ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
70 | RA | 6 | 21.7. 11:59 | 1 | 2:02.491 | K2 žačky 500 m | Málková Karolína 2004 ZAM, Málková Nikola 2004 ZAM | |
70 | RA | 5 | 21.7. 11:59 | 2 | 2:04.341 | 01.850 | K2 žačky 500 m | Kusovská Adéla 2003 MOD, Beránková Valentýna 2003 KVS |
70 | RA | 4 | 21.7. 11:59 | 3 | 2:05.386 | 02.895 | K2 žačky 500 m | Zadražilová Anežka 2003 SPA, Lahnerová Andrea 2003 SPA |
70 | RA | 2 | 21.7. 11:59 | 4 | 2:09.101 | 06.610 | K2 žačky 500 m | Pavlíčková Anna 2004 ONV, Křikavová Michaela 2004 ZAM |
70 | RA | 3 | 21.7. 11:59 | 5 | 2:09.126 | 06.635 | K2 žačky 500 m | Samcová Veronika 2004 TSE, Samšulová Patricie 2004 OLO |
70 | RA | 9 | 21.7. 11:59 | 6 | 2:11.671 | 09.180 | K2 žačky 500 m | Ondrová Vendula 2004 SLH, Kukačková Natálie 2004 SOP |
70 | RA | 8 | 21.7. 11:59 | 7 | 2:20.806 | 18.315 | K2 žačky 500 m | Slezáková Lucie 2004 SHK, Fléglová Anna 2004 USK |
70 | RA | 7 | 21.7. 11:59 | 8 | 2:21.031 | 18.540 | K2 žačky 500 m | Beranová Linda 2004 PPL, Procházková Barbora 2004 POD |
70 | RA | 1 | 21.7. 11:59 | 9 | 2:41.661 | 39.170 | K2 žačky 500 m | Pacovská Annemarie 2004 DEC, Kopecká Julie 2004 UNL |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
71 | RB | 5 | 21.7. 12:02 | 1 | 1:59.486 | K2 žačky 500 m | Bláhová Karolína 2003 SEZ, Herzánová Lucie 2003 CER | |
71 | RB | 6 | 21.7. 12:02 | 2 | 2:02.381 | 02.895 | K2 žačky 500 m | Zvěřová Kristýna 2004 VSO, Pudilová Vlaďka 2003 TSE |
71 | RB | 4 | 21.7. 12:02 | 3 | 2:04.196 | 04.710 | K2 žačky 500 m | Počepková Jana 2003 DEC, Vrbenská Kateřina 2003 CHO |
71 | RB | 7 | 21.7. 12:02 | 4 | 2:05.076 | 05.590 | K2 žačky 500 m | Palatová Jindřiška 2003 JAB, Havlátová Karolína 2003 UNL |
71 | RB | 8 | 21.7. 12:02 | 5 | 2:08.341 | 08.855 | K2 žačky 500 m | Vodičková Klára 2004 SPA, Stengelová Denisa 2003 SPA |
71 | RB | 1 | 21.7. 12:02 | 6 | 2:10.286 | 10.800 | K2 žačky 500 m | Jurečková Petra 2004 KOJ, Úlehlová Markéta 2003 KOJ |
71 | RB | 2 | 21.7. 12:02 | 7 | 2:11.591 | 12.105 | K2 žačky 500 m | Kotěrová Marie 2004 CER, Davidová Veronika 2004 CER |
71 | RB | 3 | 21.7. 12:02 | 8 | 2:15.926 | 16.440 | K2 žačky 500 m | Petráčková Magdaléna 2004 CHO, Mikšovicová Natálie 2004 CHO |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
120 | MA | 5 | 21.7. 15:48 | 1 | 2:09.656 | K2 žačky 500 m | Palatová Jindřiška 2003 JAB, Havlátová Karolína 2003 UNL | |
120 | MA | 7 | 21.7. 15:48 | 2 | 2:10.741 | 01.085 | K2 žačky 500 m | Vodičková Klára 2004 SPA, Stengelová Denisa 2003 SPA |
120 | MA | 6 | 21.7. 15:48 | 3 | 2:11.241 | 01.585 | K2 žačky 500 m | Pavlíčková Anna 2004 ONV, Křikavová Michaela 2004 ZAM |
120 | MA | 3 | 21.7. 15:48 | 4 | 2:11.686 | 02.030 | K2 žačky 500 m | Jurečková Petra 2004 KOJ, Úlehlová Markéta 2003 KOJ |
120 | MA | 4 | 21.7. 15:48 | 5 | 2:15.526 | 05.870 | K2 žačky 500 m | Samcová Veronika 2004 TSE, Samšulová Patricie 2004 OLO |
120 | MA | 9 | 21.7. 15:48 | 6 | 2:15.671 | 06.015 | K2 žačky 500 m | Kotěrová Marie 2004 CER, Davidová Veronika 2004 CER |
120 | MA | 8 | 21.7. 15:48 | 7 | 2:16.871 | 07.215 | K2 žačky 500 m | Ondrová Vendula 2004 SLH, Kukačková Natálie 2004 SOP |
120 | MA | 1 | 21.7. 15:48 | 8 | 2:22.211 | 12.555 | K2 žačky 500 m | Petráčková Magdaléna 2004 CHO, Mikšovicová Natálie 2004 CHO |
120 | MA | 2 | 21.7. 15:48 | 9 | 2:26.841 | 17.185 | K2 žačky 500 m | Slezáková Lucie 2004 SHK, Fléglová Anna 2004 USK |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
272 | F1 | 3 | 22.7. 16:15 | 1 | 2:03.861 | K2 žačky 500 m | Kusovská Adéla 2003 MOD, Beránková Valentýna 2003 KVS | |
272 | F1 | 4 | 22.7. 16:15 | 2 | 2:05.086 | 01.225 | K2 žačky 500 m | Bláhová Karolína 2003 SEZ, Herzánová Lucie 2003 CER |
272 | F1 | 5 | 22.7. 16:15 | 3 | 2:05.831 | 01.970 | K2 žačky 500 m | Málková Karolína 2004 ZAM, Málková Nikola 2004 ZAM |
272 | F1 | 2 | 22.7. 16:15 | 4 | 2:05.876 | 02.015 | K2 žačky 500 m | Počepková Jana 2003 DEC, Vrbenská Kateřina 2003 CHO |
272 | F1 | 7 | 22.7. 16:15 | 5 | 2:09.091 | 05.230 | K2 žačky 500 m | Zadražilová Anežka 2003 SPA, Lahnerová Andrea 2003 SPA |
272 | F1 | 6 | 22.7. 16:15 | 6 | 2:10.091 | 06.230 | K2 žačky 500 m | Zvěřová Kristýna 2004 VSO, Pudilová Vlaďka 2003 TSE |
272 | F1 | 8 | 22.7. 16:15 | 7 | 2:12.261 | 08.400 | K2 žačky 500 m | Palatová Jindřiška 2003 JAB, Havlátová Karolína 2003 UNL |
272 | F1 | 1 | 22.7. 16:15 | 8 | 2:12.371 | 08.510 | K2 žačky 500 m | Vodičková Klára 2004 SPA, Stengelová Denisa 2003 SPA |
272 | F1 | 9 | 22.7. 16:15 | 9 | 2:16.511 | 12.650 | K2 žačky 500 m | Pavlíčková Anna 2004 ONV, Křikavová Michaela 2004 ZAM |