Nymburská 500 - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 18.05.2019 10:12:54
Přihláška do: 14.05.2019
Datum závodu: 18.05. - 18.05.2019
řeka Labe v Nymburce nad elektrárnou

ID jízdy.: 231K1 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zimčík Martin 2011 MODMOD
2 Kolesa Filip 2009 MODMOD
3 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
4 Dufek Hugo 2013 MODMOD
5 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
6 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
7 Ballay Jakub 2011 MODMOD
ID jízdy.: 488C1 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Alena 2002 SHKSHK
2 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
3 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
4 Malíková Martina 1999 DUPNYM
5 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
6 Dvořáková Eliška 2001 SEZSEZ
7 Kvasilová Klára 2001 SEZSEZ
ID jízdy.: 489C2 kanoistky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
2 Krausová Alena 2002 Havlová Kristýna 2001SHK DECSHK
ID jízdy.: 696K1 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 697C1 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 698K2 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 699C2 Veteráni - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 702K1 Veteránky - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 704K2 Veteránky - G 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 779C1 kanoistky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Alena 2002 SHKSHK
2 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
3 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
4 Malíková Martina 1999 DUPNYM
5 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
6 Dvořáková Eliška 2001 SEZSEZ
7 Kvasilová Klára 2001 SEZSEZ
ID jízdy.: 780C2 kanoistky 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Břízová Veronika 2006 Šímová Kamila 2006ZVS ZVSZVS
2 Krausová Alena 2002 Havlová Kristýna 2001SHK DECSHK
ID jízdy.: 826K1 Veteráni - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 827C1 Veteráni - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 828K2 Veteráni - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 829C2 Veteráni - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 830K1 Veteránky - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 831K2 Veteránky - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 4K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Jakub 2000 VSOVSO
2 Mamčar Robert 2000 VSOVSO
3 Liška Josef 1993 ZBRZBR
4 Malý Ondřej 1994 ZBRZBR
5 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
ID jízdy.: 5C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
2 Kubina Filip 1990 NYMNYM
3 Petružálek Jan 1988 NYMNYM
4 Dušek Roman 1990 NYMNYM
5 Vohradský Filip 1998 NYMNYM
6 Černý Jakub 1998 NYMNYM
7 Plaček Matyáš 2000 NYMNYM
8 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
9 Kořínek Daniel 1998 DUPNYM
10 Hájek Kryštof 1997 DUPNYM
ID jízdy.: 6K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Jakub 2000 Mamčar Robert 2000VSO VSOVSO
2 Pokorný Čestmír 1980 Kraft Jiří 1984NYM NYMNYM
ID jízdy.: 7C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petružálek Jan 1988 Dušek Roman 1990NYM NYMNYM
2 Krejčí Libor 1971 Fiedler Petr 1963NYM NYMNYM
3 Palma Karel 1996 Černý Jakub 1998DUP NYMNYM
4 Plaček Matyáš 2000 Holenka Adam 1999NYM DUPNYM
5 Podnecký Miroslav 1968 Soukup Radek 1966NYM NYMNYM
6 Hájek Kryštof 1997 Kořínek Daniel 1998DUP DUPNYM
7 Drahokoupil Dan 1991 Černý Marek 1974USK NYMNYM
ID jízdy.: 10K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Housková Kateřina 1993 ZBRZBR
2 Telská Viktorie 1999 USKUSK
3 Vernerová Barbora 1972 VPLVPL
ID jízdy.: 12K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 211K1 muži 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Jakub 2000 VSOVSO
2 Mamčar Robert 2000 VSOVSO
3 Liška Josef 1993 ZBRZBR
4 Malý Ondřej 1994 ZBRZBR
ID jízdy.: 212C1 muži 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubina Filip 1990 NYMNYM
2 Petružálek Jan 1988 NYMNYM
3 Dušek Roman 1990 NYMNYM
ID jízdy.: 213K1 ženy 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Telská Viktorie 1999 USKUSK
2 Vernerová Barbora 1972 VPLVPL
ID jízdy.: 334K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Jakub 2000 VSOVSO
2 Mamčar Robert 2000 VSOVSO
3 Liška Josef 1993 ZBRZBR
4 Malý Ondřej 1994 ZBRZBR
ID jízdy.: 335C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubina Filip 1990 NYMNYM
2 Petružálek Jan 1988 NYMNYM
3 Dušek Roman 1990 NYMNYM
4 Vohradský Filip 1998 NYMNYM
5 Plaček Matyáš 2000 NYMNYM
6 Kořínek Daniel 1998 DUPNYM
ID jízdy.: 336K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Jakub 2000 Mamčar Robert 2000VSO VSOVSO
2 Liška Josef 1993 Malý Ondřej 1994ZBR ZBRZBR
3 Pokorný Čestmír 1980 Kraft Jiří 1984NYM NYMNYM
ID jízdy.: 337C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krejčí Libor 1971 Fiedler Petr 1963NYM NYMNYM
2 Plaček Matyáš 2000 Holenka Adam 1999NYM DUPNYM
3 Petružálek Jan 1988 Dušek Roman 1990NYM NYMNYM
4 Bubanec Petr 1970 Drahokoupil Dan 1991NYM USKNYM
ID jízdy.: 338K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Housková Kateřina 1993 ZBRZBR
2 Telská Viktorie 1999 USKUSK
3 Vernerová Barbora 1972 VPLVPL
ID jízdy.: 339K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 517K2 muži 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Jakub 2000 Mamčar Robert 2000VSO VSOVSO
ID jízdy.: 518C2 muži 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 519K2 ženy 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 16K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Labuť Vojtěch 2001 ZBRZBR
2 Hradil Tomáš 2002 NYMNYM
3 Pavlík Josef 2001 SLHSLH
4 Rokos Petr 2002 USKUSK
5 Kulich Michal 2001 PODPOD
6 Novotný Vojtěch 2002 PODPOD
ID jízdy.: 17C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 NYMNYM
2 Papoušek Jonáš 2002 NYMNYM
3 Čermák Jan 2001 USKUSK
4 Burda Vojtěch 2001 SEZSEZ
5 Dvořák Jakub 2001 SEZSEZ
6 Hovorka Michal 2001 SEZSEZ
7 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
ID jízdy.: 18K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 19C2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 Papoušek Jonáš 2002NYM NYMNYM
2 Čermák Jan 2001 Pražský Lukáš 2004USK USKUSK
3 Hovorka Michal 2001 Burda Vojtěch 2001SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 22K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bláhová Tereza 2001 SEZSEZ
ID jízdy.: 24K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 215K1 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Labuť Vojtěch 2001 ZBRZBR
