ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
141 | RA | 5 | 6.5. 08:32 | 1 | 1:55.576 | K1 dorostenci 500 m | Hradil Tomáš 2002 NYM | |
141 | RA | 8 | 6.5. 08:32 | 2 | 1:59.631 | 04.055 | K1 dorostenci 500 m | Cerman Vladimír 2002 DEC |
141 | RA | 4 | 6.5. 08:32 | 3 | 2:04.966 | 09.390 | K1 dorostenci 500 m | Kapoun Miroslav 2003 KOJ |
141 | RA | 3 | 6.5. 08:32 | 4 | 2:07.281 | 11.705 | K1 dorostenci 500 m | Rokos Petr 2002 USK |
141 | RA | 7 | 6.5. 08:32 | 5 | 2:07.861 | 12.285 | K1 dorostenci 500 m | Vorlický Vítek 2003 PPL |
141 | RA | 6 | 6.5. 08:32 | 6 | 2:11.666 | 16.090 | K1 dorostenci 500 m | Lovíšek David 2002 SOP |
141 | RA | 1 | 6.5. 08:32 | 7 | 2:20.111 | 24.535 | K1 dorostenci 500 m | Fiala Matyáš 2003 TSE |
141 | RA | 2 | 6.5. 08:32 | 8 | 2:20.381 | 24.805 | K1 dorostenci 500 m | Tešovič Jan 2003 SPA |
141 | RA | 9 | 6.5. 08:32 | 9 | 2:21.136 | 25.560 | K1 dorostenci 500 m | Scowen Thomas G. 2003 DEC |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
142 | RB | 5 | 6.5. 08:36 | 1 | 1:54.471 | K1 dorostenci 500 m | Podraský Patrik 2002 SPA | |
142 | RB | 9 | 6.5. 08:36 | 2 | 1:55.216 | 00.745 | K1 dorostenci 500 m | Šulitka Jan 2002 DEC |
142 | RB | 6 | 6.5. 08:36 | 3 | 1:55.961 | 01.490 | K1 dorostenci 500 m | Kropáček Jan 2002 PIS |
142 | RB | 4 | 6.5. 08:36 | 4 | 1:58.611 | 04.140 | K1 dorostenci 500 m | Valsa Radek 2003 TSE |
142 | RB | 7 | 6.5. 08:36 | 5 | 2:02.541 | 08.070 | K1 dorostenci 500 m | Bubák Milan 2002 SOP |
142 | RB | 3 | 6.5. 08:36 | 6 | 2:02.601 | 08.130 | K1 dorostenci 500 m | Humhal Jiří 2003 USK |
142 | RB | 2 | 6.5. 08:36 | 7 | 2:14.881 | 20.410 | K1 dorostenci 500 m | Váverka Ondřej 2002 ONV |
142 | RB | 1 | 6.5. 08:36 | 8 | 2:26.091 | 31.620 | K1 dorostenci 500 m | Fikrle Zdeněk 2003 PPL |
142 | RB | 8 | 6.5. 08:36 | 9 | 2:38.416 | 43.945 | K1 dorostenci 500 m | Bezděka Matěj 2003 CHO |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
143 | RC | 5 | 6.5. 08:40 | 1 | 1:56.146 | K1 dorostenci 500 m | Moudrý Matyáš 2002 ZBR | |
143 | RC | 7 | 6.5. 08:40 | 2 | 1:59.161 | 03.015 | K1 dorostenci 500 m | Tureček Vojtěch 2002 SOP |
143 | RC | 4 | 6.5. 08:40 | 3 | 2:00.901 | 04.755 | K1 dorostenci 500 m | Truhlář Filip 2003 SHK |
143 | RC | 2 | 6.5. 08:40 | 4 | 2:04.441 | 08.295 | K1 dorostenci 500 m | Húsek Josef 2003 ONV |
143 | RC | 3 | 6.5. 08:40 | 5 | 2:05.711 | 09.565 | K1 dorostenci 500 m | Pospíchal Petr 2003 USK |
