 43C2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tobiášek Daniel 2005 Malina Tomáš 2005PPL TSETSE
ID jízdy.: 46K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sovová Barbora 2005 JABJAB
2 Hettfleischová Michaela 2005 JABJAB
3 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
4 Švábová Julie 2005 MODMOD
5 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
6 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
7 Horňáková Mirjana 2006 SPASPA
8 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
9 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
10 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
11 Herzigová Natálie 2005 PISPIS
12 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
13 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
14 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
15 Hojná Anežka 2005 CERCER
16 Svobodová Eliška 2006 CERCER
ID jízdy.: 48K2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sýkorová Helena 2006 Tmejová Tereza 2006SPA SPASPA
2 Horňáková Mirjana 2006 Flajzarová Natálie 2005SPA SPASPA
3 Voříšková Karolína 2006 Voříšková Veronika 2006VPL VPLVPL
4 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005MOD MODMOD
5 Herzigová Natálie 2005 Kropáčková Ema 2006PIS PISPIS
6 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
7 Hojná Anežka 2005 Svobodová Eliška 2006CER CERCER
ID jízdy.: 249K1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 CERCER
2 Cimbál Filip 2005 JABJAB
3 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
4 Darazs Adam 2006 KVSKVS
5 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
6 Kurťák Šimon 2005 SKDSKD
7 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
8 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
9 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
10 Frolík Martin 2005 SPASPA
11 Nykl Michal 2005 SPASPA
12 Odcházel Václav 2005 SPASPA
13 Valla Jakub 2006 SPASPA
14 Malina Tomáš 2005 TSETSE
15 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
16 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
ID jízdy.: 250C1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vituj František 2006 PISPIS
2 Horáček Adam 2005 KVSSOP
ID jízdy.: 251K1 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sovová Barbora 2005 JABJAB
2 Hettfleischová Michaela 2005 JABJAB
3 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
4 Švábová Julie 2005 MODMOD
5 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
6 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
7 Horňáková Mirjana 2006 SPASPA
8 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
9 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
10 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
11 Herzigová Natálie 2005 PISPIS
12 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
13 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
14 Jirouchová Magdalena 2006 SOPSOP
15 Hojná Anežka 2005 CERCER
16 Svobodová Eliška 2006 CERCER
ID jízdy.: 52K1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Adamec Filip 2007 JABJAB
2 Honzík Lukáš 2007 JABJAB
3 Jiráň Felix 2007 MODMOD
4 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
5 Navrátil Robert 2007 MODMOD
6 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
7 Herzig Alexandr 2007 PISPIS
8 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
9 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
10 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
11 Hončík Richard 2007 TSETSE
12 Houda Vítek 2007 TSETSE
13 Pudil Jan 2007 TSETSE
14 Dvořák Jakub 2007 KVSKVS
15 Vild Karel 2007 CHOCHO
ID jízdy.: 53C1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krčál David 2007 KVSKVS
2 Král Oliver 2008 KVSKVS
3 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
4 Šťastný Herbert 2007 SKDSKD
ID jízdy.: 54K2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jiráň Felix 2007 Lazák Tomáš 2007MOD MODMOD
2 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
3 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
4 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
5 Pudil Jan 2007 Houda Vítek 2007TSE TSETSE
6 Hončík Richard 2007 Faktor Matyáš 2008TSE TSETSE
7 Dvořák Jakub 2007 Pogorelov Leonid 2008KVS KVSKVS
8 Vild Karel 2007 CHOCHO
ID jízdy.: 55C2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šťastný Herbert 2007 SKDSKD
ID jízdy.: 58K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Bišická Linda 2007 CHOCHO
3 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
4 Svobodová Barbora 2007 CHOCHO
5 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
6 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
7 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
8 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
9 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
