Dlouhé tratě na Moravě - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 09.05.2019 10:13:26
Přihláška do: 08.04.2019
Datum závodu: 13.04. - 13.04.2019
loděnice Kojetín, řeka Morava

ID jízdy.: 3C1 kanoistky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsková Veronika 2001 ONVONV
2 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
3 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
4 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
ID jízdy.: 309C2 kanoistky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsková Veronika 2001 Gavalová Nikola 2005ONV ONVONV
2 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
ID jízdy.: 326K2 bci - B+C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Uvíra Jiří 2009 Loupanec Richard 2008ONV ONVONV
2 Kusák Adam 2008 Zalubil Ondřej 2008ONV ONVONV
3 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAHRA
4 Randýsek Jindřich 2009 HRAHRA
5 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
6 Vařák Vít 2008 Oslanec Adam 2008PRV PRVPRV
7 Váňa Adam 2010 Vičar Josef 2009KOJ PRVPRV
ID jízdy.: 327C2 bci - B+C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 328K2 bky - B+C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Honců Anna 2008 Žalkovská Barbora 2009LSB LSBLSB
2 Jedličková Tereza 2008 Hartmanová Barbora 2009ZAM ZAMZAM
3 Pavlíčková Karolína 2008 Loupancová Evelína 2008ONV ONVONV
4 Jančová Tereza Marie 2008 Bräuerová Nikola 2008ONV ONVONV
5 Studničková Tereza 2009 ONVONV
6 Jančová Bára 2010 Studničková Tereza 2009ONV ONVONV
7 Filipi Viktorie 2008 Mareček Leila 2009HRA HRAHRA
ID jízdy.: 8K1 muži dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Chocholka Lukáš 1994 LSBLSB
2 Hrabovský Pavol 1989 LSBLSB
3 Havel Jakub 2000 VSOVSO
4 Mamčar Robert 2000 VSOVSO
ID jízdy.: 9C1 muži dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 14K1 ženy dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kecskemetiová Judita 1993 LSBLSB
2 Solařová Kateřina 2000 PRVPRV
ID jízdy.: 15C1 ženy dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 20K1 junioři dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejcman Jakub 2001 KOJKOJ
2 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
3 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
4 Pojezný Jan 2001 ONVONV
5 Macháček Jan 2002 PRVPRV
ID jízdy.: 21C1 junioři dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Minařík Jiří 2002 KOJKOJ
2 Večerka Martin 2001 PRVPRV
ID jízdy.: 26K1 juniorky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
2 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
ID jízdy.: 27C1 juniorky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Seidlerová Eliška 2001 SHKSHK
ID jízdy.: 310K2 junioři dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejcman Jakub 2001 Zendulka Ondřej 2002KOJ KOJKOJ
2 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
3 Pojezný Jan 2001 ONVONV
ID jízdy.: 311C2 junioři dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 312K2 juniorky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 313C2 juniorky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 32K1 dorostenci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
2 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
3 Húsek Josef 2003 ONVONV
4 Kusák Jiří 2003 ONVONV
5 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
6 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
7 Hadaš Petr 2004 PRVPRV
8 Přibyl Lukáš 2004 PRVPRV
ID jízdy.: 33C1 dorostenci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Uher Miroslav 2003 KOJKOJ
2 Fiala Oldřich 2004 LSBLSB
3 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
4 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
ID jízdy.: 38K1 dorostenky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jurečková Petra 2004 KOJKOJ
2 Úlehlová Markéta 2003 KOJKOJ
3 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
4 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
5 Löhndorfová Anežka 2003 VSOVSO
6 Zvěřová Kristýna 2004 VSOVSO
7 Herzánová Lucie 2003 CERCER
8 Davidová Veronika 2004 CERCER
9 Kotěrová Marie 2004 CERCER
10 Nováková Eliška 2004 CERCER
ID jízdy.: 39C1 dorostenky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 314K2 dorostenci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsek Josef 2003 Kusák Jiří 2003ONV ONVONV
2 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
3 Macháček Vojtěch 2004 Přibyl Lukáš 2004PRV PRVPRV
ID jízdy.: 315C2 dorostenci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 316K2 dorostenky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
2 Kotěrová Marie 2004 Davidová Veronika 2004CER CERCER
ID jízdy.: 317C2 dorostenky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 44K1 žáci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kliment Lukáš 2006 CERCER
2 Růžička Václav 2006 FRMFRM
3 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
4 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
5 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
6 Podráský Richard 2006 ONVONV
7 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
8 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
9 Kotek Petr 2005 PRVPRV
10 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
11 Šimek Albert 2005 PRVPRV
12 Šišma David 2005 RKLRKL
13 Foukal Jan 2006 RKLRKL
14 Žaba Filip 2005 SHKSHK
15 Rödl Robert 2006 SHKSHK
