Moravský pohár - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 21.05.2019 13:22:56
Přihláška do: 20.05.2019
Datum závodu: 25.05. - 26.05.2019
loděnice Kojetín, řeka Morava

ID jízdy.: 1C1 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 2C2 kanoistky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 384K2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tischer Vojtěch 2008 Zalubil Ondřej 2008ONV ONVONV
2 Uvíra Jiří 2009 Loupanec Richard 2008ONV ONVONV
3 Knotko Tobias 2008 Gibas Viktor 2008TTS TTSTTS
4 Kováčik Marcus 2010 Kučmín Jakub 2009TTS TTSTTS
5 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
6 Hastík Tomáš 2009 Hošek Dominik 2009KOJ KOJKOJ
7 Weber Patrik 2010 WBKWBK WBK
8 Weber Leri 2013 WBKWBK
9 Vařák Vít 2008 Oslanec Adam 2008PRV PRVPRV
10 Váňa Adam 2010 Vičar Josef 2009KOJ PRVPRV
11 Neradil David 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 385C2 bci - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 389K2 bky - B+C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jančová Tereza Marie 2008 Bräuerová Nikola 2008ONV ONVONV
2 Pavlíčková Karolína 2008 Loupancová Evelína 2008ONV ONVONV
3 Chovancová Daniela 2009 Studničková Tereza 2009KOJ ONVONV KOJ
4 Honců Anna 2008 Žalkovská Barbora 2009LSB LSBLSB
5 Plšková Natália 2008 TTSTTS
6 Urbánková Marie 2011 Řihošková Anna 2011KOJ KOJKOJ
7 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
8 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008PRV HRAPRV
9 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
10 Snášelová Vendula 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 4K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
2 Drabina Aleš 1977 FRMFRM
ID jízdy.: 5C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrškový Andrej 1999 TTSTTS
ID jízdy.: 6K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Aleš 1977 Drabina Jiří 1979FRM FRMFRM
ID jízdy.: 10K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 11C1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 334K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
2 Drabina Aleš 1977 FRMFRM
ID jízdy.: 335C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrškový Andrej 1999 TTSTTS
ID jízdy.: 336K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Aleš 1977 Drabina Jiří 1979FRM FRMFRM
ID jízdy.: 337C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 338K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 339K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 340C2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 16K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
2 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
3 Pojezný Jan 2001 ONVONV
4 Hejcman Jakub 2001 KOJKOJ
ID jízdy.: 17C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 18K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejcman Jakub 2001 Zendulka Ondřej 2002KOJ KOJKOJ
ID jízdy.: 22K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 24K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 341K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
2 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
3 Pojezný Jan 2001 ONVONV
4 Hejcman Jakub 2001 KOJKOJ
ID jízdy.: 342C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 343K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
2 Hejcman Jakub 2001 Zendulka Ondřej 2002KOJ KOJKOJ
ID jízdy.: 344C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 345K4 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pojezný Jan 2001 Húsek Josef 2003 Kusák Jiří 2003 Pjajčík Michal 2001 ONV ONV ONV ONVONV
ID jízdy.: 346K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
ID jízdy.: 347C1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsková Veronika 2001 ONVONV
ID jízdy.: 348K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 349C2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsková Veronika 2001 Gavalová Nikola 2005ONV ONVONV
ID jízdy.: 350K4 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 28K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
2 Húsek Josef 2003 ONVONV
3 Kusák Jiří 2003 ONVONV
ID jízdy.: 29C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
2 Fiala Oldřich 2004 LSBLSB
3 Duhár Bruno 2004 TTSTTS
4 Uher Miroslav 2003 KOJKOJ
ID jízdy.: 30K2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 31C2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 34K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
2 Husáriková Diana 2004 TTSTTS
3 Klimová Veronika 2004 TTSTTS
4 Muková Alena 2004 TTSTTS
5 Jurečková Petra 2004 KOJKOJ
6 Úlehlová Markéta 2003 KOJKOJ
ID jízdy.: 36K2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jurečková Petra 2004 KOJKOJ
2 Pavlíčková Anna 2004 Úlehlová Markéta 2003ONV KOJKOJ
ID jízdy.: 351K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
2 Húsek Josef 2003 ONVONV
3 Kusák Jiří 2003 ONVONV
ID jízdy.: 352C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
2 Fiala Oldřich 2004 LSBLSB
3 Duhár Bruno 2004 TTSTTS
4 Uher Miroslav 2003 KOJKOJ
ID jízdy.: 353K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsek Josef 2003 Kusák Jiří 2003ONV ONVONV
2 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
ID jízdy.: 354C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Uher Miroslav 2003 Milo Vojtěch 2004KOJ RKLKOJ
ID jízdy.: 355K4 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 356K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
