ČP mládeže ve vytrvalosti - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 24.09.2019 09:12:33
Přihláška do: 18.09.2019
Datum závodu: 21.09. - 22.09.2019
Most - jezero Matylda

ID jízdy.: 170K1 Veteráni - G dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 171C1 Veteráni - G dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 174K1 Veteránky - G dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 826K1 Veteráni - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 827C1 Veteráni - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 830K1 Veteránky - G 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 20K1 junioři dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
2 Hradil Tomáš 2002 NYMNYM
3 Lovíšek David 2002 SOPSOP
4 Bubák Milan 2002 SOPSOP
5 Malý Matyáš 2002 TYNTYN
6 Samec David 2001 ZBRZBR
7 Moudrý Matyáš 2002 ZBRZBR
8 Pavlík Josef 2001 SLHSLH
9 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
10 Dvořák Čestmír 2002 DECDEC
11 Šulitka Jan 2002 DECDEC
12 Macháček Jan 2002 PRVPRV
13 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
14 Jarolím Jáchym 2002 PISPIS
15 Kropáček Jan 2002 PISPIS
16 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
17 Novotný Lukáš 2002 TSETSE
18 Janeček Josef 2002 SPASPA
19 Rokos Petr 2002 USKUSK
20 Novotný Vojtěch 2002 PODPOD
21 Militký David 2001 CHOCHO
22 Predka Andreas 2002 CHOCHO
23 Remuta Jakub 2002 CHOCHO
24 Sedláček Dan 2001 USKUSK
25 Záhora Josef 2001 USKUSK
ID jízdy.: 21C1 junioři dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Minařík Jiří 2002 KOJKOJ
2 Bacílek Lukáš 2002 NYMNYM
3 Večerka Martin 2001 PRVPRV
4 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
5 Dvořák Jakub 2001 SEZSEZ
6 Bokoč Matyáš 2001 SOPSOP
7 Nováček Vojtěch 2001 TYNTYN
8 Študlar Štěpán 2002 TYNTYN
ID jízdy.: 26K1 juniorky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zárubová Kateřina 2001 DECDEC
2 Házová Adéla 2002 DECDEC
3 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
4 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
5 Součková Natálie 2001 SPASPA
6 Balane Katarina 2002 TSETSE
ID jízdy.: 27C1 juniorky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Alena 2002 SHKSHK
2 Řáhová Denisa 2001 PPLPPL
3 Havlová Kristýna 2001 DECDEC
4 Seidlerová Eliška 2001 SHKSHK
ID jízdy.: 215K1 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
2 Hradil Tomáš 2002 NYMNYM
3 Lovíšek David 2002 SOPSOP
4 Bubák Milan 2002 SOPSOP
5 Malý Matyáš 2002 TYNTYN
6 Samec David 2001 ZBRZBR
7 Moudrý Matyáš 2002 ZBRZBR
8 Pavlík Josef 2001 SLHSLH
9 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
10 Dvořák Čestmír 2002 DECDEC
11 Šulitka Jan 2002 DECDEC
12 Macháček Jan 2002 PRVPRV
13 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
14 Jarolím Jáchym 2002 PISPIS
15 Kropáček Jan 2002 PISPIS
16 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
17 Novotný Lukáš 2002 TSETSE
18 Janeček Josef 2002 SPASPA
19 Rokos Petr 2002 USKUSK
20 Novotný Vojtěch 2002 PODPOD
21 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
22 Militký David 2001 CHOCHO
23 Predka Andreas 2002 CHOCHO
24 Remuta Jakub 2002 CHOCHO
25 Sedláček Dan 2001 USKUSK
ID jízdy.: 216C1 junioři 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Minařík Jiří 2002 KOJKOJ
2 Bacílek Lukáš 2002 NYMNYM
3 Večerka Martin 2001 PRVPRV
4 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
5 Dvořák Jakub 2001 SEZSEZ
6 Bokoč Matyáš 2001 SOPSOP
7 Nováček Vojtěch 2001 TYNTYN
8 Študlar Štěpán 2002 TYNTYN
ID jízdy.: 217K1 juniorky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronková Monika 2002 TYNTYN
2 Házová Adéla 2002 DECDEC
3 Zárubová Kateřina 2001 DECDEC
4 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
5 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
6 Součková Natálie 2001 SPASPA
7 Balane Katarina 2002 TSETSE
ID jízdy.: 218C1 juniorky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Alena 2002 SHKSHK
2 Seidlerová Eliška 2001 SHKSHK
3 Řáhová Denisa 2001 PPLPPL
4 Havlová Kristýna 2001 DECDEC
ID jízdy.: 32K1 dorostenci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
2 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
3 Fulík Albert 2004 ZBRZBR
4 Saw Morgan Luboš 2004 ZBRZBR
5 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
6 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
7 Florián Heřman 2003 DECDEC
8 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
9 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
10 Trnka Filip 2004 SKDSKD
11 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
12 Přibyl Lukáš 2004 PRVPRV
13 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
14 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
15 Jarolím Václav 2004 PISPIS
16 Koreš Dan 2004 PISPIS
17 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
18 Húsek Josef 2003 ONVONV
19 Kusák Jiří 2003 ONVONV
20 Valsa Radek 2003 TSETSE
21 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
22 Narovec Daniel 2003 SPASPA
23 Plhoň Jan 2004 USKUSK
24 Puš Michal 2004 USKUSK
25 Friml Pavel-Dmitrij 2004 USKUSK
26 Humhal Jiří 2003 USKUSK
27 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
28 Žďárský Hubert 2004 PODPOD
29 Váňa Vojtěch 2004 PODPOD
30 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
31 Bien Matouš 2004 LIBLIB
32 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
33 Novák Pavel 2004 CHOCHO
34 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
35 Termer Václav 2003 SPASPA
36 Tešovič Jan 2003 SPASPA
37 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
38 Konvalinka Štěpán 2004 TSETSE
39 Jahoda Filip 2004 SEDSED
40 Niebauer Jakub 2004 SEDSED
ID jízdy.: 33C1 dorostenci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
2 Hanák Ondřej 2003 KVSKVS
3 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
4 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
5 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
6 Janda Tomáš 2004 PPLPPL
7 Janda Jiří 2004 PPLPPL
8 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
9 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
10 Doktor Tomáš 2004 SEZSEZ
11 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
12 Košnar Adam 2004 SEZSEZ
13 Krejčí Aleš 2004 SHKSHK
14 Sedlák Jiří 2003 SLHSLH
15 Hynčica Jan 2004 SLHSLH
