MM Moravy Slovácká 500, ČP benjamínků - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 12.10.2019 00:17:56
Přihláška do: 24.08.2019
Datum závodu: 31.08. - 01.09.2019
jezero Čtverec, Nádražní 970, ONV

ID jízdy.: 4K1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
2 Müller Vojtěch 1999 KADKAD
3 Šmátrala Patrik 2000 KADKAD
4 Mlčoch Jakub 1996 ONVONV
5 Pavlačka David 2000 ONVONV
6 Ďurdík Maroš 1999 TTSTTS
7 Korec Tomáš 1998 TTSTTS
8 Zigo Tomáš 1992 TTSTTS
9 Havel Jakub 2000 VSOVSO
10 Dorner Milan 1998 TTSTTS
11 Csoma Tomáš 1979 PRVPRV
12 Liška Josef 1993 ZBRZBR
13 Chocholka Lukáš 1994 LSBLSB
14 Hrabovský Pavol 1989 LSBLSB
ID jízdy.: 5C1 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janík David 1998 ONVONV
2 Gazárek Vojtch 1989 ONVONV
3 Hager Filip 1989 PRVPRV
4 Dumek Martin 1995 SEZSEZ
5 Vrškový Andrej 1999 TTSTTS
6 Havlík Radek 1994 PRVPRV
ID jízdy.: 6K2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Havel Jakub 2000 VSOVSO
2 Müller Vojtěch 1999 Šmátrala Patrik 2000KAD KADKAD
3 Ďurdík Maroš 1999 Korec Tomáš 1998TTS TTSTTS
4 Zigo Tomáš 1992 Dorner Milan 1998TTS TTSTTS
5 Drabina Aleš 1977 Drabina Jiří 1979FRM FRMFRM
6 Liška Josef 1993 Klemperer Otto 1997ZBR DUPZBR
7 Chocholka Lukáš 1994 Hrabovský Pavol 1989LSB LSBLSB
ID jízdy.: 7C2 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janík David 1998 ONVONV
2 Vrškový Andrej 1999 Vobořil Vladimír 1974TTS TTSTTS
3 Večerka Martin 2001 Šulák Libor 1980PRV PRVPRV
4 Dumek Martin 1995 Rudolf Adam 2004SEZ SEZSEZ
5 Hager Filip 1989 Gnida Petr 1985PRV HRAPRV
ID jízdy.: 10K1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Talábová Zuzana 1989 ONVONV
2 Pjajčíková Kateřina 1996 ONVONV
3 Weber Lucia 1980 WBKWBK
4 Solařová Kateřina 2000 PRVPRV
ID jízdy.: 11C1 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tinková Sandra 2000 TTSTTS
2 Kučerová Barbora 1998 PRVPRV
3 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
ID jízdy.: 12K2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pjajčíková Kateřina 1996 Mišíková Martina 1994ONV LSBONV LSB
2 Weber Lucia 1980 WBKWBK
ID jízdy.: 13C2 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Barbora 1998 Kučerová Tereza 2003PRV PRVPRV
ID jízdy.: 334K1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
2 Müller Vojtěch 1999 KADKAD
3 Šmátrala Patrik 2000 KADKAD
4 Mlčoch Jakub 1996 ONVONV
5 Janík David 1998 ONVONV
6 Pavlačka David 2000 ONVONV
7 Ďurdík Maroš 1999 TTSTTS
8 Korec Tomáš 1998 TTSTTS
9 Havel Jakub 2000 VSOVSO
10 Dorner Milan 1998 TTSTTS
11 Csoma Tomáš 1979 PRVPRV
12 Liška Josef 1993 ZBRZBR
ID jízdy.: 335C1 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrškový Andrej 1999 TTSTTS
2 Gazárek Vojtch 1989 ONVONV
3 Janík David 1998 ONVONV
4 Šulák Libor 1980 PRVPRV
5 Hager Filip 1989 PRVPRV
6 Růžička Robert 1974 LSBLSB
7 Havlík Radek 1994 PRVPRV
ID jízdy.: 336K2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Drabina Aleš 1977 Drabina Jiří 1979FRM FRMFRM
2 Müller Vojtěch 1999 Šmátrala Patrik 2000KAD KADKAD
3 Ďurdík Maroš 1999 Korec Tomáš 1998TTS TTSTTS
4 Havel Jakub 2000 VSOVSO
5 Liška Josef 1993 Klemperer Otto 1997ZBR DUPZBR
ID jízdy.: 337C2 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janík David 1998 ONVONV
2 Vrškový Andrej 1999 Vobořil Vladimír 1974TTS TTSTTS
3 Večerka Martin 2001 Šulák Libor 1980PRV PRVPRV
4 Dumek Martin 1995 Rudolf Adam 2004SEZ SEZSEZ
5 Hager Filip 1989 Gnida Petr 1985PRV HRAPRV
ID jízdy.: 338K1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pjajčíková Kateřina 1996 ONVONV
2 Weber Lucia 1980 WBKWBK
3 Solařová Kateřina 2000 PRVPRV
ID jízdy.: 339K2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pjajčíková Kateřina 1996 Mišíková Martina 1994ONV LSBONV LSB
2 Weber Lucia 1980 WBKWBK
ID jízdy.: 340C2 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Barbora 1998 Vyoralová Monika 1995PRV PRVPRV
ID jízdy.: 605C1 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tinková Sandra 2000 TTSTTS
2 Kučerová Barbora 1998 PRVPRV
3 Vyoralová Monika 1995 PRVPRV
ID jízdy.: 754K4 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Müller Vojtěch 1999 Müller Roman 2001 Šmátrala Patrik 2000 Řezníček Matouš 2002 KAD KAD KAD KADKAD
2 Ďurdík Maroš 1999 Korec Tomáš 1998 Zigo Tomáš 1992 Dorner Milan 1998 TTS TTS TTS TTSTTS
3 Csoma Tomáš 1979 Macháček Vojtěch 2004 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005 PRV PRV PRV PRVPRV
4 Šmída Štěpán 1980 Kotrč David 1992 Liška Josef 1993 Klemperer Otto 1997 ZBR ZBR ZBR DUPZBR
ID jízdy.: 755C4 muži 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrškový Andrej 1999 Ďurdík Maroš 1999 Korec Tomáš 1998 Vobořil Vladimír 1974 TTS TTS TTS TTSTTS
2 Hager Filip 1989 Večerka Martin 2001 Neradil Vojtěch 2003 Šulák Libor 1980 PRV PRV PRV PRVPRV
ID jízdy.: 756K4 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 757C4 ženy 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Barbora 1998 Kučerová Tereza 2003 Kotková Lenka 2005 Vyoralová Monika 1995 PRV PRV PRV PRVPRV
ID jízdy.: 936K4 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Müller Vojtěch 1999 Müller Roman 2001 Šmátrala Patrik 2000 Řezníček Matouš 2002 KAD KAD KAD KADKAD
2 Ďurdík Maroš 1999 Korec Tomáš 1998 Zigo Tomáš 1992 Dorner Milan 1998 TTS TTS TTS TTSTTS
3 Csoma Tomáš 1979 Macháček Vojtěch 2004 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005 PRV PRV PRV PRVPRV
4 Šmída Štěpán 1980 Kotrč David 1992 Liška Josef 1993 Klemperer Otto 1997 ZBR ZBR ZBR DUPZBR
ID jízdy.: 937C4 muži 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vrškový Andrej 1999 Ďurdík Maroš 1999 Korec Tomáš 1998 Vobořil Vladimír 1974 TTS TTS TTS TTSTTS
2 Hager Filip 1989 Večerka Martin 2001 Neradil Vojtěch 2003 Šulák Libor 1980 PRV PRV PRV PRVPRV
ID jízdy.: 938K4 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 939C4 ženy 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kučerová Barbora 1998 Kučerová Tereza 2003 Kotková Lenka 2005 Vyoralová Monika 1995 PRV PRV PRV PRVPRV
ID jízdy.: 16K1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
2 Pojezný Jan 2001 ONVONV
3 Váverka Ondřej 2002 ONVONV
4 Müller Roman 2001 KADKAD
5 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
6 Hejcman Jakub 2001 KOJKOJ
7 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
8 Militký David 2001 CHOCHO
9 Predka Andreas 2002 CHOCHO
10 Pavlík Josef 2001 SLHSLH
ID jízdy.: 17C1 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Panák Adam 2002 TTSTTS
2 Večerka Martin 2001 PRVPRV
ID jízdy.: 18K2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
2 Müller Roman 2001 Řezníček Matouš 2002KAD KADKAD
3 Hejcman Jakub 2001 Zendulka Ondřej 2002KOJ KOJKOJ
4 Militký David 2001 Predka Andreas 2002CHO CHOCHO
ID jízdy.: 19C2 junioři 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 22K1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Čulenová Dagmar 2002 TTSTTS
ID jízdy.: 23C1 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsková Veronika 2001 ONVONV
ID jízdy.: 24K2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 25C2 juniorky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsková Veronika 2001 ONVONV
ID jízdy.: 341K1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
2 Pojezný Jan 2001 ONVONV
3 Müller Roman 2001 KADKAD
4 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
5 Militký David 2001 CHOCHO
6 Predka Andreas 2002 CHOCHO
7 Pavlík Josef 2001 SLHSLH
ID jízdy.: 342C1 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Panák Adam 2002 TTSTTS
2 Večerka Martin 2001 PRVPRV
ID jízdy.: 343K2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
2 Müller Roman 2001 Řezníček Matouš 2002KAD KADKAD
3 Militký David 2001 Predka Andreas 2002CHO CHOCHO
ID jízdy.: 344C2 junioři 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 346K1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Čulenová Dagmar 2002 TTSTTS
ID jízdy.: 347C1 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsková Veronika 2001 ONVONV
ID jízdy.: 348K2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 349C2 juniorky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsková Veronika 2001 ONVONV
ID jízdy.: 28K1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