16 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
17 Valla Jakub 2006 SPASPA
18 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
ID jízdy.: 45C1 žáci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
2 Polách František 2005 ONVONV
3 Veselý Vojtěch 2005 ONVONV
4 Novák Jan 2006 PRVPRV
5 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
6 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
7 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
ID jízdy.: 50K1 žačky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
2 Merhautová Lucie 2005 SHKSHK
3 Ficbauerová Ema 2005 LSBLSB
4 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
5 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
6 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
7 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
8 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
9 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
10 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
11 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
12 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
13 Hojná Anežka 2005 CERCER
14 Svobodová Eliška 2006 CERCER
15 Cigánková Klára 2006 PRVPRV
16 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
17 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
ID jízdy.: 51C1 žačky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejcmanová Leona 2005 KOJKOJ
2 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
3 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
4 Černotská Vendula 2006 HRAHRA
ID jízdy.: 318K2 žáci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Ondřej 2005 Kapoun Pavel 2005KOJ KOJKOJ
2 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006SHK TSESHK
3 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
4 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
5 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
6 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005PRV PRVPRV
7 Kunštár Jakub 2006 Růžička Václav 2006FRM FRMFRM
ID jízdy.: 319C2 žáci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Michajlík Filip 2006 Kocman Anthony 2006SHK HRASHK HRA
2 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
ID jízdy.: 320K2 žačky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zdráhalová Tereza 2005 Ficbauerová Ema 2005HRA LSBLSB HRA
2 Škrabolová Zuzana 2006 Obořilová Sabina 2006SOS HRASOS HRA
3 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
4 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
5 Hojná Anežka 2005 Merhautová Lucie 2005CER SHKCER
6 Svozilová Petra 2005 Kotková Lenka 2005VSO PRVPRV
7 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
ID jízdy.: 321C2 žačky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejcmanová Leona 2005 Černotská Vendula 2006KOJ HRAHRA
ID jízdy.: 56K1 benjamínci - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
2 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
3 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
4 Exler Štěpán 2007 ZVSZVS
5 Fink Theodor 2007 SHKSHK
6 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
7 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
8 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
9 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
10 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
11 Janák Patrik 2007 VSOVSO
12 Löhndorf Jan 2007 VSOVSO
13 Jančík Tomáš 2007 PRVPRV
14 Klim Martin 2007 PRVPRV
15 Zahradníček Ondřej 2007 PRVPRV
16 Prokop Matěj 2007 PRVPRV
17 Basta Roman 2007 FRMFRM
18 Kubala Daniel 2007 FRMFRM
ID jízdy.: 57C1 benjamínci - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
2 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
3 Knotek Daniel 2007 ONVONV
4 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
5 Chylík Jonáš 2007 PRVPRV
6 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
ID jízdy.: 62K1 benjamínky - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Weber Kristína 2007 WBKWBK
2 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
3 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
4 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
5 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
6 Wilimová Sára 2007 ONVONV
7 Smýkalová Lucie 2007 HRAHRA
8 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
9 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
10 Záková Vanda 2007 FRMFRM
ID jízdy.: 63C1 benjamínky - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Úlehlová Štěpánka 2007 KOJKOJ
ID jízdy.: 322K2 benjamínci - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Chovanec Martin 2007 Kapoun Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
2 Exler Štěpán 2007 ZVSZVS
3 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
4 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
5 Zahradníček Ondřej 2007 Jančík Tomáš 2007PRV PRVPRV
6 Klim Martin 2007 Prokop Matěj 2007PRV PRVPRV
ID jízdy.: 323C2 benjamínci - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Prokeš Antonín 2007 Hirsch Robin 2007KOJ KOJKOJ
2 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
3 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
ID jízdy.: 324K2 benjamínky - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hastíková Julie 2007 Zendulková Klára 2007KOJ KOJKOJ
2 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