2 Husáriková Diana 2004 TTSTTS
3 Klimová Veronika 2004 TTSTTS
4 Muková Alena 2004 TTSTTS
5 Jurečková Petra 2004 KOJKOJ
6 Úlehlová Markéta 2003 KOJKOJ
ID jízdy.: 357C1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 358K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
2 Klimová Veronika 2004 Muková Alena 2004TTS TTSTTS
3 Husáriková Diana 2004 TTSTTS
4 Jurečková Petra 2004 KOJKOJ
5 Pavlíčková Anna 2004 Úlehlová Markéta 2003ONV KOJKOJ
ID jízdy.: 359C2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 360K4 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíčková Anna 2004 Wilimová Sára 2007 Kasardová Veronika 2006 Balcarová Nikola 2006 ONV ONV ONV ONVONV
2 Striežencová Ela 2003 Husáriková Diana 2004 Klimová Veronika 2004 Muková Alena 2004 TTS TTS TTS TTSTTS
ID jízdy.: 40K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
2 Podráský Richard 2006 ONVONV
3 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
4 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
5 Foukal Jan 2006 RKLRKL
6 Šišma David 2005 RKLRKL
7 Muka Jozef 2006 TTSTTS
8 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
9 Růžička Václav 2006 FRMFRM
10 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
11 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
12 Šimek Albert 2005 PRVPRV
13 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 41C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Polách František 2005 ONVONV
2 Veselý Vojtěch 2005 ONVONV
3 Struhár Dano 2006 TTSTTS
4 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
5 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
6 Novák Jan 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 42K2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Ondřej 2005 Kapoun Pavel 2005KOJ KOJKOJ
2 Kunštár Jakub 2006 Růžička Václav 2006FRM FRMFRM
3 Vičar Mikuláš 2006 Šimek Albert 2005PRV PRVPRV
ID jízdy.: 43C2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
2 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
ID jízdy.: 46K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
2 Kasardová Veronika 2006 ONVONV
3 Ficbauerová Ema 2005 LSBLSB
4 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
5 Figurová Klára 2005 TTSTTS
6 Lišková Katka 2005 TTSTTS
7 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
8 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
9 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
10 Cigánková Klára 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 47C1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
2 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
3 Studničková Klára 2005 ONVONV
4 Hejcmanová Leona 2005 KOJKOJ
5 Černotská Vendula 2006 HRAHRA
6 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 48K2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Obořilová Sabina 2006 Ficbauerová Ema 2005HRA LSBHRA
2 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
3 Svozilová Petra 2005 Kotková Lenka 2005VSO PRVPRV
ID jízdy.: 49C2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejcmanová Leona 2005 Černotská Vendula 2006KOJ HRAKOJ HRA
ID jízdy.: 361K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
2 Podráský Richard 2006 ONVONV
3 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
4 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
5 Foukal Jan 2006 RKLRKL
6 Šišma David 2005 RKLRKL
7 Muka Jozef 2006 TTSTTS
8 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
9 Růžička Václav 2006 FRMFRM
10 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
11 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
12 Šimek Albert 2005 PRVPRV
13 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 362C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Polách František 2005 ONVONV
2 Veselý Vojtěch 2005 ONVONV
3 Struhár Dano 2006 TTSTTS
4 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
5 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
6 Novák Jan 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 363K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
2 Muka Jozef 2006 TTSTTS
3 Kunštár Jakub 2006 Růžička Václav 2006FRM FRMFRM
4 Hirsch Ondřej 2005 Kapoun Pavel 2005KOJ KOJKOJ
5 Vičar Mikuláš 2006 Šimek Albert 2005PRV PRVPRV
ID jízdy.: 364C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Struhár Dano 2006 TTSTTS
2 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
3 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
ID jízdy.: 365K4 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Váverka Filip 2005 Prchlík Ondřej 2005 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006 ONV ONV ONV ONVONV
ID jízdy.: 366K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
2 Kasardová Veronika 2006 ONVONV
3 Ficbauerová Ema 2005 LSBLSB
4 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
5 Figurová Klára 2005 TTSTTS
6 Lišková Katka 2005 TTSTTS
7 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
8 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
9 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
10 Cigánková Klára 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 367C1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
2 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
3 Studničková Klára 2005 ONVONV
4 Hejcmanová Leona 2005 KOJKOJ
5 Černotská Vendula 2006 HRAHRA
