MČR 5 km mládeže + veteránů - výpis přihlášek

Aktualizováno k: 14.07.2019 23:42:39
Přihláška do: 24.04.2019
Datum závodu: 27.04. - 28.04.2019
Týn nad Vltavou

ID jízdy.: 305K1 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Milan 1953 ZNOZNO
2 Kocum Mirek 1945 LIBLIB
3 Taich Jaroslav 1946 NUCNUC
ID jízdy.: 306C1 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 307K1 Veteránky - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 448K2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 Hlaváč Ondřej 2008CER CERCER
2 Němeček Martin 2009 Gerhát Josef 2008CER LITCER LIT
3 Doležal Petr 2009 Rabas Přemysl 2009CHO CHOCHO
4 Vosáhlo Jakub 2010 Horák Kryštof 2010CHO CHOCHO
5 Linc Štěpán 2008 Podzimek Adam 2008DEC DECDEC
6 Dvořák František 2008 Veselý Robert 2008DEC DECDEC
7 Řihošek Tomáš 2008 Konečný Šimon 2008KOJ HRAHRA KOJ
8 Vaňas Mikuláš 2011 Vais Václav 2010KAD JABJAB KAD
9 Zhorela Ondřej 2008 Havlík Jakub 2008JAB JABJAB
10 Řezáč Adam 2008 Řezníček Šimon 2008TSE KADKAD TSE
11 Váňa Adam 2010 Vičar Josef 2009KOJ PRVKOJ PRV
12 Hastík Tomáš 2009 Hošek Dominik 2009KOJ KOJKOJ
13 Hrubý Jakub 2009 Procházka Tomáš 2009KVS KVSKVS
14 Strangmüller Filip 2008 Strangmüller Oskar 2008KVS KVSKVS
15 Nikl Adam 2009 Mašík Štěpán 2008LIB LIBLIB
16 Baier Samuel 2011 Randáček Josef 2008LIB LIBLIB
17 Svatoš Filip 2010 Třešňák Bruno 2011LIB LIBLIB
18 Beránek Ondřej 2009 Šára Petr 2010LOB LOBLOB
19 Uher Josef 2009 Šamšula Filip 2009OLO OLOOLO
20 Kusák Adam 2008 Petráš Ondřej 2009ONV ONVONV
21 Uvíra Jiří 2009 Loupanec Richard 2008ONV ONVONV
22 Tischer Vojtěch 2008 Zalubil Ondřej 2008ONV ONVONV
23 Vituj Václav 2008 Smolík Jan 2008PIS PISPIS
24 Tobrman Filip Albert 2008 Pícl Kryštof 2008SED SEDSED
25 Voráček Matěj 2009 Kříž Alex 2010SED SEDSED
26 Mohaupt Matyáš 2009 Bárta Patrik 2009SEZ SEZSEZ
27 Žaba Daniel 2008 Jožák Matěj 2008SHK SHKSHK
28 Havlíček Tomáš 2008 Hladík Jáchym 2009SHK SHKSHK
29 Kurťák Jakub 2011 SKD SKD
30 Kincl Jáchym 2009 Svoboda Josef 2009SKD SKDSKD
31 Havel Jan 2008 Zdráhal Radek 2008VSO SOSSOS VSO
32 Zdráhal Lukáš 2011 Lukáš Matěj 2011SOS VSOSOS VSO
33 Valla Jan 2008 Kopanica Jan 2008SPA SPASPA
34 Pončík Vítek 2008 Čížek Tobiáš 2009SPA SPASPA
35 Křivánek Kryštof 2010 Neužil Vojtěch 2010SPA SPASPA
36 Houda Hynek 2010 Hes Václav 2011TSE TSETSE
37 Mládek Jan 2008 Klouda Matyáš 2009TYN TYNTYN
38 Řehoř Filip 2009 Smělý Jaroslav 2009TYN TYNTYN
39 Hladeček Vojtěch 2010 Mládek David 2011TYN TYNTYN
40 Mádlík Martin 2010 Derynk Tomáš 2008UNL UNLUNL
41 Janouš Jakub 2009 Redondo Nikolás Alejandro 2009USK USKUSK
42 Puš Ondřej 2008 Řezníček Jakub 2008USK USKUSK
43 Ondráček Matěj 2008 Bartek Vít 2008ZBR ZBRZBR
44 Kubíček Kryštof 2008 Dolejš Filip 2009ZBR ZBRZBR
45 Mach David 2008 Treybal Jáchym 2008ZBR ZBRZBR
46 Šmída Vít 2010 Randuška Dominik 2008ZBR ZBRZBR
47 Rejna Kilián 2010 ZBRZBR
48 Termer Štěpán 2008 Suk Jan 2009SPA SPASPA
ID jízdy.: 449C2 bci - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 Bříza Patrik 2009ZVS ZVSZVS
ID jízdy.: 451K2 bky - B+C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 Janů Karolína 2008CHO CHOCHO CHO
2 Filipi Viktorie 2008 Káňová Lenka 2008HRA SOSHRA SOS
3 Mašková Eliška 2008 Pospíšilová Rozárie 2008JAB JABJAB
4 Neumannová Natálie 2008 Hybnerová Michaela 2008KAD KADKAD
5 Chovancová Daniela 2009 Studničková Tereza 2009KOJ ONVKOJ ONV
6 Shánělová Karolína 2008 Taclíková Kateřina 2010TYN LIBLIB TYN
7 Svatošová Barbora 2008 Třešňáková Ester 2008LIB LIBLIB
8 Šárová Karolína 2008 Šárová Ema 2008UNL LOBLOB UNL
9 Honců Anna 2008 Žalkovská Barbora 2009LSB LSBLSB
10 Pavlíčková Karolína 2008 Loupancová Evelína 2008ONV ONVONV
11 Jančová Tereza Marie 2008 Bräuerová Nikola 2008ONV ONVONV
12 Vávrová Emanuela 2008 Kůsová Barbora 2009SED SEDSED
13 Divišová Adéla 2008 Knížková Eliška 2008SED SEDSED
14 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
15 Skopalová Eva 2009 Havlová Eliška 2011SOS VSOSOS VSO
16 Mensová Hana 2008 Fischerová Simona 2008SPA SPASPA
17 Křivánková Agáta 2008 Soukupová Anna 2008SPA SPASPA
18 Rochová Matylda 2009 Sýkorová Linda 2009SPA SPASPA
19 Mensová Veronika 2010 Bízková Kateřina 2010SPA SPASPA
20 Havlová Julie 2009 Hesová Anežka 2009TSE TSETSE
21 Kadlečková Eva 2010 Krausová Barbora 2010TSE ZVSTSE ZVS
22 Slavíková Eva 2008 Lošťáková Anna 2008USK USKUSK
23 Junková Oliva 2009 Hrušková Magdaléna 2009USK USKUSK
24 Jedličková Tereza 2008 Hartmanová Barbora 2009ZAM ZAMZAM
25 Rejnová Anežka 2008 Janatová Barbora 2008ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 485K2 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 486C2 Veteráni - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 487K2 Veteránky - G 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 241K1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Remuta Jakub 2002 CHOCHO
2 Militký David 2001 CHOCHO
3 Predka Andreas 2002 CHOCHO
4 Cerman Vladimír 2002 DECDEC
5 Dvořák Čestmír 2002 DECDEC
6 Šulitka Jan 2002 DECDEC
7 Řezníček Matouš 2002 KADKAD
8 Hejcman Jakub 2001 KOJKOJ
9 Zendulka Ondřej 2002 KOJKOJ
10 Hradil Tomáš 2002 NYMNYM
11 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
12 Prokop Marek 2002 PDMPDM
13 Prokop Michael 2001 PDMPDM
14 Dědič Tomislav 2002 PISPIS
15 Jarolím Jáchym 2002 PISPIS
16 Kortan Petr 2001 PISPIS
17 Kropáček Jan 2002 PISPIS
18 Macháček Jan 2002 PRVPRV
19 Pavlík Josef 2001 SLHSLH
20 Lovíšek David 2002 SOPSOP
21 Bubák Milan 2002 SOPSOP
22 Novotný Lukáš 2002 TSETSE
23 Andrušík Radek 2002 TSETSE
24 Malý Matyáš 2002 TYNTYN
25 Vohryzka Vít 2001 UNLUNL
26 Záhora Josef 2001 USKUSK