10 Valsová Veronika 2007 TSETSE
11 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
12 Blažková Barbora 2007 CHOCHO
ID jízdy.: 60K2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
2 Ammerová Patricie 2007 Bišická Linda 2007CHO CHOCHO
3 Svobodová Barbora 2007 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
4 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
5 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
6 Falisová Tereza 2007 Blažková Barbora 2007CHO CHOCHO
ID jízdy.: 227K1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Adamec Filip 2007 JABJAB
2 Honzík Lukáš 2007 JABJAB
3 Jiráň Felix 2007 MODMOD
4 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
5 Navrátil Robert 2007 MODMOD
6 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
7 Herzig Alexandr 2007 PISPIS
8 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
9 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
10 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
11 Hončík Richard 2007 TSETSE
12 Houda Vítek 2007 TSETSE
13 Pudil Jan 2007 TSETSE
14 Dvořák Jakub 2007 KVSKVS
15 Vild Karel 2007 CHOCHO
ID jízdy.: 228C1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krčál David 2007 KVSKVS
2 Král Oliver 2008 KVSKVS
3 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
4 Šťastný Herbert 2007 SKDSKD
ID jízdy.: 229K1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Bišická Linda 2007 CHOCHO
3 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
4 Svobodová Barbora 2007 CHOCHO
5 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
6 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
7 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
8 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
9 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
10 Valsová Veronika 2007 TSETSE
11 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
12 Blažková Barbora 2007 CHOCHO
ID jízdy.: 445K2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jiráň Felix 2007 Lazák Tomáš 2007MOD MODMOD
2 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
3 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
4 Ptáček Tobiáš 2007 SOPSOP
5 Pudil Jan 2007 Houda Vítek 2007TSE TSETSE
6 Hončík Richard 2007 Faktor Matyáš 2008TSE TSETSE
7 Dvořák Jakub 2007 Pogorelov Leonid 2008KVS KVSKVS
8 Vild Karel 2007 CHOCHO
ID jízdy.: 446C2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šťastný Herbert 2007 SKDSKD
ID jízdy.: 447K2 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
2 Ammerová Patricie 2007 Bišická Linda 2007CHO CHOCHO
3 Svobodová Barbora 2007 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
4 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
5 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
6 Falisová Tereza 2007 Blažková Barbora 2007CHO CHOCHO
ID jízdy.: 64K1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šostek Filip 2008 JABJAB
2 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
3 Smolík Jan 2008 PISPIS
4 Vituj Václav 2008 PISPIS
5 Řezáč Adam 2008 TSETSE
6 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
7 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
8 Vosáhlo Filip 2008 CHOCHO
9 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
10 Hojný Václav 2008 CERCER
11 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 66K2 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
2 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
3 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
4 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADTSE
5 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
6 Vosáhlo Filip 2008 Rabas Přemysl 2009CHO CHOCHO
ID jízdy.: 70K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mašková Eliška 2008 JABJAB
2 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
3 Suchá Rebeka 2008 JABJAB
4 Selucká Lucie 2008 MODMOD
5 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
6 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
7 Mudrová Karla 2008 KADKAD
8 Neumannová Natálie 2008 KADKAD
9 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
10 Honců Anna 2008 LSBLSB
11 Bednářová Matylda 2008 TSETSE
12 Křivská Julie 2008 TSETSE
13 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
14 Janů Karolína 2008 CHOCHO
15 Roscher Veronika 2008 CHOCHO
ID jízdy.: 72K2 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mašková Eliška 2008 Pospíšilová Rozárie 2008JAB JABJAB
2 Suchá Rebeka 2008 JABJAB
3 Uhrová Karolína 2008 Selucká Lucie 2008MOD MODMOD
4 Neumannová Natálie 2008 Hybnerová Michaela 2008KAD KADKAD
5 Podhorná Eliška 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
6 Bednářová Matylda 2008 Křivská Julie 2008TSE TSETSE
7 Janů Karolína 2008 Dostálová Kateřina 2008CHO CHOCHO
8 Roscher Veronika 2008 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO
ID jízdy.: 257K1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šostek Filip 2008 JABJAB
2 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
3 Smolík Jan 2008 PISPIS
4 Vituj Václav 2008 PISPIS
5 Řezáč Adam 2008 TSETSE
6 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
7 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
8 Vosáhlo Filip 2008 CHOCHO
9 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
10 Hojný Václav 2008 CERCER
11 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
ID jízdy.: 259K1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mašková Eliška 2008 JABJAB
2 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
3 Suchá Rebeka 2008 JABJAB
4 Selucká Lucie 2008 MODMOD
5 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
6 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
7 Mudrová Karla 2008 KADKAD
8 Neumannová Natálie 2008 KADKAD
9 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
10 Honců Anna 2008 LSBLSB
11 Bednářová Matylda 2008 TSETSE
12 Křivská Julie 2008 TSETSE
13 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
14 Janů Karolína 2008 CHOCHO
15 Roscher Veronika 2008 CHOCHO
ID jízdy.: 450K2 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mašková Eliška 2008 Pospíšilová Rozárie 2008JAB JABJAB
2 Suchá Rebeka 2008 JABJAB
3 Uhrová Karolína 2008 Selucká Lucie 2008MOD MODMOD
4 Neumannová Natálie 2008 Hybnerová Michaela 2008KAD KADKAD
5 Podhorná Eliška 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
6 Bednářová Matylda 2008 Křivská Julie 2008TSE TSETSE
7 Janů Karolína 2008 Dostálová Kateřina 2008CHO CHOCHO
8 Roscher Veronika 2008 Hamouzová Viktorie 2009CHO CHOCHO
ID jízdy.: 783K2 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
2 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
3 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
4 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADTSE
5 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
6 Vosáhlo Filip 2008 Rabas Přemysl 2009CHO CHOCHO
ID jízdy.: 76K1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Borecký Tadeáš 2009 KADKAD
2 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
3 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
4 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
5 Doležal Petr 2009 CHOCHO
6 Rabas Přemysl 2009 CHOCHO
7 Němeček Martin 2009 CERCER
ID jízdy.: 78K2 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vituj Antonín 2010 Pavlát Šimon 2009PIS PISPIS
2 Hrubý Jakub 2009 Procházka Tomáš 2009KVS KVSKVS
3 Němeček Martin 2009 Doležal Petr 2009CER CHOCER CHO
ID jízdy.: 82K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
4 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
5 Kubová Dorka 2009 KADKAD
6 Havlová Julie 2009 TSETSE
7 Hesová Anežka 2009 TSETSE
8 Skalická Eliška 2009 TSETSE
ID jízdy.: 84K2 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Breňová Anna Ráchel 2009 Černá Aneta 2010JAB JABJAB
2 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009TSE TSETSE
3 Skalická Eliška 2009 TSETSE
4 Kadlečková Eva 2010 Křivská Lucie 2010TSE TSETSE
5 Průšová Julie 2009 Husinecká Anna 2009CHO CHOCHO
6 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 261K1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Borecký Tadeáš 2009 KADKAD
2 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
3 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
4 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
5 Doležal Petr 2009 CHOCHO
6 Rabas Přemysl 2009 CHOCHO
7 Němeček Martin 2009 CERCER
ID jízdy.: 263K1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
4 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
5 Kubová Dorka 2009 KADKAD
6 Havlová Julie 2009 TSETSE
7 Hesová Anežka 2009 TSETSE
8 Skalická Eliška 2009 TSETSE
ID jízdy.: 787K2 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vituj Antonín 2010 Pavlát Šimon 2009PIS PISPIS
2 Vaňas Mikuláš 2011 Řezáč Tomáš 2011KAD TSEKAD
3 Hrubý Jakub 2009 Procházka Tomáš 2009KVS KVSKVS
4 Němeček Martin 2009 Doležal Petr 2009CER CHOCER CHO
5 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
ID jízdy.: 789K2 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Breňová Anna Ráchel 2009 Černá Aneta 2010JAB JABJAB
2 Alexová Denisa 2010 Mikešová Anna 2010KAD KADKAD
3 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009TSE TSETSE
4 Skalická Eliška 2009 TSETSE
5 Kadlečková Eva 2010 Křivská Lucie 2010TSE TSETSE
6 Průšová Julie 2009 Husinecká Anna 2009CHO CHOCHO
7 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
ID jízdy.: 88K1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vais Václav 2010 JABJAB
2 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
3 Šedivý Matěj 2010 MODMOD
4 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
5 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