2 Húsek Josef 2003 ONVONV
3 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
4 Kusák Jiří 2003 ONVONV
5 Struhár Matej 2004 TTSTTS
6 Novák Pavel 2004 CHOCHO
7 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
8 Přibyl Lukáš 2004 PRVPRV
ID jízdy.: 29C1 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Cyprich Luboslav 2003 TTSTTS
2 Duhár Bruno 2004 TTSTTS
3 Gibas Viliam 2004 TTSTTS
4 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
5 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
6 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
7 Fiala Oldřich 2004 LSBLSB
ID jízdy.: 30K2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
2 Húsek Josef 2003 Kusák Jiří 2003ONV ONVONV
3 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
4 Novák Pavel 2004 Bezděka Matěj 2003CHO CHOCHO
ID jízdy.: 31C2 dorostenci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Gibas Viliam 2004 Cyprich Luboslav 2003TTS TTSTTS
2 Fiala Oldřich 2004 Duhár Bruno 2004LSB TTSTTS LSB
3 Rudolf Adam 2004 Neradil Vojtěch 2003SEZ PRVSEZ
ID jízdy.: 34K1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
2 Husáriková Diana 2004 TTSTTS
3 Klimová Veronika 2004 TTSTTS
4 Muková Alena 2004 TTSTTS
5 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
6 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
7 Jurečková Petra 2004 KOJKOJ
8 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
9 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
ID jízdy.: 35C1 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 36K2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kusovská Adéla 2003 Vrbenská Kateřina 2003MOD CHOMOD
2 Klimová Veronika 2004 Muková Alena 2004TTS TTSTTS
3 Jurečková Petra 2004 Pavlíčková Anna 2004KOJ ONVONV KOJ
4 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
5 Tinková Lenka 2004 Husáriková Diana 2004TTS TTSTTS
6 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
ID jízdy.: 37C2 dorostenky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 351K1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
2 Húsek Josef 2003 ONVONV
3 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
4 Kusák Jiří 2003 ONVONV
5 Struhár Matej 2004 TTSTTS
6 Novák Pavel 2004 CHOCHO
7 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
8 Přibyl Lukáš 2004 PRVPRV
9 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
ID jízdy.: 352C1 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Cyprich Luboslav 2003 TTSTTS
2 Duhár Bruno 2004 TTSTTS
3 Gibas Viliam 2004 TTSTTS
4 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
5 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
6 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
7 Fiala Oldřich 2004 LSBLSB
ID jízdy.: 353K2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
2 Húsek Josef 2003 Kusák Jiří 2003ONV ONVONV
3 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
4 Novák Pavel 2004 Bezděka Matěj 2003CHO CHOCHO
ID jízdy.: 354C2 dorostenci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Gibas Viliam 2004 Cyprich Luboslav 2003TTS TTSTTS
2 Fiala Oldřich 2004 Duhár Bruno 2004LSB TTSTTS LSB
3 Rudolf Adam 2004 Neradil Vojtěch 2003SEZ PRVSEZ
ID jízdy.: 356K1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
2 Husáriková Diana 2004 TTSTTS
3 Klimová Veronika 2004 TTSTTS
4 Muková Alena 2004 TTSTTS
5 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
6 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
7 Jurečková Petra 2004 KOJKOJ
8 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
9 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
10 Davidová Veronika 2004 CERCER
11 Kotěrová Marie 2004 CERCER
ID jízdy.: 357C1 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 358K2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kusovská Adéla 2003 Vrbenská Kateřina 2003MOD CHOMOD
2 Klimová Veronika 2004 Muková Alena 2004TTS TTSTTS
3 Jurečková Petra 2004 Pavlíčková Anna 2004KOJ ONVONV KOJ
4 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
5 Tinková Lenka 2004 Husáriková Diana 2004TTS TTSTTS
6 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
7 Kotěrová Marie 2004 Davidová Veronika 2004CER CERCER
ID jízdy.: 359C2 dorostenky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 40K1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Muka Jozef 2006 TTSTTS
2 Král Jakub 2006 CHOCHO
3 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
4 Němeček Lukáš 2006 MODMOD
5 Roder Filip 2005 TTSTTS
6 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
7 Podráský Richard 2006 ONVONV
8 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
9 Váverka Filip 2005 ONVONV
10 Foukal Jan 2006 RKLRKL
11 Šišma David 2005 RKLRKL
12 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
13 Fuksa Lukáš 2005 KADKAD
14 Procházka Jan 2005 KADKAD
15 Soukup Matěj 2006 SEDSED
16 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
17 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
18 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
19 Dvořák Brutus 2006 LITLIT
20 Krist Samuel 2006 LITLIT
21 Malík Ondřej 2006 LITLIT
22 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
23 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
24 Kotek Petr 2005 PRVPRV
25 Šimek Albert 2005 PRVPRV
26 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
27 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
28 Martoch Filip 2005 SLHSLH
29 Pavlík Jaroslav 2005 SLHSLH
30 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
31 Valla Jakub 2006 SPASPA
32 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
ID jízdy.: 41C1 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Plško Jan 2006 TTSTTS
2 Struhár Dano 2006 TTSTTS
3 Palčo Oliver 2005 TTSTTS
4 Veselý Vojtěch 2005 ONVONV
5 Polách František 2005 ONVONV
6 Šišma Filip 2005 LITLIT
7 Malina Tomáš 2005 TSETSE
8 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
9 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
10 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
11 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
ID jízdy.: 42K2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Král Jakub 2006 CHOCHO
2 Král Jakub 2006 Prouza Vojtěch 2006CHO CHOCHO
3 Fuksa Lukáš 2005 Procházka Jan 2005KAD KADKAD
4 Hirsch Ondřej 2005 Kapoun Pavel 2005KOJ KOJKOJ
5 Krist Samuel 2006 Dvořák Brutus 2006LIT LITLIT
6 Němeček Lukáš 2006 Piťha Tomáš 2006MOD MODMOD
7 Váverka Filip 2005 ONVONV
8 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV ZBRONV ZBR
9 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
10 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
11 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005PRV PRVPRV
12 Soukup Matěj 2006 Jahoda Matouš 2006SED SEDSED
13 Dumbrovský Vojtěch 2005 Martoch Filip 2005OLO SLHSLH
14 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
15 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPASPA RKL
16 Roder Filip 2005 Muka Jozef 2006TTS TTSTTS
ID jízdy.: 43C2 žáci 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Struhár Dano 2006 Plško Jan 2006TTS TTSTTS
2 Veselý Vojtěch 2005 ONVONV
3 Polách František 2005 ONVONV
4 Malina Tomáš 2005 TSETSE
5 Hrádek Adam 2005 Takáč Vojtěch 2006SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 46K1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
2 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
3 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
4 Benková Štěpánka 2005 CHOCHO
5 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
6 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
7 Sovová Barbora 2005 JABJAB
8 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
9 Švábová Julie 2005 MODMOD
10 Kasardová Veronika 2006 ONVONV
11 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
12 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
13 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
14 Müllerová Anežka 2006 SEDSED
15 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
16 Lišková Katka 2005 TTSTTS
17 Figurová Klára 2005 TTSTTS
18 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
19 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