27 Sedláček Dan 2001 USKUSK
28 Rokos Petr 2002 USKUSK
29 Cigánek Martin 2002 VSOVSO
30 Samec David 2001 ZBRZBR
31 Labuť Vojtěch 2001 ZBRZBR
32 Moudrý Matyáš 2002 ZBRZBR
33 Novotný Vojtěch 2002 PODPOD
34 Kulich Michal 2001 PODPOD
35 Sobíšek Tomáš 2001 SPASPA
36 Brabec Jakub 2001 SPASPA
37 Podraský Patrik 2002 SPASPA
ID jízdy.: 242C1 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Minařík Jiří 2002 KOJKOJ
2 Bacílek Lukáš 2002 NYMNYM
3 Papoušek Jonáš 2002 NYMNYM
4 Keist Tomáš 2002 NYMNYM
5 Kubeš Patrik 2001 PISPIS
6 Spěváček Jaroslav 2002 PPLPPL
7 Večerka Martin 2001 PRVPRV
8 Štursa Otakar 2002 SEZSEZ
9 Hovorka Michal 2001 SEZSEZ
10 Burda Vojtěch 2001 SEZSEZ
11 Dvořák Jakub 2001 SEZSEZ
12 Bokoč Matyáš 2001 SOPSOP
13 Nováček Vojtěch 2001 TYNTYN
14 Študlar Štěpán 2002 TYNTYN
ID jízdy.: 243K1 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kleanderová Michala 2001 ZNOZNO
2 Ammerová Nicole 2001 CHOCHO
3 Černohousová Monika 2001 SHKSHK
4 Hronková Monika 2002 TYNTYN
5 Házová Adéla 2002 DECDEC
6 Zárubová Kateřina 2001 DECDEC
7 Hermély Gabriela 2002 PRVPRV
8 Balane Katarina 2002 TSETSE
9 Betlachová Barbora 2001 USKUSK
10 Hettfleischová Tereza 2001 JABJAB
11 Žákovská Adéla 2001 HRAHRA
12 Sobíšková Štěpánka 2001 SPASPA
13 Galádová Barbora 2002 SPASPA
14 Součková Natálie 2001 SPASPA
ID jízdy.: 244C1 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Veverková Alžběta 2001 SKDSKD
2 Krausová Alena 2002 SHKSHK
3 Seidlerová Eliška 2001 SHKSHK
4 Húsková Veronika 2001 ONVONV
5 Řáhová Denisa 2001 PPLPPL
6 Dvořáková Eliška 2001 SEZSEZ
ID jízdy.: 436K2 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Novotný Vojtěch 2002 Remuta Jakub 2002POD CHOCHO POD
2 Militký David 2001 Predka Andreas 2002CHO CHOCHO
3 Hradil Tomáš 2002 Dvořák Čestmír 2002NYM DECDEC NYM
4 Cerman Vladimír 2002 Šulitka Jan 2002DEC DECDEC
5 Malý Matyáš 2002 Řezníček Matouš 2002TYN KADKAD TYN
6 Hejcman Jakub 2001 Zendulka Ondřej 2002KOJ KOJKOJ
7 Pjajčík Michal 2001 ONVONV
8 Dědič Tomislav 2002 Jarolím Jáchym 2002PIS PISPIS
9 Kortan Petr 2001 Kropáček Jan 2002PIS PISPIS
10 Macháček Jan 2002 Podraský Patrik 2002PRV SPAPRV SPA
11 Lovíšek David 2002 Bubák Milan 2002SOP SOPSOP
12 Novotný Lukáš 2002 Moudrý Matyáš 2002TSE ZBRTSE ZBR
13 Záhora Josef 2001 Vohryzka Vít 2001USK UNLUNL USK
14 Kulich Michal 2001 Sedláček Dan 2001POD USKUSK POD
15 Malý Matyáš 2002 Cigánek Martin 2002TYN VSOVSO
16 Samec David 2001 Labuť Vojtěch 2001ZBR ZBRZBR
17 Brabec Jakub 2001 Sobíšek Tomáš 2001SPA SPASPA
ID jízdy.: 437C2 junioři 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bokoč Matyáš 2001 Minařík Jiří 2002SOP KOJKOJ SOP
2 Bacílek Lukáš 2002 Papoušek Jonáš 2002NYM NYMNYM
3 Keist Milan 2001 Keist Tomáš 2002NYM NYMNYM
4 Štursa Otakar 2002 Spěváček Jaroslav 2002SEZ PPLPPL SEZ
5 Nováček Vojtěch 2001 Večerka Martin 2001TYN PRVPRV TYN
6 Hovorka Michal 2001 Burda Vojtěch 2001SEZ SEZSEZ
7 Študlar Štěpán 2002 Dvořák Jakub 2001TYN SEZSEZ TYN
ID jízdy.: 438K2 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Nicole 2001 Tomanová Magdalena 2002CHO CHOCHO
2 Beránková Valentýna 2003 Hermély Gabriela 2002LOB PRVLOB PRV
3 Zárubová Kateřina 2001 Házová Adéla 2002DEC DECDEC
4 Balane Katarina 2002 Hettfleischová Tereza 2001TSE JABTSE JAB
5 Sobíšková Štěpánka 2001 Galádová Barbora 2002SPA SPASPA
ID jízdy.: 714C2 juniorky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Húsková Veronika 2001 Seidlerová Eliška 2001ONV SHKONV SHK
2 Řáhová Denisa 2001 Veverková Alžběta 2001PPL SKDPPL SKD
3 Krausová Alena 2002 Kočandrlová Viktorie 2003SHK PPLSHK SED
ID jízdy.: 245K1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Novák Pavel 2004 CHOCHO
2 Bezděka Matěj 2003 CHOCHO
3 Trnka Filip 2004 SKDSKD
4 Abraham Jakub 2003 UNLUNL
5 Bartoška Daniel 2004 UNLUNL
6 Dlouhý Jakub 2003 UNLUNL
7 Špaček Adam 2004 NYMNYM
8 Kupec Kryštof 2004 NYMNYM
9 Kysilka Matouš 2004 NYMNYM
10 Truhlář Filip 2003 SHKSHK
11 Fulík Albert 2004 ZBRZBR
12 Kučírek Lukáš 2004 ZBRZBR
13 Saw Morgan Luboš 2004 ZBRZBR
14 Chlumecký David 2004 TYNTYN
15 Daněk Jindřich 2004 ONVONV
16 Kusák Jiří 2003 ONVONV
17 Húsek Josef 2003 ONVONV
18 Florián Heřman 2003 DECDEC
19 Scowen Thomas G. 2003 DECDEC
20 Scowen Maxmilian R 2004 DECDEC
21 Makovský Vojtěch 2003 CERCER
22 Vorlický Vítek 2003 PPLPPL
23 Macháček Vojtěch 2004 PRVPRV
24 Přibyl Lukáš 2004 PRVPRV
25 Kapoun Miroslav 2003 KOJKOJ
26 Jahoda Filip 2004 SEDSED
27 Niebauer Jakub 2004 SEDSED
28 Vávra Jiří 2003 SEDSED
29 Žák Michal 2003 KADKAD
30 Valsa Radek 2003 TSETSE
31 Balda Tadeáš 2003 LIBLIB
32 Bien Matouš 2004 LIBLIB
33 Roubínek Filip 2003 LIBLIB
34 Svrček Radovan 2004 LIBLIB
35 Konvalinka Štěpán 2004 TSETSE
36 Lošťák Eduard 2004 USKUSK
37 Plhoň Jan 2004 USKUSK
38 Pospíchal Petr 2003 USKUSK
39 Puš Michal 2004 USKUSK
40 Humhal Jiří 2003 USKUSK
41 Narovec Daniel 2003 SPASPA
42 Dědič Stanislav 2004 PISPIS
43 Koreš Dan 2004 PISPIS
44 Jarolím Václav 2004 PISPIS
45 Váňa Vojtěch 2004 PODPOD
46 Žďárský Hubert 2004 PODPOD
47 Termer Václav 2003 SPASPA
48 Hrábek Nikola 2003 SPASPA
49 Hrábek Lukáš 2005 SPASPA
50 Tešovič Jan 2003 SPASPA
51 Horňák Rostislav 2004 SPASPA
52 Bassiouni Adam 2004 SPASPA
53 Kuchár Zdeněk 2004 SPASPA
ID jízdy.: 246C1 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák Filip 2004 KVSKVS
2 Kleňha Adam 2004 KVSKVS
3 Hanák Ondřej 2003 KVSKVS
4 Tettinger Petr 2003 NYMNYM
5 Janďourek Šimon 2004 NYMNYM
6 Pavlíček Jan 2004 ONVONV
7 Milo Vojtěch 2004 RKLRKL
8 Krejčí Aleš 2004 SHKSHK
9 Jelínek Filip 2004 SKDSKD
10 Sedlák Jiří 2003 SLHSLH
11 Hynčica Jan 2004 SLHSLH