16 Pražský Lukáš 2004 USKUSK
ID jízdy.: 38K1 dorostenky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kotěrová Marie 2004 CERCER
2 Herzánová Lucie 2003 CERCER
3 Davidová Veronika 2004 CERCER
4 Nováková Eliška 2004 CERCER
5 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
6 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
7 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
8 Kašíková Tereza 2004 PISPIS
9 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
10 Kukačková Natálie 2004 SOPSOP
11 Lahnerová Andrea 2003 SPASPA
12 Čechová Zuzana 2004 TYNTYN
13 Havlátová Karolína 2003 UNLUNL
14 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
15 Zvěřová Kristýna 2004 VSOVSO
16 Mikšovicová Natálie 2004 CHOCHO
17 Petráčková Magdaléna 2004 CHOCHO
18 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
19 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
20 Zadražilová Anežka 2003 SPASPA
21 Vodičková Klára 2004 SPASPA
22 Pudilová Vlaďka 2003 TSETSE
ID jízdy.: 39C1 dorostenky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
2 Kočandrlová Viktorie 2003 PPLPPL
3 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
4 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
5 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
6 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
7 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
8 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
9 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
10 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
11 Studničková Klára 2005 ONVONV
12 Vitujová Josefína 2003 PISPIS
ID jízdy.: 219K1 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
2 Novák Pavel 2004 CHOCHO
3 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
4 Florián Heřman 2003 DECDEC
5 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
6 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
7 Bien Matouš 2004 LIBLIB
8 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
9 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
10 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
11 Húsek Josef 2003 ONVONV
12 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
13 Kusák Jiří 2003 ONVONV
14 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
15 Koreš Dan 2004 PISPIS
16 Jarolím Václav 2004 PISPIS
17 Žďárský Hubert 2004 PODPOD
18 Váňa Vojtěch 2004 PODPOD
19 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
20 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
21 Přibyl Lukáš 2004 PRVPRV
22 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
23 Trnka Filip 2004 SKDSKD
24 Termer Václav 2003 SPASPA
25 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
26 Tešovič Jan 2003 SPASPA
27 Narovec Daniel 2003 SPASPA
28 Valsa Radek 2003 TSETSE
29 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
30 Humhal Jiří 2003 USKUSK
31 Plhoň Jan 2004 USKUSK
32 Puš Michal 2004 USKUSK
33 Friml Pavel-Dmitrij 2004 USKUSK
34 Fulík Albert 2004 ZBRZBR
35 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
36 Saw Morgan Luboš 2004 ZBRZBR
37 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
38 Konvalinka Štěpán 2004 TSETSE
39 Jahoda Filip 2004 SEDSED
40 Niebauer Jakub 2004 SEDSED
ID jízdy.: 220C1 dorostenci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
2 Hanák Ondřej 2003 KVSKVS
3 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
4 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
5 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
6 Janda Tomáš 2004 PPLPPL
7 Janda Jiří 2004 PPLPPL
8 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
9 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
10 Doktor Tomáš 2004 SEZSEZ
11 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
12 Košnar Adam 2004 SEZSEZ
13 Krejčí Aleš 2004 SHKSHK
14 Sedlák Jiří 2003 SLHSLH
15 Hynčica Jan 2004 SLHSLH
16 Pražský Lukáš 2004 USKUSK
ID jízdy.: 221K1 dorostenky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kotěrová Marie 2004 CERCER
2 Herzánová Lucie 2003 CERCER
3 Davidová Veronika 2004 CERCER
4 Nováková Eliška 2004 CERCER
5 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
6 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
7 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
8 Kašíková Tereza 2004 PISPIS
9 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
10 Kukačková Natálie 2004 SOPSOP
11 Lahnerová Andrea 2003 SPASPA
12 Čechová Zuzana 2004 TYNTYN
13 Havlátová Karolína 2003 UNLUNL
14 Vacková Leontýna 2003 USKUSK
15 Zvěřová Kristýna 2004 VSOVSO
16 Mikšovicová Natálie 2004 CHOCHO
17 Petráčková Magdaléna 2004 CHOCHO
18 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
19 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
20 Zadražilová Anežka 2003 SPASPA
21 Vodičková Klára 2004 SPASPA
22 Pudilová Vlaďka 2003 TSETSE
ID jízdy.: 222C1 dorostenky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
2 Kočandrlová Viktorie 2003 PPLPPL
3 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
4 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
5 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
6 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
7 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
8 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
9 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
10 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
11 Studničková Klára 2005 ONVONV
12 Vitujová Josefína 2003 PISPIS
ID jízdy.: 44K1 žáci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 CERCER
2 Kliment Lukáš 2006 CERCER
3 Král Jakub 2006 CHOCHO
4 Husák Alexandr 2006 CHOCHO
5 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
6 Malý Rostislav 2006 CHOCHO
7 Florián Jindřich 2006 DECDEC
8 Cíza David 2005 DECDEC
9 Fuksa Lukáš 2005 KADKAD
10 Procházka Jan 2005 KADKAD
11 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
12 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
13 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
14 Dvořák Brutus 2006 LITLIT
15 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
16 Doubrava Tomáš 2005 NYMNYM
17 Sehnal Šimon 2005 NYMNYM
18 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
19 Váverka Filip 2005 ONVONV
20 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
