ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
156 | RA | 5 | 21.7. 18:42 | 1 | 1:57.211 | K1 dorostenci 500 m | Hradil Tomáš 2002 NYM | |
156 | RA | 4 | 21.7. 18:42 | 2 | 1:58.346 | 01.135 | K1 dorostenci 500 m | Rác Václav 2001 KVS |
156 | RA | 8 | 21.7. 18:42 | 3 | 1:58.721 | 01.510 | K1 dorostenci 500 m | Moudrý Matyáš 2002 ZBR |
156 | RA | 7 | 21.7. 18:42 | 4 | 1:58.836 | 01.625 | K1 dorostenci 500 m | Sedláček Dan 2001 SOP |
156 | RA | 1 | 21.7. 18:42 | 5 | 2:01.366 | 04.155 | K1 dorostenci 500 m | Kropáček Jan 2002 PIS |
156 | RA | 6 | 21.7. 18:42 | 6 | 2:04.656 | 07.445 | K1 dorostenci 500 m | Macek Lukáš 2001 DEC |
156 | RA | 9 | 21.7. 18:42 | 7 | 2:07.611 | 10.400 | K1 dorostenci 500 m | Andrušík Radek 2002 TSE |
156 | RA | 3 | 21.7. 18:42 | 8 | 2:15.311 | 18.100 | K1 dorostenci 500 m | Počepka Jiří 2001 DEC |
156 | RA | 2 | 21.7. 18:42 | 9 | 2:21.036 | 23.825 | K1 dorostenci 500 m | Stanko Jiří 2002 CHO |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
157 | RB | 5 | 21.7. 18:45 | 1 | 1:55.161 | K1 dorostenci 500 m | Záhora Josef 2001 MOD | |
157 | RB | 4 | 21.7. 18:45 | 2 | 1:58.571 | 03.410 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Lukáš 2002 TSE |
157 | RB | 7 | 21.7. 18:45 | 3 | 1:59.191 | 04.030 | K1 dorostenci 500 m | Šulitka Jan 2002 DEC |
157 | RB | 6 | 21.7. 18:45 | 4 | 1:59.911 | 04.750 | K1 dorostenci 500 m | Dědič Tomislav 2002 PIS |
157 | RB | 3 | 21.7. 18:45 | 5 | 2:04.091 | 08.930 | K1 dorostenci 500 m | Mach Zdeněk 2002 PRV |
157 | RB | 1 | 21.7. 18:45 | 6 | 2:05.211 | 10.050 | K1 dorostenci 500 m | Prokop Marek 2002 PDM |
157 | RB | 2 | 21.7. 18:45 | 7 | 2:14.641 | 19.480 | K1 dorostenci 500 m | Lovíšek David 2002 SOP |
157 | RB | 9 | 21.7. 18:45 | 8 | 2:15.671 | 20.510 | K1 dorostenci 500 m | Stanko Petr 2001 CHO |
157 | RB | 8 | 21.7. 18:45 | 9 | 2:24.471 | 29.310 | K1 dorostenci 500 m | Kotrč Aleš 2002 ZBR |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
158 | RC | 5 | 21.7. 18:48 | 1 | 2:00.176 | K1 dorostenci 500 m | Prokop Michael 2001 PDM | |
158 | RC | 4 | 21.7. 18:48 | 2 | 2:01.661 | 01.485 | K1 dorostenci 500 m | Remuta Jakub 2002 CHO |
158 | RC | 2 | 21.7. 18:48 | 3 | 2:02.936 | 02.760 | K1 dorostenci 500 m | Samec David 2001 TSE |
158 | RC | 7 | 21.7. 18:48 | 4 | 2:04.996 | 04.820 | K1 dorostenci 500 m | Macek Miloš 2001 DEC |
158 | RC | 9 | 21.7. 18:48 | 5 | 2:05.806 | 05.630 | K1 dorostenci 500 m | Bubák Milan 2002 SOP |