12 Janda Jiří 2004 PPLPPL
13 Janda Tomáš 2004 PPLPPL
14 Fojtík Adam 2004 PPLPPL
15 Neradil Vojtěch 2003 PRVPRV
16 Uher Miroslav 2003 KOJKOJ
17 Fiala Oldřich 2004 LSBLSB
18 Pražský Lukáš 2004 USKUSK
19 Doktor Tomáš 2004 SEZSEZ
20 Košnar Adam 2004 SEZSEZ
21 Rudolf Adam 2004 SEZSEZ
22 Šmíd Ondřej 2004 PISPIS
ID jízdy.: 247K1 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beránková Valentýna 2003 LOBLOB
2 Mikšovicová Natálie 2004 CHOCHO
3 Petráčková Magdaléna 2004 CHOCHO
4 Vrbenská Kateřina 2003 CHOCHO
5 Havlátová Karolína 2003 UNLUNL
6 Vohryzková Anna 2003 UNLUNL
7 Křikavová Michaela 2004 ZVSZVS
8 Kukačková Natálie 2004 SOPSOP
9 Čechová Zuzana 2004 TYNTYN
10 Ondrová Vendula 2004 SLHSLH
11 Pavlíčková Anna 2004 ONVONV
12 Herzánová Lucie 2003 CERCER
13 Davidová Veronika 2004 CERCER
14 Kotěrová Marie 2004 CERCER
15 Nováková Eliška 2004 CERCER
16 Jurečková Petra 2004 KOJKOJ
17 Úlehlová Markéta 2003 KOJKOJ
18 Rosolová Karolína 2004 KADKAD
19 Löhndorfová Anežka 2003 VSOVSO
20 Zvěřová Kristýna 2004 VSOVSO
21 Pudilová Vlaďka 2003 TSETSE
22 Samcová Veronika 2004 TSETSE
23 Fléglová Anna 2004 USKUSK
24 Málková Karolína 2004 ZAMZAM
25 Málková Nikola 2004 ZAMZAM
26 Bláhová Karolína 2003 SEZSEZ
27 Kusovská Adéla 2003 MODMOD
28 Zadražilová Anežka 2003 SPASPA
29 Vodičková Klára 2004 SPASPA
30 Stengelová Denisa 2003 SPASPA
31 Lahnerová Andrea 2003 SPASPA
ID jízdy.: 248C1 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Tillerová Andrea 2003 KVSKVS
2 Janatová Adéla 2004 TYNTYN
3 Vaňourková Markéta 2003 PPLPPL
4 Hejcmanová Leona 2005 KOJKOJ
5 Kočandrlová Viktorie 2003 PPLSED
ID jízdy.: 439K2 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Daněk Jindřich 2004 Makovský Vojtěch 2003ONV CERCER ONV
2 Fulík Albert 2004 Novák Pavel 2004ZBR CHOCHO ZBR
3 Valsa Radek 2003 Kapoun Miroslav 2003TSE KOJKOJ TSE
4 Kupec Kryštof 2004 Kysilka Matouš 2004NYM NYMNYM
5 Húsek Josef 2003 Kusák Jiří 2003ONV ONVONV
6 Vávra Jiří 2003 Vorlický Vítek 2003SED PPLPPL SED
7 Macháček Vojtěch 2004 Přibyl Lukáš 2004PRV PRVPRV
8 Niebauer Jakub 2004 Jahoda Filip 2004SED SEDSED
9 Termer Václav 2003 Truhlář Filip 2003SPA SHKSHK SPA
10 Bartoška Daniel 2004 Trnka Filip 2004UNL SKDSKD UNL
11 Chlumecký David 2004 TYNTYN
12 Abraham Jakub 2003 Dlouhý Jakub 2003UNL UNLUNL
13 Kučírek Lukáš 2004 Saw Morgan Luboš 2004ZBR ZBRZBR
14 Roubínek Filip 2003 Balda Tadeáš 2003LIB LIBLIB
15 Bien Matouš 2004 Svrček Radovan 2004LIB LIBLIB
16 Lošťák Eduard 2004 Friml Pavel-Dmitrij 2004USK USKUSK
17 Humhal Jiří 2003 Pospíchal Petr 2003USK USKUSK
18 Plhoň Jan 2004 Puš Michal 2004USK USKUSK
19 Dědič Stanislav 2004 Koreš Dan 2004PIS PISPIS
20 Žďárský Hubert 2004 Váňa Vojtěch 2004POD PODPOD
21 Hrábek Nikola 2003 Tešovič Jan 2003SPA SPASPA
22 Hrábek Lukáš 2005 Horňák Rostislav 2004SPA SPASPA
23 Bassiouni Adam 2004 Kuchár Zdeněk 2004SPA SPASPA
ID jízdy.: 440C2 dorostenci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dvořák Filip 2004 Kleňha Adam 2004KVS KVSKVS
2 Hanák Ondřej 2003 Krejčí Aleš 2004KVS SHKKVS SHK
3 Jelínek Filip 2004 Sedlák Jiří 2003SKD SLHSKD SLH
4 Tettinger Petr 2003 Janďourek Šimon 2004NYM NYMNYM
5 Pavlíček Jan 2004 Fojtík Adam 2004ONV PPLONV PPL
6 Janda Tomáš 2004 Janda Jiří 2004PPL PPLPPL
7 Rudolf Adam 2004 Neradil Vojtěch 2003SEZ PRVPRV SEZ
8 Pražský Lukáš 2004 Šantora Jáchym 2004USK USKUSK
9 Doktor Tomáš 2004 Košnar Adam 2004SEZ SEZSEZ
ID jízdy.: 441K2 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bláhová Karolína 2003 Herzánová Lucie 2003SEZ CERCER SEZ
2 Kotěrová Marie 2004 Davidová Veronika 2004CER CERCER
3 Čechová Zuzana 2004 Nováková Eliška 2004TYN CERCER TYN
4 Kusovská Adéla 2003 Vrbenská Kateřina 2003MOD CHOCHO MOD
5 Petráčková Magdaléna 2004 Mikšovicová Natálie 2004CHO CHOCHO
6 Ondrová Vendula 2004 Jurečková Petra 2004SLH KOJKOJ SLH
7 Kukačková Natálie 2004 Úlehlová Markéta 2003SOP KOJKOJ SOP
8 Samcová Veronika 2004 Pudilová Vlaďka 2003TSE TSETSE
9 Vohryzková Anna 2003 Havlátová Karolína 2003UNL UNLUNL
10 Zvěřová Kristýna 2004 Vodičková Klára 2004VSO SPAVSO SPA
11 Málková Karolína 2004 Málková Nikola 2004ZAM ZAMZAM
12 Pavlíčková Anna 2004 Rosolová Karolína 2004ONV KADONV KAD
13 Zadražilová Anežka 2003 Stengelová Denisa 2003SPA SPASPA
14 Lahnerová Andrea 2003 Horňáková Mirjana 2006SPA SPASPA
ID jízdy.: 751C2 dorostenky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hejcmanová Leona 2005 Černotská Vendula 2006KOJ HRAKOJ HRA
2 Tillerová Andrea 2003 Vaňourková Markéta 2003KVS PPLKVS PPL
3 Šloufová Kristina 2005 Janatová Adéla 2004PPL TYNPPL TYN
ID jízdy.: 249K1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 CERCER
2 Kliment Lukáš 2006 CERCER
3 Král Jakub 2006 CHOCHO
4 Prouza Vojtěch 2006 CHOCHO
5 Florián Jindřich 2006 DECDEC
6 Rychtecký Adam 2005 DECDEC
7 Cíza David 2005 DECDEC
8 Rektor Albert 2006 DECDEC
9 Kunštár Jakub 2006 FRMFRM
10 Růžička Václav 2006 FRMFRM
11 Urban Vít 2006 KADKAD
12 Fuksa Lukáš 2005 KADKAD
13 Procházka Jan 2005 KADKAD
14 Hirsch Ondřej 2005 KOJKOJ
15 Kapoun Pavel 2005 KOJKOJ
16 Tejnora Štěpán 2005 KVSKVS
17 Doležal Benedikt 2005 KVSKVS
18 Darazs Adam 2006 KVSKVS
19 Půta Pavel 2005 LIBLIB
20 Dvořák Brutus 2006 LITLIT
21 Hojgr David 2006 LITLIT
22 Honců Tomáš 2005 LSBLSB
23 Doubrava Tomáš 2005 NYMNYM
24 Sehnal Šimon 2005 NYMNYM
25 Papírník Jakub 2006 NYMNYM
26 Dumbrovský Vojtěch 2005 OLOOLO
27 Prchlík Ondřej 2005 ONVONV
28 Podráský Richard 2006 ONVONV
29 Cícha Tomáš 2006 ONVONV
30 Jirman Jáchym 2005 PODPOD
31 Forejtek Patrik 2005 PPLPPL
32 Hejda Štěpán 2006 PPLPPL
33 Vísner Ondřej 2006 PPLPPL
34 Hein Jakub 2006 PPLPPL