21 Podráský Richard 2006 ONVONV
22 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
23 Jirman Jáchym 2005 PODPOD
24 Benešovský František 2006 PODPOD
25 Forejtek Patrik 2005 PPLPPL
26 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
27 Hein Jakub 2006 PPLPPL
28 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
29 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
30 Kotek Petr 2005 PRVPRV
31 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
32 Šimek Albert 2005 PRVPRV
33 Foukal Jan 2006 RKLRKL
34 Lehner Jan 2006 SEDSED
35 Soukup Matěj 2006 SEDSED
36 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
37 Voráček Jaroslav 2006 SEDSED
38 Rödl Robert 2006 SHKSHK
39 Kurťák Šimon 2005 SKDSKD
40 Martoch Filip 2005 SLHSLH
41 Pavlík Jaroslav 2005 SLHSLH
42 Novotný Hubert 2005 SOPSOP
43 Čermák Ondřej 2006 SOPSOP
44 Reh Václav 2005 SOPSOP
45 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
46 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
47 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
48 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
49 Frolík Martin 2005 SPASPA
50 Nykl Michal 2005 SPASPA
51 Odcházel Václav 2005 SPASPA
52 Valla Jakub 2006 SPASPA
53 Budka Ondra 2005 TSETSE
54 Všetečka Jan 2006 TSETSE
55 Procházka Daniel 2005 TYNTYN
56 Malý Bronislav 2005 TYNTYN
57 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
58 Veselý Jonáš 2005 USKUSK
59 Hruška Šimon 2006 USKUSK
60 Heliš Daniel 2006 USKUSK
61 Cakl Filip 2005 USKUSK
62 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
63 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
64 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
65 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
66 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
67 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
68 Neumannn Adam 2006 ZBRZBR
ID jízdy.: 45C1 žáci dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
2 Horáček Adam 2005 KVSKVS
3 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
4 Hillebrant Stanislav 2005 NYMNYM
5 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
6 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
7 Papírník Jakub 2006 NYMNYM
8 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
9 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
10 Vituj František 2006 PISPIS
11 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
12 Tichý Jan 2005 PPLPPL
13 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
14 Špaček Marek 2005 PPLPPL
15 Novák Jan 2006 PRVPRV
16 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
17 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
18 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
19 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
20 Kot Bartoloměj 2005 SHKSHK
21 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
22 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
23 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
24 Černošek Radim 2005 SLHSLH
25 Malina Tomáš 2005 TSETSE
ID jízdy.: 50K1 žačky dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Svobodová Eliška 2006 CERCER
3 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
4 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
5 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
6 Benková Štěpánka 2005 CHOCHO
7 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
8 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
9 Šulitková Kateřina 2005 DECDEC
10 Žáčková Barbora 2005 DECDEC
11 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
12 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
13 Sovová Barbora 2005 JABJAB
14 Hettfleischová Michaela 2005 JABJAB
15 Zezuláková Adéla 2005 LIBLIB
16 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
17 Švábová Julie 2005 MODMOD
18 Válková Barbora 2006 NYMNYM
19 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
20 Ščuková Johana 2006 NYMNYM
21 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
22 Herzigová Natálie 2005 PISPIS
23 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
24 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
25 Tobrmanová Anna Sofie 2006 SEDSED
26 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
27 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
28 Müllerová Anežka 2006 SEDSED
29 Merhautová Lucie 2005 SHKSHK
30 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
31 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
32 Rosová Dominika 2006 SLHSLH
33 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
34 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
35 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
36 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
37 Horňáková Mirjana 2006 SPASPA
38 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
39 Bízková Magdalena 2006 SPASPA
40 Ronovská Justina 2006 SPASPA
41 Boumová Aneta 2005 TSETSE
42 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
43 Pastorová Denisa 2005 TYNTYN
44 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
45 Kukačková Karolína 2005 UNLUNL
46 Schořová Johana 2005 UNLUNL
47 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
48 Janoušová Markéta 2005 USKUSK
49 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
50 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
51 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
52 Řezníčková Veronika 2006 USKUSK
53 Barešová Judita 2005 USKUSK
54 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
55 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
56 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
57 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
58 Dvořáková Eliška 2005 ZBRZBR
59 Pištorová Klára 2005 ZBRZBR
60 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
61 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
62 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
ID jízdy.: 529K1 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 CERCER
2 Kliment Lukáš 2006 CERCER
3 Král Jakub 2006 CHOCHO
4 Husák Alexandr 2006 CHOCHO
5 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
6 Malý Rostislav 2006 CHOCHO
7 Florián Jindřich 2006 DECDEC
8 Cíza David 2005 DECDEC
9 Fuksa Lukáš 2005 KADKAD