2 Hradil Tomáš 2002 NYMNYM
3 Pavlík Josef 2001 SLHSLH
4 Rokos Petr 2002 USKUSK
5 Kulich Michal 2001 PODPOD
6 Novotný Vojtěch 2002 PODPOD
ID jízdy.: 216C1 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 NYMNYM
2 Papoušek Jonáš 2002 NYMNYM
3 Čermák Jan 2001 USKUSK
4 Burda Vojtěch 2001 SEZSEZ
5 Dvořák Jakub 2001 SEZSEZ
6 Hovorka Michal 2001 SEZSEZ
7 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
ID jízdy.: 217K1 juniorky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bláhová Tereza 2001 SEZSEZ
ID jízdy.: 341K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Labuť Vojtěch 2001 ZBRZBR
2 Hradil Tomáš 2002 NYMNYM
3 Pavlík Josef 2001 SLHSLH
4 Rokos Petr 2002 USKUSK
5 Kulich Michal 2001 PODPOD
6 Novotný Vojtěch 2002 PODPOD
ID jízdy.: 342C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 NYMNYM
2 Papoušek Jonáš 2002 NYMNYM
3 Čermák Jan 2001 USKUSK
4 Burda Vojtěch 2001 SEZSEZ
5 Dvořák Jakub 2001 SEZSEZ
6 Hovorka Michal 2001 SEZSEZ
7 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
ID jízdy.: 343K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 344C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 Papoušek Jonáš 2002NYM NYMNYM
2 Čermák Jan 2001 Pražský Lukáš 2004USK USKUSK
3 Hovorka Michal 2001 Burda Vojtěch 2001SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 346K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bláhová Tereza 2001 SEZSEZ
ID jízdy.: 348K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 521K2 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 522C2 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bacílek Lukáš 2002 Papoušek Jonáš 2002NYM NYMNYM
ID jízdy.: 523K2 juniorky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 219K1 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
2 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
3 Špaček Adam 2004 NYMNYM
4 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
5 Váňa Vojtěch 2004 PODPOD
6 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
7 Trnka Filip 2004 SKDSKD
8 Humhal Jiří 2003 USKUSK
9 Plhoň Jan 2004 USKUSK
10 Puš Michal 2004 USKUSK
11 Friml Pavel-Dmitrij 2004 USKUSK
12 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
13 Saw Morgan Luboš 2004 ZBRZBR
14 Žďárský Hubert 2004 PODPOD
ID jízdy.: 220C1 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krejčí Aleš 2004 SHKSHK
2 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
3 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
4 Hanák Ondřej 2003 KVSKVS
5 Němeček Tomáš 2003 KVSKVS
6 Sedlák Jiří 2003 SLHSLH
7 Hynčica Jan 2004 SLHSLH
8 Pražský Lukáš 2004 USKUSK
9 Doktor Tomáš 2004 SEZSEZ
10 Košnar Adam 2004 SEZSEZ
11 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
ID jízdy.: 221K1 dorostenky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zvěřová Kristýna 2004 VSOVSO
2 Löhndorfová Anežka 2003 VSOVSO
3 Pudilová Vlaďka 2003 TSETSE
4 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
5 Davidová Veronika 2004 CERCER
6 Herzánová Lucie 2003 CERCER
7 Kotěrová Marie 2004 CERCER
8 Nováková Eliška 2004 CERCER
9 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
10 Fléglová Anna 2004 USKUSK
11 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
12 Bláhová Karolína 2003 SEZSEZ
ID jízdy.: 351K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
2 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
3 Saw Morgan Luboš 2004 ZBRZBR
4 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
5 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
6 Špaček Adam 2004 NYMNYM
7 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
8 Trnka Filip 2004 SKDSKD
9 Humhal Jiří 2003 USKUSK
10 Friml Pavel-Dmitrij 2004 USKUSK
11 Plhoň Jan 2004 USKUSK
12 Puš Michal 2004 USKUSK
13 Váňa Vojtěch 2004 PODPOD
14 Žďárský Hubert 2004 PODPOD
ID jízdy.: 352C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krejčí Aleš 2004 SHKSHK
2 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
3 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
4 Hanák Ondřej 2003 KVSKVS
5 Němeček Tomáš 2003 KVSKVS
6 Sedlák Jiří 2003 SLHSLH
7 Hynčica Jan 2004 SLHSLH
8 Pražský Lukáš 2004 USKUSK
9 Doktor Tomáš 2004 SEZSEZ
10 Košnar Adam 2004 SEZSEZ
11 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
ID jízdy.: 353K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kupec Kryštof 2004 Kysilka Matouš 2004NYM NYMNYM
2 Truhlář Filip 2003 Trnka Filip 2004SHK SKDSHK SKD
3 Kučírek Lukáš 2004 Saw Morgan Luboš 2004ZBR ZBRZBR
4 Humhal Jiří 2003 Plhoň Jan 2004USK USKUSK
5 Puš Michal 2004 Friml Pavel-Dmitrij 2004USK USKUSK
6 Žďárský Hubert 2004 Váňa Vojtěch 2004POD PODPOD
ID jízdy.: 354C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sedlák Jiří 2003 Krejčí Aleš 2004SLH SHKSHK SLH
2 Tettinger Petr 2003 Janďourek Šimon 2004NYM NYMNYM
3 Hanák Ondřej 2003 Němeček Tomáš 2003KVS KVSKVS
4 Doktor Tomáš 2004 Košnar Adam 2004SEZ SEZSEZ
5 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
ID jízdy.: 356K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zvěřová Kristýna 2004 VSOVSO
2 Löhndorfová Anežka 2003 VSOVSO
3 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
4 Pudilová Vlaďka 2003 TSETSE
5 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
6 Davidová Veronika 2004 CERCER
7 Herzánová Lucie 2003 CERCER
8 Kotěrová Marie 2004 CERCER
9 Nováková Eliška 2004 CERCER
10 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
11 Fléglová Anna 2004 USKUSK
12 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
13 Bláhová Karolína 2003 SEZSEZ
ID jízdy.: 358K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zvěřová Kristýna 2004 VSOVSO
2 Löhndorfová Anežka 2003 VSOVSO VSO
3 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
4 Kusovská Adéla 2003 Vrbenská Kateřina 2003MOD CHOMOD
5 Kotěrová Marie 2004 Davidová Veronika 2004CER CERCER
6 Herzánová Lucie 2003 Kukačková Natálie 2004CER SOPCER
7 Bláhová Karolína 2003 Ondrová Vendula 2004SEZ SLHSLH SEZ
ID jízdy.: 525K2 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kupec Kryštof 2004 Kysilka Matouš 2004NYM NYMNYM
2 Truhlář Filip 2003 Trnka Filip 2004SHK SKDSHK SKD
3 Kučírek Lukáš 2004 Saw Morgan Luboš 2004ZBR ZBRZBR
4 Humhal Jiří 2003 Plhoň Jan 2004USK USKUSK
5 Puš Michal 2004 Friml Pavel-Dmitrij 2004USK USKUSK
6 Žďárský Hubert 2004 Váňa Vojtěch 2004POD PODPOD
ID jízdy.: 526C2 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sedlák Jiří 2003 Krejčí Aleš 2004SLH SHKSHK SLH
2 Tettinger Petr 2003 Janďourek Šimon 2004NYM NYMNYM