6 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 368K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kasardová Veronika 2006 Balcarová Nikola 2006ONV ONVONV
2 Obořilová Sabina 2006 Ficbauerová Ema 2005HRA LSBLSB HRA
3 Lišková Katka 2005 Figurová Klára 2005TTS TTSTTS
4 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
5 Svozilová Petra 2005 Kotková Lenka 2005VSO PRVPRV
ID jízdy.: 369C2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
2 Hejcmanová Leona 2005 Černotská Vendula 2006KOJ HRAKOJ HRA
ID jízdy.: 370K4 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 52K1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
2 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
3 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
4 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
5 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
6 Basta Roman 2007 FRMFRM
7 Kubala Daniel 2007 FRMFRM
8 Baďura Ondřej 2007 KOJKOJ
9 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
10 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
11 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
12 Beneš Bořek 2007 PRVPRV
13 Jančík Tomáš 2007 PRVPRV
14 Kleiner Samuel 2007 PRVPRV
15 Klim Martin 2007 PRVPRV
16 Zahradníček Ondřej 2007 PRVPRV
ID jízdy.: 53C1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotek Daniel 2007 ONVONV
2 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
3 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
4 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
5 Chylík Jonáš 2007 PRVPRV
6 Hlaváč Matěj 2007 PRVPRV
7 Němčák Jan 2007 PRVPRV
8 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
ID jízdy.: 54K2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Chovanec Martin 2007 Kapoun Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
2 Kubala Daniel 2007 Basta Roman 2007FRM FRMFRM
3 Zahradníček Ondřej 2007 Jančík Tomáš 2007PRV PRVPRV
4 Klim Martin 2007 Beneš Bořek 2007PRV PRVPRV
ID jízdy.: 55C2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Příkopa Vít 2007 Němčák Jan 2007PRV PRVPRV
ID jízdy.: 58K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bočková Eliška 2007 ONVONV
2 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
3 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
4 Wilimová Sára 2007 ONVONV
5 Kováčiková Chiara 2007 TTSTTS
6 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
7 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
8 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
9 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
10 Weber Kristína 2007 WBKWBK
11 Smýkalová Lucie 2007 HRAHRA
12 Záková Vanda 2007 FRMFRM
ID jízdy.: 59C1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Úlehlová Štěpánka 2007 KOJKOJ
ID jízdy.: 60K2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hastíková Julie 2007 Zendulková Klára 2007KOJ KOJKOJ
2 Weber Kristína 2007 WBKWBK
3 Smýkalová Lucie 2007 HRAHRA
4 Kresaňová Zuzana 2007 Pokludová Beáta 2007FRM FRMFRM
ID jízdy.: 61C2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 371K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
2 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
3 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
4 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
5 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
6 Basta Roman 2007 FRMFRM
7 Kubala Daniel 2007 FRMFRM
8 Baďura Ondřej 2007 KOJKOJ
9 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
10 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
11 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
12 Beneš Bořek 2007 PRVPRV
13 Jančík Tomáš 2007 PRVPRV
14 Kleiner Samuel 2007 PRVPRV
15 Klim Martin 2007 PRVPRV
16 Zahradníček Ondřej 2007 PRVPRV
ID jízdy.: 372C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotek Daniel 2007 ONVONV
2 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
3 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
4 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
5 Chylík Jonáš 2007 PRVPRV
6 Hlaváč Matěj 2007 PRVPRV
7 Němčák Jan 2007 PRVPRV
8 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
ID jízdy.: 373K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
2 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
3 Kubala Daniel 2007 Basta Roman 2007FRM FRMFRM
4 Chovanec Martin 2007 Kapoun Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
5 Zahradníček Ondřej 2007 Jančík Tomáš 2007PRV PRVPRV
6 Klim Martin 2007 Beneš Bořek 2007PRV PRVPRV
ID jízdy.: 374C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
2 Příkopa Vít 2007 Němčák Jan 2007PRV PRVPRV
ID jízdy.: 375K4 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007 Tischer Vojtěch 2008 Loupanec Richard 2008 ONV ONV ONV ONVONV
2 Chovanec Martin 2007 Havlíček Tomáš 2007 Řihošek Tomáš 2008 Kapoun Tomáš 2007 KOJ KOJ KOJ KOJKOJ
3 Klim Martin 2007 Zahradníček Ondřej 2007 Jančík Tomáš 2007 Beneš Bořek 2007 PRV PRV PRV PRVPRV
ID jízdy.: 376K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bočková Eliška 2007 ONVONV
2 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
3 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
4 Wilimová Sára 2007 ONVONV
5 Kováčiková Chiara 2007 TTSTTS
6 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
7 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
8 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
9 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