10 Procházka Jan 2005 KADKAD
11 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
12 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
13 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
14 Dvořák Brutus 2006 LITLIT
15 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
16 Doubrava Tomáš 2005 NYMNYM
17 Sehnal Šimon 2005 NYMNYM
18 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
19 Váverka Filip 2005 ONVONV
20 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
21 Podráský Richard 2006 ONVONV
22 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
23 Jirman Jáchym 2005 PODPOD
24 Benešovský František 2006 PODPOD
25 Forejtek Patrik 2005 PPLPPL
26 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
27 Hein Jakub 2006 PPLPPL
28 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
29 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
30 Kotek Petr 2005 PRVPRV
31 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
32 Šimek Albert 2005 PRVPRV
33 Foukal Jan 2006 RKLRKL
34 Lehner Jan 2006 SEDSED
35 Soukup Matěj 2006 SEDSED
36 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
37 Voráček Jaroslav 2006 SEDSED
38 Rödl Robert 2006 SHKSHK
39 Kurťák Šimon 2005 SKDSKD
40 Martoch Filip 2005 SLHSLH
41 Pavlík Jaroslav 2005 SLHSLH
42 Novotný Hubert 2005 SOPSOP
43 Čermák Ondřej 2006 SOPSOP
44 Reh Václav 2005 SOPSOP
45 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
46 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
47 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
48 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
49 Frolík Martin 2005 SPASPA
50 Nykl Michal 2005 SPASPA
51 Odcházel Václav 2005 SPASPA
52 Valla Jakub 2006 SPASPA
53 Budka Ondra 2005 TSETSE
54 Všetečka Jan 2006 TSETSE
55 Procházka Daniel 2005 TYNTYN
56 Malý Bronislav 2005 TYNTYN
57 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
58 Veselý Jonáš 2005 USKUSK
59 Hruška Šimon 2006 USKUSK
60 Heliš Daniel 2006 USKUSK
61 Cakl Filip 2005 USKUSK
62 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
63 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
64 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
65 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
66 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
67 Treybal Jonáš 2005 ZBRZBR
68 Neumannn Adam 2006 ZBRZBR
ID jízdy.: 530C1 žáci 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
2 Horáček Adam 2005 KVSKVS
3 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
4 Hillebrant Stanislav 2005 NYMNYM
5 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
6 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
7 Papírník Jakub 2006 NYMNYM
8 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
9 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
10 Vituj František 2006 PISPIS
11 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
12 Tichý Jan 2005 PPLPPL
13 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
14 Špaček Marek 2005 PPLPPL
15 Novák Jan 2006 PRVPRV
16 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
17 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
18 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
19 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
20 Kot Bartoloměj 2005 SHKSHK
21 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
22 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
23 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
24 Černošek Radim 2005 SLHSLH
25 Malina Tomáš 2005 TSETSE
ID jízdy.: 533K1 žačky 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Svobodová Eliška 2006 CERCER
3 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
4 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
5 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
6 Benková Štěpánka 2005 CHOCHO
7 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
8 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
9 Šulitková Kateřina 2005 DECDEC
10 Žáčková Barbora 2005 DECDEC
11 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
12 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
13 Sovová Barbora 2005 JABJAB
14 Hettfleischová Michaela 2005 JABJAB
15 Zezuláková Adéla 2005 LIBLIB
16 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
17 Švábová Julie 2005 MODMOD
18 Válková Barbora 2006 NYMNYM
19 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
20 Ščuková Johana 2006 NYMNYM
21 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
22 Herzigová Natálie 2005 PISPIS
23 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
24 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
25 Tobrmanová Anna Sofie 2006 SEDSED
26 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
27 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
28 Müllerová Anežka 2006 SEDSED
29 Merhautová Lucie 2005 SHKSHK
30 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
31 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
32 Rosová Dominika 2006 SLHSLH
33 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
34 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
35 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
36 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
37 Horňáková Mirjana 2006 SPASPA
38 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
39 Bízková Magdalena 2006 SPASPA
40 Ronovská Justina 2006 SPASPA
41 Boumová Aneta 2005 TSETSE
42 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
43 Pastorová Denisa 2005 TYNTYN
44 Kleinová Štěpánka 2005 TYNTYN
45 Kukačková Karolína 2005 UNLUNL
46 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
47 Janoušová Markéta 2005 USKUSK
48 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
49 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
50 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
51 Řezníčková Veronika 2006 USKUSK
52 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
53 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
54 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
55 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
56 Dvořáková Eliška 2005 ZBRZBR
57 Pištorová Klára 2005 ZBRZBR
58 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
59 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
60 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