35 Pánek Viktor 2006 PPLPPL
36 Bartovský Jaroslav 2006 PPLPPL
37 Csoma Jakub 2006 PRVPRV
38 Kotek Petr 2005 PRVPRV
39 Vičar Mikuláš 2006 PRVPRV
40 Šimek Albert 2005 PRVPRV
41 Šišma David 2005 RKLRKL
42 Foukal Jan 2006 RKLRKL
43 Lehner Jan 2006 SEDSED
44 Soukup Matěj 2006 SEDSED
45 Jahoda Matouš 2006 SEDSED
46 Voráček Jaroslav 2006 SEDSED
47 Kodet Jan 2006 SEDSED
48 Žaba Filip 2005 SHKSHK
49 Rödl Robert 2006 SHKSHK
50 Kurťák Šimon 2005 SKDSKD
51 Martoch Filip 2005 SLHSLH
52 Šperka Štěpán 2006 SOSSOS
53 Tešovič Jakub 2006 SPASPA
54 Hofbauer Ondřej 2006 SPASPA
55 Nykl Michal 2005 SPASPA
56 Odcházel Václav 2005 SPASPA
57 Brodský David 2006 SPASPA
58 Valla Jakub 2006 SPASPA
59 Budka Ondra 2005 TSETSE
60 Všetečka Jan 2006 TSETSE
61 Procházka Daniel 2005 TYNTYN
62 Malý Bronislav 2005 TYNTYN
63 Kozák Vojtěch 2006 USKUSK
64 Veselý Jonáš 2005 USKUSK
65 Hruška Šimon 2006 USKUSK
66 Heliš Daniel 2006 USKUSK
67 Cakl Filip 2005 USKUSK
68 Stejskal Jan 2006 ZAMZAM
69 Večeř Karel 2005 ZBRZBR
70 Souček Lukáš 2005 ZBRZBR
71 Vašek Otakar 2005 ZBRZBR
72 Knoška Robert 2005 ZBRZBR
73 Jaroš Matěj 2006 ZBRZBR
ID jízdy.: 250C1 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Horáček Adam 2005 KVSKVS
2 Rašek Ondřej 2005 SKDSKD
3 Malina Tomáš 2005 TSETSE
4 Hájek Tomáš 2005 NYMNYM
5 Hillebrant Stanislav 2005 NYMNYM
6 Papoušek Štěpán 2005 NYMNYM
7 Pinkas Šimon 2006 NYMNYM
8 Pták Zbyněk 2005 NYMNYM
9 Šafařík Filip 2005 NYMNYM
10 Bokoč Marek 2006 SOPSOP
11 Kot Artur 2005 SHKSHK
12 Kot Bartoloměj 2005 SHKSHK
13 Michajlík Filip 2006 SHKSHK
14 Vyčítal Tomáš 2006 SHKSHK
15 Černošek Radim 2005 SLHSLH
16 Polách František 2005 ONVONV
17 Tobiášek Daniel 2005 PPLPPL
18 Tichý Jan 2005 PPLPPL
19 Špaček Marek 2005 PPLPPL
20 Neradil Ondřej 2006 PRVPRV
21 Novák Jan 2006 PRVPRV
22 Allas Olivier 2006 PPLPPL
23 Vituj František 2006 PISPIS
24 Hovorka Matěj 2005 SEZSEZ
25 Takáč Vojtěch 2006 SEZSEZ
26 Hrádek Adam 2005 SEZSEZ
27 Kocman Anthony 2006 HRAHRA
ID jízdy.: 251K1 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojná Anežka 2005 CERCER
2 Svobodová Eliška 2006 CERCER
3 Koubová Kateřina 2005 CHOCHO
4 Pavlisová Štěpánka 2005 CHOCHO
5 Pavlisová Ludmila 2005 CHOCHO
6 Benková Štěpánka 2005 CHOCHO
7 Brabcová Barbora 2006 CHOCHO
8 Hajná Veronika 2005 CHOCHO
9 Žáčková Barbora 2005 DECDEC
10 Sovová Barbora 2005 JABJAB
11 Grabmüllerová Nikola 2005 JABJAB
12 Hettfleischová Michaela 2005 JABLIB
13 Zezuláková Adéla 2005 LIBLIB
14 Tvrdoňová Anna 2005 LSBLSB
15 Ficbauerová Ema 2005 LSBLSB
16 Válková Barbora 2006 NYMNYM
17 Tettingerová Tereza 2005 NYMNYM
18 Hladíková Barbora 2006 NYMNYM
19 Balcarová Nikola 2006 ONVONV
20 Herzigová Natálie 2005 PISPIS
21 Kropáčková Ema 2006 PISPIS
22 Kotková Lenka 2005 PRVPRV
23 Cigánková Klára 2006 PRVPRV
24 Hnídková Aneta 2006 SEDSED
25 Tobrmanová Anna Sofie 2006 SEDSED
26 Kočandrlová Johana 2006 SEDSED
27 Kočandrlová Nella 2006 SEDSED
28 Müllerová Anežka 2006 SEDSED
29 Kodetová Tereza 2006 SEDSED
30 Merhautová Lucie 2005 SHKSHK
31 Lekešová Dominika 2005 SLHSLH
32 Pecharová Martina 2005 SLHSLH
33 Rosová Dominika 2006 SLHSLH
34 Škrabolová Zuzana 2006 SOSSOS
35 Neužilová Jitka 2006 SPASPA
36 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
37 Bízková Magdalena 2006 SPASPA
38 Ronovská Justina 2006 SPASPA
39 Hovorová Karolína 2006 SPASPA
40 Boumová Aneta 2005 TSETSE
41 Nováková Anna 2006 TYNTYN
42 Blechová Kateřina 2005 TYNTYN
43 Pastorová Denisa 2005 TYNTYN
44 Kukačková Karolína 2005 UNLUNL
45 Schořová Johana 2005 UNLUNL
46 Humhalová Lucie 2006 USKUSK
47 Janoušová Markéta 2005 USKUSK
48 Mihalová Silvie 2006 USKUSK
49 Vaculíková Vendula 2006 USKUSK
50 Rokosová Barbora 2006 USKUSK
51 Redondo Florencia Susana 2006 USKUSK
52 Voříšková Karolína 2006 VPLVPL
53 Voříšková Veronika 2006 VPLVPL
54 Svozilová Petra 2005 VSOVSO
55 Bartáková Kateřina 2005 VSOVSO
56 Dvořáková Eliška 2005 ZBRZBR
57 Pištorová Klára 2005 ZBRZBR
58 Krausová Karolína 2005 ZVSZVS
59 Larischová Anežka 2006 ZVSZVS
60 Černohousová Silvie 2006 ZVSZVS
61 Obořilová Sabina 2006 HRAHRA
62 Zdráhalová Tereza 2005 HRAHRA
63 Kinclová Marcela 2005 MODMOD
64 Švábová Julie 2005 MODMOD
65 Kresaňová Helena 2005 FRMFRM
66 Tmejová Tereza 2006 SPASPA
67 Sýkorová Helena 2006 SPASPA
68 Horňáková Mirjana 2006 SPASPA
ID jízdy.: 252C1 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Břízová Veronika 2006 ZVSZVS
2 Šímová Kamila 2006 ZVSZVS
3 Smýkalová Darina 2006 SLHSLH
4 Andrýsková Simona 2005 ONVONV
5 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
6 Šloufová Kristina 2005 PPLPPL
7 Janáčková Denisa 2006 PRVPRV
8 Langmaierová Julie 2005 PPLPPL
9 Hejcmanová Leona 2005 KOJKOJ
10 Černotská Vendula 2006 HRAHRA
ID jízdy.: 442K2 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Dušátko Jakub 2005 Tejnora Štěpán 2005CER KVSCER KVS
2 Kliment Lukáš 2006 Foukal Jan 2006CER RKLCER RKL
3 Florián Jindřich 2006 Rychtecký Adam 2005DEC DECDEC
4 Hirsch Ondřej 2005 Kapoun Pavel 2005KOJ KOJKOJ
5 Voráček Jaroslav 2006 Půta Pavel 2005SED LIBLIB SED
6 Doubrava Tomáš 2005 Sehnal Šimon 2005NYM NYMNYM
7 Dumbrovský Vojtěch 2005 Martoch Filip 2005OLO SLHOLO SLH
8 Prchlík Ondřej 2005 Souček Lukáš 2005ONV ZBRONV ZBR
9 Podráský Richard 2006 Cícha Tomáš 2006ONV ONVONV
10 Forejtek Patrik 2005 Hejda Štěpán 2006PPL PPLPPL
11 Vísner Ondřej 2006 Bartovský Jaroslav 2006PPL PPLPPL
12 Hein Jakub 2006 Pánek Viktor 2006PPL PPLPPL
13 Csoma Jakub 2006 Vičar Mikuláš 2006PRV PRVPRV
14 Kotek Petr 2005 Šimek Albert 2005PRV PRVPRV
15 Lehner Jan 2006 Kodet Jan 2006SED SEDSED
16 Soukup Matěj 2006 Jahoda Matouš 2006SED SEDSED