ID jízdy.: 527K2 dorostenky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zvěřová Kristýna 2004 VSOVSO
2 Löhndorfová Anežka 2003 VSOVSO VSO
3 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
4 Kusovská Adéla 2003 Vrbenská Kateřina 2003MOD CHOMOD
5 Kotěrová Marie 2004 Davidová Veronika 2004CER CERCER
6 Herzánová Lucie 2003 Kukačková Natálie 2004CER SOPCER
7 Bláhová Karolína 2003 Ondrová Vendula 2004SEZ SLHSLH
ID jízdy.: 361K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 CERCER
2 Kliment Lukáš 2006 CERCER
3 Zika Matyáš 2006 CERCER
4 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
5 Doležal Benedikt 2005 KVSKVS
6 Darazs Adam 2006 KVSKVS
7 Dvořák Brutus 2006 LITLIT
8 Němeček Lukáš 2006 MODMOD
9 Kudrna Filip 2006 MODMOD
10 Doubrava Tomáš 2005 NYMNYM
11 Sehnal Šimon 2005 NYMNYM
12 Papírník Jakub 2006 NYMNYM
13 Bártl Jonáš 2006 NYMNYM
14 Jirman Jáchym 2005 PODPOD
15 Žaba Filip 2005 SHKSHK
16 Rödl Robert 2006 SHKSHK
17 Kurťák Šimon 2005 SKDSKD
18 Všetečka Jan 2006 TSETSE
19 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
20 Hruška Šimon 2006 USKUSK
21 Heliš Daniel 2006 USKUSK
22 Cakl Filip 2005 USKUSK
23 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
24 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
25 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
26 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
27 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
28 Neumannn Adam 2006 ZBRZBR
ID jízdy.: 362C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 SHKSHK
2 Kot Bartoloměj 2005 SHKSHK
3 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
4 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
5 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
6 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
7 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
8 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
9 Kozel Tadeáš 2006 NYMNYM
10 Hillebrant Stanislav 2005 NYMNYM
11 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
12 Horáček Adam 2005 KVSKVS
13 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
14 Černošek Radim 2005 SLHSLH
15 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
16 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
17 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
ID jízdy.: 363K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 Tejnora Štěpán 2005CER KVSCER KVS
2 Němeček Lukáš 2006 Kudrna Filip 2006MOD MODMOD
3 Doubrava Tomáš 2005 Sehnal Šimon 2005NYM NYMNYM
4 Papírník Jakub 2006 Bártl Jonáš 2006NYM NYMNYM
5 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006SHK TSESHK TSE
6 Stejskal Jan 2006 Hruška Šimon 2006ZAM USKUSK ZAM
7 Heliš Daniel 2006 Cakl Filip 2005USK USKUSK
8 Večeř Karel 2005 Knoška Robert 2005ZBR ZBRZBR
9 Vašek Otakar 2005 Neumannn Adam 2006ZBR ZBRZBR
10 Kurťák Šimon 2005 Souček Lukáš 2005SKD ZBRSKD ZBR
ID jízdy.: 364C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 Michajlík Filip 2006SHK SHKSHK
2 Kot Bartoloměj 2005 Vyčítal Tomáš 2006SHK SHKSHK
3 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM NYMNYM
4 Pinkas Šimon 2006 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
5 Hillebrant Stanislav 2005 Papoušek Štěpán 2005NYM NYMNYM
6 Rašek Ondřej 2005 Černošek Radim 2005SKD SLHSKD SLH
7 Takáč Vojtěch 2006 Hovorka Matěj 2005SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 366K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
2 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
3 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
4 Merhautová Lucie 2005 SHKSHK
5 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
6 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
7 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
8 Dvořáková Eliška 2005 ZBRZBR
9 Švábová Marika 2006 ZBRZBR
10 Boumová Aneta 2005 TSETSE
11 Ščuková Johana 2006 NYMNYM
12 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
13 Válková Barbora 2006 NYMNYM
14 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
15 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
16 Švábová Julie 2005 MODMOD
17 Hojná Anežka 2005 CERCER
18 Svobodová Eliška 2006 CERCER
19 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
20 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
21 Rosová Dominika 2006 SLHSLH
22 Janoušová Markéta 2005 USKUSK
23 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
24 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
25 Řezníčková Veronika 2006 USKUSK
26 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
27 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
28 Redondo Florencia Susana 2006 USKUSK
29 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
ID jízdy.: 368K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Karolína 2005 Černohousová Silvie 2006ZVS ZVSZVS
2 Válková Barbora 2006 Larischová Anežka 2006NYM ZVSZVS NYM
3 Boumová Aneta 2005 Bartáková Kateřina 2005TSE VSOVSO TSE
4 Svozilová Petra 2005 Kotková Lenka 2005VSO PRVVSO
5 Ščuková Johana 2006 Hladíková Barbora 2006NYM NYMNYM
6 Hojná Anežka 2005 Merhautová Lucie 2005CER SHKSHK CER
7 Tettingerová Tereza 2005 Sovová Barbora 2005NYM JABNYM
8 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005MOD MODMOD
9 Svobodová Eliška 2006 CERCER
10 Dvořáková Eliška 2005 Švábová Marika 2006ZBR ZBRZBR
11 Pecharová Martina 2005 Rosová Dominika 2006SLH SLHSLH
12 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
13 Mihalová Silvie 2006 Rokosová Barbora 2006USK USKUSK
ID jízdy.: 529K1 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 CERCER
2 Kliment Lukáš 2006 CERCER
3 Zika Matyáš 2006 CERCER
4 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
5 Doležal Benedikt 2005 KVSKVS
6 Darazs Adam 2006 KVSKVS
7 Dvořák Brutus 2006 LITLIT
8 Němeček Lukáš 2006 MODMOD
9 Kudrna Filip 2006 MODMOD
10 Doubrava Tomáš 2005 NYMNYM
11 Sehnal Šimon 2005 NYMNYM
12 Papírník Jakub 2006 NYMNYM
13 Bártl Jonáš 2006 NYMNYM
14 Jirman Jáchym 2005 PODPOD
15 Žaba Filip 2005 SHKSHK
16 Rödl Robert 2006 SHKSHK
17 Kurťák Šimon 2005 SKDSKD
18 Všetečka Jan 2006 TSETSE
19 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
20 Hruška Šimon 2006 USKUSK
21 Heliš Daniel 2006 USKUSK
22 Cakl Filip 2005 USKUSK
23 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
24 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
25 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
26 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
27 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