ID jízdy.: 56K1 benjamínci - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zíval Jakub 2007 DECDEC
2 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
3 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
4 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
5 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
6 Dvořák Jakub 2007 KVSKVS
7 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
8 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
9 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
10 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
11 Navrátil Robert 2007 MODMOD
12 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
13 Malík Jakub 2007 NYMNYM
14 Uher Jan 2007 OLOOLO
15 Kortan Filip 2007 PISPIS
16 Herzig Alexandr 2007 PISPIS
17 Zahradníček Ondřej 2007 PRVPRV
18 Stárek Antonín 2007 SHKSHK
19 Fink Theodor 2007 SHKSHK
20 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
21 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
22 Lovíšek Adam 2007 SOPSOP
23 Nykl Marek 2007 SPASPA
24 Novák Jonáš 2007 SPASPA
25 Březina Matěj 2007 SPASPA
26 Adamkovič Albín 2007 SPASPA
27 Pudil Jan 2007 TSETSE
28 Houda Vítek 2007 TSETSE
29 Hončík Richard 2007 TSETSE
30 Nováček Martin 2007 TYNTYN
31 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
32 Ryska Jakub 2007 UNLUNL
33 Živný Cyril 2007 UNLUNL
34 Dubina Ladislav 2007 UNLUNL
35 Majer Petr 2007 UNLUNL
36 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
37 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
38 Janák Patrik 2007 VSOVSO
39 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
40 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
41 Jech Karel 2007 ZBRZBR
42 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
43 Procházka Radek 2007 CHOCHO
44 Vild Karel 2007 CHOCHO
45 Adamec Filip 2007 JABJAB
46 Jiráň Felix 2007 MODMOD
47 Kůs Filip 2007 SEDSED
ID jízdy.: 57C1 benjamínci - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
2 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
3 Koula Adam 2007 NYMNYM
4 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
5 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
6 Soukup Filip 2007 PPLPPL
7 Matoušková Kateřina 2007 PPLPPL
8 Calta Matěj 2007 PPLPPL
9 Němčák Jan 2007 PRVPRV
10 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
11 Tichý Michal 2007 PPLPPL
12 Tóth Pavel 2007 LITLIT
ID jízdy.: 62K1 benjamínky - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Bišická Linda 2007 CHOCHO
3 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
4 Svobodová Barbora 2007 CHOCHO
5 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
6 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
7 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
8 Blažková Barbora 2007 CHOCHO
9 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
10 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
11 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
12 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
13 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
14 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
15 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
16 Skrovná Ema 2007 SEDSED
17 Martochová Livie 2007 SLHSLH
18 Lahnerová Viktorie 2007 SPASPA
19 Rochová Justýna 2007 SPASPA
20 Šulová Amálie 2007 SPASPA
21 Pončíková Soňa 2007 SPASPA
22 Valsová Veronika 2007 TSETSE
23 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
24 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
25 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
26 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
27 Svobodová Anna 2007 USKUSK
28 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
ID jízdy.: 537K1 benjamínci - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zíval Jakub 2007 DECDEC
2 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
3 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
4 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
5 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
6 Dvořák Jakub 2007 KVSKVS
7 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
8 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
9 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
10 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
11 Navrátil Robert 2007 MODMOD
12 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
13 Záhora Matěj 2007 NYMNYM
14 Malík Jakub 2007 NYMNYM
15 Uher Jan 2007 OLOOLO
16 Kortan Filip 2007 PISPIS
17 Herzig Alexandr 2007 PISPIS
18 Zahradníček Ondřej 2007 PRVPRV
19 Stárek Antonín 2007 SHKSHK
20 Fink Theodor 2007 SHKSHK
21 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
22 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
23 Lovíšek Adam 2007 SOPSOP
24 Nykl Marek 2007 SPASPA
25 Novák Jonáš 2007 SPASPA
26 Březina Matěj 2007 SPASPA
27 Adamkovič Albín 2007 SPASPA
28 Pudil Jan 2007 TSETSE
29 Houda Vítek 2007 TSETSE
30 Hončík Richard 2007 TSETSE
31 Nováček Martin 2007 TYNTYN
32 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
33 Ryska Jakub 2007 UNLUNL
34 Živný Cyril 2007 UNLUNL
35 Dubina Ladislav 2007 UNLUNL
36 Majer Petr 2007 UNLUNL
37 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
38 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
39 Janák Patrik 2007 VSOVSO
40 Exler Štěpán 2007 ZAMZAM
41 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
42 Jech Karel 2007 ZBRZBR
43 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
44 Vild Karel 2007 CHOCHO
45 Adamec Filip 2007 JABJAB
46 Jiráň Felix 2007 MODMOD
47 Kůs Filip 2007 SEDSED
ID jízdy.: 538C1 benjamínci - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
2 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
3 Koula Adam 2007 NYMNYM
4 Matoušková Kateřina 2007 PPLPPL
5 Tichý Michal 2007 PPLPPL
6 Calta Matěj 2007 PPLPPL
7 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
8 Němčák Jan 2007 PRVPRV
9 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
10 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
11 Tóth Pavel 2007 LITLIT
ID jízdy.: 541K1 benjamínky - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Bišická Linda 2007 CHOCHO
3 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
4 Svobodová Barbora 2007 CHOCHO