17 Rödl Robert 2006 Všetečka Jan 2006SHK TSESHK TSE
18 Budka Ondra 2005 Kurťák Šimon 2005TSE SKDSKD TSE
19 Procházka Daniel 2005 Malý Bronislav 2005TYN TYNTYN
20 Stejskal Jan 2006 Hruška Šimon 2006ZAM USKUSK ZAM
21 Kozák Vojtěch 2006 Veselý Jonáš 2005USK USKUSK
22 Heliš Daniel 2006 Cakl Filip 2005USK USKUSK
23 Večeř Karel 2005 Knoška Robert 2005ZBR ZBRZBR
24 Kunštár Jakub 2006 Růžička Václav 2006FRM FRMFRM
25 Vašek Otakar 2005 Šperka Štěpán 2006ZBR SOSSOS ZBR
26 Tešovič Jakub 2006 Valla Jakub 2006SPA SPASPA
27 Hofbauer Ondřej 2006 Nykl Michal 2005SPA SPASPA
28 Odcházel Václav 2005 Brodský David 2006SPA SPASPA
ID jízdy.: 443C2 žáci 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Michajlík Filip 2006 Kocman Anthony 2006SHK HRAHRA SHK
2 Pinkas Šimon 2006 Hájek Tomáš 2005NYM NYMNYM
3 Hillebrant Stanislav 2005 Papoušek Štěpán 2005NYM NYMNYM
4 Šafařík Filip 2005 Pták Zbyněk 2005NYM NYMNYM
5 Hrádek Adam 2005 Polách František 2005SEZ ONVONV SEZ
6 Tobiášek Daniel 2005 Vyčítal Tomáš 2006PPL SHKPPL SHK
7 Novák Jan 2006 Neradil Ondřej 2006PRV PRVPRV
8 Takáč Vojtěch 2006 Hovorka Matěj 2005SEZ SEZSEZ
9 Kot Artur 2005 Kot Bartoloměj 2005SHK SHKSHK
10 Rašek Ondřej 2005 Černošek Radim 2005SKD SLHSKD SLH
11 Bokoč Marek 2006 Horáček Adam 2005SOP KVSSOP KVS
ID jízdy.: 444K2 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Žáčková Barbora 2005 Svobodová Eliška 2006DEC CERCER DEC
2 Hojná Anežka 2005 Merhautová Lucie 2005CER SHKCER SHK
3 Koubová Kateřina 2005 Pavlisová Ludmila 2005CHO CHOCHO
4 Pavlisová Štěpánka 2005 Hajná Veronika 2005CHO CHOCHO
5 Benková Štěpánka 2005 Brabcová Barbora 2006CHO CHOCHO
6 Pištorová Klára 2005 Kresaňová Helena 2005ZBR FRMFRM ZBR
7 Škrabolová Zuzana 2006 Zdráhalová Tereza 2005SOS HRAHRA SOS
8 Obořilová Sabina 2006 Ficbauerová Ema 2005HRA LSBHRA LSB
9 Grabmüllerová Nikola 2005 JABJAB
10 Tettingerová Tereza 2005 Sovová Barbora 2005NYM JABJAB NYM
11 Nováková Anna 2006 Zezuláková Adéla 2005TYN LIBLIB TYN
12 Lekešová Dominika 2005 Tvrdoňová Anna 2005SLH LSBLSB SLH
13 Kinclová Marcela 2005 Švábová Julie 2005MOD MODMOD
14 Válková Barbora 2006 Larischová Anežka 2006NYM ZVSNYM ZVS
15 Ščuková Johana 2006 Hladíková Barbora 2006NYM NYMNYM
16 Cigánková Klára 2006 Balcarová Nikola 2006PRV ONVONV PRV
17 Herzigová Natálie 2005 Kropáčková Ema 2006PIS PISPIS
18 Svozilová Petra 2005 Kotková Lenka 2005VSO PRVPRV VSO
19 Hnídková Aneta 2006 Kodetová Tereza 2006SED SEDSED
20 Tobrmanová Anna Sofie 2006 Müllerová Anežka 2006SED SEDSED
21 Kočandrlová Johana 2006 Kočandrlová Nella 2006SED SEDSED
22 Dvořáková Eliška 2005 Pecharová Martina 2005ZBR SLHSLH ZBR
23 Sýkorová Helena 2006 Tmejová Tereza 2006SPA SPASPA
24 Neužilová Jitka 2006 Bízková Magdalena 2006SPA SPASPA
25 Ronovská Justina 2006 Hovorová Karolína 2006SPA SPASPA
26 Boumová Aneta 2005 Bartáková Kateřina 2005TSE VSOTSE VSO
27 Blechová Kateřina 2005 Pastorová Denisa 2005TYN TYNTYN
28 Kukačková Karolína 2005 Schořová Johana 2005UNL UNLUNL
29 Humhalová Lucie 2006 Vaculíková Vendula 2006USK USKUSK
30 Janoušová Markéta 2005 Rokosová Barbora 2006USK USKUSK
31 Mihalová Silvie 2006 Redondo Florencia Susana 2006USK USKUSK
32 Voříšková Karolína 2006 Voříšková Veronika 2006VPL VPLVPL
33 Flajzarová Natálie 2005 SPASPA
ID jízdy.: 901C2 žačky 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Gavalová Nikola 2005 ONVONV
2 Andrýsková Simona 2005 Studničková Klára 2005ONV ONVONV
3 Smýkalová Darina 2006 Janáčková Denisa 2006SLH PRVPRV SLH
4 Hejcmanová Leona 2005 Černotská Vendula 2006KOJ HRAHRA
ID jízdy.: 227K1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Vild Karel 2007 CHOCHO
2 Procházka Radek 2007 CHOCHO
3 Tonder Matěj 2007 DECDEC
4 Tržil Eduard 2007 DECDEC
5 Kofroň Vojtěch 2007 DECDEC
6 Kopecký Vojtěch 2007 DECDEC
7 Zíval Jakub 2007 DECDEC
8 Kirschner Kryštof Jan 2007 DECDEC
9 Adamec Filip 2007 JABJAB
10 Haller Matěj 2007 JABJAB
11 JAB
12 Chovanec Martin 2007 KOJKOJ
13 Havlíček Tomáš 2007 KOJKOJ
14 Kapoun Tomáš 2007 KOJKOJ
15 Dvořák Jakub 2007 KVSKVS
16 Tóth Pavel 2007 LITLIT
17 Novotný Luboš 2007 LOBLOB
18 Tvrdoň Bruno 2007 LSBLSB
19 Žalkovský Adam 2007 LSBLSB
20 Janeček Patrik 2007 LSBLSB
21 Škrob Marek 2007 NYMNYM
22 Filip Lukáš 2007 OLOOLO
23 Uher Jan 2007 OLOOLO
24 Valenta Štěpán 2007 OLOOLO
25 Janoška Štěpán 2007 ONVONV
26 Knotek Dalimil 2007 ONVONV
27 Kulhánek Kryštof 2007 PDMPDM
28 Herzig Alexandr 2007 PISPIS
29 Keclík Jakub 2007 PISPIS
30 Tichý Michal 2007 PPLPPL
31 Calta Matěj 2007 PPLPPL
32 Klim Martin 2007 PRVPRV
33 Zahradníček Ondřej 2007 PRVPRV
34 Jančík Tomáš 2007 PRVPRV
35 Beneš Bořek 2007 PRVPRV
36 Kůs Filip 2007 SEDSED
37 Fink Theodor 2007 SHKSHK
38 Šindel Jakub 2007 SKDSKD
39 Ondra Mikuláš 2007 SLHSLH
40 Lovíšek Adam 2007 SOPSOP
41 Nykl Marek 2007 SPASPA
42 Novák Jonáš 2007 SPASPA
43 Pudil Jan 2007 TSETSE
44 Houda Vítek 2007 TSETSE
45 Hončík Richard 2007 TSETSE
46 Nováček Martin 2007 TYNTYN
47 Sobota Benjamin 2007 TYNTYN
48 Ryska Jakub 2007 UNLUNL
49 Živný Cyril 2007 UNLUNL
50 Dubina Ladislav 2007 UNLUNL
51 Majer Petr 2007 UNLUNL
52 Kalina Jan 2007 UNLUNL
53 Lošťák Prokop 2007 USKUSK
54 Tichý Matyáš 2007 USKUSK
55 Carboch Vilém 2007 USKUSK
56 Löhndorf Jan 2007 VSOVSO
57 Janák Patrik 2007 VSOVSO
58 Mikeš Michal 2007 ZBRZBR
59 Šmída Antonín 2007 ZBRZBR
60 Jech Karel 2007 ZBRZBR
61 Bartek Matyáš 2007 ZBRZBR
62 Exler Štěpán 2007 ZVSZVS
63 Kortan Filip 2007 PISPIS
64 Navrátil Robert 2007 MODMOD
65 Zimčík Tomáš 2007 MODMOD
66 Lazák Tomáš 2007 MODMOD
67 Vosejpka Tomáš 2007 PODPOD
68 Basta Roman 2007 FRMFRM