20 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
21 Dvořáková Eliška 2005 ZBRZBR
22 Pištorová Klára 2005 ZBRZBR
23 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
24 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
25 Rosová Dominika 2006 SLHSLH
26 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
27 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
28 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
29 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
ID jízdy.: 47C1 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejcmanová Leona 2005 KOJKOJ
2 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
3 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
4 Studničková Klára 2005 ONVONV
5 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
6 Cigánková Klára 2006 PRVPRV
7 Miškolciová Martina 2005 TTSTTS
8 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
9 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
10 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
11 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
ID jízdy.: 48K2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Ludmila 2005CHO CHOCHO
2 Pavlisová Štěpánka 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
3 Benková Štěpánka 2005 Brabcová Barbora 2006CHO CHOCHO
4 Sovová Barbora 2005 Lekešová Dominika 2005JAB SLHJAB SLH
5 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005MOD MODMOD
6 Kasardová Veronika 2006 Balcarová Nikola 2006ONV ONVONV
7 Tobrmanová Anna Sofie 2006 Müllerová Anežka 2006SED SEDSED
8 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SED SEDSED
9 Škrabolová Zuzana 2006 Zdráhalová Tereza 2005SOS HRASOS HRA
10 Lišková Katka 2005 Figurová Klára 2005TTS TTSTTS
11 Svozilová Petra 2005 Bartáková Kateřina 2005VSO VSOVSO
12 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
13 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
14 Dvořáková Eliška 2005 Pištorová Klára 2005ZBR ZBRZBR
15 Pecharová Martina 2005 Rosová Dominika 2006SLH SLHSLH
16 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
17 Tmejová Tereza 2006 Tvrdoňová Anna 2005SPA LSBLSB SPA
ID jízdy.: 49C2 žačky 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Karolína 2005 Břízová Veronika 2006ZVS ZVSZVS
2 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
3 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
4 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
5 Hejcmanová Leona 2005 Černotská Vendula 2006KOJ HRAKOJ
6 Kotková Lenka 2005 Cigánková Klára 2006PRV PRVPRV
7 Gavalová Nikola 2005 Smýkalová Darina 2006ONV SLHSLH
ID jízdy.: 361K1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Muka Jozef 2006 TTSTTS
2 Král Jakub 2006 CHOCHO
3 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
4 Němeček Lukáš 2006 MODMOD
5 Roder Filip 2005 TTSTTS
6 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
7 Podráský Richard 2006 ONVONV
8 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
9 Váverka Filip 2005 ONVONV
10 Foukal Jan 2006 RKLRKL
11 Šišma David 2005 RKLRKL
12 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
13 Fuksa Lukáš 2005 KADKAD
14 Procházka Jan 2005 KADKAD
15 Soukup Matěj 2006 SEDSED
16 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
17 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
18 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
19 Dvořák Brutus 2006 LITLIT
20 Krist Samuel 2006 LITLIT
21 Malík Ondřej 2006 LITLIT
22 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
23 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
24 Kotek Petr 2005 PRVPRV
25 Šimek Albert 2005 PRVPRV
26 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
27 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
28 Martoch Filip 2005 SLHSLH
29 Pavlík Jaroslav 2005 SLHSLH
30 Dušátko Jakub 2005 CERCER
31 Kliment Lukáš 2006 CERCER
32 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
33 Valla Jakub 2006 SPASPA
34 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
ID jízdy.: 362C1 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Plško Jan 2006 TTSTTS
2 Struhár Dano 2006 TTSTTS
3 Palčo Oliver 2005 TTSTTS
4 Veselý Vojtěch 2005 ONVONV
5 Polách František 2005 ONVONV
6 Šišma Filip 2005 LITLIT
7 Malina Tomáš 2005 TSETSE
8 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
9 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
10 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
11 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
ID jízdy.: 363K2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 Kliment Lukáš 2006CER CERCER
2 Král Jakub 2006 CHOCHO
3 Král Jakub 2006 Prouza Vojtěch 2006CHO CHOCHO
4 Fuksa Lukáš 2005 Procházka Jan 2005KAD KADKAD
5 Hirsch Ondřej 2005 Kapoun Pavel 2005KOJ KOJKOJ
6 Krist Samuel 2006 Dvořák Brutus 2006LIT LITLIT
7 Němeček Lukáš 2006 Piťha Tomáš 2006MOD MODMOD
8 Váverka Filip 2005 ONVONV
9 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV ZBRONV ZBR
10 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
11 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
12 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005PRV PRVPRV
13 Soukup Matěj 2006 Jahoda Matouš 2006SED SEDSED
14 Dumbrovský Vojtěch 2005 Martoch Filip 2005OLO SLHSLH
15 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
16 Foukal Jan 2006 Valla Jakub 2006RKL SPASPA RKL
17 Roder Filip 2005 Muka Jozef 2006TTS TTSTTS
ID jízdy.: 364C2 žáci 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Struhár Dano 2006 Plško Jan 2006TTS TTSTTS
2 Veselý Vojtěch 2005 ONVONV
3 Polách František 2005 ONVONV
4 Malina Tomáš 2005 TSETSE
5 Hrádek Adam 2005 Takáč Vojtěch 2006SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 366K1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
2 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
3 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
4 Benková Štěpánka 2005 CHOCHO
5 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
6 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
7 Sovová Barbora 2005 JABJAB
8 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
9 Švábová Julie 2005 MODMOD
10 Kasardová Veronika 2006 ONVONV
11 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
12 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
13 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
14 Müllerová Anežka 2006 SEDSED
15 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
16 Lišková Katka 2005 TTSTTS
17 Figurová Klára 2005 TTSTTS
18 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
19 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
20 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
21 Dvořáková Eliška 2005 ZBRZBR
22 Pištorová Klára 2005 ZBRZBR
23 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
24 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
25 Rosová Dominika 2006 SLHSLH
26 Hojná Anežka 2005 CERCER
27 Svobodová Eliška 2006 CERCER
28 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
29 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
30 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
31 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
ID jízdy.: 367C1 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejcmanová Leona 2005 KOJKOJ
2 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
3 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
4 Studničková Klára 2005 ONVONV
5 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
6 Cigánková Klára 2006 PRVPRV
7 Miškolciová Martina 2005 TTSTTS
8 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
9 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
10 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
11 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
ID jízdy.: 368K2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Ludmila 2005CHO CHOCHO
2 Pavlisová Štěpánka 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
3 Benková Štěpánka 2005 Brabcová Barbora 2006CHO CHOCHO
4 Sovová Barbora 2005 Lekešová Dominika 2005JAB SLHJAB SLH
5 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005MOD MODMOD
6 Kasardová Veronika 2006 Balcarová Nikola 2006ONV ONVONV