5 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
6 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
7 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
8 Blažková Barbora 2007 CHOCHO
9 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
10 Podlipná Veronika 2007 JABJAB
11 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
12 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
13 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
14 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
15 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
16 Skrovná Ema 2007 SEDSED
17 Martochová Livie 2007 SLHSLH
18 Lahnerová Viktorie 2007 SPASPA
19 Rochová Justýna 2007 SPASPA
20 Šulová Amálie 2007 SPASPA
21 Pončíková Soňa 2007 SPASPA
22 Valsová Veronika 2007 TSETSE
23 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
24 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
25 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
26 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
27 Svobodová Anna 2007 USKUSK
28 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
ID jízdy.: 68K1 benjamínci - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
3 Hrubý Zdeněk 2008 CHOCHO
4 Vosáhlo Filip 2008 CHOCHO
5 Linc Štěpán 2008 DECDEC
6 Podzimek Adam 2008 DECDEC
7 Dvořák František 2008 DECDEC
8 Veselý Robert 2008 DECDEC
9 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
10 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
11 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
12 Šostek Filip 2008 JABJAB
13 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
14 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
15 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
16 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
17 Randáček Josef 2008 LIBLIB
18 Gerhát Josef 2008 LITLIT
19 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
20 Kurka Štěpán 2008 PODPOD
21 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
22 Tobrman Filip Albert 2008 SEDSED
23 Pícl Kryštof 2008 SEDSED
24 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
25 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
26 Čermák Vojtěch 2008 SOPSOP
27 Valla Jan 2008 SPASPA
28 Termer Štěpán 2008 SPASPA
29 Pončík Vítek 2008 SPASPA
30 Kopanica Jan 2008 SPASPA
31 Řezáč Adam 2008 TSETSE
32 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
33 Mládek Jan 2008 TYNTYN
34 Derynk Tomáš 2008 UNLUNL
35 Beran Jonáš 2008 UNLUNL
36 Puš Ondřej 2008 USKUSK
37 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
38 Neumann Filipe 2008 USKUSK
39 Havel Jan 2008 VSOVSO
40 Ondráček Matěj 2008 ZBRZBR
41 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
42 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
43 Mach David 2008 ZBRZBR
ID jízdy.: 69C1 benjamínci - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
2 Král Oliver 2008 KVSKVS
3 Bartovská Lea 2008 PPLPPL
4 Vaňourek Jan 2008 PPLPPL
5 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
6 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
ID jízdy.: 74K1 benjamínky - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janů Karolína 2008 CHOCHO
2 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
3 Roscher Veronika 2008 CHOCHO
4 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
5 Mašková Eliška 2008 JABJAB
6 Neumannová Natálie 2008 KADKAD
7 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
8 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
9 Mudrová Karla 2008 KADKAD
10 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
11 Třešňáková Ester 2008 LIBLIB
12 Šárová Ema 2008 LOBLOB
13 Honců Anna 2008 LSBLSB
14 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
15 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
16 Straková Karolína 2008 NYMNYM
17 Sokolíková Anny 2008 PPLPPL
18 Csomová Laura 2008 PRVPRV
19 Mensová Hana 2008 SPASPA
20 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
21 Fischerová Simona 2008 SPASPA
22 Soukupová Anna 2008 SPASPA
23 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
24 Slavíková Eva 2008 USKUSK
25 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
26 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
27 Janatová Barbora 2008 ZBRZBR
28 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
29 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
30 Divišová Adéla 2008 SEDSED
31 Knížková Eliška 2008 SEDSED
32 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
ID jízdy.: 545K1 benjamínci - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
3 Hrubý Zdeněk 2008 CHOCHO
4 Vosáhlo Filip 2008 CHOCHO
5 Linc Štěpán 2008 DECDEC
6 Podzimek Adam 2008 DECDEC
7 Dvořák František 2008 DECDEC
8 Veselý Robert 2008 DECDEC
9 Doležal Matyáš 2008 DECDEC
10 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
11 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
12 Šostek Filip 2008 JABJAB
13 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
14 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
15 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
16 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
17 Randáček Josef 2008 LIBLIB
18 Gerhát Josef 2008 LITLIT
19 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
20 Kurka Štěpán 2008 PODPOD
21 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
22 Tobrman Filip Albert 2008 SEDSED
23 Pícl Kryštof 2008 SEDSED
24 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
25 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
26 Čermák Vojtěch 2008 SOPSOP
27 Valla Jan 2008 SPASPA
28 Termer Štěpán 2008 SPASPA
29 Pončík Vítek 2008 SPASPA
30 Kopanica Jan 2008 SPASPA
31 Řezáč Adam 2008 TSETSE
32 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
33 Mládek Jan 2008 TYNTYN
34 Derynk Tomáš 2008 UNLUNL
35 Puš Ondřej 2008 USKUSK
36 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
37 Neumann Filipe 2008 USKUSK
38 Havel Jan 2008 VSOVSO
39 Ondráček Matěj 2008 ZBRZBR
40 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
41 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
42 Mach David 2008 ZBRZBR
ID jízdy.: 546C1 benjamínci - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
2 Král Oliver 2008 KVSKVS
3 Bartovská Lea 2008 PPLPPL
4 Vaňourek Jan 2008 PPLPPL