ID jízdy.: 228C1 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Koula Adam 2007 NYMNYM
2 Stárek Antonín 2007 SHKSHK
3 Nagy Daniel 2007 SLHSLH
4 Sedlák Ondřej 2007 SLHSLH
5 Knotek Daniel 2007 ONVONV
6 Zálešák Lukáš 2007 ONVONV
7 Voňka Pavel 2007 KVSKVS
8 Oharek Patrik 2007 PRVPRV
9 Příkopa Vít 2007 PRVPRV
10 Hirsch Robin 2007 KOJKOJ
11 Prokeš Antonín 2007 KOJKOJ
12 Úlehlová Štěpánka 2007 KOJKOJ
13 Soukup Filip 2007 PPLPPL
ID jízdy.: 229K1 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 CHOCHO
2 Bišická Linda 2007 CHOCHO
3 Videmannová Tereza 2007 CHOCHO
4 Stahlová Eva 2007 CHOCHO
5 Hajná Aneta 2007 CHOCHO
6 Křížová Ester 2007 DECDEC
7 Rychtecká Elen 2007 DECDEC
8 Hlavatá Markéta 2007 DECDEC
9 Sivaková Andrea 2007 JABJAB
10 Rosolová Lenka 2007 KADKAD
11 Hastíková Julie 2007 KOJKOJ
12 Zendulková Klára 2007 KOJKOJ
13 Geprtová Martina 2007 LITLIT
14 Spurná Kristína 2007 LITLIT
15 Veselá Hana 2007 NYMNYM
16 Selingerová Veronika 2007 NYMNYM
17 Steinmetzová Kristina 2007 NYMNYM
18 Bočková Eliška 2007 ONVONV
19 Kotačková Karolína 2007 ONVONV
20 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
21 Matoušková Kateřina 2007 PPLPPL
22 Skrovná Ema 2007 SEDSED
23 Martochová Livie 2007 SLHSLH
24 Lahnerová Viktorie 2007 SPASPA
25 Rochová Justýna 2007 SPASPA
26 Pončíková Soňa 2007 SPASPA
27 Valsová Veronika 2007 TSETSE
28 Kadlečková Barbora 2007 TSETSE
29 Mádlíková Lucie 2007 UNLUNL
30 Činovcová Lucie 2007 USKUSK
31 Fléglová Alžběta 2007 USKUSK
32 Huhuková Karin 2007 USKUSK
33 Cigánková Markéta 2007 VSOVSO
34 Hanušová Zuzana 2007 MODMOD
35 Líbalová Michaela 2007 PODPOD
36 Pokludová Beáta 2007 FRMFRM
37 Kresaňová Zuzana 2007 FRMFRM
ID jízdy.: 445K2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Procházka Radek 2007 Vosáhlo Filip 2008CHO CHOCHO
2 Adamec Filip 2007 JAB JAB
3 Chovanec Martin 2007 Kapoun Tomáš 2007KOJ KOJKOJ
4 Havlíček Tomáš 2007 Valenta Štěpán 2007KOJ OLOKOJ OLO
5 Tvrdoň Bruno 2007 Janeček Patrik 2007LSB LSBLSB
6 Filip Lukáš 2007 Uher Jan 2007OLO OLOOLO
7 Janoška Štěpán 2007 Knotek Dalimil 2007ONV ONVONV
8 Klim Martin 2007 Beneš Bořek 2007PRV PRVPRV
9 Zahradníček Ondřej 2007 Jančík Tomáš 2007PRV PRVPRV
10 Kůs Filip 2007 Šindel Jakub 2007SED SKDSED SKD
11 Exler Štěpán 2007 Ondra Mikuláš 2007ZVS SLHSLH ZVS
12 Lovíšek Adam 2007 Tichý Matyáš 2007SOP USKSOP USK
13 Nykl Marek 2007 Novák Jonáš 2007SPA SPASPA
14 Pudil Jan 2007 Houda Vítek 2007TSE TSETSE
15 Nováček Martin 2007 Procházka Ondřej 2008TYN TYNTYN
16 Ryska Jakub 2007 Majer Petr 2007UNL UNLUNL
17 Živný Cyril 2007 Dubina Ladislav 2007UNL UNLUNL
18 Mikeš Michal 2007 Šmída Antonín 2007ZBR ZBRZBR
19 Jech Karel 2007 Bartek Matyáš 2007ZBR ZBRZBR
20 Zimčík Tomáš 2007 Navrátil Robert 2007MOD MODMOD
ID jízdy.: 446C2 benjamínci - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Prokeš Antonín 2007 Hirsch Robin 2007KOJ KOJKOJ
2 Koula Adam 2007 Škrob Marek 2007NYM NYMNYM NYM
3 Knotek Daniel 2007 Zálešák Lukáš 2007ONV ONVONV
4 Oharek Patrik 2007 Příkopa Vít 2007PRV PRVPRV
5 Sedlák Ondřej 2007 Nagy Daniel 2007SLH SLHSLH
ID jízdy.: 447K2 benjamínky - A 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Ammerová Patricie 2007 Bišická Linda 2007CHO CHOCHO
2 Videmannová Tereza 2007 Hajná Aneta 2007CHO CHOCHO
3 Stahlová Eva 2007 Roscher Veronika 2008CHO CHOCHO
4 Kresaňová Zuzana 2007 Pokludová Beáta 2007FRM FRMFRM
5 Sivaková Andrea 2007 Rosolová Lenka 2007JAB KADJAB KAD
6 Rosolová Lenka 2007 KAD JAB
7 Hastíková Julie 2007 Zendulková Klára 2007KOJ KOJKOJ
8 Geprtová Martina 2007 Spurná Kristína 2007LIT LITLIT
9 Uhrová Karolína 2008 Hanušová Zuzana 2007MOD MODMOD
10 Veselá Hana 2007 Selingerová Veronika 2007NYM NYMNYM
11 Červenáková Amálie 2007 ONVONV
12 Bočková Eliška 2007 Kotačková Karolína 2007ONV ONVONV
13 Mádlíková Lucie 2007 Líbalová Michaela 2007UNL PODPOD UNL
14 Skrovná Ema 2007 Martochová Livie 2007SED SLHSED SLH
15 Rochová Justýna 2007 Pončíková Soňa 2007SPA SPASPA
16 Valsová Veronika 2007 Kadlečková Barbora 2007TSE TSETSE
17 Činovcová Lucie 2007 Fléglová Alžběta 2007USK USKUSK
18 Smýkalová Lucie 2007 Cigánková Markéta 2007HRA VSOVSO
19 Lahnerová Viktorie 2007 SPASPA
ID jízdy.: 257K1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Hojný Václav 2008 CERCER
2 Hlaváč Ondřej 2008 CERCER
3 Vosáhlo Filip 2008 CHOCHO
4 JAB
5 JAB
6 Řezníček Šimon 2008 KADKAD
7 Řihošek Tomáš 2008 KOJKOJ
8 Pogorelov Leonid 2008 KVSKVS
9 Strangmüller Filip 2008 KVSKVS
10 Strangmüller Oskar 2008 KVSKVS
11 Mašík Štěpán 2008 LIBLIB
12 Randáček Josef 2008 LIBLIB
13 Gerhát Josef 2008 LITLIT
14 Žirovnický Jan 2008 NYMNYM
15 Kusák Adam 2008 ONVONV
16 Tischer Vojtěch 2008 ONVONV
17 Loupanec Richard 2008 ONVONV
18 Zalubil Ondřej 2008 ONVONV
19 Hronek Mikuláš 2008 PDMPDM
20 Vituj Václav 2008 PISPIS
21 Smolík Jan 2008 PISPIS
22 Tobrman Filip Albert 2008 SEDSED
23 Pícl Kryštof 2008 SEDSED
24 Žaba Daniel 2008 SHKSHK
25 Jožák Matěj 2008 SHKSHK
26 Havlíček Tomáš 2008 SHKSHK
27 Zdráhal Radek 2008 SOSSOS
28 Valla Jan 2008 SPASPA
29 Termer Štěpán 2008 SPASPA
30 Pončík Vítek 2008 SPASPA
31 Kopanica Jan 2008 SPASPA
32 Řezáč Adam 2008 TSETSE
33 Procházka Ondřej 2008 TYNTYN
34 Mládek Jan 2008 TYNTYN
35 Derynk Tomáš 2008 UNLUNL
36 Odcházel Filip 2008 USKUSK
37 Řezníček Jakub 2008 USKUSK
38 Neumann Filipe 2008 USKUSK
39 Havel Jan 2008 VSOVSO
40 Ondráček Matěj 2008 ZBRZBR
41 Bartek Vít 2008 ZBRZBR
42 Kubíček Kryštof 2008 ZBRZBR
43 Mach David 2008 ZBRZBR
44 Treybal Jáchym 2008 ZBRZBR
45 Randuška Dominik 2008 ZBRZBR
46 Havlík Jakub 2008 JABJAB
47 Zhorela Ondřej 2008 JABJAB
48 Konečný Šimon 2008 HRAHRA
49 Kurka Štěpán 2008 PODPOD