158 | RC | 1 | 21.7. 18:48 | 6 | 2:10.051 | 09.875 | K1 dorostenci 500 m | Kortan Petr 2001 PIS |
158 | RC | 8 | 21.7. 18:48 | 7 | 2:10.936 | 10.760 | K1 dorostenci 500 m | Holý Matěj 2001 PRV |
158 | RC | 6 | 21.7. 18:48 | 8 | 2:21.521 | 21.345 | K1 dorostenci 500 m | Zemánek Richard 2002 ZBR |
158 | RC | 3 | 21.7. 18:48 | 9 | 2:24.956 | 24.780 | K1 dorostenci 500 m | Pjajčík Michal 2001 ONV |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
159 | RD | 5 | 21.7. 18:51 | 1 | 1:56.051 | K1 dorostenci 500 m | Kučera Jakub 2001 DEC | |
159 | RD | 4 | 21.7. 18:51 | 2 | 1:56.596 | 00.545 | K1 dorostenci 500 m | Labuť Vojtěch 2001 ZBR |
159 | RD | 3 | 21.7. 18:51 | 3 | 1:56.606 | 00.555 | K1 dorostenci 500 m | Militký David 2001 PDM |
159 | RD | 6 | 21.7. 18:51 | 4 | 1:58.361 | 02.310 | K1 dorostenci 500 m | Jarolím Jáchym 2002 PIS |
159 | RD | 2 | 21.7. 18:51 | 5 | 2:02.266 | 06.215 | K1 dorostenci 500 m | Tureček Vojtěch 2002 SOP |
159 | RD | 8 | 21.7. 18:51 | 6 | 2:04.291 | 08.240 | K1 dorostenci 500 m | Sobíšek David 2001 TYN |
159 | RD | 9 | 21.7. 18:51 | 7 | 2:12.086 | 16.035 | K1 dorostenci 500 m | Váverka Ondřej 2002 ONV |
159 | RD | 1 | 21.7. 18:51 | 8 | 2:13.231 | 17.180 | K1 dorostenci 500 m | Kaiser Jaroslav 2002 CHO |
159 | RD | 7 | 21.7. 18:51 | 9 | 2:24.401 | 28.350 | K1 dorostenci 500 m | Janeček Josef 2002 SPA |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
160 | RE | 9 | 21.7. 18:54 | DNS | K1 dorostenci 500 m | Severský Filip 2001 MOD | ||
160 | RE | 5 | 21.7. 18:54 | 1 | 1:55.631 | K1 dorostenci 500 m | Podraský Patrik 2002 SPA | |
160 | RE | 1 | 21.7. 18:54 | 2 | 1:56.876 | 01.245 | K1 dorostenci 500 m | Predka Andreas 2002 CHO |
160 | RE | 2 | 21.7. 18:54 | 3 | 1:58.001 | 02.370 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Vojtěch 2002 POD |
160 | RE | 4 | 21.7. 18:54 | 4 | 1:59.496 | 03.865 | K1 dorostenci 500 m | Cerman Vladimír 2002 LIB |
160 | RE | 3 | 21.7. 18:54 | 5 | 2:00.716 | 05.085 | K1 dorostenci 500 m | Hladík Tomáš 2002 DEC |
160 | RE | 6 | 21.7. 18:54 | 6 | 2:03.201 | 07.570 | K1 dorostenci 500 m | Pojezný Jan 2001 ONV |
160 | RE | 7 | 21.7. 18:54 | 7 | 2:06.406 | 10.775 | K1 dorostenci 500 m | Malý Matyáš 2002 TYN |
160 | RE | 8 | 21.7. 18:54 | 8 | 2:07.966 | 12.335 | K1 dorostenci 500 m | Plecháč Ondřej 2002 SED |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
161 | RF | 6 | 21.7. 18:57 | DNS | K1 dorostenci 500 m | Tanglmajer Aleš 2002 CHO | ||