143 | RC | 9 | 6.5. 08:40 | 6 | 2:05.851 | 09.705 | K1 dorostenci 500 m | Andrušík Radek 2002 TSE |
143 | RC | 6 | 6.5. 08:40 | 7 | 2:08.851 | 12.705 | K1 dorostenci 500 m | Hozák Daniel-Oskar 2003 DEC |
143 | RC | 8 | 6.5. 08:40 | 8 | 2:09.266 | 13.120 | K1 dorostenci 500 m | Procházka Tomáš 2003 PPL |
143 | RC | 1 | 6.5. 08:40 | 9 | 2:33.356 | 37.210 | K1 dorostenci 500 m | Narovec Daniel 2003 SPA |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
144 | RD | 6 | 6.5. 08:44 | 1 | 1:58.456 | K1 dorostenci 500 m | Hladík Tomáš 2002 DEC | |
144 | RD | 4 | 6.5. 08:44 | 2 | 2:00.351 | 01.895 | K1 dorostenci 500 m | Termer Václav 2003 SPA |
144 | RD | 5 | 6.5. 08:44 | 3 | 2:02.576 | 04.120 | K1 dorostenci 500 m | Hrábek Nikola 2003 SPA |
144 | RD | 3 | 6.5. 08:44 | 4 | 2:05.216 | 06.760 | K1 dorostenci 500 m | Vávra Jiří 2003 SED |
144 | RD | 8 | 6.5. 08:44 | 5 | 2:13.226 | 14.770 | K1 dorostenci 500 m | Kusák Jiří 2003 ONV |
144 | RD | 2 | 6.5. 08:44 | 6 | 2:14.416 | 15.960 | K1 dorostenci 500 m | Liebich Jáchym 2003 SHK |
144 | RD | 1 | 6.5. 08:44 | 7 | 2:18.876 | 20.420 | K1 dorostenci 500 m | Kotrč Aleš 2002 ZBR |
144 | RD | 7 | 6.5. 08:44 | 8 | 2:39.671 | 41.215 | K1 dorostenci 500 m | Abraham Jakub 2003 UNL |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
145 | RE | 4 | 6.5. 08:48 | 1 | 1:55.246 | K1 dorostenci 500 m | Predka Andreas 2002 CHO | |
145 | RE | 5 | 6.5. 08:48 | 2 | 1:56.176 | 00.930 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Lukáš 2002 TSE |
145 | RE | 2 | 6.5. 08:48 | 3 | 1:59.361 | 04.115 | K1 dorostenci 500 m | Zendulka Ondřej 2002 KOJ |
145 | RE | 8 | 6.5. 08:48 | 4 | 2:03.941 | 08.695 | K1 dorostenci 500 m | Dvořák Čestmír 2002 DEC |
145 | RE | 1 | 6.5. 08:48 | 5 | 2:14.386 | 19.140 | K1 dorostenci 500 m | Martin Jakub 2003 LIB |
145 | RE | 7 | 6.5. 08:48 | 6 | 2:19.226 | 23.980 | K1 dorostenci 500 m | Dlouhý Jakub 2003 UNL |
145 | RE | 3 | 6.5. 08:48 | 7 | 2:20.291 | 25.045 | K1 dorostenci 500 m | Janeček Josef 2002 SPA |
145 | RE | 6 | 6.5. 08:48 | 8 | 2:25.191 | 29.945 | K1 dorostenci 500 m | Perol Kilian 2003 SED |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
146 | RF | 6 | 6.5. 08:52 | 1 | 1:53.836 | K1 dorostenci 500 m | Macháček Jan 2002 PRV | |
146 | RF | 5 | 6.5. 08:52 | 2 | 1:56.196 | 02.360 | K1 dorostenci 500 m | Jarolím Jáchym 2002 PIS |