6 Houda Hynek 2010 TSETSE
7 Vituj Antonín 2010 PISPIS
8 Leipniker Luká 2010 KVSKVS
9 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
10 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
11 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
ID jízdy.: 90K2 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vais Václav 2010 Sivak Milan 2011JAB JABJAB
2 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
3 Šedivý Matěj 2010 Manson Jakub 2011MOD MODMOD
4 Houda Hynek 2010 Hes Václav 2011TSE TSETSE
5 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
ID jízdy.: 94K1 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černá Aneta 2010 JABJAB
2 Dufková Pavla 2010 MODMOD
3 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
4 Gábiková Magdaléna 2010 PISPIS
5 Alexová Denisa 2010 KADKAD
6 Mikešová Anna 2010 KADKAD
7 Horáček Albert 2010 KVSKVS
ID jízdy.: 96K2 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD MOD
2 Alexová Denisa 2010 Mikešová Anna 2010KAD KADKAD
ID jízdy.: 267K1 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vais Václav 2010 JABJAB
2 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
3 Šedivý Matěj 2010 MODMOD
4 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
5 Faktor Tadeáš 2010 TSETSE
6 Houda Hynek 2010 TSETSE
7 Vituj Antonín 2010 PISPIS
8 Leipniker Luká 2010 KVSKVS
9 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
10 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
11 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
ID jízdy.: 271K1 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černá Aneta 2010 JABJAB
2 Dufková Pavla 2010 MODMOD
3 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
4 Gábiková Magdaléna 2010 PISPIS
5 Alexová Denisa 2010 KADKAD
6 Mikešová Anna 2010 KADKAD
7 Horáček Albert 2010 KVSKVS
ID jízdy.: 100K1 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sivak Milan 2011 JABJAB
2 Vaňas Mikuláš 2011 KADKAD
3 Leipniker Mihály 2012 KVSKVS
4 Zimčík Martin 2011 MODMOD
5 Manson Jakub 2011 MODMOD
6 Hes Václav 2011 TSETSE
7 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
8 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
ID jízdy.: 101K2 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vaňas Mikuláš 2011 Řezáč Tomáš 2011KAD TSEKAD
2 Zimčík Martin 2011 Dufek Hugo 2013MOD MODMOD
3 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
ID jízdy.: 103K1 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Smolíková Jolana 2011 PISPIS
2 Zubková Eliška 2011 KADKAD
ID jízdy.: 104K2 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 455K1 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sivak Milan 2011 JABJAB
2 Vaňas Mikuláš 2011 KADKAD
3 Leipniker Mihály 2012 KVSKVS
4 Zimčík Martin 2011 MODMOD
5 Manson Jakub 2011 MODMOD
6 Hes Václav 2011 TSETSE
7 Řezáč Tomáš 2011 TSETSE
8 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
ID jízdy.: 459K1 benjamínky - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Smolíková Jolana 2011 PISPIS
2 Zubková Eliška 2011 KADKAD
ID jízdy.: 106K1 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Hugo 2013 MODMOD
ID jízdy.: 107K2 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 109K1 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
ID jízdy.: 110K2 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
ID jízdy.: 461K1 benjamínci - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Hugo 2013 MODMOD
ID jízdy.: 465K1 benjamínky - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležalová Barbora 2012 CHOCHO
ID jízdy.: 112K1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Polívka Tomáš 1970 KVSKVS
ID jízdy.: 113C1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 114K2 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Polívka Tomáš 1970 Mareš Tomáš 1972KVS KVSKVS
ID jízdy.: 115C2 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 118K1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 119K2 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 281K1 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Polívka Tomáš 1970 KVSKVS
ID jízdy.: 283K1 Veteránky - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 11 10x30=300 10x20=200 12x20=240 740
CHO 20 72x20=1440 1440
JAB 16 7x20=140 32x20=640 780
KAD 10 25x20=500 500
KVS 19 2x40=80 10x30=300 8x20=160 22x20=440 4x100=400 1380
LSB 7 1x40=40 2x30=60 4x20=80 10x20=200 380
MOD 17 3x30=90 6x20=120 28x20=560 770
PIS 18 2x40=80 8x30=240 12x30=360 8x20=160 16x20=320 1160
PPL 0 1x20=20 20
SKD 5 6x20=120 8x20=160 280
SOP 3 2x30=60 3x20=60 4x20=80 200
SPA 20 4x40=160 2x30=60 16x30=480 30x20=600 1300
TSE 19 2x40=80 4x20=80 53x20=1060 1220
USK 2 5x40=200 200
VPL 3 2x40=80 6x20=120 200
ZAM 3 3x40=120 6x20=120 240
Na těchto závodech startuje 188 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 16 oddílů.
Startovné činí celkově 10810 Kč