161 | RF | 5 | 21.7. 18:57 | 1 | 1:59.791 | K1 dorostenci 500 m | Vohryzka Vít 2001 UNL | |
161 | RF | 4 | 21.7. 18:57 | 2 | 2:01.356 | 01.565 | K1 dorostenci 500 m | Kulich Michal 2001 POD |
161 | RF | 3 | 21.7. 18:57 | 3 | 2:01.921 | 02.130 | K1 dorostenci 500 m | Žáček Jakub 2002 DEC |
161 | RF | 7 | 21.7. 18:57 | 4 | 2:02.401 | 02.610 | K1 dorostenci 500 m | Perol Benjamín 2001 SED |
161 | RF | 8 | 21.7. 18:57 | 5 | 2:03.921 | 04.130 | K1 dorostenci 500 m | Cigánek Martin 2002 VSO |
161 | RF | 1 | 21.7. 18:57 | 6 | 2:04.401 | 04.610 | K1 dorostenci 500 m | Hejcman Jakub 2001 KOJ |
161 | RF | 2 | 21.7. 18:57 | 7 | 2:07.416 | 07.625 | K1 dorostenci 500 m | Řezníček Matouš 2002 KAD |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
162 | RG | 4 | 21.7. 19:00 | 1 | 1:57.476 | K1 dorostenci 500 m | Müller Roman 2001 KAD | |
162 | RG | 5 | 21.7. 19:00 | 2 | 1:59.566 | 02.090 | K1 dorostenci 500 m | Macháček Jan 2002 PRV |
162 | RG | 7 | 21.7. 19:00 | 3 | 2:05.036 | 07.560 | K1 dorostenci 500 m | Zendulka Ondřej 2002 KOJ |
162 | RG | 2 | 21.7. 19:00 | 4 | 2:07.111 | 09.635 | K1 dorostenci 500 m | Dvořák Čestmír 2002 DEC |
162 | RG | 3 | 21.7. 19:00 | 5 | 2:09.986 | 12.510 | K1 dorostenci 500 m | Pavlík Josef 2001 HRA |
162 | RG | 1 | 21.7. 19:00 | 6 | 2:14.361 | 16.885 | K1 dorostenci 500 m | Rokos Petr 2002 USK |
162 | RG | 8 | 21.7. 19:00 | 7 | 2:28.661 | 31.185 | K1 dorostenci 500 m | Machart Teodor 2002 BER |
162 | RG | 6 | 21.7. 19:00 | 8 | 2:47.846 | 50.370 | K1 dorostenci 500 m | Kobliha Lukáš 2001 OLO |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
180 | MA | 5 | 22.7. 08:06 | 1 | 1:49.111 | K1 dorostenci 500 m | Hradil Tomáš 2002 NYM | |
180 | MA | 6 | 22.7. 08:06 | 2 | 1:49.851 | 00.740 | K1 dorostenci 500 m | Záhora Josef 2001 MOD |
180 | MA | 7 | 22.7. 08:06 | 3 | 1:51.791 | 02.680 | K1 dorostenci 500 m | Remuta Jakub 2002 CHO |
180 | MA | 4 | 22.7. 08:06 | 4 | 1:54.126 | 05.015 | K1 dorostenci 500 m | Kulich Michal 2001 POD |
180 | MA | 3 | 22.7. 08:06 | 5 | 1:54.391 | 05.280 | K1 dorostenci 500 m | Macháček Jan 2002 PRV |
180 | MA | 8 | 22.7. 08:06 | 6 | 1:54.606 | 05.495 | K1 dorostenci 500 m | Šulitka Jan 2002 DEC |
180 | MA | 2 | 22.7. 08:06 | 7 | 1:55.241 | 06.130 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Vojtěch 2002 POD |
180 | MA | 9 | 22.7. 08:06 | 8 | 1:58.226 | 09.115 | K1 dorostenci 500 m | Dědič Tomislav 2002 PIS |