146 | RF | 4 | 6.5. 08:52 | 3 | 1:57.741 | 03.905 | K1 dorostenci 500 m | Prokop Marek 2002 PDM |
146 | RF | 1 | 6.5. 08:52 | 4 | 1:59.551 | 05.715 | K1 dorostenci 500 m | Žáček Jakub 2002 DEC |
146 | RF | 2 | 6.5. 08:52 | 5 | 2:01.121 | 07.285 | K1 dorostenci 500 m | Cigánek Martin 2002 VSO |
146 | RF | 3 | 6.5. 08:52 | 6 | 2:03.736 | 09.900 | K1 dorostenci 500 m | Roubínek Filip 2003 LIB |
146 | RF | 8 | 6.5. 08:52 | 7 | 2:05.711 | 11.875 | K1 dorostenci 500 m | Malý Matyáš 2002 TYN |
146 | RF | 7 | 6.5. 08:52 | 8 | 2:27.241 | 33.405 | K1 dorostenci 500 m | Žák Michal 2003 KAD |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
147 | RG | 2 | 6.5. 08:56 | DNS | K1 dorostenci 500 m | Cyprian Vojtěch 2003 LSB | ||
147 | RG | 4 | 6.5. 08:56 | 1 | 1:55.031 | K1 dorostenci 500 m | Remuta Jakub 2002 CHO | |
147 | RG | 5 | 6.5. 08:56 | 2 | 1:56.551 | 01.520 | K1 dorostenci 500 m | Dědič Tomislav 2002 PIS |
147 | RG | 6 | 6.5. 08:56 | 3 | 2:00.861 | 05.830 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Vojtěch 2002 POD |
147 | RG | 7 | 6.5. 08:56 | 4 | 2:04.421 | 09.390 | K1 dorostenci 500 m | Řezníček Matouš 2002 KAD |
147 | RG | 8 | 6.5. 08:56 | 5 | 2:08.706 | 13.675 | K1 dorostenci 500 m | Serra Jakub 2003 JAB |
147 | RG | 1 | 6.5. 08:56 | 6 | 2:10.316 | 15.285 | K1 dorostenci 500 m | Florián Heřman 2003 DEC |
147 | RG | 3 | 6.5. 08:56 | 7 | 2:11.941 | 16.910 | K1 dorostenci 500 m | Makovský Vojtěch 2003 CER |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
202 | MA | 5 | 6.5. 13:36 | 1 | 2:02.000 | K1 dorostenci 500 m | Hradil Tomáš 2002 NYM | |
202 | MA | 6 | 6.5. 13:36 | 2 | 2:02.900 | 00.900 | K1 dorostenci 500 m | Podraský Patrik 2002 SPA |
202 | MA | 3 | 6.5. 13:36 | 3 | 2:04.600 | 02.600 | K1 dorostenci 500 m | Dědič Tomislav 2002 PIS |
202 | MA | 4 | 6.5. 13:36 | 4 | 2:06.800 | 04.800 | K1 dorostenci 500 m | Jarolím Jáchym 2002 PIS |
202 | MA | 8 | 6.5. 13:36 | 5 | 2:07.300 | 05.300 | K1 dorostenci 500 m | Kropáček Jan 2002 PIS |
202 | MA | 7 | 6.5. 13:36 | 6 | 2:07.500 | 05.500 | K1 dorostenci 500 m | Tureček Vojtěch 2002 SOP |
202 | MA | 2 | 6.5. 13:36 | 7 | 2:09.300 | 07.300 | K1 dorostenci 500 m | Zendulka Ondřej 2002 KOJ |
202 | MA | 1 | 6.5. 13:36 | 8 | 2:12.700 | 10.700 | K1 dorostenci 500 m | Žáček Jakub 2002 DEC |
202 | MA | 9 | 6.5. 13:36 | 9 | 2:23.000 | 21.000 | K1 dorostenci 500 m | Bubák Milan 2002 SOP |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