7 Tobrmanová Anna Sofie 2006 Müllerová Anežka 2006SED SEDSED
8 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SED SEDSED
9 Škrabolová Zuzana 2006 Zdráhalová Tereza 2005SOS HRASOS HRA
10 Lišková Katka 2005 Figurová Klára 2005TTS TTSTTS
11 Svozilová Petra 2005 Bartáková Kateřina 2005VSO VSOVSO
12 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
13 Dvořáková Eliška 2005 Pištorová Klára 2005ZBR ZBRZBR
14 Pecharová Martina 2005 Rosová Dominika 2006SLH SLHSLH
15 Hojná Anežka 2005 Svobodová Eliška 2006CER CERCER
16 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
17 Tmejová Tereza 2006 Tvrdoňová Anna 2005SPA LSBLSB SPA
ID jízdy.: 369C2 žačky 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Krausová Karolína 2005 Břízová Veronika 2006ZVS ZVSZVS
2 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
3 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
4 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
5 Hejcmanová Leona 2005 Černotská Vendula 2006KOJ HRAKOJ
6 Kotková Lenka 2005 Cigánková Klára 2006PRV PRVPRV
7 Gavalová Nikola 2005 Smýkalová Darina 2006ONV SLHSLH
ID jízdy.: 52K1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubala Daniel 2007 FRMFRM
2 Fink Theodor 2007 SHKSHK
3 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
4 Janák Patrik 2007 VSOVSO
5 Demko Adam 2007 TTSTTS
6 Straka Matúš 2007 TTSTTS
7 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
8 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
9 Kůs Filip 2007 SEDSED
10 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
11 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
12 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
13 Motl Mikuláš 2007 LITLIT
14 Honzík Lukáš 2007 JABJAB
15 Houda Vítek 2007 TSETSE
16 Pudil Jan 2007 TSETSE
17 Jančík Tomáš 2007 PRVPRV
18 Kleiner Samuel 2007 PRVPRV
19 Klim Martin 2007 PRVPRV
20 Zahradníček Ondřej 2007 PRVPRV
21 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
22 Šmída Antonín 2007 ZBRZBR
23 Jech Karel 2007 ZBRZBR
24 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
25 Filip Lukáš 2007 OLOOLO
26 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
27 Rajnoch David 2007 OLOOLO
28 Uher Jan 2007 OLOOLO
29 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
30 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
31 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
ID jízdy.: 53C1 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mádel Felix 2007 TTSTTS
2 Knotek Daniel 2007 ONVONV
3 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
4 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
5 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
6 Tóth Pavel 2007 LITLIT
7 Němčák Jan 2007 PRVPRV
8 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
9 Hlaváč Matěj 2007 PRVPRV
10 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
11 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
ID jízdy.: 54K2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zimčík Tomáš 2007 Němeček David 2008MOD MODMOD
2 Fink Theodor 2007 Ledecký Jakub 2007SHK SHKSHK
3 Janák Patrik 2007 VSOVSO VSO
4 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
5 Kůs Filip 2007 Šindel Jakub 2007SED SKDSED
6 Straka Matúš 2007 Demko Adam 2007TTS TTSTTS
7 Chovanec Martin 2007 Kapoun Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
8 Pudil Jan 2007 Houda Vítek 2007TSE TSETSE
9 Zahradníček Ondřej 2007 Jančík Tomáš 2007PRV PRVPRV
10 Kleiner Samuel 2007 PRVPRV
11 Klim Martin 2007 Kleiner Samuel 2007PRV PRVPRV
12 Mikeš Michal 2007 Šmída Antonín 2007ZBR ZBRZBR
13 Mach David 2008 Jech Karel 2007ZBR ZBRZBR
14 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007OLO OLOOLO
15 Rajnoch David 2007 Valenta Štěpán 2007OLO OLOOLO
16 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
17 Klim Martin 2007 Žalkovský Adam 2007PRV LSBLSB
ID jízdy.: 55C2 benjamínci - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
2 Prokeš Antonín 2007 Hirsch Robin 2007KOJ KOJKOJ
3 Příkopa Vít 2007 Němčák Jan 2007PRV PRVPRV
4 Hlaváč Matěj 2007 PRVPRV
5 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007SLH SLHSLH
ID jízdy.: 58K1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kováčiková Chiara 2007 TTSTTS
2 Šedivá Kristína 2007 TTSTTS
3 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
4 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
5 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
6 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
7 Svobodová Barbora 2007 CHOCHO
8 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
9 Záková Vanda 2007 FRMFRM
10 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
11 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
12 Bočková Eliška 2007 ONVONV
13 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
14 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
15 Wilimová Sára 2007 ONVONV
16 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
17 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
18 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
19 Weber Kristína 2007 WBKWBK
20 Geprtová Martina 2007 LITLIT
21 Spurná Kristína 2007 LITLIT
22 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
23 Valsová Veronika 2007 TSETSE
24 Skrovná Ema 2007 SEDSED
25 Martochová Livie 2007 SLHSLH
ID jízdy.: 59C1 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Úlehlová Štěpánka 2007 KOJKOJ
ID jízdy.: 60K2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Videmannová Tereza 2007 Hajná Aneta 2007CHO CHOCHO
3 Svobodová Barbora 2007 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
4 Hamouzová Viktorie 2009 Falisová Tereza 2007CHO CHOCHO
5 Hastíková Julie 2007 Zendulková Klára 2007KOJ KOJKOJ
6 Geprtová Martina 2007 Spurná Kristína 2007LIT LITLIT
7 Smýkalová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007HRA MODMOD
8 Bočková Eliška 2007 Červenáková Amálie 2007ONV ONVONV
9 Kotačková Karolína 2007 Wilimová Sára 2007ONV ONVONV
10 Skrovná Ema 2007 Knížková Eliška 2008SED SEDSED
11 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
12 Šedivá Kristína 2007 TTSTTS
13 Kováčiková Chiara 2007 Weber Kristína 2007TTS WBKTTS
14 Lahnerová Viktorie 2007 Cigánková Markéta 2007SPA VSOVSO
15 Weber Kristína 2007 WBKWBK
16 Martochová Livie 2007 Ammerová Patricie 2007SLH CHOSLH
ID jízdy.: 61C2 benjamínky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 371K1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kubala Daniel 2007 FRMFRM
2 Fink Theodor 2007 SHKSHK
3 Ledecký Jakub 2007 SHKSHK
4 Janák Patrik 2007 VSOVSO
5 Demko Adam 2007 TTSTTS
6 Straka Matúš 2007 TTSTTS
7 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
8 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
9 Kůs Filip 2007 SEDSED
10 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
11 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
12 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
13 Motl Mikuláš 2007 LITLIT
14 Honzík Lukáš 2007 JABJAB
15 Houda Vítek 2007 TSETSE
16 Pudil Jan 2007 TSETSE
17 Jančík Tomáš 2007 PRVPRV
18 Kleiner Samuel 2007 PRVPRV
19 Klim Martin 2007 PRVPRV
20 Zahradníček Ondřej 2007 PRVPRV
21 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
22 Šmída Antonín 2007 ZBRZBR
23 Jech Karel 2007 ZBRZBR
24 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
25 Filip Lukáš 2007 OLOOLO
26 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
27 Rajnoch David 2007 OLOOLO
28 Uher Jan 2007 OLOOLO
29 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
30 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
31 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
ID jízdy.: 372C1 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mádel Felix 2007 TTSTTS
2 Knotek Daniel 2007 ONVONV
3 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
4 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
5 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
6 Tóth Pavel 2007 LITLIT
7 Němčák Jan 2007 PRVPRV
8 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
9 Hlaváč Matěj 2007 PRVPRV
10 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
11 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