28 Neumannn Adam 2006 ZBRZBR
ID jízdy.: 530C1 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 SHKSHK
2 Kot Bartoloměj 2005 SHKSHK
3 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
4 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
5 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
6 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
7 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
8 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
9 Hillebrant Stanislav 2005 NYMNYM
10 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
11 Horáček Adam 2005 KVSKVS
12 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
13 Černošek Radim 2005 SLHSLH
14 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
15 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
16 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
ID jízdy.: 531K2 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 Tejnora Štěpán 2005CER KVSCER KVS
2 Němeček Lukáš 2006 Kudrna Filip 2006MOD MODMOD
3 Doubrava Tomáš 2005 Sehnal Šimon 2005NYM NYMNYM
4 Papírník Jakub 2006 Bártl Jonáš 2006NYM NYMNYM
5 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006SHK TSESHK TSE
6 Stejskal Jan 2006 Hruška Šimon 2006ZAM USKUSK ZAM
7 Heliš Daniel 2006 Cakl Filip 2005USK USKUSK
8 Večeř Karel 2005 Knoška Robert 2005ZBR ZBRZBR
9 Vašek Otakar 2005 Neumannn Adam 2006ZBR ZBRZBR
10 Kurťák Šimon 2005 Souček Lukáš 2005SKD ZBRSKD ZBR
ID jízdy.: 532C2 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kot Artur 2005 Michajlík Filip 2006SHK SHKSHK
2 Kot Bartoloměj 2005 Vyčítal Tomáš 2006SHK SHKSHK
3 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM NYMNYM
4 Pinkas Šimon 2006 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
5 Hillebrant Stanislav 2005 Papoušek Štěpán 2005NYM NYMNYM
6 Rašek Ondřej 2005 Černošek Radim 2005SKD SLHSKD SLH
ID jízdy.: 533K1 žačky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Merhautová Lucie 2005 SHKSHK
2 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
3 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
4 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
5 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
6 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
7 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
8 Dvořáková Eliška 2005 ZBRZBR
9 Švábová Marika 2006 ZBRZBR
10 Boumová Aneta 2005 TSETSE
11 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
12 Válková Barbora 2006 NYMNYM
13 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
14 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
15 Švábová Julie 2005 MODMOD
16 Hojná Anežka 2005 CERCER
17 Svobodová Eliška 2006 CERCER
18 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
19 Janoušová Markéta 2005 USKUSK
20 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
21 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
22 Řezníčková Veronika 2006 USKUSK
23 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
24 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
25 Redondo Florencia Susana 2006 USKUSK
26 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
ID jízdy.: 535K2 žačky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Karolína 2005 Černohousová Silvie 2006ZVS ZVSZVS
2 Válková Barbora 2006 Larischová Anežka 2006NYM ZVSZVS NYM
3 Boumová Aneta 2005 Bartáková Kateřina 2005TSE VSOVSO TSE
4 Svozilová Petra 2005 Kotková Lenka 2005VSO PRVVSO
5 Ščuková Johana 2006 Hladíková Barbora 2006NYM NYMNYM
6 Hojná Anežka 2005 Merhautová Lucie 2005CER SHKSHK CER
7 Tettingerová Tereza 2005 Sovová Barbora 2005NYM JABNYM
8 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005MOD MODMOD
9 Svobodová Eliška 2006 CERCER
10 Dvořáková Eliška 2005 Švábová Marika 2006ZBR ZBRZBR
11 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
12 Mihalová Silvie 2006 Rokosová Barbora 2006USK USKUSK
ID jízdy.: 227K1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák Jakub 2007 KVSKVS
2 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
3 Jiráň Felix 2007 MODMOD
4 Navrátil Robert 2007 MODMOD
5 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
6 Škrob Marek 2007 NYMNYM
7 Kulhánek Kryštof 2007 PDMPDM
8 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
9 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
10 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
11 Pudil Jan 2007 TSETSE
12 Houda Vítek 2007 TSETSE
13 Hončík Richard 2007 TSETSE
14 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
15 Löhndorf Jan 2007 VSOVSO
16 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
17 Šmída Antonín 2007 ZBRZBR
18 Jech Karel 2007 ZBRZBR
19 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
20 Exler Štěpán 2007 ZVSZVS
21 Vosejpka Tomáš 2007 PODPOD
ID jízdy.: 228C1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koula Adam 2007 NYMNYM
2 Krčál David 2007 KVSKVS
3 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
4 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
5 Hájek Matouš 2007 NYMNYM
ID jízdy.: 229K1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
2 Veselá Hana 2007 NYMNYM
3 Selingerová Veronika 2007 NYMNYM
4 Steinmetzová Kristina 2007 NYMNYM
5 Valsová Veronika 2007 TSETSE
6 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
7 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
8 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
9 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
10 Huhuková Karin 2007 USKUSK
11 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
ID jízdy.: 371K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák Jakub 2007 KVSKVS
2 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
3 Jiráň Felix 2007 MODMOD
4 Navrátil Robert 2007 MODMOD
5 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
6 Škrob Marek 2007 NYMNYM
7 Kulhánek Kryštof 2007 PDMPDM
8 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
9 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
10 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
11 Pudil Jan 2007 TSETSE
12 Houda Vítek 2007 TSETSE
13 Hončík Richard 2007 TSETSE
14 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
15 Löhndorf Jan 2007 VSOVSO
16 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
17 Šmída Antonín 2007 ZBRZBR
18 Jech Karel 2007 ZBRZBR
19 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
20 Exler Štěpán 2007 ZVSZVS
21 Vosejpka Tomáš 2007 PODPOD
ID jízdy.: 372C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koula Adam 2007 NYMNYM
2 Krčál David 2007 KVSKVS