203 | MB | 4 | 6.5. 13:40 | 1 | 1:57.300 | K1 dorostenci 500 m | Cerman Vladimír 2002 DEC | |
203 | MB | 2 | 6.5. 13:40 | 2 | 1:57.800 | 00.500 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Vojtěch 2002 POD |
203 | MB | 5 | 6.5. 13:40 | 3 | 1:57.900 | 00.600 | K1 dorostenci 500 m | Moudrý Matyáš 2002 ZBR |
203 | MB | 3 | 6.5. 13:40 | 4 | 1:58.300 | 01.000 | K1 dorostenci 500 m | Šulitka Jan 2002 DEC |
203 | MB | 7 | 6.5. 13:40 | 5 | 1:59.100 | 01.800 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Lukáš 2002 TSE |
203 | MB | 1 | 6.5. 13:40 | 6 | 2:03.700 | 06.400 | K1 dorostenci 500 m | Valsa Radek 2003 TSE |
203 | MB | 6 | 6.5. 13:40 | 7 | 2:05.300 | 08.000 | K1 dorostenci 500 m | Hladík Tomáš 2002 DEC |
203 | MB | 8 | 6.5. 13:40 | 8 | 2:11.900 | 14.600 | K1 dorostenci 500 m | Hrábek Nikola 2003 SPA |
203 | MB | 9 | 6.5. 13:40 | 9 | 2:14.800 | 17.500 | K1 dorostenci 500 m | Roubínek Filip 2003 LIB |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
204 | MC | 4 | 6.5. 13:44 | 1 | 1:55.381 | K1 dorostenci 500 m | Remuta Jakub 2002 CHO | |
204 | MC | 6 | 6.5. 13:44 | 2 | 1:57.101 | 01.720 | K1 dorostenci 500 m | Macháček Jan 2002 PRV |
204 | MC | 5 | 6.5. 13:44 | 3 | 1:59.301 | 03.920 | K1 dorostenci 500 m | Predka Andreas 2002 CHO |
204 | MC | 7 | 6.5. 13:44 | 4 | 2:01.696 | 06.315 | K1 dorostenci 500 m | Termer Václav 2003 SPA |
204 | MC | 8 | 6.5. 13:44 | 5 | 2:01.971 | 06.590 | K1 dorostenci 500 m | Truhlář Filip 2003 SHK |
204 | MC | 3 | 6.5. 13:44 | 6 | 2:02.851 | 07.470 | K1 dorostenci 500 m | Kapoun Miroslav 2003 KOJ |
204 | MC | 2 | 6.5. 13:44 | 7 | 2:07.561 | 12.180 | K1 dorostenci 500 m | Prokop Marek 2002 PDM |
204 | MC | 1 | 6.5. 13:44 | 8 | 2:09.446 | 14.065 | K1 dorostenci 500 m | Cigánek Martin 2002 VSO |
204 | MC | 9 | 6.5. 13:44 | 9 | 2:10.071 | 14.690 | K1 dorostenci 500 m | Humhal Jiří 2003 USK |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
227 | F3 | 6 | 6.5. 15:52 | 1 | 2:05.631 | K1 dorostenci 500 m | Prokop Marek 2002 PDM | |
227 | F3 | 4 | 6.5. 15:52 | 2 | 2:06.831 | 01.200 | K1 dorostenci 500 m | Hladík Tomáš 2002 DEC |
227 | F3 | 3 | 6.5. 15:52 | 3 | 2:08.531 | 02.900 | K1 dorostenci 500 m | Žáček Jakub 2002 DEC |
227 | F3 | 5 | 6.5. 15:52 | 4 | 2:09.171 | 03.540 | K1 dorostenci 500 m | Zendulka Ondřej 2002 KOJ |