ID jízdy.: 373K2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zimčík Tomáš 2007 Němeček David 2008MOD MODMOD
2 Fink Theodor 2007 Ledecký Jakub 2007SHK SHKSHK
3 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
4 Kůs Filip 2007 Šindel Jakub 2007SED SKDSED
5 Straka Matúš 2007 Demko Adam 2007TTS TTSTTS
6 Chovanec Martin 2007 Kapoun Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
7 Pudil Jan 2007 Houda Vítek 2007TSE TSETSE
8 Zahradníček Ondřej 2007 Jančík Tomáš 2007PRV PRVPRV
9 Kleiner Samuel 2007 PRVPRV
10 Klim Martin 2007 Kleiner Samuel 2007PRV PRVPRV
11 Mikeš Michal 2007 Šmída Antonín 2007ZBR ZBRZBR
12 Mach David 2008 Jech Karel 2007ZBR ZBRZBR
13 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007OLO OLOOLO
14 Rajnoch David 2007 Valenta Štěpán 2007OLO OLOOLO
15 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
16 Klim Martin 2007 Žalkovský Adam 2007PRV LSBLSB
ID jízdy.: 374C2 benjamínci - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
2 Prokeš Antonín 2007 Hirsch Robin 2007KOJ KOJKOJ
3 Příkopa Vít 2007 Němčák Jan 2007PRV PRVPRV
4 Hlaváč Matěj 2007 PRVPRV
5 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007SLH SLHSLH
ID jízdy.: 376K1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kováčiková Chiara 2007 TTSTTS
2 Šedivá Kristína 2007 TTSTTS
3 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
4 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
5 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
6 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
7 Svobodová Barbora 2007 CHOCHO
8 Falisová Tereza 2007 CHOCHO
9 Záková Vanda 2007 FRMFRM
10 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
11 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
12 Bočková Eliška 2007 ONVONV
13 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
14 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
15 Wilimová Sára 2007 ONVONV
16 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
17 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
18 Weber Kristína 2007 WBKWBK
19 Geprtová Martina 2007 LITLIT
20 Spurná Kristína 2007 LITLIT
21 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
22 Valsová Veronika 2007 TSETSE
23 Skrovná Ema 2007 SEDSED
24 Martochová Livie 2007 SLHSLH
ID jízdy.: 377C1 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Úlehlová Štěpánka 2007 KOJKOJ
ID jízdy.: 378K2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Videmannová Tereza 2007 Hajná Aneta 2007CHO CHOCHO
3 Svobodová Barbora 2007 Stahlová Eva 2007CHO CHOCHO
4 Hamouzová Viktorie 2009 Falisová Tereza 2007CHO CHOCHO
5 Geprtová Martina 2007 Spurná Kristína 2007LIT LITLIT
6 Smýkalová Lucie 2007 Hanušová Zuzana 2007HRA MODMOD
7 Bočková Eliška 2007 Červenáková Amálie 2007ONV ONVONV
8 Kotačková Karolína 2007 Wilimová Sára 2007ONV ONVONV
9 Skrovná Ema 2007 Knížková Eliška 2008SED SEDSED
10 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
11 Šedivá Kristína 2007 TTSTTS
12 Kováčiková Chiara 2007 Weber Kristína 2007TTS WBKTTS
13 Lahnerová Viktorie 2007 Cigánková Markéta 2007SPA VSOVSO
14 Weber Kristína 2007 WBKWBK
15 Martochová Livie 2007 Ammerová Patricie 2007SLH CHOSLH
ID jízdy.: 379C2 benjamínky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 64K1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
2 Knotko Tobias 2008 TTSTTS
3 Vosáhlo Filip 2008 CHOCHO
4 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
5 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
6 Němeček David 2008 MODMOD
7 Havel Jan 2008 VSOVSO
8 Motlo Filip 2008 TTSTTS
9 Pakan Jakub 2008 TTSTTS
10 Vašek Alexander 2008 TTSTTS
11 Loupanec Richard 2008 ONVONV
12 Michnovič David 2008 ONVONV
13 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
14 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
15 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
16 Tobrman Filip Albert 2008 SEDSED
17 Koreň Samuel 2008 TTSTTS
18 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
19 Gerhát Josef 2008 LITLIT
20 Šišma Jiří 2008 LITLIT
21 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
22 Řezáč Adam 2008 TSETSE
23 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
24 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
25 Oslanec Adam 2008 PRVPRV
26 Vařák Vít 2008 PRVPRV
27 Randáček Josef 2008 LIBLIB
28 Mach David 2008 ZBRZBR
29 Valla Jan 2008 SPASPA
30 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
ID jízdy.: 65C1 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Gibas Viktor 2008 TTSTTS
2 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
3 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
4 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
5 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
ID jízdy.: 66K2 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotko Tobias 2008 Gibas Viktor 2008TTS TTSTTS
2 Doležal Petr 2009 Vosáhlo Filip 2008CHO CHOCHO
3 Faltus Tomáš 2008 Hronek Mikuláš 2008ZAM PDMPDM ZAM
4 Žaba Daniel 2008 Hladík Jáchym 2009SHK SHKSHK
5 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
6 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSVSO SOS
7 Uvíra Jiří 2009 Loupanec Richard 2008ONV ONVONV
8 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
9 Michnovič David 2008 ONVONV
10 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
11 Tobrman Filip Albert 2008 Holub Ondřej 2009SED SEDSED
12 Pakan Jakub 2008 Motlo Filip 2008TTS TTSTTS
13 Vašek Alexander 2008 Koreň Samuel 2008TTS TTSTTS
14 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAKOJ HRA
15 Czerný Kristián 2008 Gerhát Josef 2008FRM LITFRM LIT
16 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
17 Vařák Vít 2008 Oslanec Adam 2008PRV PRVPRV
ID jízdy.: 67C2 benjamínci - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
2 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
3 Takáč Jan 2008 Al-robai Hani 2008SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 70K1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janů Karolína 2008 CHOCHO
2 Roscher Veronika 2008 CHOCHO
3 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
4 Neumannová Natálie 2008 KADKAD
5 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
6 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
7 Mudrová Karla 2008 KADKAD
8 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
9 Kristová Berenika 2008 LITLIT
10 Obšilová Veronika 2008 LITLIT
11 Šárová Ema 2008 LOBLOB
12 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
13 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
14 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
15 Bräuerová Nikola 2008 ONVONV
16 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
17 Andrašovská Kateřina 2008 PDMPDM
18 Csomová Laura 2008 PRVPRV
19 Snášelová Vendula 2008 PRVPRV
20 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
21 Knížková Eliška 2008 SEDSED
22 Kunešová Marketa 2008 SHKSHK
23 Bednářová Matylda 2008 TSETSE
24 Špalová Magdaléna 2008 TSETSE
25 Plšková Natália 2008 TTSTTS
26 Jedličková Tereza 2008 ZAMZAM
27 Janatová Barbora 2008 ZBRZBR
28 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
29 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
30 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
31 Honců Anna 2008 LSBLSB
ID jízdy.: 71C1 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 72K2 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janů Karolína 2008 Roscher Veronika 2008CHO CHOCHO
2 Neumannová Natálie 2008 Hybnerová Michaela 2008KAD KADKAD
3 Podhorná Eliška 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
4 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
5 Kristová Berenika 2008 Obšilová Veronika 2008LIT LITLIT
6 Pavlíčková Karolína 2008 Jančová Tereza Marie 2008ONV ONVONV
7 Loupancová Evelína 2008 Bräuerová Nikola 2008ONV ONVONV
8 Hegedüsová Lucie 2008 Andrašovská Kateřina 2008PDM PDMPDM
9 Snášelová Vendula 2008 PRVPRV
10 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008PRV HRAPRV HRA
11 Vávrová Emanuela 2008 Kůsová Barbora 2009SED SEDSED
12 Bednářová Matylda 2008 Špalová Magdaléna 2008TSE TSETSE
13 Šárová Ema 2008 Plšková Natália 2008LOB TTSTTS