10 Weber Kristína 2007 WBKWBK
11 Smýkalová Lucie 2007 HRAHRA
12 Záková Vanda 2007 FRMFRM
ID jízdy.: 377C1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Úlehlová Štěpánka 2007 KOJKOJ
ID jízdy.: 378K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bočková Eliška 2007 Kotačková Karolína 2007ONV ONVONV
2 Wilimová Sára 2007 Červenáková Amálie 2007ONV ONVONV
3 Kováčiková Chiara 2007 Gatialová Saskia 2007TTS SVKTTS
4 Kresaňová Zuzana 2007 Pokludová Beáta 2007FRM FRMFRM
5 Hastíková Julie 2007 Zendulková Klára 2007KOJ KOJKOJ
6 Weber Kristína 2007 WBKWBK
7 Smýkalová Lucie 2007 HRAHRA
ID jízdy.: 379C2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 380K4 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pavlíčková Karolína 2008 Bočková Eliška 2007 Kotačková Karolína 2007 Červenáková Amálie 2007 ONV ONV ONV ONVONV
2 Hastíková Julie 2007 Chovancová Daniela 2009 Pokludová Beáta 2007 Zendulková Klára 2007 KOJ KOJ FRM KOJKOJ
ID jízdy.: 64K1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Loupanec Richard 2008 ONVONV
2 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
3 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
4 Gibas Viktor 2008 TTSTTS
5 Knotko Tobias 2008 TTSTTS
6 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
7 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
8 Oslanec Adam 2008 PRVPRV
9 Vařák Vít 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 65C1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 66K2 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
2 Vařák Vít 2008 Oslanec Adam 2008PRV PRVPRV
ID jízdy.: 70K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Honců Anna 2008 LSBLSB
2 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
3 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
4 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
5 Bräuerová Nikola 2008 ONVONV
6 Plšková Natália 2008 TTSTTS
7 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
8 Csomová Laura 2008 PRVPRV
9 Snášelová Vendula 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 72K2 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008PRV HRAHRA
ID jízdy.: 381K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Loupanec Richard 2008 ONVONV
2 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
3 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
4 Gibas Viktor 2008 TTSTTS
5 Knotko Tobias 2008 TTSTTS
6 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
7 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
8 Oslanec Adam 2008 PRVPRV
9 Vařák Vít 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 382C1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 383K4 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 386K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Honců Anna 2008 LSBLSB
2 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
3 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
4 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
5 Bräuerová Nikola 2008 ONVONV
6 Plšková Natália 2008 TTSTTS
7 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
8 Csomová Laura 2008 PRVPRV
9 Snášelová Vendula 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 387C1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 388K4 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Csomová Laura 2008 Cigánková Klára 2006 Příkopová Veronika 2010 Snášelová Vendula 2008 PRV PRV PRV PRVPRV
ID jízdy.: 76K1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
2 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
3 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
4 Kováčik Marcus 2010 TTSTTS
5 Kučmín Jakub 2009 TTSTTS
6 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
7 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
8 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
9 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
10 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
11 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
12 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
13 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
14 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
15 Tinka Oliver 2010 KOJKOJ
16 Neradil David 2010 PRVPRV
17 Vičar Josef 2009 PRVPRV
ID jízdy.: 77C1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 78K2 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hastík Tomáš 2009 Hošek Dominik 2009KOJ KOJKOJ
2 Kubala Patrik 2010 Růžička Ondřej 2010FRM FRMFRM
ID jízdy.: 82K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Studničková Tereza 2009 ONVONV
2 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
3 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
4 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
5 Urbánková Marie 2011 KOJKOJ
6 Mareček Leila 2009 HRAHRA
7 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 84K2 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Chovancová Daniela 2009 Studničková Tereza 2009KOJ ONVKOJ
2 Mareček Leila 2009 HRAHRA
ID jízdy.: 390K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
2 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
3 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
4 Kováčik Marcus 2010 TTSTTS
5 Kučmín Jakub 2009 TTSTTS
6 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
7 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
8 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
