ARCHIVNÍ VÝSLEDKY | přepni na online | |||||||
Číslo jízdy |
Druh jízdy |
St. číslo |
Datum a čas startu |
Pořadí | Čas | Odstup | Kategorie | Jméno, Rok, Oddíl |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Postup z rozjížďky - Postup z mezijízdy - | ||||||||
36 | F1 | 231 | 22.4. 12:50 | K2 dorostenci 5km | Vostradovský Tomáš 2002 UNL, Dlouhý Jakub 2003 UNL | |||
36 | F1 | 240 | 22.4. 12:50 | 1 | 20:12,8 | K2 dorostenci 5km | Cerman Vladimír 2002 DEC, Šulitka Jan 2002 DEC | |
36 | F1 | 222 | 22.4. 12:50 | 2 | 20:15,8 | 00:03,0 | K2 dorostenci 5km | Dědič Tomislav 2002 PIS, Jarolím Jáchym 2002 PIS |
36 | F1 | 230 | 22.4. 12:50 | 3 | 20:25,6 | 00:12,8 | K2 dorostenci 5km | Termer Václav 2003 SPA, Truhlář Filip 2003 SHK |
36 | F1 | 220 | 22.4. 12:50 | 4 | 20:25,9 | 00:13,1 | K2 dorostenci 5km | Remuta Jakub 2002 CHO, Predka Andreas 2002 CHO |
36 | F1 | 227 | 22.4. 12:50 | 5 | 20:52,4 | 00:39,6 | K2 dorostenci 5km | Macháček Jan 2002 PRV, Cigánek Martin 2002 VSO |
36 | F1 | 221 | 22.4. 12:50 | 6 | 21:02,0 | 00:49,2 | K2 dorostenci 5km | Valsa Radek 2003 TSE, Novotný Lukáš 2002 TSE |
36 | F1 | 223 | 22.4. 12:50 | 7 | 21:05,0 | 00:52,2 | K2 dorostenci 5km | Andrušík Radek 2002 TSE, Moudrý Matyáš 2002 ZBR |
36 | F1 | 241 | 22.4. 12:50 | 8 | 21:44,0 | 01:31,2 | K2 dorostenci 5km | Hradil Tomáš 2002 NYM, Podraský Patrik 2002 SPA |
36 | F1 | 235 | 22.4. 12:50 | 9 | 21:46,4 | 01:33,6 | K2 dorostenci 5km | Tureček Vojtěch 2002 SOP, Kropáček Jan 2002 PIS |
36 | F1 | 232 | 22.4. 12:50 | 10 | 21:46,9 | 01:34,1 | K2 dorostenci 5km | Zendulka Ondřej 2002 KOJ, Kapoun Miroslav 2003 KOJ |
36 | F1 | 246 | 22.4. 12:50 | 11 | 22:13,4 | 02:00,6 | K2 dorostenci 5km | Vávra Jiří 2003 SED, Serra Jakub 2003 JAB |
36 | F1 | 237 | 22.4. 12:50 | 12 | 22:21,5 | 02:08,7 | K2 dorostenci 5km | Žáček Jakub 2002 DEC, Hozák Daniel-Oskar 2003 DEC |
36 | F1 | 243 | 22.4. 12:50 | 13 | 22:29,4 | 02:16,6 | K2 dorostenci 5km | Lovíšek David 2002 SOP, Bubák Milan 2002 SOP |
36 | F1 | 245 | 22.4. 12:50 | 14 | 22:32,6 | 02:19,8 | K2 dorostenci 5km | Humhal Jiří 2003 USK, Pospíchal Petr 2002 USK |
36 | F1 | 224 | 22.4. 12:50 | 15 | 22:40,2 | 02:27,4 | K2 dorostenci 5km | Malý Matyáš 2002 TYN, Řezníček Matouš 2002 KAD |
36 | F1 | 228 | 22.4. 12:50 | 16 | 22:42,3 | 02:29,5 | K2 dorostenci 5km | Húsek Josef 2003 ONV, Kusák Jiří 2003 ONV |
36 | F1 | 226 | 22.4. 12:50 | 17 | 23:03,1 | 02:50,3 | K2 dorostenci 5km | Vorlický Vítek 2003 PPL, Roubínek Filip 2003 LIB |
36 | F1 | 236 | 22.4. 12:50 | 18 | 23:18,7 | 03:05,9 | K2 dorostenci 5km | Hrábek Nikola 2003 SPA, Tešovič Jan 2003 SPA |
36 | F1 | 229 | 22.4. 12:50 | 19 | 23:35,9 | 03:23,1 | K2 dorostenci 5km | Procházka Tomáš 2003 PPL, Liebich Jáchym 2003 SHK |
36 | F1 | 239 | 22.4. 12:50 | 20 | 23:50,3 | 03:37,5 | K2 dorostenci 5km | Kotrč Aleš 2002 ZBR, Barini Alessandro 2003 ZBR |
36 | F1 | 242 | 22.4. 12:50 | 21 | 24:05,7 | 03:52,9 | K2 dorostenci 5km | Hladík Tomáš 2002 DEC, Florián Heřman 2003 DEC |
36 | F1 | 225 | 22.4. 12:50 | 22 | 25:30,2 | 05:17,4 | K2 dorostenci 5km | Bezděka Matěj 2002 CHU, Makovský Vojtěch 2003 CER |