180 | MA | 1 | 22.7. 08:06 | 9 | 2:00.416 | 11.305 | K1 dorostenci 500 m | Sedláček Dan 2001 SOP |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
181 | MB | 5 | 22.7. 08:09 | 1 | 1:52.611 | K1 dorostenci 500 m | Prokop Michael 2001 PDM | |
181 | MB | 6 | 22.7. 08:09 | 2 | 1:53.696 | 01.085 | K1 dorostenci 500 m | Kučera Jakub 2001 DEC |
181 | MB | 4 | 22.7. 08:09 | 3 | 1:54.866 | 02.255 | K1 dorostenci 500 m | Rác Václav 2001 KVS |
181 | MB | 7 | 22.7. 08:09 | 4 | 1:56.596 | 03.985 | K1 dorostenci 500 m | Predka Andreas 2002 CHO |
181 | MB | 3 | 22.7. 08:09 | 5 | 1:58.906 | 06.295 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Lukáš 2002 TSE |
181 | MB | 1 | 22.7. 08:09 | 6 | 1:59.311 | 06.700 | K1 dorostenci 500 m | Jarolím Jáchym 2002 PIS |
181 | MB | 8 | 22.7. 08:09 | 7 | 2:00.371 | 07.760 | K1 dorostenci 500 m | Militký David 2001 PDM |
181 | MB | 2 | 22.7. 08:09 | 8 | 2:05.286 | 12.675 | K1 dorostenci 500 m | Zendulka Ondřej 2002 KOJ |
181 | MB | 9 | 22.7. 08:09 | 9 | 2:21.806 | 29.195 | K1 dorostenci 500 m | Kropáček Jan 2002 PIS |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
182 | MC | 6 | 22.7. 08:12 | 1 | 1:52.116 | K1 dorostenci 500 m | Vohryzka Vít 2001 UNL | |
182 | MC | 4 | 22.7. 08:12 | 2 | 1:52.941 | 00.825 | K1 dorostenci 500 m | Müller Roman 2001 KAD |
182 | MC | 5 | 22.7. 08:12 | 3 | 1:53.606 | 01.490 | K1 dorostenci 500 m | Podraský Patrik 2002 SPA |
182 | MC | 7 | 22.7. 08:12 | 4 | 1:54.951 | 02.835 | K1 dorostenci 500 m | Labuť Vojtěch 2001 ZBR |
182 | MC | 1 | 22.7. 08:12 | 5 | 1:55.711 | 03.595 | K1 dorostenci 500 m | Cerman Vladimír 2002 LIB |
182 | MC | 3 | 22.7. 08:12 | 6 | 1:57.331 | 05.215 | K1 dorostenci 500 m | Moudrý Matyáš 2002 ZBR |
182 | MC | 8 | 22.7. 08:12 | 7 | 1:58.156 | 06.040 | K1 dorostenci 500 m | Samec David 2001 TSE |
182 | MC | 9 | 22.7. 08:12 | 8 | 2:02.581 | 10.465 | K1 dorostenci 500 m | Hladík Tomáš 2002 DEC |
182 | MC | 2 | 22.7. 08:12 | 9 | 2:13.701 | 21.585 | K1 dorostenci 500 m | Žáček Jakub 2002 DEC |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
265 | F3 | 5 | 22.7. 15:35 | 1 | 2:02.871 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Vojtěch 2002 POD | |
265 | F3 | 4 | 22.7. 15:35 | 2 | 2:03.751 | 00.880 | K1 dorostenci 500 m | Militký David 2001 PDM |
265 | F3 | 2 | 22.7. 15:35 | 3 | 2:04.076 | 01.205 | K1 dorostenci 500 m | Hladík Tomáš 2002 DEC |
265 | F3 | 1 | 22.7. 15:35 | 4 | 2:05.216 | 02.345 | K1 dorostenci 500 m | Kropáček Jan 2002 PIS |