14 Jedličková Tereza 2008 Hartmanová Barbora 2009ZAM ZAMZAM
15 Rejnová Anežka 2008 Janatová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
16 Honců Anna 2008 Žalkovská Barbora 2009LSB LSBLSB
ID jízdy.: 73C2 benjamínky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 381K1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
2 Knotko Tobias 2008 TTSTTS
3 Vosáhlo Filip 2008 CHOCHO
4 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
5 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
6 Němeček David 2008 MODMOD
7 Havel Jan 2008 VSOVSO
8 Motlo Filip 2008 TTSTTS
9 Pakan Jakub 2008 TTSTTS
10 Vašek Alexander 2008 TTSTTS
11 Loupanec Richard 2008 ONVONV
12 Michnovič David 2008 ONVONV
13 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
14 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
15 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
16 Tobrman Filip Albert 2008 SEDSED
17 Koreň Samuel 2008 TTSTTS
18 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
19 Gerhát Josef 2008 LITLIT
20 Šišma Jiří 2008 LITLIT
21 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
22 Řezáč Adam 2008 TSETSE
23 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
24 Faltus Tomáš 2008 ZAMZAM
25 Oslanec Adam 2008 PRVPRV
26 Vařák Vít 2008 PRVPRV
27 Randáček Josef 2008 LIBLIB
28 Mach David 2008 ZBRZBR
29 Hojný Václav 2008 CERCER
30 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
31 Matlák Kryštof 2008 CERCER
32 Valla Jan 2008 SPASPA
33 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
ID jízdy.: 382C1 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Gibas Viktor 2008 TTSTTS
2 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
3 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
4 Al-robai Hani 2008 SEZSEZ
5 Takáč Jan 2008 SEZSEZ
ID jízdy.: 386K1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janů Karolína 2008 CHOCHO
2 Roscher Veronika 2008 CHOCHO
3 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
4 Neumannová Natálie 2008 KADKAD
5 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
6 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
7 Mudrová Karla 2008 KADKAD
8 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
9 Kristová Berenika 2008 LITLIT
10 Obšilová Veronika 2008 LITLIT
11 Šárová Ema 2008 LOBLOB
12 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
13 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
14 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
15 Bräuerová Nikola 2008 ONVONV
16 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
17 Andrašovská Kateřina 2008 PDMPDM
18 Csomová Laura 2008 PRVPRV
19 Snášelová Vendula 2008 PRVPRV
20 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
21 Knížková Eliška 2008 SEDSED
22 Kunešová Marketa 2008 SHKSHK
23 Bednářová Matylda 2008 TSETSE
24 Špalová Magdaléna 2008 TSETSE
25 Plšková Natália 2008 TTSTTS
26 Jedličková Tereza 2008 ZAMZAM
27 Janatová Barbora 2008 ZBRZBR
28 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
29 Jelínková Valentýna 2008 CERCER
30 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
31 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
32 Honců Anna 2008 LSBLSB
ID jízdy.: 387C1 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 781K2 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Knotko Tobias 2008 Gibas Viktor 2008TTS TTSTTS
2 Doležal Petr 2009 Vosáhlo Filip 2008CHO CHOCHO
3 Faltus Tomáš 2008 Hronek Mikuláš 2008ZAM PDMPDM ZAM
4 Žaba Daniel 2008 Hladík Jáchym 2009SHK SHKSHK
5 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
6 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSVSO SOS
7 Uvíra Jiří 2009 Loupanec Richard 2008ONV ONVONV
8 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
9 Michnovič David 2008 ONVONV
10 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
11 Tobrman Filip Albert 2008 Holub Ondřej 2009SED SEDSED
12 Pakan Jakub 2008 Motlo Filip 2008TTS TTSTTS
13 Vašek Alexander 2008 Koreň Samuel 2008TTS TTSTTS
14 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAKOJ HRA
15 Němeček Martin 2009 Gerhát Josef 2008CER LITLIT CER
16 Faktor Matyáš 2008 TSETSE
17 Vařák Vít 2008 Oslanec Adam 2008PRV PRVPRV
18 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
ID jízdy.: 782C2 benjamínci - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
2 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
3 Takáč Jan 2008 Al-robai Hani 2008SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 785K2 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janů Karolína 2008 Roscher Veronika 2008CHO CHOCHO
2 Neumannová Natálie 2008 Hybnerová Michaela 2008KAD KADKAD
3 Podhorná Eliška 2008 Mudrová Karla 2008KAD KADKAD
4 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
5 Kristová Berenika 2008 Obšilová Veronika 2008LIT LITLIT
6 Pavlíčková Karolína 2008 Jančová Tereza Marie 2008ONV ONVONV
7 Loupancová Evelína 2008 Bräuerová Nikola 2008ONV ONVONV
8 Hegedüsová Lucie 2008 Andrašovská Kateřina 2008PDM PDMPDM
9 Snášelová Vendula 2008 PRVPRV
10 Csomová Laura 2008 Filipi Viktorie 2008PRV HRAPRV HRA
11 Vávrová Emanuela 2008 Kůsová Barbora 2009SED SEDSED
12 Bednářová Matylda 2008 Špalová Magdaléna 2008TSE TSETSE
13 Šárová Ema 2008 Plšková Natália 2008LOB TTSTTS
14 Jedličková Tereza 2008 Hartmanová Barbora 2009ZAM ZAMZAM
15 Rejnová Anežka 2008 Janatová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
16 Jelínková Valentýna 2008 Jelínková Julie 2010CER CERCER
17 Honců Anna 2008 Žalkovská Barbora 2009LSB LSBLSB
ID jízdy.: 856C2 benjamínky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 76K1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležal Petr 2009 CHOCHO
2 Borecký Tadeáš 2009 KADKAD
3 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
4 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
5 Nikl Adam 2009 LIBLIB
6 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
7 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
8 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
9 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
10 Drdacký Ondřej 2009 PDMPDM
11 Vičar Josef 2009 PRVPRV
12 Neradil David 2010 PRVPRV
13 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
14 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
15 Holub Ondřej 2009 SEDSED
16 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
17 Zahradníček František 2009 SOSSOS
18 Kučmín Jakub 2009 TTSTTS
19 Barták Jakub 2009 VSOVSO
20 Jirků Radek 2009 ZAMZAM
21 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
22 Larisch Jakub 2009 ZVSZVS
23 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
24 Berčák Daniel 2010 SLHSLH
25 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
26 Bárta Patrik 2009 SEZSEZ
27 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
28 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
29 Uher Josef 2009 OLOOLO
ID jízdy.: 77C1 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 78K2 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Vojtěch 2010 CHOCHO
2 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
3 Kubala Patrik 2010 Růžička Ondřej 2010FRM FRMFRM
4 Vaňas Mikuláš 2011 Řezáč Tomáš 2011KAD TSEKAD
5 Bezděka Vojtěch 2010 Borecký Tadeáš 2009CHO KADKAD
6 Váňa Adam 2010 Vičar Josef 2009PRV PRVKOJ PRV
7 Hastík Tomáš 2009 Hošek Dominik 2009KOJ KOJKOJ
8 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
9 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
10 Nikl Adam 2009 Randáček Josef 2008LIB LIBLIB
11 Baier Samuel 2011 Vaňas Mikuláš 2011LIB KADLIB
12 Beránek Ondřej 2009 Šára Petr 2010LOB LOBLOB
13 Zimčík Martin 2011 Dufek Hugo 2013MOD MODMOD
14 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
15 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
16 Neradil David 2010 PRVPRV
17 Milo Štěpán 2009 Lang Lukáš 2009RKL RKLRKL
18 Zahradníček František 2009 Barták Jakub 2009SOS VSOSOS VSO
19 Zdráhal Lukáš 2011 Lukáš Matěj 2011SOS VSOSOS VSO
20 Weber Patrik 2010 WBKWBK
21 Larisch Jakub 2009 Stránský Tomáš 2009ZVS ZVSZVS
22 Stránský Jakub 2011 Hubálek Radim 2011ZVS ZVSZVS
23 Kováčik Marcus 2010 Weber Patrik 2010TTS WBKTTS
24 Kučmín Jakub 2009 TTSTTS
25 Dolejš Filip 2009 Šmída Vít 2010ZBR ZBRZBR
