ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
38 | RA | 5 | 5.5. 10:32 | 1 | 2:29.426 | C1 ženy + juniorky 500 m | Ježová Jana 1991 DUP | |
38 | RA | 4 | 5.5. 10:32 | 2 | 2:31.816 | 02.390 | C1 ženy + juniorky 500 m | Malíková Martina 1999 DUP |
38 | RA | 6 | 5.5. 10:32 | 3 | 2:37.181 | 07.755 | C1 ženy + juniorky 500 m | Navrátilová Anna 1988 KVS |
38 | RA | 2 | 5.5. 10:32 | 4 | 2:43.806 | 14.380 | C1 ženy + juniorky 500 m | Seidlerová Eliška 2001 SEZ |
38 | RA | 3 | 5.5. 10:32 | 5 | 2:44.186 | 14.760 | C1 ženy + juniorky 500 m | Tulachová Johanka 2000 TSE |
38 | RA | 8 | 5.5. 10:32 | 6 | 2:52.696 | 23.270 | C1 ženy + juniorky 500 m | Veverková Alžběta 2001 SKD |
38 | RA | 1 | 5.5. 10:32 | 7 | 2:58.916 | 29.490 | C1 ženy + juniorky 500 m | Rudolfová Sonia 1999 SEZ |
38 | RA | 7 | 5.5. 10:32 | 8 | 3:00.556 | 31.130 | C1 ženy + juniorky 500 m | Húsková Veronika 2001 ONV |
38 | RA | 9 | 5.5. 10:32 | 9 | 3:03.091 | 33.665 | C1 ženy + juniorky 500 m | Kvasilová Klára 2001 SEZ |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
39 | RB | 5 | 5.5. 10:36 | 1 | 2:29.946 | C1 ženy + juniorky 500 m | Součková Lenka 1990 DUP | |
39 | RB | 4 | 5.5. 10:36 | 2 | 2:36.586 | 06.640 | C1 ženy + juniorky 500 m | Řáhová Denisa 2001 PPL |
39 | RB | 6 | 5.5. 10:36 | 3 | 2:39.046 | 09.100 | C1 ženy + juniorky 500 m | Havlová Kristýna 2001 DEC |
39 | RB | 3 | 5.5. 10:36 | 4 | 2:39.176 | 09.230 | C1 ženy + juniorky 500 m | Krausová Alena 2002 SHK |
39 | RB | 7 | 5.5. 10:36 | 5 | 2:47.621 | 17.675 | C1 ženy + juniorky 500 m | Kyselá Vendula 2001 ONV |
39 | RB | 1 | 5.5. 10:36 | 6 | 2:50.891 | 20.945 | C1 ženy + juniorky 500 m | Doktorová Sabina 2001 SEZ |
39 | RB | 2 | 5.5. 10:36 | 7 | 2:53.371 | 23.425 | C1 ženy + juniorky 500 m | Kopanicová Eliška 1997 SPA |
39 | RB | 8 | 5.5. 10:36 | 8 | 3:00.491 | 30.545 | C1 ženy + juniorky 500 m | Dvořáková Eliška 2001 SEZ |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
66 | MA | 4 | 5.5. 12:32 | 1 | 2:54.856 | C1 ženy + juniorky 500 m | Tulachová Johanka 2000 TSE | |
66 | MA | 6 | 5.5. 12:32 | 2 | 2:56.091 | 01.235 | C1 ženy + juniorky 500 m | Seidlerová Eliška 2001 SEZ |
66 | MA | 5 | 5.5. 12:32 | 3 | 2:56.456 | 01.600 | C1 ženy + juniorky 500 m | Krausová Alena 2002 SHK |
66 | MA | 7 | 5.5. 12:32 | 4 | 2:58.706 | 03.850 | C1 ženy + juniorky 500 m | Kyselá Vendula 2001 ONV |
66 | MA | 9 | 5.5. 12:32 | 5 | 3:05.486 | 10.630 | C1 ženy + juniorky 500 m | Kopanicová Eliška 1997 SPA |
66 | MA | 8 | 5.5. 12:32 | 6 | 3:06.386 | 11.530 | C1 ženy + juniorky 500 m | Veverková Alžběta 2001 SKD |
66 | MA | 3 | 5.5. 12:32 | 7 | 3:07.501 | 12.645 | C1 ženy + juniorky 500 m | Doktorová Sabina 2001 SEZ |
66 | MA | 2 | 5.5. 12:32 | 8 | 3:19.256 | 24.400 | C1 ženy + juniorky 500 m | Rudolfová Sonia 1999 SEZ |
66 | MA | 1 | 5.5. 12:32 | 9 | 3:21.641 | 26.785 | C1 ženy + juniorky 500 m | Dvořáková Eliška 2001 SEZ |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. -> F1, 4.- 7. + 8. na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1 | ||||||||
89 | F1 | 6 | 5.5. 14:55 | DNF | C1 ženy + juniorky 500 m | Řáhová Denisa 2001 PPL | ||
89 | F1 | 5 | 5.5. 14:55 | 1 | 2:35.291 | C1 ženy + juniorky 500 m | Ježová Jana 1991 DUP | |
89 | F1 | 4 | 5.5. 14:55 | 2 | 2:42.941 | 07.650 | C1 ženy + juniorky 500 m | Součková Lenka 1990 DUP |
89 | F1 | 3 | 5.5. 14:55 | 3 | 2:49.686 | 14.395 | C1 ženy + juniorky 500 m | Malíková Martina 1999 DUP |
89 | F1 | 2 | 5.5. 14:55 | 4 | 2:52.786 | 17.495 | C1 ženy + juniorky 500 m | Havlová Kristýna 2001 DEC |
89 | F1 | 7 | 5.5. 14:55 | 5 | 2:53.731 | 18.440 | C1 ženy + juniorky 500 m | Navrátilová Anna 1988 KVS |
89 | F1 | 9 | 5.5. 14:55 | 6 | 2:56.576 | 21.285 | C1 ženy + juniorky 500 m | Krausová Alena 2002 SHK |
89 | F1 | 1 | 5.5. 14:55 | 7 | 2:57.956 | 22.665 | C1 ženy + juniorky 500 m | Seidlerová Eliška 2001 SEZ |
89 | F1 | 8 | 5.5. 14:55 | 8 | 3:05.981 | 30.690 | C1 ženy + juniorky 500 m | Tulachová Johanka 2000 TSE |
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
90 | F1 | 4 | 5.5. 15:00 | DQ | C1 dorostenky + žačky 500 | Gavalová Nikola 2005 ONV | ||
90 | F1 | 5 | 5.5. 15:00 | DNF | C1 dorostenky + žačky 500 | Vítková Veronika 2004 TYN | ||
90 | F1 | 6 | 5.5. 15:00 | 1 | 3:15.416 | C1 dorostenky + žačky 500 | Vaňourková Markéta 2003 PPL | |
90 | F1 | 3 | 5.5. 15:00 | 4 | 3:31.151 | 15.735 | C1 dorostenky + žačky 500 | Janatová Adéla 2004 TYN |