50 Šimáň Vojtěch 2008 PODPOD
51 Czerný Kristián 2008 FRMFRM
ID jízdy.: 258C1 benjamínci - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
ID jízdy.: 259K1 benjamínky - B 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janů Karolína 2008 CHOCHO
2 Roscher Veronika 2008 CHOCHO
3 Válková Karolína 2008 DECDEC
4 Mašková Eliška 2008 JABJAB
5 Neumannová Natálie 2008 KADKAD
6 Podhorná Eliška 2008 KADKAD
7 Hybnerová Michaela 2008 KADKAD
8 Svatošová Barbora 2008 LIBLIB
9 Třešňáková Ester 2008 LIBLIB
10 Šárová Ema 2008 LOBLOB
11 Honců Anna 2008 LSBLSB
12 Babíčková Živa 2008 LSBLSB
13 Kupcová Kristýna 2008 NYMNYM
14 Ščuková Sára 2008 NYMNYM
15 Pavlíčková Karolína 2008 ONVONV
16 Jančová Tereza Marie 2008 ONVONV
17 Loupancová Evelína 2008 ONVONV
18 Bräuerová Nikola 2008 ONVONV
19 Hegedüsová Lucie 2008 PDMPDM
20 Andrašovská Kateřina 2008 PDMPDM
21 Bartovská Lea 2008 PPLPPL
22 Vávrová Emanuela 2008 SEDSED
23 Divišová Adéla 2008 SEDSED
24 Knížková Eliška 2008 SEDSED
25 Káňová Lenka 2008 SOSSOS
26 Mensová Hana 2008 SPASPA
27 Křivánková Agáta 2008 SPASPA
28 Fischerová Simona 2008 SPASPA
29 Soukupová Anna 2008 SPASPA
30 Shánělová Karolína 2008 TYNTYN
31 Šárová Karolína 2008 UNLUNL
32 Slavíková Eva 2008 USKUSK
33 Lošťáková Anna 2008 USKUSK
34 Jedličková Tereza 2008 ZAMZAM
35 Rejnová Anežka 2008 ZBRZBR
36 Janatová Barbora 2008 ZBRZBR
37 Pospíšilová Rozárie 2008 JABJAB
38 Filipi Viktorie 2008 HRAHRA
39 Uhrová Karolína 2008 MODMOD
ID jízdy.: 607C1 benjamínci - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Kraus Jan 2008 ZVSZVS
ID jízdy.: 261K1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Němeček Martin 2009 CERCER
2 Doležal Petr 2009 CHOCHO
3 Vosáhlo Jakub 2010 CHOCHO
4 Horák Kryštof 2010 CHOCHO
5 Rabas Přemysl 2009 CHOCHO
6 Štulík Kryštof 2009 DECDEC
7 Vais Václav 2010 JABJAB
8 Vaňas Mikuláš 2011 KADKAD
9 Váňa Adam 2010 KOJKOJ
10 Hastík Tomáš 2009 KOJKOJ
11 Hošek Dominik 2009 KOJKOJ
12 Hrubý Jakub 2009 KVSKVS
13 Horáček Albert 2010 KVSKVS
14 Procházka Tomáš 2009 KVSKVS
15 Nikl Adam 2009 LIBLIB
16 Baier Samuel 2011 LIBLIB
17 Svatoš Filip 2010 LIBLIB
18 Třešňák Bruno 2011 LIBLIB
19 Beránek Ondřej 2009 LOBLOB
20 Dogner Matouš 2009 LOBLOB
21 Šára Petr 2010 LOBLOB
22 Uher Josef 2009 OLOOLO
23 Šamšula Filip 2009 OLOOLO
24 Uvíra Jiří 2009 ONVONV
25 Petráš Ondřej 2009 ONVONV
26 Andrašovský Vojtěch 2011 PDMPDM
27 Drdacký Ondřej 2009 PDMPDM
28 Vituj Antonín 2010 PISPIS
29 Pavlát Šimon 2009 PISPIS
30 Kerner Filip 2009 PISPIS
31 Vičar Josef 2009 PRVPRV
32 Milo Štěpán 2009 RKLRKL
33 Voráček Matěj 2009 SEDSED
34 Kříž Alex 2010 SEDSED
35 Mohaupt Matyáš 2009 SEZSEZ
36 Bárta Patrik 2009 SEZSEZ
37 Hladík Jáchym 2009 SHKSHK
38 Kurťák Jakub 2011 SKDSKD
39 Kincl Jáchym 2009 SKDSKD
40 Svoboda Josef 2009 SKDSKD
41 Svoboda Filip 2011 SKDSKD
42 Vývoda Ondřej 2009 SLHSLH
43 Zdráhal Lukáš 2011 SOSSOS
44 Suk Jan 2009 SPASPA
45 Čížek Tobiáš 2009 SPASPA
46 Křivánek Kryštof 2010 SPASPA
47 Neužil Vojtěch 2010 SPASPA
48 Houda Hynek 2010 TSETSE
49 Hes Václav 2011 TSETSE
50 Klouda Matyáš 2009 TYNTYN
51 Řehoř Filip 2009 TYNTYN
52 Hladeček Vojtěch 2010 TYNTYN
53 Mládek David 2011 TYNTYN
54 Smělý Jaroslav 2009 TYNTYN
55 Mádlík Martin 2010 UNLUNL
56 Majer Lukáš 2010 UNLUNL
57 Janouš Jakub 2009 USKUSK
58 Petřík David 2009 USKUSK
59 Lošťák Jan 2011 USKUSK
60 Redondo Nikolás Alejandro 2009 USKUSK
61 Lukáš Matěj 2011 VSOVSO
62 Dolejš Filip 2009 ZBRZBR
63 Rejna Kilián 2010 ZBRZBR
64 Šmída Vít 2010 ZBRZBR
65 Larisch Jakub 2009 ZVSZVS
66 Stránský Jakub 2011 ZVSZVS
67 Stránský Tomáš 2009 ZVSZVS
68 Hanuš Jakub 2010 MODMOD
69 Granát Jonáš 2009 PODPOD
70 Lebduška Matěj 2009 PODPOD
71 Martínek Daniel 2009 PODPOD
72 Růžička Ondřej 2010 FRMFRM
ID jízdy.: 262C1 benjamínci - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bříza Patrik 2009 ZVSZVS
ID jízdy.: 263K1 benjamínky - C 2km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Průšová Julie 2009 CHOCHO
2 Eisová Leontynka 2009 KADKAD
3 Alexová Denisa 2010 KADKAD
4 Mikešová Anna 2010 KADKAD
5 Kubová Dorka 2009 KADKAD
6 Chovancová Daniela 2009 KOJKOJ
7 Taclíková Kateřina 2010 LIBLIB
8 Špundová Anna 2009 LITLIT
9 Žalkovská Barbora 2009 LSBLSB
10 Studničková Tereza 2009 ONVONV
11 Gábiková Magdaléna 2010 PISPIS
12 Kůsová Barbora 2009 SEDSED
13 Košnarová Anna 2010 SEZSEZ
14 Skopalová Eva 2009 SOSSOS
15 Rochová Matylda 2009 SPASPA
16 Mensová Veronika 2010 SPASPA
17 Sýkorová Linda 2009 SPASPA
18 Bízková Kateřina 2010 SPASPA
19 Havlová Julie 2009 TSETSE
20 Kadlečková Eva 2010 TSETSE
21 Hesová Anežka 2009 TSETSE
22 Fedorjáková Lucie 2009 UNLUNL
23 Junková Oliva 2009 USKUSK
24 Hrušková Magdaléna 2009 USKUSK
25 Havlová Eliška 2011 VSOVSO
26 Hartmanová Barbora 2009 ZAMZAM
27 Krausová Barbora 2010 ZVSZVS
28 Uhrová Veronika 2010 MODMOD
ID jízdy.: 281K1 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 1980 NYMNYM
2 Kraft Jiří 1984 NYMNYM
3 Šmída Štěpán 1980 ZBRZBR
4 Drabina Jiří 1979 FRMFRM
ID jízdy.: 282C1 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šulák Libor 1980 PRVPRV
ID jízdy.: 283K1 Veteránky - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Bártová Zdeňka 1969 JABJAB
2 Kotoučová Lucie 1980 PRVPRV
ID jízdy.: 467K2 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Pokorný Čestmír 1980 Kraft Jiří 1984NYM NYMNYM
ID jízdy.: 468C2 Veteráni - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 469K2 Veteránky - A 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 285K1 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šamšula Luděk 1976 OLOOLO
2 Kolanda Martin 1977 KVSKVS