5 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
6 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
ID jízdy.: 555K1 benjamínky - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Jelínková Valentýna 2008 CERCER
2 Janů Karolína 2008 CHOCHO
3 Dostálová Kateřina 2008 CHOCHO
4 Roscher Veronika 2008 CHOCHO
5 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
6 Mašková Eliška 2008 JABJAB
7 Neumannová Natálie 2008 KADKAD
8 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
9 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
10 Mudrová Karla 2008 KADKAD
11 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
12 Třešňáková Ester 2008 LIBLIB
13 Šárová Ema 2008 LOBLOB
14 Honců Anna 2008 LSBLSB
15 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
16 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
17 Straková Karolína 2008 NYMNYM
18 Hradilová Tereza 2008 NYMNYM
19 Csomová Laura 2008 PRVPRV
20 Mensová Hana 2008 SPASPA
21 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
22 Fischerová Simona 2008 SPASPA
23 Soukupová Anna 2008 SPASPA
24 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
25 Slavíková Eva 2008 USKUSK
26 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
27 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
28 Janatová Barbora 2008 ZBRZBR
29 Buršová Veronika 2008 ZBRZBR
30 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
31 Divišová Adéla 2008 SEDSED
32 Knížková Eliška 2008 SEDSED
33 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
ID jízdy.: 80K1 benjamínci - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležal Petr 2009 CHOCHO
2 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
3 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
4 Horáček Albert 2010 KVSKVS
5 Leipniker Luká 2010 KVSKVS
6 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
7 Nikl Adam 2009 LIBLIB
8 Baier Samuel 2011 LIBLIB
9 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
10 Třešňák Bruno 2011 LIBLIB
11 Šára Petr 2010 LOBLOB
12 Zimčík Martin 2011 MODMOD
13 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
14 Uher Josef 2009 OLOOLO
15 Martínek Daniel 2009 PODPOD
16 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
17 Horníček Hubert 2010 PODPOD
18 Hein Ondřej 2010 PPLPPL
19 Pánek Matyáš 2009 PPLPPL
20 Vičar Josef 2009 PRVPRV
21 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
22 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
23 Holub Ondřej 2009 SEDSED
24 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
25 Bárta Patrik 2009 SEZSEZ
26 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
27 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
28 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
29 Suk Jan 2009 SPASPA
30 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
31 Křivánek Kryštof 2010 SPASPA
32 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
33 Houda Hynek 2010 TSETSE
34 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
35 Řehoř Filip 2009 TYNTYN
36 Smělý Jaroslav 2009 TYNTYN
37 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
38 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
39 Janouš Jakub 2009 USKUSK
40 Petřík David 2009 USKUSK
41 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
42 Barták Jakub 2009 VSOVSO
43 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
44 Larisch Jakub 2009 ZVSZVS
45 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 81C1 benjamínci - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štulík Kryštof 2009 DECDEC
ID jízdy.: 86K1 benjamínky - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Zelinková Ema 2009 DECDEC
4 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
5 Eisová Leontynka 2009 KADKAD
6 Mikešová Anna 2010 KADKAD
7 Kubová Dorka 2009 KADKAD
8 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
9 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
10 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
11 Jindrová Ema 2009 PODPOD
12 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
13 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
14 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
15 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
16 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
17 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
18 Derynková Tereza 2010 UNLUNL
19 Stará Elen 2009 UNLUNL
20 Junková Oliva 2009 USKUSK
21 Hrušková Magdaléna 2009 USKUSK
22 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
23 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
24 Mensová Veronika 2010 SPASPA
25 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
ID jízdy.: 565K1 benjamínci - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležal Petr 2009 CHOCHO
2 Borecký Tadeáš 2009 KADKAD
3 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
4 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
5 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
6 Nikl Adam 2009 LIBLIB
7 Pokorný Čestmír 2009 NYMNYM
8 Uher Josef 2009 OLOOLO
9 Martínek Daniel 2009 PODPOD
10 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
11 Horníček Hubert 2010 PODPOD
12 Vičar Josef 2009 PRVPRV
13 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
14 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
15 Holub Ondřej 2009 SEDSED
16 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
17 Bárta Patrik 2009 SEZSEZ
18 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
19 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
20 Suk Jan 2009 SPASPA
21 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
22 Houda Hynek 2010 TSETSE
23 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
24 Řehoř Filip 2009 TYNTYN
25 Smělý Jaroslav 2009 TYNTYN
26 Janouš Jakub 2009 USKUSK
27 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
28 Barták Jakub 2009 VSOVSO
29 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
30 Larisch Jakub 2009 ZVSZVS
31 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 566C1 benjamínci - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Štulík Kryštof 2009 DECDEC
ID jízdy.: 569K1 benjamínky - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Zelinková Ema 2009 DECDEC
4 Breňová Anna Ráchel 2009 JABJAB
5 Eisová Leontynka 2009 KADKAD