26 Berčák Daniel 2010 Balhar Tomáš 2011SLH SLHSLH
27 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
28 Mohaupt Matyáš 2009 Bárta Patrik 2009SEZ SEZSEZ
29 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
ID jízdy.: 79C2 benjamínci - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 82K1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
4 Eisová Leontynka 2009 KADKAD
5 Kubová Dorka 2009 KADKAD
6 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
7 Studničková Tereza 2009 ONVONV
8 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
9 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
10 Gabrhelová Nela 2009 TTSTTS
11 Havlová Julie 2009 TSETSE
12 Hesová Anežka 2009 TSETSE
13 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
14 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
15 Kejklíčková Leila 2009 ZBRZBR
16 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
ID jízdy.: 83C1 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 84K2 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 Husinecká Anna 2009CHO CHOCHO
2 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
3 Hartmannová Eliška 2011 Krausová Barbora 2010ZVS ZVSZVS
4 Břízová Denisa 2013 Hartmannová Jitka 2013ZVS ZVSZVS
5 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD
6 Skopalová Eva 2009 Havlová Eliška 2011SOS VSOVSO SOS
7 Chovancová Daniela 2009 Studničková Tereza 2009KOJ ONVONV
8 Koreňová Veronika 2010 Gabrhelová Nela 2009TTS TTSTTS
9 Alexová Denisa 2010 Mikešová Anna 2010KAD KADKAD
10 Kubová Dorka 2009 Zubková Eliška 2011KAD KADKAD
11 Eisová Leontynka 2009 Hamouzová Viktorie 2009KAD CHOKAD
12 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009TSE TSETSE
13 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
14 Košnarová Anna 2010 Štěpánková Magda 2010SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 85C2 benjamínky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 390K1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Doležal Petr 2009 CHOCHO
2 Borecký Tadeáš 2009 KADKAD
3 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
4 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
5 Nikl Adam 2009 LIBLIB
6 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
7 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
8 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
9 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
10 Drdacký Ondřej 2009 PDMPDM
11 Vičar Josef 2009 PRVPRV
12 Neradil David 2010 PRVPRV
13 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
14 Lang Lukáš 2009 RKLRKL
15 Holub Ondřej 2009 SEDSED
16 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
17 Zahradníček František 2009 SOSSOS
18 Kučmín Jakub 2009 TTSTTS
19 Barták Jakub 2009 VSOVSO
20 Jirků Radek 2009 ZAMZAM
21 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
22 Larisch Jakub 2009 ZVSZVS
23 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
24 Berčák Daniel 2010 SLHSLH
25 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
26 Němeček Martin 2009 CERCER
27 Bárta Patrik 2009 SEZSEZ
28 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
29 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
30 Uher Josef 2009 OLOOLO
ID jízdy.: 391K2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bezděka Vojtěch 2010 CHOCHO
2 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
3 Kubala Patrik 2010 Růžička Ondřej 2010FRM FRMFRM
4 Vaňas Mikuláš 2011 Řezáč Tomáš 2011KAD TSEKAD
5 Bezděka Vojtěch 2010 Borecký Tadeáš 2009CHO KADKAD
6 Váňa Adam 2010 Vičar Josef 2009PRV PRVKOJ PRV
7 Hastík Tomáš 2009 Hošek Dominik 2009KOJ KOJKOJ
8 Hirsch Štěpán 2010 Skalka Tobiáš 2010KOJ KOJKOJ
9 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
10 Nikl Adam 2009 Randáček Josef 2008LIB LIBLIB
11 Baier Samuel 2011 Vaňas Mikuláš 2011LIB KADLIB
12 Beránek Ondřej 2009 Šára Petr 2010LOB LOBLOB
13 Zimčík Martin 2011 Dufek Hugo 2013MOD MODMOD
14 Hanuš Jakub 2010 Rokos Matyáš 2010MOD MODMOD
15 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
16 Neradil David 2010 PRVPRV
17 Milo Štěpán 2009 Lang Lukáš 2009RKL RKLRKL
18 Zahradníček František 2009 Barták Jakub 2009SOS VSOSOS VSO
19 Zdráhal Lukáš 2011 Lukáš Matěj 2011SOS VSOSOS VSO
20 Weber Patrik 2010 WBKWBK
21 Larisch Jakub 2009 Stránský Tomáš 2009ZVS ZVSZVS
22 Stránský Jakub 2011 Hubálek Radim 2011ZVS ZVSZVS
23 Kováčik Marcus 2010 Weber Patrik 2010TTS WBKTTS
24 Kučmín Jakub 2009 TTSTTS
25 Dolejš Filip 2009 Šmída Vít 2010ZBR ZBRZBR
26 Berčák Daniel 2010 Balhar Tomáš 2011SLH SLHSLH
27 Pechar Lukáš 2010 SLHSLH
28 Mohaupt Matyáš 2009 Bárta Patrik 2009SEZ SEZSEZ
29 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
ID jízdy.: 393K1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 CHOCHO
2 Husinecká Anna 2009 CHOCHO
3 Hamouzová Viktorie 2009 CHOCHO
4 Eisová Leontynka 2009 KADKAD
5 Kubová Dorka 2009 KADKAD
6 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
7 Studničková Tereza 2009 ONVONV
8 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
9 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
10 Gabrhelová Nela 2009 TTSTTS
11 Havlová Julie 2009 TSETSE
12 Hesová Anežka 2009 TSETSE
13 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
14 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
15 Kejklíčková Leila 2009 ZBRZBR
16 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
ID jízdy.: 394K2 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 Husinecká Anna 2009CHO CHOCHO
2 Hejsková Nela 2010 Ernstová Ivona 2010SHK SHKSHK
3 Hartmannová Eliška 2011 Krausová Barbora 2010ZVS ZVSZVS
4 Břízová Denisa 2013 Hartmannová Jitka 2013ZVS ZVSZVS
5 Dufková Pavla 2010 Uhrová Veronika 2010MOD MODMOD
6 Skopalová Eva 2009 Havlová Eliška 2011SOS VSOVSO SOS
7 Chovancová Daniela 2009 Studničková Tereza 2009KOJ ONVONV
8 Koreňová Veronika 2010 Gabrhelová Nela 2009TTS TTSTTS
9 Alexová Denisa 2010 Mikešová Anna 2010KAD KADKAD
10 Kubová Dorka 2009 Zubková Eliška 2011KAD KADKAD
11 Eisová Leontynka 2009 Hamouzová Viktorie 2009KAD CHOKAD
12 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009TSE TSETSE
13 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
14 Košnarová Anna 2010 Štěpánková Magda 2010SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 498C1 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 499C1 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 786C2 benjamínci - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 940C2 benjamínky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 88K1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
2 Bezděka Vojtěch 2010 CHOCHO
3 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
4 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
5 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
6 Šára Petr 2010 LOBLOB
7 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
8 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
9 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
10 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
11 Weber Patrik 2010 WBKWBK
12 Kováčik Marcus 2010 TTSTTS
13 Váňa Adam 2010 PRVKOJ
14 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
15 Šmída Vít 2010 ZBRZBR
16 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
ID jízdy.: 89C1 benjamínci - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 94K1 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Alexová Denisa 2010 KADKAD
2 Mikešová Anna 2010 KADKAD
3 Motlová Lucie 2010 LITLIT
4 Dufková Pavla 2010 MODMOD
5 Jančová Bára 2010 ONVONV
6 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
7 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
8 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
9 Plšková Mária 2010 TTSTTS
10 Koreňová Veronika 2010 TTSTTS
11 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
12 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
13 Štěpánková Magda 2010 SEZSEZ
ID jízdy.: 95C1 benjamínky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 396K1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
2 Bezděka Vojtěch 2010 CHOCHO
3 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
4 Kubala Patrik 2010 FRMFRM
