ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
126 | RA | 5 | 21.7. 16:15 | 1 | 4:23.481 | K1 dorostenky 1000 m | Součková Natálie 2001 SPA | |
126 | RA | 4 | 21.7. 16:15 | 2 | 4:29.361 | 05.880 | K1 dorostenky 1000 m | Ševčíková Inka 2002 PRV |
126 | RA | 6 | 21.7. 16:15 | 3 | 4:35.851 | 12.370 | K1 dorostenky 1000 m | Dřímalková Adéla 2001 VSO |
126 | RA | 3 | 21.7. 16:15 | 4 | 4:46.431 | 22.950 | K1 dorostenky 1000 m | Balane Katarina 2002 TSE |
126 | RA | 2 | 21.7. 16:15 | 5 | 5:04.476 | 40.995 | K1 dorostenky 1000 m | Kvasilová Klára 2001 SEZ |
126 | RA | 7 | 21.7. 16:15 | 6 | 5:12.686 | 49.205 | K1 dorostenky 1000 m | Hronková Monika 2002 TYN |
126 | RA | 8 | 21.7. 16:15 | 7 | 5:47.276 | 1:23.795 | K1 dorostenky 1000 m | Hejnicová Veronika 2002 ZBR |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
127 | RB | 5 | 21.7. 16:19 | 1 | 4:29.941 | K1 dorostenky 1000 m | Hermély Gabriela 2002 PRV | |
127 | RB | 4 | 21.7. 16:19 | 2 | 4:31.011 | 01.070 | K1 dorostenky 1000 m | Tomanová Magdalena 2002 CHO |
127 | RB | 6 | 21.7. 16:19 | 3 | 4:36.966 | 07.025 | K1 dorostenky 1000 m | Doktorová Sabina 2001 SEZ |
127 | RB | 3 | 21.7. 16:19 | 4 | 4:47.181 | 17.240 | K1 dorostenky 1000 m | Svobodová Natalie 2001 TSE |
127 | RB | 8 | 21.7. 16:19 | 5 | 4:48.406 | 18.465 | K1 dorostenky 1000 m | Báčková Sandra 2002 TYN |
127 | RB | 2 | 21.7. 16:19 | 6 | 5:00.881 | 30.940 | K1 dorostenky 1000 m | Žákovská Adéla 2001 HRA |
127 | RB | 7 | 21.7. 16:19 | 7 | 5:07.381 | 37.440 | K1 dorostenky 1000 m | Menšíková Hana 2002 VSO |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
128 | RC | 5 | 21.7. 16:23 | DNS | K1 dorostenky 1000 m | Bláhová Tereza 2001 SEZ | ||
128 | RC | 4 | 21.7. 16:23 | 1 | 4:31.471 | K1 dorostenky 1000 m | Černohousová Monika 2001 ZAM | |
128 | RC | 6 | 21.7. 16:23 | 2 | 4:52.801 | 21.330 | K1 dorostenky 1000 m | Reichová Magdaléna 2001 CER |
128 | RC | 3 | 21.7. 16:23 | 3 | 5:02.601 | 31.130 | K1 dorostenky 1000 m | Hettfleischová Tereza 2001 JAB |
128 | RC | 2 | 21.7. 16:23 | 4 | 5:20.091 | 48.620 | K1 dorostenky 1000 m | Klabanová Anna 2002 DEC |
128 | RC | 7 | 21.7. 16:23 | 5 | 5:29.971 | 58.500 | K1 dorostenky 1000 m | Lamprechtová Tereza 2001 BER |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
145 | MA | 5 | 21.7. 17:55 | 1 | 4:39.016 | K1 dorostenky 1000 m | Dřímalková Adéla 2001 VSO | |
145 | MA | 6 | 21.7. 17:55 | 2 | 4:39.051 | 00.035 | K1 dorostenky 1000 m | Doktorová Sabina 2001 SEZ |
145 | MA | 3 | 21.7. 17:55 | 3 | 4:44.941 | 05.925 | K1 dorostenky 1000 m | Svobodová Natalie 2001 TSE |