6 Mikešová Anna 2010 KADKAD
7 Kubová Dorka 2009 KADKAD
8 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
9 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
10 Jindrová Ema 2009 PODPOD
11 Svrčinová Amelie 2010 PODPOD
12 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
13 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
14 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
15 Stará Elen 2009 UNLUNL
16 Junková Oliva 2009 USKUSK
17 Hrušková Magdaléna 2009 USKUSK
18 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
19 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
ID jízdy.: 116K1 Veteráni - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 117C1 Veteráni - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 120K1 Veteránky - A dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 790K1 Veteráni - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šmída Štěpán 1980 ZBRZBR
ID jízdy.: 791C1 Veteráni - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 794K1 Veteránky - A 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 125K1 Veteráni - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Budínský Robert 1975 SHKSHK
2 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
3 Bartek Lukáš 1979 ZBRZBR
4 Večeř Karel 1977 ZBRZBR
5 Klein Pavel 1976 TYNTYN
ID jízdy.: 126C1 Veteráni - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 129K1 Veteránky - B dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 796K1 Veteráni - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Budínský Robert 1975 SHKSHK
2 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
3 Bartek Lukáš 1979 ZBRZBR
4 Večeř Karel 1977 ZBRZBR
5 Klein Pavel 1976 TYNTYN
6 Holub Martin 1977 KVSKVS
ID jízdy.: 797C1 Veteráni - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 800K1 Veteránky - B 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 134K1 Veteráni - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Pavel 1974 LOBLOB
2 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
3 Charvát Tomáš 1973 DECDEC
4 Mareš Tomáš 1972 KVSKVS
5 Ježek Tomáš 1973 USKUSK
ID jízdy.: 135C1 Veteráni - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 138K1 Veteránky - C dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 802K1 Veteráni - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Pavel 1974 LOBLOB
2 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
3 Charvát Tomáš 1973 DECDEC
4 Mráz Antonín 1972 KVSKVS
5 Mareš Tomáš 1972 KVSKVS
6 Ježek Tomáš 1973 USKUSK
ID jízdy.: 803C1 Veteráni - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 806K1 Veteránky - C 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 143K1 Veteráni - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beránek Ondřej 1967 LOBLOB
2 Souček Petr 1967 LOBLOB
ID jízdy.: 144C1 Veteráni - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hájek Martin 1968 KVSKVS
2 Dědič Tomislav 1967 PISPIS
ID jízdy.: 147K1 Veteránky - D dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 808K1 Veteráni - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beránek Ondřej 1967 LOBLOB
2 Souček Petr 1967 LOBLOB
ID jízdy.: 809C1 Veteráni - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dědič Tomislav 1967 PISPIS
ID jízdy.: 812K1 Veteránky - D 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 152K1 Veteráni - E dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zástěra Tomáš 1964 PISPIS
ID jízdy.: 153C1 Veteráni - E dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 156K1 Veteránky - E dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 814K1 Veteráni - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zástěra Tomáš 1964 PISPIS
ID jízdy.: 815C1 Veteráni - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 818K1 Veteránky - E 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 161K1 Veteráni - F dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocum Mirek 1945 LIBLIB
ID jízdy.: 162C1 Veteráni - F dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 165K1 Veteránky - F dlouhé tratě ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Březinová Dagmar 1958 KADKAD
ID jízdy.: 820K1 Veteráni - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kocum Mirek 1945 LIBLIB
ID jízdy.: 821C1 Veteráni - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 824K1 Veteránky - F 3km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Březinová Dagmar 1958 KADKAD

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 12 10x30=300 8x20=160 5x20=100 560
CHO 36 6x30=180 10x30=300 20x20=400 35x20=700 1580
DEC 22 12x30=360 4x30=120 8x20=160 18x20=360 2x100=200 1200
HRA 6 6x20=120 4x20=80 2x100=200 400
JAB 10 4x20=80 16x20=320 400
KAD 15 1x30=30 2x30=60 4x20=80 19x20=380 2x100=200 750
KOJ 15 4x30=120 2x30=60 4x20=80 20x20=400 660
KVS 16 4x30=120 4x20=80 14x20=280 5x100=500 980
LIB 12 4x30=120 2x20=40 13x20=260 2x100=200 620
LIT 3 2x20=40 4x20=80 120
LOB 6 5x20=100 6x100=600 700
LSB 6 4x20=80 8x20=160 240
MOD 10 2x30=60 2x20=40 14x20=280 380
NYM 27 4x30=120 10x30=300 24x20=480 14x20=280 1180
OLO 4 2x20=40 4x20=80 2x100=200 320
ONV 14 2x30=60 16x30=480 10x20=200 740
PIS 15 6x30=180 10x30=300 6x20=120 4x20=80 4x100=400 1080
POD 13 2x30=60 4x30=120 4x20=80 16x20=320 580
PPL 22 2x30=60 8x30=240 16x20=320 14x20=280 900
PRV 19 6x30=180 10x30=300 12x20=240 10x20=200 920
RKL 4 2x30=60 2x20=40 4x20=80 180
SED 20 4x30=120 18x20=360 18x20=360 840
SEZ 12 4x30=120 6x30=180 6x20=120 7x20=140 560
SHK 17 4x30=120 4x30=120 10x20=200 11x20=220 4x100=400 1060
SKD 6 2x30=60 4x20=80 5x20=100 240
SLH 15 2x30=60 8x30=240 12x20=240 8x20=160 700
SOP 9 6x30=180 2x30=60 6x20=120 4x20=80 440
SOS 2 4x20=80 80
SPA 48 4x30=120 18x30=540 28x20=560 42x20=840 2060
TSE 17 4x30=120 6x30=180 8x20=160 16x20=320 780
TYN 19 7x30=210 4x30=120 10x20=200 14x20=280 2x100=200 1010
UNL 17 4x30=120 3x20=60 22x20=440 620
USK 36 5x30=150 12x30=360 23x20=460 27x20=540 2x100=200 1710
VPL 2 4x20=80 80
VSO 9 2x30=60 4x20=80 12x20=240 380
ZAM 2 2x20=40 2x20=40 80
ZBR 27 4x30=120 6x30=180 16x20=320 22x20=440 5x100=500 1560
ZNO 1 2x30=60 60
ZVS 8 4x30=120 6x20=120 6x20=120 360
Na těchto závodech startuje 593 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 39 oddílů.
Startovné činí celkově 27110 Kč