3 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
4 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
5 Hájek Matouš 2007 NYMNYM
ID jízdy.: 373K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
2 Jiráň Felix 2007 Lazák Tomáš 2007MOD MODMOD
3 Kulhánek Kryštof 2007 PDMPDM
4 Exler Štěpán 2007 Šindel Jakub 2007ZVS SKDSKD
5 Exler Štěpán 2007 Ondra Mikuláš 2007ZVS SLHSLH
6 Pudil Jan 2007 Houda Vítek 2007TSE TSETSE
7 Řezáč Adam 2008 Hončík Richard 2007TSE TSETSE
8 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007SOP USKUSK
9 Löhndorf Jan 2007 VSOVSO
10 Mikeš Michal 2007 Šmída Antonín 2007ZBR ZBRZBR
11 Jech Karel 2007 Bartek Matyáš 2007ZBR ZBRZBR
12 Exler Štěpán 2007 ZVSZVS
13 Žaba Daniel 2008 Ledecký Jakub 2007SHK SHKSHK
ID jízdy.: 374C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krčál David 2007 Král Oliver 2008KVS KVSKVS
2 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007SLH SLHSLH
3 Koula Adam 2007 Hájek Matouš 2007NYM NYMNYM
ID jízdy.: 376K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
2 Veselá Hana 2007 NYMNYM
3 Selingerová Veronika 2007 NYMNYM
4 Steinmetzová Kristina 2007 NYMNYM
5 Valsová Veronika 2007 TSETSE
6 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
7 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
8 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
9 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
10 Huhuková Karin 2007 USKUSK
11 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
ID jízdy.: 378K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Uhrová Karolína 2008 Hanušová Zuzana 2007MOD MODMOD
2 Veselá Hana 2007 Selingerová Veronika 2007NYM NYMNYM
3 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
4 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
5 Činovcová Lucie 2007 Fléglová Alžběta 2007USK USKUSK
ID jízdy.: 445K2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
2 Jiráň Felix 2007 Lazák Tomáš 2007MOD MODMOD
3 Exler Štěpán 2007 Šindel Jakub 2007ZVS SKDSKD
4 Exler Štěpán 2007 Ondra Mikuláš 2007ZVS SLHSLH
5 Pudil Jan 2007 Houda Vítek 2007TSE TSETSE
6 Řezáč Adam 2008 Hončík Richard 2007TSE TSETSE
7 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007SOP USKUSK
8 Löhndorf Jan 2007 VSOVSO
9 Mikeš Michal 2007 Šmída Antonín 2007ZBR ZBRZBR
10 Jech Karel 2007 Bartek Matyáš 2007ZBR ZBRZBR
11 Žaba Daniel 2008 Ledecký Jakub 2007SHK SHKSHK
ID jízdy.: 446C2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007SLH SLHSLH
2 Koula Adam 2007 Hájek Matouš 2007NYM NYMNYM
ID jízdy.: 447K2 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Uhrová Karolína 2008 Hanušová Zuzana 2007MOD MODMOD
2 Veselá Hana 2007 Selingerová Veronika 2007NYM NYMNYM
3 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
4 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
5 Činovcová Lucie 2007 Fléglová Alžběta 2007USK USKUSK
ID jízdy.: 257K1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Matlák Kryštof 2008 CERCER
3 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
4 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
5 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
6 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
7 Gerhát Josef 2008 LITLIT
8 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
9 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
10 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
11 Hož Štěpán 2008 SHKSHK
12 Řezáč Adam 2008 TSETSE
13 Puš Ondřej 2008 USKUSK
14 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
15 Havel Jan 2008 VSOVSO
16 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
17 Šváb Hynek 2008 ZBRZBR
18 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
19 Mach David 2008 ZBRZBR
20 Knoška Michal 2008 ZBRZBR
21 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
22 Randuška Dominik 2008 ZBRZBR
23 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
24 Kurka Štěpán 2008 PODPOD
ID jízdy.: 258C1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
2 Král Oliver 2008 KVSKVS
ID jízdy.: 259K1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Macsaliová Jana 2008 CERCER
2 Jelínková Valentýna 2008 CERCER
3 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
4 Selucká Lucie 2008 MODMOD
5 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
6 Straková Karolína 2008 NYMNYM
7 Hladíková Anna 2008 NYMNYM
8 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
9 Andrašovská Kateřina 2008 PDMPDM
10 Slavíková Eva 2008 USKUSK
11 Jedličková Tereza 2008 ZAMZAM
12 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
13 Janatová Barbora 2008 ZBRZBR
14 Janatová Barbora 2008 ZBRZBR
ID jízdy.: 381K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Matlák Kryštof 2008 CERCER
3 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
4 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
5 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
6 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
7 Gerhát Josef 2008 LITLIT
8 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
9 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
10 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
11 Hož Štěpán 2008 SHKSHK
12 Řezáč Adam 2008 TSETSE
13 Puš Ondřej 2008 USKUSK
14 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
15 Havel Jan 2008 VSOVSO
16 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
17 Šváb Hynek 2008 ZBRZBR
18 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
19 Mach David 2008 ZBRZBR
20 Knoška Michal 2008 ZBRZBR
21 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
22 Randuška Dominik 2008 ZBRZBR
23 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
24 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
25 Kurka Štěpán 2008 PODPOD
ID jízdy.: 382C1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
2 Král Oliver 2008 KVSKVS
3 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
4 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
ID jízdy.: 386K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Macsaliová Jana 2008 CERCER
2 Jelínková Valentýna 2008 CERCER
3 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
4 Selucká Lucie 2008 MODMOD
5 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
6 Straková Karolína 2008 NYMNYM
7 Hladíková Anna 2008 NYMNYM
8 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
9 Andrašovská Kateřina 2008 PDMPDM
10 Slavíková Eva 2008 USKUSK
11 Jedličková Tereza 2008 ZAMZAM
12 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