3 Holub Martin 1977 KVSKVS
4 Machač Jan 1977 KVSKVS
5 Bartek Lukáš 1979 ZBRZBR
6 Večeř Karel 1977 ZBRZBR
7 Topinka Pavel 1976 ZBRZBR
8 Klein Pavel 1976 TYNTYN
ID jízdy.: 286C1 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Petr Ondřej 1979 NYMNYM
2 Semecký Pavel 1978 NYMNYM
3 Smýkal Tomáš 1978 HRAHRA
ID jízdy.: 287K1 Veteránky - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 470K2 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Machač Jan 1977 Kolanda Martin 1977KVS KVSKVS
2 Holub Martin 1977 Mareš Tomáš 1972KVS KVSKVS
3 Šamšula Luděk 1976 Hřivna Martin 1971OLO OLOOLO
4 Bartek Lukáš 1979 Večeř Karel 1977ZBR ZBRZBR
ID jízdy.: 471C2 Veteráni - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 472K2 Veteránky - B 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 289K1 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Pavel 1974 LOBLOB
2 Hřivna Martin 1971 OLOOLO
3 SHK
4 Charvát Tomáš 1973 DECDEC
5 Mareš Tomáš 1972 KVSKVS
6 Mráz Antonín 1972 KVSKVS
7 Tobrman Filip 1974 SEDSED
ID jízdy.: 290C1 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 291K1 Veteránky - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 473K2 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Šára Pavel 1974 Zástěra Tomáš 1964LOB PISLOB PIS
ID jízdy.: 474C2 Veteráni - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 475K2 Veteránky - C 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 293K1 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beránek Ondřej 1967 LOBLOB
2 Souček Petr 1967 LOBLOB
ID jízdy.: 294C1 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Soukup Radek 1966 NYMNYM
2 Podnecký Miroslav 1968 NYMNYM
3 Dědič Tomislav 1967 PISPIS
4 Hájek Martin 1968 KVSKVS
ID jízdy.: 295K1 Veteránky - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 476K2 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Beránek Ondřej 1967 Souček Petr 1967LOB LOBLOB
ID jízdy.: 477C2 Veteráni - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 478K2 Veteránky - D 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 297K1 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Zástěra Tomáš 1964 PISPIS
ID jízdy.: 298C1 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Janeček Zděnek 1961 LSBLSB
ID jízdy.: 299K1 Veteránky - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 479K2 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 480C2 Veteráni - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 481K2 Veteránky - E 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 301K1 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 302C1 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Mucha Jaroslav 1955 KOJKOJ
2 Lenfeld Vladimír 1952 SLASLA
ID jízdy.: 303K1 Veteránky - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
1 Březinová Dagmar 1958 KADKAD
2 Zelená Markéta 1958 USKUSK
ID jízdy.: 482K2 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 483C2 Veteráni - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil
ID jízdy.: 484K2 Veteránky - F 5km ...
#posádkaoddílpřihlásil

Orientační startovné

Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl. čl.dospělíjuniorstvodorostenstvožactvobenjaveteránstvoostatní
spojené kategorie a pod
CELKEM
CER 12 10x30=300 8x20=160 3x20=60 3x20=60 580
CHO 32 9x30=270 9x30=270 14x20=280 23x20=460 6x20=120 1400
DEC 25 10x30=300 3x30=90 8x20=160 11x20=220 1x100=100 4x20=80 950
FRM 9 6x20=120 7x20=140 1x100=100 360
HRA 8 1x30=30 1x30=30 8x20=160 3x20=60 1x100=100 2x20=40 420
JAB 13 2x30=60 5x20=100 10x20=200 1x100=100 5x20=100 560
KAD 17 2x30=60 3x30=90 3x20=60 12x20=240 1x100=100 4x20=80 630
KOJ 24 6x30=180 9x30=270 6x20=120 20x20=400 1x100=100 5x20=100 1170
KVS 22 8x30=240 6x20=120 8x20=160 10x100=1000 4x20=80 1600
LIB 16 8x30=240 4x20=80 9x20=180 1x100=100 9x20=180 780
LIT 7 2x20=40 7x20=140 1x20=20 200
LOB 9 1x30=30 1x30=30 5x20=100 6x100=600 3x20=60 820
LSB 11 1x30=30 5x20=100 8x20=160 1x100=100 2x20=40 430
MOD 10 2x30=60 4x20=80 11x20=220 360
NUC 1 1x100=100 100
NYM 35 9x30=270 9x30=270 24x20=480 12x20=240 8x100=800 2060
OLO 8 2x20=40 8x20=160 4x100=400 2x20=40 640
ONV 32 4x30=120 10x30=300 15x20=300 25x20=500 11x20=220 1440
PDM 8 2x30=60 6x20=120 180
PIS 23 9x30=270 6x30=180 5x20=100 9x20=180 3x100=300 2x20=40 1070
POD 12 4x30=120 4x30=120 1x20=20 8x20=160 420
PPL 25 5x30=150 12x30=360 19x20=380 5x20=100 990
PRV 24 6x30=180 6x30=180 18x20=360 13x20=260 2x100=200 1x20=20 1200
RKL 4 1x30=30 3x20=60 1x20=20 110
SED 25 6x30=180 22x20=440 12x20=240 1x100=100 8x20=160 1120
SEZ 15 9x30=270 8x30=240 6x20=120 3x20=60 3x20=60 750
SHK 18 5x30=150 4x30=120 13x20=260 6x20=120 4x20=80 730
SKD 10 2x30=60 4x30=120 4x20=80 6x20=120 3x20=60 440
SLA 1 1x100=100 100
SLH 15 1x30=30 5x30=150 11x20=220 9x20=180 580
SOP 6 6x30=180 2x30=60 2x20=40 2x20=40 320
SOS 6 4x20=80 4x20=80 4x20=80 240
SPA 53 11x30=330 24x30=720 27x20=540 26x20=520 16x20=320 2430
TSE 22 5x30=150 7x30=210 7x20=140 15x20=300 6x20=120 920
TYN 23 8x30=240 6x30=180 10x20=200 12x20=240 1x100=100 7x20=140 1100
UNL 19 2x30=60 10x30=300 4x20=80 16x20=320 3x20=60 820
USK 40 6x30=180 15x30=450 22x20=440 20x20=400 1x100=100 8x20=160 1730
VPL 2 4x20=80 80
VSO 11 2x30=60 3x30=90 4x20=80 7x20=140 3x20=60 430
ZAM 5 4x30=120 2x20=40 2x20=40 2x20=40 240
ZBR 32 6x30=180 6x30=180 13x20=260 19x20=380 6x100=600 11x20=220 1820
ZNO 2 1x30=30 1x100=100 130
ZVS 13 1x30=30 6x20=120 9x20=180 3x20=60 390
Na těchto závodech startuje 753 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 43 oddílů.
Startovné činí celkově 32840 Kč