9 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
10 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
11 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
12 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
13 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
14 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
15 Tinka Oliver 2010 KOJKOJ
16 Neradil David 2010 PRVPRV
17 Vičar Josef 2009 PRVPRV
ID jízdy.: 391K2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Milo Štěpán 2009 Lang Lukáš 2009RKL RKLRKL
2 Hastík Tomáš 2009 Hošek Dominik 2009KOJ KOJKOJ
3 Kubala Patrik 2010 Růžička Ondřej 2010FRM FRMFRM
ID jízdy.: 392K4 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 393K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Studničková Tereza 2009 ONVONV
2 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
3 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
4 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
5 Urbánková Marie 2011 KOJKOJ
6 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 394K2 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Chovancová Daniela 2009 Studničková Tereza 2009KOJ ONVKOJ
ID jízdy.: 395K4 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 88K1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
2 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
3 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
4 Weber Patrik 2010 WBKWBK
5 Neradil David 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 90K2 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Weber Patrik 2010 WBKWBK
ID jízdy.: 94K1 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jančová Bára 2010 ONVONV
2 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 96K2 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 396K1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
2 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
3 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
4 Weber Patrik 2010 WBKWBK
5 Neradil David 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 397K2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Weber Patrik 2010 WBKWBK
ID jízdy.: 398K1 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jančová Bára 2010 ONVONV
2 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
ID jízdy.: 399K2 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 100K1 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Berka Daniel 2011 RKLRKL
2 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
ID jízdy.: 101K2 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 103K1 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 104K2 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 400K1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Berka Daniel 2011 RKLRKL
2 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
ID jízdy.: 401K1 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 106K1 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Weber Leri 2013 WBKWBK
ID jízdy.: 107K2 benjamínci - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 109K1 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 110K2 benjamínky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 402K1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Weber Leri 2013 WBKWBK
ID jízdy.: 403K1 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 112K1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 113C1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Růžička Robert 1974 LSBLSB
2 Lenfeld Vladimír 1952 SLASLA
3 Mucha Jaroslav 1955 KOJKOJ
4 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 114K2 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 115C2 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 118K1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Weber Lucia 1980 WBKWBK
ID jízdy.: 119K2 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Weber Lucia 1980 WBKWBK
ID jízdy.: 333C1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 404K1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Brychta František 1959 ZNOZNO
2 Janeček Milan 1953 ZNOZNO
ID jízdy.: 405C1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Zděnek 1961 LSBLSB
2 Růžička Robert 1974 LSBLSB
3 Žalkovský Zděnek 1965 LSBLSB
4 Lenfeld Vladimír 1952 SLASLA
5 Mucha Jaroslav 1955 KOJKOJ
6 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 406K2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 407C2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 408K1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Weber Lucia 1980 WBKWBK
ID jízdy.: 409C1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 645C2 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
FRM 14 8x40=320 12x20=240 31x20=620 1180
HRA 7 12x20=240 9x20=180 2x100=200 1x20=20 640
KOJ 28 8x30=240 11x30=330 12x20=240 60x20=1200 2x100=200 9x20=180 2390
LSB 13 2x30=60 8x20=160 14x20=280 4x100=400 2x20=40 940
ONV 37 12x30=360 20x30=600 30x20=600 52x20=1040 9x20=180 2780
PRV 23 24x20=480 55x20=1100 8x20=160 1740
RKL 5 1x30=30 4x20=80 6x20=120 230
SLA 1 2x100=200 200
SVK 0 1x20=20 20
TTS 16 2x40=80 15x30=450 12x20=240 13x20=260 5x20=100 1130
VSO 0 2x20=40 40
WBK 4 4x20=80 3x100=300 2x20=40 420
ZNO 3 1x30=30 2x100=200 230
Na těchto závodech startuje 162 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 13 oddílů.
Startovné činí celkově 11940 Kč