5 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
6 Šára Petr 2010 LOBLOB
7 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
8 Rokos Matyáš 2010 MODMOD
9 Hirsch Štěpán 2010 KOJKOJ
10 Skalka Tobiáš 2010 KOJKOJ
11 Weber Patrik 2010 WBKWBK
12 Kováčik Marcus 2010 TTSTTS
13 Váňa Adam 2010 PRVKOJ
14 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
15 Šmída Vít 2010 ZBRZBR
16 Vlček Jakub 2010 CERCER
17 Krejčí Matyáš 2010 SEZSEZ
ID jízdy.: 398K1 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Alexová Denisa 2010 KADKAD
2 Mikešová Anna 2010 KADKAD
3 Motlová Lucie 2010 LITLIT
4 Dufková Pavla 2010 MODMOD
5 Jančová Bára 2010 ONVONV
6 Příkopová Veronika 2010 PRVPRV
7 Hejsková Nela 2010 SHKSHK
8 Ernstová Ivona 2010 SHKSHK
9 Plšková Mária 2010 TTSTTS
10 Koreňová Veronika 2010 TTSTTS
11 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
12 Jelínková Julie 2010 CERCER
13 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
14 Štěpánková Magda 2010 SEZSEZ
ID jízdy.: 617C1 benjamínci - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 621C1 benjamínky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 100K1 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Hugo 2013 MODMOD
2 Jurga Tadeaš 2011 TTSTTS
3 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
4 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
5 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
6 Berka Daniel 2011 RKLRKL
7 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
8 Kočí Štěpán 2011 SOSSOS
9 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
10 Vaňas Mikuláš 2011 KADKAD
11 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
12 Weber Leri 2013 WBKWBK
13 Baier Samuel 2011 LIBLIB
14 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
15 Berčák Alexandr 2012 SLHSLH
16 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
ID jízdy.: 103K1 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Eliška 2011 KADKAD
2 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
3 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
4 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
5 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
6 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
7 Urbánková Marie 2011 KOJKOJ
8 Kováčiková Bianka 2013 TTSTTS
ID jízdy.: 400K1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dufek Hugo 2013 MODMOD
2 Jurga Tadeaš 2011 TTSTTS
3 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
4 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
5 Hubálek Radim 2011 ZVSZVS
6 Berka Daniel 2011 RKLRKL
7 Gabrhel Alexandr 2011 ONVONV
8 Kočí Štěpán 2011 SOSSOS
9 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
10 Vaňas Mikuláš 2011 KADKAD
11 Prokeš Jindřich 2011 KOJKOJ
12 Weber Leri 2013 WBKWBK
13 Baier Samuel 2011 LIBLIB
14 Balhar Tomáš 2011 SLHSLH
15 Berčák Alexandr 2012 SLHSLH
16 Krejčí Vítek 2012 SEZSEZ
ID jízdy.: 401K1 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zubková Eliška 2011 KADKAD
2 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
3 Hartmannová Eliška 2011 ZVSZVS
4 Břízová Denisa 2013 ZVSZVS
5 Hartmannová Jitka 2013 ZVSZVS
6 Řihošková Anna 2011 KOJKOJ
7 Urbánková Marie 2011 KOJKOJ
8 Kováčiková Bianka 2013 TTSTTS
ID jízdy.: 581C1 benjamínci - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 587C1 benjamínky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 625C1 benjamínci - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 630C1 benjamínky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 112K1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šmída Štěpán 1980 ZBRZBR
ID jízdy.: 113C1 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 114K2 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 115C2 Veteráni - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 118K1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 119K2 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 333C1 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 404K1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šmída Štěpán 1980 ZBRZBR
ID jízdy.: 405C1 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 406K2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 407C2 Veteráni - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 408K1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 409C1 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 645C2 Veteránky - A 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 646K2 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 647C2 Veteránky - A 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 121K1 Veteráni - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Budínský Robert 1975 SHKSHK
ID jízdy.: 122C1 Veteráni - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 127K1 Veteránky - B 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 500K1 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Budínský Robert 1975 SHKSHK
ID jízdy.: 501K1 Veteránky - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 648C1 Veteráni - B 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 130K1 Veteráni - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
ID jízdy.: 131C1 Veteráni - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 136K1 Veteránky - C 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 656K1 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Merhaut Michal 1970 SHKSHK
ID jízdy.: 657C1 Veteráni - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 662K1 Veteránky - C 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 139K1 Veteráni - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 140C1 Veteráni - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 145K1 Veteránky - D 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 666K1 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 667C1 Veteráni - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 672K1 Veteránky - D 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 148K1 Veteráni - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 149C1 Veteráni - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 154K1 Veteránky - E 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 676K1 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 677C1 Veteráni - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 682K1 Veteránky - E 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 157K1 Veteráni - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 158C1 Veteráni - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 163K1 Veteránky - F 200m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 686K1 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 687C1 Veteráni - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 692K1 Veteránky - F 500m ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 14 5x30=150 8x20=160 10x20=200 510
CHO 28 8x30=240 12x30=360 34x20=680 64x20=1280 2560
DUP 1 4x40=160 160
FRM 7 6x40=240 2x20=40 11x20=220 500
HRA 6 2x40=80 12x20=240 10x20=200 2x100=200 720
JAB 4 4x20=80 6x20=120 200
KAD 20 16x40=640 8x30=240 4x30=120 8x20=160 44x20=880 2040
KOJ 23 4x30=120 4x30=120 12x20=240 45x20=900 1380
LIB 5 16x20=320 320
LIT 13 12x20=240 26x20=520 760
LOB 3 10x20=200 200
LSB 12 7x40=280 4x30=120 6x20=120 22x20=440 960
MOD 10 4x30=120 14x20=280 24x20=480 880
OLO 7 4x20=80 24x20=480 560
ONV 47 16x40=640 11x30=330 18x30=540 46x20=920 76x20=1520 3950
PDM 4 14x20=280 280
PRV 34 47x40=1880 2x30=60 8x30=240 26x20=520 62x20=1240 3940
RKL 5 6x20=120 8x20=160 280
SED 12 22x20=440 28x20=560 1000
SEZ 12 5x40=200 4x30=120 8x20=160 20x20=400 880
SHK 9 22x20=440 4x100=400 840
SKD 0 2x20=40 40
SLH 15 2x30=60 22x20=440 24x20=480 980
SOS 7 8x20=160 14x20=280 440
SPA 3 8x20=160 4x20=80 240
TSE 11 4x20=80 42x20=840 920
TTS 43 37x40=1480 4x30=120 28x30=840 28x20=560 58x20=1160 4160
VSO 9 4x40=160 8x20=160 19x20=380 700
WBK 4 4x40=160 10x20=200 360
ZAM 6 8x30=240 14x20=280 520
ZBR 15 10x40=400 12x20=240 32x20=640 2x100=200 1480
ZVS 14 17x20=340 32x20=640 980
Na těchto závodech startuje 434 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 32 oddílů.
Startovné činí celkově 33740 Kč