227 | F3 | 2 | 6.5. 15:52 | 5 | 2:09.971 | 04.340 | K1 dorostenci 500 m | Cigánek Martin 2002 VSO |
227 | F3 | 8 | 6.5. 15:52 | 6 | 2:11.691 | 06.060 | K1 dorostenci 500 m | Bubák Milan 2002 SOP |
227 | F3 | 9 | 6.5. 15:52 | 7 | 2:12.726 | 07.095 | K1 dorostenci 500 m | Humhal Jiří 2003 USK |
227 | F3 | 1 | 6.5. 15:52 | 8 | 2:17.546 | 11.915 | K1 dorostenci 500 m | Roubínek Filip 2003 LIB |
227 | F3 | 7 | 6.5. 15:52 | 9 | 2:18.161 | 12.530 | K1 dorostenci 500 m | Hrábek Nikola 2003 SPA |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
228 | F2 | 3 | 6.5. 15:56 | 1 | 2:01.791 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Lukáš 2002 TSE | |
228 | F2 | 6 | 6.5. 15:56 | 2 | 2:03.621 | 01.830 | K1 dorostenci 500 m | Šulitka Jan 2002 DEC |
228 | F2 | 9 | 6.5. 15:56 | 3 | 2:04.156 | 02.365 | K1 dorostenci 500 m | Valsa Radek 2003 TSE |
228 | F2 | 1 | 6.5. 15:56 | 4 | 2:04.786 | 02.995 | K1 dorostenci 500 m | Kapoun Miroslav 2003 KOJ |
228 | F2 | 5 | 6.5. 15:56 | 5 | 2:05.416 | 03.625 | K1 dorostenci 500 m | Jarolím Jáchym 2002 PIS |
228 | F2 | 7 | 6.5. 15:56 | 6 | 2:06.936 | 05.145 | K1 dorostenci 500 m | Kropáček Jan 2002 PIS |
228 | F2 | 8 | 6.5. 15:56 | 7 | 2:07.976 | 06.185 | K1 dorostenci 500 m | Truhlář Filip 2003 SHK |
228 | F2 | 4 | 6.5. 15:56 | 8 | 2:08.466 | 06.675 | K1 dorostenci 500 m | Termer Václav 2003 SPA |
228 | F2 | 2 | 6.5. 15:56 | 9 | 2:08.911 | 07.120 | K1 dorostenci 500 m | Tureček Vojtěch 2002 SOP |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
229 | F1 | 5 | 6.5. 16:00 | 1 | 1:54.456 | K1 dorostenci 500 m | Hradil Tomáš 2002 NYM | |
229 | F1 | 3 | 6.5. 16:00 | 2 | 1:56.886 | 02.430 | K1 dorostenci 500 m | Podraský Patrik 2002 SPA |
229 | F1 | 2 | 6.5. 16:00 | 3 | 1:57.941 | 03.485 | K1 dorostenci 500 m | Macháček Jan 2002 PRV |
229 | F1 | 4 | 6.5. 16:00 | 4 | 1:58.301 | 03.845 | K1 dorostenci 500 m | Cerman Vladimír 2002 DEC |
229 | F1 | 1 | 6.5. 16:00 | 5 | 2:00.096 | 05.640 | K1 dorostenci 500 m | Moudrý Matyáš 2002 ZBR |
229 | F1 | 6 | 6.5. 16:00 | 6 | 2:00.981 | 06.525 | K1 dorostenci 500 m | Remuta Jakub 2002 CHO |
229 | F1 | 9 | 6.5. 16:00 | 7 | 2:02.481 | 08.025 | K1 dorostenci 500 m | Predka Andreas 2002 CHO |
229 | F1 | 7 | 6.5. 16:00 | 8 | 2:04.326 | 09.870 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Vojtěch 2002 POD |
229 | F1 | 8 | 6.5. 16:00 | 9 | 2:06.391 | 11.935 | K1 dorostenci 500 m | Dědič Tomislav 2002 PIS |