ID jízdy.: 450K2 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jelínková Valentýna 2008 Jelínková Julie 2010CER CERCER
2 Uhrová Veronika 2010 Selucká Lucie 2008MOD MODMOD
3 Kupcová Kristýna 2008 Ščuková Sára 2008NYM NYMNYM
4 Jedličková Tereza 2008 Hartmanová Barbora 2009ZAM ZAMZAM
5 Rejnová Anežka 2008 Janatová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 781K2 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
2 Němeček Martin 2009 Gerhát Josef 2008CER LITCER LIT
3 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008KVS KVSKVS
4 Puš Ondřej 2008 Řezníček Jakub 2008USK USKUSK
5 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSVSO
6 Bartek Vít 2008 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
7 Šváb Hynek 2008 Kubíček Kryštof 2008ZBR ZBRZBR
8 Mach David 2008 Knoška Michal 2008ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 782C2 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 783K2 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
2 Němeček Martin 2009 Gerhát Josef 2008CER LITCER LIT
3 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSVSO
4 Bartek Vít 2008 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
5 Šváb Hynek 2008 Kubíček Kryštof 2008ZBR ZBRZBR
6 Mach David 2008 Knoška Michal 2008ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 784C2 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 785K2 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jelínková Valentýna 2008 Jelínková Julie 2010CER CERCER
2 Uhrová Veronika 2010 Selucká Lucie 2008MOD MODMOD
3 Kupcová Kristýna 2008 Ščuková Sára 2008NYM NYMNYM
4 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
5 Jedličková Tereza 2008 Hartmanová Barbora 2009ZAM ZAMZAM
6 Rejnová Anežka 2008 Janatová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 261K1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 CERCER
2 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
3 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
4 Dogner Matouš 2009 LOBLOB
5 Kolesa Filip 2009 MODMOD
6 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
7 Drdacký Ondřej 2009 PDMPDM
8 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
9 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
10 Vývoda Ondřej 2009 SLHSLH
11 Janouš Jakub 2009 USKUSK
12 Petřík David 2009 USKUSK
13 Barták Jakub 2009 VSOVSO
14 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
15 Larisch Jakub 2009 ZVSZVS
16 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
17 Martínek Daniel 2009 PODPOD
18 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
19 Granát Jonáš 2009 PODPOD
20 Bárta Patrik 2009 SEZSEZ
21 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
ID jízdy.: 262C1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 263K1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jindrová Ema 2009 PODPOD
2 Havlová Julie 2009 TSETSE
3 Hesová Anežka 2009 TSETSE
4 Junková Oliva 2009 USKUSK
5 Hrušková Magdaléna 2009 USKUSK
6 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
ID jízdy.: 390K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 CERCER
2 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
3 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
4 Dogner Matouš 2009 LOBLOB
5 Kolesa Filip 2009 MODMOD
6 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
7 Drdacký Ondřej 2009 PDMPDM
8 Martínek Daniel 2009 PODPOD
9 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
10 Granát Jonáš 2009 PODPOD
11 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
12 Bárta Patrik 2009 SEZSEZ
13 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
14 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
15 Vývoda Ondřej 2009 SLHSLH
16 Janouš Jakub 2009 USKUSK
17 Petřík David 2009 USKUSK
18 Barták Jakub 2009 VSOVSO
19 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
20 Larisch Jakub 2009 ZVSZVS
21 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
22 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 391K2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kolesa Filip 2009 Hanuš Jakub 2010MOD MODMOD
2 Pechar Lukáš 2010 Vývoda Ondřej 2009SLH SLHSLH
3 Barták Jakub 2009 VSOVSO
4 Dolejš Filip 2009 Šmída Vít 2010ZBR ZBRZBR
5 Kincl Jáchym 2009 Svoboda Josef 2009SKD SKDSKD
6 Mohaupt Matyáš 2009 Bárta Patrik 2009SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 393K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jindrová Ema 2009 PODPOD
2 Havlová Julie 2009 TSETSE
3 Hesová Anežka 2009 TSETSE
4 Junková Oliva 2009 USKUSK
5 Hrušková Magdaléna 2009 USKUSK
6 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
ID jízdy.: 394K2 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009TSE TSETSE
2 Junková Oliva 2009 Hrušková Magdaléna 2009USK USKUSK
ID jízdy.: 498C1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 786C2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 787K2 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kolesa Filip 2009 Hanuš Jakub 2010MOD MODMOD
2 Pechar Lukáš 2010 Vývoda Ondřej 2009SLH SLHSLH
3 Barták Jakub 2009 VSOVSO
4 Dolejš Filip 2009 Šmída Vít 2010ZBR ZBRZBR
5 Kincl Jáchym 2009 Svoboda Josef 2009SKD SKDSKD
ID jízdy.: 788C2 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 789K2 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009TSE TSETSE
ID jízdy.: 267K1 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
2 Vlček Jakub 2010 CERCER
3 Dogner Matěj 2010 LOBLOB
4 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
5 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
6 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
7 Berčák Daniel 2010 SLHSLH
8 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
9 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
10 Houda Hynek 2010 TSETSE
11 Šmída Vít 2010 ZBRZBR
12 Leipniker Luká 2010 KVSKVS
13 Horníček Hubert 2010 PODPOD
14 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
ID jízdy.: 268C1 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 271K1 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
2 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
3 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
4 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
5 Ledecká Anna 2010 SHKSHK
6 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
7 Jelínková Julie 2010 CERCER
8 Svrčinová Amélie 2010 PODPOD
9 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
ID jízdy.: 396K1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
2 Berčák Daniel 2010 SLHSLH
3 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
4 Dogner Matěj 2010 LOBLOB