145 | MA | 7 | 21.7. 17:55 | 4 | 4:45.496 | 06.480 | K1 dorostenky 1000 m | Balane Katarina 2002 TSE |
145 | MA | 4 | 21.7. 17:55 | 5 | 4:53.851 | 14.835 | K1 dorostenky 1000 m | Hettfleischová Tereza 2001 JAB |
145 | MA | 9 | 21.7. 17:55 | 6 | 4:54.866 | 15.850 | K1 dorostenky 1000 m | Báčková Sandra 2002 TYN |
145 | MA | 2 | 21.7. 17:55 | 7 | 5:04.366 | 25.350 | K1 dorostenky 1000 m | Kvasilová Klára 2001 SEZ |
145 | MA | 8 | 21.7. 17:55 | 8 | 5:26.391 | 47.375 | K1 dorostenky 1000 m | Klabanová Anna 2002 DEC |
145 | MA | 1 | 21.7. 17:55 | 9 | 5:39.071 | 1:00.055 | K1 dorostenky 1000 m | Lamprechtová Tereza 2001 BER |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
410 | F2 | 4 | 23.7. 14:05 | 1 | 4:48.076 | K1 dorostenky 1000 m | Hettfleischová Tereza 2001 JAB | |
410 | F2 | 5 | 23.7. 14:05 | 2 | 4:50.801 | 02.725 | K1 dorostenky 1000 m | Balane Katarina 2002 TSE |
410 | F2 | 6 | 23.7. 14:05 | 3 | 4:51.651 | 03.575 | K1 dorostenky 1000 m | Báčková Sandra 2002 TYN |
410 | F2 | 3 | 23.7. 14:05 | 4 | 5:03.361 | 15.285 | K1 dorostenky 1000 m | Kvasilová Klára 2001 SEZ |
410 | F2 | 1 | 23.7. 14:05 | 5 | 5:07.646 | 19.570 | K1 dorostenky 1000 m | Žákovská Adéla 2001 HRA |
410 | F2 | 8 | 23.7. 14:05 | 6 | 5:08.781 | 20.705 | K1 dorostenky 1000 m | Hronková Monika 2002 TYN |
410 | F2 | 7 | 23.7. 14:05 | 7 | 5:16.786 | 28.710 | K1 dorostenky 1000 m | Klabanová Anna 2002 DEC |
410 | F2 | 2 | 23.7. 14:05 | 8 | 5:31.566 | 43.490 | K1 dorostenky 1000 m | Lamprechtová Tereza 2001 BER |
Postup z rozjížďky - 1.- 2. ->F1, 3.- 5. ->M, 6. ->F2 Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 9. ->F2 | ||||||||
411 | F1 | 5 | 23.7. 14:10 | 1 | 4:21.376 | K1 dorostenky 1000 m | Součková Natálie 2001 SPA | |
411 | F1 | 6 | 23.7. 14:10 | 2 | 4:26.361 | 04.985 | K1 dorostenky 1000 m | Hermély Gabriela 2002 PRV |
411 | F1 | 4 | 23.7. 14:10 | 3 | 4:27.036 | 05.660 | K1 dorostenky 1000 m | Černohousová Monika 2001 ZAM |
411 | F1 | 7 | 23.7. 14:10 | 4 | 4:30.321 | 08.945 | K1 dorostenky 1000 m | Ševčíková Inka 2002 PRV |
411 | F1 | 3 | 23.7. 14:10 | 5 | 4:30.686 | 09.310 | K1 dorostenky 1000 m | Tomanová Magdalena 2002 CHO |
411 | F1 | 9 | 23.7. 14:10 | 6 | 4:41.186 | 19.810 | K1 dorostenky 1000 m | Doktorová Sabina 2001 SEZ |
411 | F1 | 2 | 23.7. 14:10 | 7 | 4:43.321 | 21.945 | K1 dorostenky 1000 m | Dřímalková Adéla 2001 VSO |
411 | F1 | 1 | 23.7. 14:10 | 8 | 4:46.101 | 24.725 | K1 dorostenky 1000 m | Svobodová Natalie 2001 TSE |
411 | F1 | 8 | 23.7. 14:10 | 9 | 4:46.501 | 25.125 | K1 dorostenky 1000 m | Reichová Magdaléna 2001 CER |