3 Kotačková Karolína 2007 Wilimová Sára 2007ONV ONVONV
4 Smýkalová Lucie 2007 HRAHRA
5 Kresaňová Zuzana 2007 Pokludová Beáta 2007FRM FRMFRM
ID jízdy.: 68K1 benjamínci - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
2 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
3 Valla Jan 2008 SPASPA
4 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
5 Kusák Adam 2008 ONVONV
6 Loupanec Richard 2008 ONVONV
7 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
8 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
9 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
10 Havel Jan 2008 VSOVSO
11 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
12 Hojný Václav 2008 CERCER
13 Oslanec Adam 2008 PRVPRV
14 Vařák Vít 2008 PRVPRV
15 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
ID jízdy.: 69C1 benjamínci - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
ID jízdy.: 74K1 benjamínky - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Honců Anna 2008 LSBLSB
2 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
3 Jedličková Tereza 2008 ZAMZAM
4 Bräuerová Nikola 2008 ONVONV
5 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
6 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
7 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
8 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
9 Csomová Laura 2008 PRVPRV
ID jízdy.: 80K1 benjamínci - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
2 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
3 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
4 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
5 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
6 Larisch Jakub 2009 ZVSZVS
7 Randýsek Jindřich 2009 HRAHRA
8 Barták Jakub 2009 VSOVSO
9 Vičar Josef 2009 PRVPRV
10 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
11 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
12 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
ID jízdy.: 81C1 benjamínci - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 86K1 benjamínky - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mareček Leila 2009 HRAHRA
2 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
3 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
4 Studničková Tereza 2009 ONVONV
5 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
6 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
ID jízdy.: 92K1 benjamínci - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
2 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
3 Tinka Oliver 2010 KOJKOJ
4 Weber Patrik 2010 WBKWBK
5 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
6 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
7 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
ID jízdy.: 98K1 benjamínky - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jančová Bára 2010 ONVONV
2 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
ID jízdy.: 330K2 benjamínci - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 331K2 benjamínky - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 102K1 benjamínci - E dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
2 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
3 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
4 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
5 Kučírek Antonín 2011 FRMFRM
ID jízdy.: 105K1 benjamínky - E dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
2 Urbánková Marie 2011 KOJKOJ
3 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
4 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
ID jízdy.: 108K1 benjamínci - F dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Weber Leri 2013 WBKWBK
ID jízdy.: 111K1 benjamínky - F dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
2 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
3 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
4 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
5 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
ID jízdy.: 116K1 Veteráni - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Milan 1953 ZNOZNO
2 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
ID jízdy.: 117C1 Veteráni - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mucha Jaroslav 1955 KOJKOJ
2 Jedlička Václav 1961 ZAMZAM
3 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 120K1 Veteránky - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Weber Lucia 1980 WBKWBK
ID jízdy.: 332C1 Veteránky - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 10 7x30=210 4x20=80 2x20=40 2x20=40 370
FRM 12 6x20=120 11x20=220 340
HRA 10 8x20=160 6x20=120 1x100=100 4x20=80 460
KOJ 29 5x30=150 4x30=120 6x20=120 18x20=360 1x100=100 2x20=40 890
LSB 13 3x40=120 1x30=30 4x20=80 8x20=160 2x20=40 430
ONV 31 4x30=120 6x30=180 8x20=160 23x20=460 17x20=340 1260
PRV 27 1x40=40 3x30=90 6x30=180 15x20=300 15x20=300 4x20=80 990
RKL 5 1x30=30 2x20=40 2x20=40 110
SHK 9 1x30=30 8x20=160 2x20=40 1x100=100 330
SOS 5 4x20=80 3x20=60 140
SPA 2 1x20=20 1x20=20 40
TSE 0 1x20=20 20
VSO 12 2x40=80 2x30=60 3x20=60 4x20=80 280
WBK 4 1x20=20 1x100=100 120
ZAM 5 4x30=120 2x20=40 1x100=100 2x20=40 300
ZNO 2 1x30=30 1x100=100 130
ZVS 14 6x20=120 5x20=100 2x20=40 260
Na těchto závodech startuje 206 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 17 oddílů.
Startovné činí celkově 6470 Kč