5 Šmída Vít 2010 ZBRZBR
6 Houda Hynek 2010 TSETSE
7 Ballay Rastislav 2010 MODMOD
8 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
9 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
10 Hlaváč Lukáš 2010 CERCER
11 Vlček Jakub 2010 CERCER
12 Leipniker Luká 2010 KVSKVS
13 Horáček Albert 2010 KVSKVS
14 Horníček Hubert 2010 PODPOD
15 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
ID jízdy.: 397K2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
2 Rokos Matyáš 2010 Ballay Rastislav 2010MOD MODMOD
3 Berčák Daniel 2010 Balhar Tomáš 2011SLH SLHSLH
4 Houda Hynek 2010 Hes Václav 2011TSE TSETSE
ID jízdy.: 398K1 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
2 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
3 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
4 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
5 Ledecká Anna 2010 SHKSHK
6 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
7 Jelínková Julie 2010 CERCER
8 Svrčinová Amélie 2010 PODPOD
9 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
ID jízdy.: 399K2 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
2 Kadlečková Eva 2010 Krausová Barbora 2010TSE ZVSTSE ZVS
3 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
ID jízdy.: 452K2 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Berčák Daniel 2010 Balhar Tomáš 2011SLH SLHSLH
2 Houda Hynek 2010 Hes Václav 2011TSE TSETSE
3 Rokos Matyáš 2010 Ballay Rastislav 2010MOD MODMOD
4 Hlaváč Lukáš 2010 Vlček Jakub 2010CER CERCER
ID jízdy.: 453C2 benjamínci - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 454K2 benjamínky - D 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kadlečková Eva 2010 Krausová Barbora 2010TSE ZVSTSE
2 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
ID jízdy.: 617C1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 618C2 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 400K1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
2 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
3 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
4 Hes Václav 2011 TSETSE
5 Řežáč Tomáš 2011 TSETSE
6 Ballay Jakub 2011 MODMOD
7 Zimčík Martin 2011 MODMOD
8 Strangmüller Maxim 2011 KVSKVS
9 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
10 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
11 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
ID jízdy.: 401K1 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
2 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
3 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
ID jízdy.: 455K1 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
2 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
3 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
4 Hes Václav 2011 TSETSE
5 Řežáč Tomáš 2011 TSETSE
6 Ballay Jakub 2011 MODMOD
7 Zimčík Martin 2011 MODMOD
8 Strangmüller Maxim 2011 KVSKVS
9 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
10 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
ID jízdy.: 456C1 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 457K2 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zdráhal Lukáš 2011 Lukáš Matěj 2011SOS VSOVSO
2 Řežáč Tomáš 2011 TSETSE
3 Zimčík Martin 2011 Dufek Hugo 2013MOD MODMOD
4 Kurťák Jakub 2011 Svoboda Filip 2011SKD SKDSKD
ID jízdy.: 458C2 benjamínci - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 459K1 benjamínky - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
2 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
3 Šimáňová Jolana 2011 PODPOD
ID jízdy.: 460K2 benjamínky - E 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Skopalová Eva 2009 Havlová Eliška 2011SOS VSOVSO
ID jízdy.: 625C1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 626K2 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zdráhal Lukáš 2011 Lukáš Matěj 2011SOS VSOVSO
2 Řežáč Tomáš 2011 TSETSE
3 Zimčík Martin 2011 Dufek Hugo 2013MOD MODMOD
4 Kurťák Jakub 2011 Svoboda Filip 2011SKD SKDSKD
ID jízdy.: 627C2 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 631K2 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
2 Skopalová Eva 2009 Havlová Eliška 2011SOS VSOVSO
ID jízdy.: 402K1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Hugo 2013 MODMOD
ID jízdy.: 403K1 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
2 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
ID jízdy.: 461K1 benjamínci - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Hugo 2013 MODMOD
ID jízdy.: 462C1 benjamínci - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 463K2 benjamínci - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 464C2 benjamínci - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 465K1 benjamínky - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
2 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
ID jízdy.: 466K2 benjamínky - F 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 635C1 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 636K2 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 637C2 benjamínci - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 641K2 benjamínky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Břízová Denisa 2013 Hartmannová Jitka 2013ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 404K1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šmída Štěpán 1980 ZBRZBR
2 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
ID jízdy.: 405C1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černý Marek 1974 NYMNYM
2 Krejčí Libor 1971 NYMNYM
3 Semecký Pavel 1978 NYMNYM
ID jízdy.: 406K2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 407C2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petr Ondřej 1979 Semecký Pavel 1978NYM NYMNYM
2 Černý Marek 1974 Vohradský Filip 1998NYM NYMNYM
ID jízdy.: 408K1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 646K2 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 790K1 Veteráni - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šmída Štěpán 1980 ZBRZBR
2 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
ID jízdy.: 791C1 Veteráni - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Černý Marek 1974 NYMNYM
2 Semecký Pavel 1978 NYMNYM
ID jízdy.: 792K2 Veteráni - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 793C2 Veteráni - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 794K1 Veteránky - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 795K2 Veteránky - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 500K1 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Prchal Martin 1976 ZBRZBR