265 | F3 | 8 | 22.7. 15:35 | 5 | 2:05.686 | 02.815 | K1 dorostenci 500 m | Sedláček Dan 2001 SOP |
265 | F3 | 6 | 22.7. 15:35 | 6 | 2:06.151 | 03.280 | K1 dorostenci 500 m | Samec David 2001 TSE |
265 | F3 | 3 | 22.7. 15:35 | 7 | 2:06.321 | 03.450 | K1 dorostenci 500 m | Dědič Tomislav 2002 PIS |
265 | F3 | 9 | 22.7. 15:35 | 8 | 2:07.916 | 05.045 | K1 dorostenci 500 m | Žáček Jakub 2002 DEC |
265 | F3 | 7 | 22.7. 15:35 | 9 | 2:08.486 | 05.615 | K1 dorostenci 500 m | Zendulka Ondřej 2002 KOJ |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
266 | F2 | 7 | 22.7. 15:40 | 1 | 1:57.396 | K1 dorostenci 500 m | Macháček Jan 2002 PRV | |
266 | F2 | 8 | 22.7. 15:40 | 2 | 1:58.711 | 01.315 | K1 dorostenci 500 m | Cerman Vladimír 2002 LIB |
266 | F2 | 5 | 22.7. 15:40 | 3 | 1:58.786 | 01.390 | K1 dorostenci 500 m | Kulich Michal 2001 POD |
266 | F2 | 4 | 22.7. 15:40 | 4 | 1:59.986 | 02.590 | K1 dorostenci 500 m | Labuť Vojtěch 2001 ZBR |
266 | F2 | 6 | 22.7. 15:40 | 5 | 2:00.026 | 02.630 | K1 dorostenci 500 m | Predka Andreas 2002 CHO |
266 | F2 | 3 | 22.7. 15:40 | 6 | 2:00.416 | 03.020 | K1 dorostenci 500 m | Novotný Lukáš 2002 TSE |
266 | F2 | 2 | 22.7. 15:40 | 7 | 2:01.661 | 04.265 | K1 dorostenci 500 m | Šulitka Jan 2002 DEC |
266 | F2 | 9 | 22.7. 15:40 | 8 | 2:01.811 | 04.415 | K1 dorostenci 500 m | Jarolím Jáchym 2002 PIS |
266 | F2 | 1 | 22.7. 15:40 | 9 | 2:02.611 | 05.215 | K1 dorostenci 500 m | Moudrý Matyáš 2002 ZBR |
Postup z rozjížďky - 1.- 3. + 6 lodí na čas ->M Postup z mezijízdy - 1.- 3. ->F1, 4.- 6. ->F2, 7.-9. ->F3 | ||||||||
267 | F1 | 5 | 22.7. 15:45 | 1 | 1:49.706 | K1 dorostenci 500 m | Hradil Tomáš 2002 NYM | |
267 | F1 | 3 | 22.7. 15:45 | 2 | 1:52.246 | 02.540 | K1 dorostenci 500 m | Záhora Josef 2001 MOD |
267 | F1 | 8 | 22.7. 15:45 | 3 | 1:52.416 | 02.710 | K1 dorostenci 500 m | Remuta Jakub 2002 CHO |
267 | F1 | 9 | 22.7. 15:45 | 4 | 1:53.751 | 04.045 | K1 dorostenci 500 m | Podraský Patrik 2002 SPA |
267 | F1 | 2 | 22.7. 15:45 | 5 | 1:54.056 | 04.350 | K1 dorostenci 500 m | Müller Roman 2001 KAD |
267 | F1 | 6 | 22.7. 15:45 | 6 | 1:54.336 | 04.630 | K1 dorostenci 500 m | Vohryzka Vít 2001 UNL |
267 | F1 | 4 | 22.7. 15:45 | 7 | 1:54.996 | 05.290 | K1 dorostenci 500 m | Prokop Michael 2001 PDM |
267 | F1 | 7 | 22.7. 15:45 | 8 | 1:55.886 | 06.180 | K1 dorostenci 500 m | Kučera Jakub 2001 DEC |
267 | F1 | 1 | 22.7. 15:45 | 9 | 1:59.041 | 09.335 | K1 dorostenci 500 m | Rác Václav 2001 KVS |