2 Bartek Lukáš 1979 ZBRZBR
3 Topinka Pavel 1976 ZBRZBR
4 Večeř Karel 1977 ZBRZBR
5 Holub Martin 1977 KVSKVS
6 Kolanda Martin 1977 KVSKVS
7 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
ID jízdy.: 501K1 Veteránky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 648C1 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Antonín 1974 BOHBOH
ID jízdy.: 649K2 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Topinka Pavel 1976 Prchal Martin 1976ZBR ZBRZBR
2 Bartek Lukáš 1979 Večeř Karel 1977ZBR ZBRZBR
3 Holub Martin 1977 Kolanda Martin 1977KVS KVSKVS
ID jízdy.: 650C2 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 654K2 Veteránky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 796K1 Veteráni - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Topinka Pavel 1976 ZBRZBR
2 Bartek Lukáš 1979 ZBRZBR
3 Večeř Karel 1977 ZBRZBR
4 Prchal Martin 1976 ZBRZBR
5 Holub Martin 1977 KVSKVS
6 Kolanda Martin 1977 KVSKVS
7 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
ID jízdy.: 797C1 Veteráni - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 798K2 Veteráni - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Topinka Pavel 1976 Prchal Martin 1976ZBR ZBRZBR
2 Bartek Lukáš 1979 Večeř Karel 1977ZBR ZBRZBR
3 Holub Martin 1977 Kolanda Martin 1977KVS KVSKVS
ID jízdy.: 799C2 Veteráni - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 800K1 Veteránky - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 801K2 Veteránky - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 656K1 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
ID jízdy.: 657C1 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bubanec Petr 1970 NYMNYM
ID jízdy.: 658K2 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 659C2 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bubanec Petr 1970 Vítek Libor 1969NYM ZBRNYM
ID jízdy.: 662K1 Veteránky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 664K2 Veteránky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 802K1 Veteráni - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
ID jízdy.: 803C1 Veteráni - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bubanec Petr 1970 NYMNYM
ID jízdy.: 804K2 Veteráni - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 805C2 Veteráni - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 806K1 Veteránky - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 807K2 Veteránky - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 666K1 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 667C1 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Podnecký Miroslav 1968 NYMNYM
2 Soukup Radek 1966 NYMNYM
3 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
ID jízdy.: 668K2 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 669C2 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Podnecký Miroslav 1968 Soukup Radek 1966NYM NYMNYM
ID jízdy.: 672K1 Veteránky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 674K2 Veteránky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 808K1 Veteráni - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 809C1 Veteráni - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Podnecký Miroslav 1968 NYMNYM
2 Soukup Radek 1966 NYMNYM
3 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
ID jízdy.: 810K2 Veteráni - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 811C2 Veteráni - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Podnecký Miroslav 1968 Soukup Radek 1966NYM NYMNYM
ID jízdy.: 812K1 Veteránky - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 813K2 Veteránky - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 676K1 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 677C1 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 678K2 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 679C2 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 682K1 Veteránky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 684K2 Veteránky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 814K1 Veteráni - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 815C1 Veteráni - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 816K2 Veteráni - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 817C2 Veteráni - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 818K1 Veteránky - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 819K2 Veteránky - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 686K1 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 687C1 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 688K2 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 689C2 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 692K1 Veteránky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 694K2 Veteránky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 820K1 Veteráni - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 821C1 Veteráni - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 822K2 Veteráni - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 823C2 Veteráni - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 824K1 Veteránky - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 825K2 Veteránky - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
BOH 1 1x40=40 1x100=100 140
CER 19 16x30=480 16x20=320 22x20=440 1240
CHO 0 2x30=60 60
DEC 0 2x20=40 40
DUP 3 8x40=320 2x20=40 360
JAB 0 2x20=40 40
KVS 19 6x30=180 10x20=200 20x20=400 8x100=800 1580
LIT 2 2x20=40 4x20=80 120
LOB 2 2x20=40 40
MOD 20 4x30=120 16x20=320 36x20=720 7x20=140 1300
NYM 48 35x40=1400 15x30=450 18x30=540 56x20=1120 34x20=680 24x100=2400 6590
OLO 1 2x100=200 200
PDM 5 12x20=240 240
POD 16 6x30=180 8x30=240 2x20=40 16x20=320 780
PRV 0 2x20=40 40
SEZ 21 19x30=570 13x30=390 8x20=160 8x20=160 4x20=80 1360
SHK 17 8x30=240 26x20=520 10x20=200 2x100=200 4x20=80 1240
SKD 8 4x30=120 8x20=160 12x20=240 520
SLH 16 3x30=90 10x30=300 10x20=200 18x20=360 2x20=40 990
SOP 0 2x30=60 2x20=40 100
SOS 0 2x20=40 40
TSE 15 2x30=60 8x20=160 32x20=640 860
USK 32 5x40=200 10x30=300 22x30=660 36x20=720 32x20=640 2520
VPL 2 3x40=120 2x20=40 160
VSO 12 12x40=480 8x30=240 10x20=200 16x20=320 1240
ZAM 4 5x30=150 4x20=80 8x20=160 390
ZBR 33 10x40=400 3x30=90 8x30=240 28x20=560 56x20=1120 19x100=1900 4310
ZVS 16 12x20=240 21x20=420 8x20=160 820
Na těchto závodech startuje 334 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 28 oddílů.
Startovné činí celkově 27320 Kč